††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††UITSLAGEN KLASSIEKERS 2017

ACHT VAN NOORDERVELD.(2017.06.11)

Elite/Beloften: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2. Benjamin Sydik Wassenberg; 3. Jaap Kooijman Sittard; 4. Matthew Overste Amsterdam; 5. Robbert Keus Naaldwijk; 6. Eddy van IJzendoorn Tiel; 7. Mitchell Huenders Maarn; 8. Dylan van Zijl Harderwijk; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Patrick Bos Deventer; 11. Niels Goeree Borger; 12. Nick Kweldam Aalten; 13. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 14. Maarten Junte Elburg; 15. Lehvi Braam Dodewaard; 16. Peter Merx Warfhuizen; 17. Jesper Rasch Zandvoort; 18. Jasper Plender Almelo; 19. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 20. Paul de Haan Meedhuizen; 21. Eloy Raas Hendrikskinderen; 22. Arjan Arentsen Harderwijk; 23. Oscar van Wijk Wormer; 24. Bram Verweij Haren Gn; 25. Nahom Desale Amstelveen; 26. Dorus de Rijk De Rijp; 27. Jelle Johannink Denekamp; 28. Arno Kleinjan Gouda; 29. Per Wiggers Oldenzaal; 30. Nick van der Meer Honselersdijk;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 4. Marije Joling Assen; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Belle de Gast Utrecht; 7. Annet Pit Deventer; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 11. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 12. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 13. Lindy van Anrooij Kapelle; 14. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 15. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 16. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Evy Kuijpers Lierop; 19. Lonneke Uneken Veendam; 20. Kirstie van Haaften De Meern; 21. Maaike Boogaard Zwaag; 22. Corine van der Zijden Tienhoven; 23. Willemiek Meinders Dronten; 24. Femke Markus Zwarte Kat; 25. Juul Hubert Den Haag; 26. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 27. Nynke Pellikaan Den Andel; 28. Nienke Wasmus Den Hoorn; 29. Doris de Rooij Den Haag; 30. Hanneke Mulder Utrecht;

 

ALTENA BIESBOSCHRONDE.(2017.04.17)

Elite/Beloften: 1. Benjamin Verraes Belgie; 2. Joris Blokker Wieringerwerf; 3. Jaap Kooijman Sittard; 4. Bjorn de Decker Belgie; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Bram de Kort Dongen; 8. Jasper Schouten Dronten; 9. Lars van den Berg De Meern; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Melvin van Zijl Harderwijk; 13. Sven van Luijk Naaldwijk; 14. Adrie Lindeman Assen; 15. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 16. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 17. Gijs Meijer Oostwoud; 18. Beau Duvigneau Zutphen; 19. Robin Lowik Vriezenveen; 20. Mel van der Veekens Zaandam; 21. Martijn Dijkstra De Knipe; 22. Timon Ratering Megchelen; 23. Jelle Wolsink Hengelo ov; 24. Per Wiggers Oldenzaal; 25. Harro Groeneveld Zalk; 26. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 27. Wout Huygen Belgie; 28. Dick Janssen Velden; 29. Paul Cremers Gulpen; 30. Remco te Brake Den Hoorn;

 

AMSTEL GOLD RACE.(2017.04.16)

Beroepsrenners: 1. Philippe Gilbert Belgie; 2. Michal Kwiatkowski Polen; 3. Michael Albasini Zwitserland; 4. Nathan Haas Australie; 5. Jose Rojas Spanje; 6. Luis Sergio Henano Montoya Colombia; 7. Jon Izaguirre Insausti Spanje; 8. Michael Gogl Oostenrijk; 9. Sonny Colbrelli Italie; 10. Michael Matthews Australie; 11. Juan Jose Lobato del Valle Spanje; 12. Greg van Avermaet Belgie; 13. Oliver Naesen Belgie; 14. Arthur Vichot Frankrijk; 15. Tiesj Benoot Belgie; 16. Kristian Sbaragli Italie; 17. Jay MccCarthy Australie; 18. Daryl Impey Zuid-Afrika; 19. Alejandro Valverde Belmonte Spanje; 20. Paul Martens Duitsland; 21. Sebastian Langeveld Lisse; 22. Christopher Juul Jensen Denemarken; 23. Nick van der Lijke Rotterdam; 24. Tomasz Marczynski Polen; 25. Alex Howes USA 26. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 27. Diego Ulissi Italie; 28. Anthony Roux Frankrijk; 29. Manuele Mori Italie; 30. Georg Preidler Oostenrijk;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Elizabeth Deignan GBR 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Katarzyna Niewiadoma Polen; 5. Elisa Longo Borghini Italie; 6. Coryn Rivera Amerika; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Pauline Ferrand-Prevot Frankrijk; 9. Ashleig Moolman-Pasio Zuid-Afrika; 10. Ellen van Dijk Woerden; 11. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 12. Audrey Ragot Cordon Frankrijk; 13. Tetiana Riabchenko Oekraine; 14. Janneke Ensing Gieten; 15. Shara Gillow Australie; 16. Karol-Ann Canuel Canada; 17. Flavia Oliveira Brazilie; 18. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 19. Lisa Klein Duitsland; 20. Eva Buurman Wervershoof; 21. Arianna Fidanza Italie; 22. Malgorzata Jasinska Polen; 23. Alison Jackson Canada; 24. Anna Zita Maria Stricker Italie; 25. Sara Penton Zweden; 26. Sofie De Vuyst Belgie; 27. Euginia Bujak Polen; 28. Ganna Solovei Oekraine; 29. Thalita de Jong Ossendrecht; 30. Agnieszka Skalniak Polen;

 

ARNO WALLAARD MEMORIAL.(2017.04.22)

Elite/Beloften: 1. Timothy Stevens Belgie; 2. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 3. Renť Hooghiemster Sneek; 4. Fabio Jakobsen Heukelum; 5. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8. Alexander Krieger Duitsland; 9. Arvid de Kleijn Herveld; 10. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 11. Aksel Nommela Estonia: 12. Marco Zanotti Heerlen; 13. Bram van Renterghem Belgie; 14. Martijn de Jong Woerden; 15. Brecht Dhaene Belgie; 16. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 17. Ike Groen Tuitjenhorn; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 19. Mario Vogt Duitsland; 20. August Jensen Noorwegen; 21. David Boucher Belgie; 22. Dennis Bakker De Rijp; 23. Rob Ruygh Rekem(Bel); 24. Arno Kleinjan Gouda; 25. Mitchell Mulhern Heerde; 26. Jasper Hamelink Dronten; 27. Tim Kerkhof Nistelrode; 28. David Dekker Hedel; 29. Jens Reynders Belgie; 30. Seppe Verschuere Belgie;

Junioren: 1. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 2. Adne Koster Roden; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 5. Carlo van den Berg De Lier; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Daan Hoole Zuidland; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Greg Luyssen Belgie; 13. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 14. Tim Naberman Genemuiden; 15. Wim Wittenberg Herveld; 16. Chiel Schulten Raalte; 17. Mauro Spapen Rijen; 18. Kars ten Boske Wintelre; 19. Sebastian Vester Drachten; 20. Daan Hoeks Amstelveen; 21. Dorian Vogels Valkenburg en Geul; 22. Nick Brabander Honselersdijk; 23. Ferron Homan Dalfsen; 24. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 25. Rick Veenhoven Oostzaan; 26. Tommy Rasch Zandvoort; 27. Bas van Belle Zoetermeer; 28. Quinten Veling Monnickendam; 29. Anthony Gaussin Belgie; 30. Nathan Rijsdijk Vlaardingen;

 

CAMERIG.(2017.06.28)

Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Julius van den Berg Purmerend; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Edoardo Affini Italie; 5. Dion Beukeboom Amsterdam; 6. Nils Sinschek Maastricht; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8. Ide Schelling Den Haag; 9. Rick Ottema Muntendam; 10. Piotr Havik Bergambacht; 11. Lars van den Berg De Meern; 12. Stef Krul Tjalleberd; 13. Maarten de Jonge Oldenzaal; 14. Luuc Bugter Nijmegen; 15. Alex Mengoulas Almere; 16. Hartthijs de Vries Kollum; 17. Peter Schulting Emmeloord; 18. Folkert Oostra Amsterdam; 19. Adriaan Janssen Diepenveen; 20. Robbert de Greef Geldrop; 21. Sven Broekaart Julianadorp; 22. Marco Doets Monnickendam; 23. Martijn Dijkstra De Knipe; 24. Roel Verhoeven Vinkel; 25. Rens Tulner Lexmond; 26. Martin Kelderman Veenendaal; 27. Jelle Johannink Denekamp; 28. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 29. Bob Wubben De Lier; 30. Tijmen Eising Emmen;

 

DORPENOMLOOP VAN DRENTHE.(2017.05.07)

Elite/Beloften: 1. Johim Ariesen Rhenen; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Rick Ottema Muntendam; 4. Jasper Hamelink Dronten; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Bas van der Kooij Maassluis; 7. John Meewisse Erica; 8. Roy Eefting Apeldoorn; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 11. Matthew Overste Amsterdam; 12. Melvin van Zijl Harderwijk; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 15. Allard Neijmeijer Groningen; 16. Jerry Roling Heemskerk; 17. Niels Boele Leiden; 18. Dex Groen Tuitjenhorn; 19. Nick van der Meer Honselersdijk; 20. Jasper Schouten Dronten; 21. Coen Rijpma Wolvega; 22. Bram Verweij Haren Gn; 23. Nahom Desale Amstelveen; 24. Bruno Nakken Assen; 25. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 26. Jorn Oerlemans Denemarken; 27. Tom Wijfje Ter Aar; 28. Coen van Kleef Schipluiden; 29. Maarten Lubbers Winterswijk; 30. Yannick Vrielink Zutphen;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Lars Mulderij Pesse; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Niels V.d. Gracht Annen; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Joppe de Heij Heteren; 12. Gianni Pavone Steenbergen; 13. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 14. Pepijn Reinderink Ruurlo; 15. Mark de Groot Hoeven; 16. Sam Meijdam Utrecht; 17. Matthijs Varweg Hardenberg; 18. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 19. Joost Freriks Emmen; 20. Jans Tigelaar Smilde; 21. Sammy Berkelder Varsseveld; 22. Kevin Arrammach Maastricht; 23. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 24. Arjan Boshoven Spijkenisse; 25. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 26. Bas Koops Elim; 27. Pieter Bouwers Beilen; 28. Jens Pronk De Rijp; 29. Jelte Krijnsen Bolsward; 30. Louk van den Bos Vlijmen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Belle de Gast Utrecht; 2. Rixt Meijer 3. Nina Buysman Bovenkarspel; 4. Aafke Soet 5. Nicole Steigenga Exmorra;

6. Loes Adegeest Enschede; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Janneke Ensing Gieten; 11. Annet Pit Deventer; 12. Femke Markus Zwarte Kat; 13. Marieke van Witzenburg Brielle; 14. Lorena Wiebes Mijdrecht; 15. Eva Bijwaard Hillegom; 16. Lonneke Uneken Veendam; 17. Eva Jonkers Staphorst; 18. Minke Bakker Monster; 19. Noa Jansen Oosterhout Nb; 20. Paulien Koster Delfstrahuizen; 21. Laura Gorter Utrecht; 22. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 23. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 24. Willemiek Meinders Dronten; 25. Sofie van Horik Oosterwijk; 26. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 27. Merel Hofman Bleiswijk; 28. Melissa van der Peet Den Haag; 29. Ymke Stegink Heusden; 30. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht;

 

DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN.(2017.03.12)

Beroepsrenners: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel);

