†††††††††††††††††† RONDE VAN ENKHUIZEN.ORANJERONDE

†††††††††††††††††††††††††††††††††††† 27 APRIL 2018††††††††††††

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Jesper Rasch

Zandvoort

2

Arno Kleinjan

Gouda

3

Kevin Wilmsen

Haarlem

4

Jelmer Asjes

Assendelft

5

Harry Sweering

Sneek

6

Jesse de Rooij

Hoorn Nh

7

Martijn Dijkstra

De Knipe

9

Joury Ottenbros

Heerhugowaard

10

Dennis Souverein

Haarlem

11

Niels Immerzeel

Wilnis

12

Steven Stenekes

Bennekom

13

Maikel Willemsen

Brummen

14

Koen de Best

Mijdrecht

15

Ruud Slagter

Lutjebroek

16

Rudy Vriend

Schagen

17

Rutger van der Meer

Stiens

18

Sven Asjes

Alkmaar

19

Eric Mooij

Hoogwoud

20

Dex Groen

Tuitjenhorn

21

Florian Smits

Dinxperlo

22

Melvin Bos

Sint Pancras

23

Joeri van der Tuin

Westerland

24

Jesse Vriend

Bijschrijver

25

Jeroen Koorn

Hoogkarspel

26

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud

27

Ruud Appelman

Grootebroek

28

Alexander Konijn

Spanbroek

29

Ivo Huisman

Hoogkarspel

30

Jermo Agema

Bijschrijver

31

Stefan van Spengen

Wieringerwerf

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

1

Femke Markus

Zwarte Kat

2

Annet Pit

Deventer

3

Roos Hoogeboom

Zeist

4

Nike Beckeringh

Hilversum

5

Winanda Spoor

Apeldoorn

6

Lorena Wiebes

Mijdrecht

7

Eva Buurman

Wervershoof

8

Willemiek Meinders

Dronten

9

Delore Stougje

Zuidland

10

Maaike Brandwagt

Sittard

11

Sofie van Horik

Bijschrijver

12

Juul Hubert

Den Haag

13

Amber van der Hulst

Hazerswoude

14

Judith Bloem

Bijschrijver

15

Paulien Koster

Delfstrahuizen

16

Hanneke de Goeje

Leiden

17

Charlotte Kool

Kortenhoef

18

Marlies van der Lugt

Delft

19

Marissa Baks

Alphen Aan Den Rijn

20

Hanneke Mulder

Utrecht

21

Minke Bakker

Monster

22

Phaedra Krol

Heerde

23

Hilde Oudman

Onnen

24

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht

25

Gina Hofland

Krimpen A/d Ijssel

26

Wendy Oosterwoud

Ureterp

27

Melanie Klement

Bijschrijver

28

Cornelie Smorenburg

Nunspeet

29

Tessa Paardekooper

Bijschrijver

30

Myrthe Willemsen

Elst

31

Maartje de Boer

Hoogwoud

32

Jade van der Molen

Alkmaar

33

Anne Marijn van der Graaf

Enschede

34

Teuntje Beekhuis

Eindhoven

35

Manon de Boer

Leeuwarden

36

Tessa Neefjes

Wervershoof

37

Nienke Wasmus

Den Hoorn

38

Tessa van der Velden

Den Haag

39

Iris Ton

Waskemeer

40

Doris de Rooij

Schipluiden

41

Lisanne Immerzeel

Wilnis

42

Nikky Alberts

Dinxperlo

43

Pernilla van Rozelaar

Medemblik

44

Rosan Baas

Den Dungen

45

Eline van den Pol

Bijschrijver

46

Daniela Trckova

TsjechiŽ

47

Maaike Meistrok

Elshout

48

Sabrina Opstal

Rijnsburg

49

Jolanda van der Ende

Schalkhaar

50

Rienke Boonstra

Nieuwkoop

51

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk

53

Jacqueline Postma

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE 19+/AMATEURS 40+

 

 

 

1

Andrť van Reek

Lisse

2

Patrick Stengs

Beverwijk

3

Bart Ursem

Andijk

4

Sierd Steigenga

Exmorra

5

Mike Tesselaar

Heerhugowaard

6

Sander Koomen

Hoorn

7

Bas Bervoets

Hoogwoud

8

Mitchell van Roijen

Beverwijk

9

Edwin de Graaff

De Kwakel

10

Joris de Boer

Winkel

11

Daniel Kleijn

Wognum

12

Jeroen Lute

Zuid-scharwoude

13

Carlo Kop

Almere

14

Ruud Coers

Grootebroek

15

Dingeman Vink

Haarlem

16

Olof Gerritsen

Blokker

17

Michiel Winthagen

Amstelveen

18

Ming-ko Sun

Den Helder

19

Folkert Zwiers

Bijschrijver

20

Nick Slijkerman

Anna Paulowna

21

Volkert Meinsma

Oudkarspel

22

Arjen Neefjes

Bovenkarspel

23

Yarwin van Straalen

Den Helder

24

Cas Bommer

Waarland

25

Theo Ligthart

Bijschrijver

26

Pierre Deen

Bijschrijver

28

Kay Blokdijk

't Veld

29

Sjaak Schipper

Medemblik

30

Co van Bueren

Schagen

31

Pieter Sikkes

Assendelft

32

Sonny Agema

Den Helder

33

Roel Munster

Heerhugowaard

34

Marcel van Harlingen

Wormer

35

Nico Tol

Volendam