UITSLAGEN.UCI

                                       T/M 25 MAART 2018

 

2018.03.25.VOLTA CICLISTA A CATALUNYA.EINDKLASSEMENT.(UWT)

1

VALVERDE Alejandro

ESP

2

QUINTANA Nairo

COL

3

LATOUR Pierre Roger

FRA

4

YATES Simon Philip

GBR

5

SOLER Marc

ESP

6

BENNETT George

NZL

7

MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe

COL

8

KRUIJSWIJK Steven

NED

9

HANSEN Jesper

DEN

10

PINOT Thibaut

FRA

65

TEN DAM Laurens

NED

69

CLEMENT Stef

NED

 

2018.03.25.VOLTA CICLISTA A CATALUNYA.07E RIT.(UWT)

1

YATES Simon Philip

GBR

2

SOLER Marc

ESP

3

LATOUR Pierre Roger

FRA

4

PANTANO GOMEZ Jarlinson

COL

5

MCCARTHY Jay

AUS

6

MOHORIC Matej

SLO

7

KRUIJSWIJK Steven

NED

8

BARGUIL Warren

FRA

9

VALVERDE Alejandro

ESP

10

BENNETT George

NZL

40

CLEMENT Stef

NED

86

TEN DAM Laurens

NED

 

2018.03.25.TOUR OF CARTIER.EINDKLASSEMENT.(2.2)

1

RAILEANU Cristian

MDA

2

BALKAN Onur

TUR

3

POLIVODA Oleksandr

UKR

4

VORGANOV Eduard

RUS

5

KUZMIN Anton

KAZ

6

VOGT Mario

GER

7

FEDOSSEYEV Artur

KAZ

8

NEKRASOV Denis

RUS

9

VASYLIEV Maksym

UKR

10

BAYEMBAYEV Olzhas

KAZ

 

2018.03.25.TOUR OF CARTIER.04E RIT.(2.2)

1

PISKUNOV Maksim

RUS

2

SHUMOV Nikolai

BLR

3

LUCHSHENKO Sergey

KAZ

4

ZAKARIA Akmal Hakim

MAS

5

GALEYEV Vadim

KAZ

6

VASYLIEV Maksym

UKR

7

VORGANOV Eduard

RUS

8

TARAGEL Filip

SVK

9

POLIVODA Oleksandr

UKR

10

ABDUL HALIL Mohamad Izzat Hilmi

MAS

 

2018.03.25.TOUR DE TOCHIGI.EINDKLASSEMENT.(2.2)

1

POTTER Michael

AUS

2

KREDER Raymond

NED

3

MASUDA Nariyuki

JPN

4

HUCKER Robbie

AUS

5

IRIBE Shotaro

JPN

6

SUZUKI Yuzuru

JPN

7

OVETT Freddy

AUS

8

PRADES REVERTER Benjami

ESP

9

OKA Atsushi

JPN

10

HILL Benjamin

AUS

49

VAN IJZENDOORN Hendrikus

NED

 

2018.03.25.TOUR DE TOCHIGI.03E RIT.(2.2)

1

KREDER Raymond

NED

2

OKAMOTO Hayato

JPN

3

KUROEDA Saya

JPN

4

HILL Benjamin

AUS

5

FERNANDEZ CASASOLA Airan

ESP

6

AMAGOI Tatsuki

JPN

7

PARK Keonwoo

KOR

8

POLI Umberto

ITA

9

YOSHIDA Yuto

JPN

10

SHIGEMITSU Jo

JPN

45

VAN IJZENDOORN Hendrikus

NED

 

2018.03.25.TOUR DE NORMANDIE.EINDKLASSEMENT.(2.2)

