JEUGDRONDE VAN KAMPEN

                                         12 MEI 2018            

 

JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Imke Menting

Apeldoorn

2

Bram Brouwer

Zwolle

3

Ruben Haverdings

Zuidlaren

4

Sigrid van der Wal

Bijschrijver

5

Svetlana Wouda

Apeldoorn

5

Svetlana Wouda

Bijschrijver

6

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

7

Mees van Caulil

Arnhem

8

Isa Blacquiere

Lelystad

9

Dion Kamp

Gasselternijveen

10

Olivier van Santen

Bijschrijver

11

Jochem ter Weel

Enter

12

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

13

Mirthe Wagteveld

Zwolle

 

 

 

 

JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Siger van der Wal

Bijschrijver

3

Jurre Weber

Swifterbant

4

Marissa van Putten

Tiel

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

7

Ella Roodenburg

Ugchelen

8

Tijn van Caulil

Arnhem

9

Lucas Trapman

Hasselt

10

Sem heering

Rijssen

11

Jeremy Bus

Heelsum

12

Bram Borst

Hasselt

13

Koen Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Maureen Abma

Wolvega

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

5

Esmee Blok

Olst

6

Suzanne Mulder

Epe

7

Lennon Grobbink

Geesteren

8

Pien Stoel

Kampen

9

Rune Olij

Borne

10

Valentijn Plettenburg

Bijschrijver

11

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Tim Reinink

Vriezenveen

14

Koen van Dijk

Dronten

15

Ivar Roodenburg

Ugchelen

16

Jelle de Vries

Zwolle

17

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

18

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

19

Linde Brouwer

Zwolle

20

Sven Jansen

Deventer

21

Maud van Izerloo

Dordrecht

22

Job Wagteveld

Zwolle

23

Linn Berentsen

Groenlo

24

Bliss Goossens

Borculo

DNF

Reinout den Boer

Amersfoort

 

 

 

 

JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

Thomas Huitema

Roden

4

Philip Diniz

Borne

5

Mikai Leistra

Eibergen

6

Koert Weber

Swifterbant

7

Karsten Kamp

Gasselternijveen

8

Isabel Schenau

Aalten

9

myrthe meinema

Amersfoort

10

Jelle Dekkers

Waalwijk

11

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

12

Toine Broekroelofs

Zwolle

13

Tom Loendersloot

Deventer

14

Jetske Willemsen

Denekamp

15

Erik Wolfert

Deventer

16

Ruben Willemsen

Apeldoorn

17

Runar Slinkman

Bijschrijver

18

Tygo Meerveld

Ugchelen

19

Lotte Casteel

Zwolle

20

Cassandra Snakenborg

Appingedam

21

Lisa van der Veen

Zwolle

22

Jelte van Zanten

Drachten

23

Jorne Broekroelofs

Zwolle

24

Kaj Zielstra

Apeldoorn

25

Luca Bakker

Zwolle

26

Stein Jansen

Eibergen

27

Jelte ter Weel

Enter

DNF

Merijn Schinkel

Zeewolde

 

 

 

 

JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jelle Weierink

Ootmarsum

2

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

3

Fien Winters

Hasselt

4

Nina Oolders

Scheemda

5

Floris Haverdings

Zuidlaren

6

Hugo Paats

Apeldoorn

7

Loes Nomden

Hattem

8

Sem Hofstede

Hengelo

9

Niek Bergboer

Wierden

10

Elise Timmerman

Staphorst

11

Esmée Ellermann

Emmen

12

Thijs Bosch

Hattem

13

Jonas van Gelder

Dronten

14

Nout Blacquiere

Lelystad

15

Sven van der Wal

Bijschrijver

16

Stijn Heering

Rijssen

17

Jens Fiering

Bijschrijver

18

Mayke Blok

Olst

19

Senna Vis

Nunspeet

20

Emilian Snakenborg

Appingedam

21

Loïs Kuiper

Ermelo

22

Luka Wissink

Bijschrijver

23

Rocco Meenhuis

Nijverdal

24

Rixt de Jong

Amersfoort

25

Jesse Hoogland

Nijverdal

26

Levi Oord

Apeldoorn

27

Enrico Paulus

Apeldoorn

28

Bauke ter Weel

Enter

29

Esra Goossens

Borculo

 

 

 

 

JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Nienke Veenhoven

Oostzaan

3

Brent Nijboer

Zwolle

4

Stijn Berentsen

Groenlo

5

Jelle van Dijk

Dronten

6

Sten ten Brinke

Bijschrijver

7

Imme Arink

Groenlo

8

Carmen van der Veen

Zwolle

9

Indy verwaarst

Haarle

10

Isa Naberman

Genemuiden

11

Nienke Vinke

Amersfoort

12

Birte Tellegen

Hattem

13

Olaf Vunderink

Heino

14

Diederik Wiebing

Diepenveen

15

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

16

Dirk de Groof

Bijschrijver

17

Sil Keur

Zwolle

18

Sep Kramer

Oosterbeek

19

Samuel van der Meer

Assen

20

Sverre Olij

Borne

21

Jelle Schieven

Zieuwent

22

Thijs van der Molen

Bijschrijver

23

Naomi Juffer

Kampen

24

Tieme Stoffers

Gasteren

25

Nauk ten Thije

Eibergen

26

Indy Kappert

Markelo

27

Jannet de Vries

Drachten

28

Lars Lakeman

Venhuizen

29

Cas de Wilde

Meppel

30

William Rill

Kampen

31

Hugo Beishuizen

Diepenveen

32

Stijn Geersing

Groningen

33

Kylian van Renselaar

Elburg

34

Timo van der Heide

Harderwijk

35

Noa Oord

Apeldoorn

36

Nickey Huenders

Bijschrijver

DNF

Joyce Mulder

Meppel

DNF

Dean Verwaarst

Haarle

 

 

 

 

JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Elmar Abma

Wolvega

2

Jesper Melle Rozema

Jistrum

3

Thijmen Paardekooper

Valthermond

4

Sille Hut

Boelenslaan

5

Stijn Hezeman

Apeldoorn

6

Justus Willemsen

Apeldoorn

7

Kay van den Hogen

Volendam

8

Marvin Peters

Wehl

9

David Haverdings

Zuidlaren

10

Matz Damman

Groenlo

11

Miguel van Tintelen

Baars

12

Anne Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

13

Duncan Van Norel

Nijverdal

14

Mart Vos

Aalden

15

Senna Nijman

Heelsum

16

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

17

Mike Krabbenborg

Groenlo

18

Sep Roord

Rossum

19

Sven Groot Roessink

Aalten

20

Joris Kranenburg

Apeldoorn

21

Chris Offerein

Meppen

22

Hessel Westerink

Elburg

23

Daan Loendersloot

Deventer

24

Siebe Rensen

Lichtenvoorde

25

Noah Markies

Apeldoorn

DNF

Mick Nijveld

Nijverdal