DK.MIDDEN-NEDERLAND.JEUGD.UTRECHT

                                          06 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Lisa Brouwer

Amersfoort

3

Misha Michielsen

Eck En Wiel

4

Sara Pols

Amersfoort

5

Samuel Mulder

Bijschrijver

6

Frederique Grijpink

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Marissa van Putten

Tiel

2

Ole Niesing

Hilversum

3

CAMIEL BEUKER

Vleuten

4

Nick Timmermans

Bijschrijver

5

Mick Cornelissen

Maarssen

6

Ghiliano Koeman

Nieuwegein

7

Sjoerd Kuijf

Maarssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Cas Timmermans

Wageningen

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Ilse Traa

Nieuwegein

5

Lars van der Laan

Hilversum

6

Robin Vermij

Gouda

7

Susanne Grijpink

Naarden

8

Gijs Hoogland

Amersfoort

9

Merijn den Hertog

Tiel

10

Reinout den Boer

Amersfoort

11

Jesper van der Ven

Bijschrijver

12

Freek Valkonet

Nederhorst Den Berg

13

Alexander Elemans

Harmelen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

myrthe meinema

Amersfoort

2

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

3

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

4

Loran Viets

Montfoort

5

Twan Maarleveld

Baarn

6

esmee bosman

Amersfoort

7

Jarno Roelofsen

Ede

8

Chiara Danckaarts

Utrecht

9

Tom van Egmond

Nieuwegein

10

Jip Neijssen

Werkhoven

11

Koen Meijering

Bussum

12

Joaquin Henskes

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen

2

Mark van Kleef

Kesteren

3

Niels van der Laan

Hilversum

4

Antoine Quint

Deil

5

Rik van den Noort

De Meern

6

Rixt de Jong

Amersfoort

7

Steijn Fles

Montfoort

8

Lieve van Waarde

Woerden

9

lizzy ln Susan

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Kirsten Elings

Overberg

2

Lucas Vervoort

Nieuwegein

3

Toinne Vriezen

Amersfoort

4

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

5

Ties Veldkamp

Kamerik

6

Nienke Vinke

Amersfoort

7

Koen Engberink

Bilthoven

8

Jens Dijk

Vleuten

9

Yilla Threels

Woerden

10

Jelle Roks

Veenendaal

11

Emma Hoolwerf

Eemdijk

12

Ysbrand van Zanten

Beesd

13

Dhané Bos

Woerden

14

Emma Brouwer

Jaarsveld

15

Mika Koelewijn

Nijkerk

16

Roos Engberink

Bilthoven

17

Arne Witsenburg

Driebergen

18

Rivkah Kroesbergen

Ede

19

Tijmen Schouten

Woerden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

2

Joeri de Coo

Maarssenbroek

3

Dennis de Haan

Veenendaal

4

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

5

Thijs Kortes

Hooglanderveen

6

Tim van den Noort

De Meern

7

Casper Wieggers

Wageningen

8

Niels Tenniglo

Utrecht