1

STEWART Thomas

GBR

2

KRIEGER Alexander

GER

3

HOEM Bjørn Tore

NOR

4

VAN DEN BERG Julius

NED

5

AAEN Jonas

DEN

6

VAN DALEN Jason

NED

7

VINJEBO Emil Nygaard

DEN

8

TRONDSEN Trond Håkon

NOR

9

MURPHY John

USA

10

GIBSON Matthew

GBR

12

BOL Cees

NED

15

ARIESEN Jacob Willem

NED

19

TIMMERMANS Justin

NED

32

EISING Tijmen

NED

45

LENDERINK Peter

NED

49

DE LAAT Jasper

NED

52

MAAS Jan

NED

56

JANSSEN Adriaan

NED

60

HAMELINK Jasper

NED

66

BUGTER Luuc

NED

82

LINDENBURG Jim

NED

84

BOUWMANS Dylan

NED

107

TULNER Rens

NED

 

2018.03.25.TOUR DE NORMANDIE.07E RIT.(2.2)

1

MOSCHETTI Matteo

ITA

2

SWIFT Connor

GBR

3

KRIEGER Alexander

GER

4

PICOUX Maximilien

BEL

5

BLIGAARD LYHNE Daniel

DEN

6

BUGTER Luuc

NED

7

BRYON Miguel

USA

8

VAN DALEN Jason

NED

9

STEWART Thomas

GBR

10

KRAGH ANDERSEN Asbjørn

DEN

12

ARIESEN Jacob Willem

NED

29

TIMMERMANS Justin

NED

35

VAN DEN BERG Julius

NED

40

DE LAAT Jasper

NED

42

HAMELINK Jasper

NED

44

JANSSEN Adriaan

NED

51

EISING Tijmen

NED

64

LENDERINK Peter

NED

65

MAAS Jan

NED

70

LINDENBURG Jim

NED

71

BOUWMANS Dylan

NED

83

BOL Cees

NED

95

TULNER Rens

NED

 

2018.03.25.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.EINDKLASSEMENT.(2.1)

1

ROSA Diego

ITA

2

MOLLEMA Bauke

NED

3

CARAPAZ Richard

ECU

4

SIVAKOV Pavel

RUS

5

BOUWMAN Koen

NED

6

MASNADA Fausto

ITA

7

HAMILTON Lucas

AUS

8

JUUL JENSEN Christopher

DEN

9

POWLESS Neilson

USA

10

CICCONE Giulio

ITA

48

MINNAARD Marco

NED

62

EENKHOORN Pascal

NED

67

KREDER Michel

NED

121

OLIVIER Daan

NED

 

2018.03.25.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.4E RIT.(2.1)

1

TRATNIK Jan

SLO

2

ROSA Diego

ITA

3

DE LA PARTE Victor

ESP

4

BOUWMAN Koen

NED

5

MOLLEMA Bauke

NED

6

SIVAKOV Pavel

RUS

6

POWLESS Neilson

USA

8

SEPULVEDA Eduardo

ARG

9

CARAPAZ Richard

ECU

9

FINETTO Mauro

ITA

36

EENKHOORN Pascal

NED

53

OLIVIER Daan

NED

70

MINNAARD Marco

NED

81

KREDER Michel

NED

 

2018.03.25.GENT-WEVELGEM.VROUWEN.(WWT)

1

BASTIANELLI Marta

ITA

2

D'HOORE Jolien

BEL

3

KLEIN Lisa

GER

4

SIERRA Arlenis

CUB

5

PIETERS Amy

NED

6

BARNES Hannah

GBR

7

MOOLMAN-PASIO Ashleigh

RSA

8

MACKAIJ Floortje

NED

9

GUARISCHI Barbara

ITA

10

PATERNOSTER Letizia

ITA

12

VOS Marianne

NED

18

SLIK Rozanne

NED

20

KOSTER Anouska

NED

21

KOREVAAR Jeanne

NED

23

VAN DIJK Ellen

NED

28

KNETEMANN Roxane

NED

29

VAN DEN BOS Jip

NED

31

BLAAK Chantal

NED

33

BRAND Lucinda

NED

34

WILD Kirsten

NED

38

BUURMAN Eva

NED

43

TENNIGLO Moniek

NED

44

BOOGAARD Maaike

NED

52

MARKUS Riejanne

NED

60

ENSING Janneke

NED

63

VAN VLEUTEN Annemiek

NED

64

DE JONG Demi

NED

71

KESSLER Nina

NED

76

BUIJSMAN Nina

NED

78

VAN GOGH Natalie

NED

79

STULTIENS Sabrina

NED

 

