††††††††††††††† †††††††††††RONDE VAN UITHOORN

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††08 APRIL 2018††††††††††††

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

2

Sten van Niekerk

Purmerend

3

Max Baars

Amsterdam

4

Dailey Terweij

Amsterdam

5

Matz Kleijn

Koog aan de Zaan

6

Maxime Takken

Alphen aan den Rijn

7

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

8

Niels Bruins

Velserbroek

9

Yin Koolbergen

Krommenie

10

Tom Derogee

Nieuw-Vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Pieter Westbroek

Sint Pancras

2

Hidde Schagen

Haarlem

3

Lars van Assema

Assendelft

4

Filippo van Loo

Amsterdam

5

Rianne Damiaans

SINTMAARTENSBRUG

6

Sarah Smit

Haarlem

7

Mike Knook

Uithoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Indy van Velzen

Waddinxveen

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Noery Weber

ABCOUDE

5

Mikai Krijt

Koog aan de Zaan

6

Akira Koolbergen

Krommenie

7

Stijn Vlieland

Zwaag

8

Tessel Ruiter

Wormer

9

Kris Dekker

Sint Pancras

10

Kick Riesthuis

Haarlem

11

Emilie Fransen

Zevenhoven

12

Finn Morsch

Heiloo

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Dean Tol

Volendam

4

Esmee de Rijk

NIEUWKOOP

5

Kaj van Niekerk

PURMEREND

6

Veerle Muller

HAARLEM

7

Roxanne Takken

ALPHEN A/D RIJN

8

Silje van Riemsdijk

BEVERWIJK

9

Deacon Terweij

Amsterdam

10

Ravi Heidstra

Amstelveen

11

Thije Schagen

HAARLEM

12

Teun Zoetmulder

Velserbroek

13

Noor Rozenburg

Vijfhuizen

14

Mark Bruins

Velserbroek

15

Senna Bakker

Wormer

16

Koen van der Haagen

Abbekerk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

AMSTERDAM

2

Joeri Schaper

Bergen

3

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

4

Danijel Agricola

TERWISPEL

5

Masja Keesman

Velserbroek

6

Stan Smit

Wervershoof

7

Emma Zoetmulder

Velserbroek

8

Guido Jong

BLOKKER

9

Jaymz Lunenborg

IJmuiden

10

Steijn Fles

Montfoort

11

llija Bosschieter

Westzaan

12

Femke Reemeijer

Spaarndam

13

Jasper Roozen

Haarlem

14

Stijn Wierda

HEERHUGOWAARD

15

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

16

Ties van Roode

Heemstede

17

Liam Witte

Texel

18

Kjell Edam

VELSERBROEK

19

Menno Vermaat

Zaandam

20

Judith Van Duin

Hoogwoud

21

Hidde de Nas

Assendelft

22

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

23

Thijmen Drexhage

Ouderkerk a/d Amstel

24

Reza Wildschut

Koog aan de Zaan

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Tobias Kool

PURMEREND

2

Nienke Veenhoven

Oostzaan

3

Jesse de Vries

HOOFDDORP

4

Julian Vergouw

Amsterdam

5

Viego Tijssen

AMSTELVEEN

6

Jan Ruiter

Wormer

7

Mike Derogee

NIEUW VENNEP

8

Pelle van der Putte

HAARLEM

9

Felix van Hemert

Oostzaan

10

Jens Versteeg

Amsterdam

11

Daan de Jong

Zuidschermer

12

Lean Booy

BERKEL EN RODENRIJS

13

Duuk van der Haagen

Abbekerk

14

Gijs Broere

NEDERHORST DEN BERG

15

Lars Lakeman

VENHUIZEN

16

Kirsten Elings

Overberg

17

Jort van Wees

Haarlem

18

Rens GrŲmmel

Uithoorn

19

Vonne Schenkels

HAARLEM

20

Lars Hopman

Uithoorn

21

Jan Veenhuis

Westwoud

22

Lance Venema

Heerhugowaard

23

Daan Jurriaans

ANDIJK

24

Yilla Threels

WOERDEN

25

Jeffrey Zwart

HAARLEM

26

Thomas Krijgsman

Zaandam

27

Tijmen Schouten

WOERDEN

28

Nickey Huenders

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Marijn Schaper

Bergen NH

2

RaphaŽl Mouton

Warmenhuizen

3

Stef Koning

Hensbroek

4

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

5

Jelle Boonstra

Ouderkerk a/d Amstel

6

Bo Planken

HAARLEM

7

Pepijn Veenings

Assendelft

8

Maxime Duba

Alkmaar

9

Kay van den Hogen

VOLENDAM

10

Kevin Gnade

ZAANDAM

11

Christiano Wilshaus

HAARLEM

12

Brent Vos

CASTRICUM

13

Taco Keijzer

Amstelveen

14

Wessel Fonck

Driehuis

15

Floris Colbers

Castricum

16

Max Morsch

Heiloo