2. Fabio Jakobsen Heukelum; 3. Raymond Kreder Oudenbosch; 4. Danilo Napolitano Italie; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Luuc Bugter Nijmegen; 7. Peter Schulting Emmeloord; 8. Preben van Hecke Belgie; 9. Tanguy Turgis Frankrijk; 10. Tim Ariesen Rhenen; 11. Jasper Bovenhuis Staphorst; 12. Etienne van Empel Geldermalsen; 13. Pierre Barbier Frankrijk; 14. Bram Welten Moergestel; 15. Chris Opie IJsselstein Ut; 16. Andre Looij Wilnis; 17. Jonas Rickaert Belgie; 18. Jelle Donders Belgie; 19. Kenny Dehaes Belgie; 20. Gabriel Cullaigh Engeland; 21. Twan Brusselman Helmond; 22. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 23. August Jensen Noorwegen; 24. Nicolai Brochner Denemarken; 25. Martin Schappi Zwitserland; 26. Bas van der Kooij Maassluis; 27. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 28. Andreas Stokbro Denemarken; 29. Jarl Salomein Belgie; 30. Tim Kerkhof Nistelrode;

 

DRENTSE 8 VAN WESTERVELD.(2017.03.12)

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chloe Hosking Australie; 2. Lotte Kopecky Belgie; 3. Amalie Dideriksen Denemarken; 4. Coryn Rivera Amerika; 5. Lotta LepistŲ Finland; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Barbara Guarischi Italie; 8. Gracie Elvin Australie; 9. Sheyla Gutierrez Ruiz Spanje; 10. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 11. Janneke Ensing Gieten; 12. Anouska Koster De Westereen; 13. Floortje Mackaij Woerden; 14. Jip van den Bos Oostknollendam; 15. Romy Kasper Duitsland; 16. Euginia Bujak Polen;

17. Karlijn Swinkels Handel; 18. Amy Pieters Zwanenburg; 19. Moniek Tenniglo Albergen; 20. Sarah Roy Australie; 21. Jessica Allen Australie; 22. Annelies Dom Belgie; 23. Elena Cecchini Italie; 24. Willeke Knol Hasselt; 25. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 26. Katrin Garfoot Australie; 27. Emilie Moberg Noorwegen; 28. Julia Soek Den Ham; 29. Lucinda Brand Rotterdam; 30. Annemiek van Vleuten Wageningen;

 

EMMEN.TIJDRIT TOPCOMPETITIE.(2017.07.09)

Elite/Beloften: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2. Luuc Bugter Nijmegen; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Gerco Pastoor Eemdijk; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Adriaan Janssen Diepenveen; 8. Joost van der Burg Rotterdam; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Jan Maas Huijbergen; 11. Marten Kooistra Jonkerslan; 12. Nils Sinschek Maastricht; 13. Douwe de Vries Heerenveen; 14. Martijn Dijkstra De Knipe; 15. Dorus de Rijk De Rijp; 16. Jasper de Laat Moergestel; 17. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 18. MichaŽl de Jong Kortgene; 19. Melvin van Zijl Harderwijk; 20. Sjoerd Bax Almkerk; 21. Martin Kelderman Veenendaal; 22. Bram de Kort Dongen; 23. Joey van Rhee Nijverdal; 24. Tijmen Eising Emmen; 25. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 26. Alex Mengoulas Almere; 27. Rens Tulner Lexmond; 28. Wiebe Scholten Dieren; 29. Nick van der Meer Honselersdijk; 30. Pieter ten Kortenaar Wageningen;

 

EPZ-OMLOOP VAN BORSELE.(2017.04.23)

Nieuweling-Meisjes: 1. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Berit Huiting Rolde; 4. Fleur van der Peet Den Haag; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Joan de Bruyn Bergeijk; 7. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. Julia van Bokhoven Tilburg; 10. Esra van de Kruisweg Oldebroek; 11. Judith Stolze De Lier; 12. Denice Keesman Velserbroek; 13. Lieke Nooijen Coevorden; 14. Daniek Hengeveld Nootdorp; 15. Nina Spapen Rijen; 16. Gemke Derocker Duitsland; 17. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 18. Mickey Nijkamp Zwolle; 19. Silke Smulders Loon op Zand; 20. Rose Kloese Emmen; 21. Shirin van Anrooij Kapelle; 22. Lisa Bouwers Assen; 23. Marit Wasmus Den Hoorn; 24. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 25. Anoek Kuijpers Gilze; 26. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 27. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 28. Demi van Dijke Borssele; 29. Nathalie Elzinga De Westereen; 30. Iris Schultinga Zuidlaren;

 

EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT.(2017.04.21)

Elite/Beloften-Vrouwen.Tijdrit: 1. Hayley Simmonds Engeland; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Ganna Solovei Oekraine; 4. Aafke Soet Heerenveen; 5. Riejanne Markus Zwarte Kat; 6. Eileen Burns Ierland; 7. Karlijn Swinkels Handel; 8. Sari Saarelainen Finland; 9. Maaike Boogaard Zwaag; 10. Josie Knight Ierland; 11. HenriŽtta Colborne Engeland; 12. Nicole Steigenga Exmorra; 13. Rotem Gafinovitz IsraŽl 14. Thea Thorsen Noorwegen; 15. Alicja Verhagen Woerden; 16. Loes Adegeest Enschede; 17. Danique Braam Veenwouden; 18. Bianca Lust Oostzaan; 19. Mieke Leeman Belgie; 20. Lourdes Oyarbide Jimenez Spanje; 21. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 22. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 23. Tessa Dijksman Velserbroek; 24. Marieke Kerkvliet Leiden; 25. Marieke van Witzenburg Brielle; 26. Melanie Klement Diphoorn; 27. Wendy Oosterwoud Ureterp; 28. Willemiek Meinders Dronten; 29. Evelien Deltombe Belgie; 30. Amalie Winter Olsen Denemarken;

 

FLEVO TOUR.(2017.05.13)

Junioren: 1. Adne Koster Roden; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Bas van Belle Zoetermeer; 4. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 5. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8. Nick Brabander Honselersdijk; 9. Edo Maas Rotterdam; 10. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 11. Leon Buijs Aalsmeer; 12. Danny van der Tuuk Assen; 13. Jord Baak Dronten; 14. Wessel Krul Enkhuizen; 15. Gijs Leemreize Ruurlo; 16. Rick Pluimers Enter; 17. Joren Bloem Brummen; 18. Meindert Weulink Diepenveen; 19. Thymen Arensman Deil; 20. Jesse de Rooij Hoorn; 21. Jesse Morsink Enter; 22. Chiel Schulten Raalte; 23. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 24. Wim Wittenberg Herveld; 25. Niels van Ekeren Rijswijk; 26. Kars ten Boske Wintelre; 27. Koen van Helvoirt Erp; 28. Jelle Bootsveld Heino; 29. Mitchel Steenhof Ureterp; 30. Mark Dillema Doezum;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Lars Boven Reutum; 6. Bram Leerkes Twello; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Jens Pronk De Rijp; 9. Owen Geleijn Rijsenhout; 10. Pepijn Reinderink Ruurlo; 11. Noah Vreeswijk Someren; 12. Wouter van de Weerdhof Lobith; 13. Michiel de Veld Rotterdam; 14. Steijn Willemsen Rotterdam; 15. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 16. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 17. Boris Romers Rozenburg; 18. Serginho Wilshaus Haarlem; 19. Thijn Kluts Leiden; 20. Dylan Strik Heerlen; 21. Ole Veenhuis Westwoud; 22. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 23. Joppe de Heij Heteren; 24. Simon den Braber Woerden; 25. Mark de Groot Hoeven; 26. Sammy Berkelder Varsseveld; 27. Twan van der Drift Wateringen; 28. Gianni Pavone Steenbergen; 29. Huub Artz Wintelre; 30. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn;

 

GP.GROENEN GROEP.(2017.05.21)

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Leonie Lubbinge Drachten; 4. Belle de Gast Utrecht; 5. Charlotte Kool Kortenhoef; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Ivana Tiessens Groningen; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Minke Bakker Monster; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. Susanne Meistrok Elshout; 15. Nienke Wasmus Den Hoorn; 16. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 17. Mylene de Zoete Naaldwijk; 18. Judith Jelsma Amstelveen; 19. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 20. Veerle Goossens Bakel; 21. Melanie Klement Diphoorn; 22. Cťline van Houtum Den Dungen; 23. Melissa van der Peet Den Haag; 24. Maaike Boogaard Zwaag; 25. Ilse Miltenburg Sittard; 26. Eva Bijwaard Hillegom; 27. HenriŽtta Colborne Engeland; 28. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 29. Gemma Esselaar Stein; 30. Annet Pit Deventer;

 

GROEISTAD KLASSIEKER.(2017.09.16)

Elite/Beloften: 1. Milan Menten Belgie; 2. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 3. Alfdan de Decker Belgie; 4. Jordi Meeus Belgie; 5. Stephan Bakker Zaandam; 6. Jarri Stravers Groot-Ammers; 7. Dennis van der Horst Hasselt; 8. Sander de Pestel 9. Henrik Evensen Noorwegen; 10. Dorus de Rijk De Rijp; 11. Jasper Bugter Elden; 12. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 13. Melle Meeuwisse Boskoop; 14. Jasper Bovenhuis Staphorst; 15. Antonie van Noppen Ridderkerk; 16. Roel Verhoeven Vinkel; 17. Stef Krul Tjalleberd; 18. Rens te Stroet Keijenborg; 19. Martijn Veling Utrecht; 20. Joris Blokker Wieringerwerf; 21. Cees Bol Zaandam; 22. Gerco Pastoor Eemdijk; 23. Brent van Moer Belgie; 24. Stan Wijkel Holsloot; 25. Yoeri Havik Avenhorn; 26. Nick van der Meer Honselersdijk; 27. Lehvi Braam Dodewaard; 28. Alex Colman Belgie; 29. Marten Kooistra Jonkerslan; 30. Jesper Rasch Zandvoort;

Masters 30+: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Henk de Jong Nieuwveen; 3. Daan Switters Utrecht; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Wesley Pieterse Arnhem; 6. Roel de Vries Utrecht; 7. Mattijn Motshagen Nijkerk Gld; 8. Sidney Bley Houten; 9. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 10. Roeland Mennink Utrecht; 11. Nico Zijnstra Rotterdam; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 13. Laurens Gijsbers Houten; 14. Fabio Bertolini Amsterdam; 15. Arco Herrebout Scherpenzeel; 16. Antonio Vilches-Kolkman Haarlem; 17. Bram de Vlieger Nijmegen; 18. Martijn Smink Hoogland; 19. Jelmer Draaisma Utrecht; 20. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 21. Niels van Otterloo Nijbroek; 22. Ron Bol Utrecht; 23. Dennis Voskuilen Hoogland; 24. Elias de Bruijne Utrecht; 25. Erik Nekkers Vught; 26. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 27. Jorre van der Bij Utrecht; 28. Wim van der Laan Hilversum;

Masters 40+: 1. Frido Frencken Hoogland; 2. Martijn Broekman Utrecht; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 5. Wilfred Drenthen Veenoord; 6. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 7. Ferry de Ruiter Putten; 8. Edwin Krijgh Dieren; 9. Jacco Konijn Hoorn; 10. Edwin de Graaff De Kwakel; 11. Nils ten Brinke Apeldoorn; 12. Stanley Alards Arnhem; 13. Marcel Boschker Woerden; 14. Marco Blom Tiel; 15. Arnoud Witsenburg Driebergen; 16. Wilfred Harbers Putten; 17. Marcel Hillaert Edam; 18. Cees Snoek Volendam; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Martijn Korstanje Utrecht; 21. Erwin Rijnders Nieuwegein; 22. Sander Koomen Hoorn;