2018.03.25.GENT-WEVELGEM.(UWT)

1

SAGAN Peter

SVK

2

VIVIANI Elia

ITA

3

DEMARE Arnaud

FRA

4

LAPORTE Christophe

FRA

5

DEBUSSCHERE Jens

BEL

6

NAESEN Oliver

BEL

7

TRENTIN Matteo

ITA

8

ŠTYBAR Zdenek

CZE

9

STUYVEN Jasper

BEL

10

VAN AERT Wout

BEL

12

VAN SCHIP Jan Willem

NED

19

VAN GOETHEM Brian

NED

34

TEUNISSEN Mike

NED

36

DE KORT Koen

NED

38

ROOSEN Timo

NED

39

TERPSTRA Niki

NED

42

VAN POPPEL Danny

NED

50

LANGEVELD Sebastian

NED

51

VERMELTFOORT Coen

NED

62

DUIJN Huub

NED

66

CURVERS Roy

NED

72

VAN POPPEL Boy

NED

82

LIGTHART Pim

NED

93

GROENEWEGEN Dylan

NED

94

VAN EMDEN Jos

NED

99

VAN BAARLE Dylan

NED

103

GERTS Floris

NED

110

SINKELDAM Ramon

NED

120

VAN GINNEKEN Sjoerd

NED

140

LEEZER Thomas

NED

 

2018.03.25.CHOLET-PAYS DE LA LOIRE.(1.1)

1

BOUDAT Thomas

FRA

2

HOFSTETTER Hugo

FRA

3

JANS Roy

BEL

4

JONES Brenton

AUS

5

CHAVANEL Sylvain

FRA

6

HOELGAARD Daniel

NOR

7

DANIEL Maxime

FRA

8

MALDONADO Anthony

FRA

9

FONSECA Armindo

FRA

10

COSNEFROY Benoit

FRA

17

RIESEBEEK Oscar

NED

19

DE GREEF Robbert

NED

34

ARIESEN Tim

NED

36

WEENING Pieter

NED

45

RUIJGH Rob

NED

63

MEIJERS Jeroen

NED

 

2018.03.25. CLASICA ALDEIAS DO XISTO-CYCLIN PORTUGAL.(1.2)

1

MESTRE Daniel

POR

2

BRANDÃO Jóni

POR

3

ALARCON GARCIA Raul

ESP

4

GONÇALVES Domingos

POR

5

HERNANDEZ MARTINEZ Oscar

ESP

6

CESAR VELOSO Gustavo

ESP

7

FIGUEIREDO Frederico

POR

8

PAULINHO Sérgio

POR

9

GONZALEZ BREA Oscar

ESP

10

DE LA FUENTE RASILLA David

ESP

 

2018.03.24.VOLTA CICLISTA A CATALUNYA.06E RIT.(UWT)

1

SCHACHMANN Maximilian

GER

2

RUBIO HERNANDEZ Diego

ESP

3

BENNETT Sam

IRL

4

MOHORIC Matej

SLO

5

FERRARI Roberto

ITA

6

SANZ UNZUE Enrique

ESP

7

BERNAL GOMEZ Egan Arley

COL

8

WYSS Danilo

SUI

9

ROJAS José

ESP

10

JARRIER Benoit

FRA

22

KRUIJSWIJK Steven

NED

71

CLEMENT Stef

NED

82

TANKINK Bram

NED

138

BOL Jetse

NED

143

TEN DAM Laurens

NED

 

2018.03.24.TOUR OF CARTIER.03E RIT.(2.2)

1

SHUMOV Nikolai

BLR

2

BALKAN Onur

TUR

3

VORGANOV Eduard

RUS

4

ZAKARIA Akmal Hakim

MAS

5

TYBOR Patrik

SVK

6

DAVIDENOK Ilya

KAZ

7

AKHMETOV Galym

KAZ

8

VASYLIEV Maksym

UKR

9

VOGT Mario

GER

10

POLIVODA Oleksandr

UKR

 

2018.03.24.TOUR DE TOCHIGI.02E RIT.(2.2)

