VELDRIT TE HOOGERHEIDE

                                      28 JANUARI 2018            

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

1

VAN DER POEL Mathieu

NED

2

VAN AERT Wout

BEL

3

VANTHOURENHOUT Michael

BEL

4

SWEECK Laurens

BEL

5

PAUWELS Kevin

BEL

6

MERLIER Tim

BEL

7

AERTS Toon

BEL

8

VAN DER POEL David

NED

9

VAN DER HAAR Lars

NED

10

BOROŠ Michael

CZE

11

HERMANS Quinten

BEL

12

VAN KESSEL Corne

NED

13

SOETE Daan

BEL

14

CHAINEL Steve

FRA

15

VERMEERSCH Gianni

BEL

16

ORTS LLORET Felipe

ESP

17

BERTOLINI Gioele

ITA

18

MEISEN Marcel

GER

19

AERNOUTS Jim

BEL

20

CLEPPE Nicolas

BEL

21

ADAMS Jens

BEL

22

SWEECK Diether

BEL

23

HYDE Stephen

USA

24

MEEUSEN Tom

BEL

25

BOULO Matthieu

FRA

26

MENUT David

FRA

27

BRAIDOT Luca

ITA

28

WILDHABER Marcel

SUI

29

SÄGESSER Severin

SUI

30

NESVADBA Jan

CZE

31

FONTANA Marco Aurelio

ITA

32

HARING Martin

SVK

33

ESTEBAN AGUERO Ismael

ESP

34

SAMPARISI Nicolas

ITA

35

SUAREZ FERNANDEZ Kevin

ESP

36

SAMPARISI Lorenzo

ITA

37

WERNER Kerry

USA

38

MOUREY Francis

FRA

39

FIELD Ian

GBR

40

VAN DEN BRAND Twan

NED

41

RUIZ DE LARRINAGA IBAŃEZ Javier

ESP

42

HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor

ESP

43

KISSEBERTH Jack

USA

44

VAN LEEUWEN Patrick

NED

45

VAN DEN HAM Michael

CAN

46

MÜLLER Manuel

GER

47

DIAS DOS SANTOS Vincent

LUX

48

POWERS Jeremy

USA

49

THOMPSON Eric

USA

50

TRIGO Florian

FRA

51

VAN AMERONGEN Thijs

NED

52

HEKELE Emil

CZE

53

KAISER Cody

USA

54

BAUSCH Gusty

LUX

55

TAKENOUCHI Yu

JPN

56

MILLBURN Garry

AUS

57

GLAJZA Ondrej

SVK

58

BRAIDOT Daniele

ITA

59

KOSAKA Hikaru

JPN

60

LINDENAU Max

GER

61

THILTGES Scott

LUX

62

THEOBALD Ulrich

GER

63

MCCONNELL Mark

CAN

64

HEIGL Philipp

AUT

65

PARBO Joachim

DEN

66

CLOUTIER Tyler

USA

67

ERIKSSON Martin

SWE

68

MAYER Yannick

GER

69

KINNING Glenn

IRL

 

 

 

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

ISERBYT Eli

BEL

2

PIDCOCK Thomas

GBR

3

NIEUWENHUIS Joris

NED

4

VANDEBOSCH Toon

BEL

5

PEETERS Yannick

BEL

6

DEKKER Jens

NED

7

AERTS Thijs

BEL

8

DORIGONI Jakob

ITA

9

TURNER Ben

GBR

10

GRAS Yan

FRA

11

WOUTERS Sieben

NED

12

HECHT Gage

USA

13

DUBAU Lucas

FRA

14

BENOIST Antoine

FRA

15

VAN DER HEIJDEN Maik

NED

16

BAKX Kelvin

NED

17

PETROV Spencer

USA

18

DUBAU Joshua

FRA

19

SCHUERMANS Jelle

BEL

20

VAN DER STEGEN Roel

NED

21

?OUPALÍK Adam

CZE

22

ARENSMAN Thymen

NED

23

FINE Eddy

FRA

24

BRUNNER Eric

USA

25

CULLELL ESTAPE Jofre

ESP

26

KIELICH Timo

BEL

27

TULETT Daniel

GBR

28

SCHREIBER Félix

LUX

29

JACOBS Johan

SUI

30

VAN DIJKE Koen

NED

31

AGTERBERG Kyle

NED

32

JELÍNEK Josef

CZE

33

MÖBIS Maximilian

GER

34

BELLAN Juraj

SVK

35

STEPHENSON Denzel

USA

36

CHANCE Maxx

USA

37

ŠULC Jakub

CZE

38

ULIK Matej

SVK

39

FEIJOO ALBERTE Ivan

ESP

40

WALKERDEN Ben

AUS

41

FORSBY Hannes

SWE

42

MUSKENS Mart

NED

43

DINIZ Nicholas

CAN

44

SCHUBERT ŠTepán

CZE

45

HÄHNEL Frederik

GER

46

OCKENDEN William

AUS

47

OBERTEICHER Marco

GER

48

PROSSER Declan

AUS

49

ODA Hijiri

JPN

 

 

 

 

UITSLAG.VROUWEN

 

 

 

 

