††††††††††††††††††††††††††††††††††††† UITSLAGEN KAMPIOENSCHAPPEN 2017

KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+.(2017.06.11)

Masters 30+: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Germon Peeters Tilburg; 4. Arthur Rutte Haarlem; 5. Niels van Otterloo Nijbroek; 6. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 7. Jarco van Binsbergen Herveld; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 9. Wesley Pieterse Arnhem; 10. Niels van Deursen Den Haag; 11. Sidney Bley Houten; 12. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 13. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 14. Bas de Bruin Uithoorn; 15. Koen Polder Amsterdam; 16. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 17. Sven Roggeveen Utrecht; 18. Marco van Dijken Appingedam; 19. Roeland Mennink Utrecht; 20. Bob van den Berg s-Gravenzande; 21. Patrick Reinders Enschede; 22. Dennis Voskuilen Hoogland; 23. Bas van Dalen Ede Gld.; 24. Joost Arentsen Varsseveld; 25. Albert Tuin Staphorst; 26. Sander Boerkamp Amsterdam; 27. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 28. Bas van Boven Utrecht; 29. Lennar van Houwelingen Hardinxveld Giessend; 30. Ronald Kolkman Meteren;

Masters 40+: 1. Paul van Schalen Zetten; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Jeroen Jansman Oosterbeek; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Martijn Broekman Utrecht; 6. JuliŽn Smink Nijkerk Gld; 7. Maurice de Bruijn Haarlem; 8. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 9. Jan Terpstra Drachten; 10. Jeroen Rebel Geldrop; 11. Arje de Waard Dordrecht; 12. Chris van der Vegt Assen; 13. Robert de Poel Dordrecht; 14. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 15. Laurens Koster Oegstgeest; 16. Andrť Kraan Gouda; 17. Peter Fils Pijnacker; 18. Menno Gobielje Gouda; 19. Adrie Frijters Wageningen; 20. Marc van Grinsven Deurne; 21. Edwin Krijgh Dieren; 22. Werner Altewischer Arnhem; 23. Michele Somers Spijkenisse; 24. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 25. Dick Kinket Hattem; 26. Martijn Korstanje Utrecht; 27. Martin Bekking Apeldoorn; 28. Stanley Alards Arnhem; 29. Stefan Slager Beesd; 30. Erwin Tuithof Woerden;

Masters 50+: 1. Andrť van Reek Lisse; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Edwin Ophof Raalte; 4. Caspar Hermans Amsterdam; 5. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 6. Jan Weevers Vorden; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 10. Marcel Lambregts Meteren; 11. Rodrick de Munnik Utrecht; 12. Joost van Bezooijen Nijmegen; 13. Jos Wolfkamp Raalte; 14. Erwin Kistemaker Diemen; 15. Everhardus Roek Almelo; 16. Chris Maas Papendrecht; 17. Emiel Kunkeler Zuilichem; 18. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 19. Gert Dijkstra Emmeloord; 20. Frank Nijssen Haarlem; 21. Jeroen Jansen Zoetermeer; 22. Marko Jeletich Amersfoort; 23. Gert de Veen Zuidbroek; 24. Walter Koster Etten-Leur; 25. Erik Satter Gameren; 26. Rene Smits Purmerend; 27. Wouter Daanen Heerde; 28. Bart van Breemen Amsterdam; 29. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 30. Anton Mink Linschoten;

Masters 60+: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2. Gijs Nederlof Kamerik; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Marcel Kamerling Amsterdam; 6. Arie Blomberg Kedichem; 7. Ron Smit Zandvoort; 8. Piet Kralt Rijnsburg; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Willem Hus Voorburg; 12. Fred de Kinkelder Groenlo; 13. Hans van Bavel Sint Anthonis; 14. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 15. Benno Pauw Nieuwegein; 16. Maas van Beek Barneveld; 17. Lex Goudswaard Houten; 18. Ben de Bruin Uithoorn; 19. Jan van der Tang Voorhout; 20. Jan de Veen Muntendam; 21. Jan Waaijer Langeveen; 22. Peter Keijzers Hillegom; 23. MichaŽl Bolle Wezep; 24. Jos van Wegen Hoogland; 25. Ron Veelo Almere; 26. Leo de Vet Koedijk; 27. Ronald van Beekum Nieuwegein; 28. Ronald van Rhoon Zwijndrecht; 29. Piet Gruteke Rotterdam; 30. Kees Verdouw Driebruggen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.(2017.06.18)

Elite ZC: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Jos Koop Delft; 3. Robbert Keus Naaldwijk; 4. Jaap Kooijman Sittard; 5. Nahom Desale Amstelveen; 6. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 7. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 8. Wessel Piersma Groningen; 9. Martijn Dijkstra De Knipe; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Dex Groen Tuitjenhorn; 13. Arjan Hofman Nunspeet; 14. Bram Verweij Haren Gn; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Robert Berk Pijnacker; 17. Jelmer Asjes Assendelft; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 19. Patrick Bos Deventer; 20. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 21. Martijn Knol Zwolle; 22. Lieven Anthonise Dordrecht; 23. Jasper Schouten Dronten; 24. Jos de Vos Heerenveen; 25. Diederik Deelen Berkenwoude; 26. Tim Weerkamp Groningen; 27. Hans Dilling Nijmegen; 28. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 29. Eddy van IJzendoorn Tiel; 30. Casper van Wijck Rotterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.(2017.06.24)

Beroepsrenners: 1. Ramon Sinkeldam Assendelft; 2. Wouter Wippert La Massana; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Coen Vermeltfoort Vlijmen;5. Arvid de Kleijn Herveld; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Dylan van Baarle Veenendaal; 8. Huub Duijn Sittard; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 12. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Sebastian Langeveld Lisse; 15. Koen de Kort Arans; 16. Marco Minnaard Wemeldinge; 17. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Pim Ligthart Bergeijk; 20. Daan Meijers Dongen; 21. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 22. Piotr Havik Bergambacht; 23. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 24. Lars Boom Vlijmen; 25. Jesper Asselman Huissen; 26. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 27. Etienne van Empel Geldermalsen; 28. Twan Brusselman Helmond; 29. Rick Ottema Muntendam; 30. Taco van der Hoorn De Zilk;

Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Hartthijs de Vries Kollum; 4. Julius van den Berg Purmerend; 5. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 6. Sjoerd Bax Almkerk; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Jaap de Jong Lunteren; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Nils Eekhoff Rijsenhout; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Dennis van der Horst Hasselt; 13. Jim Lindenburg Wateringen; 14. Bas van der Kooij Maassluis; 15. Gerco Pastoor Eemdijk; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Bryan Bouwmans Gemert; 19. Jasper Bugter Elden; 20. Yannick Detant Purmerend; 21. Jelle Johannink Denekamp; 22. Robin Lowik Vriezenveen; 23. Jarno Mobach Philippine; 24. Bas Tietema Zwolle; 25. Marco Doets Monnickendam; 26. Marten Kooistra Jonkerslan; 27. David Dekker Hedel; 28. Oscar van Wijk Wormer; 29. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 30. Justin Kloese Emmen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Annemiek van Vleuten Wageningen; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Anna van der Breggen Zwolle; 9. Nina Kessler Velserbroek; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Evy Kuijpers Lierop; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Karlijn Swinkels Handel; 16. Janneke Ensing Gieten; 17. Kirsten Wild Zwolle; 18. Riejanne Markus Zwarte Kat; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Yara Kastelijn Neerkant; 21. Femke Markus Zwarte Kat; 22. Monique van de Ree Etten-Leur; 23. Kirsten Peetoom Bunde; 24. Rixt Meijer Heerenveen; 25. Demi de Jong Ossendrecht; 26. Cťline van Houtum Den Dungen; 27. Melanie Klement Diphoorn; 28. Nancy van der Burg Gouda; 29. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 30. Danique Braam Veenwouden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD.(2017.06.21)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Stef Clement Made;

3. Robert Gesink Aalten; 4. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 5. Koen Bouwman Ulft; 6. Sam Oomen Tilburg; 7. Martijn Tusveld Utrecht; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Steven Lammertink Enter; 10. Dion Beukeboom Amsterdam; 11. Floris Gerts Leiden; 12. Oscar Riesebeek Tiel; 13. Piotr Havik Bergambacht; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 16. Ike Groen Tuitjenhorn; 17. Peter Koning Venhuizen; 18. Wieger van der Wier Marum; 19. Rick van Breda Den Helder; 20. Tijmen Eising Emmen; 21. Remco Grasman Emmeloord; 22. Marc Goos Bosschenhoofd; 23. Ronan van Zandbeek Schijndel; 24. MichaŽl de Jong Kortgene; 25. Dylan de Kok Steenbergen; 26. Luuc Bugter Nijmegen; 27. Gerwin Coljť Snelrewaard; 28. Casper van Wijck Rotterdam; 29. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 30. Jeroen Visser Alkmaar;

Beloften.Tijd: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Bas Tietema Zwolle; 4. Hartthijs de Vries Kollum; 5. Jarno Mobach Philippine; 6. Stef Krul Tjalleberd; 7. Nils Sinschek Maastricht; 8. Wout van Elzakker Hoogerheide; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Marten Kooistra Jonkerslan; 11. Ide Schelling Den Haag; 12. Rens Tulner Lexmond;

13. Nils Eekhoff Rijsenhout; 14. Sjoerd Bax Almkerk; 15. Dylan Bouwmans Gemert; 16. Adriaan Janssen Diepenveen; 17. Alex Mengoulas Almere; 18. Dorus de Rijk De Rijp; 19. Jens van den Dool Hoogblokland; 20. Robin Lowik Vriezenveen; 21. Wiebe Scholten Dieren; 22. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 23. Xavier Poels Oeffelt; 24. Rik Wielink Apeldoorn; 25. Tim Groot Bovenkarspel; 26. Willem Bok Maren-Kessel; 27. Etienne Lenting Nieuwveen; 28. Lorenzo Harbers Nijverdal; 29. Bram Welten Moergestel; 30. Lars Olde Meierink Overdinkel;

Junioren.Tijd: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Maikel Zijlaard Rotterdam; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 7. Edo Maas Rotterdam; 8. Tim Marsman Hattem; 9. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 10. Timo de Jong Goes; 11. Danny van der Tuuk Assen; 12. Jelle Bootsveld Heino; 13. Nick Brabander Honselersdijk; 14. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 15. Stijn Ruijter Uithoorn; 16. Jeroen van Krimpen Utrecht; 17. Bas van Belle Zoetermeer; 18. Tim Bierkens Stampersgat; 19. Huub Deelstra Hoogeveen; 20. Alain Broos Baarle-Nassau; 21. Max Kroonen Diepenveen; 22. Quinten Veling Monnickendam; 23. Sven Nijzingh Zuilichem; 24. Tim Naberman Genemuiden; 25. Jobbe Krijnsen Bolsward; 26. Wesley Mol Kapelle; 27. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 28. Martijn Rškers Bavel; 29. Ruben van der Pijl Amstelveen; 30. Luuk van Gestel Moergestel;

Nieuwelingen.Tijd: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Lars Boven Reutum; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Joris Buters Nootdorp; 9. Pim Ronhaar Hellendoorn; 10. Hidde van Veenendaal Dongen; 11. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 12. Hugo Kars Oosterbeek; 13. Joris Kroon Schalkwijk; 14. Owen Geleijn Rijsenhout; 15. Luke Verburg Schiedam; 16. Pepijn Reinderink Ruurlo; 17. Boris Romers Rozenburg; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 20. Jordan Habets Sint-Geertruid 21. Jelte Krijnsen Bolsward; 22. Jesse Speijers Rotterdam; 23. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 24. Daan Kool Zevenhoven; 25. Niek Hoornsman Wieringerwerf; 26. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 27. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 28. Mike Schuch Leek; 29. Leon Ellermann Emmen; 30. Rick Metselaar Hoogeveen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 6. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Riejanne Markus Zwarte Kat; 11. Amy Pieters Zwanenburg; 12. Karlijn Swinkels Handel; 13. Minke Slingerland Oosterhout; 14. Bianca Lust Oostzaan; 15. Aafke Soet Heerenveen; 16. Loes Adegeest Enschede; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Sabrina Stultiens Meijel; 19. Sylvie Boermans Duivendrecht; 20. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 21. Maaike Boogaard Zwaag; 22. Femke Markus Zwarte Kat; 23. Alicja Verhagen Woerden; 24. Nina Buysman Bovenkarspel; 25. Ilona Hoeksma Luxwoude; 26. Larissa Drysdale Heerenveen; 27. Roos Hoogeboom Utrecht; 28. Claudia Jongerius Hoogerheide; 29. Marieke van Witzenburg Brielle; 30. Rixt Meijer Heerenveen;

Junior-Vrouwen.Tijd: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Anne van Rooijen Driel; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Amber van der Hulst Hazerswoude; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 12. Eva Bijwaard Hillegom; 13. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 14. Lorena Wiebes Mijdrecht; 15. Tessa Paardekooper Groenlo; 16. Charlotte Kool Kortenhoef; 17. Phaedra Krol Heerde; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Mylene de Zoete Naaldwijk; 20. Lonneke Uneken Veendam; 21. Emma Boogaard Zwaag; 22. Dieke Hendriks Vught; 23. Maartje Cox Neer; 24. Joyce Arrammach Maastricht;

Nieuweling-Meisjes.Tijd: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Iris Schultinga Zuidlaren; 7. Ilsa Kluit Beets; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Silke Smulders Loon op Zand; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Maike van der Duin Assen; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Ilse Pluimers Enter; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Marit Wasmus Den Hoorn; 17. Carolien de Bruin Zuidbroek; 18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Lieke Janssen Panningen; 20. Sofie Duyn Hoogwoud; 21. Demi van Dijke Borssele; 22. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 23. Sanne Jongenelen Steenbergen; 24. Nina Spapen Rijen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG.(2017.06.17)

Junioren.Weg: 1. Adne Koster Roden; 2. Jesse de Rooij Hoorn; 3. Lars Oreel Goes; 4. Bas van Belle Zoetermeer; 5. Ruben van der Pijl Amstelveen; 6. Mick Kemper Volendam; 7. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 8. Alain Broos Baarle-Nassau; 9. Daan Hoole Zuidland; 10. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 11. Maikel Zijlaard Rotterdam; 12. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 13. Rick Pluimers Enter; 14. Thymen Arensman Deil; 15. Timo de Jong Goes; 16. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 17. Chiel Schulten Raalte; 18. Melvin Lindelauf Gulpen; 19. Joren Bloem Brummen; 20. Stijn Daemen Landgraaf; 21. Mauro Spapen Rijen; 22. Lars Mastebroek Barneveld; 23. Tim Naberman Genemuiden; 24. Sven Hassert Bocholtz; 25. Kars ten Boske Wintelre; 26. Iska Buwalda Biddinghuizen; 27. Jasper Haest Roosendaal; 28. Koen van Helvoirt Erp; 29. Max Kroonen Diepenveen; 30. Herman Brinkman Rotterdam;

Nieuwelingen.Weg: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Enzo Leijnse Amstelveen; 8. Luke Verburg Schiedam; 9. Salvador Alvarado Rotterdam; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 11. Hugo Kars Oosterbeek; 12. Matthijs Varweg Hardenberg; 13. Lars Boven Reutum; 14. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 15. Melvin Drost Veenendaal; 16. Jelte Krijnsen Bolsward; 17. Pepijn Reinderink Ruurlo; 18. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 19. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 20. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 21. Huub Artz Wintelre; 22. Loe van Belle Zoetermeer; 23. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 24. Noah Vreeswijk Someren; 25. Arjan Boshoven Spijkenisse; 26. Steijn Willemsen Rotterdam; 27. James Potter Soest; 28. Stef Suijker Schipluiden; 29. Mike Schuch Leek; 30. Bram Leerkes Twello;

Junior-Vrouwen: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Lonneke Uneken Veendam; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Anne de Ruiter Polsbroek; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Kirstie van Haaften De Meern; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Noa Jansen Oosterhout Nb; 14. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 15. Bente van Teeseling Abcoude; 16. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 17. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Sylvie Swinkels Handel; 19. Anne van Rooijen Driel; 20. Amber van der Hulst Hazerswoude; 21. Tessa Paardekooper Groenlo; 22. Lily Schuitemaker Volendam; 23. Nienke Wasmus Den Hoorn; 24. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 25. Quinty van de Guchte Driewegen; 26. Mischa Bredewold Hoogland; 27. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 28. Marit Cent Goor; 29. Lieke Lap Dronten; 30. Aniek van Alphen Hapert;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Mickey Nijkamp Zwolle; 7. Maud Rijnbeek Limmen; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Ilse Grit Zwolle; 13. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 14. Silke Smulders Loon op Zand; 15. Fleur van der Peet Den Haag; 16. Joan de Bruyn Bergeijk; 17. Marit Wasmus Den Hoorn; 18. Ilsa Kluit Beets; 19. Rose Kloese Emmen; 20. Noa de Haan Terschuur; 21. Leonie Bos s-Gravendeel; 22. Iris Schultinga Zuidlaren; 23. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 24. Pien Limpens Obbicht; 25. Rosan Koper Heemskerk; 26. Anna van Wersch Tilburg; 27. Lieke Janssen Panningen; 28. Nina Spapen Rijen; 29. Ruth van Hulst Zwolle; 30. Lisa Dorussen Beuningen;

