UITSLAGEN MEERDAAGSE 2017

ACHT VAN BLADEL.01E RIT.(2017.06.23)

Junioren.01e rit.(06.23): 1. Max Kroonen Diepenveen; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Thomas Pidcock Engeland; 5. Maikel Zijlaard Rotterdam; 6. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 7. Carlo van den Berg De Lier; 8. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 9. Sven Nijzingh Zuilichem; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Jobbe Krijnsen Bolsward; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Wim Wittenberg Herveld; 14. Joren Bloem Brummen; 15. Melvin Lindelauf Gulpen; 16. Nick Brabander Honselersdijk; 17. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 18. Rick Pluimers Enter; 19. Mick Kemper Volendam; 20. Timothy Torrie Engeland; 21. Charlie White Engeland; 22. Jesse Morsink Enter; 23. Sam Gademan Beek; 24. Daan Hoeks Amstelveen; 25. Timo Kielich Duitsland; 26. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 27. Huub Deelstra Hoogeveen; 28. Ruben van der Pijl Amstelveen; 29. Maikel Stam Sprang-Capelle; 30. Len Dejonghe Wilsele.(Bel);

Junioren.02e rit.(06.24): 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Maikel Zijlaard Rotterdam; 3. Thomas Pidcock Engeland; 4. Nick Brabander Honselersdijk; 5. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 6. Rick Pluimers Enter; 7. Carlo van den Berg De Lier; 8. Edo Maas Rotterdam; 9. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 10. Bastiaan de Blom Zeewolde; 11. Joren Bloem Brummen; 12. Lewis Hartley Engeland; 13. Timo Kielich Duitsland; 14. Jelle Bootsveld Heino; 15. Rick Burgmans Westerhoven; 16. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 17. Alain Broos Baarle-Nassau; 18. Jord Baak Dronten; 19. Stefan Appelman Beverwijk; 20. Len Dejonghe Wilsele.(Bel); 21. Daan Hoeks Amstelveen; 22. Sebastian Vester Drachten; 23. Sam Gademan Beek; 24. Gijs Leemreize Ruurlo; 25. Timothy Torrie Engeland; 26. Menno van Capel Noorden; 27. Jesse Morsink Enter; 28. Kieran Hotson Engeland; 29. Jentje Huntink Drempt; 30. Max Kroonen Diepenveen;

Junioren.03e rit.(06.25): 1. Timothy Torrie Engeland; 2. Iska Buwalda Biddinghuizen; 3. Thomas Pidcock Engeland; 4. Nick Brabander Honselersdijk; 5. Daan Hoeks Amstelveen; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 9. Jacques Sauvagnargues Engeland; 10. Koen van Helvoirt Erp; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Len Dejonghe Wilsele.(Bel); 14. Sebastian Vester Drachten; 15. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 16. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 17. Wim Wittenberg Herveld; 18. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 19. Maikel Zijlaard Rotterdam; 20. Melvin Lindelauf Gulpen; 21. Edo Maas Rotterdam; 22. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 23. Jelle Bootsveld Heino; 24. Mick Kemper Volendam; 25. Remco de Jong Rijen; 26. Anton Ferdinande Belgie; 27. Sven Nijzingh Zuilichem; 28. Lewis Hartley Engeland; 29. Ruben van der Pijl Amstelveen; 30. Toon Vandenbosch Belgie;

Junioren.04e rit.(06.25): 1. Thomas Pidcock Engeland; 2. Daan Hoole Zuidland; 3. Maikel Zijlaard Rotterdam; 4. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 5. Kieran Hotson Engeland; 6. Joren Bloem Brummen; 7. Jacques Sauvagnargues Engeland; 8. Alain Broos Baarle-Nassau; 9. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 10. Edo Maas Rotterdam; 11. Jelle Bootsveld Heino; 12. Sam Gademan Beek; 13. Carlo van den Berg De Lier; 14. Huub Deelstra Hoogeveen; 15. Sven Nijzingh Zuilichem; 16. Jobbe Krijnsen Bolsward; 17. Quinten Veling Monnickendam; 18. Bas van Belle Zoetermeer; 19. Nick Brabander Honselersdijk; 20. Max Kroonen Diepenveen; 21. Stijn Ruijter Uithoorn; 22. Luuk van Gestel Moergestel; 23. Stefan Appelman Beverwijk; 24. Ruben van der Pijl Amstelveen; 25. Timothy Torrie Engeland; 26. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 27. Kars ten Boske Wintelre; 28. Melvin Lindelauf Gulpen; 29. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 30. Ryan Kamp Raamsdonksveer;

Junioren.Eindklassement.(06.25): 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Maikel Zijlaard Rotterdam; 3. Thomas Pidcock Engeland; 4. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 5. Edo Maas Rotterdam; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Carlo van den Berg De Lier; 8. Sven Nijzingh Zuilichem; 9. Joren Bloem Brummen; 10. Timothy Torrie Engeland; 11. Jelle Bootsveld Heino; 12. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 13. Jobbe Krijnsen Bolsward; 14. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 15. Sam Gademan Beek; 16. Huub Deelstra Hoogeveen; 17. Stefan Appelman Beverwijk; 18. Nick Brabander Honselersdijk; 19. Ruben van der Pijl Amstelveen; 20. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 21. Daan Hoeks Amstelveen; 22. Timo Kielich Duitsland; 23. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 24. Jacques Sauvagnargues Engeland; 25. Mick Kemper Volendam; 26. Rick Pluimers Enter; 27. Kieran Hotson Engeland; 28. Len Dejonghe Wilsele.(Bel); 29. Alain Broos Baarle-Nassau; 30. Maikel Stam Sprang-Capelle;

 

BOELS RENTAL LADIES TOUR.01E RIT.(2017.08.29)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit.(08.29): 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Lise Brennauer Duitsland; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Trixi Worrack Duitsland; 6. Amy Pieters Zwanenburg; 7. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 8. Mieke Kröger Duitsland; 9. Elizabeth Deignan Engeland; 10. Lucinda Brand Rotterdam; 11. Ann-Sophie Duyck Belgie; 12. Christine Majerus Luxemburg; 13. Tayler Wiles Amerika; 14. Anouska Koster De Westereen; 15. Elisa Longo Borghini Italie; 16. Floortje Mackaij Woerden; 17. Elena Cecchini Italie; 18. Sabrina Stultiens Meijel; 19. Katarzyna Niewiadoma Polen; 21. Janneke Ensing Gieten; 22. Kirsten Wild Zwolle; 23. Sarah Roy Australie; 24. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 25. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 26. Moniek Tenniglo Albergen; 27. Leah Thomas Amaerika; 28. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 29. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 30. Karlijn Swinkels Handel;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit.(08.30):

1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Maria Giulia Confalonieri Italie; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Sheyla Gutierrez Ruiz Spanje; 7. Claudia Koster Assendelft; 8. Jessy Fruyts Belgie; 9. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 10. Roxane Fournier Frankrijk; 11. Lucinda Brand Rotterdam; 12. Moniek Tenniglo Albergen; 13. Gracie Elvin Australie; 14. Anna Trevisi Italie; 15. Trixi Worrack Duitsland; 16. Floortje Mackaij Woerden; 17. Emilia Fahlin Zweden; 18. Elisa Longo Borghini Italie; 19. Annemiek van Vleuten Wageningen; 20. Sarah Roy Australie; 21. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 22. Demi de Jong Ossendrecht; 23. Annalisa Cucinotta Italie; 24. Bryony van Velzen Sittard; 25. Marta Tagliafero Italie; 26. Coralie Demay Frankrijk; 27. Ganna Solovei Ukrainie; 28. Simona Frapporti Italie; 29. Anna van der Breggen Zwolle; 30. Chanella Stougje Zuidland;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit.(08.31): 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Lisa Brennauer Duitsland; 6. Mike Kröger Duitsland; 7. Ann-Sophie Duyck Belgie; 8. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 9. Tayler Wiles Amerika; 10. Elisa Longo Borghini Italie; 11. Trixi Worrack Duitsland; 12. Elena Cecchini Italie; 13. Leah Thomas Amerika; 14. Lucinda Brand Rotterdam; 15. Amy Pieters Zwanenburg; 16. Ruth Winder Amerika; 17. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 18. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 19. Anouska Koster De Westereen; 20. Katarzyna Niewiadoma Polen; 21. Christine Majerus Luxemburg; 22. Shara Gillow Australie; 23 Hannah Barnes Engeland; 24. Riejanne Markus Zwarte Kat; 25. Thalita de Jong Ossendrecht; 26. Alexis Ryan Amerika; 27. Amy Cure Australie; 28. Karlijn Swinkels Handel; 29 Charlotte Becker Duitsland; 30 Eugénie Duval Frankrijk;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit.(09.01): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Chloe Hosking Australie; 3. Roxane Fournier Frankrijk; 4. Kirsten Wild Zwolle; 5. Marta Bastianelli Italie; 6. Christine Majerus Luxemburg; 7. Maria Giulia Confalonieri Italie; 8. Gracie Elvin Australie; 9. Annemiek van Vleuten Wageningen; 10. Trixi Worrack Duitsland; 11. Anna van der Breggen Zwolle; 12. Emilia Fahlin Zweden;13. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 14. Jessy Druyts Belgie; 15. Anouska Koster De Westereen; 16. Skylar Schneider Amerika;  17. Ellen van Dijk Woerden; 18. Anna Revisi Italie; 19. Amy Cure Australie; 20. Amy Pieters Zwanenburg; 21. Eugénie Duval Frankrijk; 22. Annalisa Cucinotta Italie; 23. Elena Cecchini Italie; 24. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 25. Moniek Tenniglo Albergen; 26. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 27. Sheyla Gutierrez Ruis Spanje; 28 Katarzyna Niewiadoma Polen;