1

POTTER Michael

AUS

2

KREDER Raymond

NED

3

SUZUKI Yuzuru

JPN

4

IRIBE Shotaro

JPN

5

HUCKER Robbie

AUS

6

MASUDA Nariyuki

JPN

7

OVETT Freddy

AUS

8

DOI Yukihiro

JPN

9

PRADES REVERTER Benjami

ESP

10

TAKEYAMA Kosuke

JPN

62

VAN IJZENDOORN Hendrikus

NED

 

2018.03.24.TOUR DE NORMANDIE.06E RIT.(2.2)

1

GIBSON Matthew

GBR

2

TRONDSEN Trond Håkon

NOR

3

NIELSEN Nicolai Philip Brøchner

DEN

4

KRIEGER Alexander

GER

5

LIENHARD Fabian

SUI

6

KA?KOVSKÝ Alois

CZE

7

PATOUX Cyrille

FRA

8

CARPENTIER Adrien

FRA

9

STEWART Thomas

GBR

10

ARIESEN Jacob Willem

NED

11

BOL Cees

NED

13

BUGTER Luuc

NED

17

VAN DALEN Jason

NED

26

DE LAAT Jasper

NED

28

EISING Tijmen

NED

38

VAN DEN BERG Julius

NED

39

HAMELINK Jasper

NED

40

LENDERINK Peter

NED

57

LINDENBURG Jim

NED

63

TIMMERMANS Justin

NED

71

MAAS Jan

NED

72

BOUWMANS Dylan

NED

107

TULNER Rens

NED

109

JANSSEN Adriaan

NED

 

2018.03.24.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.3E RIT.(2.1)

1

LAWLESS Christopher

GBR

2

TOTÒ Paolo

ITA

3

ROTA Lorenzo

ITA

4

LIEPINS Emils

LAT

5

CARAPAZ Richard

ECU

6

FINETTO Mauro

ITA

7

FELLINE Fabio

ITA

8

TURRIN Alex

ITA

9

BAGIOLI Nicola

ITA

10

ROSA Diego

ITA

16

MOLLEMA Bauke

NED

41

MINNAARD Marco

NED

60

BOUWMAN Koen

NED

70

EENKHOORN Pascal

NED

112

KREDER Michel

NED

129

OLIVIER Daan

NED

 

2018.03.24.CLASSIC LOIRE ATLANTIQUE.(1.1)

1

QUAADE Rasmus Christian

DEN

2

HOELGAARD Daniel

NOR

3

FONSECA Armindo

FRA

4

TOUZE Damien

FRA

5

DANIEL Maxime

FRA

6

JANS Roy

BEL

6

HOFSTETTER Hugo

FRA

8

ARIESEN Tim

NED

9

DUMOULIN Samuel

FRA

10

MAIKIN Roman

RUS

26

MEIJERS Jeroen

NED

28

DE GREEF Robbert

NED

49

RIESEBEEK Oscar

NED

56

WEENING Pieter

NED

68

RUIJGH Rob

NED

 

2018.03.23.VOLTA CICLISTA A CATALUNYA.05E RIT.(UWT)

1

PANTANO GOMEZ Jarlinson

COL

2

LAENGEN Vegard Stake

NOR

3

MOHORIC Matej

SLO

4

VISCONTI Giovanni

ITA

5

WYSS Danilo

SUI

6

CHERNETSKI Sergei

RUS

7

ROJAS José

ESP

8

VALVERDE Alejandro

ESP

9

GODON Dorian

FRA

10

LAMBRECHT Bjorg

BEL

50

TEN DAM Laurens

NED

57

KRUIJSWIJK Steven

NED

65

CLEMENT Stef

NED

110

TANKINK Bram

NED

121

BOL Jetse

NED

 

2018.03.23.TOUR OF CARTIER.02E RIT.(2.2)

1

RAILEANU Cristian

MDA

2

BUDIAK Anatolii

UKR

3

BALKAN Onur

TUR

4

POLIVODA Oleksandr

UKR

5

FEDOSSEYEV Artur

KAZ

6

KUZMIN Anton

KAZ

7

NEKRASOV Denis

RUS

8

VORGANOV Eduard

RUS

9

?ANECKY Marek

SVK

10

VASYLIEV Maksym

UKR

 

