RONDE VAN T ZAND

                                          06 MEI 2018            

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Jesper Rasch

Bijschrijver

2

Johan Knol

Bijschrijver

3

Jelmer Asjes

Assendelft

4

Wessel Piersma

Bijschrijver

5

Roy Pieters

Zwanenburg

6

Steven Stenekes

Bennekom

7

Joury Ottenbros

Heerhugowaard

8

Douwe de Vries

Bijschrijver

9

Adne van Engelen

Rotterdam

10

Teun Mouris

Ouderkerk A/d Amstel

11

Kevin Wilmsen

Haarlem

12

Nils Wolffenbuttel

Bijschrijver

13

Rick Smit

't Harde

14

Max van de Water

Amsterdam

15

Jorn Buning

Bijschrijver

16

Rudy Vriend

Schagen

17

Ronald Ligtenberg

Haarlem

18

Joris Blokker

Wieringerwerf

19

Christian Varweg

Bijschrijver

20

Tijs Dekker

Oosthuizen

21

Gijs Meijer

Bijschrijver

22

Fred Pronk

Egmond-binnen

23

Frans Hoveijn

Bijschrijver

24

Rutger van der Meer

Bijschrijver

25

Tibor Zwaan

Egmond Aan Zee

26

Tim Groot

Bovenkarspel

27

Eric Mooij

Hoogwoud

28

Maarten Schavemaker

Nieuw Vennep

29

Dorus de Rijk

De Rijp

30

Yentl Ruijmgaard

Zwanenburg

31

Sipke Zijlstra

Bijschrijver

32

Andries Weening

Kootstertille

33

Taeke Oppewal

Sneek

34

Henk Bos

Drachten

35

Ruud Appelman

Grootebroek

36

Aron de Jong

Bijschrijver

37

Jeroen Koorn

Hoogkarspel

38

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Mitchell van Roijen

Beverwijk

2

Ruud Slagter

Bijschrijver

3

Bas Bervoets

Hoogwoud

4

Ton Rob

Bijschrijver

5

Sven Asjes

Alkmaar

6

Kees van Wonderen

Tuitjenhorn

7

Rein Schiphof

Sint Annaparochie

8

Bart Ursem

Andijk

9

Arjan Ootjers

Rotterdam

10

Kars Eekema

Bijschrijver

11

Sander Koomen

Bijschrijver

12

Dennis Haanstra

Sneek

13

Danny Vrolijk

Schipluiden

14

Jeroen Lute

Zuid-scharwoude

15

Adriaan Botma

Driezum

16

Thijs Zuurbier

Bijschrijver

17

Martijn Lust

Westerland

18

Joris de Boer

Winkel

19

Bonne Aans

Bijschrijver

20

Ming-ko Sun

Den Helder

21

John van de Water

Anna Paulowna

22

Patrick Stengs

Beverwijk

23

Axel Koopman

Heemskerk

24

Yarwin van Straalen

Den Helder

25

Guido van Gelder

Groningen

26

Bastian de Jong

Hoorn

27

Jeroen Repko

Julianadorp

28

Nick Slijkerman

Anna Paulowna

29

Paul Veldhuis

Ureterp

30

Ivan Beerepoot

Spanbroek

31

Erwin Kuipers

Assendelft

32

Jermo Agema

Den Helder

33

Hans van Wonderen

Tuitjenhorn

34

Ruud Coers

Grootebroek

35

Bauke Bouwstra

Workum

36

Erwin Beckers

Julianadorp

37

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

38

Marcel van Harlingen

Wormer

39

Michel Dekker

't Veld

40

Raymond Bakker

Bijschrijver

41

Janco Lukkes

Sneek

42

Co van Bueren

Schagen

43

Erwin Wiersma

Bijschrijver

44

Patrick Hoefakker

Middenmeer

45

Sjaak Schipper

Medemblik

46

Nick van Dorp

Zaandam

47

Kay Pronk

Warmenhuizen

48

Bram Bet

Utrecht

49

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

50

Yan van Dijk

Druten

51

Ties Danenberg

Warmenhuizen