Masters 50+: 1. Jan Hekman Norg; 2. Jeroen Jansen Zoetermeer; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Hans Spil Loosdrecht;

 

GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIňN.(2017.03.25)

Elite/Beloften: 1. Cor van Leeuwen Borger; 2. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 3. Jaap Kooijman Sittard; 4. Lehvi Braam Dodewaard; 5. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 6. Jos Koop Delft; 7. Alex Mengoulas Almere; 8. Mitchell Huenders Maarn; 9. Robbert Keus Naaldwijk; 10. Tom Wijkel Exloo; 11. Ramon van Bokhoven Tilburg; 12. Jorn Buning Alkmaar; 13. Arno Kleinjan Gouda; 14. Jasper Schouten Dronten; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Bob Wubben De Lier; 17. Jos Harms Oude Pekela; 18. Arian Stolwijk Delft; 19. Bram de Kort Dongen; 20. Niels Boele Leiden; 21. Bastijn Boele Leiden; 22. Stan Wijkel Holsloot; 23. Wiebe Scholten Dieren; 24. Bouwe Boonstra Rotterdam; 25. Lieven Anthonise Dordrecht; 26. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 27. Sven Broekaart Julianadorp; 28. Jelmer Asjes Assendelft; 29. Frank Thomson Groningen; 30. Allard Neijmeijer Groningen;

 

HLB EURODE OMLOOP.(2017.09.17)

Elite/Beloften: 1. Sjoerd Bax Almkerk; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere; 3. Jason van Dalen s-Gravenzande; 4. Tim Kerkhof Nistelrode; 5. Jan Maas Huijbergen; 6. Jasper Hamelink Dronten; 7. Jasper Bovenhuis Staphorst; 8. Jelmer Asjes Assendelft; 9. Peter Schulting Emmeloord; 10. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Dylan Bouwmans Gemert; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Adriaan Janssen Diepenveen; 15. Martin Kelderman Veenendaal; 16. Jaap Kooijman Sittard; 17. Hartthijs de Vries Kollum; 18. Lars van den Berg De Meern; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Alex Mengoulas Almere; 21. Nils Sinschek Maastricht; 22. Martijn Dijkstra De Knipe; 23. Sjors Dekker Andijk; 24. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 25. Bram Nolten Maastricht; 26. Diederik Deelen Berkenwoude; 27. Adne van Engelen t Zand; 28. Arvid de Kleijn Herveld; 29. Robbie van Bakel Deurne; 30. Nick van der Meer Honselersdijk;

 

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIňN.(2017.09.09)

Junioren: 1. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Max Kroonen Diepenveen; 4. Daan Hoole Zuidland; 5. Tim Marsman Hattem; 6. Stef Zeestraten Pijnacker; 7. Maikel Zijlaard Rotterdam; 8. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 9. Sebastian Vester Drachten; 10. Jord Baak Dronten; 11. Carlo van den Berg De Lier; 12. Wessel Krul Enkhuizen; 13. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Markus Meerbeek Naaldwijk; 15. Rick Pluimers Enter; 16. Nick Brabander Honselersdijk; 17. Jentje Huntink Drempt; 18. Stefan Appelman Beverwijk; 19. Jesse de Rooij Hoorn; 20. Bas van Belle Zoetermeer; 21. Hugo Hoekjen Delft; 22. Milan van der Touw Voorschoten; 23. Meindert Weulink Diepenveen; 24. Jesse Morsink Enter; 25. Joren Bloem Brummen; 26. Gijs Leemreize Ruurlo; 27. Rick Veenhoven Oostzaan; 28. Lars de Bot Losser; 29. Sven Hassert Bocholtz; 30. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Ian Spenkelink Nijverdal; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Boris Romers Rozenburg; 5. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Wouter van de Weerdhof Lobith; 9. Noah Vreeswijk Someren; 10. Enzo Leijnse Amstelveen; 11. Koert van Oosten Gouda; 12. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 13. Rick Hezeman Apeldoorn; 14. Ole Veenhuis Westwoud; 15. Tim Hennekam Zundert; 16. Gianni Pavone Steenbergen; 17. Christiaan Lubbers Winterswijk; 18. Thijn Kluts Leiden; 19. Kjell de Jager Barendrecht; 20. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 21. Melvin Drost Veenendaal; 22. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 23. Jesse Sytema Leusden; 24. Ruben Blom Tienhoven; 25. Stef Suijker Schipluiden; 26. James Potter Soest; 27. Jelte Krijnsen Bolsward; 28. Wouter Zwaan Bodegraven; 29. Daan Hopster Nijverdal; 30. Biko van Mil Voorburg;

 

MARIANNE VOS CLASSIC.(2017.05.13)

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 5. Mylene de Zoete Naaldwijk; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Manon Bakker Swifterbant; 9. Lonneke Uneken Veendam; 10. Phaedra Krol Heerde; 11. Noa Jansen Oosterhout Nb; 12. Eva Bijwaard Hillegom; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Nienke Wasmus Den Hoorn; 15. Anne de Ruiter Polsbroek; 16. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 17. Sylvie Swinkels Handel; 18. Jinse Peeters Belgie; 19. Marit Cent Goor; 20. Isabel Tambach Assendelft; 21. Tessa Paardekooper Groenlo; 22. Amber van der Hulst Hazerswoude; 23. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 24. Noa Selosse Belgie; 25. Anne van Rooijen Driel; 26. Lily Schuitemaker Volendam; 27. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 28. Britt Knaven Strijbeek; 29. Bente van Teeseling Abcoude; 30. Anouk Spies Wageningen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Mickey Nijkamp Zwolle; 10. Sofie van Rooijen Driel; 11. Puck Pieterse Amersfoort; 12. Nina Spapen Rijen; 13. Maud Rijnbeek Limmen; 14. Berit Huiting Rolde; 15. Daniek Hengeveld Nootdorp; 16. Iris Hoog Antink Ochten; 17. Gloria van Mechelen Litouwen; 18. Jewel Paumen Einighausen; 19. Anna van Wersch Tilburg; 20. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 21. Judith Stolze De Lier; 22. Desiree Ketting Spijkenisse; 23. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 24. Ruth van Hulst Zwolle; 25. Pien Limpens Obbicht; 26. Anoek Kuijpers Gilze; 27. Iris de Boer Zaandam; 28. Anne Bekhuis Hengelo; 29. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 30. Marit Wasmus Den Hoorn;

 

MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP.(2017.07.09)

Elite/Beloften: 1. Jaap Kooijman Sittard; 2. Rory Townsend 3. Alexander Krieger Duitsland; 4. Neil van der Ploeg 5. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 6. Robbe Debuyck 7. Thijs de Lange Utrecht; 8. Aksel Nommela Estonia: 9. Twan van den Brand Volkel; 10. Renť Hooghiemster Sneek; 11. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 12. Alexander Geuens Belgie; 13. Jonas Castrique 14. Sungbaek Park 15. Wayne Stijns Bunde; 16. Gordon de Winter 17. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 18. Harry Tanfield 19. Jordi van Dingenen 20. Martin Palm 21. Bart Dielissen Breda; 22. Jarno Gmelich Meijling Almere;

23. Matt Nowells 24. Timothy Stevens Belgie; 25. Folkert Oostra Amsterdam; 26. Sander de Pestel 27. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 28. Arvid de Kleijn Herveld; 29. Jasper Bovenhuis Staphorst; 30. Justin Timmermans Hardenberg;

 

NOORD DRENTSE DORPENOMLOOP.(2017.05.27)

Junioren: 1. Adne Koster Roden; 2. Tim Marsman Hattem; 3. Carlo van den Berg De Lier; 4. Max Kroonen Diepenveen; 5. Joren Bloem Brummen; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7. Sam Gademan Beek; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Stefan Appelman Beverwijk; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Gijs Leemreize Ruurlo; 12. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 13. Jesse Huijbregts Roosendaal; 14. Noah de Groot Ottoland; 15. Jobbe Krijnsen Bolsward; 16. Kyle Agterberg Maartensdijk; 17. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 18. Martijn Rškers Bavel; 19. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 20. Jord Baak Dronten; 21. Sebastian Vester Drachten; 22. Maikel Stam Sprang-Capelle; 23. Martijn Krook Purmerend; 24. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 25. Jasper Haest Roosendaal; 26. Kevin Haest Rijsbergen; 27. Jelle Garsbeke Belgie; 28. Tim Penson Reusel; 29. Koen van Helvoirt Erp; 30. Brian De Graeve Belgie;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Jesse Sytema Leusden; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Wouter van de Weerdhof Lobith; 7. Yevgeny van Olmen Belgie; 8. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 11. Ben Squire Belgie; 12. Siebe Deweirdt Belgie; 13. Martijn Rasenberg Terheyden; 14. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 15. Serginho Wilshaus Haarlem; 16. Joost Bekaert Belgie; 17. Olav Kooij Numansdorp; 18. Luca van den Boom Boekel; 19. Jonas de Poorter Den Haag; 20. Ole Veenhuis Westwoud; 21. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 22. Rick Hezeman Apeldoorn; 23. Daan Kool Zevenhoven; 24. Michiel de Veld Rotterdam; 25. Kjell de Jager Barendrecht; 26. Pieter Prosman Zaltbommel; 27. Joran Wysure Belgie; 28. Luuk Spijker Sleeuwijk; 29. Lars Mulderij Pesse; 30. Loe van Belle Zoetermeer;

Junior-Vrouwen: 1. Kirstie van Haaften De Meern; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Mylene de Zoete Naaldwijk; 4. Phaedra Krol Heerde; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Amber van der Hulst Hazerswoude; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Anne de Ruiter Polsbroek; 9. Noa Jansen Oosterhout Nb; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 12. Lonneke Uneken Veendam; 13. Anne van Rooijen Driel; 14. Eva Jonkers Staphorst; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Nienke Wasmus Den Hoorn; 17. Mischa Bredewold Hoogland; 18. Monika Rastauskaite Lithouwen; 19. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 20. Anouk Spies Wageningen; 21. Tessa Paardekooper Groenlo; 22. Maaike Meistrok Elshout; 23. Lieke Lap Dronten; 24. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 25. Charlotte Kool Kortenhoef; 26. Emma Boogaard Zwaag; 27. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 28. Viivi Puskala Finland; 29. Lily Schuitemaker Volendam; 30. Aniek van Alphen Hapert;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7. Akvile Gedraityte Litouwen; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Eline van Rooijen Woerden; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11. Anna van Wersch Tilburg; 12. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 13. Puck Pieterse Amersfoort; 14. Nina Spapen Rijen; 15. Rose Kloese Emmen; 16. Judith Stolze De Lier; 17. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 18. Marlies Vos Aalden; 19. Rosan Koper Heemskerk; 20. Daniek Hengeveld Nootdorp; 21. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 22. Petra Welmers Dronten; 23. Ruth van Hulst Zwolle; 24. Femke Gerritse Rosmalen; 25. Paulina Patinskaite Lithouwen; 26. Lisa Dorussen Beuningen; 27. Ilsa Kluit Beets; 28. Marit Wasmus Den Hoorn; 29. Lisa van Helvoirt Erp; 30. Pam Schutten Nijverdal;

 

NOORDWIJK CLASSIC.(2017.06.17)

