DK.TIJD.ZUID-OOST-NEDERLAND

                                          08 MEI 2018            

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Robin Blummel

Sint-michielsgestel

2

Xavier Poels

Oeffelt

3

Paul Gruithuijzen

Breugel

4

Kevin Minten

Mill

5

Jarno van Esch

Sint-oedenrode

6

Teun Teulings

Breugel

7

Wessel Coppelmans

Hapert

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

Ronan van Zandbeek

Schijndel

2

Max Hendrikx

Hapert

3

Ardjan van der Linden

Eindhoven

4

Pieter van Oirschot

Best

5

Erik Verboven

Cuijk

6

Stefan Hubers

Vinkel

7

Marco van Schijndel

Sint-oedenrode

8

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Luuk van Gestel

Moergestel

2

Kelvin Kanen

Bergeijk

3

Roy Dirven

Bergeijk

4

Jurgen van den Aarssen

Dreumel

5

Pieter de Groof

Heeze

6

Rick Burgmans

Westerhoven

7

Kars ten Boske

Wintelre

8

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

9

Jeroen Hasselaar

Eindhoven

10

Rick Wouters

Bergeijk

11

Berko Dorussen

Beuningen Gld

12

Niels Bierens

Eersel

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Jody Jochems

Sint Anthonis

2

Pieter Prosman

Zaltbommel

3

Jesse Kramer

Borkel En Schaft

4

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

5

Jochem Crusio

Tilburg

6

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-dinther

7

Marijn van Vlerken

Aarle-rixtel

8

Mika Sardina

Helmond

9

Tom van de Weijdeven

Eindhoven

10

Huub Artz

Wintelre

11

Thijs van Beek

Geldrop

12

Daan Adams

Budel

13

Tijn Louwerensen

Schijndel

14

Danny van Lierop

Someren

15

Bjorn Baudoin

Valkenswaard

16

Tijn van Zandbeek

Heeswijk-dinther

17

Joep van Engelen

Tilburg

18

Wouter Goverde

Best

19

Kinley Bijl

Valkenswaard

20

Tom Henst

Asten

21

Yanick de Vos

Valkenswaard

22

Tijn Leus

Sint-michielsgestel

23

Luke Leus

Sint-michielsgestel

24

Stijn Peters

Best

25

Bram Dahler

Schijndel

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Pauliena Rooijakkers

Asten-heusden

2

Yara Kastelijn

Neerkant

3

Susanne Meistrok

Elshout

4

Jet Wildeman

Nijmegen

5

Teuntje Beekhuis

Eindhoven

6

Marion Gerssen

Druten

7

Wietske Bogaerts

Horssen

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Femke Gerritse

Rosmalen

2

Sylvie Swinkels

Handel

3

Julia van Bokhoven

Tilburg

4

Dieke Hendriks

Vught

5

Lisa Dorussen

Beuningen

6

Lisette Schoon

Best

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Lisa van Helvoirt

Erp

2

Elise Uijen

Herpen

3

Mijntje Geurts

Luyksgestel

4

Lonneke Prevaes

Valkenswaard

5

Stien Josemanders

Loosbroek

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Jeroen Luijks

Nijmegen

2

Erwin Huzen

Nijmegen

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

1

Timo Fransen

Weurt

2

Edwin Raats

 

3

Corne Verhoeks

Brakel

4

Harmen Aalbers

Weurt

5

Bartosz Siwinski

Drunen

6

Jan Sanders

 

7

Luuk Nissen

Best

8

Marc Assinck

Aalst Waalre

9

Stef van der Hijden

Nijmegen

10

Bram van der Hulst

Nijmegen

11

Teun Forschelen

Tilburg

12

Joost van Bezooijen

Nijmegen

13

Jurgen Zijlstra

 

14

Felipe de Jong

Nijmegen

15

Ron Hellemons

Waalre

16

Frank Giesbers

Veghel