29. Demi de Jong Ossendrecht; 30. Bryony van Velzen Sittard;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit.(09.02): 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Ruth Winder Amerika; 6. Eugénie Duval Frankrijk; 7. Shara Gillow Australie; 8. Tatiana Guderzo Italie; 9. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 10. Elisa Longo Borghini Italie; 11. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 12. Lisa Brennauer Duitsland; 13. Claudia Kichtenberg Duitsland; 14. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 15. Elena Cecchini Italie; 16. Ellen van Dijk Woerden; 17. Katarzyna Niewiadoma Polen; 18. Amanda Spratt Australie; 19. Rossella Ratto Italie; 20. Hannah Barnes Engeland;  21. Demi de Jong Ossendrecht; 22. Marta Bastianelli Italie; 23. Romy Kasper Duitsland; 24. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 25. Ann-Sophie Duyck Belgie; 26. Riejanne Markus Zwarte Kat; 27. Alexis Ryan Amerika; 28. Soraya Paladin Italie; 29. Katharine Hall Amerika; 30. Leah Thomas Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.06e rit.(09.03): 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Katarzyna Niewiadoma Polen; 4. Marta Bastianelli Italie; 5. Roxane Fournier Frankrijk; 6. Anouska Koster De Westereen; 7. Elena Cecchinni Italie; 8. Emilia Fahlin Zweden; 9. Sheyla Gutierrez Ruiz Spanje; 10. Lisa Brennauer Duitsland; 11. Soraya Paladin Italie; 12. Amy Pieters Zwanenburg; 13. Tatiana Guderzo Italie; 14. Ellen van Dijk Woerden; 15. Ruth Winder Amerika; 16. Rossella Ratto Italie; 17. Demi de Jong Ossendrecht; 18 Claudia Lichtenberg; 19. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 20. Anna van der Breggen Zwolle; 21. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 22. Annemiek van Vleuten Wageningen; 23. Alexis Ryan Amerika; 24. Riejanne Markus Zwarte Kat; 25. Romy Kasper Duitsland; 26. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 27. Ann-Sophie Duyck Belgie; 28. Eugéne Duval Frankrijk; Shara Gillow Australie; 30 Leah Thomas Amerika;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassemnet.(09.03):

1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Ellen van Dijk Woerden; 4. Lisa Brennauer Duitsland; 5. Linda Villumsen Nieuw-Zeeland; 6. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 7. Katarzyna Niewiadoma Polen; 8. Janneke Ensing Gieten; 9. Amy Pieters Zwanenburg;

20. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 10. Elena Cecchini Italie; 11. Audrey Cordon Ragot Frankrijk; 12. Ruth Winder Amerika; 13. Shara Gillow Australie; 14. Eugénie Duval Frankrijk; 15. Tatiana Guderzo Italie; 16. Claudia Lichtenberg Duitsland; 17. Ann-Sophie Duyck Belgie; 18. Rossella Ratto Italie; 19. Trixi Worrack Duitsland; 21. Leah Thomas Amerika; 22. Mieke Kröger Duitsland; 23. Riejanne Markus Zwarte Kat; 24. Amanda Spratt Australie; 25. Lucinda Brand Rotterdam; 26. Romy Kasper Duitsland; 27. Alexis Ryan Amerika; 28. Anouska Koster De Westereen; 29 Malgorzata Jasinska Polen; 30. Katharine Hall Amerika;

 

DRIEDAAGSE VAN AXEL.01E RIT.(2017.05.19)

Junioren.01e rit.(05.19): 1. Johan Tiedemann Langball Denemarken; 2. Cole Davis Amerika; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 5. Valentin Retailleau Frankrijk; 6. Matteo Fantoni Italie; 7. Ward Vanhoof Belgie; 8. Wesley Vercamst Belgie; 9. Jacob Vaughan Engeland; 10. Rhys Britton Engeland; 11. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 12. Kristian Klevjer Noorwegen; 13. Ilan van Wilder Belgie; 14. Nick Brabander Honselersdijk; 15. Nicolo Parisini Italie; 16. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 17. Mauro Spapen Rijen; 18. Max Kroonen Diepenveen; 19. Rick Pluimers Enter; 20. Jesse de Rooij Hoorn; 21. Rick Burgmans Westerhoven; 22. Arthur Dupon Belgie; 23. Arno Debeir Belgie; 24. Kevin Haest Rijsbergen; 25. Anders Lilliendal Denemarken; 26. Bram Prins Hasselt; 27. Meindert Weulink Diepenveen; 28. Wim Wittenberg Herveld; 29. Daan Hoeks Amstelveen; 30. Kim Alexander Heiduk Duitsland;

Junioren.02e rit.(05.19): 1. Maikel Zijlaard Rotterdam;2. Ward Vanhoof Belgie; 3. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 4. Thomas Pidcock Engeland; 5. Loran Cassaert Belgie; 6. Ilan van Wilder Belgie; 7. Antoine Raugel Frankrijk; 8. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 9. Bjorn Larson Amerika; 10. Vebjřrn Rřnning Noorwegen; 11. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 12. Lars Oreel Goes; 13. Johan Tiedemann Langball Denemarken; 14. Jacob Gessner Duitsland; 15. Rhys Britton Engeland; 16. Antonio Puppio Italie; 17. Kristian Klevjer Noorwegen; 18. Valčre Thiébaud Zwitserland; 19. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 20. Audun Haugen Noorwegen; 21. Jacon Hindsgaul Madsen Denemarken; 22. Ben Turner Engeland; 23. Alain Broos Baarle-Nassau; 24. Kieran Hotson Engeland; 25. Jacob Vaughan Engeland; 26. Bas van Belle Zoetermeer; 27. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 28. Jack Wright Engeland; 29. Nick Brabander Honselersdijk; 30. Alex Vogel Zwitserland;

Junioren.03e Rit.(05.20): 1. Rhys Britton Engeland; 2. Nicolo Parisini Italie; 3. Joshua Price Engeland; 4. Anders Lilliendal Denemarken; 5. Antoine Raugel Frankrijk; 6. Maxime Jolly Frankrijk; 7. Kristian Klevjer Noorwegen; 8. Nick Brabander Honselersdijk; 9. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 10. Marco Vergani Italie; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Mathias Declercq Belgie; 13. Arthur Dupon Belgie; 14. Jacob Vaughan Engeland; 15. Timo de Jong Goes; 16. Jamie Ridehalgh Engeland; 17. Wim Wittenberg Herveld; 18. Cole Davis Amerika; 19. Thomas Pidcock Engeland; 20. Jesse de Rooij Hoorn; 21. Marijn van den Berg De Meern; 22. Joren Bloem Brummen; 23. Alex Vogel Zwitserland; 24. Max Kroonen Diepenveen; 25. Meindert Weulink Diepenveen; 26. Arno Debeir Belgie; 27. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 28. Wesley Vercamst Belgie; 29. Ward Vanhoof Belgie; 30. Ruben Buitendijk Lekkerkerk;

Junioren.04e rit.(05.21): 1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Antoine Moonen Cuijk; 3. Anders Lilliendal Denemarken; 4. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 5. Mark Donovan Engeland; 6. Maxime Jolly Frankrijk; 7. Valentin Retailleau Frankrijk; 8. Jacob Vaughan Engeland; 9. Loran Cassaert Belgie; 10. Marijn van den Berg De Meern; 11. Christian Proserpio Italie; 12. Cole Davis Amerika; 13. Stef Zeestraten Pijnacker; 14. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 15. Jacob Gessner Duitsland; 16. Johan Tiedemann Langball Denemarken; 17. Maxim Dewulf Ledegem; 18. Ward Vanhoof Belgie; 19. Thomas Pidcock Engeland; 20. Wim Wittenberg Herveld; 21. Max Kroonen Diepenveen; 22. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 23. Carlo van den Berg De Lier; 24. Joshua Price Engeland; 25. Sam Gademan Beek; 26. Rhys Britton Engeland; 27. Bas van Belle Zoetermeer; 28. Nicolo Parisini Italie; 29. Maxwell de Broeder Belgie; 30. Luuk van Gestel Moergestel;

Junioren.Eindklassement.(05.21): 1. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 2. Johan Tiedemann Langball Denemarken; 3. Ward Vanhoof Belgie; 4. Thomas Pidcock Engeland; 5. Cole Davis Amerika; 6. Ilan van Wilder Belgie; 7. Rhys Britton Engeland; 8. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 9. Jacob Gessner Duitsland; 10. Kristian Klevjer Noorwegen; 11. Ben Turner Engeland; 12. Jacob Vaughan Engeland; 13. Valentin Retailleau Frankrijk; 14. Bas van Belle Zoetermeer; 15. Maikel Zijlaard Rotterdam; 16. Carlo van den Berg De Lier; 17. Wim Wittenberg Herveld; 18. Nicolo Parisini Italie; 19. Max Kroonen Diepenveen; 20. Mark Donovan Engeland; 21. Conor Schunk Amerika; 22. Alexander Cromheecke Belgie; 23. Marijn van den Berg De Meern; 24. Anders Lilliendal Denemarken; 25. Sam Gademan Beek; 26. Maxwell de Broeder Belgie; 27. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 28. Joshua Price Engeland; 29. Christian Proserpio Italie; 30. Maxime Jolly Frankrijk;

 

FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT.(2017.09.09)

Elite/Beloften.01e rit.(09.09: 1. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Sjors Dekker Andijk; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Nick van der Meer Honselersdijk; 6. Lehvi Braam Dodewaard; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Robbert Keus Naaldwijk; 9. Sjors Hooijen Bladel; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Luuk Lohuis Denekamp; 12. Jesper Rasch Zandvoort; 13. Martin Kelderman Veenendaal; 14. Dorus de Rijk De Rijp; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Antonie van Noppen Ridderkerk; 17. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 18. Jorn Buning Alkmaar; 19. Niels Boele Leiden; 20. Arjan Hofman Nunspeet; 21. Jasper Bugter Elden; 22. Jarri Stravers Groot-Ammers; 23. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 24. Matthew Overste Amsterdam; 25. Sven Tellegen Hattem; 26. Kevin Minten Mill; 27. Rutger van der Meer Stiens; 28. Danny Kroeze Achterveld; 29. Martijn Dijkstra De Knipe; 30. Jaap Kooijman Sittard;