 

RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND.(2017.06.05)

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit Deventer; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Quinty Ton Geldermalsen; 4. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 5. Andrea Lodder Zwolle; 6. Inez Beijer Driel; 7. Esther Veldman Enschede; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Renske Winters Doesburg; 10. Willemiek Meinders Dronten; 11. Irene Gerritsen Bemmel; 12. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 13. Anne-Wil Veldman Amsterdam; 14. Rixt Hoogland Enschede; 15. Lisanne Roelofs Enschede; 16. Mimi Tjoeng Hilversum; 17. Hetty Hofstede Utrecht; 18. Annefleur de Leeuw Zwolle; 19. Myrthe Willemsen Elst; 20. Aniek Rooderkerken Utrecht; 21. Ivana Louhenapessy Breukelen; 22. Renske Hebing Utrecht; 23. Tamara Rumuller Almere; 24. Melanie Klement Diphoorn; 25. Veronique Rap Vleuten; 26. Lisa Winters Hasselt; 27. Tessa van der Veen De Bilt; 28. Marit ten Kampe Holten; 29. Cinta Depondt Utrecht; 30. Andrea Lodder Zwolle;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Anouk Spies Wageningen; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Anne van Rooijen Driel; 6. Mischa Bredewold Hoogland; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Tessa Paardekooper Groenlo; 9. Kirsten Westerhuis Leersum; 10. Sanne Vermeer Dodewaard; 11. Isa Pieterse Amersfoort; 12. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 13. Lora Bonthuis Ingen; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Caya Krol Heerde; 16. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 17. Marike Goense Lelystad;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Dorien Hoog Antink Ochten; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Mickey Nijkamp Zwolle; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 10. Ruth van Hulst Zwolle; 11. Julia Engberink Apeldoorn; 12. Danielle Quint Deil; 13. Pam Schutten Nijverdal; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Lisa Dorussen Beuningen; 17. Sofie van Rooijen Driel; 18. Kyra Velner Rossum; 19. Iris Hoog Antink Ochten; 20. Samira van Zuthem Zwolle; 21. Maaike Vorsteveld Ede; 22. Romagna Nijkamp Zwolle;

 

RK.WEST-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Marieke van Witzenburg Brielle; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Melissa van der Peet Den Haag; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Minke Bakker Monster; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Sylvie Boermans Duivendrecht; 12. Guusje Waalboer Dordrecht; 13. Eveline de Groot Zoetermeer; 14. Evy Kuijpers Lierop; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Yvette de Koning Uitgeest; 17. Inge Mostert Delfgauw; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 20. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 21. Ingrid Tempert Lemele; 22. Daimy Hellemons Hoeven; 23. Hanneke de Goeje Leiden; 24. Jitske Kuiper Edam; 25. Hanne Tersmette Wormerveer; 26. Simone de Vries Oldelamer; 27. Merel Hofman Bleiswijk; 28. Nike Beckeringh Hilversum; 29. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 30. Roza Blokker Aalsmeer;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Eva Bijwaard Hillegom; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15. Lieke van der Draaij Dordrecht; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 18. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Isabel Tambach Assendelft; 20. Lotte Beukers Monster; 21. Bente van Teeseling Abcoude; 22. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 23. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 24. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 25. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 26. Lily Schuitemaker Volendam; 27. Iris Hofman Bleiswijk; 28. Verena Batenburg Piershil; 29. Ilse Nasveld Abbenbroek; 30. Maaike Meistrok Elshout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Iris Verschuren Streefkerk; 9. Ilsa Kluit Beets; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 11. Sofie Duyn Hoogwoud; 12. Alysha van Neck Amstelveen; 13. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 14. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 15. Denice Keesman Velserbroek; 16. Leonie Bos s-Gravendeel; 17. Oriana Soerewijn Velserbroek; 18. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 19. Malena van Dam Haastrecht; 20. Maud Adriaansen Dordrecht; 21. Anne Tom Den Haag; 22. Lieke Van Weereld Papendrecht; 23. Kiki Janse Zaandam; 24. Iris de Boer Zaandam; 25. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 26. Tess Booijen Oostzaan; 27. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 28. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 29. Renka van der Tak Papendrecht;

 

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite/Beloften: 1. Sieben Wouters Zundert; 2. Dennis Buijs Benthuizen;

3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Willem Bok Maren-Kessel; 5. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 6. Roel van der Stegen Sittard; 7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9. Paul Cremers Gulpen; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Xavier Poels Oeffelt; 12. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Daaf Koemans Terheyden; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 17. Lars van der Poel Hoogerheide; 18. Tom Manders Uden; 19. Julian Stolk Pijnacker; 20. Arjan Kuiten Geldrop; 21. Bas Sitters Zegge; 22. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 23. Rob van Broekhoven Roosendaal; 24. Erik Boer Wolphaartsdijk; 25. Rob Vincenten Bavel; 26. Jordi Timmermans Langeweg;

Junioren: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Timo de Jong Goes; 5. Kevin Reuvers Zevenbergen; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Lars Oreel Goes; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Wesley Mol Kapelle; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Ezra Tolhoek Zierikzee; 14. Mauro Spapen Rijen;

15. Geert Verheijen Rijsbergen; 16. Wessel Verschueren Ulicoten; 17. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 18. Luca Vreeswijk Someren; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Tom Peters Thorn; 21. Sven Hassert Bocholtz; 22. Luuk Herben Gronsveld; 23. Tim Bierkens Stampersgat; 24. Martijn Rškers Bavel; 25. Melvin Lindelauf Gulpen; 26. Koen van Helvoirt Erp; 27. Jasper Haest Roosendaal; 28. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 29. Roy Dirven Bergeijk; 30. Alain Broos Baarle-Nassau;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Noah Vreeswijk Someren; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Pieter de Groof Heeze; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Dennis van Dijk Beek en Donk; 9. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 10. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 11. Lars Hohmann Oosterhout; 12. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 13. Mark de Groot Hoeven; 14. Kevin Arrammach Maastricht; 15. Huub Artz Wintelre; 16. Joppe de Heij Heteren; 17. Martijn Rasenberg Terheyden; 18. Luca van den Boom Boekel; 19. Ward de Schepper Wagenberg; 20. Jaap Roelen Chaam; 21. Louk van den Bos Vlijmen; 22. Daan Douven Herten; 23. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 24. Bart Beks Wouw; 25. Marijn Maas Huijbergen; 26. Wouter Hopmans Hoogerheide; 27. Aleksandr Maas Den Dungen; 28. Pieter Prosman Zaltbommel; 29. Xander van Dijk Roosendaal; 30. Jochem Crusio Tilburg;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Yara Kastelijn Neerkant; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Nancy van der Burg Gouda; 7. Minke Slingerland Oosterhout; 8. Ymke Stegink Heusden; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Cťline van Houtum Den Dungen; 12. Claudia Jongerius Hoogerheide; 13. Puck Moonen Liempde; 14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Senna Feron Schimmert; 16. Geerte Hoeke Leiden; 17. Tessa Hoogma Utrecht; 18. Kirsten Peetoom Bunde; 19. Veerle Goossens Bakel; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 21. Femke Geeris Geldrop; 22. Olga de Boer Hazerswoude; 23. Maaike Boogaard Zwaag; 24. Hanneke Mulder Utrecht; 25. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 26. Jet Wildeman Nijmegen; 27. Ingrid Stolwijk Rotterdam; 28. Melissa Steenhof Drachten; 29. Esther van der Burg Nootdorp; 30. Roos Anneveldt Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Sylvie Swinkels Handel; 2. Britt Knaven Strijbeek; 3. Quinty van de Guchte Driewegen; 4. Aniek van Alphen Hapert; 5. Manon van der Kroft Valkenswaard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Sanne Jongenelen Steenbergen; 3. Anna van Wersch Tilburg; 4. Femke Gerritse Rosmalen; 5. Pien Limpens Obbicht; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Lieke Janssen Panningen; 8. Shirin van Anrooij Kapelle; 9. Joan de Bruyn Bergeijk; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11. Demi van Dijke Borssele; 12. Elisa Sernť Breda; 13. Anoek Kuijpers Gilze; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 15. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 16. Julia van Bokhoven Tilburg; 17. Borg Senneker Breda; 18. Lotte Akkermans Ossendrecht;

Amateurs/Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Berto van Dam Herten; 3. Bram Mens Wateringen; 4. Edwin Arts Helmond; 5. Paul van Schalen Zetten; 6. Luuk Rutten Wageningen; 7. Antoine Moonen Cuijk; 8. Eric van de Meent Lent; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Brian Rutjens Melick; 11. Twan Kops Veldhoven; 12. Robbin van de Geer Maastricht; 13. Thijmen Braem Eindhoven; 14. Roy Steuten Ell 15. F. Kooijmans Beek en Donk; 16. Detlef la Grand Eindhoven; 17. Jeroen van de Weijer Oploo; 18. Ronald Kolkman Meteren; 19. Eric Maillard Belgie; 20. Peter Stienstra Heerlen; 21. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 22. Joren Bronkhorst Gorinchem; 23. Rob Linsen Waalre; 24. Bart Streefkerk Ameide; 25. Wouter van Leeuwen Arnhem; 26. Dik van de Koolwijk Elst; 27. Joep Keijsers Leiden; 28. Peter van den Heuvel Bakel; 29. Joost Aelmans Uden; 30. Koen Wulterkens Boxmeer;

Amateurs: 1. Germon Peeters Tilburg; 2. Guus de Graauw Etten-Leur;

Masters 30+: 1. Jernst Tempelaar Nijmegen; 2. Tom Davids Nijmegen; 3. Rik Brouwer Lent; 4. Henk de Jong Nieuwveen; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel;

6. Rein Cobussen Wijchen; 7. Joppe van Stiphout Lent; 8. Tom Meulendijks Nijmegen; 9. Sander Dijkink Odiliapeel; 10. Stef van der Hijden Nijmegen; 11. Martijn de Groot Gorinchem;

Masters 40+: 1. Stephan Lotz Maasmechelen(Bel); 2. Jernst Tempelaar Nijmegen; 3. Tom Davids Nijmegen; 4. Edwin Raats Helmond; 5. Rik Brouwer Lent; 6. Henk de Jong Nieuwveen; 7. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 8. Ron Paffen Milsbeek; 9. Jeroen Rebel Geldrop; 10. Rein Cobussen Wijchen; 11. Joppe van Stiphout Lent; 12. Tom Meulendijks Nijmegen; 13. Henry Schut Zeeland; 14. Sander Dijkink Odiliapeel; 15. Andrew O'Hara Grave; 16. Ronny Bossers Waalwijk; 17. Eddy Hermsen Ochten; 18. Stef van der Hijden Nijmegen; 19. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 20. Stan Janssen Goch; 21. Stefan Verheijen Gemert; 22. John van Rullen Schijndel; 23. Dick van Loon Oosteind; 24. Marcel Webers Milsbeek; 25. Jos Bogaerts Strijbeek; 26. Martijn de Groot Gorinchem; 27. Rob Rowaan Made; 28. Albert van Beuningen Geertruidenberg; 29. Thijs van der Bijl Lent;

Masters 50+: 1. John van Rullen Schijndel; 2. Jos Bogaerts Strijbeek; 3. Rob Rowaan Made; 4. Albert van Beuningen Geertruidenberg;

Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Dick van Loon Oosteind;

 

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD.(2017.06.07)

Elite: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Marc Goos Bosschenhoofd; 3. MichaŽl de Jong Kortgene; 4. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 5. Ronan van Zandbeek Schijndel; 6. Dylan de Kok Steenbergen; 7. Roy Eefting Apeldoorn; 8. Bram de Kort Dongen; 9. Michael-Angelo Romana Tilburg; 10. Nahom Desale Amstelveen; 11. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 12. Jeffrey Doornbusch Breda; 13. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 14. Nol van Loon Breda; 15. Carlo van Doorn Hintham;

Beloften: 1. Jarno Mobach Philippine; 2. Wout van Elzakker Hoogerheide; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Xavier Poels Oeffelt; 5. Erik Boer Wolphaartsdijk; 6. Bob Kerkhofs Wouw; 7. Marc Kivits Schijndel; 8. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 9. Noah van Horen Eindhoven; 10. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 11. Bas Sitters Zegge; 12. Mart Muskens Heesbeen;

Junioren: 1. Alain Broos Baarle-Nassau; 2. Lars Oreel Goes; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Martijn Rškers Bavel; 5. Timo de Jong Goes; 6. Luuk van Gestel Moergestel; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Thijs Barendregt Kruiningen; 9. Kevin Haest Rijsbergen; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 12. Roy Dirven Bergeijk; 13. Kelvin Kanen Bergeijk; 14. Jasper Haest Roosendaal; 15. Mauro Spapen Rijen; 16. Ezra Tolhoek Zierikzee; 17. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 18. Bart Artz Wintelre; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Pepijn Hillemans Middelburg; 21. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 22. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 23. Rick Burgmans Westerhoven; 24. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 25. Simon Demaret Etten-Leur; 26. Nick de Munnik Kapelle;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 5. Boris Romers Rozenburg; 6. Pieter Prosman Zaltbommel; 7. Wouter van de Weerdhof Lobith; 8. Jody Jochems Sint Anthonis; 9. Wouter Hopmans Hoogerheide; 10. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 11. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 12. Ward de Schepper Wagenberg; 13. Erben van Meer Nispen; 14. Marijn Maas Huijbergen; 15. Jaap Roelen Chaam; 16. Lars Mengerink Breda; 17. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 18. Jochem Crusio Tilburg; 19. Xander van Dijk Roosendaal; 20. David van Eersel Breda; 21. Tim Hennekam Zundert; 22. Niels Huijbregts Wernhout; 23. Huub Artz Wintelre; 24. Mika Sardina Helmond; 25. Joep van Engelen Tilburg; 26. Nelson Peetoom Belgie;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 4. Demi de Jong Ossendrecht; 5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Minke Slingerland Oosterhout; 7. Claudia Jongerius Hoogerheide; 8. Alicja Verhagen Woerden; 9. Maud Kaptheijns Westerhoven; 10. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 11. Lindy van Anrooij Kapelle; 12. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 13. DŤvon Kuijstermans Oudenbosch; 14. Kim Lahaije Tilburg; 15. Sabine Hey Oosterhout; 16. Aimťe Schoe Vrouwenpolder; 17. Morag Wouters Oosterhout Nb;

Junioren-Vrouwen: 1. Britt Knaven Strijbeek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Sylvie Swinkels Handel; 5. Aniek van Alphen Hapert; 6. Dieke Hendriks Vught;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Silke Smulders Loon op Zand; 3. Nina Spapen Rijen; 4. Shirin van Anrooij Kapelle; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Anna van Wersch Tilburg; 7. Lieke Janssen Panningen; 8. Joan de Bruyn Bergeijk; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Lonneke Geraerts Luyksgestel; 11. Anoek Kuijpers Gilze; 12. Demi van Dijke Borssele; 13. Elisa Sernť Breda; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 15. Merel Korstanje Tilburg;

Masters 30+: 1. Henk de Jong Nieuwveen; 2. Jernst Tempelaar Nijmegen; 3. Jordy Meerman Breda; 4. Luuk Nissen Best; 5. Tijmen Moltmaker Lent; 6. Ronald Kolkman Meteren; 7. Peter Rikkers Gorinchem;

Masters 40+: 1. Marcel Webers Milsbeek; 2. Marc Assinck Aalst-Waalre;

Masters 50+: 1. John de Leeuw Breda; 2. John Antens Wernhout; 3. Jurgen Zijlstra Bergeijk; 4. Erik Satter Gameren; 5. Ad van Broekhoven Zundert; 6. Johan Gommers Wernhout; 7. Joannathan Duinkerke Goes;

Masters 60+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal;

 

DK.LIMBURG.TIJD.(2017.06.14)

Beloften.Tijd: 1. Giel Meesen Susteren; 2. Luuk van Helden Vlodrop;

Junioren: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Niels Peters Meers; 3. Cas Hochstenbach Maastricht; 4. Stan Coolen Well;

