VELDRIT TE s-HEERENBERG

                                      28 JANUARI 2018            

 

UITSLAG.VROUWEN

 

 

 

 

1

Bianca van den Hoek

BUSSUM

2

Inez Beijer

DRIEL

3

Laura Krans

DE WILP

4

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

5

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

6

Lana Verberne

BERGEIJK

7

Lotte Jacobs

NIJMEGEN

8

Judith van Maanen

AMSTERDAM

9

Sabine Hey

OOSTERHOUT

10

Lisanne Roelofs

ENSCHEDE

11

Eltina van Wijk

MAASDAM

12

Lora Bonthuis

INGEN

13

Jeanine Laudy

ROELOFARENDSVEEN

14

Lisanne Bouwmeester

APELDOORN

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

2

Joris Reinderink

RUURLO

3

Mats Omloop

BELGIE

4

Mat van Gorp

BERGEIJK

5

Cas Jansen

HILVERSUM

6

Jip Kramer

OOSTERBEEK

7

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

8

Jens van Korven

DIESSEN

9

Sybe Gybels

HERENTALS

10

Maiko Timmer

DRACHTEN

11

Omar Koudijs

LAREN NH

12

Brent Broosus

HUYBERGEN

13

Robin van Poppel

DIESSEN

14

Wout Ruesink

HEELWEG

15

Ids Visscher

PIJNACKER

16

John Marchall

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Sofie van Rooijen

DRIEL

2

Isa Nomden

HATTEM

3

Julie Brouwers

BELGIE

4

Marit Braat

ZUTPHEN

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

1

Edwin Raats

HELMOND

2

Micha de Vries

HILVERSUM

3

Patrick Somsen

AALTEN

4

René Kuhlmann

BAARLO LB

5

Wilfred Veldkamp

KAMERIK

6

Johan Dussel

EELDE

7

Watze Vroom

BENNEKOM

8

Patrick Heijnen

HEUSDEN GEM HEUSDEN

9

Arno Winters

OMMEN

10

Robbert Wajer

BEILEN

11

Iwan Bourgonje

VAASSEN

12

Tijmen Kamphuis

LOCHEM

13

Jim Koren

ZEEWOLDE

14

Michiel Jansen

HILVERSUM

15

Jan Gudde

NOOTDORP

16

Thierry Bakker

ROOSENDAAL

17

Paul Laning

BLERICK

18

Martijn Prins

UTRECHT

19

Roel Siebelink

ZUTPHEN

20

Anton Graumans

RIJSBERGEN

21

Jeschina Lorant

 

22

Jorgen Brok

LEMELERVELD

23

Fred van Zanten

EERBEEK

24

Enrico ten Klooster

EDE

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

1

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

2

Jan Grootkarzyn

ELBURG

3

Jos Bogaerts

STRIJBEEK

4

Marcel Witte

AMSTERDAM

5

Jannes Weerman

NYEHOLTWOLDE

6

Ben Minkhorst

HUMMELO

7

Jos Kaal

DIDAM

8

Marcel Boschker

WOERDEN

9

Ton van Korven

DIESSEN

10

Dienand Broekhuis

LEMELE

11

John Zennipman

ZUTPHEN

12

Patrick Molenaars

AMSTELVEEN

13

Marcel Janssen

NIJMEGEN

14

Kees van Asten

ZEEWOLDE

15

Franck Zandvliet

VOORSCHOTEN

16

Richard Visscher

PIJNACKER

17

Edwin Ruesink

HEELWEG

18

Peter Makkink

HENGELO GLD

19

Hein te Riele

NIJMEGEN

20

Pierre Deen

AMSTERDAM

21

Matthieu Hendriks

LEKKERKERK

22

Marti Maas

GEFFEN

23

Frans de Wit

ZUTPHEN

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

2

Yannick Runhart

APELDOORN

3

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

4

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

5

Klaas Groenen

BOXTEL

6

Bart de Veer

VREELAND

7

Daan de Jonge

AXEL

8

Bas de Bruin

UITHOORN

9

Remco Schellevis

STOLWIJK

10

Thijs Al

HAARLEM

11

Rick Seele

LOCHEM

12

Daan Bongers

BAARLO

13

Tommy Oude Elferink

NIEUWVEEN

14

Bas van Dalen

EDE GLD

15

Jan Metselaar

BERGSCHENHOEK

16

Robert de Jong

ZEEWOLDE

17

Jochem Koren

BUSSUM

18

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

19

Jacob de Roo

BIEZELINGE

20

Coen Groot

PAPENDRECHT

21

Maarten Schavemaker

NIEUW VENNEP

22

Peter Fick

TEUVEN

23

Jan van Prooije

ARNHEM

24

Mark Staring

EIBERGEN

25

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

26

Tom Koeleman

UTRECHT

27

Mike Hooiveld

ANDIJK

28

Simon van Wijk

DOETINCHEM

29

Gerjan Olsder

BARNEVELD

30

Kevin Gideonse

OOIJ

31

Coen Telgenhof

LOSSER

32

Frank Sikking

ODIJK

33

Stefan Kramer

SLIEDRECHT

34

Michiel de Beer

DEVENTER

35

Mike van Veelen

ARNHEM

36

Nordin Hudepol

ALMELO

37

Bart Schoon

WAGENINGEN

38

Erwin Ketellapper

WOLVEGA

39

Tom van Braak

VELP

40

Erik Hofstede

HENGELO

41

Martijn Koert

DUIVEN

42

Patrice Slagman

RIJSSEN

43

Merlijn Spenkelink

ARNHEM