Elite/Beloften.02e rit.(09.10): 1. Jelmer Asjes Assendelft; 2. Sjors Dekker Andijk; 3. Diederik Deelen Berkenwoude; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Jaap Kooijman Sittard; 6. Dorus de Rijk De Rijp; 7. Jasper Schouten Dronten; 8. Mitchell Huenders Maarn; 9. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Matthew Overste Amsterdam; 12. Bram Verweij Haren Gn; 13. Wim Kleiman Almelo; 14. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 15. Lehvi Braam Dodewaard; 16. Martin Kelderman Veenendaal; 17. Martijn Dijkstra De Knipe; 18. Jelle Wolsink Hengelo ov; 19. Martin Pluto Den Haag; 20. Niels Boele Leiden; 21. Peter Merx Warfhuizen; 22. Jarri Stravers Groot-Ammers; 23. Jesper Rasch Zandvoort; 24. Johan Knol Bakkeveen; 25. Jorn Buning Alkmaar; 26. Robbert Keus Naaldwijk; 27. Tim Weerkamp Groningen; 28. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 29. Carlos Schreuder Veenendaal; 30. Nahom Desale Amstelveen;

Elite/Beloften.Eindklassement.(09.10): 1. Sjors Dekker Andijk; 2. Jelmer Asjes Assendelft; 3. Jaap Kooijman Sittard; 4. Diederik Deelen Berkenwoude; 5. Dorus de Rijk De Rijp; 6. Martijn Dijkstra De Knipe; 7. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 8. Jelle Wolsink Hengelo ov; 9. Wim Kleiman Almelo; 10. Bram de Kort Dongen; 11. Michaël de Jong Kortgene; 12. Sjors Handgraaf Leiden; 13. Arno Kleinjan Gouda; 14. Martin Kelderman Veenendaal; 15. Matthew Overste Amsterdam; 16. Jasper Bugter Elden; 17. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 18. Antonie van Noppen Ridderkerk; 19. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 20. Jasper Schouten Dronten; 21. Niels Boele Leiden; 22. Tijmen Snel Leiden; 23. Jasper Plender Almelo; 24. Per Wiggers Oldenzaal; 25. Stan Wijkel Holsloot; 26. Jorn Buning Alkmaar; 27. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 28. Bram Verweij Haren Gn; 29. Arjan Hofman Nunspeet; 30. Alex Mengoulas Almere;

Elite/Beloften/Junior-Vrouwen.01e rit.(09.09): 1. Loes Adegeest Enschede; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Charlotte Kool Kortenhoef; 6. Inez Beijer Driel; 7. Dominique van der Stelt Genderen; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Minke Bakker Monster; 15. Nienke Wasmus Den Hoorn; 16. Danique Braam Veenwouden; 17. Leonie Lubbinge Drachten; 18. Quinty Ton Geldermalsen; 19. Jennifer van der Voort Maarssen; 20. Annet Pit Deventer; 21. Jet Wildeman Nijmegen; 22. Doris de Rooij Den Haag; 23. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 24. Isabel Tambach Assendelft; 25. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 26. Kristine Kofman Amsterdam; 27. Judith Jelsma Amstelveen; 28. Ingeborg Kreuze Assen; 29. Ymke Stegink Heusden; 30. Lieke van der Draaij Dordrecht;

Elite/Beloften/Junior-Vrouwen.02e rit.(09.10): 1. Annet Pit Deventer;

2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Minke Bakker Monster; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Sanne Bouwmeester Westerbork; 10. Liena de Jong Ubbena; 11. Isabel Tambach Assendelft; 12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Leonie Lubbinge Drachten; 14. Nynke Pellikaan Den Andel; 15. Ymke Stegink Heusden; 16. Melissa van der Peet Den Haag; 17. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 18. Tessa Paardekooper Groenlo; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Evy Kuijpers Lierop; 21. Emma Engbers Amsterdam; 22. Quinty Ton Geldermalsen; 23. Jennifer van der Voort Maarssen; 24. Sharon Dommanschet Roosendaal; 25. Corine van der Zijden Tienhoven; 26. Kristine Kofman Amsterdam; 27. Phaedra Krol Heerde; 28. Lisanne Roelofs Enschede; 29. Myrthe Willemsen Elst; 30. Rixt Hoogland Enschede;

Elite/Beloften/Junior-Vrouwen.Eindklassement.(09.10): 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Loes Adegeest Enschede; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Phaedra Krol Heerde; 5. Annet Pit Deventer; 6. Charlotte Kool Kortenhoef; 7. Dominique van der Stelt Genderen; 8. Danique Braam Veenwouden; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Simone de Vries Oldelamer; 11. Judith Bloem Apeldoorn; 12. Corine van der Zijden Tienhoven; 13. Leonie Lubbinge Drachten; 14. Sanne Bouwmeester Westerbork; 15. Bettina Zijlstra Groningen; 16. Eva Bijwaard Hillegom; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Ivana Tiessens Groningen; 19. Minke Bakker Monster; 20. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 21. Merel Hofman Bleiswijk; 22. Kirstie van Haaften De Meern; 23. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 24. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 25. Tessa Paardekooper Groenlo; 26. Ingeborg Kreuze Assen; 27. Liena de Jong Ubbena; 28. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 29. Manon de Boer Leeuwarden; 30. Melissa van der Peet Den Haag;

 

HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT A.(2017.04.05)

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit A.(04.05): 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Stephanie Phol Duitsland; 5. Annemiek van Vleuten Wageningen; 6. Lisa Klein Duitsland; 7. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 8. Allie Dragoo Amerika; 9. Mieke Kröger Duitsland; 10. Christine Majerus Luxemburg; 11. Lucinda Brand Rotterdam; 12. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 13. Lotta Lepistö Finland; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Hannah Barnes Engeland; 16. Pernille Mathiessen Denemarken; 17. Amalie Dideriksen Denemarken; 18. Floortje Mackaij Woerden; 19. Vita Heine Noorwegen; 20. Alice Barnes Engeland; 21. Camilla Pedersen Denemarken; 22. Lianne Lippert Duitsland; 23. Julia Soek Den Ham; 24. Jukliette Labous Frankrijk; 25. Anouska Koster De Westereen; 26. Thea Thorsen Noorwegen; 27. Karlijn Swinkels Handel; 28. Katarzyna Pawlowska Polen; 29. Alexis Ryan Amerika; 30. Melissa Lowther Engeland;

Elite/Beloften-Vrouwen.01e rit B.(04.05): 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Barbara Guarischi Italie; 3. Lotta Lepistö Finland; 4. Alice Barnes Engeland; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Amalie Dideriksen Denemarken; 7. Anna van der Breggen Zwolle; 8. Lisa Klein Duitsland; 9. Lisa Brennauer Duitsland; 10. Christine Majerus Luxemburg; 11. Floortje Mackaij Woerden; 12. Lucinda Brand Rotterdam; 13. Julia Soek Den Ham; 14. Hannah Barnes Engeland; 15. Emilie Moberg Noorwegen; 16. Anouska Koster De Westereen; 17. Daiva Tuslaite Litouwen; 18. Christina Siggaard Denemarken; 19. Anna Trevisi Italie; 20. Danique Braam Veenwouden; 21. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 22. Janneke Ensing Gieten; 23. Esra Tromp Den Bosch; 24. Evy Kuijpers Lierop; 25. Sara Penton Zweden; 26. Rixt Meijer Heerenveen; 27. Eva Buurman Wervershoof; 28. Katarzyna Pawlowska Polen; 29. Camilla Pedersen Denemarken; 30. Tiffany Cromwell Australie;

Elite/Beloften-Vrouwen.02e rit.(04.06): 1. BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM Nederland; 2. CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM Duitsland; 3. TEAM SUNWEB Nederland; 4. CANYON SRAM RACING Duitsland; 5. NETHERLANDS Nederland; 6. PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM Nederland; 7. TEAM VELOCONCEPT WOMEN Denemarken; 8. Ale Cipollini Italie; 9. HITEC PRODUCTS Noorwegen; 10. RC JAN VAN ARCKEL Nederland; 11. DRENTHE Nederland; 12. TEAM WNT PRO CYCLING Engeland; 13. GREAT BRITAIN Engeland; 14. SWABO Nederland; 15. NWVG Nederland; 16. ZEEUWS-VLAANDEREN Nederland;

Elite/Beloften-Vrouwen.03e rit.(04.07): 1. Lisa Brennauer Duitsland; 2. Lisa Klein Duitsland; 3. Ellen van Dijk Woerden; 4. Floortje Mackaij Woerden; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Emilie Moberg Noorwegen; 7. Alice Barnes Engeland; 8. Anna van der Breggen Zwolle; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Anouska Koster De Westereen; 12. Eva Buurman Wervershoof; 13. Lotta Lepistö Finland; 14. Sara Mustonen Lichan Zweden; 15. Lucinda Brand Rotterdam; 16. Anna Trevisi Italie; 17. Hayley Jones Engeland; 18. Leonie Lubbinge Drachten; 19. Barbara Guarischi Italie; 20. Riejanne Markus Zwarte Kat; 21. Tiffany Cromwell Australie; 22. Eileen Roe Engeland; 23. Amalie Dideriksen Denemarken; 24. Karlijn Swinkels Handel; 25. Rixt Meijer Heerenveen; 26. Sara Penton Zweden; 27. Danique Braam Veenwouden; 28. Sanne Bouwmeester Westerbork; 29. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 30. Demi de Jong Ossendrecht;