Nieuwelingen: 1. Jordan Habets Sint-Geertruid 2. Tom Smeets Reuver; 3. Daan Douven Herten; 4. Kevin Arrammach Maastricht; 5. Luuk Cox Buchten; 6. Lars Zoomers Maastricht; 7. Stef Hendriks Haelen; 8. Nick Thoolen Weert; 9. Jari Diepstraten Tegelen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Christel van Loo Elsloo; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Evelien Ruijters Maastricht; 4. Vyne van der Schoot Maastricht; 5. Sophie van Bakel Maastricht;

Junior-Vrouwen: 1. Joyce Arrammach Maastricht; 2. Maartje Cox Neer;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Janssen Panningen; 2. Pien Limpens Obbicht;

Masters 30+: 1. Maarten van Kooij Maastricht; 2. Lex van Enckevort Grubbenvorst; 3. Frank Driessen Bergen Lb; 4. Sander Hermans Horst;

Masters 40+: 1. Gianni Schim Vierlingsbeek; 2. Robert Wendler Doenrade;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.(2017.05.09)

Elite: 1. Luuc Bugter Nijmegen; 2. Mitchell Mulhern Heerde; 3. Gerwin Coljť Snelrewaard; 4. Luuk Jansen Arnhem; 5. Harmen Baas Wageningen; 6. Wouter Ruchtie Utrecht;

Beloften: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Gerco Pastoor Eemdijk; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Milan Broer Barendrecht; 5. Matthew Overste Amsterdam; 6. Stijn van der Wal Huizen;

Junioren: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Bob Markus Hoofddorp; 3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 5. Jobbe Krijnsen Bolsward; 6. Marco Ehlert Kortenhoef; 7. Kyle Agterberg Maartensdijk; 8. Philip Heijnen Oeffelt; 9. Yanne Dorenbos Castricum; 10. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Tom van Lint Maarssen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Mohamed Rayes Utrecht; 15. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 16. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 17. Mitchell Vink Veenendaal; 18. Mark van Os Amerongen; 19. Mathijs de Leng Boskoop; 20. Leon Buijs Aalsmeer; 21. Joran van de Burgt Barneveld; 22. Jasper van Ekeris Bussum; 23. Joey van Lint Maarssen; 24. Bastiaan de Blom Zeewolde; 25. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 26. Yoep van der Peet Hooglanderveen;

Nieuwelingen: 1. Joris Kroon Schalkwijk; 2. Jesse Sytema Leusden; 3. Stef ter Laak Veenendaal; 4. Johan Veenstra Augustinusga; 5. Lennart Bult Zeist; 6. Simon den Braber Woerden; 7. Rowan Wijfje Harmelen; 8. Daan Brouwer Jaarsveld; 9. Jelte Krijnsen Bolsward; 10. Yoran Grovenstein Amersfoort; 11. James Potter Soest; 12. Gť Luiten Naarden; 13. Xander van Straten Sneek; 14. Mathijs de Blom Zeewolde; 15. Levi van Hoften Tiel; 16. Thomas Steegenga Utrecht; 17. Yaron Buteijn Nieuwerbrug;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marion Gerssen Beuningen; 2. Aniek Rooderkerken Utrecht; 3. Edith Kooy Kortenhoef; 4. Valerie Steffens Amersfoort; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden; 7. Malou Hiemstra Utrecht; 8. Tessa van der Veen De Bilt; 9. Cinta Depondt Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Jennifer van der Voort Maarssen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 7. Iris Hoog Antink Ochten;

Amateurs: 1. Luc Essink Almere; 2. Jasper Verkuijl Baarn; 3. Roderik Egberink Bussum; 4. Matijn Straatsma Utrecht; 5. Jeroen Akkerman Almere; 6. Robert-Jan Bos Almere; 7. Roeland Mennink Utrecht; 8. Wim van der Laan Hilversum; 9. Thomas Verstraeten Almere; 10. Glenn Thomas Woerden; 11. Tim den Braber Woerden; 12. Thijs Geerse Zeewolde;

Sportklasse: 1. Jannes van Weele Utrecht; 2. Jan Sanders Beuningen; 3. Carlo Kop Almere; 4. John van de Hoef Utrecht; 5. Rogier Wesselman Weesp; 6. Richard Vermeer Spakenburg; 7. Patrick Schaap Kortenhoef;

Masters 40+: 1. Niels Zagers Utrecht; 2. Nico Bakker Hattem; 3. Robert Spoek Wageningen; 4. Arnoud Witsenburg Driebergen; 5. Micha de Vries Hilversum; 6. Frido Frencken Hoogland; 7. Eddie Heldoorn Vleuten; 8. Marco Blom Tiel; 9. Dave Susan IJsselstein; 10. Ad Jonker Veenendaal; 11. Michiel Jansen. Hilversum; 12. Dennis den Ouden Amersfoort;

Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Marko Jeletich Amersfoort; 3. Albert van Leeuwen Maarssen; 4. Teun van Rossum Kortenhoef; 5. Hans Spil Loosdrecht; 6. Robin van Vuren Naarden; 7. Eric Schoonderwoerd Maarssen; 8. Peter Koens Laren; 9. Huub Stammes Soest; 10. Frank Verwijk Leusden;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Jorrit Walgien Amersfoort; 3. Patrick Stam Uitgeest; 4. Quintero Bloemers Almere; 5. Kenny Nijssen Haarlem; 6. Melle Nikkels Bennekom; 7. Pieter Homan Uithoorn; 8. Stephan Bouman Woudenberg; 9. Martin van de Pol Amerongen; 10. Dylan Newbery Renkum; 11. Olaf Oussoren Amerongen; 12. Martin Kelderman Veenendaal; 13. Jaap Berg Veenendaal; 14. Niels Hoogenboom Montfoort; 15. Wouter Ruchtie Utrecht; 16. Martin den Hengst Veenendaal; 17. Jeffrey Vink Veenendaal; 18. Sander Leppers Veenendaal; 19. Luuk Jansen Arnhem; 20. Hessel Bokhorst Almere;

Beloften: 1. Danny Kroeze Achterveld; 2. Sjors Beukeboom Paterswolde; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 5. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 6. Martin Mijnten Hoevelaken; 7. Carlos Schreuder Veenendaal; 8. Isaac de Kleijn Herveld; 9. Stijn van der Wal Huizen; 10. Daan van Meeuwen Utrecht; 11. Milan Broer Barendrecht; 12. Kevin van Bennekom Culemborg; 13. Max Haaksman Zeist;

Junioren: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Bob Markus Hoofddorp; 5. Kyle Agterberg Maartensdijk; 6. Leco Hendriks Maassluis; 7. Yanne Dorenbos Castricum; 8. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 9. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 10. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Mitchell Vink Veenendaal; 13. Leon Buijs Aalsmeer; 14. Lars Mastebroek Barneveld; 15. Mohamed Rayes Utrecht; 16. Marco Ehlert Kortenhoef; 17. Bastiaan de Blom Zeewolde; 18. Mees Willemsen Elst Ut; 19. Mark van Os Amerongen; 20. Thijs Celie Harderwijk; 21. Wim Wittenberg Herveld; 22. Jasper Jansen Wageningen; 23. Daan Drogtrop Den Dolder; 24. Joran van de Burgt Barneveld; 25. Yoep van der Peet Hooglanderveen; 26. Mathijs de Leng Boskoop; 27. Tommie-Jens Meeter Tiel; 28. Simon Vocking Amerongen; 29. Berko Dorussen Beuningen; 30. Jasper van Ekeris Bussum;

Nieuwelingen: 1. Jelte Krijnsen Bolsward; 2. Melvin Drost Veenendaal; 3. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Sam Meijdam Utrecht; 5. Jesse Sytema Leusden; 6. Joris Kroon Schalkwijk; 7. Lennart Bult Zeist; 8. Hein Wittenberg Herveld; 9. Mathijs de Blom Zeewolde; 10. Lucas Goene Veenendaal; 11. Daan Brouwer Jaarsveld; 12. Levi van Hoften Tiel; 13. Yaron Buteijn Nieuwerbrug; 14. Gť Luiten Naarden; 15. Steijn Vriezen Amersfoort; 16. Beau Dirven Leusden; 17. Koen van Lith Est; 18. Thomas Steegenga Utrecht; 19. Xander van Straten Sneek; 20. James Potter Soest; 21. Rowan Wijfje Harmelen; 22. Rick Celie Harderwijk;

Amateurs/Sportklasse:

1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 2. Matijn Straatsma Utrecht; 3. Roeland Mennink Utrecht; 4. Luc Essink Almere; 5. Lex Ligtenberg Utrecht; 6. Daan Switters Utrecht; 7. Frank Visser Utrecht; 8. Jordy Beuker Huizen; 9. Andrť Luijk Nijkerk Gld; 10. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 11. Bart Nap Lopik; 12. Jasper van Haaster Gorssel; 13. Martijn Nagtegaal Veenendaal; 14. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 15. Kevin Verdam Achterveld; 16. Ruben Versloot Utrecht; 17. Jesse Haaksman Zeist; 18. Matthijs Spies Wageningen; 19. Laurens Gijsbers Houten; 20. Maarten van Sprakelaar Wijk bij Duurstede; 21. Niek Fransen Utrecht; 22. Ewald van Soest Kootwijkerbroek; 23. Theo van Ginkel Woudenberg; 24. Roland Weerd Scherpenzeel; 25. Martijn Smink Hoogland; 26. Thomas Verstraeten Almere; 27. Glenn Thomas Woerden; 28. Tom Koeleman Utrecht; 29. Rogier Pos Kortenhoef; 30. Martijn Broekman Utrecht;

Masters 30+: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Wim van der Laan Hilversum; 3. Roland Blommestein IJsselstein Ut; 4. Jeroen Akkerman Almere; 5. Bas van Boven Utrecht; 6. Koen Goebel Almere; 7. Lodewijk Rinsma Utrecht; 8. Bas Koster Amsterdam; 9. Henne van Zanten Nijkerk Gld; 10. Roy Andes Heteren; 11. Sven Roggeveen Utrecht; 12. Robin van de Wetering Utrecht; 13. Richard van Hardeveld Ede Gld.; 14. Marcel Prakken Utrecht; 15. Jorre van der Bij Utrecht; 16. Sietse Broekema Almere;

Masters 40+: 1. Martijn Korstanje Utrecht; 2. Arnoud Witsenburg Driebergen; 3. JuliŽn Smink Nijkerk Gld; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Ad Jonker Veenendaal; 7. Erwin Tuithof Woerden; 8. Fedor Hes Utrecht; 9. Theo van der Werf De Meern; 10. Eltjo Keijer Utrecht; 11. Willem van den Akker Almere-Buiten; 12. Maarten Schinkel Utrecht; 13. Hein Vinke Amersfoort; 14. Marten Vosmer Ede; 15. Erwin Jager Vleuten; 16. Erwin Danckaarts Utrecht; 17. Ernest Boskovic Soest; 18. Watze Vroom Bennekom; 19. Edwin Driessen Utrecht; 20. Idsert Wouda Nieuwegein; 21. Dennis den Ouden Amersfoort; 22. Peter van Gellekom Soest; 23. Marijn van der Ploeg Utrecht; 24. Marco Blom Tiel; 25. Eddie Heldoorn Vleuten; 26. Erwin Rijnders Nieuwegein; 27. Ivo van den Noort De Meern; 28. Dirk-Jan van Veenendaal Veenendaal;

Masters 50+: 1. Marko Jeletich Amersfoort; 2. Ad Guldemeester Amersfoort; 3. Frank Rijkhoff Veenendaal; 4. Rodrick de Munnik Utrecht; 5. Hans Spil Loosdrecht; 6. Johan Hendriks Hilversum; 7. Anton Mink Linschoten; 8. Marcel Lambregts Meteren; 9. Leon Schouten Amsterdam; 10. Frans Berrens Amersfoort; 11. Kees van Asten Zeewolde; 12. Gert Mulder Dodewaard; 13. Jan Willem Nijkamp Hoogland; 14. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 15. Perry Dissel Vleuten; 16. Arno Semper Amersfoort; 17. Kees Rigter Baarn; 18. Huub Stammes Soest; 19. Hans Krukkert Utrecht; 20. Fred Drogtrop Den Dolder; 21. Frank Verkoijen Utrecht; 22. John Schakel Amersfoort; 23. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 24. Andre Ton Geldermalsen; 25. Ger Koenen Culemborg; 26. Frank Verwijk Leusden; 27. Mark Janssens Rhenen; 28. Renťe Boers Hoevelaken; 29. Theo Wennekes Dodewaard; 30. Richard Huisman Amersfoort;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Maas van Beek Barneveld; 3. Ronald van Beekum Nieuwegein; 4. Benno Pauw Nieuwegein; 5. Meinte Veenstra Amersfoort; 6. Arie de Groot Stolwijk; 7. Jos van Wegen Hoogland; 8. Henny Hoevers Utrecht; 9. Gerard Horst Huizen;

 

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD.(2017.05.10)

Elite: 1. Dion Beukeboom Amsterdam; 2. Ike Groen Tuitjenhorn; 3. Folkert Oostra Amsterdam; 4. Jan Lof Broek in Waterland; 5. Jeroen Visser Alkmaar; 6. Harry Sweering Sneek; 7. Yennick Wolthuizen Castricum; 8. Jeroen Koorn Hoogkarspel; 9. Gijs Beets Amsterdam; 10. Pieter Scheerens Amsterdam; 11. Jan Essers Wolvega;

Beloften: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Marco Doets Monnickendam; 4. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 5. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 6. Dorus de Rijk De Rijp; 7. Tim Groot Bovenkarspel; 8. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 9. Joeri van der Tuin Westerland; 10. Brendan Berendse Purmerend; 11. Tristan Groot Heerhugowaard; 12. Neville Groot Heerhugowaard;

Junioren: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Armando van Bruggen Purmerend; 3. Quinten Veling Monnickendam; 4. Stijn Ruijter Uithoorn; 5. Ruben van der Pijl Amstelveen; 6. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 7. Jesse de Rooij Hoorn; 8. Stefan Appelman Beverwijk; 9. Sven Nijhuis Wilnis; 10. Mick Kemper Volendam; 11. Niels van Ekeren Rijswijk; 12. Niall Tilli Amsterdam;

13. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 14. Mark Smit Wervershoof; 15. Mike Raven Loosdrecht; 16. Wessel Krul Enkhuizen; 17. Dean Ruska Volendam; 18. Teun van Galen Zaandam; 19. Heijme Breederveld Purmer; 20. Tommy Rasch Zandvoort; 21. Niels Jetten Heemskerk; 22. Jelle Groot Bovenkarspel; 23. Nick Groot Zaandijk;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Jens Pronk De Rijp; 4. Lance Huenders Almere; 5. Erwin Smit Wervershoof; 6. Tristan Kool Purmerend; 7. Niek Hoornsman Wieringerwerf; 8. Sven Raats Amsterdam; 9. Ole Veenhuis Westwoud; 10. Martin Plat Volendam; 11. Daan Schaasberg Almere; 12. Wessel Mouris Baambrugge; 13. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 14. Ivo Zwaans Den Helder; 15. Max van der Linden Bergen; 16. Tristan Geleijn Rijsenhout;

Amateurs/Sportklasse: 1. Eric Mooij Hoogwoud; 2. Niels Ruijter Uithoorn; 3. Sander Schipper Kolhorn; 4. Bauke de Haan Amsterdam;

Masters 30+: 1. Bram de Waard Petten; 2. Onno Timmermans Beverwijk;

3. Richard Koorn Hoogkarspel; 4. Marcel de Boer Zwaag; 5. Steven Heshusius Alkmaar; 6. Ruud Bakker Wormer; 7. Renť Pascha Zuid-Scharwoude; 8. Bart Groot Alkmaar;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Marcel Beukers Petten; 3. Laurens Snoek Volendam; 4. Serge van der Putten Amsterdam; 5. Daniel Kleijn Wognum; 6. Rene Nap Heemskerk;

Masters 50+: 1. Paul Croon Castricum; 2. Caspar Hermans Amsterdam; 3. Ron Aardenburg Heemskerk; 4. Volkert Meinsma Oudkarspel; 5. Egbert van Wezenbeek Hoorn; 6. Pierre Deen Amsterdam; 7. Erik-Jan Bosch Amstelveen; 8. Sjon van den Berg Zevenhoven; 9. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel;

 

DK.NOORD-HOLLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite: 1. Patrick Bos Deventer; 2. Rick van Breda Den Helder; 3. Mike Terpstra Krommenie; 4. Melvin van Zijl Harderwijk; 5. Joris Blokker Wieringerwerf; 6. Steven Stenekes Bennekom; 7. Maarten de Jonge Oldenzaal; 8. Florian Smits Amsterdam; 9. Jeroen Breewel Wilnis; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Daan de Groot Utrecht; 12. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 13. Jelmer Asjes Assendelft; 14. Bart Mol Wognum; 15. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 16. Eric Mooij Hoogwoud; 17. Sven Broekaart Julianadorp; 18. Koen Verweij Alkmaar; 19. Tino Haakman Enkhuizen; 20. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 21. Kevin Wilmsen Haarlem; 22. Jan Essers Wolvega;