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Rozanne Slik Bergen Nh; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Anouska Koster De Westereen; 5. Belle de Gast Utrecht; 6. Tessa Dijksman Velserbroek; 7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Lucinda Brand Rotterdam; 9. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 10. Floortje Mackaij Woerden; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Cťline van Houtum Den Dungen; 15. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 16. Maaike Boogaard Zwaag; 17. Julia Soek Den Ham; 18. Laura Gorter Utrecht; 19. Moniek Tenniglo Albergen; 20. Sanne Bouwmeester Westerbork; 21. Evy Kuijpers Lierop; 22. HenriŽtta Colborne Engeland; 23. Melissa van der Peet Den Haag; 24. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 25. Annemarie Worst Nunspeet; 26. Doris de Rooij Den Haag; 27. Melanie Klement Diphoorn; 28. Annet Pit Deventer; 29. Inez Beijer Driel; 30. Femke van Kessel Delft;

 

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN.(2017.04.15)

Nieuwelingen: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Axel van der Tuuk Assen; 4. Casper van Uden Schiedam; 5. Owen Geleijn Rijsenhout; 6. Lars Boven Reutum; 7. Olav Kooij Numansdorp; 8. Hidde van Veenendaal Dongen; 9. Joost Freriks Emmen; 10. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 11. Joris Buters Nootdorp; 12. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 13. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 14. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Ian Spenkelink Nijverdal; 16. Jesse Sytema Leusden; 17. Bram Leerkes Twello; 18. Jelte Krijnsen Bolsward; 19. Koert van Oosten Gouda; 20. Philip Sijbrandi Bolsward; 21. James Potter Soest; 22. Ole Veenhuis Westwoud; 23. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 24. Biko van Mil Voorburg; 25. Kevin Arrammach Maastricht; 26. Jordan Habets Sint-Geertruid 27. Serginho Wilshaus Haarlem; 28. Noah Vreeswijk Someren; 29. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 30. Luc van der Hoeven Wateringen;

Junior-Vrouwen: 1. Bente van Teeseling Abcoude; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Anne de Ruiter Polsbroek; 8. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 9. Noa Jansen Oosterhout Nb; 10. Marit Cent Goor; 11. Eva Jonkers Staphorst; 12. Iris Ton Waskemeer; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Lonneke Uneken Veendam; 15. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 16. Sylvie Swinkels Handel; 17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Melanie van Putten Hagestein; 19. Tessa Paardekooper Groenlo; 20. Isabel Tambach Assendelft; 21. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 22. Amber van der Hulst Hazerswoude; 23. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 24. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 25. Lieke Lap Dronten; 26. Mischa Bredewold Hoogland; 27. Julia Boschker Woerden; 28. Maaike Meistrok Elshout; 29. Britt Knaven Strijbeek; 30. Roos Markus Zwarte Kat;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Wilma Olausson Zweden; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Mickey Nijkamp Zwolle; 5. Eline van Rooijen Woerden; 6. Puck Pieterse Amersfoort; 7. Noa de Haan Terschuur; 8. Maud Rijnbeek Limmen; 9. Silke Smulders Loon op Zand; 10. Joan de Bruyn Bergeijk; 11. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 12. Daniek Hengeveld Nootdorp; 13. Rose Kloese Emmen; 14. Sofie van Rooijen Driel; 15. Femke Gerritse Rosmalen; 16. Maike van der Duin Assen; 17. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 18. Fleur van der Peet Den Haag; 19. Rosan Koper Heemskerk; 20. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 21. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 22. Ilsa Kluit Beets; 23. Ilse Pluimers Enter; 24. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 25. Dorien Hoog Antink Ochten; 26. Berit Huiting Rolde; 27. Danielle Quint Deil; 28. Daphne Kreulen Hooghalen; 29. Pam Schutten Nijverdal;

Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Jasper Verkuijl Baarn; 4. Lex Ligtenberg Utrecht; 5. Ferry de Ruiter Putten; 6. Adrik Elzing Schoonebeek; 7. Jan Hekman Norg; 8. Fernand Cools Utrecht; 9. Cor Visser Gytsjerk; 10. Rens Moorman Ootmarsum; 11. Niels van Deursen Den Haag; 12. Niels Leferink Hengelo; 13. Sybren Welling Groningen; 14. Marcel Weinans Roden; 15. Mike Kuyper Dronten; 16. Jack Kuper Dokkum; 17. Ronald de Waal Amstelveen; 18. Kamiel Vleeming Zwolle; 19. Andrť Luijk Nijkerk Gld; 20. Peter Arends Beerta; 21. Nick Zuidema Delfzijl; 22. Thomas van 't Klooster Delft; 23. Luuk Rutten Wageningen; 24. Pim Achterkamp Rotterdam; 25. Berend Slagter Peize; 26. Heini Koornberg Zwolle; 27. Robert Warmer Utrecht; 28. Tom Terpstra Groningen; 29. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 30. Gerben Oldenkamp Zandhuizen;

 

OMLOOP VAN BORSELE.(2017.04.22)

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Riejanne Markus Zwarte Kat; 2. Euginia Bujak Polen; 3. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 4. Jip van den Bos Oostknollendam; 5. Susanne Andersen Noorwegen; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Monique van de Ree Etten-Leur; 8. Melanie Klement Diphoorn; 9. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Leonie Lubbinge Drachten; 11. Mia Radotic Costa Rica; 12. Emily Nelson Engeland; 13. Melissa Lowther Engeland; 14. Karlijn Swinkels Handel; 15. Maria Giuli Confalonieri Italie; 16. Laura Vainionpaa Finland; 17. Alice Sharpe Engeland; 18. Anna Zita Maria Stricker Italie; 19. Cťline van Houtum Den Dungen; 20. Esther van Veen Uitgeest; 21. Evy Kuijpers Lierop; 22. Ilona Hoeksma Luxwoude; 23. Minke Bakker Monster; 24. Kim de Baat Puttershoek; 25. Saartje Vandenbroucke Belgie; 26. Danique Braam Veenwouden; 27. Desiree Ehrler Duitsland; 28. Liisa Ehrberg Estland; 29. Abigail Dentus Engeland; 30. Rixt Meijer Heerenveen;

 

OMLOOP VAN DE BRAAKMAN.(2017.04.08)

Elite/Beloften: 1. Adriaan Janssen Diepenveen; 2. Tijmen Eising Emmen; 3. Luuc Bugter Nijmegen; 4. Sjors Dekker Andijk; 5. Sven van Luijk Naaldwijk; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Jasper de Laat Moergestel;

8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 11. Rens te Stroet Keijenborg; 12. Jim Lindenburg Wateringen; 13. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 14. Bob Olieslagers Rijen; 15. Twan Brusselman Helmond; 16. John Meewisse Erica; 17. Luuk Lohuis Denekamp; 18. Piotr Havik Bergambacht; 19. David Dekker Hedel; 20. Nick van der Meer Honselersdijk; 21. Dennis Bakker De Rijp; 22. Melvin van Zijl Harderwijk; 23. Robbert de Greef Geldrop; 24. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 25. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 26. Justin Timmermans Hardenberg; 27. Beau Duvigneau Zutphen; 28. Robbert Keus Naaldwijk; 29. Dylan Bouwmans Gemert; 30. Stef Krul Tjalleberd;

 

OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD.(2017.04.09)

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Gijs Meijer Oostwoud; 4. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 5. Ike Groen Tuitjenhorn; 6. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 7. Diederik Deelen Berkenwoude; 8. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 9. Melvin van Zijl Harderwijk; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Jasper Hamelink Dronten; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Johim Ariesen Rhenen; 14. Jordi Talen Spijkenisse; 15. Jasper Bovenhuis Staphorst; 16. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Jos Koop Delft; 18. Harry Sweering Sneek; 19. Robbert Keus Naaldwijk; 20. Remco te Brake Den Hoorn; 21. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 22. Joost van der Burg Rotterdam; 23. Wayne Stijns Bunde; 24. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 25. Bram Linnartz Stein; 26. Joey van Rhee Nijverdal; 27. Benjamin Sydik Wassenberg; 28. Stan Wijkel Holsloot; 29. Etienne Lenting Nieuwveen; 30. Twan Brusselman Helmond;

 

OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD.(2017.05.27)

Elite/Beloften: 1. David Dekker Hedel; 2. Adrie Lindeman Assen; 3. Nahom Desale Amstelveen; 4. Martijn Knol Zwolle; 5. Bram de Kort Dongen; 6. Mitchell Huenders Maarn; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Nick van der Meer Honselersdijk; 9. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11. Antonie van Noppen Ridderkerk; 12. Robbert Keus Naaldwijk; 13. Jaap Kooijman Sittard; 14. Alex Mengoulas Almere; 15. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 16. Dorus de Rijk De Rijp; 17. Gary Hekman Kampen; 18. Jos Koop Delft; 19. Maarten Junte Elburg; 20. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 21. Yannick Vrielink Zutphen; 22. Jurgen Timmerman Dronten; 23. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 24. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 25. Wiebe Scholten Dieren; 26. Sven Broekaart Julianadorp; 27. Danny Kroeze Achterveld; 28. Oscar van Wijk Wormer; 29. Martin Pluto Den Haag; 30. Jarri Stravers Groot-Ammers;

Amateurs: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 3. Dennis Voskuilen Hoogland; 4. Roderik Egberink Bussum; 5. Roeland Mennink Utrecht; 6. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 7. Elias de Bruijne Utrecht; 8. Wilfred Slieker Monster; 9. Wieger van der Schaaf Den Haag; 10. Jonathan Espigares Ridderkerk; 11. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 12. Robert de Poel Dordrecht; 13. Jorick Heijn Leiden; 14. Andrť Luijk Nijkerk Gld; 15. Jan Sachtleven Den Haag; 16. Maarten Vierhout Nunspeet; 17. Peter Fils Pijnacker; 18. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 19. Tim Breugem Rotterdam; 20. Jeroen Devilee Leiden; 21. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 22. Chris Heiberg Rotterdam; 23. Niels Ruijter Uithoorn; 24. Luc Essink Almere; 25. Youri Deelen Bergambacht; 26. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 27. Frank Lanting Den Haag; 28. Luuk van Wingerden Puttershoek; 29. Martijn Broekman Utrecht; 30. Martijn van Gemerden Vlaardingen;

 

OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES.(2017.03.19)

Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Dion Beukeboom Amsterdam; 3. Tim Kerkhof Nistelrode; 4. Benjamin Verraes Belgie; 5. Robbert de Greef Geldrop; 6. Mathijs Paasschens Belgie; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Jasper Bovenhuis Staphorst; 10. Bas van der Kooij Maassluis; 11. Kenn Simon Belgie; 12. Hartthijs de Vries Kollum; 13. Stan Wijkel Holsloot; 14. Gijs Meijer Oostwoud; 15. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 16. Jos Koop Delft; 17. Stephan Bakker Zaandam; 18. Jasper Schouten Dronten; 19. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 20. Marco Zanotti Heerlen; 21. Jan Maas Huijbergen; 22. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 23. Martijn de Jong Woerden; 24. Martijn Dijkstra De Knipe; 25. Jaap Kooijman Sittard; 26. Rob van Broekhoven Roosendaal; 27. Jasper Plender Almelo; 28. Mitchell Huenders Maarn; 29. Dylan Bouwmans Gemert; 30. Sjors Handgraaf Leiden;

 

OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA.(2017.05.20)

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Buysman Bovenkarspel; 2. Loes Adegeest Enschede; 3. Lucy Garner London; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Danique Braam Veenwouden; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Olena Demydova Oekraine; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Leonie Lubbinge Drachten; 10. Elise Delzenne 11. Melanie Klement Diphoorn; 12. Simona Frapporti Italie; 13. Nathalie Bex Belgie; 14. Grace Garner Engeland; 15. Moniek Tenniglo Albergen; 16. Jip van den Bos Oostknollendam; 17. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19. Demi de Jong Ossendrecht; 20. Demmy Druyts Belgie; 21. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 22. Daniela GaŖ Duitsland; 23. Minke Bakker Monster; 24. Rixt Meijer Heerenveen; 25. Maaike Boogaard Zwaag; 26. Melissa Wijfje Oudeschoot; 27. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 28. Ilse Miltenburg Sittard; 29. Yara Kastelijn Neerkant; 30. Paulien Koster Delfstrahuizen;

