††††††††††††††† ††††††††††††††JEUGDRONDE VAN SCHIJNDEL

††††††††† †††††††††††††††††††††††††††††††10 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Adne Cappon

Raalte

3

Delano Heeren

Sprundel

4

Brett Timmer

Papendrecht

5

Matthijs de Haan

 

6

Cas Metten

Geldrop

7

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

8

Kai van Hoof

Mierlo

9

Mats Moeliker

Eindhoven

10

Teun van Beurden

Eindhoven

11

Filijn Demuyt

Boekel

12

CAMIEL BEUKER

Vleuten

13

Ayden de Jong

Zoetermeer

14

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

15

Jason van de Beeten

Nistelrode

16

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

17

Joris de Brouwer

Hapert

18

Lars Eeftink

 

19

Tiemen Van der Meer

Uden

20

Bregje Daris

Luyksgestel

21

Mats Slabbekoorn

Kapelle

22

Just van Rooij

 

23

Hailey Gerrits

Helmond

DNF

Sem heering

Rijssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Thomas Panken

Bladel

3

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Koen Sonnemans

Someren

6

Sander Tullemans

Stramproy

7

Finn Bastiaanssen

Sprundel

8

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

9

Brent van den Nouweland

Rijen

10

Judith Alleleijn

Bocholtz

11

Maartje Jacobs

Veldhoven

12

Ryan van de Westerlo

Helmond

13

NoÔ Moes

Goirle

14

Kim Lauwerijssen

Rucphen

15

Isere Koster

Etten- Leur

16

Meike Frissen

Meers

17

ChloŽ Gerrits

Helmond

18

Evi de Jonge

's Gravendeel

19

Lars Franken

Oisterwijk

20

Susanne Grijpink

Naarden

21

Thyn Jacobs

 

22

Neel Lepelaars

Bergeijk

23

Bo Klappe

Eindhoven

24

Anne van Oirschot

Helvoirt

25

Niek Sonnemans

Meijel

26

Eva van Beek

Geldrop

27

JoŽl van het Zelfde

Zuilichem

28

Yentl Ruijgh

 

29

Luna Kers

Beesd

30

Danilo Baidoo

 

31

Linn Berentsen

Groenlo

32

Rens Braspenning

Eindhoven

33

Niels Konings

Helmond

34

Job van Iersel

Geldrop

35

Myke Vrijhof

Tilburg

DNF

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

JoŽlle Eenkhoorn

 

4

Aron van Vugt

Giessen

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Fenny Coppelmans

Hapert

7

Lucas Demuyt

Boekel

8

Cas Krebbers

Deest

9

Daan van Rooij

Berghem

10

Teun Paaimans

Kapelle

11

Sara Sonnemans

Someren

12

Maud Adams

Budel

13

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

14

Jitse Gabriels

 

15

Thomas Assinck

Waalre

16

Chiara Danckaarts

Utrecht

17

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

18

Michiel Fuite

Berkel-enschot

19

Jelle Dekkers

Waalwijk

20

Jorden Azantinlow

Tilburg

21

Jens Slabbekoorn

Kapelle

22

Lars Homan

Sint-michielsgestel

23

Joost Konings

Helmond

24

Lisa van der Veen

Zwolle

25

Thijs Bijl

Papendrecht

26

Robin Bressers

Tilburg

27

Sam Steeghs

Meijel

28

Tooske van de Kimmenade

Valkenswaard

DNF

Puck Langenbarg

Ruurlo

DNF

Jules van Neer

Echt

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Lisa van Heel

Zaltbommel

3

Nina Oolders

Scheemda

4

Cedric de Jager

Barendrecht

5

Jente Derksen

Haalderen

6

Jelle de Vlaam

Gravendeel

7

Martijn Braspenning

 

8

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

9

Sven van Wijgerden

Bruchem

10

Luca Dingemans

Tilburg

11

Thijs Dahler

Schijndel

12

Jaro Danklof

Rosmalen

13

Nele van Gorp

Bergeijk

14

Floris Demuyt

Boekel

15

Denley van Wijnbergen

 

16

Nikki Souren

Meerssen

17

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

18

Joer Post

Delfgauw

19

Maud Tollens

Aarle Rixtel

20

Merel Hartog

 

21

Steijn Fles

 

22

Jorn van Beers

Moergestel

23

Raf Sonnemans

Meijel

24

Lars Prins

Hank

25

Bibi van den Bogaard

Goirle

26

Jitse Wildermans

Valkenswaard

27

Sven Joosten

Bakel

28

Vic Esselink

Tilburg

29

Anouk Bijl

Papendrecht

30

Thijs Beckers

Berlicum

31

Job Stam

Engelen

32

Rixt de Jong

Amersfoort

33

Roos Huijbers

Tilburg

34

Sander Blaakmeer

Berlicum

35

Kick Maas

Dongen

36

Kobe van den Bulck

Essen

37

Tristan van Bakel

Helmond

38

Joris van Poppel

Tilburg

39

Teun Honderdors

Horn

40

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

41

Lucas Arts

Boxtel

42

Nanna van den Bogaard

Goirle

43

Luuk Klijs

Tilburg

DNF

Tijn van den Berg

De Lier

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

Groot Ammers

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Babette van der Wolf

Oude Tonge

4

Nienke Vinke

Amersfoort

5

Stijn Berentsen

Groenlo

6

Matthijs Bink

 

7

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

8

Chris Kisters

Nuenen

9

Carmen van der Veen

Zwolle

10

Imme Arink

Groenlo

11

Britt Kerste

Aarle-rixtel

12

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

13

Dylan Leyssen

Budel

14

Toinne Vriezen

Amersfoort

15

Dirk de Groof

 

16

Jens Versteeg

Amsterdam

17

Indy verwaarst

Haarle

18

Jelle Schieven

Zieuwent

19

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

20

Ramon Setz

Geldrop

21

Stijn Honcoop

Chaam

22

Tom Faasen

Prinsenbeek

23

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

24

Devin Steijvers

Someren

25

Robin Pricken

Wijchen

26

Jan Kraus

Oss

27

Meis Vermeulen

 

28

Bibi Arts

Uden

29

Lotte Sonnemans

Someren

30

Jelle van Berkel

Handel

31

Jony van den Eijnden

Gemert

32

Krijn Veldboer

Helmond

33

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

34

Siemen Hooiveld

Berghem

35

Siem Kanters

Erp

36

Jeffrey Zwart

Haarlem

37

Dean Verwaarst

Haarle

38

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

39

Gijs Daris

Luyksgestel

40

Michael Wijnands

Schijndel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jari Prins

Hank

2

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

3

Senna Nijman

Heelsum

4

Maurits Neele

Oude Tonge

5

Bram Vermeer

Berkel-enschot

6

Jelle Sengers

Valkenswaard

7

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

8

Roel Vrancken

 

9

Pepijn van der Straaten

Budel

10

Laszlo van Melis

Heesch

11

Stijn Hezeman

 

12

Luka Fredrikze

Lisse

13

Stef Klijs

Tilburg

14

Jonas Roodenburg

Maassluis

15

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

16

Matz Damman

Groenlo

17

Halvar de Jager

Barendrecht

18

Yorick Brethouwer

 

19

Daan van Oirschot

Helvoirt

20

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

21

Daan van den Eijnde

Gemert

22

BjŲrn Vos

Sint-michielsgestel

23

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

24

Christiano Wilshaus

Haarlem

DNF

Daan den Breejen

Papendrecht