2018.03.23.TOUR DE TOCHIGI.01E RIT.(2.2)

1

POTTER Michael

AUS

2

MASUDA Nariyuki

JPN

3

PARK Sanghoon

KOR

4

OKA Atsushi

JPN

5

HILL Benjamin

AUS

6

ORCHARD Toby

AUS

7

KREDER Raymond

NED

8

HUCKER Robbie

AUS

9

WATANABE Shotaro

JPN

10

PARK Keonwoo

KOR

52

VAN IJZENDOORN Hendrikus

NED

 

2018.03.23.TOUR DE NORMANDIE.05E RIT.(2.2)

1

VAN DEN BERG Julius

NED

2

VINJEBO Emil Nygaard

DEN

3

STEWART Thomas

GBR

4

KRIEGER Alexander

GER

5

AAEN Jonas

DEN

6

HOEM Bjørn Tore

NOR

7

MURPHY John

USA

8

TRONDSEN Trond Håkon

NOR

9

VAN DALEN Jason

NED

10

GAILLARD Marlon

FRA

14

BUGTER Luuc

NED

21

MAAS Jan

NED

33

BOL Cees

NED

36

JANSSEN Adriaan

NED

45

EISING Tijmen

NED

46

TIMMERMANS Justin

NED

47

ARIESEN Jacob Willem

NED

61

LENDERINK Peter

NED

87

TULNER Rens

NED

91

DE LAAT Jasper

NED

99

BOUWMANS Dylan

NED

104

HAMELINK Jasper

NED

122

LINDENBURG Jim

NED

 

2018.03.23.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.2E RIT.(2.1)

1

MOLLEMA Bauke

NED

2

ROSA Diego

ITA

3

CICCONE Giulio

ITA

4

MARTIN Guillaume

FRA

5

CARAPAZ Richard

ECU

6

BOUWMAN Koen

NED

7

SOSA CUERVO Ivan Ramiro

COL

8

HAMILTON Lucas

AUS

9

BALLERINI Davide

ITA

10

POWLESS Neilson

USA

49

MINNAARD Marco

NED

100

EENKHOORN Pascal

NED

102

KREDER Michel

NED

116

OLIVIER Daan

NED

 

2018.03.23.RECORD BANK E3 HARELBEKE.(UWT)

1

TERPSTRA Niki

NED

2

GILBERT Philippe

BEL

3

VAN AVERMAET Greg

BEL

4

NAESEN Oliver

BEL

5

BENOOT Tiesj

BEL

6

STUYVEN Jasper

BEL

7

VANMARCKE Sep

BEL

8

MOSCON Gianni

ITA

9

ŠTYBAR Zdenek

CZE

10

KÜNG Stefan

SUI

31

LIGTHART Pim

NED

33

DE KORT Koen

NED

38

TEUNISSEN Mike

NED

46

DUIJN Huub

NED

50

VAN GOETHEM Brian

NED

51

VAN BAARLE Dylan

NED

60

VAN GINNEKEN Sjoerd

NED

81

HOFLAND Moreno

NED

82

BUDDING Martijn

NED

88

VAN EMDEN Jos

NED

90

ROOSEN Timo

NED

93

LANGEVELD Sebastian

NED

 

2018.03.23.GP. INT. DE LA PHARMACIE CENTRALE DE TUNISIE.(1.2)

1

LEWIS Gruffudd

GBR

2

HAMZA Abderrahmane Mehdi

ALG

3

POULHIES Stéphane

FRA

4

GOUBERT Jean

FRA

5

NOUISRI Ali

TUN

6

THOMAS Adrien

FRA

7

REGUIGUI Youcef

ALG

8

BILLE Gaetan

BEL

9

MOHAMED Elkamaa

LBA

10

HEWETT David

GBR

 

2018.03.22.VOLTA CICLISTA A CATALUNYA.04E RIT.(UWT)

