††††††††††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN MECHELEN

†††††††††††††††††††††††††††††††††††† 05 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

Max de Lincel

Voorschoten

4

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

5

Maurits Buiter

Leiden

6

Daan Maessen

Nuth

7

Jasper Simons

Heerlen

8

Meadow Willems

Brunssum

9

Fee Knaven

Strijbeek

10

Jules van Neer

Echt

11

Jitse Gabriels

Budel

12

Jop van Mierlo

Siebengewald

13

Mees Bassa

Noordeloos

14

Matthew van Rijt

Limbricht

15

Sam Steeghs

Meijel

16

Max Janssen

Bijschrijver

17

Kevin Janssen

Stein

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

Westmeerbeek

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Danijel Agricola

Terwispel

4

Cedric de Jager

Barendrecht

5

Jente Derksen

Haalderen

6

Antoine Quint

Deil

7

Stan Smit

Wervershoof

8

Fien Winters

Hasselt

9

Nance van der Drift

Wateringen

10

Sem Horsten

Grashoek

11

Nikki Souren

Meerssen

12

Max Rijvers

Lottum

13

Matijs van Strijthem

 

14

Jochen Meessens

 

15

Ties Beckers

Melick

16

Cas Briggeman

Rockanje

17

Milan Heytens

 

18

Jitse Wildermans

Valkenswaard

19

Raf Sonnemans

Meijel

20

Brent Knoben

Maasbracht

21

Lander de Baer

 

22

Luca van Oudheusden

Andel

23

Sven Joosten

Bakel

24

Jip Franken

Kerkrade

25

Teun Honderdors

Horn

26

Bjorn van der Drift

Wateringen

27

Luuk Beckers

Stein

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Christiaan van Rees

Groot Ammers

3

Thom van Herwaarden

Bijschrijver

4

Martijn Mulder

Epe

5

Nienke Vinke

Amersfoort

6

Ryan Gal

Neede

7

Babette van der Wolf

Oude Tonge

8

Mirre Knaven

Strijbeek

9

Colin Strik

Heerlen

10

Mika Vijfvinkel

De Lier

11

Dirk Darding

Maastricht

12

Dylan Leyssen

Budel

13

Julian Vergouw

Amsterdam

14

Tobias Kool

Purmerend

15

Britt Kerste

Aarle-rixtel

16

Niels Brinkman

Noordlaren

17

Finn Keunen

Baarlo

18

Julia Kopecky

Zoeterwoude

19

Kjel van Sanden

 

20

Jan Kraus

Oss

21

Tim v.d. Poel

Papendrecht

22

Freek Bouten

Blerick

23

Brent Nijboer

Zwolle

24

Sem Maessen

Nuth

25

Lisa van Belle

Zoetermeer

26

Femke Thoolen

Hulsberg

27

Sven van der Klaauw

Leiden

28

Bo van Elven

Etten-leur

29

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

30

Indy Kappert

Markelo

31

Michael Stoffers

Amsterdam

32

Devin Steijvers

Someren

33

Lars Houben

Beringe

34

Stein Houben

Beringe

36

Jelle van Berkel

Handel

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

Elmar Abma

Bijschrijver

3

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

4

Bjorn Koster

Roden

5

Quinn Quadvlieg

Gulpen

6

Senna Nijman

Heelsum

7

Rune Das

Herselt (be)

8

Jesper Schins

Noorbeek

9

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

10

Ilan Hooftman

 

11

Daan van den Eijnde

Gemert

12

Stijn Hezeman

Apeldoorn

13

Bram van Eijsden

Maastricht

14

Keano van Laer

Bertem

15

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

16

Mart Vos

Aalden

17

Niels Neirinck

 

18

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

19

Sep van Bommel

Herkenbosch

20

Jasper Gabriels

Budel

21

Jip van der Klaauw

Leiden

22

Halvar de Jager

Barendrecht

23

Kaj Fretin

Genk

24

Bram Beenkens

Margraten

25

David Bartelet

Bunde

26

Laszlo van Melis

Heesch