1

CANT Sanne

BEL

2

LECHNER Eva

ITA

3

RICHARDS Evie

GBR

4

VOS Marianne

NED

5

KEOUGH Kaitlin

USA

6

ARZUFFI Alice Maria

ITA

7

MAJERUS Christine

LUX

8

BRAMMEIER Nikki

GBR

9

DEL CARMEN ALVARADO Ceylin

NED

10

KAPTHEIJNS Maud

NED

11

SELS Loes

BEL

12

VAN DER HEIJDEN Inge

NED

13

ROCHETTE Maghalie

CAN

14

WORST Annemarie

NED

15

VAN LOY Ellen

BEL

16

GONZALEZ BLANCO Lucia

ESP

17

VAN DE STEENE Kim

BEL

18

FERRIER BRUNEAU Christel

CAN

19

BRANDAU Elisabeth

GER

20

NASH Katerina

CZE

21

ANDERSON Elle

USA

22

COMPTON Katherine

USA

23

HAVLÍKOVÁ Pavla

CZE

24

CRUMPTON Bethany

GBR

25

MCFADDEN Courtenay

USA

26

CASASOLA Sara

ITA

27

WYMAN Helen

GBR

28

NAGENGAST Fleur

NED

29

BAKKER Manon

NED

30

NUŃO PALACIO Aida

ESP

31

WHITE Emma

USA

32

ŠAFÁ?OVÁ Adéla

CZE

33

FAHRINGER Rebecca

USA

34

VERSCHUEREN Jolien

BEL

35

VANDERBEKEN Joyce

BEL

36

TEOCCHI Chiara

ITA

37

VALLIERES MILL Magdeleine

CAN

38

DELHAYE Pauline

FRA

39

KAY Anna

GBR

40

HEIGL Nadja

AUT

41

VERHESTRAETEN Karen

BEL

42

DYCK Mical

CAN

43

HONSINGER Clara

USA

44

ODRIOZOLA MUGICA Olatz

ESP

45

TRABAZO BRAGADO Irene

ESP

46

NORBERT RIBEROLLE Marion

FRA

47

WEST Ruby

CAN

48

UNGERMANOVÁ Elizabeth

CZE

49

PAUL Stefanie

GER

50

IBARROLA ALBIZUA Luisa

ESP

51

MIŠO?OVÁ Magdalena

CZE

52

IMAI Miho

JPN

53

NOBLE Ellen

USA

54

ENDRES Kristin

GER

55

KELLY Siobhan

CAN

56

RIEDEL Stacey

AUS

57

VANÍ?KOVÁ Tereza

CZE

58

GEOGHEGAN Michelle

IRL

59

MITCHELL Erin

AUS

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

VANDEPUTTE Niels

BEL

2

BELLENS Jarno

BEL

3

HENDRIKX Mees

NED

4

KOPECKY Tomas

CZE

5

RONHAAR Pim

NED

6

COURRIERE Anthony

FRA

7

KAMP Ryan

NED

8

MEEUSSEN Witse

BEL

9

VERMOOTE Jelle

BEL

10

CORTJENS Ryan

BEL

11

INGUANZO MACHO Gonzalo

ESP

12

ROUILLER Loris

SUI

13

GOMEZ VILLAFANE Benjamin

USA

14

KLUCKERS Arthur

LUX

15

ARTZ Bart

NED

16

VERBURG Luke

NED

17

FLYNN Sean

GBR

18

FUNSTON Scott

USA

19

CLARK Tyler

CAN

20

SCHIERL Jakub

CZE

21

LINDGREN Emil

SWE

22

?ÍMAN Jakub

CZE

23

RIVET Benjamin

FRA

24

THOMAS Théo

FRA

25

CHARRIN Aloďs

FRA

26

JEŽEK Tomáš

CZE

27

VALOGNES Thibault

FRA

28

BARROS RODRIGUEZ Adrian

ESP

29

TONEATTI Davide

ITA

30

NOEL Sam

USA

31

LINDNER Tom

GER

32

DEL GROSSO Bodi

NED

33

KESS Nicolas

LUX

34

FONTANA Filippo

ITA

35

MAHER Lane

USA

36

TÖMKE Pascal

GER

37

MARTIN Conor

CAN

38

MURAKAMI Koutarou

JPN

39

KERR Dylan

CAN

40

?OUPALÍK Jakub

CZE

41

VREESWIJK Noah

NED

42

NIEDERBACH Anton

SWE

43

BETTENDORFF Loďc

LUX

44

YOUNG Jenson

GBR

45

ESSER Mik

LUX

46

CANAL BLANCO Carlos

ESP

47

TOMÁŠEK Alvin

CZE

48

BARRAS Noé

SUI

49

CREIGHTON Thomas

IRL

50

WESTHOFF David

GER

51

BOVEN Lars

NED

52

WOOD Calder

USA

53

MORTON Alex

USA

54

MCGARR Adam

IRL

55

MYSKO Paul

CAN

56

PRIES Cédric

LUX

57

LEYDER Jang

LUX

58

RYAN Archie

IRL

59

WILLIAMS Anakin

AUS

60

MATTHEWS Alexander

AUS