1

VALVERDE Alejandro

ESP

2

BERNAL GOMEZ Egan Arley

COL

3

QUINTANA Nairo

COL

4

LATOUR Pierre Roger

FRA

5

PINOT Thibaut

FRA

6

SOLER Marc

ESP

7

YATES Simon Philip

GBR

8

BENNETT George

NZL

9

CARTHY Hugh John

GBR

10

MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe

COL

12

KRUIJSWIJK Steven

NED

73

TEN DAM Laurens

NED

90

TANKINK Bram

NED

103

CLEMENT Stef

NED

138

BOL Jetse

NED

 

2018.03.22.TOUR DE NORMANDIE.04E RIT.(2.2)

1

MOSCHETTI Matteo

ITA

2

NIELSEN Nicolai Philip Brøchner

DEN

3

GIBSON Matthew

GBR

4

BOL Cees

NED

5

ORCEAU Clement

FRA

6

PICOUX Maximilien

BEL

7

LIENHARD Fabian

SUI

8

HORTON Tobyn

GBR

9

KRAGH ANDERSEN Asbjørn

DEN

10

KRIEGER Alexander

GER

20

VAN DALEN Jason

NED

23

DE LAAT Jasper

NED

24

TIMMERMANS Justin

NED

29

ARIESEN Jacob Willem

NED

35

EISING Tijmen

NED

36

HAMELINK Jasper

NED

39

VAN DEN BERG Julius

NED

46

JANSSEN Adriaan

NED

77

BUGTER Luuc

NED

83

TULNER Rens

NED

98

LINDENBURG Jim

NED

101

LENDERINK Peter

NED

102

MAAS Jan

NED

112

BOUWMANS Dylan

NED

 

2018.03.22.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.1E RIT B.(2.1)

1

ROWE Luke

GBR

2

ANTUNES Amaro

POR

3

TUFT Svein

CAN

4

POWLESS Neilson

USA

5

CONCI Nicola

ITA

6

BALLERINI Davide

ITA

7

OWEN Logan

USA

8

CHERKASOV Nikolai

RUS

9

BAGIOLI Nicola

ITA

10

TURRIN Alex

ITA

 

2018.03.22.SETTIMANA ITN. COPPI E BARTALI.1E RIT A.(2.1)

1

EENKHOORN Pascal

NED

2

CRADDOCK G Lawson

USA

3

BALLERINI Davide

ITA

4

LAWLESS Christopher

GBR

5

PEDERSEN Casper Phillip

DEN

6

CANOLA Marco

ITA

7

MARONESE Marco

ITA

8

FEDELI Alessandro

ITA

9

BATTAGLIN Enrico

ITA

10

STACCHIOTTI Riccardo

ITA

26

KREDER Michel

NED

51

BOUWMAN Koen

NED

60

MINNAARD Marco

NED

70

MOLLEMA Bauke

NED

88

OLIVIER Daan

NED

152

WELTEN Bram

NED

 

2018.03.22.DRIEDAAGSE DE PANNE-KOKSIJDE.VROUWEN.(WWT)

1

D'HOORE Jolien

BEL

2

HOSKING Chloe

AUS

3

MAJERUS Christine

LUX

4

WIEBES Lorena

NED

5

BRENNAUER Lisa

GER

6

CONFALONIERI Maria Giulia

ITA

7

GUTIERREZ RUIZ Sheyla

ESP

8

KOREVAAR Jeanne

NED

9

CROMWELL Tiffany

AUS

10

MALLING SIGGAARD Christina

DEN

12

STOUGJE Chanella

NED

22

KOSTER Anouska

NED

23

PIETERS Amy

NED

24

TENNIGLO Moniek

NED

25

VAN DIJK Ellen

NED

29

VAN DEN BOS Jip

NED

39

MACKAIJ Floortje

NED

42

VAN DE REE Monique

NED

53

KNETEMANN Roxane

NED

54

DE JONG Demi

NED

55

MARKUS Riejanne

NED

58

VAN GOGH Natalie

NED

59

BUURMAN Eva

NED

69

SOEK Julia

NED

73

VAN 'T GELOOF Marjolein

NED

74

ENSING Janneke

NED

76

BOOGAARD Maaike

NED