Beloften: 1. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 2. Oscar van Wijk Wormer; 3. Dorus de Rijk De Rijp; 4. Jasper Bugter Elden; 5. Mel van der Veekens Zaandam; 6. Marc Bolhoven Purmerend; 7. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Eit Visser De Wilp; 9. Sven Burger Heerlen; 10. Stijn Appel Spanbroek; 11. Franklin Wessels Aalsmeer; 12. Tim Groot Bovenkarspel; 13. Jerry Roling Heemskerk; 14. Wouter Poot Leiden; 15. Joeri van der Tuin Westerland; 16. Max van de Water Amsterdam; 17. Jorn Buning Alkmaar; 18. Mike Appelman Beverwijk; 19. Jesper Rasch Zandvoort; 20. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 21. Brendan Berendse Purmerend; 22. Maurice Rijs Limmen; 23. Tristan Groot Heerhugowaard;

Junioren: 1. Mick Kemper Volendam; 2. Quinten Veling Monnickendam; 3. Wessel Krul Enkhuizen; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Niall Tilli Amsterdam; 6. Friso van Diemen Amstelveen; 7. Stefan Appelman Beverwijk; 8. Daan Hoeks Amstelveen; 9. Ruben van der Pijl Amstelveen; 10. Thymen Arensman Deil; 11. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 12. Sven Nijhuis Wilnis; 13. Stijn Ruijter Uithoorn; 14. Rick Veenhoven Oostzaan; 15. Niels van Ekeren Rijswijk; 16. Justin Brusche Zaandam; 17. Pijke Steenhuis Amsterdam; 18. Martijn Krook Purmerend; 19. Mike Raven Loosdrecht; 20. Heijme Breederveld Purmer;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Erwin Smit Wervershoof; 4. Lance Huenders Almere; 5. Tim Winter Norg; 6. Samuel Runderkamp Volendam; 7. Jim Kes Volendam; 8. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 9. Ivo Zwaans Den Helder; 10. Sven Raats Amsterdam; 11. Pieter Dekker Warmenhuizen; 12. Ole Veenhuis Westwoud; 13. Philip Engelenberg Amsterdam; 14. Jens Pronk De Rijp; 15. Tristan Kool Purmerend; 16. Tristan Geleijn Rijsenhout; 17. Wessel Mouris Baambrugge; 18. Niels Reemeijer Spaarndam; 19. Jip de Moor Amsterdam; 20. Wesley Damiaans Sint Maartensbrug; 21. Daan Schaasberg Almere; 22. Martin Plat Volendam; 23. Nick van Dorp Zaandam; 24. Max van der Linden Bergen; 25. Jorn de Vente Zwanenburg; 26. Joppe van der Weerdt Amsterdam; 27. Joris Wassenaar Heemskerk;

Masters 30+: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Paul den Edel Haarlem; 3. Mark Vlijm Hoorn; 4. Michael Kortekaas Amstelveen; 5. Sebastiaan Sebregts Anna Paulowna; 6. Koen Polder Amsterdam; 7. Sander Boerkamp Amsterdam; 8. Tim Boudri Amsterdam; 9. Lennart Aker Wervershoof; 10. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 11. Bart Groot Alkmaar; 12. Jelmer Looijesteijn Amsterdam; 13. Renť Pascha Zuid-Scharwoude; 14. Steven Heshusius Alkmaar; 15. Maarten Postma Hoofddorp; 16. Job Bosse Mijdrecht; 17. Lester Du Perron Amsterdam; 18. Merijn Vermeulen Zaandam; 19. Ramon Heistek Warmenhuizen; 20. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 21. Sebastiaan De Klerk Hoofddorp; 22. Jeroen Repko Julianadorp; 23. Ruud Bakker Wormer;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Fred Pronk Egmond-Binnen; 3. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 4. Marco Postma Almere; 5. Marco van Bon Amsterdam; 6. Caspar Hermans Amsterdam; 7. Daniel Kleijn Wognum; 8. Mark Keijsers Utrecht; 9. Sander Baars Amsterdam; 10. Paul Metzemakers Amsterdam; 11. Jos Backer Amsterdam; 12. Edwin de Jager Hoorn; 13. Folkert Zwiers Wormer; 14. Romke van der Weerdt Amsterdam; 15. Iloy Fennis Haarlem; 16. Clemens Ulrich Alkmaar; 17. Gerard Struik Medemblik; 18. Jan Tol Volendam; 19. Marcel Doornebos Zaandam; 20. Joos Francke Amsterdam; 21. Bart Bijvoet Amsterdam; 22. Michael Gasman Almere; 23. Serge van der Putten Amsterdam; 24. Federico de Marco Almere; 25. Ello van Gelderen Haarlem; 26. Maurice de Bruijn Haarlem; 27. Wouter de Jonge Ouderkerk aan den Amstel; 28. Martijn van Vechgel Hoorn;

Masters 50+: 1. Andrť van Reek Lisse; 2. John Oudshoorn Uithoorn; 3. Erwin Kistemaker Diemen; 4. Thierry Detant Edam; 5. Bart van Breemen Amsterdam; 6. Ming-ko Sun Den Helder; 7. Ron Clowting Middenmeer; 8. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 9. Rene Smits Purmerend; 10. Eric de Vries De Goorn; 11. Henk Peters Hillegom; 12. Pierre Deen Amsterdam; 13. Jan Repko Amsterdam; 14. Jan-Dick den Das Landsmeer; 15. Ruud Kluit Beets; 16. Egbert van Wezenbeek Hoorn; 17. Steen Sorensen Amsterdam; 18. Jeroen Bosman Amsterdam; 19. Martien Hink Oudkarspel; 20. Willard Gerritsen Uithoorn; 21. Chris Heijer Haarlem; 22. Volkert Meinsma Oudkarspel; 23. Ferry Nat Purmerend; 24. Marcel Versteeg Wilnis; 25. Mart Dominicus Amsterdam; 26. Rob Hulscher Zaandam; 27. Rob Bohte Amsterdam; 28. Coen de Groot Mijdrecht; 29. Martin Hoefakker Middenmeer; 30. Frank Nijssen Haarlem;

Masters 60+: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2. Ron Smit Zandvoort; 3. Marcel Kamerling Amsterdam; 4. Bert Bakker Zaandam; 5. Guus Zantingh Mijdrecht; 6. Cor van Bijnen Andijk; 7. Ben de Bruin Uithoorn; 8. Joop Portegies Heemstede; 9. Ge Bakkum Den Helder; 10. Leen Blom Uithoorn; 11. John Deutekom t Zand; 12. Wilbert Mesman Haarlem; 13. Bert Zwaving Amsterdam;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD.(2017.05.30)

Elite: 1. Wieger van der Wier Marum; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Douwe de Vries Heerenveen; 4. Bert Smilda Groningen; 5. Tijmen Eising Emmen;

6. Jasper Bovenhuis Staphorst; 7. Tim Weerkamp Groningen; 8. Gert Mulderij Elim;

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 4. Aron de Jong Leeuwarden; 5. Niels Goeree Borger;

Junioren: 1. Sven Nijzingh Zuilichem; 2. Adne Koster Roden; 3. Sven de Haan Zuidlaren; 4. Rick de Vries. Nijeholtpade; 5. Karsten Veen Westerlee; 6. Sebastian Vester Drachten; 7. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 8. Danny van der Tuuk Assen; 9. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 10. Mitchel Steenhof Ureterp; 11. Roy Harms Paterswolde; 12. Jeroen Oostra Roden; 13. Kees Kunkeler Zuilichem; 14. Sybren Lanting Bakkeveen; 15. Hidde Erben de Lange Hurdegaryp; 16. Willem Janssen De Hoeve; 17. Guillaume Visser Heerenveen;

Nieuwelingen: 1. Bodi Del Grosso Eelde; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Philip Sijbrandi Bolsward; 4. Mike Schuch Leek; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Niels V.d. Gracht Annen; 7. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 8. Pieter Bouwers Beilen; 9. Jans Tigelaar Smilde; 10. Warner Stoffers Gasteren; 11. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden; 12. Levi Kroon Steggerda; 13. Dennis Brouwer Westerbork;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Fleur Nagengast Beilen; 4. Loes Adegeest Enschede; 5. Larissa Drysdale Heerenveen; 6. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 7. Bettina Zijlstra Groningen; 8. Nicole Clerx Groningen; 9. Paulien Koster Delfstrahuizen; 10. Nynke Pellikaan Den Andel; 11. Floor Weerink Exloo; 12. Michelle Poot Tzum; 13. Josine Woudsma Hengelo; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Janette de Groot Jubbega; 16. Tessa Bergsma Leeuwarden; 17. Anneke Dijkstra Olterterp; 18. Yvonne Stoker Jubbega;

Junior-Vrouwen: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Lonneke Uneken Veendam; 3. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Carolien Hoekstra Tjerkgaast; 6. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Iris Schultinga Zuidlaren; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Tjitske Eppinga Smilde; 6. Anouk Dekker Echten; 7. Marcha Lich Aalden; 8. Tanja van der Drift Nij Beets; 9. Zonne Jonkers Emmen;

Amateurs: 1. Arjen Dijkstra Haren; 2. Ben Plantinga Glimmen; 3. Ronald Heringa Groningen; 4. Sander Westerlaan Groningen; 5. Stef Jonker Roden; 6. Johan Betten Groningen; 7. Emiel Kunkeler Zuilichem; 8. Mart Menger Noordhorn; 9. Barry Siroen Assen; 10. Iwan Schut Stadskanaal; 11. Daniel Elzinga Opende;

Sportklasse: 1. Pieter Smith Groningen; 2. Harmen Dijkstra Groningen; 3. Erik Slijver Anna Paulowna; 4. Tom Akkerman Groningen; 5. Eddy de Boer Assen;

Masters 30+: 1. Sytze Brouwers Groningen; 2. Johannes de Groot Jubbega; 3. Jelle-Wytze de Groot Groningen; 4. Anko Smilda Leek; 5. Bertijn Brijder Heerenveen; 6. Henk Lunenborg Hoogeveen; 7. Ard Prins Froombosch; 8. Martin Swart Franeker; 9. Rutger Bus Roden; 10. Edwin Mellema Veendam; 11. Marcel Weinans Roden;

 

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite: 1. Gary Hekman Kampen; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Jasper Bovenhuis Staphorst; 4. Kjeld Nuis Emmen; 5. Douwe de Vries Heerenveen; 6. Allard Neijmeijer Groningen; 7. Martijn Knol Zwolle; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9. Jos de Vos Heerenveen; 10. Sven Kramer Heerenveen; 11. Joakim Zuidema Dokkum; 12. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 13. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 14. Johan Knol Bakkeveen; 15. Rick Mensink Zwolle; 16. Jos Harms Oude Pekela; 17. Bram Verweij Haren Gn; 18. Adrie Lindeman Assen; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Coen Rijpma Wolvega; 21. Pieter Verhoeven Groningen; 22. Cor van Leeuwen Borger; 23. Pim Cazemier Den Horn; 24. Rick Smit t Harde; 25. Rutger van der Meer Stiens; 26. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 27. Guido van Gelder Groningen; 28. Ronald Kruijer Heerenveen; 29. Frank Wierstra Burgum; 30. Sander Iwema Hooghalen;

Beloften: 1. Hartthijs de Vries Kollum; 2. Chiel Breukelman Gramsbergen; 3. Justin Kloese Emmen; 4. Rick Goeree Borger; 5. Jeen de Jong Britsum; 6. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 7. Niels Goeree Borger; 8. Stijn Oost Emmen; 9. Tom Jansen Steenbergen; 10. Bruno Nakken Assen; 11. Robert de Vries Zwolle; 12. Olaf Potze Aduard;

Junioren: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Mitchel Steenhof Ureterp; 3. Rick de Vries. Nijeholtpade; 4. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 5. Sven de Haan Zuidlaren; 6. Guillaume Visser Heerenveen; 7. Karsten Veen Westerlee; 8. Gerben de Sain Sleen; 9. Mats Bours Holsloot; 10. Kees Kunkeler Zuilichem; 11. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 12. Mark Dillema Doezum; 13. Roy Harms Paterswolde; 14. Jeroen Oostra Roden; 15. Martijn Klop Leeuwarden; 16. Sybren Lanting Bakkeveen; 17. Daan de Jong Steenwijk; 18. Fokke Veenstra Augustinusga;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Rick Metselaar Hoogeveen; 4. Mike Schuch Leek; 5. Warner Stoffers Gasteren; 6. Friso Jukema Heel; 7. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 8. Paul Bijlsma Franeker; 9. Niels V.d. Gracht Annen; 10. Jans Tigelaar Smilde; 11. Hans Pieter Binnema Eenrum; 12. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 13. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 14. Maiko Timmer Drachten; 15. Jeffrey Cordes Nieuw-Roden; 16. Lars Klugt Volendam; 17. Redmar Dijkman Lutjegast; 18. Thom Langen Nieuw-Dordrecht; 19. Lars Mulderij Pesse; 20. Philip Sijbrandi Bolsward; 21. Joeri Fledderus Nieuw Amsterdam; 22. Pieter Bouwers Beilen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Anouska Koster De Westereen; 4. Floor Weerink Exloo; 5. Paulien Koster Delfstrahuizen; 6. Marije Joling Assen; 7. Nicole Clerx Groningen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Fleur Nagengast Beilen; 10. Mareille Meijering Stadskanaal; 11. Wendy Oosterwoud Ureterp; 12. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 13. Loes Adegeest Enschede; 14. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 15. Nynke Pellikaan Den Andel; 16. Michelle Poot Tzum; 17. Liena de Jong Ubbena; 18. Manon de Boer Leeuwarden; 19. Dyann Veenstra Emmen; 20. Danielle Eikelboom Groningen; 21. Sanne Westerveld Groningen; 22. Ankie Ytsma Leeuwarden; 23. Mischa Top Groningen; 24. Tessa Bergsma Leeuwarden; 25. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 26. Josine Woudsma Hengelo; 27. Chantal Hendriks Heerenveen; 28. Ivana Tiessens Groningen; 29. DaniŽlle Bekkering Den Ham;

Junior-Vrouwen: 1. Lonneke Uneken Veendam; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 4. Ingrid Huizing Haren Gn; 5. Carolien Hoekstra Tjerkgaast; 6. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Schultinga Zuidlaren; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Hedwig de Jong Feanwalden; 7. Marcha Lich Aalden; 8. Anouk Dekker Echten; 9. Mirjam Braam Assen; 10. Tjitske Eppinga Smilde; 11. Rose Kloese Emmen; 12. Daphne Kreulen Hooghalen; 13. Marlies Vos Aalden; 14. Tanja van der Drift Nij Beets;

Amateurs: 1. Bonne Aans Drachten; 2. Dennis Steverink Assen; 3. Jan Hekman Norg; 4. Sybren Welling Groningen; 5. Marco van Dijken Appingedam; 6. Johan Betten Groningen; 7. Mark Gjaltema Leeuwarden; 8. Cor Visser Gytsjerk; 9. Steven Willemsen Groningen; 10. Harko Kievit Leek; 11. Daniel Elzinga Opende; 12. Bouwe Kuin Blesdijke; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Bertelt Braaksma Groningen; 15. Stefan Meijer Nieuw-Dordrecht; 16. Bauke Bouwstra Workum; 17. Niek Geerts Assen; 18. Chris van der Vegt Assen; 19. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 20. Elt Jan Tiggelaar Appingedam; 21. Niels Griemink Klazienaveen; 22. Jorrit Douwes Leeuwarden; 23. Timon van der Wal Groningen; 24. Matthijs Dijkstra Groningen; 25. Berend Slagter Peize; 26. Robert Kruijf Leeuwarden; 27. Richard Prakken Aalden; 28. Jos Bouw Bovensmilde; 29. Erik Huisman Groningen; 30. Mark Boelens Groningen;

Sportklasse: 1. Rutger Vos Exloo; 2. Seine Zandbergen Sleen; 3. Richard van der Molen Burgum; 4. Harmen Dijkstra Groningen; 5. Diederik van Dullemen Groningen; 6. Daan Koning Midwolda; 7. Marten Veen Groningen; 8. Herman Luimes Erica; 9. Lex Wierenga Groningen; 10. Gerry Vlieger Appelscha; 11. Felix Kok Groningen; 12. Jeroen Heijne Nietap; 13. Willem-Jan Kuik Wolvega; 14. Bas Eefting Groningen; 15. Ronnie Poelstra Haren; 16. Jan Vos Sleen; 17. Wichard Kwant Groningen; 18. Arjan Kuiper Meeden; 19. Tom Akkerman Groningen; 20. Remmelt Bosklopper Groningen;