Elite/Beloften-Vrouwen.04e rit.(04.08): 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Susanne Andersen Noorwegen; 3. Daiva Tuslaite Litouwen; 4. Mieke Kröger Duitsland; 5. Allie Dragoo Amerika; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Liena de Jong Ubbena; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Anna van der Breggen Zwolle; 10. Ellen van Dijk Woerden; 11. Soraya Paladnin Italie; 12. Lisa Brennauer Duitsland; 13. Maaike Boogaard Zwaag; 14. Emilie Moberg Noorwegen; 15. Camilla Pedersen Denemarken; 16. Christine Majerus Luxemburg; 17. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 18. Lianne Lippert Duitsland; 19. Leonie Lubbinge Drachten; 20. Karlijn Swinkels Handel; 21. Lisa Klein Duitsland; 22. Lotta Lepistö Finland; 23. Demi de Jong Ossendrecht; 24. Sara Penton Zweden; 25. Sara Mustonen Lichan Zweden; 26. Riejanne Markus Zwarte Kat; 27. Amy Pieters Zwanenburg; 28. Eva Buurman Wervershoof; 29. Sanne Bouwmeester Westerbork; 30. Céline van Houtum Den Dungen;

Elite/Beloften-Vrouwen.05e rit.(04.09): 1. Emilie Moberg Noorwegen; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Amalie Dideriksen Denemarken; 4. Sara Mustonen Lichan Zweden; 5. Anouska Koster De Westereen; 6. Anna van der Breggen Zwolle; 7. Lotta Lepistö Finland; 8. Anna Trevisi Italie; 9. Demi de Jong Ossendrecht; 10. Karlijn Swinkels Handel; 11. Ellen van Dijk Woerden; 12. Eva Buurman Wervershoof; 13. Alexis Ryan Amerika; 14. Lianne Lippert Duitsland; 15. Melissa Lowther Engeland; 16. Lisa Brennauer Duitsland; 17. Christine Majerus Luxemburg; 18. Tiffany Cromwell Australie; 19. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 20. Susanne Andersen Noorwegen; 21. Leonie Lubbinge Drachten; 22. Amy Pieters Zwanenburg; 23. Sara Penton Zweden; 24. Hayley Jones Engeland; 25. Céline van Houtum Den Dungen; 26. Liena de Jong Ubbena; 27. Rixt Meijer Heerenveen; 28. Soraya Paladnin Italie; 29. Lisa Klein Duitsland; 30. Christina Siggaard Denemarken;

Elite/Beloften-Vrouwen.Eindklassement.(04.09): 1. Ellen van Dijk Woerden; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Lisa Brennauer Duitsland; 4. Lisa Klein Duitsland; 5. Christine Majerus Luxemburg; 6. Amy Pieters Zwanenburg; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Lotta Lepistö Finland; 9. Amalie Dideriksen Denemarken; 10. Floortje Mackaij Woerden; 11. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 12. Alice Barnes Engeland; 13. Mieke Kröger Duitsland; 14. Hannah Barnes Engeland; 15. Julia Soek Den Ham; 16. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 17. Allie Dragoo Amerika; 18. Lianne Lippert Duitsland; 19. Anouska Koster De Westereen; 20. Barbara Guarischi Italie; 21. Alexis Ryan Amerika; 22. Tiffany Cromwell Australie; 23. Melissa Lowther Engeland; 24. Pernille Mathiessen Denemarken; 25. Esra Tromp Den Bosch; 26. Daiva Tuslaite Litouwen; 27. Eva Buurman Wervershoof; 28. Hayley Jones Engeland; 29. Christina Siggaard Denemarken; 30. Marjolein van 't Geloof Dirksland;

 

HEALTHY AGEING TOUR.JUNIOR-VROUWEN.01E RIT.(2017.04.05)

Junior-Vrouwen.01e rit.(04.05): 1. Jessica Roberts Engeland; 2. Anne de Ruiter Polsbroek; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Sylvie Swinkels Handel; 8. Mylene de Zoete Naaldwijk; 9. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 10. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 11. Summer Moak Amserika; 12. Bente van Teeseling Abcoude; 13. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 14. Eva Jonkers Staphorst; 15. Lauren Dolan Engeland; 16. Britt Knaven Strijbeek; 17. Shari Bossuyt Belgie; 18. Phaedra Krol Heerde; 19. Hannah Ludwig Duitsland; 20. Victoire Berteau Frankrijk; 21. Elena Pirrone Italie; 22. Anna Docherty Engeland; 23. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 24. Jade Wiel Frankrijk; 25. Mischa Bredewold Hoogland; 26. Laura Tomasi Italie; 27. Ellie Russell Engeland; 28. Emma Boogaard Zwaag; 29. Noa Jansen Oosterhout Nb; 30. Isabel Tambach Assendelft;

Junior-Vrouwen.02e rit.(04.06): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Lotte Rotman Belgie; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Lauren Dolan Engeland; 7. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 8. Hannah Ludwig Duitsland; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Vanessa Wolfram Duitsland; 11. Anne de Ruiter Polsbroek; 12. Rhona Callander Engeland; 13. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 16. Kirstie van Haaften De Meern; 17. Nienke Wasmus Den Hoorn; 18. Anna Docherty Engeland; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Shari Bossuyt Belgie; 21. Mylene de Zoete Naaldwijk; 22. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 23. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 24. Clara Lundmark Zweden; 25. Elizabeth Bennett Engeland; 26. Megan Heath Amerika; 27. Jade Wiel Frankrijk; 28. Summer Moak Amserika; 29. Ricarda Bauernfeind Duitsland; 30. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers;

Junior-Vrouwen.03e rit.(04.07): 1. Jessica Roberts Engeland; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 4. Lonneke Uneken Veendam; 5. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 6. Lauren Dolan Engeland; 7. Lorena Wiebes Mijdrecht; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Maeva Paret Peintre Frankrijk; 10. Noa Jansen Oosterhout Nb; 11. Ingrid Huizing Haren Gn; 12. Martine Gjřs Noorwegen; 13. Rhona Callander Engeland; 14. Laura Tomasi Italie; 15. Vanessa Wolfram Duitsland; 16. Susanne Meistrok Elshout; 17. Sylvie Swinkels Handel; 18. Wadsworth Emily Engeland; 19. Ellie Russell Engeland; 20. Amalie Lutro Noorwegen; 21. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 22. Amber van der Hulst Hazerswoude; 23. Elizabeth Bennett Engeland; 24. Anne de Ruiter Polsbroek; 25. Tessa Paardekooper Groenlo; 26. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 27. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 28. Jade Wiel Frankrijk; 29. Britt Knaven Strijbeek; 30. Marjon Claus Belgie;

Junior-Vrouwen.04e rit.(04.08): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Clara Lundmark Zweden; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Megan Heath Amerika; 8. Maeva Paret Peintre Frankrijk; 9. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Isabel Tambach Assendelft; 12. Noa Jansen Oosterhout Nb; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Elizabeth Bennett Engeland; 15. Giorgia Bariani Italie; 16. Lucia Michalickova Slowakije; 17. Martine Gjřs Noorwegen; 18. Sylvie Swinkels Handel; 19. Anne de Ruiter Polsbroek; 20. Aniek van Alphen Hapert; 21. Luca de Langhe Belgie; 22. Rhona Callander Engeland; 23. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 24. Lotte Rotman Belgie; 25. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 26. Shari Bossuyt Belgie; 27. Paulina Klimsa Duitsland; 28. Ricarda Bauernfeind Duitsland; 29. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 30. Bente van Teeseling Abcoude;

Junior-Vrouwen.Eindklassement.(04.08): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Eva Bijwaard Hillegom; 6. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Marion Norbert Riberolle Frankrijk; 9. Lauren Dolan Engeland; 10. Hannah Ludwig Duitsland; 11. Susanne Meistrok Elshout; 12. Lotte Rotman Belgie; 13. Rhona Callander Engeland; 14. Kirstie van Haaften De Meern; 15. Vanessa Wolfram Duitsland; 16. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 17. Anna Docherty Engeland; 18. Shari Bossuyt Belgie; 19. Aniek van Alphen Hapert; 20. Mylene de Zoete Naaldwijk; 21. Jessica Roberts Engeland; 22. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 23. Jade Wiel Frankrijk; 24. Mischa Bredewold Hoogland; 25. Isabel Tambach Assendelft; 26. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 27. Elizabeth Bennett Engeland; 28. Ricarda Bauernfeind Duitsland; 29. Megan Heath Amerika; 30. Clara Lundmark Zweden;

 

OLYMPIA’S TOUR.(2017.09.05 T/M 09.10)

Beloften.Proloog.(09.05): 1. EENKHOORN Pascal Nederland; 2. SIVAKOV Pavel Rusland; 3. AFFINI Edoardo Italie; 4. PHILIPSEN Jasper Belgie; 5. MÜLLER Reto Zwitserland; 6. THIJSSEN Gerben Belgie; 7. SPENGLER Mario Zwitserland; 8. DEWULF Stan Belgie; 9. VAN DEN DOOL Jens Nederland; 10. VAN DEN BERG Julius Nederland; 11. KOOISTRA Marten Nederland; 12. DE BOD Stefan Zuid-Afrika; 13. EEKHOFF Nils Nederland; 14. BAX Sjoerd Nederland; 15. SCHELLING Ide Nederland; 16. TULNER Rens Nederland; 17. APERS Ruben Belgie; 18. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 19. PASTOOR Gerco Nederland; 20. MOBACH Jarno Nederland; 21. MAAS Jan Nederland; 22. VAN DER HEIJDEN Maik Nederland; 23. STORK Florian Duitsland; 24. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 25. VAN MOER Brent Belgie; 26. DEKKER David Nederland; 27. DLAMINI Nicholas Zuid-Afrika; 28. CHOKRI El Mehdi Marokko; 29. OTTEVANGER Bas Nederland; 30. WELTEN Bram Nederland;

