ááááááááááááááá áááááááááJEUGDRONDE VAN NETERSEL

ááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá06 MEI 2018áááááááááááá

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Beer van Beurden

Eindhoven

3

Damy van den Bogaard

Helmond

4

Anke Verhoeven

Erp

5

Tim Vissenberg

Hoeven

6

Jasper van Katwijk

Handel

7

Niels de Brouwer

Hapert

8

Stijn Lievegoed

Bijschrijver

9

Froukje van Wijgerden

Bruchem

10

Luuk Braspenning

Eindhoven

11

Reno Van de Westerlo

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Mats Moeliker

Eindhoven

3

Teun van Beurden

Eindhoven

4

Andries Knapen

Esch

5

Joris de Brouwer

Hapert

6

Cas Metten

Geldrop

7

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

8

Lars Eeftink

Bijschrijver

9

Bregje Daris

Luyksgestel

10

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

11

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

2

Thomas Panken

Bladel

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Pascal Cutler

Amsterdam

6

Koen Sonnemans

Someren

7

Finn Bastiaanssen

Sprundel

8

Sander Tullemans

Stramproy

9

Noery Weber

Abcoude

10

Brent van den Nouweland

Rijen

11

Judith Alleleijn

Bocholtz

12

Ryan van de Westerlo

Helmond

13

Maartje Jacobs

Veldhoven

14

ChloŰ Gerrits

Helmond

15

No´ Moes

Goirle

16

Neel Lepelaars

Bergeijk

17

Eva van Beek

Geldrop

18

Lars Franken

Oisterwijk

19

Anne van Oirschot

Helvoirt

20

Bo Klappe

Eindhoven

21

Rens Braspenning

Eindhoven

22

Job van Iersel

Geldrop

24

Meike Frissen

Meers

25

Niek Sonnemans

Meijel

26

Isere Koster

Etten- Leur

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Emma van Haaren

Oisterwijk

3

Liz Toonen

Boxmeer

4

Fenny Coppelmans

Hapert

5

Cas Krebbers

Deest

6

Sara Sonnemans

Someren

7

Gijs Baselmans

Bladel

8

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

9

Daan van Rooij

Berghem

10

Thomas Assinck

Waalre

11

Maud Adams

Budel

12

Teun Paaimans

Kapelle

13

Brent Jongenelen

Steenbergen

14

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

15

Lars Homan

Sint-michielsgestel

16

Michiel Fuite

Berkel-enschot

17

Quinty van den Boomen

Bladel

18

Joost Konings

Helmond

19

Jorden Azantinlow

Tilburg

20

Tijn van Bergen

Tilburg

21

Jibbe van Dam

Tilburg

22

Bram Bressers

Tilburg

23

Pim van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

3

Lisa van Heel

Zaltbommel

4

Thomas van den Eijnden

Bijschrijver

5

Denley van Wijnbergen

Bijschrijver

6

Nele van Gorp

Bergeijk

7

Sven van Wijgerden

Bruchem

8

Victor Hugo Brenders

Bijschrijver

9

Thijs Dahler

Schijndel

10

Jaro Danklof

Rosmalen

11

Joer Post

Delfgauw

12

Maud Tollens

Aarle Rixtel

13

Kick Maas

Dongen

14

Roos Huijbers

Tilburg

15

Nanna van den Bogaard

Goirle

16

Sven Joosten

Bakel

17

Amy Kox

Reusel

18

Bibi van den Bogaard

Goirle

19

Lars Prins

Hank

20

Jorn van Beers

Moergestel

21

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

22

Job Stam

Engelen

23

Thijs Beckers

Berlicum

24

Bauke Wilborts

Tilburg

25

Tristan van Bakel

Helmond

26

Luuk Klijs

Tilburg

27

Sam Pladet

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Jan Kraus

Oss

3

Jony van den Eijnden

Gemert

4

Chris Kisters

Nuenen

5

Hidde Swart

Oosterhout

6

Duuk van der Haagen

Abbekerk

7

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

8

Matthijs Bink

Rijen

9

Britt Kerste

Aarle-rixtel

10

Mees de Vos

Heinkenszand

11

Dylan Leyssen

Budel

12

Nienke Veenhoven

Oostzaan

13

Christiaan van Rees

Groot Ammers

14

Siemen Hooiveld

Bijschrijver

15

Meis Vermeulen

Loon Op Zand

16

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

17

Jelle van Berkel

Handel

18

Robin Pricken

Wijchen

19

Krijn Veldboer

Helmond

20

Lotte Sonnemans

Someren

21

Ramon Setz

Geldrop

22

Siem Kanters

Erp

23

Wouter Kortman

Tilburg

24

Gijs Daris

Luyksgestel

25

Devin Steijvers

Someren

26

Bas van Zuidam

Zaamslag

27

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

28

Arno Raijmakers

Helmond

29

Lucas van Dijk

Beek En Donk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Daan van den Eijnde

Gemert

2

Jari Prins

Hank

3

Jelle Sengers

Valkenswaard

4

Daan van den Eijnden

Bijschrijver

5

Laszlo van Melis

Heesch

6

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

7

Bram Vermeer

Berkel-enschot

8

Pepijn van der Straaten

Budel

9

Stef Klijs

Tilburg

10

Daan van Oirschot

Helvoirt

11

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

12

Bj÷rn Vos

Sint-michielsgestel