 

OMLOOP VAN DE KEMPEN.(2017.05.21)

Elite/Beloften: 1. Tim Kerkhof Nistelrode; 2. Dylan Bouwmans Gemert; 3. Robbert de Greef Geldrop; 4. Martin Kelderman Veenendaal; 5. Piotr Havik Bergambacht; 6. Arvid de Kleijn Herveld; 7. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 8. Tijmen Eising Emmen; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Jasper Bovenhuis Staphorst; 12. Arjan Hofman Nunspeet; 13. Jim Lindenburg Wateringen; 14. Luuc Bugter Nijmegen; 15. Gerco Pastoor Eemdijk; 16. Adriaan Janssen Diepenveen; 17. Marco Doets Monnickendam; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 20. Sven van Luijk Naaldwijk; 21. Wiebe Scholten Dieren; 22. Twan Brusselman Helmond; 23. Jasper Ockeloen Dordrecht; 24. Timon Ratering Megchelen; 25. Rens te Stroet Keijenborg; 26. Marten Kooistra Jonkerslan; 27. Rick van Breda Den Helder; 28. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 29. Jos Koop Delft; 30. Nick van der Meer Honselersdijk;

 

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI.(2017.06.03)

Junioren: 1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Daan Hoole Zuidland; 3. Sean Quinn Amerika; 4. Danny van der Tuuk Assen; 5. Thymen Arensman Deil; 6. Adne Koster Roden; 7. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 8. Tim Marsman Hattem; 9. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 10. Tim Naberman Genemuiden; 11. Joren Bloem Brummen; 12. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 13. Wim Wittenberg Herveld; 14. Steven Pattyn Belgie; 15. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 16. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 17. Marijn van den Berg De Meern; 18. Yentl Bekaert Belgie; 19. Ruben van der Pijl Amstelveen; 20. Lars Mastebroek Barneveld; 21. Meindert Weulink Diepenveen; 22. Max Kroonen Diepenveen; 23. Niels van Ekeren Rijswijk; 24. Evan Clouse SITTARD 25. Jelle Bootsveld Heino; 26. Loe van Belle Zoetermeer; 27. Maxim Dewulf Ledegem; 28. Riley Sheehan Amerika; 29. Sven Hassert Bocholtz; 30. Matteo Jorgenson Amerika;

Nieuwelingen: 1. Pim Ronhaar Hellendoorn; 2. Lars Boven Reutum; 3. Casper van Uden Schiedam; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Koert van Oosten Gouda; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Thibay Nys Belgie; 8. Enzo Leijnse Amstelveen; 9. Daan Grosemans Belgie; 10. Pepijn Reinderink Ruurlo; 11. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 12. Quinten Vandermeer Belgie; 13. Bram Leerkes Twello; 14. James Potter Soest; 15. Maxim Nonneman Belgie; 16. Arnout van den Borre Belgie; 17. Dylan Strik Heerlen; 18. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 19. Jordan Habets Sint-Geertruid 20. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 21. Stef Suijker Schipluiden; 22. Witse Meeussen Belgie; 23. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 24. Erwin Smit Wervershoof; 25. Luca van den Boom Boekel; 26. Ward Huybs Belgie; 27. Wouter Zwaan Bodegraven; 28. Lance Huenders Almere; 29. Luke Verburg Schiedam; 30. Thijn Kluts Leiden;

 

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL.(2017.04.01)

Junioren: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 3. Tim Naberman Genemuiden; 4. Mick Kemper Volendam; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Thymen Arensman Deil; 8. Tim Marsman Hattem; 9. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 10. Stefan Appelman Beverwijk; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Luuk van Gestel Moergestel; 13. Joren Bloem Brummen; 14. Bas van Belle Zoetermeer; 15. Jesse de Rooij Hoorn; 16. Noah de Groot Ottoland; 17. Mitchel Steenhof Ureterp; 18. Menno van Capel Noorden; 19. Leon Buijs Aalsmeer; 20. Sebastian Vester Drachten; 21. Danny Maas Oudenbosch; 22. Lars de Bot Losser; 23. Jord Baak Dronten; 24. Chiel Schulten Raalte; 25. Jesse Morsink Enter; 26. Jesse Huijbregts Roosendaal; 27. Frank Stijger Honselersdijk; 28. Jobbe Krijnsen Bolsward; 29. Bram Prins Hasselt; 30. Mike Siderius IJsselstein;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Sebastien van Poppel Belgie; 3. Casper van Uden Schiedam; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Enzo Leijnse Amstelveen; 7. Mark de Groot Hoeven; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Ole Veenhuis Westwoud; 10. Owen Geleijn Rijsenhout; 11. Ben Squire Belgie; 12. Ian Spenkelink Nijverdal; 13. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 14. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 15. Koert van Oosten Gouda; 16. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 17. Biko van Mil Voorburg; 18. Roban Vermeulen Belgie; 19. Steyn Lamberink Bergentheim; 20. Emile Brouwers Belgie; 21. Bjorn Pieters Belgie; 22. Boris Romers Rozenburg; 23. Steijn Willemsen Rotterdam; 24. Melvin Drost Veenendaal; 25. Senne van de Velde Belgie; 26. Erwin Smit Wervershoof; 27. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 28. Christiaan Lubbers Winterswijk; 29. Jelte Krijnsen Bolsward; 30. Mike Schuch Leek;

 

OMLOOP VAN RIJSWIJK.(2017.07.02)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bart Lemmen Utrecht; 2. Tom de Vreede Pijnacker; 3. Luuk Schuurmans Utrecht; 4. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Leon Hofman Bleiswijk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Berend Gras Den Haag; 9. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 10. Remco Schellevis Stolwijk; 11. David van den Berg Leidschendam; 12. Roel de Vries Utrecht; 13. Jonathan Espigares Ridderkerk; 14. Ewout van der Kleij Utrecht; 15. Jorick Heijn Leiden; 16. Robert Warmer Utrecht; 17. Erik de Niet Den Haag; 18. Harm van Berkel Maasland; 19. Niels Ruijter Uithoorn; 20. Martijn de Groot Gorinchem; 21. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 22. Bram Dissel Tilburg; 23. Niels van Deursen Den Haag; 24. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 25. Kees Pameijer Den Haag; 26. Luuk van Wingerden Puttershoek; 27. Youri Deelen Bergambacht; 28. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 29. Michiel Vos Den Haag; 30. Jan Sachtleven Den Haag;

 

OMLOOP VAN STRIJEN.(2017.03.11)

Elite/Beloften Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 2. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 3. Femke van Kessel Delft; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8. Nike Beckeringh Hilversum; 9. Danique Speklť Zaltbommel; 10. Minke Bakker Monster; 11. Maaike Boogaard Zwaag; 12. Willemiek Meinders Dronten; 13. HenriŽtta Colborne Engeland; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Annet Pit Deventer; 16. Mareille Meijering Stadskanaal; 17. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Desiree Ehrler Duitsland; 21. Maaike Brandwagt Sittard; 22. Claire Faber Rumelange; 23. Verena Eberhardt Duitsland; 24. Ivana Tiessens Groningen; 25. Sanne Bouwmeester Westerbork; 26. Marieke van Witzenburg Brielle; 27. Juul Hubert Den Haag; 28. Michelle de Graaf Apeldoorn; 29. Merel Hofman Bleiswijk; 30. Roos Anneveldt Utrecht;

Junior-Vrouwen:

1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Eva Bijwaard Hillegom; 7. Mylene de Zoete Naaldwijk; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Shari Bossuyt Belgie; 11. Julia Boschker Woerden; 12. Aniek van Alphen Hapert; 13. Sylvie Swinkels Handel; 14. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 15. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 16. Noa Jansen Oosterhout Nb; 17. Isabel Tambach Assendelft; 18. Jessica Roberts Engeland; 19. Kirstie van Haaften De Meern; 20. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 21. Anne de Ruiter Polsbroek; 22. Marit Cent Goor; 23. Jinse Peeters Belgie; 24. Lieke van der Draaij Dordrecht; 25. Phaedra Krol Heerde; 26. Bente van Teeseling Abcoude; 27. Eva Jonkers Staphorst; 28. Lieke Lap Dronten; 29. Tamara van der Horst Hasselt; 30. Sarah Michielsen-Stevens Belgie;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Wilma Olausson Zweden; 6. Nina Spapen Rijen; 7. Dorien Hoog Antink Ochten; 8. Noa de Haan Terschuur; 9. Judith Stolze De Lier; 10. Puck Pieterse Amersfoort; 11. Maud Rijnbeek Limmen; 12. Eline van Rooijen Woerden; 13. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 14. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 15. Iris Hoog Antink Ochten; 16. Lisa Bouwers Assen; 17. Sofie van Rooijen Driel; 18. Dina Scavone Belgie; 19. Ruth van Hulst Zwolle; 20. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 21. Esra van de Kruisweg Oldebroek; 22. Marit Wasmus Den Hoorn; 23. Mickey Nijkamp Zwolle; 24. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 25. Jewel Paumen Einighausen; 26. Mirjam Braam Assen; 27. Ilse Pluimers Enter; 28. Joan de Bruyn Bergeijk; 29. Silke Smulders Loon op Zand; 30. Anoek Kuijpers Gilze;

 

PAREL VAN DE VELUWE.(2017.05.19)

Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Nick van der Meer Honselersdijk; 3. David Dekker Hedel; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Thijs de Lange Utrecht; 6. Jelle Wolsink Hengelo ov; 7. Lehvi Braam Dodewaard; 8. Robbert Keus Naaldwijk; 9. Jos Koop Delft; 10. Bryan Bouwmans Gemert; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Arjan Hofman Nunspeet; 13. Matthew Overste Amsterdam; 14. Jaap Kooijman Sittard; 15. Jorn Buning Alkmaar; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Xavier Poels Oeffelt; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Sjors Beukeboom Paterswolde; 20. Arjan Arentsen Harderwijk; 21. Kevin Coster Hasselt; 22. Martijn Dijkstra De Knipe; 23. Antonie van Noppen Ridderkerk; 24. Benjamin Sydik Wassenberg; 25. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 26. Danny Kroeze Achterveld; 27. Martijn Knol Zwolle; 28. Nahom Desale Amstelveen; 29. Per Wiggers Oldenzaal; 30. Tim Scholten Denekamp;

 

PWZ-ZUIDENVELDTOUR.(2017.04.29)

Elite/Beloften: 1. Rick Ottema Muntendam; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 5. Rens te Stroet Keijenborg; 6. Michiel Dieleman Belgie; 7. Johim Ariesen Rhenen; 8. Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Roy Eefting Apeldoorn; 10. Nick van der Meer Honselersdijk; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Nicola Toffali Italie; 14. Mathias de Witte Belgie; 15. Melvin van Zijl Harderwijk; 16. Joshua Huppertz Duitsland; 17. John Meewisse Erica; 18. Allard Neijmeijer Groningen; 19. Jan Reynaerts Belgie; 20. Jaap Kooijman Sittard; 21. Stijn de Bock Belgie; 22. Dion Beukeboom Amsterdam; 23. Twan van den Brand Volkel; 24. Mike Terpstra Krommenie; 25. Martijn Dijkstra De Knipe; 26. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 27. Jasper Hamelink Dronten; 28. Justin Timmermans Hardenberg; 29. Stephan Bakker Zaandam; 30. Bas Ottevanger Groot-Ammers;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Arno Waeyaert Belgie; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Ben Tulett Engeland; 6. Lars Boven Reutum; 7. Ward de Schepper Wagenberg; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Tom Lauryssen Belgie; 10. Daan Grosemans Belgie; 11. Simon Dehours Belgie; 12. Xander van Straten Sneek; 13. Thomas de Neve Belgie; 14. Brent Beeckman Belgie; 15. Senne van de Velde Belgie; 16. Jenno Berckmoes Belgie; 17. Huub Artz Wintelre; 18. Arjan Poleij Kruiningen; 19. Casper van Uden Schiedam; 20. Salvador Alvarado Rotterdam; 21. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 22. Luuk Spijker Sleeuwijk; 23. Jesse Sytema Leusden; 24. Yannick Vos Belgie; 25. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 26. Santiago de Meuter 27. Ole Veenhuis Westwoud; 28. Emile Brouwers Belgie; 29. Ryan Cortjens Lanaken; 30. Jonas de Poorter Den Haag;

