†††††††††††††† ††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN GOUDA

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††12 MEI 2018††††††††††††

 

JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

5

Finn Wuisman

Spijkenisse

6

Lucas Cornť Blok

Woerden

7

Tijme Aleman

Bleiswijk

9

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen

2

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

3

Mara Vergeer

Warmond

4

Laurens Dijkstra

Woerden

5

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

6

Ňsa de Keijzer

Zuidland

7

Filippo van Loo

Amsterdam

8

Ayden de Jong

Zoetermeer

9

Marcus Harmsen

Den Haag

10

Eefje van Ruijven

Poeldijk

11

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

12

Ids Witkamp

Hillegom

13

Anne Freij

Hellevoetsluis

 

 

 

 

JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

NoŽl Goijert

's-gravenzande

2

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

3

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

4

Imme Kok

Leiden

5

Liedewij Harmens

Oegstgeest

6

Casper Blok

Gouda

7

Jesse Klein

Nieuw Vennep

8

Liam Den Breejen

Sliedrecht

9

Jesse Rozendaal

Dordrecht

10

Yaro Fransen

Delft

11

Isa de Jonge

's Gravendeel

12

Luna Kers

Beesd

13

Emilie Fransen

Zevenhoven

14

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

15

Finn Arkenbout

Bijschrijver

16

Ivan van Maurik

Bijschrijver

17

Bram de Waard

Heenvliet

18

Abe Beunders

Delft

19

Evi de Jonge

's Gravendeel

20

Timo Kalberg

Den Haag

21

Luuk Nijhoff

Bijschrijver

DNF

Tygo van der Beek

Heenvliet

 

 

 

 

JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maurits Buiter

Leiden

2

Deirdre Mens

Leiden

3

Mae Cabaca

Vlaardingen

4

Veerle Muller

Bijschrijver

5

Max de Lincel

Voorschoten

6

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

9

Floris Blok

Rotterdam

10

Iris Arkesteijn

Den Haag

11

Thijmen de Jong

Ter Aar

12

Senna de Kok

Rijswijk

13

DaniŽl Weeder

Leiden

14

Jilles Romers

Rozenburg

15

Siem van Smoorenburg

Leimuiden

16

Quino da Encarnacao

Bijschrijver

17

Freek de Kok

Voorburg

18

Mathijs Houweling

Bijschrijver

19

Olaf van Ginkel

Bergschenhoek

20

Pjotr Dieteren

Delft

21

Jan Eeftink

Ouderkerk A/d Ijssel

22

Thijs Bijl

Papendrecht

23

Corina van der Meer

Monster

24

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

25

Femke Verhagen

Bijschrijver

 

 

 

 

JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Cedric de Jager

Barendrecht

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Sofie Ceelie

Papendrecht

4

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

5

Jelle de Vlaam

Gravendeel

6

Steijn Fles

Montfoort

7

Marit Koene

Poeldijk

8

Anco Ballif

Gouda

9

Sven Stapersma

's-gravenzande

10

Tijn van den Berg

De Lier

11

Pepijn de Kok

Voorburg

12

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

13

Dennis van Maurik

Wateringen

14

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

15

Lukas Mouthaan

Dordrecht

16

Cas Briggeman

Rockanje

17

Max van den Ende

Den Hoorn

18

Jelle Groen

Den Haag

19

Femke Reemeijer

Bijschrijver

20

Sil Bergsma

Oudenhoorn

21

Stijn Wierda

Bijschrijver

22

Joer Post

Delfgauw

23

Ties van Roode

Heemstede

24

Rosalie de Haas

Pijnacker

25

Nora de Haas

Den Hoorn

26

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

27

Lieve van Waarde

Woerden

28

Anouk Bijl

Papendrecht

29

Senna Wuisman

Spijkenisse

30

Connor Karel

Bijschrijver

31

Emily Goijert

's-gravenzande

32

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

 

 

 

 

JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jost van de Streek

Ottoland

2

Babette van der Wolf

Oude Tonge

3

Anna van der Meiden

Heukelum

4

Jony van den Eijnden

Bijschrijver

5

Gijs Ariens

Heenvliet

6

Thomas Engelhard

Den Haag

7

Rens Vergeer

Warmond

8

Mika Vijfvinkel

De Lier

9

Jan Kraus

Bijschrijver

10

Mika van der Lans

Lisse

11

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

12

Tijs van der Pols

Abbenbroek

13

Ties Veldkamp

Kamerik

14

Tim Verdel

Roelofarendsveen

15

Ysbrand van Zanten

Bijschrijver

16

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

17

Jill de Jong

Gouda

18

Igor Ouwerkerk

Leiden

19

Elany Farenhout

Zuidland

20

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

21

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

22

Thijmen Groen

Den Haag

23

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk

24

Lisa van de Kamp

Den Haag

25

Julia Kopecky

Zoeterwoude

26

Stein Bocxe

Ter Aar

27

Lisa van Belle

Bijschrijver

28

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

29

Sven van der Klaauw

Leiden

30

Emma Hoolwerf

Eemdijk

31

Rens GrŲmmel

Bijschrijver

32

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

33

Mike Derogee

Bijschrijver

34

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

35

Lance Venema

Heerhugowaard

36

Declan van der Hoek

Spijkenisse

37

Tom van de Water

Bijschrijver

38

Jayden Post

Strijen

39

Jeffrey Zwart

Haarlem

40

Stef Holt

Rotterdam

 

 

 

 

JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

Halvar de Jager

Barendrecht

3

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

4

Daan van den Berg

De Lier

5

Daan den Breejen

Papendrecht

6

Bo Planken

Hoofddorp

7

Daan van LŁling

Bijschrijver

8

Luka Fredrikze

Lisse

9

Maurits Neele

Oude Tonge

10

Jonas Roodenburg

Maassluis

11

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

12

Dani van der Lee

Schiedam

13

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

14

Michiel van Vliet

Sliedrecht

15

Stan Lute

Rotterdam

16

Max van der Meulen

Den Haag

17

Milan Huizer

Waddinxveen

18

Jorik van Maaren

Gorinchem

19

Jardy van der Burg

Berkel En Rodenrijs

20

Kevin Gosniowski

Maassluis

21

Jarno Goudriaan

Bergambacht

22

Thijs van Schie

Leiden

23

Sjoerd te Nijenhuis

Den Haag

24

Jesse Flikweert

Naaldwijk

25

Martijn Weeder

Leiden

26

Christiano Wilshaus

Haarlem

27

Mees Rehorst

 

28

Jules Sla

Vlaardingen

29

Stan Ruijters

Rijswijk

30

Bryan Zonneveld

Noordwijk Zh