Beloften.01e Rit.(09.06): 1. VAN DER DUIN Patrick Nederland; 2. EENKHOORN Pascal Nederland; 3. KOOISTRA Marten Nederland; 4. AFFINI Edoardo Italie; 5. VAN DEN BERG Julius Nederland; 6. KRUL Stef Nederland; 7. CASTRIQUE Jonas Belgie; 8. DEWULF Stan Belgie; 9. VAN DEN DOOL Jens Nederland; 10. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 11. SIVAKOV Pavel Rusland; 12. VAN SINTMAARTENSDIJK Daan Nederland; 13. CHOKRI El Mehdi Marokko; 14. DOETS Marco Nederland; 15. PHILIPSEN Jasper Belgie; 16. MÜLLER Reto Zwitserland; 17. BAX Sjoerd Nederland; 18. OTTEVANGER Bas Nederland; 19. THIJSSEN Gerben Belgie; 21. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 21. MAAS Jan Nederland; 22. WELTEN Bram Nederland; 23. KLOESE Justin Nederland; 24. PASTOOR Gerco Nederland; 25. DEKKER David Nederland; 26. JAKOBSEN Fabio Nederland; 27. SPENGLER Mario Zwitserland; 28. LINDENBURG Jim Nederland; 29. TULNER Rens Nederland; 30. STORK Florian Duitsland;

Beloften.02e Rit.(09.07): 1. JAKOBSEN Fabio Nederland; 2. WELTEN Bram Nederland; 3. VAN DER DUIN Patrick Nederland; 4. DE DECKER Alfdan Belgie; 5. PHILIPSEN Jasper Belgie; 6. VAN DER HORST Dennis Nederland; 7. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 8. TALEN Jordi Nederland; 9. VAN DEN BERG Julius Nederland; 10. CASTRIQUE Jonas Belgie; 11. DEKKER David Nederland; 12. CHOKRI El Mehdi Marokko; 13. THIJSSEN Gerben Belgie; 14. OTTEVANGER Bas Nederland; 15. VAN DER KOOIJ Bas Nederland; 16. DOETS Marco Nederland; 17. BREUKELMAN Chiel Nederland; 18. VAN BOKHOVEN Ramon Nederland; 19. KLOESE Justin Nederland; 20. GRESSIER Maxime Frankrijk; 21. TIMMERMANS Justin Nederland; 22. PASTOOR Gerco Nederland; 23. SCHOLTEN Wiebe Nederland; 24. EENKHOORN Pascal Nederland; 25. CREMERS Paul Nederland; 26. DEWULF Stan Belgie; 27. MAAS Jan Nederland; 28. MEUSEN Tim Nederland; 29. KOOISTRA Marten Nederland; 30. KRUL Stef Nederland;

Beloften.03e Rit.(09.08): 1. THIJSSEN Gerben Belgie; 1. JAKOBSEN Fabio Nederland; 3. WELTEN Bram Nederland; 4. PHILIPSEN Jasper Belgie; 5. VAN DER DUIN Patrick Nederland; 6. VAN DEN BERG Julius Nederland; 7. BREUKELMAN Chiel Nederland; 8. KLOESE Justin Nederland; 9. DE DECKER Alfdan Belgie; 10. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 11. CASTRIQUE Jonas Belgie; 12. VAN BOKHOVEN Ramon Nederland; 13. STORK Florian Duitsland; 14. VAN DER HORST Dennis Nederland; 15. CREMERS Paul Nederland; 16. VRIELINK Yannick Nederland; 17. DEKKER David Nederland; 18. VAN BROEKHOVEN Rob Nederland; 19. MAAS Jan Nederland; 20. DOETS Marco Nederland; 21. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 22. SIVAKOV Pavel Rusland; 23. VAN SINTMAARTENSDIJK Daan Nederland; 24. TULNER Rens Nederland; 25. VARWEG Christian Nederland; 26. GRESSIER Maxime Frankrijk; 27. KRUL Stef Nederland; 28. DEWULF Stan Belgie; 29. EENKHOORN Pascal Nederland; 30. LINDENBURG Jim Nederland;

Beloften.04e Rit.(.09.09): 1. PHILIPSEN Jasper Belgie; 2. VAN DER DUIN Patrick Nederland; 3. JAKOBSEN Fabio Nederland; 4. VAN DER KOOIJ Bas Nederland; 5. WELTEN Bram Nederland; 6. DE DECKER Alfdan Belgie; 7. VAN DEN BERG Julius Nederland; 8. LINDENBURG Jim Nederland; 9. DOETS Marco Nederland; 10. MÜLLER Reto Zwitserland; 11. THIJSSEN Gerben Belgie; 12. CHOKRI El Mehdi Marokko; 13. CASTRIQUE Jonas Belgie; 14. VAN BOKHOVEN Ramon Nederland; 15. TALEN Jordi Nederland; 16. OTTEVANGER Bas Nederland; 17. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 18. DEWULF Stan Belgie; 19. GOEREE Niels Nederland; 20. KRUL Stef Nederland; 21. STORK Florian Duitsland; 22. JOHANNINK Jelle Nederland; 23. MOBACH Jarno Nederland; 24. VAN DEN DOOL Jens Nederland; 25. KOOISTRA Marten Nederland; 26. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 27. GRESSIER Maxime Frankrijk; 28. BREUKELMAN Chiel Nederland; 29. SCHOLTEN Wiebe Nederland; 30. EENKHOORN Pascal Nederland;

Beloften.05e Rit.(09.10): 1. MOBACH Jarno Nederland; 2. EENKHOORN Pascal Nederland; 3. DEWULF Stan Belgie; 4. VAN DEN BERG Julius Nederland; 5. SIVAKOV Pavel Rusland; 6. BAX Sjoerd Nederland; 7. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 8. DOETS Marco Nederland; 9. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 10. APERS Ruben Belgie; 11. MÜLLER Reto Zwitserland; 12. THIJSSEN Gerben Belgie; 13. PHILIPSEN Jasper Belgie; 14. LINDENBURG Jim Nederland; 15. VAN DER HORST Dennis Nederland; 16. CASTRIQUE Jonas Belgie; 17. VAN DEN DOOL Jens Nederland; 18. TULNER Rens Nederland; 19. MAAS Jan Nederland; 20. PASTOOR Gerco Nederland; 21. DEKKER David Nederland; 22. DLAMINI Nicholas Zuid-Afrika; 23. KRUL Stef Nederland; 24. STORK Florian Duitsland; 25. AFFINI Edoardo Italie; 26. KOOISTRA Marten Nederland; 27. VAN DEN BERG Lars Nederland; 28. SINSCHEK Nils Nederland; 29. TRĆEN Torstein Noorwegen; 30. DE BOD Stefan Zuid-Afrika;

Beloften.Eindklassement.09.10): 1. EENKHOORN Pascal Nederland; 2. SIVAKOV Pavel Rusland; 3. DEWULF Stan Belgie; 4. VAN DEN BERG Julius Nederland; 5. RUDLAND Hans Kristian Haadem Noorwegen; 6. AFFINI Edoardo Italie; 7. VAN DEN DOOL Jens Nederland; 8. KOOISTRA Marten Nederland; 9. CASTRIQUE Jonas Belgie; 10. KRUL Stef Nederland; 11. MOBACH Jarno Nederland; 12. BAX Sjoerd Nederland; 13. THIJSSEN Gerben Belgie; 14. RESELL Erik Nordsaeter Noorwegen; 15. DOETS Marco Nederland; 16. MÜLLER Reto Zwitserland; 17. PHILIPSEN Jasper Belgie; 18. DLAMINI Nicholas Zuid-Afrika; 19. TULNER Rens Nederland; 20. MAAS Jan Nederland; 21. DEKKER David Nederland; 22. STORK Florian Duitsland; 23. LINDENBURG Jim Nederland; 24. VAN MOER Brent Belgie; 25. TRĆEN Torstein Noorwegen; 26. PASTOOR Gerco Nederland; 27. VAN DER HORST Dennis Nederland; 28. DE BOD Stefan Zuid-Afrika; 29. APERS Ruben Belgie; 30. VAN DEN BERG Lars Nederland;

 

MEERTOUR PROLOOG.(2017.05.25)

Amateurs/Sportklasse.Proloog.(05.25): 1. Ruud Slagter Lutjebroek; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 4. Heini Koornberg Zwolle; 5. Steven Heshusius Alkmaar; 6. Rudy Vriend Schagen; 7. Jos Huisman Zwolle; 8. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 9. Kamiel Vleeming Zwolle; 10. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 11. Jermo Agema Den Helder; 12. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 13. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 14. Sjaak Schipper Medemblik; 15. Erik Huisman Groningen; 16. Dion van Nierop Zoeterwoude; 17. Jacco Konijn Hoorn; 18. Danny Stam Sprang-Capelle; 19. Tijs Dekker Oosthuizen; 20. Barry Dam Hoogwoud; 21. Jelle de Jong Anna Paulowna; 22. Simon Broekhuis Zwolle; 23. Raymond Bakker Den Helder; 24. Joris de Boer Winkel; 25. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 26. Patrick Hoefakker Middenmeer; 27. Jesse Vriend Hoogkarspel; 28. Jeroen Keizer Muntendam; 29. Marco van Dijken Appingedam; 30. Martijn Evers Midwoud;