Masters 30+: 1. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Harold Piersma Surhuisterveen; 4. Tim Koote Groningen; 5. Hendrik Groothof Leeuwarden; 6. Martin de Vries Heerenveen; 7. Jacob-Jan van der Wielen Noordhorn; 8. Wout Marinus Surhuisterveen; 9. Mark Ten Cate Groningen; 10. Paul Veldhuis Ureterp; 11. Bart de Boer Erica; 12. Gerard Wijma Surhuisterveen;

Masters 40+: 1. Arjan Elferink Veenhuizen; 2. Renť Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 3. Sander van Gelderen Steenwijk;

Masters 50+: 1. Emiel Kunkeler Zuilichem; 2. Stef Jonker Roden; 3. Henk Lunenborg Hoogeveen; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 6. Goos Beukema Sleen; 7. Rene Boerhof Stadskanaal; 8. Riemer Bosma Haulerwijk; 9. Kees Muis Stadskanaal; 10. Heinie Hommes Ter Apel; 11. Peter van der Hooft Hoogezand; 13. Gert de Veen Zuidbroek;

 

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD.(2017.06.13)

Elite: 1. Remco Grasman Emmeloord; 2. Johan Tijssen Sint-Jansklooster; 3. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Stephen van den Berg Rijssen; 5. Timon Ratering Megchelen; 6. Jasper Plender Almelo; 7. Henk Wildeman Deventer; 8. Zeger van Pelt Putten; 9. Philip Kootstra Almelo; 10. Wilbert van het Loo Oosterhuizen;

Beloften: 1. Robin Lowik Vriezenveen; 2. Lorenzo Harbers Nijverdal; 3. Wiebe Scholten Dieren; 4. Per Wiggers Oldenzaal; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Rik Wielink Apeldoorn; 7. Yannick Vrielink Zutphen; 8. Stan Wijkel Holsloot; 9. Jurgen Timmerman Dronten; 10. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 11. Maarten Lubbers Winterswijk; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Niek Meijer Zeddam; 14. Patrick van Benthem Hellendoorn; 15. Tim Putman Zelhem;

Junioren: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Tim Marsman Hattem; 3. Joren Bloem Brummen; 4. Tim Naberman Genemuiden; 5. Sam Gademan Beek; 6. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 7. Mike Vliek Vriezenveen; 8. Jesse Morsink Enter; 9. Rick Pluimers Enter; 10. Beer Kwak Diepenveen; 11. Chiel Schulten Raalte; 12. Gijs Leemreize Ruurlo; 13. Sten Harmeling Nijverdal; 14. Max Kroonen Diepenveen; 15. Lars de Bot Losser; 16. Adam de Boer Apeldoorn; 17. Cornee Jansen Lelystad; 18. Hidde Kamp Hengelo; 19. Thomas Arends Harderwijk; 20. Jord Baak Dronten; 21. Iska Buwalda Biddinghuizen; 22. Nigel Klaver Enschede; 23. Loek Geelen Lonneker; 24. Casper van Vliet Markelo; 25. Arno Tellegen Hattem; 26. Jesper Oost Hoogeveen; 27. Daan Vegter Apeldoorn;

Nieuwelingen: 1. Lars Boven Reutum; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pim Ronhaar Hellendoorn; 4. Hugo Kars Oosterbeek; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Lars Romijn Apeldoorn; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Jonas Franken Apeldoorn; 9. Matthijs Varweg Hardenberg; 10. Steyn Lamberink Bergentheim; 11. Rick Hezeman Apeldoorn; 12. Pepijn Reinderink Ruurlo; 13. Jur Groot Koerkamp Raalte; 14. Leon Ellermann Emmen; 15. Tycho Nomden Hoenderloo; 16. Bas Scheffer Wierden; 17. Stijn van Lohuizen Heerde; 18. Daan Hopster Nijverdal; 19. Ramon Veurink Hardenberg; 20. Bram Gerritsen Bemmel; 21. Jorn Nijenhuis Hellendoorn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Irene Gerritsen Bemmel; 4. Willemiek Meinders Dronten; 5. Andrea Lodder Zwolle; 6. Heleen Treur Ugchelen; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Lisanne Roelofs Enschede; 9. Lisa Winters Hasselt; 10. Miriam Lassche Marknesse; 11. Simone van Coeverden Hardenberg; 12. Esther Veldman Enschede; 13. Maaike de Vries Enschede;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Iris Ton Waskemeer; 3. Anne van Rooijen Driel; 4. Sanne Vermeer Dodewaard; 5. Tessa Paardekooper Groenlo; 6. Lieke Lap Dronten; 7. Anouk Spies Wageningen; 8. Tamara de Graaf Apeldoorn; 9. Sophie Arends Harderwijk; 10. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 11. Esmee Leerkes Twello;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse Grit Zwolle; 2. Juliet Eickhof Apeldoorn; 3. Ruth van Hulst Zwolle; 4. Esra van de Kruisweg Oldebroek; 5. Ilse Pluimers Enter; 6. Pam Schutten Nijverdal; 7. Rixt Tol Hasselt; 8. Petra Welmers Dronten; 9. Anne Bekhuis Hengelo; 10. Sanne Prins Wierden; 11. Julia Engberink Apeldoorn; 12. Kyra Velner Rossum;

Amateurs/Sportklasse: 1. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 2. Kamiel Vleeming Zwolle; 3. Jeffrey Veltink Hardenberg; 4. Wilco Timmerman Emmeloord; 5. Wouter van Zanten Apeldoorn; 6. Michel Ahoud Elst Gld; 7. Daan Steffens Borne; 8. Paul van den Belt Rijssen; 9. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 10. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 11. Han van de Werfhorst Ommen; 12. Rick Leemhuis Tubbergen; 13. Martijn Bouwhuis Ommen; 14. Nordin Hudepol Almelo; 15. Johan Overweg Ommen; 16. Andreas Verwaal Apeldoorn; 17. Egbert Schoemaker Wapserveen; 18. Stan Driessen Gendt; 19. Tom Kaal Borne; 20. Michel Boerboom Driel;

Masters 30+: 1. Timo Fransen Westervoort; 2. Jos Huisman Zwolle; 3. Heini Koornberg Zwolle; 4. Glenn Edelenbos Enschede; 5. Harm Wantia Weerselo; 6. Gerjo Berentschot Zelhem; 7. Johan Flier Elburg; 8. Harbert Heins Almelo; 9. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 10. Hans Eric Kroesen Losser;

Masters 40+: 1. Marthijs Wegdam Dalen; 2. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Lammert Haverkamp Elburg; 5. Marcel Alma Harskamp; 6. Jim Koren Zeewolde; 7. Dick Post Wezep; 8. Ruud Steeghs Bemmel; 9. Reinier Treur Ugchelen; 10. Arnout Hurenkamp Enschede; 11. Gilbert van Campen Kranenburg; 12. Marcel van den Bosch Wezep; 13. Martijn Goedings Arnhem; 14. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk;

Masters 50+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Wim van Triest Elburg; 5. Sjaak van Hal Deventer; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7. Riny Pleij Wierden;

Masters 60+: 1. MichaŽl Bolle Wezep; 2. Marten Nijmeijer Lemmer; 3. Jos Nederlof Lochem; 4. Klaas Bolks Hardenberg;

 

DK.OOST-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite: 1. Arjan Hofman Nunspeet; 2. Rens te Stroet Keijenborg; 3. Nick Kweldam Aalten; 4. Xaf Houwers Aalten; 5. Timon Ratering Megchelen; 6. Jorjan Jorritsma Appelscha; 7. Wim Kleiman Almelo; 8. Marien Bogerd Kootwijk; 9. Edwin Wielink Twello; 10. Mark Schreurs Aalten; 11. Jasper Plender Almelo; 12. Wouter Hendriksen Varsseveld; 13. Philip Kootstra Almelo; 14. Arjan de Haan Rouveen; 15. Henk Wildeman Deventer; 16. Bor Houwers Aalten; 17. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 18. Marc Janssen Ede; 19. Coen Bosch Twello; 20. Ruben Wieberdink Elburg; 21. Maarten Berrevoets Arnhem; 23. Thomas van Dulmen Velp;

Beloften: 1. Per Wiggers Oldenzaal; 2. Jelle Wolsink Hengelo ov; 3. Stan Wijkel Holsloot; 4. Bas Tietema Zwolle; 5. Christian Varweg Hardenberg; 6. Yannick Vrielink Zutphen; 7. Wiebe Scholten Dieren; 8. Wessel Zennipman Zutphen; 9. Jelle Johannink Denekamp; 10. Olav Wallinga Zutphen; 11. Kevin Coster Hasselt; 12. Maarten Lubbers Winterswijk; 13. Koen Jansen Baak; 14. Sven Tellegen Hattem; 15. Wietse Kamp Hengelo; 16. Arne Peters Beekbergen; 17. Lorenzo Harbers Nijverdal; 18. Lars Olde Meierink Overdinkel; 19. Rik Wielink Apeldoorn; 20. Koen Paalman Nijverdal; 21. Niek Meijer Zeddam; 22. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 23. Tim Putman Zelhem; 24. Stan Gosink Coevorden; 25. Niels Beelen Nunspeet; 26. Martijn van Deest Emmen; 27. Luuk Lohuis Denekamp; 28. Patrick van Benthem Hellendoorn; 30. Harro Groeneveld Zalk;

Junioren: 1. Meindert Weulink Diepenveen; 2. Chiel Schulten Raalte; 3. Sam Gademan Beek; 4. Jord Baak Dronten; 5. Rick Pluimers Enter; 6. Tim Marsman Hattem; 7. Cornee Jansen Lelystad; 8. Iska Buwalda Biddinghuizen; 9. Tim Naberman Genemuiden; 10. Joren Bloem Brummen; 11. Niels Bakker. Rijssen; 12. Lars de Bot Losser; 13. Adam de Boer Apeldoorn; 14. Beer Kwak Diepenveen; 15. Hidde Kamp Hengelo; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Jip Steman Zutphen; 18. Sten Harmeling Nijverdal; 19. Sam Looman 20. JoŽl van de Weg Elburg; 21. Ferron Homan Dalfsen; 22. Livay Schotten Doesburg; 23. Jelle Bootsveld Heino; 24. Max Kroonen Diepenveen; 25. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 26. Ben Bartels Dalfsen; 27. Jermo Hesselink Overdinkel; 28. Ivo Verbeek Luttelgeest; 29. Mike Vliek Vriezenveen; 30. Mohs Klunder Nijeveen;

Nieuwelingen: 1. Lars Boven Reutum; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pim Ronhaar Hellendoorn; 4. Matthijs Varweg Hardenberg; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Steyn Lamberink Bergentheim; 7. Milan Ziemerink Glane; 8. Bas Scheffer Wierden; 9. Hugo Kars Oosterbeek; 10. Pepijn Reinderink Ruurlo; 11. Dennis Willems Boxmeer; 12. Rick Hezeman Apeldoorn; 13. Sammy Berkelder Varsseveld; 14. Jur Groot Koerkamp Raalte; 15. Bram Braat Zutphen; 16. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 17. Ramon Veurink Hardenberg; 18. Marnick Duivelshof Oldenzaal; 19. Jip Kramer Oosterbeek; 20. Thomas Bosman Driel; 21. Leon Ellermann Emmen; 22. Bjorn ten Have Harreveld; 23. Tycho Nomden Hoenderloo; 24. Pieter Ullersma Arnhem; 25. Jelle Baks Haalderen; 26. Rik Groenhuizen Deventer; 27. Jorn Nijenhuis Hellendoorn; 28. Bram Gerritsen Bemmel; 29. Pim Schenk Aalten; 30. Jonas Franken Apeldoorn;

Amateurs/Sportklasse: 1. Tom Wensink Enschede; 2. Rens Moorman Ootmarsum; 3. Kamiel Vleeming Zwolle; 4. Werner Altewischer Arnhem; 5. Jorrick Boshove Groesbeek; 6. Bobby Mellendijk Groenlo; 7. Jeffrey Veltink Hardenberg; 8. Niels Leferink Hengelo; 9. Nick Lubbers s-Heerenberg; 10. Bert Lip Hardenberg; 11. Rob van den Berghe Enschede; 12. Rochťz Harbers Nijverdal; 13. Bas Winters Hengelo; 14. Niels van Otterloo Nijbroek; 15. Ralf Scholten Netterden; 16. Lars Bekhuis Borne; 17. Bouke Gerritsma Enschede; 18. David van Dam Genemuiden; 19. Matthijs ten Buuren Hengelo; 20. Niek Olde Meule Hengelo; 21. Bas Goossens Borculo; 22. Martein Akse Heerde; 23. Bart Thomson Enschede; 24. Johan Overweg Ommen; 25. Arthur Helder Ommen; 26. Martijn Venterink Losser; 27. Martijn Bouwhuis Ommen; 28. Mike Kuyper Dronten; 29. Michel Ahoud Elst Gld; 30. Daan Steffens Borne;

Masters 30+: 1. Remco Bertelink Ede; 2. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 3. Heini Koornberg Zwolle; 4. Guido Benthem Velp; 5. Jasper Nijkamp Zwolle; 6. Harm Wantia Weerselo; 7. Gerard Haasjes Staphorst; 8. Albert Tuin Staphorst; 9. Timo Fransen Westervoort; 10. Luuk Lubberding Harderwijk; 11. Johan Flier Elburg; 12. Arnold van de Streek Oldebroek; 13. Patrick Reinders Enschede; 14. Wesley Pieterse Arnhem; 15. Michiel Derksen Oldenzaal; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Raymond Kienhuis Rijssen; 18. Mark Meijer Delden; 19. Rene v.d. Meulen Hattem; 20. Sander Nijhof Apeldoorn; 21. Remco Nijkamp Neede; 22. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 23. Willard Paalman Vriezenveen; 24. Jeroen Nijhuis Hengelo; 25. Michiel Berrevoets Didam; 26. Wouter van Zanten Apeldoorn; 27. Patrick Zonnenberg Dronten; 28. Raymond Koch Zwolle; 29. Rudi Nijkamp Vriezenveen; 30. Marco Wassink Ruurlo;

Masters 40+: 1. Arnout Hurenkamp Enschede; 2. Jos Kaal Didam; 3. Barry Koks Apeldoorn; 4. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 5. Maarten Nijland Rossum; 6. Stanley Alards Arnhem; 7. Patrick Grunder Oldenzaal; 8. Dick Kinket Hattem; 9. Martin Bekking Apeldoorn; 10. Bert Jan Hamer Hattem; 11. Marco Schenk Aalten; 12. Wilfred Harbers Putten; 13. Marcel van den Bosch Wezep; 14. Edward Huisman Nijverdal; 15. Diederik Hol Apeldoorn; 16. Tino Oosterlaar Heino; 17. Jeroen Wolbrink Deventer; 18. Tijs Westendorp Nijmegen; 19. Iwan Bourgonje Vaassen; 20. Hendrik Dorgelo Zwolle; 21. Remco Menting Apeldoorn; 22. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 23. Erik de Greef Vorden; 24. Martijn Goedings Arnhem; 25. Mark Hessels Schoonebeek; 26. Ernst Ogink Deventer; 27. Martijn Klein Lenderink Apeldoorn; 28. Dirk Jan Veldhorst Breedenbroek; 29. John g.m. Bremer Steenwijk; 30. Rik van Dijken s-Heerenberg;

Masters 50+: 1. Peter de Weert Staphorst; 2. Edwin Ophof Raalte; 3. Jos Wolfkamp Raalte; 4. Everhardus Roek Almelo; 5. Joost van Bezooijen Nijmegen; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Cor van der Ploeg Bemmel; 8. Wouter Daanen Heerde; 9. Gert Bosman Wijhe; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Peter Makkink Hengelo Gld; 12. Renť Rotscheid Apeldoorn; 13. John Zennipman Zutphen; 14. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 15. Bert Seijen Westerhaar; 16. Harm Jan Hovenkamp Zutphen; 17. Barjo Lamberink Bergentheim; 18. Erik Ruesink Dinxperlo; 19. Rob Niekolaas Zwolle; 20. Renť Klompstra Lelystad; 21. Stijn Wiegerinck Gorssel; 22. Andre te Pas Enschede;

Masters 60+: 1. MichaŽl Bolle Wezep; 2. Fred de Kinkelder Groenlo; 3. Gerrit ter Grote Reutum; 4. Klaas Bolks Hardenberg; 5. Bennie Sligman Laren Gld; 6. Jan Waaijer Langeveen; 7. Date Bosma Zutphen; 8. Mas Zandjans Goor;

