†††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN OOSTERHOUT WARANDA

††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††05 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

3

Damy van den Bogaard

Helmond

4

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

5

Gijs van den Biggelaar

Galder

6

Tim Vissenberg

Hoeven

7

Sem Laven

Bijschrijver

8

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

9

Mats van Gils

Bijschrijver

10

Misha Michielsen

Eck En Wiel

11

Fleur Paaimans

Kapelle

12

Milou van Oord

Hank

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

3

Sven Wisse

Rilland

4

Bart Huijbregts

Wernhout

5

Sam Van Hoeck

Bijschrijver

6

Florian Doens

Bijschrijver

7

Ella Roodenburg

Ugchelen

8

Brett Timmer

Papendrecht

9

Pieter Westbroek

Bijschrijver

10

Elena van der Veken

St. Jansteen

11

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord

12

Lotte de Grave

Tholen

13

Mats Slabbekoorn

Kapelle

14

Jikke van der Meulen

Rijen

15

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

2

Sander Tullemans

Stramproy

3

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

4

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

5

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

6

Michelle Maas

Sint Willebrord

7

Finn Bastiaanssen

Sprundel

8

Noery Weber

Abcoude

9

Neel Lepelaars

Bergeijk

10

Senna Scholten

Nispen

11

Mathijs Klippel

Etten-leur

12

Isere Koster

Etten- Leur

13

Sam Mullaert

Kapelle

14

Ivar Roodenburg

Ugchelen

15

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

16

Anniek Voermans

Sas Van Gent

17

Thyn Jacobs

Etten-leur

18

JoŽl van het Zelfde

Zuilichem

19

Linn Berentsen

Groenlo

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Bijschrijver

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

3

Nick Wisse

Rilland

4

Brent Jongenelen

Steenbergen

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Teun Paaimans

Kapelle

7

Dennis Polfliet

Yerseke

8

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

9

Nienke de Jong

Schijf

10

Jelle Dekkers

Waalwijk

11

Tim Verwolf

Langerak

12

Bram van Dun

Dorst

13

Lars van Oord

Hank

14

Milan Jongenelen

Rucphen

15

Ian Mol

Breda

16

Jayden Ouwerling

Breda

17

Jelle de Geest

Breda

18

Rick Scheurweg

Spijkenisse

DNF

Jens Slabbekoorn

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Niek Suijker

Bijschrijver

2

Luca van der Veken

St Jan Steen

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

4

Finn Hoefmans

Alphen Nb

5

Renzo Moretti

Kapelle

6

Tijn van den Berg

De Lier

7

Denley van Wijnbergen

Werkendam

8

Rocco Meenhuis

Bijschrijver

9

Julia Lindhout

St Maartensdijk

10

Nina Oolders

Scheemda

11

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

12

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

13

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

14

Raf de Caluwe

Rijen

15

Luca Dingemans

Tilburg

16

Victor Hugo Brenders

Dongen

17

Jorn van der Made

Prinsenbeek

18

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

19

Merel Hartog

Bijschrijver

20

Jelle de Vlaam

Bijschrijver

21

Kobe van den Bulck

Essen

22

Roos Huijbers

Tilburg

23

Lars Prins

Hank

24

Lucas van den Eijnden

Bijschrijver

25

Joris van Poppel

Tilburg

26

Niels Rijksen

Raamsdonksveer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan

2

Britt de Grave

Tholen

3

Chris Kisters

Nuenen

4

Stijn Berentsen

Groenlo

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

7

Pem Hoefmans

Alphen

8

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

9

Mees de Vos

Heinkenszand

10

Hidde Swart

Oosterhout

11

Imme Arink

Groenlo

12

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

13

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

14

Matthijs Bink

Rijen

15

Ingmar van den Bosch

Lisse

16

Jannet de Vries

Drachten

17

Stijn Honcoop

Chaam

18

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

19

Lance Venema

Heerhugowaard

20

Storm Klaasse

Heinkenszand

21

Wouter Kortman

Tilburg

22

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

23

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

24

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

25

Hilde Pijnenburg

Bijschrijver

26

Joey Welling

Dongen

DNF

Isa de Caluwe

Rijen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard

2

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

3

Jari Prins

Hank

4

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

5

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

6

Tim van Leijsen

Molenschot

7

Michiel van Vliet

Sliedrecht

8

Yorick Brethouwer

Oosterhout

9

Brent Vos

Castricum

10

Rowan van Oord

Hank

11

Maurits Neele

Oude Tonge