 

RABOBANK 7-DORPENOMLOOP.(2017.05.13)

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Demi de Jong Ossendrecht; 4. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 5. Riejanne Markus Zwarte Kat; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Yara Kastelijn Neerkant; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Chantal Hoffmann Luxemburg; 11. Valentina Scandolara Italie; 12. Maaike Boogaard Zwaag; 13. Olena Demydova Oekraine; 14. Cťline van Houtum Den Dungen; 15. Laura Vainionpaa Finland; 16. Judith Bloem Apeldoorn; 17. Puck Moonen Liempde; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Veerle Goossens Bakel; 20. Rotem Gafinovitz IsraŽl 21. Liisa Ehrberg Estland; 22. Sanne Bouwmeester Westerbork; 23. Minke Bakker Monster; 24. Annet Pit Deventer; 25. Eveline de Groot Zoetermeer; 26. Inez Beijer Driel; 27. Simone de Vries Oldelamer; 28. Floor Weerink Exloo; 29. Rozanne Slik Bergen Nh; 30. Ingrid Tempert Lemele;

 

RONDE VAN DE ACHTERHOEK.(2017.08.20)

Elite/Beloften: 1. Wim Kleiman Almelo; 2. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Henrik Evensen Noorwegen; 5. Jason van Dalen s-Gravenzande; 6. Piotr Havik Bergambacht; 7. Rick Ottema Muntendam; 8. Dennis Bakker De Rijp; 9. Jasper Hamelink Dronten; 10. Dylan Bouwmans Gemert; 11. Ike Groen Tuitjenhorn; 12. Twan Brusselman Helmond; 13. Johim Ariesen Rhenen; 14. Jordi Meeus Belgie; 15. Tim Kerkhof Nistelrode; 16. Jos Koop Delft; 17. Matthew Overste Amsterdam; 18. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 19. Maarten Junte Elburg; 20. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 21. David Dekker Hedel; 22. Ramon van Bokhoven Tilburg; 23. Gijs Meijer Oostwoud; 24. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 25. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 26. Sven van Luijk Naaldwijk; 27. Jelle Johannink Denekamp; 28. Luuk van der Meer Texel; 29. Stan Wijkel Holsloot; 30. Diederik Deelen Berkenwoude;

 

RONDE VAN DE KERSPELEN.(2017.06.03)

Elite/Beloften: 1. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Lehvi Braam Dodewaard; 4. Jelle Wolsink Hengelo ov; 5. Robbert Keus Naaldwijk; 6. Arjan Hofman Nunspeet; 7. David Dekker Hedel; 8. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 9. Matthew Overste Amsterdam; 10. Jaap Kooijman Sittard; 11. Allard Neijmeijer Groningen; 12. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 13. Dylan van Zijl Harderwijk; 14. Alex Mengoulas Almere; 15. Nick van der Meer Honselersdijk; 16. Paul Gruithuijzen Breugel; 17. Jesper Rasch Zandvoort; 18. Benjamin Sydik Wassenberg; 19. Ronan van Zandbeek Schijndel; 20. Niels Goeree Borger; 21. Christian Varweg Hardenberg; 22. Nahom Desale Amstelveen; 23. Eloy Raas Hendrikskinderen; 24. Joakim Zuidema Dokkum; 25. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 26. Noah van der Meer Hoek van Holland; 27. Sjors Hooijen Bladel; 28. Patrick Bos Deventer; 29. Nick Kweldam Aalten; 30. Pascal Aandewiel Amsterdam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Annet Pit Deventer; 3. Marije Joling Assen; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Leonie Lubbinge Drachten; 6. Charlotte Kool Kortenhoef; 7. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Ymke Stegink Heusden; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Kim Lahaije Tilburg; 14. Melissa van der Peet Den Haag; 15. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 16. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 17. Merel Hofman Bleiswijk; 18. Susanne Meistrok Elshout; 19. Paulien Koster Delfstrahuizen; 20. Kirsten Peetoom Bunde; 21. Cťline van Houtum Den Dungen; 22. Maaike Boogaard Zwaag; 23. Minke Bakker Monster; 24. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 25. Nienke Wasmus Den Hoorn; 26. Mylene de Zoete Naaldwijk; 27. Corine van der Zijden Tienhoven; 28. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 29. Sofie van Horik Oosterwijk; 30. Gemma Esselaar Stein;

 

RONDE VAN DRENTHE.(2017.03.11)

Beroepsrenners: 1. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 2. Twan Castelijns Bladel; 3. Jasper de Buyst Belgie; 4. Adam Blythe 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Danilo Napolitano Italie; 7. Chris Opie IJsselstein Ut; 8. Twan Brusselman Helmond; 9. Maxime Farazijn Belgie; 10. Frantisek Sisr Tsjechie; 11. Joey van Rhee Nijverdal; 12. Jesper Asselman Huissen; 13. Armund Gondahl Jansen Noorwegen; 14. Steven Lammertink Enter; 15. Franck Bonnamour Frankrijk; 16. Lasse Norman Hansen Denemarken; 17. August Jensen Noorwegen; 18. Marcel Sieberg Duitsland; 19. Pier Paolo De Negri Italie; 20. Fabio Jakobsen Heukelum; 21. Preben van Hecke Belgie; 22. Adrian Kurek Polen; 23. Stijn Devolder Belgie; 24. Taco van der Hoorn De Zilk; 25. Antwan Tolhoek Yerseke; 26. Pim Ligthart Bergeijk; 27. Floris De Tier 28. Nicola Bagioli 29. Wesley Kreder Reusel; 30. Armindo Fonseca;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amalie Dideriksen Denemarken; 2. Elena Cecchini Italie; 3. Lucinda Brand Rotterdam; 4. Elisa Longo Borghini Italie; 5. Annemiek van Vleuten Wageningen; 6. Jolien D`hoore Belgie; 7. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 8. Alice Barnes Engeland; 9. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 10. Chloe Hosking Australie; 11. Jip van den Bos Oostknollendam; 12. Ellen van Dijk Woerden; 13. Hannah Barnes Engeland; 14. Amy Pieters Zwanenburg; 15. Anna van der Breggen Zwolle; 16. Lotta LepistŲ Finland; 17. Lisa Klein Duitsland; 18. Nina Kessler Velserbroek; 19. Roxanne Fournier Frankrijk; 20. Kirsten Wild Zwolle; 21. Gracie Elvin Australie; 22. Floortje Mackaij Woerden; 23. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 24. Sarah Roy Australie; 25. Lotte Kopecky Belgie; 26. Euginia Bujak Polen; 27. Lauren Kitchen Australie; 28. Janneke Ensing Gieten; 29. Coryn Rivera Amerika; 30. Emilie Moberg Noorwegen;

 

RONDE VAN GELDERLAND.(2017.04.17)

Junioren: 1. Quinten Veling Monnickendam; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 4. Rick Pluimers Enter; 5. Mauro Spapen Rijen; 6. Jord Baak Dronten; 7. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 8. Wim Wittenberg Herveld; 9. Mick Kemper Volendam; 10. Herman Brinkman Rotterdam; 11. Tim Naberman Genemuiden; 12. Luuk van Gestel Moergestel; 13. Jelle Bootsveld Heino; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Sven Hassert Bocholtz; 16. Kars ten Boske Wintelre; 17. Bram Pieters Oosterhout Nb; 18. Meindert Weulink Diepenveen; 19. Huub Deelstra Hoogeveen; 20. Beer Kwak Diepenveen; 21. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 22. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 23. Victor Goene Veenendaal; 24. Freek Middelburg De Lier; 25. Joren Bloem Brummen; 26. Bastiaan de Blom Zeewolde; 27. Markus Meerbeek Naaldwijk; 28. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 29. Pijke Steenhuis Amsterdam; 30. Dion Schoolenaar Zwanenburg;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Rixt Meijer Heerenveen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Kirsten Peetoom Bunde; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Leonie Lubbinge Drachten; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Merel Hofman Bleiswijk; 10. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 11. Amber van der Hulst Hazerswoude; 12. Evy Kuijpers Lierop; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Floor Weerink Exloo; 15. Minke Bakker Monster; 16. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 17. HenriŽtta Colborne Engeland; 18. Kylie Waterreus Ulestraten; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Inez Beijer Driel; 21. Ivana Tiessens Groningen; 22. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 23. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 24. Nicole Steigenga Exmorra; 25. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 26. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 27. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 28. Annet Pit Deventer; 29. Willemiek Meinders Dronten; 30. Laura Gorter Utrecht;

 

RONDE VAN GRONINGEN.(2017.03.18)

Elite/Beloften: 1. Tijmen Eising Emmen; 2. Wim Kleiman Almelo;

3. Rick Ottema Muntendam; 4. Ike Groen Tuitjenhorn; 5. Piotr Havik Bergambacht; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Beau Duvigneau Zutphen; 8. Sven van Luijk Naaldwijk; 9. Hartthijs de Vries Kollum; 10. Jochem Hoekstra Haren Gn; 11. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 12. Peter Schulting Emmeloord; 13. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 14. Justin Timmermans Hardenberg; 15. Coen Rijpma Wolvega; 16. Florian Smits Amsterdam; 17. Jens van den Dool Hoogblokland; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Harry Sweering Sneek; 20. Ivar Slik Bergen Nh; 21. Robert Bovenhuis Zwolle; 22. Rens Tulner Lexmond; 23. John Meewisse Erica; 24. Nick van der Meer Honselersdijk; 25. Dex Groen Tuitjenhorn; 26. Marco Zanotti Heerlen; 27. Adrie Lindeman Assen; 28. Peter Merx Warfhuizen; 29. Rick Goeree Borger; 30. Jasper Bovenhuis Staphorst;

 

RONDE VAN LIMBURG.(2017.06.04)

Elite/Beloften: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere; 2. Arvid de Kleijn Herveld; 3. Tijmen Eising Emmen; 4. Luuc Bugter Nijmegen; 5. Rick Ottema Muntendam; 6. Bryan Bouwmans Gemert; 7. Robbert de Greef Geldrop; 8. Hartthijs de Vries Kollum; 9. Maarten de Jonge Oldenzaal; 10. Tim Kerkhof Nistelrode; 11. Julius van den Berg Purmerend; 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Dennis Bakker De Rijp; 14. Jim Lindenburg Wateringen; 15. Sven van Luijk Naaldwijk; 16. Sjoerd Bax Almkerk; 17. Oscar van Wijk Wormer; 18. Piotr Havik Bergambacht; 19. Adriaan Janssen Diepenveen; 20. Jan Maas Huijbergen; 21. Bob Wubben De Lier; 22. Jens van den Dool Hoogblokland; 23. Mitchell Mulhern Heerde; 24. Bram Nolten Maastricht; 25. Stef Krul Tjalleberd; 26. Peter Schulting Emmeloord; 27. Jasper Ockeloen Dordrecht; 28. Daan Meijers Dongen; 29. Joey van Rhee Nijverdal; 30. Ike Groen Tuitjenhorn;