 

DK.ZUID-HOLLAND TIJD.(2017.05.24)

Elite: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2. Casper van Wijck Rotterdam; 3. Arian Stolwijk Delft; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 6. Bjorn Koeman Utrecht; 7. Tim van Wijk Gilze; 8. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 9. Vincent Fackeldey Leiden; 10. Erik van Lakerveld Utrecht;

Beloften: 1. Sjoerd Bax Almkerk; 2. Jens van den Dool Hoogblokland; 3. Noah van der Meer Hoek van Holland; 4. Coen Onderwater Lisse; 5. Stefan Peeman Sommelsdijk; 6. Coen van Kleef Schipluiden; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Wessel van Koppen Schipluiden; 9. Etienne Lenting Nieuwveen; 10. Thomas van Bommel Rotterdam;

Junioren: 1. Daan Hoole Zuidland; 2. Maikel Zijlaard Rotterdam; 3. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Bas van Belle Zoetermeer; 5. Nick Brabander Honselersdijk; 6. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 7. Carlo van den Berg De Lier; 8. Menno van Capel Noorden; 9. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 10. Frank Stijger Honselersdijk; 11. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 12. Jasper van den Broek Berkel en Rodenrijs; 13. Maurice Sprockel Berkel en Rodenrijs; 14. Edo Maas Rotterdam;

Nieuwelingen: 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Joris Buters Nootdorp; 3. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 4. Luke Verburg Schiedam; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 7. Jesse Speijers Rotterdam; 8. Jonas de Poorter Den Haag; 9. Salvador Alvarado Rotterdam; 10. Daan Kool Zevenhoven; 11. Tom Tiegelaar Rotterdam; 12. Thijs Brugging Bleiswijk; 13. Luuk Spijker Sleeuwijk; 14. Thijn Kluts Leiden; 15. Biko van Mil Voorburg; 16. Loe van Belle Zoetermeer; 17. Max Jansen Dordrecht; 18. Ruben Blom Tienhoven; 19. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 20. Sebastiaan Vermulm Zoetermeer; 21. Tim van der Stam Bergschenhoek; 22. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 23. Tim Nasveld Abbenbroek; 24. Kenley Boxhoorn Bergschenhoek;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Jip van den Bos Oostknollendam; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Sylvie Boermans Duivendrecht; 6. HenriŽtta Colborne Engeland; 7. Danique Braam Veenwouden; 8. Bianca Lust Oostzaan; 9. Femke Markus Zwarte Kat; 10. Marieke van Witzenburg Brielle; 11. Melissa Wijfje Oudeschoot; 12. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 13. Tessa Dijksman Velserbroek; 14. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Marlies van der Lugt Delft; 17. Eveline de Groot Zoetermeer; 18. Doris de Rooij Den Haag; 19. Danielle de Hoog Pijnacker;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Amber van der Hulst Hazerswoude; 4. Lily Schuitemaker Volendam; 5. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Mylene de Zoete Naaldwijk; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Emma Boogaard Zwaag; 11. Nienke Wasmus Den Hoorn; 12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 14. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 15. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 17. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 18. Sandy van der Pols Alkmaar;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ilsa Kluit Beets; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Marit Wasmus Den Hoorn; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Sofie Duyn Hoogwoud; 7. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 8. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 9. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 10. Leonie Bos s-Gravendeel; 11. Maud Adriaansen Dordrecht; 12. Malena van Dam Haastrecht; 13. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 14. Judith Stolze De Lier; 15. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Amateurs/Sportklasse: 1. Bas Canoy Dordrecht; 2. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 3. Diederik Thier Den Haag; 4. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 5. Gijs Bouman Delft; 6. Jan Sachtleven Den Haag; 7. Peter Hoogerheide Dirksland; 8. Kevin Hulsker Nootdorp; 9. Mike van der Ham Lexmond; 10. Desley Boxhoorn Bergschenhoek;

Masters 30+: 1. Bob van den Berg s-Gravenzande; 2. Steven Holscher Rotterdam; 3. Bas Kaptein Noordwijkerhout; 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Robert Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk; 6. Wout Roos Stad aan het Haringvliet;

Masters 40+: 1. Menno Gobielje Gouda; 2. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 3. Martin van Rij Zuidland; 4. Rob Vos Delfgauw; 5. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 6. Ronald van Herp Den Haag;

Masters 50+: 1. Andre Grootveld Zoetermeer; 2. Dick van der Breggen Ellemeet; 3. Aart van Beuzekom Nieuwpoort;

 

DK.ZUID-HOLLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite: 1. Hans Dilling Nijmegen; 2. Diederik Deelen Berkenwoude; 3. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 4. Casper van Wijck Rotterdam; 5. Bjorn Koeman Utrecht; 6. Robert Berk Pijnacker; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Arno Kleinjan Gouda; 9. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Aron Romeijn Heerenveen; 11. Nick van der Meer Honselersdijk; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Pim de Beer Bakel; 14. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 15. Luuk van der Wal De Lier; 16. DaniŽl Langereis Delft; 17. Ruben Hoogland Rotterdam; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Jos Koop Delft; 20. Vincent Fackeldey Leiden; 21. Jacob Buijk Hardinxveld-Giessendam; 22. Witten Anthonise Dordrecht; 23. Bart van den Berg Wijngaarden; 24. Raymond Splinter Amsterdam; 25. Johan van der Eijk Strijen; 26. Ramon Vleugel Goes; 27. Niels van der Pijl Wageningen; 28. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 29. Frank de Reus Papendrecht; 30. Marvin van Spronsen Monster;

Beloften: 1. Coen van Kleef Schipluiden; 2. Jaap van der Meij Katwijk; 3. Etienne Lenting Nieuwveen; 4. Noah van der Meer Hoek van Holland; 5. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7. Antonie van Noppen Ridderkerk; 8. Bouwe Boonstra Rotterdam; 9. Niels Boele Leiden; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Wessel van Koppen Schipluiden; 12. Mike van Nunspeet Den Haag; 13. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Jarri Stravers Groot-Ammers; 15. Tijmen Snel Leiden; 16. Olivier van Pelt Spijkenisse; 17. Bastijn Boele Leiden; 18. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 19. Coen Onderwater Lisse; 20. Melle Meeuwisse Boskoop; 21. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 22. Thomas van Bommel Rotterdam; 23. Gino Bonemeijer Nootdorp;

Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 3. Casper Hordijk Rotterdam; 4. Sven Vijverberg Naaldwijk; 5. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 6. Noah de Groot Ottoland; 7. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 8. Freek Middelburg De Lier; 9. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 10. Bas van Belle Zoetermeer; 11. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 12. Markus Meerbeek Naaldwijk; 13. Menno van Capel Noorden; 14. Frank van den Broek Voorhout; 15. Jelle Scherpenzeel Nieuwpoort; 16. Daan Hoole Zuidland; 17. Milan van der Touw Voorschoten; 18. Herman Brinkman Rotterdam; 19. Frank Stijger Honselersdijk; 20. Raoul van Drunen Dordrecht; 21. Jasper van den Broek Berkel en Rodenrijs; 22. Mickey Schuller Dordrecht; 23. Matthew van der Linden Barendrecht; 24. Roel Post Pijnacker; 25. Thom Stuij Hei en Boeicop; 26. Daan Boekestijn Naaldwijk; 27. Kevin Vaarties Barendrecht; 28. Maikel Zijlaard Rotterdam; 29. Twan Karstel Rotterdam; 30. Maurice Sprockel Berkel en Rodenrijs;

Nieuwelingen: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Serginho Wilshaus Haarlem; 6. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Quinten Buijs De Lier; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Steijn Willemsen Rotterdam; 11. Loe van Belle Zoetermeer; 12. Biko van Mil Voorburg; 13. Michiel de Veld Rotterdam; 14. Stef Suijker Schipluiden; 15. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 16. Jesse Speijers Rotterdam; 17. Thijn Kluts Leiden; 18. Arjan Boshoven Spijkenisse; 19. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 20. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 21. Seth Weeder Leiden; 22. Joris Buters Nootdorp; 23. Jonas de Poorter Den Haag; 24. Beau van Izerloo Dordrecht; 25. Wouter Zwaan Bodegraven; 26. Bjorn Claassen Den Haag; 27. Max Jansen Dordrecht; 28. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 29. Bart Bronder Abbenbroek; 30. Thijs Brugging Bleiswijk;

Amateurs/Sportklasse: 1. Luuk van Wingerden Puttershoek; 2. Wilbert Heijn Leiden; 3. Jorick Heijn Leiden; 4. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 5. Joeri van Delft Voorburg; 6. Frank Lanting Den Haag; 7. Laurens Heijn Leiden; 8. Thijmen Polman Zoetermeer; 9. Michiel Vos Den Haag; 10. Mike Kruijthof Dordrecht; 11. Sebastiaan Egbers Alblasserdam; 12. Sjoerd van der Stelt Numansdorp; 13. Remon de Man s-Gravendeel;

Masters 30+: 1. Marten Koster Rheden; 2. Steven Holscher Rotterdam; 3. Sjoerd Botter Leiden; 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Ronald de Waal Amstelveen; 6. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 7. Rein Falke Amsterdam; 8. Jeroen Devilee Leiden; 9. Joost van der Helm Pijnacker; 10. Bram Boog Rotterdam; 11. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 12. Paul Bakker Rhoon; 13. Wouter Kelderman Rotterdam; 14. Casper Veltenaar Rotterdam; 15. Jarco van Binsbergen Herveld; 16. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17. Edwin Pauli s-Gravenhage; 18. Job Janssen Amsterdam; 19. Johan Boerefijn Alphen aan den Rijn; 20. Sjoerd van der Luijt Leiden; 21. Ton Verbon Wassenaar; 22. Arie van't Geloof Dirksland; 23. Reinier Jasperse Rotterdam; 24. Janwillem Testerink Leiden;

Masters 40+: 1. Arje de Waard Dordrecht; 2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Michele Somers Spijkenisse; 4. Andrť Kraan Gouda; 5. Peter Fils Pijnacker; 6. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 7. Ton Ippel Barendrecht; 8. Chris Heiberg Rotterdam; 9. Remko IJmker Hoogeveen; 10. Martijn Harteloh Dordrecht; 11. Johannes Lachi Rijnsburg; 12. Anne-Willem van der Meulen Den Haag; 13. Floris Vletter Leiden; 14. Arjan Kooij Numansdorp; 15. Jorrit Noppen Dordrecht; 16. Rob Vos Delfgauw; 17. Jeroen Martens Rotterdam; 18. Arjan Scheer Houten;

Masters 50+: 1. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 2. Theo Leenderts Rotterdam; 3. Chris Maas Papendrecht; 4. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 5. Jeroen Jansen Zoetermeer; 6. Walter Koster Etten-Leur; 7. Frans Rahms Waddinxveen; 8. Ad Slingerland Haastrecht; 9. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 10. Henri Spijkers Den Haag; 11. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 12. Marius van Breda Wassenaar; 13. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Remy Knaap Dordrecht; 16. Rik Bisschop Delft; 17. William van Rijswijk Rijswijk; 18. Peter Rademaker Alphen aan den Rijn; 19. Kees van Prooijen s-Gravenhage; 20. Geer Pronk Den Haag; 21. Ron Breeman Dordrecht; 22. Robert van Rhijn Rotterdam; 23. Joris Zandbergen Rijnsburg; 24. Marcel Verhagen Oud-Beijerland; 26. Erik Sandifort Rotterdam;

Masters 60+: 1. Arie Blomberg Kedichem; 2. Willem Hus Voorburg; 3. Piet Kralt Rijnsburg; 4. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 5. Menno Hillebregt Hillegom; 6. John Martin Hoek van Holland; 7. Piet Gruteke Rotterdam; 8. Ronald van Rhoon Zwijndrecht; 9. Cor Speijer Schiedam; 10. Aad Vingerling s-Gravendeel;

11. Jaap Spoor Rijswijk Zh;

 

KAMP.STUDENTEN.(2017.09.24)

Elite/Beloften: 1. Adne van Engelen t Zand; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Matthew Overste Amsterdam; 4. Coen van Kleef Schipluiden; 5. Marco Doets Monnickendam; 6. Lars Akkermans Ossendrecht; 7. Jelmer Nuijten Soest; 8. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 9. Jasper Bugter Elden; 10. Kevin Coster Hasselt; 11. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 12. Jorgos Schrijver Nijkerk Gld; 13. Brian Megens Maastricht; 14. Robbin van de Geer Maastricht; 15. David van Eerd Breda; 16. Lars Quaedvlieg Maastricht; 17. Mike Appelman Beverwijk; 18. Bruno Nakken Assen; 19. Wessel van Koppen Schipluiden; 20. Jorn Volkers Barendrecht; 21. Kevin Minten Mill; 22. Wouter Ruchtie Utrecht; 23. Jacob Buijk Hardinxveld-Giessendam; 24. Niels van der Pijl Wageningen; 25. Ivo Habets Sint Geertruid; 26. Michael-Angelo Romana Tilburg; 27. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 28. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 29. Tim Groot Bovenkarspel; 30. Joost van Wijngaarden Nijmegen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 2. Marco Kaldenbach Hoorn; 3. Sybren Welling Groningen; 4. Herman ten Kate Utrecht; 5. Matthijs Dijkstra Groningen; 6. Jermo le Fevre Purmerend; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Dirk van Leuken Best; 9. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Matijn Straatsma Utrecht; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Niels Ruijter Uithoorn; 14. Daniel Marsmans Utrecht; 15. Ivo Huisman Hoogkarspel; 16. Jorick Heijn Leiden; 17. Stan van der Meer Delft; 18. Kevin Hulsker Nootdorp; 19. Thomas van 't Klooster Delft; 20. Erik Stammes Amsterdam; 21. Jannes van Weele Utrecht; 22. Meindert Weulink Diepenveen; 23. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 24. Diederik Thier Den Haag; 25. Koos van Dam Amsterdam; 26. Mart Menger Noordhorn; 27. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 28. Freek Middelburg De Lier; 29. Bram Dissel Tilburg; 30. Bouwe Kuin Blesdijke;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Claudia Koster Assendelft; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Danique Braam Veenwouden; 4. Tessa Neefjes Wervershoof; 5. Melissa van der Peet Den Haag; 6. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Sophie van Bakel Maastricht; 9. Mariska Jetten Heemskerk; 10. Ingrid Huizing Haren Gn; 11. Hetty Hofstede Utrecht; 12. Sophie van der Horst Delft; 13. Marlies van der Lugt Delft; 14. Melanie Klement Diphoorn; 15. Rosan Baas Den Dungen; 16. Iris Ton Waskemeer; 17. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 18. Ivana Louhenapessy Breukelen; 19. Leontine Groeneveldt Amstelveen; 20. Rigt Kalsbeek Amsterdam; 21. Malou Hiemstra Utrecht; 22. Francina Dekker Amsterdam;

 

KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+.(2017.06.11)

Masters 30+: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Germon Peeters Tilburg; 4. Arthur Rutte Haarlem; 5. Niels van Otterloo Nijbroek; 6. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 7. Jarco van Binsbergen Herveld; 8. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 9. Wesley Pieterse Arnhem; 10. Niels van Deursen Den Haag; 11. Sidney Bley Houten; 12. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 13. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 14. Bas de Bruin Uithoorn; 15. Koen Polder Amsterdam; 16. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 17. Sven Roggeveen Utrecht; 18. Marco van Dijken Appingedam; 19. Roeland Mennink Utrecht; 20. Bob van den Berg s-Gravenzande; 21. Patrick Reinders Enschede; 22. Dennis Voskuilen Hoogland; 23. Bas van Dalen Ede Gld.; 24. Joost Arentsen Varsseveld; 25. Albert Tuin Staphorst; 26. Sander Boerkamp Amsterdam; 27. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 28. Bas van Boven Utrecht; 29. Lennar van Houwelingen Hardinxveld Giessend; 30. Ronald Kolkman Meteren;

Masters 40+: 1. Paul van Schalen Zetten; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Jeroen Jansman Oosterbeek; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Martijn Broekman Utrecht; 6. JuliŽn Smink Nijkerk Gld; 7. Maurice de Bruijn Haarlem; 8. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 9. Jan Terpstra Drachten; 10. Jeroen Rebel Geldrop; 11. Arje de Waard Dordrecht; 12. Chris van der Vegt Assen; 13. Robert de Poel Dordrecht; 14. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 15. Laurens Koster Oegstgeest; 16. Andrť Kraan Gouda; 17. Peter Fils Pijnacker; 18. Menno Gobielje Gouda; 19. Adrie Frijters Wageningen; 20. Marc van Grinsven Deurne; 21. Edwin Krijgh Dieren; 22. Werner Altewischer Arnhem; 23. Michele Somers Spijkenisse; 24. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 25. Dick Kinket Hattem; 26. Martijn Korstanje Utrecht; 27. Martin Bekking Apeldoorn; 28. Stanley Alards Arnhem; 29. Stefan Slager Beesd; 30. Erwin Tuithof Woerden;