Amateurs/Sportklasse.01e rit.(05.25): 1. Mark Vlijm Hoorn; 2. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 3. Martijn Lust Tuitjenhorn; 4. Joris de Boer Winkel; 5. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 6. Bas Bervoets Hoogwoud; 7. Rudy Vriend Schagen; 8. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 9. Ruud Slagter Lutjebroek; 10. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 11. Eric Mooij Hoogwoud; 12. Barry Dam Hoogwoud; 13. Robert van Dalen Giessen; 14. Raymond Bakker Den Helder; 15. Yarwin van Straalen Den Helder; 16. Jaap Dudink Andijk; 17. Mats Mellema Groningen; 18. Erik Huisman Groningen; 19. Tijs Dekker Oosthuizen; 20. Ming-ko Sun Den Helder; 21. Nick Zuidema Delfzijl; 22. Erik Satter Gameren; 23. Jesse Vriend Hoogkarspel; 24. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 25. Jos Bouw Bovensmilde; 26. Jacco Konijn Hoorn; 27. Marco Kaldenbach Hoorn; 28. Heini Koornberg Zwolle; 29. Arjan Douma Buitenpost; 30. Marco van Dijken Appingedam;

Amateurs/Sportklasse.02e : 1. Joris de Boer Winkel; 2. Robert van Dalen Giessen; 3. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 4. Simon Broekhuis Zwolle; 5. Jermo Agema Den Helder; 6. Eric Mooij Hoogwoud; 7. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 8. Mark Vlijm Hoorn; 9. Ruud Slagter Lutjebroek; 10. Heini Koornberg Zwolle; 11. Bas Bervoets Hoogwoud; 12. Tijs Dekker Oosthuizen; 13. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 14. Rudy Vriend Schagen; 15. Sjaak Schipper Medemblik; 16. Martijn Lust Tuitjenhorn; 17. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 18. Vincent Huiting Groningen; 19. Marco Kaldenbach Hoorn; 20. Sam Boon Hem; 21. Barry Dam Hoogwoud; 22. Jos Huisman Zwolle; 23. Jesse Vriend Hoogkarspel; 24. Marco van Dijken Appingedam; 25. Nick Zuidema Delfzijl; 26. Ruud Coers Grootebroek; 27. Jos Bouw Bovensmilde; 28. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 29. Kamiel Vleeming Zwolle; 30. Hans van Wonderen Tuitjenhorn;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Cat.A.(05.27): 1. Bas Bervoets Hoogwoud; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Tijs Dekker Oosthuizen; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Joris de Boer Winkel; 7. Mark Vlijm Hoorn; 8. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Andre van Tilborg Andel; 11. Sjaak Schipper Medemblik; 12. Jeroen Keizer Muntendam; 13. Jesse Vriend Hoogkarspel; 14. Danny Stam Sprang-Capelle; 15. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 16. Marco Kaldenbach Hoorn; 17. Jaap Dudink Andijk; 18. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 19. Ruud Slagter Lutjebroek; 20. Mats Mellema Groningen; 21. Eric Mooij Hoogwoud; 22. Raymond Bakker Den Helder; 23. Vincent Huiting Groningen; 24. Nick Zuidema Delfzijl; 25. Robert van Dalen Giessen; 26. Jermo Agema Den Helder; 27. Arjan Douma Buitenpost; 28. Jelle de Jong Anna Paulowna; 29. Ruud Coers Grootebroek; 30. Stefan van Spengen Wieringerwerf;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Cat.B.(05.27): 1. Kay Blokdijk t Veld; 2. Robin Schweigl Andijk; 3. Dennie van der Kooi Franeker; 4. Ming-ko Sun Den Helder; 5. Bram Groen Amsterdam; 6. Erik Huisman Groningen; 7. Roy Lennings Berkhout; 8. Theo Ligthart Andijk; 9. Rogier van Langen Zaandam; 10. Ruud Kluit Beets; 11. Mark Boks Breezand; 12. Steven Heshusius Alkmaar; 13. Johan Vos Bruchem; 14. René Pascha Zuid-Scharwoude; 15. Martin de Vries Heerenveen; 16. Sander Schipper Kolhorn; 17. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 18. Bram Roozendaal Den Helder; 19. Ello van Gelderen Haarlem; 20. Volkert Meinsma Oudkarspel; 21. Sebastian Sebregts Anna Paulowna; 22. Tjerk Terpstra Den Helder; 23. Roel Munster Heerhugowaard; 24. Erwin Beckers Julianadorp; 25. Cees-Jan Suiker t Veld; 26. Clemens Ulrich Alkmaar; 27. John Bot Bovenkarspel; 28. Michel Dekker t Veld; 29. Daan Hanraads De Goorn; 30. Marco Hagedoorn Een;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat.A.(.05.28): 1. Kamiel Vleeming Zwolle; 2. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 3. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 4. Ruud Slagter Lutjebroek; 5. Rudy Vriend Schagen; 6. Patrick Hoefakker Middenmeer; 7. Heini Koornberg Zwolle; 8. Jos Huisman Zwolle; 9. Barry Dam Hoogwoud; 10. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 11. Tijs Dekker Oosthuizen; 12. Joris de Boer Winkel; 13. Danny Stam Sprang-Capelle; 14. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 15. Jermo Agema Den Helder; 16. Raymond Bakker Den Helder; 17. Sjaak Schipper Medemblik; 18. Bas Bervoets Hoogwoud; 19. Eric Mooij Hoogwoud; 20. Jeroen Keizer Muntendam; 21. Andre van Tilborg Andel; 22. Gaatze Postma Munein; 23. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 24. Marco van Dijken Appingedam; 25. Jelle de Jong Anna Paulowna; 26. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 27. Arjan Douma Buitenpost; 28. Martijn Lust Tuitjenhorn; 29. Jan Durk Canrinus Hallum; 30. Ruud Coers Grootebroek;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Cat.B.(05.28): 1. Steven Heshusius Alkmaar; 2. Martijn Evers Midwoud; 3. Bram Groen Amsterdam; 4. Erik Huisman Groningen; 5. Volkert Meinsma Oudkarspel; 6. Ello van Gelderen Haarlem; 7. Martin de Vries Heerenveen; 8. Tjerk Terpstra Den Helder; 9. Sebastian Sebregts Anna Paulowna; 10. René Pascha Zuid-Scharwoude; 11. Mark Boks Breezand; 12. Dennie van der Kooi Franeker; 13. Theo Ligthart Andijk; 14. Ruud Kluit Beets; 15. Johan Vos Bruchem; 16. Kay Blokdijk t Veld; 17. Sander Schipper Kolhorn; 18. Roel Munster Heerhugowaard; 19. Rogier van Langen Zaandam; 20. Ming-ko Sun Den Helder; 21. John Bot Bovenkarspel; 22. Bram Roozendaal Den Helder; 23. Erwin Beckers Julianadorp; 24. Roy Lennings Berkhout; 25. Robin Schweigl Andijk; 26. Clemens Ulrich Alkmaar; 27. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 28. Michel Dekker t Veld;

Amateurs/Sportklasse.05e rit Cat.A.(.05.28): 1. Mark Vlijm Hoorn; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Ruud Slagter Lutjebroek; 4. Joris de Boer Winkel; 5. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 6. Sjaak Schipper Medemblik; 7. Martijn Lust Tuitjenhorn; 8. Jeroen Keizer Muntendam; 9. Rudy Vriend Schagen; 10. Raymond Bakker Den Helder; 11. Bas Bervoets Hoogwoud; 12. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 13. Yarwin van Straalen Den Helder; 14. Nick Zuidema Delfzijl; 15. Jesse Vriend Hoogkarspel; 16. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 17. Tijs Dekker Oosthuizen; 18. Barry Dam Hoogwoud; 19. Marco van Dijken Appingedam; 20. Andre van Tilborg Andel; 21. Eric Mooij Hoogwoud; 22. Heini Koornberg Zwolle; 23. Mats Mellema Groningen; 24. Jaap Dudink Andijk; 25. Ruud Coers Grootebroek; 26. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 27. Jermo Agema Den Helder; 28. Arjan Douma Buitenpost; 29. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 30. Gaatze Postma Munein;

Amateurs/Sportklasse.05e rit Cat.B.(05.28): 1. Erik Huisman Groningen; 2. Kay Blokdijk t Veld; 3. Dennie van der Kooi Franeker; 4. Robin Schweigl Andijk; 5. Mark Boks Breezand; 6. Ming-ko Sun Den Helder; 7. Steven Heshusius Alkmaar; 8. Sebastian Sebregts Anna Paulowna; 9. Bram Groen Amsterdam; 10. Rogier van Langen Zaandam; 11. Roel Munster Heerhugowaard; 12. Johan Vos Bruchem; 13. Ruud Kluit Beets; 14. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 15. Martin de Vries Heerenveen; 16. Tjerk Terpstra Den Helder; 17. Sander Schipper Kolhorn; 18. Theo Ligthart Andijk; 19. Volkert Meinsma Oudkarspel; 20. Ello van Gelderen Haarlem; 21. Bram Roozendaal Den Helder; 22. Clemens Ulrich Alkmaar; 23. John Bot Bovenkarspel; 24. René Pascha Zuid-Scharwoude; 25. Erwin Beckers Julianadorp; 26. Roy Lennings Berkhout; 27. Michel Dekker t Veld;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement.Cat.A.(05.28): 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Joris de Boer Winkel; 4. Tijs Dekker Oosthuizen; 5. Ruud Slagter Lutjebroek; 6. Jermo Agema Den Helder; 7. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 8. Bas Bervoets Hoogwoud; 9. Eric Mooij Hoogwoud; 10. Heini Koornberg Zwolle; 11. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 12. Kamiel Vleeming Zwolle; 13. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 14. Barry Dam Hoogwoud; 15. Sjaak Schipper Medemblik; 16. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 17. Jos Huisman Zwolle; 18. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 19. Martijn Lust Tuitjenhorn; 20. Raymond Bakker Den Helder; 21. Danny Stam Sprang-Capelle; 22. Marco van Dijken Appingedam; 23. Ruud Coers Grootebroek; 24. Gaatze Postma Munein; 25. Nick Zuidema Delfzijl; 26. Andre van Tilborg Andel; 27. Arjan Douma Buitenpost; 28. Jaap Dudink Andijk; 29. Patrick Hoefakker Middenmeer; 30. Jesse Vriend Hoogkarspel;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement.Cat.B.(05.28): 1. Steven Heshusius Alkmaar; 2. Mark Boks Breezand; 3. Dennie van der Kooi Franeker; 4. Kay Blokdijk t Veld; 5. Ello van Gelderen Haarlem; 6. Volkert Meinsma Oudkarspel; 7. Robin Schweigl Andijk; 8. Erwin Beckers Julianadorp; 9. Erik Huisman Groningen; 10. Martin de Vries Heerenveen; 11. Sebastian Sebregts Anna Paulowna; 12. René Pascha Zuid-Scharwoude; 13. Johan Vos Bruchem; 14. Ming-ko Sun Den Helder; 15. Tjerk Terpstra Den Helder; 16. Bram Roozendaal Den Helder; 17. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 18. Bram Groen Amsterdam; 19. Theo Ligthart Andijk; 20. Sander Schipper Kolhorn; 21. Rogier van Langen Zaandam; 22. Ruud Kluit Beets; 23. Roel Munster Heerhugowaard; 24. Roy Lennings Berkhout; 25. John Bot Bovenkarspel; 26. Clemens Ulrich Alkmaar; 27. Michel Dekker t Veld;

 

OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT.(2017.04.21)

Junior-Vrouwen.01e rit.(04.21): 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Pfeiffer Georgi Engeland; 3. Jessica Roberts Engeland; 4. Britt Knaven Strijbeek; 5. Summer Moak Amserika; 6. Eva Jonkers Staphorst; 7. Amber van der Hulst Hazerswoude; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Marie le Net Frankrijk; 10. Clara Copponi Frankrijk; 11. Sylvie Swinkels Handel; 12. Shari Bossuyt Belgie; 13. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 14. Dorine Granade Frankrijk; 15. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 16. Valentine Fortin Frankrijk; 17. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 18. Tessa Paardekooper Groenlo; 19. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 20. Lily Schuitemaker Volendam; 21. Charlotte Kool Kortenhoef; 22. Iris Ton Waskemeer; 23. Anne van Rooijen Driel; 24. Eva Bijwaard Hillegom; 25. Alana Castrique 26. Manon Bakker Swifterbant; 27. Amalie Lutro Noorwegen; 28. Bente van Teeseling Abcoude; 29. Lorena Wiebes Mijdrecht; 30. Noa Jansen Oosterhout Nb;

Junior-Vrouwen.02e rit.(04.22): 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Mylene de Zoete Naaldwijk; 3. Pfeiffer Georgi Engeland; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Clara Copponi Frankrijk; 6. Lonneke Uneken Veendam; 7. Pernille Feldmann Noorwegen; 8. Susanne Meistrok Elshout; 9. Marie le Net Frankrijk; 10. Shari Bossuyt Belgie; 11. Martine Gjřs Noorwegen; 12. Noa Jansen Oosterhout Nb; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 15. Charlotte Kool Kortenhoef; 16. Evita Muzic Frankrijk; 17. Aniek van Alphen Hapert; 18. Eva Jonkers Staphorst; 19. Elizabeth Bennett Engeland; 20. Nienke Wasmus Den Hoorn; 21. Valentine Fortin Frankrijk; 22. Sofia Rodríguez Revert Spanje; 23. Lotte Rotman Belgie; 24. Manon Bakker Swifterbant; 25. Luca de Langhe Belgie; 26. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 27. Clara Lundmark Zweden; 28. Marceline Devaux Frankrijk; 29. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 30. Thale Kielland Bjerk Noorwegen;

Junior-Vrouwen.03e rit.(04.23): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Pfeiffer Georgi Engeland; 4. Clara Copponi Frankrijk; 5. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 6. Manon Bakker Swifterbant; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Nienke Wasmus Den Hoorn; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Dolores Gómez Ramos Spanje; 11. Valentine Fortin Frankrijk; 12. Kirstie van Haaften De Meern; 13. Paige Shumskas Amerika; 14. Sofia Rodríguez Revert Spanje; 15. Pernille Feldmann Noorwegen; 16. Aniek van Alphen Hapert; 17. Marie le Net Frankrijk; 18. Fiona Eichenberger Zwitserland; 19. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 20. Rhona Callander Engeland; 21. Justine Louchaert Belgie; 22. Lotte Rotman Belgie; 23. Evita Muzic Frankrijk; 24. Lieke van der Draaij Dordrecht; 25. Marjon Claus Belgie; 26. Elizabeth Bennett Engeland; 27. Bente van Teeseling Abcoude; 28. Alana Castrique 29. Jessica Roberts Engeland; 30. Sarah Michielsen-Stevens Belgie;

Junior-Vrouwen.Eindklassement.(04.23): 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Pfeiffer Georgi Engeland; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Jessica Roberts Engeland; 5. Britt Knaven Strijbeek; 6. Summer Moak Amserika; 7. Eva Jonkers Staphorst; 8. Clara Copponi Frankrijk; 9. Kirstie van Haaften De Meern; 10. Marie le Net Frankrijk; 11. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 12. Emma Norsgaard Jorgensen Denemarken; 13. Dorine Granade Frankrijk; 14. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 15. Valentine Fortin Frankrijk; 16. Lorena Wiebes Mijdrecht; 17. Lily Schuitemaker Volendam; 18. Anne van Rooijen Driel; 19. Alana Castrique 20. Bente van Teeseling Abcoude; 21. Manon Bakker Swifterbant; 22. Noa Jansen Oosterhout Nb; 23. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 24. Martine Gjřs Noorwegen; 25. Jenny Holl Engeland; 26. Lotte Rotman Belgie; 27. Noa Selosse Belgie; 28. Nienke Wasmus Den Hoorn; 29. Susanne Meistrok Elshout; 30. Mischa Bredewold Hoogland;

 

PEIZE-RODEN.01E RIT.(2017.06.25)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.01e rit.(06.25): 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 4. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 5. Simone de Vries Oldelamer; 6. Nienke Wasmus Den Hoorn; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Minke Bakker Monster; 9. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 10. Ymke Stegink Heusden; 11. Isabel Tambach Assendelft; 12. Aniek van Alphen Hapert; 13. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 14. Quinty Ton Geldermalsen; 15. Sofie van Horik Oosterwijk; 16. Sanne Westerveld Groningen; 17. Mareille Meijering Stadskanaal; 18. Melanie Klement Diphoorn; 19. Fleur Nagengast Beilen; 20. Judith van Maanen Amsterdam; 21. Loes Adegeest Enschede; 22. Nicole Clerx Groningen; 23. Marit Cent Goor; 24. Annefleur de Leeuw Zwolle; 25. Nynke Pellikaan Den Andel; 26. Paulien Koster Delfstrahuizen; 27. Michelle Poot Tzum; 28. Hanneke de Goeje Leiden; 29. Melissa Robinson Landgraaf; 30. Guusje Waalboer Dordrecht;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.02e rit.(06.26): 1. Loes Adegeest Enschede; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 7. Rixt Meijer Heerenveen; 8. Susanne Meistrok Elshout; 9. Nicole Clerx Groningen; 10. Marleen Stoel Enschede; 11. Lorena Wiebes Mijdrecht; 12. Mareille Meijering Stadskanaal; 13. Marleen Pardon Arnhem; 14. Charlotte Kool Kortenhoef; 15. Sterre Jonkers Emmen; 16. Christel van Loo Elsloo; 17. Melanie Klement Diphoorn; 18. Nienke Wasmus Den Hoorn; 19. Simone de Vries Oldelamer; 20. Sylvie Swinkels Handel; 21. Lily Schuitemaker Volendam; 22. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 23. Bettina Zijlstra Groningen; 24. Isabel Tambach Assendelft; 25. Marit Cent Goor; 26. Sanne Westerveld Groningen; 27. Eva Bijwaard Hillegom; 28. Leonie Lubbinge Drachten; 29. Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 30. Tessa van der Velden Den Haag;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.03e rit.(06.26): 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Minke Bakker Monster; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Charlotte Kool Kortenhoef; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Amber van der Hulst Hazerswoude; 8. Mareille Meijering Stadskanaal; 9. Eva Bijwaard Hillegom; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Marleen Pardon Arnhem; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Rixt Meijer Heerenveen; 16. Floor Weerink Exloo; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Isabel Tambach Assendelft; 19. Melanie Klement Diphoorn; 20. Ymke Stegink Heusden; 21. Ivana Tiessens Groningen; 22. Merel Hofman Bleiswijk; 23. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 24. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel;25. Melissa van der Peet Den Haag; 26. Liena de Jong Ubbena; 27. Marit Cent Goor; 28. Roos Anneveldt Utrecht; 29. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 30. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen.Eindklassement.(06.26):

1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Simone de Vries Oldelamer; 4. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Loes Adegeest Enschede; 7. Lorena Wiebes Mijdrecht; 8. Danique Braam Veenwouden; 9. Ivana Tiessens Groningen; 10. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 11. Rixt Meijer Heerenveen; 12. Susanne Meistrok Elshout; 13. Nicole Clerx Groningen; 14. Marleen Stoel Enschede; 15. Mareille Meijering Stadskanaal; 16. Marleen Pardon Arnhem; 17. Charlotte Kool Kortenhoef; 18. Sterre Jonkers Emmen; 19. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 20. Christel van Loo Elsloo; 21. Melanie Klement Diphoorn; 22. Sylvie Swinkels Handel; 23. Lily Schuitemaker Volendam; 24. Bettina Zijlstra Groningen; 25. Minke Bakker Monster; 26. Isabel Tambach Assendelft; 27. Marit Cent Goor; 28. Sanne Westerveld Groningen; 29. Eva Bijwaard Hillegom; 30. Leonie Lubbinge Drachten;

 

TOUR DE LASALLE.01E RIT.(2017.06.08)

Amateurs/Sportklasse.01e rit.(06.08): 1. Thijs Zuurbier Julianadorp; 2. Luc Ducrot Amsterdam; 3. Arjen Bos Bolsward; 4. Sam Boon Hem; 5. Ruud Slagter Lutjebroek; 6. Sjaak Schipper Medemblik; 7. Ronald de Waal Amstelveen; 8. Bart Vreugdenhil Haarlem; 9. Johan Betten Groningen; 10. Jobbe Krijnsen Bolsward; 11. Rein Falke Amsterdam; 12. Dennie van der Kooi Franeker; 13. Binne-Pier de Haan Oudega; 14. Lodewijk Rinsma Utrecht; 15. Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Mart Menger Noordhorn; 17. Dave Huijsman De Koog Texel; 18. Jesse Vriend Hoogkarspel; 19. Yarwin van Straalen Den Helder; 20. Jeroen Duyn Hoogwoud; 21. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 22. Richard Doggen Groningen; 23. Bauke Bouwstra Workum; 24. Tom Terpstra Groningen; 25. Jos de Haan Hoogwoud; 26. Pim Poortinga Kampen; 27. Marc Hulzebos Den Helder; 28. Diederik Thier Den Haag; 29. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 30. Jacco Konijn Hoorn;

Amateurs/Sportklasse.02e rit.(06.09): 1. Sjaak Schipper Medemblik; 2. Ronald de Waal Amstelveen; 3. Binne-Pier de Haan Oudega; 4. Dennie van der Kooi Franeker; 5. Ruud Slagter Lutjebroek; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Jeroen Duyn Hoogwoud; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Lodewijk Rinsma Utrecht; 10. Yarwin van Straalen Den Helder; 11. Jesse Vriend Hoogkarspel; 12. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 13. Thijs Zuurbier Julianadorp; 14. Sam Boon Hem; 15. Rein Falke Amsterdam; 16. Raymond Bakker Den Helder; 17. Dave Huijsman De Koog Texel; 18. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 19. Johan Betten Groningen; 20. Thijs van Schijndel Esch; 21. Jobbe Krijnsen Bolsward; 22. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 23. Arjen Bos Bolsward; 24. Jos de Haan Hoogwoud; 25. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 26. Frederik de Vries Utrecht; 27. Bart Vreugdenhil Haarlem; 28. Jacco Konijn Hoorn; 29. Diederik Thier Den Haag; 30. Bauke Bouwstra Workum;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Groep A.(06.10): 1. Raymond Bakker Den Helder; 2. Tijs Dekker Oosthuizen; 3. Bart Vreugdenhil Haarlem; 4. Ruud Slagter Lutjebroek; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Sjaak Schipper Medemblik; 7. Thijs Zuurbier Julianadorp; 8. Binne-Pier de Haan Oudega; 9. Ronald de Waal Amstelveen; 10. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 11. Rein Falke Amsterdam; 12. Jeroen Duyn Hoogwoud; 13. Dave Huijsman De Koog Texel; 14. Luc Ducrot Amsterdam; 15. Yarwin van Straalen Den Helder; 16. Jobbe Krijnsen Bolsward; 17. Jos de Haan Hoogwoud; 18. Mart Menger Noordhorn; 19. Frederik de Vries Utrecht; 20. Jeroen Repko Julianadorp; 21. Arjen Bos Bolsward; 22. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 23. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 24. Lodewijk Rinsma Utrecht; 25. Richard Doggen Groningen; 26. Jari Kloppenburg Amsterdam; 27. Jur van der Woude 28. Dennie van der Kooi Franeker; 29. Johan Betten Groningen; 30. Jacco Konijn Hoorn;

Amateurs/Sportklasse.03e rit Groep B.(06.10): 1. Koen de Best Mijdrecht; 2. Christian Kuikstra Heenvliet; 3. Atze Hospes Hemelum; 4. Jeffrey van der Park Anna Paulowna; 5. Daniel Kleijn Wognum; 6. Bart Groot Alkmaar; 7. Ming-ko Sun Den Helder; 8. Job Janssen Amsterdam; 9. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 10. Arjan Prinsen Heerenveen; 11. Mickel van der Burg Den Helder; 12. Ralph Strijbos 13. Koen Goebel Almere; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Bram Bet Utrecht; 16. Patrick Zonnenberg Dronten; 17. Dion van Nierop Zoeterwoude; 18. Dennis Mijnsbergen 19. Bram Roozendaal Den Helder; 20. Christian Metzlar Medemblik; 21. Thijs Boddeus Zwolle; 22. Thomas Boom Nieuwe Niedorp; 23. Ferry van der Vis Oudeschild; 24. Kay Blokdijk t Veld; 25. Cas Bommer Waarland; 26. Martijn van Vechgel Hoorn; 27. Barend Derriks Heerhugowaard; 28. Sander Baars Amsterdam; 29. Tom Witte Oosterend; 30. Jelle de Jong Anna Paulowna;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Groep A.(0611): 1. Martijn Lust Tuitjenhorn; 2. Sjaak Schipper Medemblik; 3. Tijs Dekker Oosthuizen; 4. Ruud Slagter Lutjebroek; 5. Binne-Pier de Haan Oudega; 6. Bram Groen Amsterdam; 7. Jeroen Duyn Hoogwoud; 8. Rein Falke Amsterdam; 9. Ronald de Waal Amstelveen; 10. Luc Ducrot Amsterdam; 11. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 12. Mart Menger Noordhorn; 13. Jacco Konijn Hoorn; 14. Jobbe Krijnsen Bolsward; 15. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 16. Yarwin van Straalen Den Helder; 17. Jesse Vriend Hoogkarspel; 18. Raymond Bakker Den Helder; 19. Bart Vreugdenhil Haarlem; 20. Jur van der Woude 21. Jeroen Repko Julianadorp; 22. Lodewijk Rinsma Utrecht; 23. Bertelt Braaksma Groningen; 24. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 25. Jos de Haan Hoogwoud; 26. Arjen Bos Bolsward; 27. Frederik de Vries Utrecht; 28. Tjerk Terpstra Den Helder; 29. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 30. Thijs Zuurbier Julianadorp;

Amateurs/Sportklasse.04e rit Groep B.(06.11): 1. Atze Hospes Hemelum; 2. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 3. Kay Blokdijk t Veld; 4. Ming-ko Sun Den Helder; 5. Daniel Kleijn Wognum; 6. Dennis Mijnsbergen 7. Koen de Best Mijdrecht; 8. Christian Kuikstra Heenvliet; 9. Ferry van der Vis Oudeschild; 10. Bram Bet Utrecht; 11. Koen Goebel Almere; 12. Jelle de Jong Anna Paulowna; 13. Arjan Prinsen Heerenveen; 14. Job Janssen Amsterdam; 15. Patrick Zonnenberg Dronten; 16. Barend Derriks Heerhugowaard; 17. Dion van Nierop Zoeterwoude; 18. Martijn van Vechgel Hoorn; 19. Bas van der Meer Utrecht; 20. Xander Hensing Delft; 21. John Bot Bovenkarspel; 22. Tom Witte Oosterend; 23. Cas Bommer Waarland; 24. Kees Barendregt Rhoon; 25. Thijs Boddeus Zwolle; 26. Ralph Strijbos 27. Sander Baars Amsterdam; 28. Klaas Uitgeest De Koog Texel; 29. Bart Groot Alkmaar; 30. Christian Metzlar Medemblik;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement.Groep A.(06.11): 1. Thijs Zuurbier Julianadorp; 2. Luc Ducrot Amsterdam; 3. Arjen Bos Bolsward; 4. Sjaak Schipper Medemblik; 5. Binne-Pier de Haan Oudega; 6. Tijs Dekker Oosthuizen; 7. Raymond Bakker Den Helder; 8. Ruud Slagter Lutjebroek; 9. Bart Vreugdenhil Haarlem; 10. Martijn Lust Tuitjenhorn; 11. Ronald de Waal Amstelveen; 12. Jobbe Krijnsen Bolsward; 13. Jos de Haan Hoogwoud; 14. Rein Falke Amsterdam; 15. Jeroen Duyn Hoogwoud; 16. Yarwin van Straalen Den Helder; 17. Dave Huijsman De Koog Texel; 18. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 19. Mart Menger Noordhorn; 20. Jesse Vriend Hoogkarspel; 21. Lodewijk Rinsma Utrecht; 22. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 23. Johan Betten Groningen; 24. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 25. Jacco Konijn Hoorn; 26. Richard Doggen Groningen; 27. Theo Ligthart Andijk; 28. Bauke Bouwstra Workum; 29. Diederik Thier Den Haag; 30. Glenn Edelenbos Enschede;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement.Groep.B.(06.11): 1. Atze Hospes Hemelum; 2. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 3. Christian Kuikstra Heenvliet; 4. Daniel Kleijn Wognum; 5. Job Janssen Amsterdam; 6. Patrick Zonnenberg Dronten; 7. Martijn van Vechgel Hoorn; 8. Dion van Nierop Zoeterwoude; 9. Ming-ko Sun Den Helder; 10. Ralph Strijbos 11. Kay Blokdijk t Veld; 12. Bram Roozendaal Den Helder; 13. Mickel van der Burg Den Helder; 14. Dennis Mijnsbergen 15. Bram Bet Utrecht; 16. Arjan Prinsen Heerenveen; 17. Thijs Boddeus Zwolle; 18. Jelle de Jong Anna Paulowna; 19. Kees Barendregt Rhoon; 20. Koen de Best Mijdrecht; 21. Christian Metzlar Medemblik; 22. Cas Bommer Waarland; 23. Koen Goebel Almere; 24. Bart Groot Alkmaar; 25. Tom Witte Oosterend; 26. Erik Meerkerk Zuidland; 27. Michel Dekker t Veld; 28. Jeffrey van der Park Anna Paulowna; 29. Sander Baars Amsterdam; 30. Erwin Beckers Julianadorp;