 

RONDE VAN MIDDEN-BRABANT.(2017.09.24)

Elite/Beloften: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Jasper Hamelink Dronten; 4. Stef Krul Tjalleberd; 5. Daan Meijers Dongen; 6. Rick van Breda Den Helder; 7. Sjors Dekker Andijk; 8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Robbert de Greef Geldrop; 11. Joris Blokker Wieringerwerf; 12. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 13. Mitchell Mulhern Heerde; 14. Arvid de Kleijn Herveld; 15. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 16. Tijmen Eising Emmen; 17. Ramon van Bokhoven Tilburg; 18. Gijs Meijer Oostwoud; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 21. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 22. Robbie van Bakel Deurne; 23. Stephan Bakker Zaandam; 24. Jelle Wolsink Hengelo ov; 25. Gerco Pastoor Eemdijk; 26. Peter Merx Warfhuizen; 27. Melvin van Zijl Harderwijk; 28. Jaap Kooijman Sittard; 29. Tim Weerkamp Groningen; 30. Beau Duvigneau Zutphen;

 

RONDE VAN NOORD-HOLLAND.(2017.05.14)

Elite/Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Arvid de Kleijn Herveld; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Dion Beukeboom Amsterdam; 5. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 6. Julius van den Berg Purmerend; 7. Peter Schulting Emmeloord; 8. Rob Ruygh Rekem(Bel); 9. Dennis Bakker De Rijp; 10. Tijmen Eising Emmen; 11. Tim Kerkhof Nistelrode; 12. Marco Zanotti Heerlen; 13. Adriaan Janssen Diepenveen; 14. Dex Groen Tuitjenhorn; 15. Jarno Gmelich Meijling Almere; 16. Luuc Bugter Nijmegen; 17. Rens te Stroet Keijenborg; 18. Ike Groen Tuitjenhorn; 19. Rick van Breda Den Helder; 20. Rens Tulner Lexmond; 21. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 22. Robbert de Greef Geldrop; 23. Johim Ariesen Rhenen; 24. Joris Blokker Wieringerwerf; 25. Gijs Meijer Oostwoud; 26. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 27. Alfdan de Decker Belgie; 28. Bram van Renterghem Belgie; 29. Alex Colman Belgie; 30. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;

 

RONDE VAN OVERIJSSEL.(2017.05.06)

Beroepsrenners: 1. Niclai Brochner Denemarken; 2. Bert van Lerberghe Belgie; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Arvid de Kleijn Herveld; 5. Andreas Stokbro Nielsen Denemarken; 6. Jacob Scott Engeland; 7. Gerben Thijssen Belgie; 8. Joshua Huppertz Duitsland; 9. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 10. Harry Tandfield; 11. Christophe Noppe; 12. Milan Menten; 13. Leon Rohde; 14. Twan Brusselman Helmond; 15. Tim Kerkhof Nistelrode; 16. Krisztian Lovassy; 17. Sam Lowe; 18. Holmes Matthew; 19. Jasper de Laat Moergestel;

20. Bram van Renterghem Belgie; 21. Elmar Reinders Emmen; 22. Ramon van Bokhoven Tilburg; 23. Maarten de Jonge Oldenzaal; 24. Berden de Vries Gieterveen; 25. Wim Kleiman Almelo; 26. Jasper Ockeloen Dordrecht; 27. Kevin Deltombe Belgie; 28. Jasper Bovenhuis Staphorst; 29. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 30. Piet Allegaert Belgie;

 

RONDE VAN TWENTE.(2017.07.08)

Junioren: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Max Kroonen Diepenveen; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 5. Jeroen van Krimpen Utrecht; 6. Kars ten Boske Wintelre; 7. Joren Bloem Brummen; 8. Bas van Belle Zoetermeer; 9. Jesse Morsink Enter; 10. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 11. Jesse de Rooij Hoorn; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Quinten Veling Monnickendam; 14. Adne Koster Roden; 15. Luuk van Gestel Moergestel; 16. Thom Stuij Hei en Boeicop; 17. Friso van Diemen Amstelveen; 18. Mats Bours Holsloot; 19. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 20. Daan Hoeks Amstelveen; 21. Jentje Huntink Drempt; 22. Menno van Capel Noorden; 23. Rick de Vries. Nijeholtpade; 24. Rick Burgmans Westerhoven; 25. Victor Goene Veenendaal; 26. Roy Dirven Bergeijk; 27. Lars de Bot Losser; 28. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 29. Justin Brusche Zaandam; 30. Bastiaan de Blom Zeewolde;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Jaap Roelen Chaam; 6. Sam Meijdam Utrecht; 7. Noah Vreeswijk Someren; 8. Jens Pronk De Rijp; 9. Rick Metselaar Hoogeveen; 10. Casper van Uden Schiedam; 11. Bram Leerkes Twello; 12. Pepijn Reinderink Ruurlo; 13. Jesse Sytema Leusden; 14. Matthijs Varweg Hardenberg; 15. Hugo Kars Oosterbeek; 16. Rick Hezeman Apeldoorn; 17. Melvin Drost Veenendaal; 18. Jelte Krijnsen Bolsward; 19. Quinten Buijs De Lier; 20. Steijn Willemsen Rotterdam; 21. Boris Romers Rozenburg; 22. Serginho Wilshaus Haarlem; 23. Bas Koops Elim; 24. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 25. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 26. Hidde van Veenendaal Dongen; 27. Steyn Lamberink Bergentheim; 28. Ian Spenkelink Nijverdal; 29. Sammy Berkelder Varsseveld; 30. Joppe de Heij Heteren;

 

RONDE VAN ZEELAND.(2017.10.14)

Beroepsrenners: 1. Timo Roosen Goirle; 2. Taco van der Hoorn De Zilk; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Moreno Hofland Roosendaal; 5. Dimitri Claeys Belgie; 6. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 7. Robin Stenuit Belgie; 8. MichaŽl van Staeyen Belgie; 9. Christophe Noppe Belgie; 10. Floris Gerts Leiden; 11. Thomas Boudat Frankrijk; 12. Tosh van der Sande Belgie;13. Arvid de Kleijn Herveld; 14. Bram Welten Moergestel; 15. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 16. Bas van der Kooij Maassluis; 17. Roy Jans Belgie; 18. Martijn Budding Veenendaal; 19. Jordi Meeus Belgie; 20. Michael Goolaerts Belgie; 21. Mark McNally Engeland; 22. Brecht Dhaene Belgie; 23. Cees Bol Zaandam; 24. Jarl Salomein Belgie; 25. Lawrence Naesen Belgie; 26. Jason van Dalen s-Gravenzande; 27. Mathias de Witte Belgie; 28. Edoardo Affini Italie; 29. Enzo Wouters Belgie; 30. Dennis Coenen Belgie;

 

RONDE VAN ZUID-HOLLAND.(2017.03.11)

Elite/Beloften: 1. Dion Beukeboom Amsterdam; 2. Yoeri Havik Avenhorn; 3. Gerben Thijssen Belgie; 4. Arvid de Kleijn Herveld; 5. Jasper Bovenhuis Staphorst; 6. Bas van der Kooij Maassluis; 7. Yves Coolen Belgie; 8. Tibo Nevens Belgie; 9. Mathijs Paasschens Belgie; 10. Milan Menten Belgie; 11. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 12. Matthew Overste Amsterdam; 13. Wayne Stijns Bunde; 14. Jarri Stravers Groot-Ammers; 15. Mathias Ballet Belgie; 16. Robbie van Bakel Deurne; 17. Mikkel Frolich Denemarken; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Arjan Hofman Nunspeet; 20. Lehvi Braam Dodewaard; 21. Jasper de Laat Moergestel; 22. Harro Groeneveld Zalk; 23. David Dekker Hedel; 24. Niels Boele Leiden; 25. Stan Wijkel Holsloot; 26. Gijs Meijer Oostwoud; 27. Mike van Nunspeet Den Haag; 28. Julian Stolk Pijnacker; 29. Mel van der Veekens Zaandam; 30. Christiaan Meerbeek Naaldwijk;

 

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND.(2017.05.06)

Elite/Beloften: 1. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 2. Gijs Meijer Oostwoud; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Martijn Dijkstra De Knipe; 5. Sjors Dekker Andijk; 6. Adrie Lindeman Assen; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Sven van Luijk Naaldwijk; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Kevin Coster Hasselt; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. David Dekker Hedel; 13. Frederick Lund Denemarken; 14. Sven Broekaart Julianadorp; 15. Mikkel Skellerup Denemarken; 16. Alex Mengoulas Almere; 17. Dex Groen Tuitjenhorn; 18. Pim Erren Velden; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Rik Wielink Apeldoorn; 21. Dylan Newbery Renkum; 22. Bastijn Boele Leiden; 23. Ruben Hoekstra Heerenveen; 24. Martin Kelderman Veenendaal; 25. Maarten Lubbers Winterswijk; 26. Tijmen Snel Leiden; 27. Martin Pluto Den Haag; 28. Vincent Fackeldey Leiden; 29. Julian Stolk Pijnacker; 30. Arne Peters Beekbergen;

 

RUNTSJE TSJUKEMAR. ECHTENERBRUG.(2017.09.16)

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 4. HenriŽtta Colborne Engeland; 5. Simone de Vries Oldelamer; 6. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Minke Bakker Monster; 9. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Cťline van Houtum Den Dungen; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Melanie Klement Diphoorn; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 16. Merel Hofman Bleiswijk; 17. Gemma Esselaar Stein; 18. Melissa van der Peet Den Haag; 19. Nienke Wasmus Den Hoorn; 20. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 21. Annet Pit Deventer; 22. Ilona Hoeksma Luxwoude; 23. Marit Cent Goor; 24. Roos Anneveldt Utrecht; 25. Jet Wildeman Nijmegen; 26. Dominique van der Stelt Genderen; 27. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 28. Isabel Tambach Assendelft; 29. Nynke Pellikaan Den Andel; 30. Rixt Hoogland Enschede;

Amateurs: 1. Adriaan Botma Driezum; 2. Sierd Steigenga Exmorra; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Heini Koornberg Zwolle; 5. Bart Lemmen Utrecht; 6. Jonathan Espigares Ridderkerk; 7. Matthias Dijkstra Groningen; 8. Luuk Schuurmans Utrecht; 9. Bas Bosma Meppel; 10. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 11. Bart Vreugdenhil Haarlem; 12. Lodewijk Rinsma Utrecht; 13. Arjen Dijkstra Haren; 14. Robert-Jan den Haan Enschede; 15. Mike Kruijthof Dordrecht; 16. Jan Durk Canrinus Hallum; 17. Martijn Ettema Bolsward; 18. Bonne Aans Drachten; 19. Rogier Hilbers 20. Matijn Straatsma Utrecht;

 

SLAG OM NORG.(2017.07.02)

Beroepsrenners: 1. Gianni Vermeersch Belgie; 2. Jesper Asselman Huissen; 3. Dennis Bakker De Rijp; 4. Taco van der Hoorn De Zilk; 5. Fabio Jakobsen Heukelum; 6. Joshua Huppertz Duitsland; 7. Peter Schulting Emmeloord; 8. Justin Timmermans Hardenberg; 9. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 10. Julius van den Berg Purmerend; 11. Hartthijs de Vries Kollum; 12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Rick Ottema Muntendam; 15. Dylan Bouwmans Gemert; 16. Jason van Dalen s-Gravenzande; 17. Nathan Elliott 18. Olivier Pardini Belgie; 19. Jasper de Laat Moergestel; 20. Rob Ruygh Rekem(Bel); 21. Marco Doets Monnickendam; 22. Berden de Vries Gieterveen; 23. Henrik Evensen Noorwegen; 24. Martijn Budding Veenendaal; 25. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 26. Sjoerd Bax Almkerk; 27. Marten Kooistra Jonkerslan; 28. Mitchell Mulhern Heerde; 29. Tijmen Eising Emmen; 30. Elmar Reinders Emmen;

 

STER VAN ZWOLLE.(2017.03.04)

Elite/Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Jim Lindenburg Wateringen; 3. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 4. Yannick Detant Purmerend; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Renť Hooghiemster Sneek; 7. Wim Kleiman Almelo; 8. Dick Janssen Velden; 9. Dex Groen Tuitjenhorn; 10. Robbert de Greef Geldrop; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12. Rick van Breda Den Helder; 13. Joey van Rhee Nijverdal; 14. Adriaan Janssen Diepenveen; 15. Jason van Dalen s-Gravenzande; 16. Rens te Stroet Keijenborg; 17. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 18. Stephan Bakker Zaandam; 19. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 20. Arvid de Kleijn Herveld; 21. Tijmen Eising Emmen; 22. Twan Brusselman Helmond; 23. Arjan Hofman Nunspeet; 24. Luuc Bugter Nijmegen; 25. Wouter Mol Alkmaar; 26. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 27. Bastijn Boele Leiden; 28. Jasper Bovenhuis Staphorst; 29. Piotr Havik Bergambacht; 30. Julius van den Berg Purmerend;

 

TON DOLMANS TROFEE.(2017.04.23)

Elite/Beloften: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Rick Ottema Muntendam; 3. Piotr Havik Bergambacht; 4. Bram Nolten Maastricht; 5. Adriaan Janssen Diepenveen; 6. Ike Groen Tuitjenhorn; 7. Jasper Bovenhuis Staphorst; 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Fabio Jakobsen Heukelum; 10. Luuc Bugter Nijmegen; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Bas van der Kooij Maassluis; 13. Nick van der Meer Honselersdijk; 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 16. Jim Lindenburg Wateringen; 17. Jaap Kooijman Sittard; 18. Tijmen Eising Emmen; 19. Marco Doets Monnickendam; 20. Arjan Hofman Nunspeet; 21. Stephan Bakker Zaandam; 22. Jasper de Laat Moergestel; 23. Joep Steinbusch Haarlem; 24. John Meewisse Erica; 25. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 26. Oscar van Wijk Wormer; 27. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 28. Alex Mengoulas Almere; 29. Coen Rijpma Wolvega; 30. Mike Terpstra Krommenie;

 

VEENENDAAL-VEENENDAAL.(2017.08.18)

Beroepsrenners: 1. Luka Mezgec 2. Wouter Wippert La Massana; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Kenny Dehaes Belgie; 6. Timothy Dupont Belgie; 7. Bert van Lerberghe Belgie; 8. Arvid de Kleijn Herveld; 9. Brian van Goethem Philippine; 10. Roger Kluge 11. Nils Eekhoff Rijsenhout; 12. Michael Carbe Svendgaard 13. Lawrence Naesen 14. Twan Castelijns Bladel; 15. Enzo Wouters Belgie; 16. Daniel Mclay 17. Timo Roosen Goirle; 18. Luuc Bugter Nijmegen; 19. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 20. Kristjan Koren 21. August Jensen Noorwegen; 22. Jonas Rickaert Belgie; 23. Andreas Hyldgaa Jeppesen 24. Sebastian Langeveld Lisse; 25. Taco van der Hoorn De Zilk; 26. Jesper Asselman Huissen; 27. Elmar Reinders Emmen; 28. Robbie van Bakel Deurne; 29. Sean De Bie 30. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel);

 

VOLTA LIMBURG CLASSIC.(2017.04.01)

Beroepsrenners: 1. Marco Canola Italie; 2. Xandro Meurisse Belgie; 3. Nick van der Lijke Rotterdam; 4. Antoine Warnier Belgie; 5. Paul Martens Duitsland; 6. Jeroen Meijers Alphen Nb; 7. Dimitri Peyskens Belgie; 8. Jerome Baugnies Belgie; 9. Loic Vliegen Belgie; 10. Rob Ruygh Rekem(Bel); 11. Iuri Filosi Italie; 12. Jan Tratnik Slovenie; 13. Lorenzo Rota Italie; 14. Krister Hagen Noorwegen; 15. Jasper de Laat Moergestel; 16. Joey Rosskopf Amerika; 17. Dylan Groenewegen Amsterdam; 18. Justin Jules Frankrijk; 19. Rasmus Guldhammer Denemarken; 20. Chris-Anker Sorensen Denemarken; 21. Martijn Tusveld Utrecht; 22. Timo Roosen Goirle; 23. Dennis Bakker De Rijp; 24. Andrey Solomennikov Rusland; 25. Maciej Paterski Polen; 26. Arjen Livyns Belgie; 27. Tijmen Eising Emmen; 28. Julius van den Berg Purmerend; 29. Gregory Habeaux Belgie; 30. Ivan Savitskiy Rusland;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Karol-Ann Canuel Canada; 2. Riejanne Markus Zwarte Kat; 3. Lianne Lippert Duitsland; 4. Aafke Soet Heerenveen; 5. Nicole Steigenga Exmorra; 6. Esther van Veen Uitgeest; 7. Ilona Hoeksma Luxwoude; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Dani Christmas Engeland; 10. Jip van den Bos Oostknollendam; 11. Julia Soek Den Ham; 12. Valentina Scandolara Italie; 13. Sabrina Stultiens Meijel; 14. HenriŽtta Colborne Engeland; 15. Kirsten Peetoom Bunde; 16. Sari Saarelainen Finland; 17. Anna Kiesenhofer Oostenrijk; 18. Nina Buysman Bovenkarspel; 19. Kylie Waterreus Ulestraten; 20. Katarzyna Pawlowska Polen; 21. Anne de Ruiter Polsbroek; 22. Danique Braam Veenwouden; 23. Fien Delbaere Belgie; 24. Emmy Thelberg Zweden; 25. Willeke Knol Hasselt; 26. Rotem Gafinovitz IsraŽl 27. Lara Defour Belgie; 28. Juul Hubert Den Haag; 29. Sanne Bouwmeester Westerbork; 30. Caroline Thorvik Olsen Noorwegen;

 

WIM HENDRIKS TROFEE.(2017.04.30)

Elite/Beloften: 1. Jasper Schouten Dronten; 2. Jaap Kooijman Sittard; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Benjamin Verraes Belgie; 5. Luke Verburg Schiedam; 6. Coen Rijpma Wolvega; 7. Thijs de Lange Utrecht; 8. Martijn Dijkstra De Knipe; 9. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 10. Peter Schulting Emmeloord; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 12. Jens de Meyere Belgie; 13. Per Wiggers Oldenzaal; 14. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 15. Jasper Goeman Belgie; 16. Timmy Diependaele Belgie; 17. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 18. Jurgen Timmerman Dronten; 19. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 20. Dylan Newbery Renkum; 21. Kobe Vanoverschelde Belgie; 22. DaniŽl Langereis Delft; 23. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 24. Kevin Coster Hasselt; 25. Robby Meul Belgie; 26. Tom Goovaerts Belgie; 27. Eloy Raas Hendrikskinderen; 28. Viktor van den Branden Belgie; 29. Frans Hoveijn Houten; 30. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen;

 

ZLM TOUR.(2017.04.15)

Beloften: 1. Christopher Lawless Engeland; 2. Jasper Philipsen Belgie; 3. Jťrťmy Lecroq Frankrijk; 4. Imerio Cima Italie; 5. Rasmus Bogh Wallin Denemarken; 6. Maxence Moncassin Frankrijk; 7. Stepan Kurianov Rusland; 8. Leon Rohde Duitsland; 9. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. Mikkel Bjerg Denemarken; 11. Cedric Beullens Belgie; 12. Martin Schappi Zwitserland; 13. Morten Hulgaard Denemarken; 14. Tobias Foss Lillehamer; 15. Mario Spengler Zwitserland; 16. Julius van den Berg Purmerend; 17. Stan Dewulf Belgie; 18. Alessandro Pessot Italie; 19. Ian Garrison Amerika; 20. Jacob Hennessy Engeland; 21. Roman Kustadinchev Rusland; 22. Ethan Hayter Engeland; 23. Joe Holt Engeland; 24. Nico Selenati Zwitserland; 25. Sean Bennett Amerika; 26. Adrien Carpentier Frankrijk; 27. Grigoriy Shtein Kazachstan; 28. Bram Welten Moergestel; 29. Gasper Katrasnik Slovenia; 30. Hampus Anderberg Zweden;

 

ZUIDERZEERONDE.(2017.04.08)

Junioren: 1. Stef Zeestraten Pijnacker; 2. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Wim Wittenberg Herveld; 5. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 6. Jord Baak Dronten; 7. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 8. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 9. Nick Brabander Honselersdijk; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Yanne Dorenbos Castricum;

12. Rick Pluimers Enter; 13. Sam Gademan Beek; 14. Mauro Spapen Rijen;15. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 16. Thymen Arensman Deil; 17. Bastiaan de Blom Zeewolde; 18. Herman Brinkman Rotterdam; 19. Jesse Morsink Enter; 20. Bas van Belle Zoetermeer; 21. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 22. Chiel Schulten Raalte; 23. Joren Bloem Brummen; 24. Danny Maas Oudenbosch; 25. Stefan Appelman Beverwijk; 26. Iska Buwalda Biddinghuizen; 27. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 28. Quinten Veling Monnickendam; 29. Sven Peeters Hoeven; 30. Jarno van Esch Sint-Oedenrode;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Axel van der Tuuk Assen; 6. Bodi Del Grosso Eelde; 7. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 11. Matthijs Varweg Hardenberg; 12. Owen Geleijn Rijsenhout; 13. Lars Boven Reutum; 14. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Steijn Willemsen Rotterdam; 16. Philip Sijbrandi Bolsward; 17. Sam Meijdam Utrecht; 18. Mathijs de Kok Steenbergen; 19. Ole Veenhuis Westwoud; 20. Biko van Mil Voorburg; 21. Jonas de Poorter Den Haag; 22. Pepijn Reinderink Ruurlo; 23. Mike Schuch Leek; 24. Thijn Kluts Leiden; 25. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 26. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 27. Bas Koops Elim; 28. Rick Hezeman Apeldoorn; 29. Lars Hohmann Oosterhout; 30. Tristan Kool Purmerend;

 

ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR.(2017.05.13)

Elite/Beloften: 1. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Matthew Overste Amsterdam; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Allard Neijmeijer Groningen; 8. Luuk van Helden Vlodrop; 9. Ramon van Bokhoven Tilburg; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Jaap Kooijman Sittard; 12. Niels Boele Leiden; 13. Benjamin Sydik Wassenberg; 14. Joep Steinbusch Haarlem; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Rik Wielink Apeldoorn; 17. Michel Stroosnijder Hansweert; 18. Robbert Keus Naaldwijk; 19. Jarri Stravers Groot-Ammers; 20. Hermen Bode Giessenburg; 21. Arjan Arentsen Harderwijk; 22. Tijs van Aert Belgie; 23. Harro Groeneveld Zalk; 24. Sjors Hooijen Bladel; 25. Stijn Oost Emmen; 26. Jorrit Walgien Amersfoort; 27. Giel Meesen Susteren; 28. DaniŽl Langereis Delft; 29. Antonie van Noppen Ridderkerk; 30. Dennis van Leeuwen Poeldijk;