Masters 50+: 1. Andrť van Reek Lisse; 2. Marcel Weinans Roden; 3. Edwin Ophof Raalte; 4. Caspar Hermans Amsterdam; 5. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 6. Jan Weevers Vorden; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 10. Marcel Lambregts Meteren; 11. Rodrick de Munnik Utrecht; 12. Joost van Bezooijen Nijmegen; 13. Jos Wolfkamp Raalte; 14. Erwin Kistemaker Diemen; 15. Everhardus Roek Almelo; 16. Chris Maas Papendrecht; 17. Emiel Kunkeler Zuilichem; 18. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 19. Gert Dijkstra Emmeloord; 20. Frank Nijssen Haarlem; 21. Jeroen Jansen Zoetermeer; 22. Marko Jeletich Amersfoort; 23. Gert de Veen Zuidbroek; 24. Walter Koster Etten-Leur; 25. Erik Satter Gameren; 26. Rene Smits Purmerend; 27. Wouter Daanen Heerde; 28. Bart van Breemen Amsterdam; 29. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 30. Anton Mink Linschoten;

Masters 60+: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2. Gijs Nederlof Kamerik; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Marcel Kamerling Amsterdam; 6. Arie Blomberg Kedichem; 7. Ron Smit Zandvoort; 8. Piet Kralt Rijnsburg; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Willem Hus Voorburg; 12. Fred de Kinkelder Groenlo; 13. Hans van Bavel Sint Anthonis; 14. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 15. Benno Pauw Nieuwegein; 16. Maas van Beek Barneveld; 17. Lex Goudswaard Houten; 18. Ben de Bruin Uithoorn; 19. Jan van der Tang Voorhout; 20. Jan de Veen Muntendam; 21. Jan Waaijer Langeveen; 22. Peter Keijzers Hillegom; 23. MichaŽl Bolle Wezep; 24. Jos van Wegen Hoogland; 25. Ron Veelo Almere; 26. Leo de Vet Koedijk; 27. Ronald van Beekum Nieuwegein; 28. Ronald van Rhoon Zwijndrecht; 29. Piet Gruteke Rotterdam; 30. Kees Verdouw Driebruggen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.(2017.06.18)

Elite ZC: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Jos Koop Delft; 3. Robbert Keus Naaldwijk; 4. Jaap Kooijman Sittard; 5. Nahom Desale Amstelveen; 6. BjŲrn Bakker Wijnjewoude; 7. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 8. Wessel Piersma Groningen; 9. Martijn Dijkstra De Knipe; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Dex Groen Tuitjenhorn; 13. Arjan Hofman Nunspeet; 14. Bram Verweij Haren Gn; 15. Jasper Plender Almelo; 16. Robert Berk Pijnacker; 17. Jelmer Asjes Assendelft; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 19. Patrick Bos Deventer; 20. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 21. Martijn Knol Zwolle; 22. Lieven Anthonise Dordrecht; 23. Jasper Schouten Dronten; 24. Jos de Vos Heerenveen; 25. Diederik Deelen Berkenwoude; 26. Tim Weerkamp Groningen; 27. Hans Dilling Nijmegen; 28. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 29. Eddy van IJzendoorn Tiel; 30. Casper van Wijck Rotterdam;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.(2017.06.24)

Beroepsrenners: 1. Ramon Sinkeldam Assendelft; 2. Wouter Wippert La Massana; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Coen Vermeltfoort Vlijmen;5. Arvid de Kleijn Herveld; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Dylan van Baarle Veenendaal; 8. Huub Duijn Sittard; 9. Jeroen Meijers Alphen Nb; 10. Elmar Reinders Emmen; 11. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 12. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 13. Tijmen Eising Emmen; 14. Sebastian Langeveld Lisse; 15. Koen de Kort Arans; 16. Marco Minnaard Wemeldinge; 17. Dennis van Winden Berkel en Rodenrijs; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Pim Ligthart Bergeijk; 20. Daan Meijers Dongen; 21. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 22. Piotr Havik Bergambacht; 23. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 24. Lars Boom Vlijmen; 25. Jesper Asselman Huissen; 26. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 27. Etienne van Empel Geldermalsen; 28. Twan Brusselman Helmond; 29. Rick Ottema Muntendam; 30. Taco van der Hoorn De Zilk;

Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Stef Krul Tjalleberd; 3. Hartthijs de Vries Kollum; 4. Julius van den Berg Purmerend; 5. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 6. Sjoerd Bax Almkerk; 7. Dylan Bouwmans Gemert; 8. Jaap de Jong Lunteren; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Nils Eekhoff Rijsenhout; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Dennis van der Horst Hasselt; 13. Jim Lindenburg Wateringen; 14. Bas van der Kooij Maassluis; 15. Gerco Pastoor Eemdijk; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Bryan Bouwmans Gemert; 19. Jasper Bugter Elden; 20. Yannick Detant Purmerend; 21. Jelle Johannink Denekamp; 22. Robin Lowik Vriezenveen; 23. Jarno Mobach Philippine; 24. Bas Tietema Zwolle; 25. Marco Doets Monnickendam; 26. Marten Kooistra Jonkerslan; 27. David Dekker Hedel; 28. Oscar van Wijk Wormer; 29. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 30. Justin Kloese Emmen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Floortje Mackaij Woerden; 4. Amy Pieters Zwanenburg; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Annemiek van Vleuten Wageningen; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Anna van der Breggen Zwolle; 9. Nina Kessler Velserbroek; 10. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 11. Eva Buurman Wervershoof; 12. Evy Kuijpers Lierop; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Karlijn Swinkels Handel; 16. Janneke Ensing Gieten; 17. Kirsten Wild Zwolle; 18. Riejanne Markus Zwarte Kat; 19. Mareille Meijering Stadskanaal; 20. Yara Kastelijn Neerkant; 21. Femke Markus Zwarte Kat; 22. Monique van de Ree Etten-Leur; 23. Kirsten Peetoom Bunde; 24. Rixt Meijer Heerenveen; 25. Demi de Jong Ossendrecht; 26. Cťline van Houtum Den Dungen; 27. Melanie Klement Diphoorn; 28. Nancy van der Burg Gouda; 29. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 30. Danique Braam Veenwouden;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD.(2017.06.21)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Stef Clement Made;

3. Robert Gesink Aalten; 4. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 5. Koen Bouwman Ulft; 6. Sam Oomen Tilburg; 7. Martijn Tusveld Utrecht; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Steven Lammertink Enter; 10. Dion Beukeboom Amsterdam; 11. Floris Gerts Leiden; 12. Oscar Riesebeek Tiel; 13. Piotr Havik Bergambacht; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 16. Ike Groen Tuitjenhorn; 17. Peter Koning Venhuizen; 18. Wieger van der Wier Marum; 19. Rick van Breda Den Helder; 20. Tijmen Eising Emmen; 21. Remco Grasman Emmeloord; 22. Marc Goos Bosschenhoofd; 23. Ronan van Zandbeek Schijndel; 24. MichaŽl de Jong Kortgene; 25. Dylan de Kok Steenbergen; 26. Luuc Bugter Nijmegen; 27. Gerwin Coljť Snelrewaard; 28. Casper van Wijck Rotterdam; 29. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 30. Jeroen Visser Alkmaar;

Beloften.Tijd: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 3. Bas Tietema Zwolle; 4. Hartthijs de Vries Kollum; 5. Jarno Mobach Philippine; 6. Stef Krul Tjalleberd; 7. Nils Sinschek Maastricht; 8. Wout van Elzakker Hoogerheide; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Marten Kooistra Jonkerslan; 11. Ide Schelling Den Haag; 12. Rens Tulner Lexmond;

13. Nils Eekhoff Rijsenhout; 14. Sjoerd Bax Almkerk; 15. Dylan Bouwmans Gemert; 16. Adriaan Janssen Diepenveen; 17. Alex Mengoulas Almere; 18. Dorus de Rijk De Rijp; 19. Jens van den Dool Hoogblokland; 20. Robin Lowik Vriezenveen; 21. Wiebe Scholten Dieren; 22. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 23. Xavier Poels Oeffelt; 24. Rik Wielink Apeldoorn; 25. Tim Groot Bovenkarspel; 26. Willem Bok Maren-Kessel; 27. Etienne Lenting Nieuwveen; 28. Lorenzo Harbers Nijverdal; 29. Bram Welten Moergestel; 30. Lars Olde Meierink Overdinkel;

Junioren.Tijd: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Thymen Arensman Deil; 3. Daan Hoole Zuidland; 4. Maikel Zijlaard Rotterdam; 5. Stijn Daemen Landgraaf; 6. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 7. Edo Maas Rotterdam; 8. Tim Marsman Hattem; 9. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 10. Timo de Jong Goes; 11. Danny van der Tuuk Assen; 12. Jelle Bootsveld Heino; 13. Nick Brabander Honselersdijk; 14. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 15. Stijn Ruijter Uithoorn; 16. Jeroen van Krimpen Utrecht; 17. Bas van Belle Zoetermeer; 18. Tim Bierkens Stampersgat; 19. Huub Deelstra Hoogeveen; 20. Alain Broos Baarle-Nassau; 21. Max Kroonen Diepenveen; 22. Quinten Veling Monnickendam; 23. Sven Nijzingh Zuilichem; 24. Tim Naberman Genemuiden; 25. Jobbe Krijnsen Bolsward; 26. Wesley Mol Kapelle; 27. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 28. Martijn Rškers Bavel; 29. Ruben van der Pijl Amstelveen; 30. Luuk van Gestel Moergestel;

Nieuwelingen.Tijd: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Bodi Del Grosso Eelde; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Lars Boven Reutum; 5. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Joris Buters Nootdorp; 9. Pim Ronhaar Hellendoorn; 10. Hidde van Veenendaal Dongen; 11. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 12. Hugo Kars Oosterbeek; 13. Joris Kroon Schalkwijk; 14. Owen Geleijn Rijsenhout; 15. Luke Verburg Schiedam; 16. Pepijn Reinderink Ruurlo; 17. Boris Romers Rozenburg; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 20. Jordan Habets Sint-Geertruid 21. Jelte Krijnsen Bolsward; 22. Jesse Speijers Rotterdam; 23. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 24. Daan Kool Zevenhoven; 25. Niek Hoornsman Wieringerwerf; 26. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 27. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 28. Mike Schuch Leek; 29. Leon Ellermann Emmen; 30. Rick Metselaar Hoogeveen;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Ellen van Dijk Woerden; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Lucinda Brand Rotterdam; 5. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 6. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Riejanne Markus Zwarte Kat; 11. Amy Pieters Zwanenburg; 12. Karlijn Swinkels Handel; 13. Minke Slingerland Oosterhout; 14. Bianca Lust Oostzaan; 15. Aafke Soet Heerenveen; 16. Loes Adegeest Enschede; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Sabrina Stultiens Meijel; 19. Sylvie Boermans Duivendrecht; 20. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 21. Maaike Boogaard Zwaag; 22. Femke Markus Zwarte Kat; 23. Alicja Verhagen Woerden; 24. Nina Buysman Bovenkarspel; 25. Ilona Hoeksma Luxwoude; 26. Larissa Drysdale Heerenveen; 27. Roos Hoogeboom Utrecht; 28. Claudia Jongerius Hoogerheide; 29. Marieke van Witzenburg Brielle; 30. Rixt Meijer Heerenveen;

Junior-Vrouwen.Tijd: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Britt Knaven Strijbeek; 4. Anne van Rooijen Driel; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Noa Jansen Oosterhout Nb; 8. Amber van der Hulst Hazerswoude; 9. Sylvie Swinkels Handel; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 12. Eva Bijwaard Hillegom; 13. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 14. Lorena Wiebes Mijdrecht; 15. Tessa Paardekooper Groenlo; 16. Charlotte Kool Kortenhoef; 17. Phaedra Krol Heerde; 18. Mischa Bredewold Hoogland; 19. Mylene de Zoete Naaldwijk; 20. Lonneke Uneken Veendam; 21. Emma Boogaard Zwaag; 22. Dieke Hendriks Vught; 23. Maartje Cox Neer; 24. Joyce Arrammach Maastricht;

Nieuweling-Meisjes.Tijd: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Iris Schultinga Zuidlaren; 7. Ilsa Kluit Beets; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Silke Smulders Loon op Zand; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Maike van der Duin Assen; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Ilse Pluimers Enter; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Pien Limpens Obbicht; 16. Marit Wasmus Den Hoorn; 17. Carolien de Bruin Zuidbroek; 18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Lieke Janssen Panningen; 20. Sofie Duyn Hoogwoud; 21. Demi van Dijke Borssele; 22. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 23. Sanne Jongenelen Steenbergen; 24. Nina Spapen Rijen;

 

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG.(2017.06.17)

Junioren.Weg: 1. Adne Koster Roden; 2. Jesse de Rooij Hoorn; 3. Lars Oreel Goes; 4. Bas van Belle Zoetermeer; 5. Ruben van der Pijl Amstelveen; 6. Mick Kemper Volendam; 7. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 8. Alain Broos Baarle-Nassau; 9. Daan Hoole Zuidland; 10. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 11. Maikel Zijlaard Rotterdam; 12. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 13. Rick Pluimers Enter; 14. Thymen Arensman Deil; 15. Timo de Jong Goes; 16. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 17. Chiel Schulten Raalte; 18. Melvin Lindelauf Gulpen; 19. Joren Bloem Brummen; 20. Stijn Daemen Landgraaf; 21. Mauro Spapen Rijen; 22. Lars Mastebroek Barneveld; 23. Tim Naberman Genemuiden; 24. Sven Hassert Bocholtz; 25. Kars ten Boske Wintelre; 26. Iska Buwalda Biddinghuizen; 27. Jasper Haest Roosendaal; 28. Koen van Helvoirt Erp; 29. Max Kroonen Diepenveen; 30. Herman Brinkman Rotterdam;

Nieuwelingen.Weg: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Axel van der Tuuk Assen; 7. Enzo Leijnse Amstelveen; 8. Luke Verburg Schiedam; 9. Salvador Alvarado Rotterdam; 10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 11. Hugo Kars Oosterbeek; 12. Matthijs Varweg Hardenberg; 13. Lars Boven Reutum; 14. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 15. Melvin Drost Veenendaal; 16. Jelte Krijnsen Bolsward; 17. Pepijn Reinderink Ruurlo; 18. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 19. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 20. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 21. Huub Artz Wintelre; 22. Loe van Belle Zoetermeer; 23. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 24. Noah Vreeswijk Someren; 25. Arjan Boshoven Spijkenisse; 26. Steijn Willemsen Rotterdam; 27. James Potter Soest; 28. Stef Suijker Schipluiden; 29. Mike Schuch Leek; 30. Bram Leerkes Twello;

Junior-Vrouwen: 1. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 2. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Lonneke Uneken Veendam; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Charlotte Kool Kortenhoef; 8. Anne de Ruiter Polsbroek; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Eva Bijwaard Hillegom; 11. Kirstie van Haaften De Meern; 12. Eva Jonkers Staphorst; 13. Noa Jansen Oosterhout Nb; 14. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 15. Bente van Teeseling Abcoude; 16. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 17. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Sylvie Swinkels Handel; 19. Anne van Rooijen Driel; 20. Amber van der Hulst Hazerswoude; 21. Tessa Paardekooper Groenlo; 22. Lily Schuitemaker Volendam; 23. Nienke Wasmus Den Hoorn; 24. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 25. Quinty van de Guchte Driewegen; 26. Mischa Bredewold Hoogland; 27. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 28. Marit Cent Goor; 29. Lieke Lap Dronten; 30. Aniek van Alphen Hapert;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Puck Pieterse Amersfoort; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Mickey Nijkamp Zwolle; 7. Maud Rijnbeek Limmen; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Eline van Rooijen Woerden; 11. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Ilse Grit Zwolle; 13. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 14. Silke Smulders Loon op Zand; 15. Fleur van der Peet Den Haag; 16. Joan de Bruyn Bergeijk; 17. Marit Wasmus Den Hoorn; 18. Ilsa Kluit Beets; 19. Rose Kloese Emmen; 20. Noa de Haan Terschuur; 21. Leonie Bos s-Gravendeel; 22. Iris Schultinga Zuidlaren; 23. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 24. Pien Limpens Obbicht; 25. Rosan Koper Heemskerk; 26. Anna van Wersch Tilburg; 27. Lieke Janssen Panningen; 28. Nina Spapen Rijen; 29. Ruth van Hulst Zwolle; 30. Lisa Dorussen Beuningen;

 

RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND.(2017.06.05)

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit Deventer; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Quinty Ton Geldermalsen; 4. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 5. Andrea Lodder Zwolle; 6. Inez Beijer Driel; 7. Esther Veldman Enschede; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Renske Winters Doesburg; 10. Willemiek Meinders Dronten; 11. Irene Gerritsen Bemmel; 12. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 13. Anne-Wil Veldman Amsterdam; 14. Rixt Hoogland Enschede; 15. Lisanne Roelofs Enschede; 16. Mimi Tjoeng Hilversum; 17. Hetty Hofstede Utrecht; 18. Annefleur de Leeuw Zwolle; 19. Myrthe Willemsen Elst; 20. Aniek Rooderkerken Utrecht; 21. Ivana Louhenapessy Breukelen; 22. Renske Hebing Utrecht; 23. Tamara Rumuller Almere; 24. Melanie Klement Diphoorn; 25. Veronique Rap Vleuten; 26. Lisa Winters Hasselt; 27. Tessa van der Veen De Bilt; 28. Marit ten Kampe Holten; 29. Cinta Depondt Utrecht; 30. Andrea Lodder Zwolle;

Junior-Vrouwen: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Anouk Spies Wageningen; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Anne van Rooijen Driel; 6. Mischa Bredewold Hoogland; 7. Iris Ton Waskemeer; 8. Tessa Paardekooper Groenlo; 9. Kirsten Westerhuis Leersum; 10. Sanne Vermeer Dodewaard; 11. Isa Pieterse Amersfoort; 12. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 13. Lora Bonthuis Ingen; 14. Rienke ten Have Harreveld; 15. Caya Krol Heerde; 16. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 17. Marike Goense Lelystad;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Dorien Hoog Antink Ochten; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 7. Mickey Nijkamp Zwolle; 8. Ilse Pluimers Enter; 9. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 10. Ruth van Hulst Zwolle; 11. Julia Engberink Apeldoorn; 12. Danielle Quint Deil; 13. Pam Schutten Nijverdal; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Lisa Dorussen Beuningen; 17. Sofie van Rooijen Driel; 18. Kyra Velner Rossum; 19. Iris Hoog Antink Ochten; 20. Samira van Zuthem Zwolle; 21. Maaike Vorsteveld Ede; 22. Romagna Nijkamp Zwolle;

 

RK.WEST-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Rixt Meijer Heerenveen; 3. Marieke van Witzenburg Brielle; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Melissa van der Peet Den Haag; 6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Winanda Spoor Apeldoorn; 8. Minke Bakker Monster; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10. Sofie van Horik Oosterwijk; 11. Sylvie Boermans Duivendrecht; 12. Guusje Waalboer Dordrecht; 13. Eveline de Groot Zoetermeer; 14. Evy Kuijpers Lierop; 15. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 16. Yvette de Koning Uitgeest; 17. Inge Mostert Delfgauw; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 20. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 21. Ingrid Tempert Lemele; 22. Daimy Hellemons Hoeven; 23. Hanneke de Goeje Leiden; 24. Jitske Kuiper Edam; 25. Hanne Tersmette Wormerveer; 26. Simone de Vries Oldelamer; 27. Merel Hofman Bleiswijk; 28. Nike Beckeringh Hilversum; 29. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 30. Roza Blokker Aalsmeer;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Kirstie van Haaften De Meern; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Eva Bijwaard Hillegom; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15. Lieke van der Draaij Dordrecht; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 18. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 19. Isabel Tambach Assendelft; 20. Lotte Beukers Monster; 21. Bente van Teeseling Abcoude; 22. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 23. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 24. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 25. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 26. Lily Schuitemaker Volendam; 27. Iris Hofman Bleiswijk; 28. Verena Batenburg Piershil; 29. Ilse Nasveld Abbenbroek; 30. Maaike Meistrok Elshout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 4. Judith Stolze De Lier; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Iris Verschuren Streefkerk; 9. Ilsa Kluit Beets; 10. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 11. Sofie Duyn Hoogwoud; 12. Alysha van Neck Amstelveen; 13. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 14. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 15. Denice Keesman Velserbroek; 16. Leonie Bos s-Gravendeel; 17. Oriana Soerewijn Velserbroek; 18. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 19. Malena van Dam Haastrecht; 20. Maud Adriaansen Dordrecht; 21. Anne Tom Den Haag; 22. Lieke Van Weereld Papendrecht; 23. Kiki Janse Zaandam; 24. Iris de Boer Zaandam; 25. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 26. Tess Booijen Oostzaan; 27. Lorraine RŲge Alphen aan den Rijn; 28. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 29. Renka van der Tak Papendrecht;

 

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG.(2017.06.05)

Elite/Beloften: 1. Sieben Wouters Zundert; 2. Dennis Buijs Benthuizen;

3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Willem Bok Maren-Kessel; 5. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 6. Roel van der Stegen Sittard; 7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9. Paul Cremers Gulpen; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Xavier Poels Oeffelt; 12. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Daaf Koemans Terheyden; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 17. Lars van der Poel Hoogerheide; 18. Tom Manders Uden; 19. Julian Stolk Pijnacker; 20. Arjan Kuiten Geldrop; 21. Bas Sitters Zegge; 22. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 23. Rob van Broekhoven Roosendaal; 24. Erik Boer Wolphaartsdijk; 25. Rob Vincenten Bavel; 26. Jordi Timmermans Langeweg;

Junioren: 1. Stijn Daemen Landgraaf; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Timo de Jong Goes; 5. Kevin Reuvers Zevenbergen; 6. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Lars Oreel Goes; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Wesley Mol Kapelle; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Ezra Tolhoek Zierikzee; 14. Mauro Spapen Rijen;

15. Geert Verheijen Rijsbergen; 16. Wessel Verschueren Ulicoten; 17. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 18. Luca Vreeswijk Someren; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Tom Peters Thorn; 21. Sven Hassert Bocholtz; 22. Luuk Herben Gronsveld; 23. Tim Bierkens Stampersgat; 24. Martijn Rškers Bavel; 25. Melvin Lindelauf Gulpen; 26. Koen van Helvoirt Erp; 27. Jasper Haest Roosendaal; 28. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 29. Roy Dirven Bergeijk; 30. Alain Broos Baarle-Nassau;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Noah Vreeswijk Someren; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Pieter de Groof Heeze; 6. Jordan Habets Sint-Geertruid 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Dennis van Dijk Beek en Donk; 9. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 10. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 11. Lars Hohmann Oosterhout; 12. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 13. Mark de Groot Hoeven; 14. Kevin Arrammach Maastricht; 15. Huub Artz Wintelre; 16. Joppe de Heij Heteren; 17. Martijn Rasenberg Terheyden; 18. Luca van den Boom Boekel; 19. Ward de Schepper Wagenberg; 20. Jaap Roelen Chaam; 21. Louk van den Bos Vlijmen; 22. Daan Douven Herten; 23. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 24. Bart Beks Wouw; 25. Marijn Maas Huijbergen; 26. Wouter Hopmans Hoogerheide; 27. Aleksandr Maas Den Dungen; 28. Pieter Prosman Zaltbommel; 29. Xander van Dijk Roosendaal; 30. Jochem Crusio Tilburg;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Yara Kastelijn Neerkant; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Kylie Waterreus Ulestraten; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Nancy van der Burg Gouda; 7. Minke Slingerland Oosterhout; 8. Ymke Stegink Heusden; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Maud Kaptheijns Westerhoven; 11. Cťline van Houtum Den Dungen; 12. Claudia Jongerius Hoogerheide; 13. Puck Moonen Liempde; 14. Alicja Verhagen Woerden; 15. Senna Feron Schimmert; 16. Geerte Hoeke Leiden; 17. Tessa Hoogma Utrecht; 18. Kirsten Peetoom Bunde; 19. Veerle Goossens Bakel; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 21. Femke Geeris Geldrop; 22. Olga de Boer Hazerswoude; 23. Maaike Boogaard Zwaag; 24. Hanneke Mulder Utrecht; 25. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 26. Jet Wildeman Nijmegen; 27. Ingrid Stolwijk Rotterdam; 28. Melissa Steenhof Drachten; 29. Esther van der Burg Nootdorp; 30. Roos Anneveldt Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Sylvie Swinkels Handel; 2. Britt Knaven Strijbeek; 3. Quinty van de Guchte Driewegen; 4. Aniek van Alphen Hapert; 5. Manon van der Kroft Valkenswaard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Sanne Jongenelen Steenbergen; 3. Anna van Wersch Tilburg; 4. Femke Gerritse Rosmalen; 5. Pien Limpens Obbicht; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Lieke Janssen Panningen; 8. Shirin van Anrooij Kapelle; 9. Joan de Bruyn Bergeijk; 10. Silke Smulders Loon op Zand; 11. Demi van Dijke Borssele; 12. Elisa Sernť Breda; 13. Anoek Kuijpers Gilze; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 15. Marit Berkers s-Hertogenbosch; 16. Julia van Bokhoven Tilburg; 17. Borg Senneker Breda; 18. Lotte Akkermans Ossendrecht;

Amateurs/Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Berto van Dam Herten; 3. Bram Mens Wateringen; 4. Edwin Arts Helmond; 5. Paul van Schalen Zetten; 6. Luuk Rutten Wageningen; 7. Antoine Moonen Cuijk; 8. Eric van de Meent Lent; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Brian Rutjens Melick; 11. Twan Kops Veldhoven; 12. Robbin van de Geer Maastricht; 13. Thijmen Braem Eindhoven; 14. Roy Steuten Ell 15. F. Kooijmans Beek en Donk; 16. Detlef la Grand Eindhoven; 17. Jeroen van de Weijer Oploo; 18. Ronald Kolkman Meteren; 19. Eric Maillard Belgie; 20. Peter Stienstra Heerlen; 21. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 22. Joren Bronkhorst Gorinchem; 23. Rob Linsen Waalre; 24. Bart Streefkerk Ameide; 25. Wouter van Leeuwen Arnhem; 26. Dik van de Koolwijk Elst; 27. Joep Keijsers Leiden; 28. Peter van den Heuvel Bakel; 29. Joost Aelmans Uden; 30. Koen Wulterkens Boxmeer;

Amateurs: 1. Germon Peeters Tilburg; 2. Guus de Graauw Etten-Leur;

Masters 30+: 1. Jernst Tempelaar Nijmegen; 2. Tom Davids Nijmegen; 3. Rik Brouwer Lent; 4. Henk de Jong Nieuwveen; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel;

6. Rein Cobussen Wijchen; 7. Joppe van Stiphout Lent; 8. Tom Meulendijks Nijmegen; 9. Sander Dijkink Odiliapeel; 10. Stef van der Hijden Nijmegen; 11. Martijn de Groot Gorinchem;

Masters 40+: 1. Stephan Lotz Maasmechelen(Bel); 2. Jernst Tempelaar Nijmegen; 3. Tom Davids Nijmegen; 4. Edwin Raats Helmond; 5. Rik Brouwer Lent; 6. Henk de Jong Nieuwveen; 7. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 8. Ron Paffen Milsbeek; 9. Jeroen Rebel Geldrop; 10. Rein Cobussen Wijchen; 11. Joppe van Stiphout Lent; 12. Tom Meulendijks Nijmegen; 13. Henry Schut Zeeland; 14. Sander Dijkink Odiliapeel; 15. Andrew O'Hara Grave; 16. Ronny Bossers Waalwijk; 17. Eddy Hermsen Ochten; 18. Stef van der Hijden Nijmegen; 19. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 20. Stan Janssen Goch; 21. Stefan Verheijen Gemert; 22. John van Rullen Schijndel; 23. Dick van Loon Oosteind; 24. Marcel Webers Milsbeek; 25. Jos Bogaerts Strijbeek; 26. Martijn de Groot Gorinchem; 27. Rob Rowaan Made; 28. Albert van Beuningen Geertruidenberg; 29. Thijs van der Bijl Lent;

Masters 50+: 1. John van Rullen Schijndel; 2. Jos Bogaerts Strijbeek; 3. Rob Rowaan Made; 4. Albert van Beuningen Geertruidenberg;

Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Dick van Loon Oosteind;

 

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD.(2017.06.07)

Elite: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Marc Goos Bosschenhoofd; 3. MichaŽl de Jong Kortgene; 4. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 5. Ronan van Zandbeek Schijndel; 6. Dylan de Kok Steenbergen; 7. Roy Eefting Apeldoorn; 8. Bram de Kort Dongen; 9. Michael-Angelo Romana Tilburg; 10. Nahom Desale Amstelveen; 11. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 12. Jeffrey Doornbusch Breda; 13. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 14. Nol van Loon Breda; 15. Carlo van Doorn Hintham;

Beloften: 1. Jarno Mobach Philippine; 2. Wout van Elzakker Hoogerheide; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Xavier Poels Oeffelt; 5. Erik Boer Wolphaartsdijk; 6. Bob Kerkhofs Wouw; 7. Marc Kivits Schijndel; 8. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 9. Noah van Horen Eindhoven; 10. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 11. Bas Sitters Zegge; 12. Mart Muskens Heesbeen;

Junioren: 1. Alain Broos Baarle-Nassau; 2. Lars Oreel Goes; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Martijn Rškers Bavel; 5. Timo de Jong Goes; 6. Luuk van Gestel Moergestel; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Thijs Barendregt Kruiningen; 9. Kevin Haest Rijsbergen; 10. Jesse Huijbregts Roosendaal; 11. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 12. Roy Dirven Bergeijk; 13. Kelvin Kanen Bergeijk; 14. Jasper Haest Roosendaal; 15. Mauro Spapen Rijen; 16. Ezra Tolhoek Zierikzee; 17. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 18. Bart Artz Wintelre; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Pepijn Hillemans Middelburg; 21. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 22. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 23. Rick Burgmans Westerhoven; 24. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 25. Simon Demaret Etten-Leur; 26. Nick de Munnik Kapelle;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 4. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 5. Boris Romers Rozenburg; 6. Pieter Prosman Zaltbommel; 7. Wouter van de Weerdhof Lobith; 8. Jody Jochems Sint Anthonis; 9. Wouter Hopmans Hoogerheide; 10. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 11. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 12. Ward de Schepper Wagenberg; 13. Erben van Meer Nispen; 14. Marijn Maas Huijbergen; 15. Jaap Roelen Chaam; 16. Lars Mengerink Breda; 17. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 18. Jochem Crusio Tilburg; 19. Xander van Dijk Roosendaal; 20. David van Eersel Breda; 21. Tim Hennekam Zundert; 22. Niels Huijbregts Wernhout; 23. Huub Artz Wintelre; 24. Mika Sardina Helmond; 25. Joep van Engelen Tilburg; 26. Nelson Peetoom Belgie;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 4. Demi de Jong Ossendrecht; 5. Karlijn Swinkels Handel; 6. Minke Slingerland Oosterhout; 7. Claudia Jongerius Hoogerheide; 8. Alicja Verhagen Woerden; 9. Maud Kaptheijns Westerhoven; 10. Mathilde Matthijsse Grijpskerke; 11. Lindy van Anrooij Kapelle; 12. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 13. DŤvon Kuijstermans Oudenbosch; 14. Kim Lahaije Tilburg; 15. Sabine Hey Oosterhout; 16. Aimťe Schoe Vrouwenpolder; 17. Morag Wouters Oosterhout Nb;

Junioren-Vrouwen: 1. Britt Knaven Strijbeek; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Sylvie Swinkels Handel; 5. Aniek van Alphen Hapert; 6. Dieke Hendriks Vught;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Silke Smulders Loon op Zand; 3. Nina Spapen Rijen; 4. Shirin van Anrooij Kapelle; 5. Sanne Jongenelen Steenbergen; 6. Anna van Wersch Tilburg; 7. Lieke Janssen Panningen; 8. Joan de Bruyn Bergeijk; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Lonneke Geraerts Luyksgestel; 11. Anoek Kuijpers Gilze; 12. Demi van Dijke Borssele; 13. Elisa Sernť Breda; 14. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 15. Merel Korstanje Tilburg;

Masters 30+: 1. Henk de Jong Nieuwveen; 2. Jernst Tempelaar Nijmegen; 3. Jordy Meerman Breda; 4. Luuk Nissen Best; 5. Tijmen Moltmaker Lent; 6. Ronald Kolkman Meteren; 7. Peter Rikkers Gorinchem;

Masters 40+: 1. Marcel Webers Milsbeek; 2. Marc Assinck Aalst-Waalre;

Masters 50+: 1. John de Leeuw Breda; 2. John Antens Wernhout; 3. Jurgen Zijlstra Bergeijk; 4. Erik Satter Gameren; 5. Ad van Broekhoven Zundert; 6. Johan Gommers Wernhout; 7. Joannathan Duinkerke Goes;

Masters 60+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal;