UITSLAGEN CRITERIUM RAAMSDONKSVEER T/M ZWANENBURG

RAAMSDONKSVEER.(2017.06.25)

Elite/Beloften: 1. Hans Dilling Nijmegen; 2. Bart Dielissen Breda; 3. Bryan van Rutten Roosendaal; 4. Alex Bhogal Canada; 5. Jaap de Jong Lunteren; 6. David van Eerd Breda; 7. Jos Koop Delft; 8. Nick Stöpler Woerden; 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Wouter de Groot Delft; 11. Melle Meeuwisse Boskoop; 12. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 13. Abe Celi Oosterhout; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 16. Erik Kramer Breda; 17. Ingmar Uytdewilligen Zandvliet.(Bel); 18. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 19. Arjan Arentsen Harderwijk; 20. Ward van Doren Essen;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Biko van Mil Voorburg; 4. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Rick Hezeman Apeldoorn; 7. Dennis Willems Boxmeer; 8. Arjan Boshoven Spijkenisse; 9. Luca van den Boom Boekel; 10. Luuk Spijker Sleeuwijk; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12. Jochem Crusio Tilburg; 13. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 14. Erben van Meer Nispen; 15. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 16. Xander van Dijk Roosendaal; 17. Pieter Prosman Zaltbommel; 18. Bart Beks Wouw; 19. Gianni Pavone Steenbergen; 20. Tieme Herrygers Belgie;

 

REUSEL.(2017.08.14)

Elite/Beloften: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Dylan Bouwmans Gemert; 3. Luuc Bugter Nijmegen; 4. Hans Dekkers IJzendijke; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Lieven Anthonise Dordrecht; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Tim Kerkhof Nistelrode; 9. Tom Jansen Steenbergen; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 12. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 13. Abe Celi Oosterhout; 14. Robbie Gevers Schijndel; 15. Ingmar Uytdewilligen Zandvliet.(Bel); 16. Jorrit de Haas Eersel; 17. Gerco Pastoor Eemdijk; 18. Paul Gruithuijzen Breugel; 19. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 20. Bryan van Rutten Roosendaal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Roos Hoogeboom Utrecht; 4. Jet Wildeman Nijmegen; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Lizzy Witlox Eindhoven; 7. Femke Geeris Geldrop; 8. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Tessa Neefjes Wervershoof; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Melissa van der Peet Den Haag; 13. Ymke Stegink Heusden; 14. Chanella Stougje Zuidland; 15. Kylie Waterreus Ulestraten; 16. Winanda Spoor Apeldoorn; 17. Nicole Steigenga Exmorra; 18. Willemiek Meinders Dronten; 19. Hanneke Mulder Utrecht; 20. Bianca Lust Oostzaan;

 

RHOON.ALBRANDSWAARD.(2017.06.14)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cameron Meyer Australie; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Sam Welsford 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. David van Eerd Breda; 6. Kelland O'Brien Australie; 7. Jason van Dalen s-Gravenzande; 8. Paul Helderman Naaldwijk; 9. Nicholas Yallouris 10. Cameron Scott Australie; 11. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 12. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 13. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Jorrit Walgien Amersfoort; 15. Lehvi Braam Dodewaard; 16. Jos Koop Delft; 17. Ivar Slik Bergen Nh; 18. Noah van der Meer Hoek van Holland; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 7. Andre Grootveld Zoetermeer; 8. Theo Leenderts Rotterdam; 9. Ferry de Vendt Rhoon; 10. Jan Kees den Hartog Zuidland; 11. Joel Verlee Sleeuwijk; 12. Michele Somers Spijkenisse; 13. Rick de Kruijff Barendrecht; 14. Lennert van Straten Rotterdam; 15. Peter Jordaan Maassluis; 16. Jeroen Martens Rotterdam; 17. Ard Veneman Utrecht; 18. Patrick Grunder Oldenzaal; 19. Carlo van Trigt Zuidland; 20. Jorrit Noppen Dordrecht;

 

RIETHOVEN.(2017.06.19)

Elite/Beloften: 1. Benjamin Sydik Wassenberg; 2. Jelmer Asjes Assendelft; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Witten Anthonise Dordrecht; 6. Mark Olieman Leende; 7. Bryan Bouwmans Gemert; 8. Lieven Anthonise Dordrecht; 9. Bjorn van der Heijden Schaijk; 10. Lars van de Vall Heemstede; 11. Bryan van Rutten Roosendaal; 12. Koen van de Klundert Woensdrecht; 13. Pieter van Oirschot Best; 14. Robbie Gevers Schijndel; 15. Abe Celi Oosterhout; 16. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 17. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 18. Nol van Loon Breda; 19. Michael-Angelo Romana Tilburg; 20. Rowan Bergmans Maren-Kessel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Yara Kastelijn Neerkant; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Femke Geeris Geldrop; 8. Kylie Waterreus Ulestraten; 9. Ymke Stegink Heusden; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Sandra van Veghel Esch; 14. Moniek Tenniglo Albergen; 15. Judith Bloem Apeldoorn; 16. Maud Kaptheijns Westerhoven; 17. Laura Verdonschot Lommel; 18. Winanda Spoor Apeldoorn; 19. Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 20. Bianca Lust Oostzaan;

 

RIJSENHOUT.(2017.06.15)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cameron Meyer Australie; 2. Sam Welsford 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Alex Porter Australie; 5. Nicholas Yallouris 6. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Jesper Rasch Zandvoort; 9. Dennis Souverein Haarlem; 10. Dorus de Rijk De Rijp; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Wouter de Groot Delft; 15. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 16. Tom Jansen Steenbergen; 17. Jaap van der Meij Katwijk; 18. Noah van der Meer Hoek van Holland; 19. Cameron Scott Australie; 20. Niels Immerzeel Wilnis;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Nick Zuidewind Lisse; 6. Niels Overvoorde Delfgauw; 7. Nick Toonen Lisse; 8. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 9. Ivar Immerzeel Wilnis; 10. Paul den Edel Haarlem; 11. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 12. Dennis van der Zaal Lisse; 13. Martijn de Groot Gorinchem; 14. Patrick Stengs Beverwijk; 15. Ruud Coers Grootebroek; 16. Dingeman Vink Haarlem; 17. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 18. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 19. Wilfred Harbers Putten; 20. Mark Rijntjes Haarlem;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Nienke Wasmus Den Hoorn; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Doris de Rooij Den Haag; 5. Malou Hiemstra Utrecht; 6. Marlies van der Lugt Delft; 7. Ellen de Waard Amsterdam; 8. Julia Boschker Woerden; 9. Eline van den Pol Putten; 10. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 11. Lisanne Nauta Amersfoort; 12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf; 14. Lotte Beukers Monster; 15. Danielle de Jong Vijfhuizen; 16. Susan Verdegaal Heiloo; 17. Aniek Rooderkerken Utrecht; 18. Sophie van der Horst Delft; 19. Anouk van der Kieft Nieuw-Vennep; 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;

 

RIJSOORD.(2017.05.13)

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Sven van Luijk Naaldwijk; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Roy Pieters Zwanenburg; 5. Etienne Lenting Nieuwveen; 6. Jorgos Schrijver Nijkerk Gld; 7. Jordi Talen Spijkenisse; 8. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 9. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Rick Smit t Harde; 11. Jaap van der Meij Katwijk; 12. Andries Weening Kootstertille; 13. Olivier van Pelt Spijkenisse; 14. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 15. Ruben Hoekstra Heerenveen; 16. Youp Havermans Rotterdam; 17. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 18. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 19. Vincent Fackeldey Leiden; 20. Jan Lof Broek in Waterland;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Olga de Boer Hazerswoude; 2. Guusje Waalboer Dordrecht; 3. Melissa van der Peet Den Haag; 4. Femke van Kessel Delft; 5. Minke Slingerland Oosterhout; 6. Merel Hofman Bleiswijk; 7. Maud Kaptheijns Westerhoven; 8. Inge Mostert Delfgauw; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Marieke van Witzenburg Brielle; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Suzanne Verhoeven Belgie; 13. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 14. Ingrid Stolwijk Rotterdam; 15. Hanneke Mulder Utrecht; 16. Melissa Slewe Wormerveer; 17. Hanneke de Goeje Leiden; 18. Juul Hubert Den Haag; 19. Yvette de Koning Uitgeest; 20. Lisanne Immerzeel Wilnis;

Amateurs: 1. Tom de Vreede Pijnacker; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Alastair Carr Rotterdam; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Lex Ligtenberg Utrecht; 6. Rik Nederlof Breda; 7. Jorick Heijn Leiden; 8. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 9. Germon Peeters Tilburg; 10. Ronald de Waal Amstelveen; 11. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 12. Ronald Ligtenberg Haarlem; 13. André van Reek Lisse; 14. Rochéz Harbers Nijverdal; 15. Albert van Riessen Rotterdam; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Max Mesman Den Haag; 18. Henk de Jong Nieuwveen; 19. Wilfred Slieker Monster; 20. Maarten Vierhout Nunspeet;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Jeroen Jansman Oosterbeek; 4. Chris Maas Papendrecht; 5. Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Martin van Rij Zuidland; 7. Joel Verlee Sleeuwijk; 8. Jeroen Martens Rotterdam; 9. Ard Veneman Utrecht; 10. Kemal Acar Alblasserdam; 11. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 12. Geert Minkema Schoonhoven; 13. Bart Nap Lopik; 14. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 15. Dennis Lems Papendrecht; 16. Ferry de Vendt Rhoon; 17. Julian Vlasblom Schoonhoven; 18. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 19. Arje de Waard Dordrecht; 20. Wilfred Harbers Putten;

 

RIJSWIJK .( 2017.05.05 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de Vreede Pijnacker; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Danny Vrolijk Schipluiden; 4. Albert van Riessen Rotterdam; 5. Michiel Vos Den Haag; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7. Timo Sips Den Haag; 8. Kelvin Dekker Maastricht; 9. Leon Hofman Bleiswijk; 10. Peter Fils Pijnacker; 11. Niels Overvoorde Delfgauw; 12. Bram Mens Wateringen; 13. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 14. Kees Pameijer Den Haag; 15. Jan Sachtleven Den Haag; 16. Bob van den Berg s-Gravenzande; 17. Maxim Harteloh De Lier; 18. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 19. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 20. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Marco van Bon Amsterdam; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 5. Frans van Winden Bergschenhoek; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Berend Gras Den Haag; 8. Peter Jordaan Maassluis;

9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep;

11. Arnoud Witsenburg Driebergen; 12. Jacco Vermeer Rotterdam; 13. Sander Nijhof Apeldoorn; 14. Martijn de Putter Nederhemert; 15. Gijs Nederlof Kamerik; 16. Hans Bal s-Gravenhage; 17. Edward Sol Spijkenisse; 18. Jeroen Wieringa s-Gravenhage; 19. Bart Nap Lopik; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;

 

RIJSWIJK EINDKLASSEMENT.(2017.07.02)

Nieuwelingen Omloop.(07.02): 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 3. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 4. Salvador Alvarado Rotterdam; 5. Luke Verburg Schiedam; 6. Sam Meijdam Utrecht; 7. Pepijn Reinderink Ruurlo; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Yannick Vos Belgie; 10. Boris Romers Rozenburg; 11. Pim Ronhaar Hellendoorn; 12. Jelte Krijnsen Bolsward; 13. Dennis Willems Boxmeer; 14. Simon den Braber Woerden; 15. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Joris Buters Nootdorp; 17. Louk van den Bos Vlijmen; 18. Ward de Schepper Wagenberg; 19. Arjan Boshoven Spijkenisse; 20. Loe van Belle Zoetermeer; 21. Niels V.d. Gracht Annen; 22. Jim Kes Volendam; 23. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 24. Rick Metselaar Hoogeveen; 25. Pieter Prosman Zaltbommel; 26. Maxim Vanluchene Belgie; 27. Bart Beks Wouw; 28. Jesse Speijers Rotterdam; 29. Luc van der Hoeven Wateringen; 30. Jasper Bert Belgie;

Nieuwelingen Eindklassement.(07.02): 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Pim Ronhaar Hellendoorn; 3. Luke Verburg Schiedam; 4. Salvador Alvarado Rotterdam; 5. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 6. Sam Meijdam Utrecht; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 9. Joris Buters Nootdorp; 10. Jelte Krijnsen Bolsward; 11. Jesse Speijers Rotterdam; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Simon den Braber Woerden; 14. Pepijn Reinderink Ruurlo; 15. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Dennis Willems Boxmeer; 17. Jonas de Poorter Den Haag; 18. Rick Metselaar Hoogeveen; 19. Sieb van Gorp Bergeijk; 20. Thijn Kluts Leiden; 21. Ward de Schepper Wagenberg; 22. Wouter Zwaan Bodegraven; 23. Michiel de Veld Rotterdam; 24. Joris Kroon Schalkwijk; 25. Noah Vreeswijk Someren; 26. Yannick Vos Belgie; 27. Jim Kes Volendam; 28. Daan Kool Zevenhoven; 29. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 30. Bjorn Claassen Den Haag;

Nieuweling-Meisjes Eindklassement.(07.02): 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Joan de Bruyn Bergeijk; 4. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 5. Marit Wasmus Den Hoorn; 6. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Sanne van Heel Zaltbommel; 10. Malena van Dam Haastrecht; 11. Anne Tom Den Haag; 12. Maud Adriaansen Dordrecht; 13. Desiree Ketting Spijkenisse; 14. Nathalie Elzinga De Westereen; 15. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 16. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 17. Lotte Akkermans Ossendrecht; 18. Mischka Strydom Zuid-Afrika; 19. Tanja van der Drift Nij Beets; 20. Lieke Van Weereld Papendrecht; 21. Lisanne de Munnik Kapelle; 22. Lisse Ceulemans Belgie; 23. Sacha de Nijs Huijbergen; 24. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 25. Piene Romers Rozenburg; 26. Renka van der Tak Papendrecht;

Nieuweling-Meisjes Omloop.(07.02): 1. Joan de Bruyn Bergeijk; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Marit Wasmus Den Hoorn; 4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Daniek Hengeveld Nootdorp; 6. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 7. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10. Nathalie Elzinga De Westereen; 11. Desiree Ketting Spijkenisse; 12. Anne Tom Den Haag; 13. Lotte Akkermans Ossendrecht; 14. Sanne van Heel Zaltbommel; 15. Maud Adriaansen Dordrecht; 16. Lieke Van Weereld Papendrecht; 17. Mischka Strydom Zuid-Afrika; 18. Lisanne de Munnik Kapelle; 19. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 20. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 21. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 22. Sacha de Nijs Huijbergen; 23. Tanja van der Drift Nij Beets; 24. Lisse Ceulemans Belgie; 25. Renka van der Tak Papendrecht; 26. Piene Romers Rozenburg;

 

RIJSWIJK.(2017.06.30 T/M 07.02)

Nieuwelingen Criterium.(07.01): 1. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Sam Meijdam Utrecht; 4. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 5. Noah Vreeswijk Someren; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Jelte Krijnsen Bolsward; 8. Tim Winter Norg; 9. Yannick Vos Belgie; 10. Jesse Speijers Rotterdam; 11. Luke Verburg Schiedam; 12. Rick Metselaar Hoogeveen; 13. Salvador Alvarado Rotterdam; 14. Ward de Schepper Wagenberg; 15. Boris Romers Rozenburg; 16. Joris Kroon Schalkwijk; 17. Niels V.d. Gracht Annen; 18. Simon den Braber Woerden; 19. Jim Kes Volendam; 20. Jasper Bert Belgie;

Nieuwelingen Tijdrit.(07.01): 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Pim Ronhaar Hellendoorn; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Luke Verburg Schiedam; 5. Daan Kool Zevenhoven; 6. Joris Buters Nootdorp; 7. Salvador Alvarado Rotterdam; 8. Sam Meijdam Utrecht; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Jesse Speijers Rotterdam; 13. Lars Romijn Apeldoorn; 14. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 15. Rick Metselaar Hoogeveen; 16. Arjan Boshoven Spijkenisse; 17. Sieb van Gorp Bergeijk; 18. Loe van Belle Zoetermeer; 19. Michiel de Veld Rotterdam; 20. Jonas de Poorter Den Haag;

Nieuweling-Meisjes Proloog.(06.30):

1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Joan de Bruyn Bergeijk; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 6. Marit Wasmus Den Hoorn; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Malena van Dam Haastrecht; 10. Anne Tom Den Haag; 11. Sanne van Heel Zaltbommel; 12. Maud Adriaansen Dordrecht; 13. Desiree Ketting Spijkenisse; 14. Nathalie Elzinga De Westereen; 15. Piene Romers Rozenburg; 16. Lotte Akkermans Ossendrecht; 17. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 18. Mischka Strydom Zuid-Afrika; 19. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 20. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes Puntenkoers.(06.30): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Sanne van Heel Zaltbommel; 4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Joan de Bruyn Bergeijk; 6. Maud Adriaansen Dordrecht; 7. Malena van Dam Haastrecht; 8. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 9. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 10. Marit Wasmus Den Hoorn; 11. Anne Tom Den Haag; 12. Piene Romers Rozenburg; 13. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 14. Desiree Ketting Spijkenisse; 15. Lieke Van Weereld Papendrecht; 16. Nathalie Elzinga De Westereen; 17. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 18. Tanja van der Drift Nij Beets; 19. Lotte Akkermans Ossendrecht; 20. Mischka Strydom Zuid-Afrika;

Nieuweling-Meisjes Criterium.(07.01): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Joan de Bruyn Bergeijk; 3. Daniek Hengeveld Nootdorp; 4. Marit Wasmus Den Hoorn; 5. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 6. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 7. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Nathalie Elzinga De Westereen; 10. Lotte Akkermans Ossendrecht; 11. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 12. Piene Romers Rozenburg; 13. Desiree Ketting Spijkenisse; 14. Sanne van Heel Zaltbommel; 15. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 16. Anne Tom Den Haag; 17. Mischka Strydom Zuid-Afrika; 18. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 19. Maud Adriaansen Dordrecht; 20. Lieke Van Weereld Papendrecht;

Nieuweling-Meisjes Tijdrit.(07.01): 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Joan de Bruyn Bergeijk; 4. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 5. Marit Wasmus Den Hoorn; 6. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Sanne van Heel Zaltbommel; 10. Anne Tom Den Haag; 11. Malena van Dam Haastrecht; 12. Maud Adriaansen Dordrecht; 13. Desiree Ketting Spijkenisse; 14. Piene Romers Rozenburg; 15. Nathalie Elzinga De Westereen; 16. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 17. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 18. Tanja van der Drift Nij Beets; 19. Lotte Akkermans Ossendrecht; 20. Mischka Strydom Zuid-Afrika;

 

RODEN LUS VAN.(2017.07.15)

Elite/Beloften: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Johan Knol Bakkeveen; 3. Arjan Stroetinga Wijnjewoude; 4. Patrick Bos Deventer; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Martijn Knol Zwolle; 7. Wiebe Scholten Dieren; 8. Roy Eefting Apeldoorn; 9. Arjan Hofman Nunspeet; 10. Ruben Hoekstra Heerenveen; 11. Bram Verweij Haren Gn; 12. Andries Weening Kootstertille; 13. Jelle Johannink Denekamp; 14. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 15. Rutger van der Meer Stiens; 16. Yannick Vrielink Zutphen; 17. Björn Bakker Wijnjewoude; 18. Dorus de Rijk De Rijp; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Chiel Breukelman Gramsbergen;

Junioren: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Jord Baak Dronten; 3. Tim Naberman Genemuiden; 4. Adne Koster Roden; 5. Jesse Morsink Enter; 6. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 7. Max Kroonen Diepenveen; 8. Huub Deelstra Hoogeveen; 9. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 10. Mark van Os Amerongen; 11. Bastiaan de Blom Zeewolde; 12. Mitchel Steenhof Ureterp; 13. Max Nickel 14. Martijn Bakker Norg; 15. Hessel Glotzbach Almere; 16. Sven de Haan Zuidlaren; 17. Niels Bakker. Rijssen; 18. Karsten Veen Westerlee; 19. Jesper Oost Hoogeveen; 20. Rick de Vries. Nijeholtpade;

 

ROOSENDAAL.(2017.07.31)

Beroepsrenners: 1. Tim Merlier 2. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 3. Jesper Asselman Huissen; 4. Harry Tanfield 5. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 6. Mark Mcnally 7. Kobe Goossens 8. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 9. Stan Godrie Zundert; 10. Johim Ariesen Rhenen; 11. Taco van der Hoorn De Zilk; 12. Tim Kerkhof Nistelrode; 13. Marco Minnaard Wemeldinge; 14. Angelo de Clercq 15. Rick Ottema Muntendam; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Rory Townsend 18. Wim Reynaerts 19. Justin Timmermans Hardenberg; 20. Robert Bovenhuis Zwolle;

Nieuwelingen: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Martijn Rasenberg Terheyden; 5. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 6. Muhammad Ridwan Bin Shahrom Maleisie; 7. Ward de Schepper Wagenberg; 8. Tijn Louwerensen Schijndel; 9. Bart Beks Wouw; 10. Tristan Timmermans Yerseke; 11. Tim Hennekam Zundert; 12. Muhammad Ibni Hissham Bin Abd Rauf Maleisie; 13. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 14. Syazwan Amanie Bin Asrul Afpendi Maleisie: 15. Bart Bronder Abbenbroek; 16. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 17. Thijs Brugging Bleiswijk; 18. Youp de Vos Hillegom; 19. Muhammad Adam Haiqal Bin Shairul Faizal Maleisie; 20. Moreno Tak Fijnaart;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Sophie de Boer Amsterdam; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Marianne Vos Babyloniënbroek; 5. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 6. Belle de Gast Utrecht; 7. Claudia Koster Assendelft; 8. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 9. Jip van den Bos Oostknollendam; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Henriëtta Colborne Engeland; 12. Ilona Hoeksma Luxwoude; 13. Kirsten Peetoom Bunde; 14. Demi de Jong Ossendrecht; 15. Roos Hoogeboom Utrecht; 16. Irena Ossola 17. Jessica Pratt 18. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 19. Merel Hofman Bleiswijk; 20. Lucy Kennedy

 

ROOSENDAALDRAAI VAN DE KAAI.(2017.07.31)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Nick Zuidewind Lisse; 3. Andreas Andersson 4. Dennis van der Zaal Lisse; 5. Frank Visser Utrecht; 6. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie; 7. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 8. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 9. Timo de Jong Goes; 10. Johan Peemen 11. Jeroen Luijks Nijmegen; 12. Christoffel Wall 13. Luuk van Wingerden Puttershoek; 14. Jelle Veraart Belgie; 15. Guus de Graauw Etten-Leur; 16. Ruud Grandia Doetinchem; 17. Rinie van Zundert 18. Rein Falke Amsterdam; 19. Gerard van Haaften Dirksland; 20. Lars Adriaansen Steenbergen;

Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Kim Baptista 2. Lieke Lap Dronten; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Marit Cent Goor; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Madeleine Gammons Engeland; 9. Bente van Teeseling Abcoude; 10. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 11. Lieke van der Draaij Dordrecht; 12. Sophie Enever Engeland; 13. Emily Ashwood 14. Esmeralda Wannink Enschede; 15. Victoria Lovett 16. Lauren Murphy 17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Anouk Spies Wageningen; 19. Lily Schuitemaker Volendam; 20. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Lieke Nooijen Coevorden; 2. Mickey Nijkamp Zwolle; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Nora Tveit Noorwegen; 7. Maddie Wadsworth Engeland; 8. Ilse Grit Zwolle; 9. Ida Johansson Noorwegen; 10. Ilse Pluimers Enter; 11. Paulina Patinskaite Lithouwen; 12. Silje Mathisen Denemarken; 13. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 14. Femke Gerritse Rosmalen; 15. Juliet Eickhof Apeldoorn; 16. Poppy Wildman 17. Judith Stolze De Lier; 18. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 19. Anett Sirvel 20. Anoek Kuijpers Gilze;

Junioren.Criterium: 1. Dougal Toms Engeland; 2. Liam Davies Engeland; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 5. Frederik Rassmann Duitsland; 6. Rick Pluimers Enter; 7. Mohs Klunder Nijeveen; 8. Jord Baak Dronten; 9. Callum Macleod Engeland; 10. Kareem Akinnibi Engeland; 11. Chiel Schulten Raalte; 12. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Cornee Jansen Lelystad; 15. Aaron Preston Engeland; 16. Wessel Coppelmans Hapert; 17. Leon Buijs Aalsmeer; 18. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 19. Kees Kunkeler Zuilichem; 20. Mika Hahner Duitsland;

Nieuwelingen.Criterium: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Luca Rohde Duitsland; 6. Sakarias Loeland Denemarken; 7. Axel van der Tuuk Assen; 8. Ben Tulett Engeland; 9. Lars Boven Reutum; 10. Jelte Krijnsen Bolsward; 11. Sam Meijdam Utrecht; 12. Rick Hezeman Apeldoorn; 13. Erwin Smit Wervershoof; 14. Boris Romers Rozenburg; 15. Angus Hawkins Engeland; 16. Bram Leerkes Twello; 17. Archie Peet Engeland; 18. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 19. Junior Jackson 20. Wouter van de Weerdhof Lobith;

 

ROTTERDAM.AHOY.(2017.04.08)

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Hanneke Mulder Utrecht; 2. Marieke van Witzenburg Brielle; 3. Senna Feron Schimmert; 4. Nancy van der Burg Gouda; 5. Tessa Dijksman Velserbroek; 6. Minke Bakker Monster; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 11. Melissa van der Peet Den Haag; 12. Danique Speklé Zaltbommel; 13. Anne Huinen Noordwijk; 14. Rosa Tormanen Kuusamo; 15. Hanneke de Goeje Leiden; 16. Daimy Hellemons Hoeven; 17. Inge Mostert Delfgauw; 18. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 19. Rachelle van Kappel Linschoten; 20. Inez Beijer Driel;

Junior-Vrouwen: 1. Roos Markus Zwarte Kat; 2. Josien van der Wal Hoogkarspel; 3. Floortje van den Berg Alphen aan den Rijn; 4. Manon van der Kroft Valkenswaard; 5. Marit Cent Goor; 6. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Mirjam Stolze De Lier; 9. Melanie van Putten Hagestein; 10. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 11. Anouk Reen Eindhoven; 12. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 13. Sanne Vermeer Dodewaard; 14. Iris Hofman Bleiswijk; 15. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 16. Isa Pieterse Amersfoort; 17. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 18. Marieke van Stee Sliedrecht; 19. Elianne Blok Gouda; 20. Cynthia van der Ham Gouda;

Nieuweling-Meisjes: 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 6. Maud Rijnbeek Limmen; 7. Rixt Tol Hasselt; 8. Julia van Bokhoven Tilburg; 9. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 10. Joan de Bruyn Bergeijk; 11. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 12. Judith Stolze De Lier; 13. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 14. Ruth van Hulst Zwolle; 15. Sofie Duyn Hoogwoud; 16. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 17. Malena van Dam Haastrecht; 18. Marit Wasmus Den Hoorn; 19. Iris Verschuren Streefkerk; 20. Petra Welmers Dronten;

 

ROTTERDAM.KATENDRECHT.(2017.05.19)

Elite/Beloften: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Dion Beukeboom Amsterdam; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Joost van der Burg Rotterdam; 9. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 10. Rens Tulner Lexmond; 11. Johan van der Eijk Strijen; 12. Patrick van Nunen Barendrecht; 13. Joergen Trepp Rotterdam; 14. Olivier van Pelt Spijkenisse; 15. Beau Duvigneau Zutphen; 16. Gino Bonemeijer Nootdorp; 17. Gerco Pastoor Eemdijk; 18. Aron Kremer Pernis;

 

ROTTERDAM.KRALINGEN.(2017.07.02)

Amateurs/Sportklasse: 1. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Nick Zuidewind Lisse; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 6. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 7. Steven Holscher Rotterdam; 8. Laurens Koster Oegstgeest; 9. André Kraan Gouda; 10. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 11. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 12. Teun Veken Rotterdam; 13. Joost van der Helm Pijnacker; 14. Jan Metselaar Bergschenhoek; 15. Jeroen Martens Rotterdam; 16. Wouter van Bockel Rotterdam; 17. Ferry de Vendt Rhoon; 18. Erik Groeneveld Heinenoord; 19. Edward Sol Spijkenisse; 20. Arje de Waard Dordrecht;

 

ROTTERDAM.NOORD.(2017.09.30)

Amateurs/Sportklasse: 1. André Luijk Nijkerk Gld; 2. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Joren Bronkhorst Gorinchem; 6. Michiel Vos Den Haag; 7. Jonathan Espigares Ridderkerk; 8. Sander Lodder Ridderkerk; 9. Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam; 10. Rick van Vliet Rotterdam; 11. Gert van der Grijn Ameide; 12. Daniel Marsmans Utrecht; 13. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 14. Lennert van Straten Rotterdam; 15. Dirk Loekemeijer Dordrecht; 16. Sil van de Ven Tilburg; 17. Jorick Heijn Leiden; 18. Wilfred Slieker Monster; 19. Chris Heiberg Rotterdam; 20. Mark Wencker-Borck Amsterdam;

 

ROZENBURG .( 2017.06.10 )

Amateurs/Sportklasse: 1. Nick Zuidewind Lisse; 2. Joost van den Blink s-Gravenzande; 3. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 4. Nick Lubbers s-Heerenberg; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Joeri van Delft Voorburg; 8. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 9. Leon Hofman Bleiswijk; 10. Spike Huisman Amsterdam; 11. Erik Groeneveld Heinenoord; 12. Niels Overvoorde Delfgauw; 13. Han van de Poppe Utrecht; 14. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 15. Frank Lanting Den Haag; 16. Martin van Rij Zuidland; 17. Lars Rietveld Oudewater; 18. Teun Veken Rotterdam; 19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep;

 

SANTPOORT.(2017.08.02)

Sportklasse: 1. Frits van Lieshout Spaarndam; 2. Mitchell van Roijen Beverwijk; 3. Arthur Rutte Haarlem; 4. Bas Rijs Alkmaar; 5. Pim Hackmann 6. Patrick Stengs Beverwijk; 7. Paul den Edel Haarlem; 8. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 9. Tijs Dekker Oosthuizen; 10. Lennard Pasman Landsmeer; 11. Onno Timmermans Beverwijk; 12. Kay Blokdijk t Veld; 13. Jeroen Repko Julianadorp; 14. Martijn Suk Velserbroek; 15. Cas Bommer Waarland; 16. Pierre Deen Amsterdam; 17. Folkert Zwiers Wormer; 18. Volkert Meinsma Oudkarspel; 19. Rene Smits Purmerend; 20. Richard Westerhof Heemskerk;

 

SCHERPENZEEL.(2017.07.01)

Sportklasse: 1. Bart Lemmen Utrecht; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Koen Polder Amsterdam; 7. Ossip van de Vegte Utrecht; 8. Ard Veneman Utrecht; 9. Dick Post Wezep; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Hans Vonk Arnhem; 12. Bert Jan Hamer Hattem; 13. Adrie Frijters Wageningen; 14. Rob van Beek Leusden; 15. Coen Beckers Woudenberg; 16. Marten Vosmer Ede; 17. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 18. Erwin Danckaarts Utrecht; 19. Frank Verkoijen Utrecht; 20. Marcel van den Bosch Wezep;

 

SCHINNEN.(2017.07.09)

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Dylan Strik Heerlen; 4. Koert van Oosten Gouda; 5. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 6. James Potter Soest; 7. Tim Neffgen Duitsland; 8. Rick Hezeman Apeldoorn; 9. Quinten Buijs De Lier; 10. Melvin Drost Veenendaal; 11. Wouter Zwaan Bodegraven; 12. Twan van der Drift Wateringen; 13. Joris Buters Nootdorp; 14. Lars Hohmann Oosterhout; 15. Frans Ledoux Landgraaf; 16. Jochem Widdershoven Brunssum; 17. Loe van Belle Zoetermeer; 18. Bowen Adriaans Stein; 19. Geert van Kappel Sleeuwijk; 20. Niels Luiten Brunssum;

 

s-GRAVENDEEL.(2017.04.27)

Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Nick van der Meer Honselersdijk; 3. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 4. Robert Berk Pijnacker; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Lars van de Vall Heemstede; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Joost van der Burg Rotterdam; 9. Jaap van der Meij Katwijk; 10. Bob Wubben De Lier; 11. Casper van Wijck Rotterdam; 12. Johan van der Eijk Strijen; 13. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 14. Jeffrey Doornbusch Breda; 15. Youp Havermans Rotterdam; 16. Diederik Deelen Berkenwoude; 17. Emiel de Greef Bleiswijk; 18. Daniël Langereis Delft; 19. Davey Rotmensen Leiderdorp; 20. Luuk van der Wal De Lier;

Amateurs: 1. Bram Mens Wateringen; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Kelvin Dekker Maastricht; 4. Ronald Ligtenberg Haarlem; 5. Albert van Riessen Rotterdam; 6. Peter Fils Pijnacker; 7. Frank Visser Utrecht; 8. Menno van Hees Utrecht; 9. Niels Ruijter Uithoorn; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Axel Koper Delft; 12. Jorick Heijn Leiden; 13. Lex Ligtenberg Utrecht; 14. Guy Frissen Utrecht; 15. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 16. Youri Deelen Bergambacht; 17. Joren Bronkhorst Gorinchem; 18. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 19. Matijn Straatsma Utrecht; 20. Thomas van 't Klooster Delft;

Sportklasse: 1. Bart Lemmen Utrecht; 2. Martin van Rij Zuidland; 3. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Jeroen Martens Rotterdam; 6. André Kraan Gouda; 7. Jordie Foort Spijkenisse; 8. Michele Somers Spijkenisse; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 11. Edward Sol Spijkenisse; 12. Jorn Bosma Utrecht; 13. Roy Andes Heteren; 14. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 15. Jannes van Weele Utrecht; 16. Geert Minkema Schoonhoven; 17. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 18. Marco Middelburg De Lier; 19. Ruben Versloot Utrecht; 20. Bartjan Maat Schoonhoven;

 

s-GRAVENDEEL.(2017.08.18)

Elite/Beloften: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 5. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 6. Mitchell Huenders Maarn; 7. Nick Stöpler Woerden; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 10. Jordi Talen Spijkenisse; 11. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 12. Wouter de Groot Delft; 13. Luuk van der Wal De Lier; 14. Etienne Lenting Nieuwveen; 15. Niels Immerzeel Wilnis; 16. Jaap van der Meij Katwijk; 17. Lieven Anthonise Dordrecht; 18. Sjors Handgraaf Leiden; 19. Daniël Langereis Delft; 20. Jak Sitler

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esther van Veen Uitgeest; 2. Tessa Dijksman Velserbroek; 3. Maaike Boogaard Zwaag; 4. Henriëtta Colborne Engeland; 5. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 6. Iris van der Stelt Numansdorp; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Sofie van Horik Oosterwijk; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Melissa van der Peet Den Haag; 13. Delore Stougje Zuidland; 14. Winanda Spoor Apeldoorn; 15. Sandra Weiss 16. Quinty Ton Geldermalsen; 17. Jarmila Machacova 18. Eveline de Groot Zoetermeer; 19. Guusje Waalboer Dordrecht; 20. Tessa van der Velden Den Haag;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Nick Toonen Lisse; 2. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 3. Otto Schotte Hellevoetsluis; 4. Christian Kuikstra Heenvliet; 5. Martin van Rij Zuidland; 6. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 7. Jeroen Martens Rotterdam; 8. Freek de Jong Vught; 9. Michele Somers Spijkenisse; 10. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 11. Edward Sol Spijkenisse; 12. Martijn Harteloh Dordrecht; 13. Peter Kooistra Papendrecht; 14. Jorrit Noppen Dordrecht; 15. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 16. Arje de Waard Dordrecht; 17. Sjoerd Bult Rhoon; 18. Ferry de Vendt Rhoon; 19. Henk Peters Hillegom; 20. Sander Lodder Ridderkerk;

Amateurs: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Koen de Best Mijdrecht; 4. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 5. Bart Vreugdenhil Haarlem; 6. Roeland Mennink Utrecht; 7. Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam; 8. Danny Vrolijk Schipluiden; 9. Ronald Ligtenberg Haarlem; 10. Wilfred Slieker Monster; 11. Frank Lanting Den Haag; 12. Bram Mens Wateringen; 13. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 14. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 15. Lars Rietveld Oudewater; 16. Dirk Loekemeijer Dordrecht; 17. Marc Scholman Montfoort; 18. Martijn de Groot Gorinchem; 19. Erik Groeneveld Heinenoord; 20. Harm van Berkel Maasland;

 

s-GRAVENZANDE.(2017.07.05)

Amateurs/Sportklasse:

1. Bob van den Berg s-Gravenzande; 2. Nick Toonen Lisse; 3. Joost van den Blink s-Gravenzande; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Martijn de Groot Gorinchem; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Peter Fils Pijnacker; 9. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 10. Bob van den Enden s-Gravenzande; 11. Rob Wessels Rotterdam; 12. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 13. Dennis van der Zaal Lisse; 14. Gerard van Haaften Dirksland; 15. Roeland Mennink Utrecht; 16. Remco Schellevis Stolwijk; 17. Harm van Berkel Maasland; 18. Lars Rietveld Oudewater; 19. Wilfred Slieker Monster; 20. Cornelis Bakker Dirksland;

 

SIMPELVELD.(2017.07.16)

Elite/Beloften: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Piotr Havik Bergambacht; 3. Max Hendrikx Hapert; 4. Kenny Nijssen Haarlem; 5. Lars Olde Meierink Overdinkel; 6. Adne van Engelen t Zand; 7. Hans Dilling Nijmegen; 8. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 9. Diederik Deelen Berkenwoude; 10. Robbie van Bakel Deurne; 11. Oscar van Wijk Wormer; 12. Yannick Janssen Beringe; 13. Lander Loockx 14. Pim Erren Velden; 15. Ashley Mackay Landgraaf; 16. Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 18. Sjoerd Bax Almkerk; 19. Maik van der Heijden Schaijk; 20. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;

Junioren: 1. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 2. Friso van Diemen Amstelveen; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward; 4. Adne Koster Roden; 5. Bas van Belle Zoetermeer; 6. Kyle Agterberg Maartensdijk; 7. Daan Hoeks Amstelveen; 8. Sven Hassert Bocholtz; 9. Niall Tilli Amsterdam; 10. Danny van der Tuuk Assen; 11. Jeroen van Krimpen Utrecht; 12. Lars Mastebroek Barneveld; 13. Mees Willemsen Elst Ut; 14. Mathijs Loman Heerlen;

 

SINT JANSTEEN.(2017.06.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Eloy Raas Hendrikskinderen; 2. Mattias Raeymaekers 3. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 4. Michel Stroosnijder Hansweert; 5. Wouter de Groot Delft; 6. Ramon Vleugel Goes; 7. Jos Koop Delft; 8. Pieter Vette Heinkenszand; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 11. Roy Guequierre Tholen; 12. Alexander de Keersmaeker Kruibeke; 13. Tom Goovaerts Belgie; 14. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 15. Lars van der Poel Hoogerheide; 16. Dennis Raadtgever Kapelle; 17. Christian Kik Kruiningen; 18. Bobby Balk Arnemuiden; 19. Bryan Maes Belgie; 20. Pim van de Klundert Woensdrecht;

 

SINT MICHIELSGESTEL.(2017.05.28)

Nieuwelingen: 1. Dylan Strik Heerlen; 2. Salvador Alvarado Rotterdam;

3. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Pieter de Groof Heeze; 6. Mark de Groot Hoeven; 7. Jochem Crusio Tilburg; 8. Louk van den Bos Vlijmen; 9. Frans Ledoux Landgraaf; 10. Loe van Belle Zoetermeer; 11. Sieb van Gorp Bergeijk; 12. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 13. Rick Hezeman Apeldoorn; 14. Pieter Prosman Zaltbommel; 15. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 16. Aleksandr Maas Den Dungen; 17. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 18. Daan Douven Herten; 19. Tim Hennekam Zundert; 20. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem;

 

SINT PANCRAS.(2017.09.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Folkert Oostra Amsterdam; 3. Niels Immerzeel Wilnis; 4. Wouter Poot Leiden; 5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Jesper Rasch Zandvoort; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Sjors Dekker Andijk; 9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 11. Steven Stenekes Bennekom; 12. Yannick Detant Purmerend; 13. Tino Haakman Enkhuizen; 14. Joep Steinbusch Haarlem; 15. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 16. Ivar Slik Bergen Nh; 17. Daniël Langereis Delft; 18. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 19. Pascal Aandewiel Amsterdam; 20. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen;

Sportklasse: 1. Frits van Lieshout Spaarndam; 2. Bas Rijs Alkmaar; 3. Bastian de Jong Hoorn; 4. Tijs Dekker Oosthuizen; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 7. Sander Koomen Hoorn; 8. Jeroen Duyn Hoogwoud; 9. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 10. Dick Kinket Hattem; 11. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 12. Ruud Coers Grootebroek; 13. Kay Blokdijk t Veld; 14. Bas Koster Amsterdam; 15. Steven Heshusius Alkmaar; 16. Ming-ko Sun Den Helder; 17. Daan Boekel Assendelft; 18. Leewah Woo IJmuiden; 19. Daniel Kleijn Wognum; 20. Bart Klaver

 

SITTARD.(2017.09.02)

Junior-Vrouwen: 1. Lauren Dolan Engeland; 2. Pfeiffer Georgi Engeland; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Jessica Roberts Engeland; 5. Eva Jonkers Staphorst; 6. Marta Jaskulska 7. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 8. Noa Jansen Oosterhout Nb; 9. Anne de Ruiter Polsbroek; 10. Shari Bossuyt Belgie; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 13. Susanne Meistrok Elshout; 14. Kirstie van Haaften De Meern; 15. Phaedra Krol Heerde; 16. Alana Castrique 17. Jenny Holl Engeland; 18. Lara Kraehemann 19. Juste Juskeviciute 20. Anna Docherty

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Akvile Gedraityte Litouwen; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Cornelia Holland 7. Pien Limpens Obbicht; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Marie Loschnigg 10. Pam Schutten Nijverdal; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Jewel Paumen Einighausen; 14. Petra Welmers Dronten; 15. Theresa Siller 16. Hannah Streicher 17. Karolina Motejunaite 18. Marlies Vos Aalden; 19. Nathalie Elzinga De Westereen; 20. Lisa Dorussen Beuningen;

 

SITTARD.(2017.09.03)

Junior-Vrouwen: 1. Pfeiffer Georgi Engeland; 2. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 3. Lorena Wiebes Mijdrecht; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Susanne Meistrok Elshout; 6. Nienke Wasmus Den Hoorn; 7. Rhona Callander Engeland; 8. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 9. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 10. Eva Jonkers Staphorst; 11. Shari Bossuyt Belgie; 12. Luca de Langhe Belgie; 13. Bente van Teeseling Abcoude; 14. Ellie Russell Engeland; 15. Jenny Holl Engeland; 16. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 17. Lara Kraehemann 18. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 19. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 20. Emma Boogaard Zwaag;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur van der Peet Den Haag; 2. Maike van der Duin Assen; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Akvile Gedraityte Litouwen; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Mickey Nijkamp Zwolle; 7. Maud Rijnbeek Limmen; 8. Gloria van Mechelen Litouwen; 9. Judith Stolze De Lier; 10. Marit Wasmus Den Hoorn; 11. Cornelia Holland 12. Lisa van Helvoirt Erp; 13. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 14. Leonie Bos s-Gravendeel; 15. Lieke Janssen Panningen; 16. Pam Schutten Nijverdal; 17. Ilsa Kluit Beets; 18. Dorien Hoog Antink Ochten; 19. Silke Smulders Loon op Zand; 20. Joan de Bruyn Bergeijk;

 

SLIEDRECHT.(2017.06.24)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Daan Switters Utrecht; 2. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 3. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 4. Robin Snoek Abcoude; 5. Bob van den Berg s-Gravenzande; 6. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 7. Alexander Konijn Spanbroek; 8. Christiaan de Rijk De Meern; 9. Jonathan Espigares Ridderkerk; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 12. David van den Berg Leidschendam; 13. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 14. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 15. Jarco van Binsbergen Herveld; 16. Rob Wessels Rotterdam; 17. Markus Meerbeek Naaldwijk; 18. Patrick van Gortel Apeldoorn; 19. Bart Nap Lopik; 20. Bart Streefkerk Ameide;

Junior-Vrouwen/Nieuwling-Meisjes: 1. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 2. Mickey Nijkamp Zwolle; 3. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 4. Lisa van Helvoirt Erp; 5. Lieke van der Draaij Dordrecht; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Katrijn de Clercq Belgie; 8. Daniek Hengeveld Nootdorp; 9. Rixt Tol Hasselt; 10. Petra Welmers Dronten; 11. Dorien Hoog Antink Ochten; 12. Fien de Wispelaere Belgie; 13. Ruth van Hulst Zwolle; 14. Sanne Vermeer Dodewaard; 15. Lisa Dorussen Beuningen; 16. Iris Verschuren Streefkerk; 17. Sanne Jongenelen Steenbergen; 18. Leonie Bos s-Gravendeel; 19. Amber Aernouts Belgie; 20. Noa de Haan Terschuur;

 

STAMPERSGAT.(2017.05.21)

Junioren: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Martijn Krook Purmerend; 3. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 4. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 5. Robin Kuijvenhoven De Lier; 6. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 7. Niels van Ekeren Rijswijk; 8. Hugo Hoekjen Delft; 9. Koen Warnier Amsterdam; 10. Mathijs de Leng Boskoop; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Niek Struijs Rucphen; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Thijs Barendregt Kruiningen; 15. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 16. Marco Ehlert Kortenhoef; 17. Niall Tilli Amsterdam; 18. Frank van den Broek Voorhout; 19. Matthew van der Linden Barendrecht; 20. Jesse Huijbregts Roosendaal;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Mark de Groot Hoeven; 3. Martijn Rasenberg Terheyden; 4. Ward de Schepper Wagenberg; 5. Wouter Zwaan Bodegraven; 6. Michiel de Veld Rotterdam; 7. Arjan Boshoven Spijkenisse; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 11. Tristan Timmermans Yerseke; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Jesse Speijers Rotterdam; 14. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 16. Boris Romers Rozenburg; 17. Quinten Buijs De Lier; 18. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 19. Marijn Maas Huijbergen; 20. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek;

Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 3. Anne van Rooijen Driel; 4. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Lieke van der Draaij Dordrecht; 10. Britt Knaven Strijbeek; 11. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 12. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14. Iris Hofman Bleiswijk; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Ilse Nasveld Abbenbroek; 17. Verena Batenburg Piershil; 18. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 19. Sanne Vermeer Dodewaard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Sanne Jongenelen Steenbergen; 4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Iris Verschuren Streefkerk; 6. Lisa Dorussen Beuningen; 7. Anne Tom Den Haag; 8. Oriana Soerewijn Velserbroek; 9. Nina Spapen Rijen; 10. Dorien Hoog Antink Ochten; 11. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 12. Elisa Serné Breda; 13. Iris Hoog Antink Ochten; 14. Lotte Jansen Dordrecht; 15. Borg Senneker Breda; 16. Duym Farah Burcht; 17. Lieke Van Weereld Papendrecht; 18. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 19. Silke Smulders Loon op Zand; 20. Lotte Akkermans Ossendrecht;

 

STANDDAARBUITEN.(2017.05.07)

Elite/Beloften: 1. Robert Berk Pijnacker; 2. Bart Dielissen Breda; 3. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Eloy Raas Hendrikskinderen; 5. Hans Dilling Nijmegen; 6. Aron Kremer Pernis; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Erik Boer Wolphaartsdijk; 10. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 11. Lehvi Braam Dodewaard; 12. Noah van der Meer Hoek van Holland; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. David van Eerd Breda; 15. Twan Middelburg De Lier; 16. Robbert Schaap Voorburg; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 19. Roel van der Stegen Sittard; 20. Paul Helderman Naaldwijk;

Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Carlo van den Berg De Lier; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Casper Hordijk Rotterdam; 5. Timo de Jong Goes; 6. Niels van Ekeren Rijswijk; 7. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 8. Dean Ruska Volendam; 9. Stefan Appelman Beverwijk; 10. Rick Burgmans Westerhoven; 11. Jesse de Rooij Hoorn; 12. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 13. Bas van Belle Zoetermeer; 14. Tim Bierkens Stampersgat; 15. Jesse Huijbregts Roosendaal; 16. Joris van der Straaten Budel; 17. Kyle Agterberg Maartensdijk; 18. Hugo Hoekjen Delft; 19. Nick Groot Zaandijk; 20. Noah de Groot Ottoland;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Mischa Bredewold Hoogland; 5. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 6. Inge van der Heijden Schaijk; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Anne van Rooijen Driel; 9. Verena Batenburg Piershil; 10. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 11. Tessa Paardekooper Groenlo; 12. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 13. Lily Schuitemaker Volendam; 14. Sophie Arends Harderwijk; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Ilse Nasveld Abbenbroek; 17. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 18. Manon van der Kroft Valkenswaard; 19. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 20. Lora Bonthuis Ingen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Mickey Nijkamp Zwolle; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Sofie van Rooijen Driel; 7. Ilse Pluimers Enter; 8. Silke Smulders Loon op Zand; 9. Judith Stolze De Lier; 10. Lisa van Helvoirt Erp; 11. Lisa Dorussen Beuningen; 12. Iris Hoog Antink Ochten; 13. Joan de Bruyn Bergeijk; 14. Oriana Soerewijn Velserbroek; 15. Iris Verschuren Streefkerk; 16. Elisa Serné Breda; 17. Sanne Jongenelen Steenbergen; 18. Julia Kramer Borkel en Schaft; 19. Lotte Akkermans Ossendrecht; 20. Maud Adriaansen Dordrecht;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Ralf Scholten Netterden; 2. Martin Bekking Apeldoorn; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Ferry de Ruiter Putten; 5. Bart Nap Lopik; 6. Jos Kaal Didam; 7. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 8. Roy Andes Heteren; 9. René Rotscheid Apeldoorn; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Mario Willemsen Huissen; 12. Georg Cornielje s-Heerenberg; 13. Stanley Alards Arnhem; 14. Niek Olde Meule Hengelo; 15. Hans Vonk Arnhem; 16. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 17. Martijn Goedings Arnhem; 18. Barry Koks Apeldoorn; 19. Patrick Grunder Oldenzaal; 20. Marco Wassink Ruurlo;

 

STEENBERGEN.(2017.04.02)

Junioren: 1. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 2. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 3. Stefan Appelman Beverwijk; 4. Aaron Dekkers Wouw; 5. Jesse Huijbregts Roosendaal; 6. Sven Nijhuis Wilnis; 7. Stijn Ruijter Uithoorn; 8. Danny Maas Oudenbosch; 9. Tommy Rasch Zandvoort; 10. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 11. Bram Pieters Oosterhout Nb; 12. Matthew van der Linden Barendrecht; 13. Robin Kuijvenhoven De Lier; 14. Jeroen Haest Rijsbergen;

15. Rick Veenhoven Oostzaan; 16. Kelvin Kanen Bergeijk; 17. Harm Celi Oosterhout; 18. Simon Demaret Etten-Leur; 19. Sven Peeters Hoeven; 20. Polle van Rijsbergen Etten-Leur;

Nieuwelingen: 1. Arjan Poleij Kruiningen; 2. Quinten Buijs De Lier; 3. Tristan van Hassel Wernhout; 4. Mathijs de Kok Steenbergen; 5. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 6. Arjan Boshoven Spijkenisse; 7. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 8. Xander van Dijk Roosendaal; 9. Tristan Timmermans Yerseke; 10. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 11. Tim Winter Norg; 12. Jaap Roelen Chaam; 13. Thijs Brugging Bleiswijk; 14. Gianni Pavone Steenbergen; 15. Wessel Mouris Baambrugge; 16. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 17. David van Eersel Breda; 18. Daniel Taki Oosterhout Nb; 19. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 20. Thijs van den Broek Gilze;

 

STEENWIJK.(2017.08.01)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 3. Bauke Mollema 4. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Albert Timmer Hardenberg; 7. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 8. Bas Tietema Zwolle; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Dennis Bakker De Rijp; 11. Rick Ottema Muntendam; 12. Maarten de Jonge Oldenzaal; 13. Rick Timmermans 14. Jelle Wolsink Hengelo ov; 15. Ramon Sinkeldam Assendelft; 16. Dennis van der Horst Hasselt; 17. Philip Kootstra Almelo; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Gerben Mos Havelte; 20. Hartthijs de Vries Kollum;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Claudia Koster Assendelft; 3. Janneke Ensing Gieten; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Moniek Tenniglo Albergen; 6. Roos Hoogeboom Utrecht; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Leonie Lubbinge Drachten; 10. Danique Braam Veenwouden; 11. Paulien Koster Delfstrahuizen; 12. Floor Weerink Exloo; 13. Ilona Hoeksma Luxwoude; 14. Winanda Spoor Apeldoorn; 15. Puck Moonen Liempde; 16. Riejanne Markus Zwarte Kat; 17. Marleen Stoel Enschede; 18. Ingeborg Kreuze Assen; 19. Loes Adegeest Enschede; 20. Janieke Kalsbeek Leeuwarden;

Junior-Vrouwen.Klassieker: 1. Madeleine Gammons Engeland; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Nienke Wasmus Den Hoorn; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Lieke Lap Dronten; 9. Lauren Murphy 10. Lieke van der Draaij Dordrecht; 11. Marit Cent Goor; 12. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 13. Kim Baptista 14. Holly Hoy 15. Esmeralda Wannink Enschede; 16. Madeline Howden 17. Phaedra Krol Heerde; 18. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 19. Babette Buitenhuis Deventer; 20. Rozemarijn Ammerlaan De Lier;

Nieuweling-Meisjes.Klassieker: 1. Silje Mathisen Denemarken; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Akvile Gedraityte Litouwen; 5. Ida Johansson Noorwegen; 6. Nora Tveit Noorwegen; 7. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Sofie van Rooijen Driel; 10. Lieke Nooijen Coevorden; 11. Ilse Grit Zwolle; 12. Eluned King Engeland; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Judith Stolze De Lier; 15. Marit Wasmus Den Hoorn; 16. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 17. Poppy Wildman 18. Femke Gerritse Rosmalen; 19. Anoek Kuijpers Gilze; 20. Elise Marie Olsen Denemarken;

Junioren.Klassieker: 1. Chiel Schulten Raalte; 2. Liam Davies Engeland; 3. Jan Schmőller 4. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 5. Jord Baak Dronten; 6. Frederik Rassmann Duitsland; 7. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 8. Callum Macleod Engeland; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Dougal Toms Engeland; 11. Erikas Sidlauskas 12. Tom Dussek Engeland; 13. Sebastian Vester Drachten; 14. Cornee Jansen Lelystad; 15. Bastiaan de Blom Zeewolde; 16. Jobbe Krijnsen Bolsward; 17. Dorian Vogels Valkenburg en Geul; 18. Leon Buijs Aalsmeer; 19. Kees Kunkeler Zuilichem; 20. Raphaël Kockelmann Luxemburg;

Nieuwelingen.Klassieker: 1. Oskar Johansson Noorwegen; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Sakarias Loeland Denemarken; 4. Archie Ryan Engeland; 5. Casper van Uden Schiedam; 6. Ben Tulett Engeland; 7. Olav Kooij Numansdorp; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Enzo Leijnse Amstelveen; 10. Hidde van Veenendaal Dongen; 11. Wouter van de Weerdhof Lobith; 12. Angus Hawkins Engeland; 13. Joe Wilson Engeland; 14. Fabian Csongor 15. Bodi Del Grosso Eelde; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Elliot Cox Engeland; 18. Axel van der Tuuk Assen; 19. Pieter Prosman Zaltbommel; 20. Finn Mansfield

 

STIENS.(2017.05.06)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Leonie Lubbinge Drachten; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Nancy van der Burg Gouda; 5. Judith Jelsma Amstelveen; 6. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 7. Melissa Steenhof Drachten; 8. Alicja Verhagen Woerden; 9. Senna Feron Schimmert; 10. Roos Anneveldt Utrecht; 11. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 12. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 13. Judith Bloem Apeldoorn; 14. Rixt Hoogland Enschede; 15. Wendy Oosterwoud Ureterp; 16. Marleen Stoel Enschede; 17. Femke Beuling Emmeloord; 18. Paulien Koster Delfstrahuizen; 19. Iris Ton Waskemeer; 20. Bianca Lust Oostzaan;

Amateurs/Sportklasse: 1. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 2. Jack Kuper Dokkum; 3. Binne-Pier de Haan Oudega; 4. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Jorre van der Bij Utrecht; 7. Cor Visser Gytsjerk; 8. Matthias Dijkstra Groningen; 9. Jan Durk Canrinus Hallum; 10. Sybren Welling Groningen; 11. Arjan Douma Buitenpost; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Niek Geerts Assen; 14. Stef Jonker Roden; 15. Bonne Aans Drachten; 16. Nick Zuidema Delfzijl; 17. Arjen Reinsma Roden; 18. Johan Betten Groningen; 19. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 20. Dennie van der Kooi Franeker;

 

STOKKUM.(2017.05.07)

Amateurs: 1. Elias de Bruijne Utrecht; 2. Niels van Otterloo Nijbroek; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Jorre van der Bij Utrecht; 6. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 7. Rochéz Harbers Nijverdal; 8. Frank Visser Utrecht; 9. Guido Benthem Velp; 10. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 11. Bas Winters Hengelo; 12. Tom Wensink Enschede; 13. Siebe Vrieswijk Deventer; 14. Michael Bervoets Heusden; 15. Joost Arentsen Varsseveld; 16. Jarco van Binsbergen Herveld; 17. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 18. Sidney Bley Houten; 19. Marco Schenk Aalten; 20. Martijn Koert Duiven;

 

SURHUISTERVEEN.(2017.07.25)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Bauke Mollema 3. Primoz Roglic 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Koen de Kort Arans; 7. Zdenek Stybar 8. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 9. Albert Timmer Hardenberg; 10. Pieter Weening 11. Gary Hekman Kampen; 12. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15. René Hooghiemster Sneek; 16. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 17. Marten Kooistra Jonkerslan; 18. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 19. Ike Groen Tuitjenhorn; 20. Dennis Bakker De Rijp;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Janneke Ensing Gieten; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Moniek Tenniglo Albergen; 4. Roos Hoogeboom Utrecht; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Anouska Koster De Westereen; 8. Maaike Boogaard Zwaag; 9. Danique Braam Veenwouden; 10. Floor Weerink Exloo; 11. Marleen Stoel Enschede; 12. Leonie Lubbinge Drachten; 13. Ilona Hoeksma Luxwoude; 14. Sanne Bouwmeester Westerbork; 15. Nicole Clerx Groningen; 16. Ingeborg Kreuze Assen; 17. Paulien Koster Delfstrahuizen; 18. Emilie Moberg Noorwegen; 19. Daniëlle Bekkering Den Ham; 20. Nadia Stappenbelt Apeldoorn;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4. Casper van Wijck Rotterdam; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Sander Iwema Hooghalen; 11. Binne-Pier de Haan Oudega; 12. Ruben Hoekstra Heerenveen; 13. Martijn Dijkstra De Knipe; 14. Eit Visser De Wilp; 15. Dennis Steverink Assen; 16. Maurits Buist Drachten; 17. Tom Wijkel Exloo; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Rein Schiphof Sint Annaparochie;

 

T ZAND.(2017.05.07)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 4. Yoeri Havik Avenhorn; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6. Joris Blokker Wieringerwerf; 7. Rick van Breda Den Helder; 8. Adne van Engelen t Zand; 9. Sjors Dekker Andijk; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Martijn Dijkstra De Knipe; 14. Taeke Oppewal Sneek; 15. Jan Lof Broek in Waterland; 16. Andries Weening Kootstertille; 17. Wouter de Groot Delft; 18. Tino Haakman Enkhuizen; 19. Ruud Slagter Lutjebroek; 20. Joury Ottenbros Heerhugowaard;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. André van Reek Lisse; 2. Thijs Zuurbier Julianadorp; 3. Gijs Burger t Zand; 4. Dave Huijsman De Koog Texel; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Jos de Haan Hoogwoud; 7. Sjaak Schipper Medemblik; 8. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 9. Eric Mooij Hoogwoud; 10. Jesse Vriend Hoogkarspel; 11. Mitchell van Roijen Beverwijk; 12. Spike Huisman Amsterdam; 13. Barry Dam Hoogwoud; 14. Bart Ursem Andijk; 15. Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Ivo Huisman Hoogkarspel; 17. Bram Vertelman Midwoud; 18. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 19. Richard Koorn Hoogkarspel; 20. Jermo Agema Den Helder;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 3. Jacco Konijn Hoorn; 4. Fred Pronk Egmond-Binnen; 5. Marc Hulzebos Den Helder; 6. Rene Melk Assendelft; 7. Barend Verhagen Woerden; 8. Rene Smits Purmerend; 9. Marcel Beukers Petten; 10. Ming-ko Sun Den Helder; 11. Clemens Ulrich Alkmaar; 12. Volkert Meinsma Oudkarspel; 13. Sander Baars Amsterdam; 14. Martin Swart Franeker; 15. Hans Schelvis Heemskerk; 16. Frank van de Weteringe Buijs Sint Pancras; 17. Peter de Koster Purmerend; 18. Michael Ruska Volendam; 19. Gert Bosman Wijhe; 20. Ruud Kluit Beets;

 

TERNAARD.(2017.07.08)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 2. Sanne Bouwmeester Westerbork; 3. Lonneke Uneken Veendam; 4. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Daniëlle Bekkering Den Ham; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Laura Krans De Wilp; 9. Willemiek Meinders Dronten; 10. Marthe Roose Enumatil; 11. Bettina Zijlstra Groningen; 12. Kristine Kofman Amsterdam; 13. Lisanne Immerzeel Wilnis; 14. Vivian van der Wal Leeuwarden; 15. Michelle Poot Tzum; 16. Chantal Hendriks Heerenveen; 17. Miriam Lassche Marknesse; 18. Jolanda van der Ende Epe; 19. Yvet Schoonewille Klazienaveen;

Amateurs/Sportklasse: 1. Jan Terpstra Drachten; 2. Bauke Hylkema Bakhuizen; 3. Richard Bultema Winschoten; 4. Pim Poortinga Kampen; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Arjan Douma Buitenpost; 7. Binne-Pier de Haan Oudega; 8. Stef Jonker Roden; 9. Jorrit Douwes Leeuwarden; 10. Jos Bouw Bovensmilde; 11. Michael Smit Groningen; 12. Frans Drent Epe; 13. Martin de Vries Heerenveen; 14. Richard Doggen Groningen; 15. Jack Kuper Dokkum; 16. Dennis Steverink Assen; 17. Bonne Aans Drachten; 18. Harko Kievit Leek; 19. Marco van Dijken Appingedam; 20. Richard Hiemstra Schildwolde;

 

TIEL.(2017.07.30)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Laurens ten Dam Oudorp; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 7. Irena Ossola 8. Valerie Demey 9. Lucy Garner London; 10. Melanie Klement Diphoorn; 11. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 12. Inez Beijer Driel; 13. Maaike Boogaard Zwaag; 14. Karen Verhestraeten 15. Ilona Hoeksma Luxwoude; 16. Céline van Houtum Den Dungen; 17. Marleen Stoel Enschede; 18. Floor Weerink Exloo; 19. Daniela Trckova 20. Maddy Ward

Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Bart Lemmen Utrecht; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Roeland Mennink Utrecht; 5. Henk de Jong Nieuwveen; 6. Martin van Plateringen Almere; 7. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 8. Remco Bertelink Ede; 9. Jordy Beuker Huizen; 10. Martijn de Groot Gorinchem; 11. Arjan Seunninga Ede; 12. Leon Strötker Venlo; 13. Pim Achterkamp Rotterdam; 14. Bas Rijs Alkmaar; 15. Mario Willemsen Huissen; 16. Luuk Rutten Wageningen; 17. Remco Schellevis Stolwijk; 18. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 19. Martijn Lust Tuitjenhorn; 20. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn;

 

TILBURG.(2017.04.02)

Nieuweling-Meisjes: 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Nina Spapen Rijen; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Silke Smulders Loon op Zand; 5. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 6. Anna van Wersch Tilburg; 7. Laura van der Zwaan Sliedrecht; 8. Iris Verschuren Streefkerk; 9. Leonie Bos s-Gravendeel; 10. Elisa Serné Breda; 11. Jewel Paumen Einighausen; 12. Pien Limpens Obbicht; 13. Dorien Hoog Antink Ochten; 14. Lisa Dorussen Beuningen; 15. Malena van Dam Haastrecht; 16. Lieke Janssen Panningen; 17. Merel Korstanje Tilburg; 18. Femke Gerritse Rosmalen; 19. Maud Adriaansen Dordrecht; 20. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn;

 

TRYNWALDEN.(2017.09.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Björn Bakker Wijnjewoude; 3. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 4. Roderik Egberink Bussum; 5. Etienne Lenting Nieuwveen; 6. Kars Jansman Hellendoorn; 7. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 8. Jorgos Schrijver Nijkerk Gld; 9. Sven Kramer Heerenveen; 10. Remco Schouten Ammerstol; 11. Jeen de Jong Britsum; 12. Martijn Dijkstra De Knipe; 13. Tom Terpstra Groningen; 14. Harmen Baas Wageningen; 15. Marien Bogerd Kootwijk; 16. Bruno Nakken Assen; 17. Dorus de Rijk De Rijp; 18. Jaap Berg Veenendaal; 19. Frank Wierstra Burgum; 20. Tom Wijkel Exloo;

 

UDEN.(2017.05.14)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan van den Brand Volkel; 2. Maik van der Heijden Schaijk; 3. Daan Switters Utrecht; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Steven Stenekes Bennekom; 6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Lars van de Vall Heemstede; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9. Lehvi Braam Dodewaard; 10. Xavier Poels Oeffelt; 11. Rick Smit t Harde; 12. Herman ten Kate Utrecht; 13. Bjorn van der Heijden Schaijk; 14. Jeroen Janssen Nijmegen; 15. Patrick van Nunen Barendrecht; 16. Tom Meulendijks Nijmegen; 17. Tom Manders Uden; 18. Robbie Gevers Schijndel; 19. Kevin Minten Mill; 20. Jelmer Nuijten Soest;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Inge van der Heijden Schaijk; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Silke Smulders Loon op Zand; 7. Judith Visser Valkenswaard; 8. Pien Limpens Obbicht; 9. Sanne Vermeer Dodewaard; 10. Evelien Ruijters Maastricht; 11. Rosan Baas Den Dungen; 12. Lieke Janssen Panningen; 13. Iris Verschuren Streefkerk; 14. Karin van Leeuwen Meerkerk; 15. Vyne van der Schoot Maastricht; 16. Sanne Jongenelen Steenbergen; 17. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 18. Sabrina Opstal Rijnsburg; 19. Lisa Dorussen Beuningen; 20. Lieke de Bie Waalre;

 

UGCHELEN.(2017.07.01)

Elite ZC/Beloften/Amateurs: 1. Melvin van Zijl Harderwijk; 2. Roy Eefting Apeldoorn; 3. Rick Smit t Harde; 4. Arjan Arentsen Harderwijk; 5. Wessel Zennipman Zutphen; 6. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 7. Edwin Wielink Twello; 8. Robert Berk Pijnacker; 9. Jelmer Nuijten Soest; 10. Florian Smits Amsterdam; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Julian Stolk Pijnacker; 13. Philip Kootstra Almelo; 14. Christian Varweg Hardenberg; 15. Coen Bosch Twello; 16. Bart Schipper Wierden; 17. Beau Duvigneau Zutphen; 18. Richard Jansen Assendelft; 19. Marc Janssen Ede; 20. Mathijs Boerrigter Borne;

Junioren.Derny's: 1. Philip Heijnen Oeffelt; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Rick Hezeman Apeldoorn; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Rob Gambon Apeldoorn; 6. Tycho Nomden Hoenderloo; 7. Steyn Lamberink Bergentheim; 8. Rick Pluimers Enter; 9. Jesse Morsink Enter; 10. Stijn van Lohuizen Heerde; 11. Ard Stuiver Zwolle;

 

UITHOORN.(2017.09.03)

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Jim Kes Volendam; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Philip Engelenberg Amsterdam; 5. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 6. Jesse Sytema Leusden; 7. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 10. Ole Veenhuis Westwoud; 11. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 12. Ruben Blom Tienhoven; 13. Serginho Wilshaus Haarlem; 14. Yaron Buteijn Nieuwerbrug; 15. Noel Luijten Meerkerk; 16. Tristan Geleijn Rijsenhout; 17. Tim van der Stam Bergschenhoek; 18. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 19. Bart van Duren Amstelveen; 20. Ivo Zwaans Den Helder;

Amateurs/Sportklasse: 1. Ronald Ligtenberg Haarlem; 2. Bart de Veer Vreeland; 3. Niels Ruijter Uithoorn; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Caspar Hermans Amsterdam; 6. Antonio Vilches-Kolkman Haarlem; 7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Martijn de Groot Gorinchem; 9. Henk de Jong Nieuwveen; 10. Bas de Bruin Uithoorn; 11. Marco Halma Nieuwkoop; 12. Edwin de Graaff De Kwakel; 13. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 14. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 15. Menno Boogaard Utrecht; 16. Bart Vreugdenhil Haarlem; 17. Koen Polder Amsterdam; 18. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 19. Roel Mouris Waverveen; 20. Tjalle de Jong Bergschenhoek;

 

ULESTRATEN.(2017.07.02)

Junioren: 1. Danny van der Tuuk Assen; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Bas van Belle Zoetermeer; 4. Thymen Arensman Deil; 5. Meindert Weulink Diepenveen; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Jobbe Krijnsen Bolsward; 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Ruben van der Pijl Amstelveen; 10. Friso van Diemen Amstelveen; 11. Marijn van den Berg De Meern; 12. Mathijs de Leng Boskoop; 13. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 14. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 15. Alexander Konijn Spanbroek; 16. Stef Zeestraten Pijnacker; 17. Sam Gademan Beek; 18. Casper Hordijk Rotterdam; 19. Sven Vijverberg Naaldwijk; 20. Herman Brinkman Rotterdam;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Nancy van der Burg Gouda; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Dani Christmas Engeland; 4. Julie van de Velde Belgie; 5. Henriëtta Colborne Engeland; 6. Sylvie Boermans Duivendrecht; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Kirsten Peetoom Bunde; 10. Minke Bakker Monster; 11. Danique Braam Veenwouden; 12. Annet Pit Deventer; 13. Paulien Koster Delfstrahuizen; 14. Susanne Meistrok Elshout; 15. Femke Markus Zwarte Kat; 16. Céline van Houtum Den Dungen; 17. Nike Beckeringh Hilversum; 18. Mareille Meijering Stadskanaal; 19. Kylie Waterreus Ulestraten; 20. Caroline Thorvik Olsen Noorwegen;

 

URETERP.(2017.04.17)

Elite/Beloften: 1. Patrick Bos Deventer; 2. John Meewisse Erica; 3. Wessel Piersma Groningen; 4. Robert de Vries Zwolle; 5. Jasper Plender Almelo; 6. Hartthijs de Vries Kollum; 7. Melvin Bos Sint Pancras; 8. Joakim Zuidema Dokkum; 9. Niels Goeree Borger; 10. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 11. Vladi Riha Duitsland; 12. Jurgen Timmerman Dronten; 13. Stan Wijkel Holsloot; 14. Tim Weerkamp Groningen; 15. Sven Tellegen Hattem; 16. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 17. Tom Wijkel Exloo; 18. Bram Verweij Haren Gn; 19. Mike Terpstra Krommenie; 20. Johan Knol Bakkeveen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Cor Visser Gytsjerk; 2. Arthur Helder Ommen; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Sebastian Vester Drachten; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Jack Kuper Dokkum; 7. Rochéz Harbers Nijverdal; 8. Mart Menger Noordhorn; 9. Peter Bakker Bolsward; 10. Maarten Vierhout Nunspeet; 11. Jeroen Keizer Muntendam; 12. Tsjomme Ozinga Heerenveen; 13. Sander Westerlaan Groningen; 14. Bonne Aans Drachten; 15. Sent Tissingh Groningen; 16. Tsjerk Rozema Groningen; 17. Mats Mellema Groningen; 18. Arjan Douma Buitenpost; 19. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum; 20. Nick Zuidema Delfzijl;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Mike Schuch Leek; 3. Matthijs Varweg Hardenberg; 4. Steyn Lamberink Bergentheim; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Pepijn Reinderink Ruurlo; 7. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 8. Bas Koops Elim; 9. Tristan Kool Purmerend; 10. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Erwin Smit Wervershoof; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Niels V.d. Gracht Annen; 15. Lars Klugt Volendam; 16. Lennart Bult Zeist; 17. Jans Tigelaar Smilde; 18. Sven Raats Amsterdam; 19. Ivo Zwaans Den Helder; 20. Maiko Timmer Drachten;

 

USQUERT.(2017.09.17)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Thomson Groningen; 2. Harry Sweering Sneek; 3. Frank Lanting Den Haag; 4. Marco Kaldenbach Hoorn; 5. Bram Verweij Haren Gn; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Sybren Welling Groningen; 9. Matthijs Dijkstra Groningen; 10. Arjen van der Veen 11. Rutger van der Meer Stiens; 12. Rick Nobel Foudgum; 13. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 14. Tom Terpstra Groningen; 15. Adrie Lindeman Assen; 16. Jurgen Timmerman Dronten; 17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Jacob Ekema Veendam; 19. Marian Oancea Hoogezand;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Mareille Meijering Stadskanaal; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Nynke Pellikaan Den Andel; 6. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 7. Anneke Dijkstra Olterterp; 8. Daniëlle Bekkering Den Ham; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Mischa Top Groningen; 11. Nicole Clerx Groningen; 12. Hanna de Jong Groningen; 13. Chantal Hendriks Heerenveen; 14. Michelle Poot Tzum; 15. Marthe Roose Enumatil; 16. Josine Woudsma Hengelo; 17. Bettina Zijlstra Groningen; 18. Linda van Oosten Groningen; 19. Aniek Sikma Buitenpost;

 

UTRECHT.(2017.09.09)

Masters 40+: 1. Corne Castein Renkum; 2. Erwin Jager Vleuten; 3. Arnoud Witsenburg Driebergen; 4. Marco Halma Nieuwkoop; 5. Caspar Hermans Amsterdam; 6. Stanley Alards Arnhem; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. Martijn Broekman Utrecht; 9. Rene Alblas Vleuten; 10. Rene Smits Purmerend; 11. Theo van der Werf De Meern; 12. Frank Verkoijen Utrecht; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Menno Loenen Houten; 15. Jan Repko Amsterdam; 16. Arjan Scheer Houten; 17. Frido Frencken Hoogland; 18. Fedor Hes Utrecht; 19. Peter van der Werff Hoogblokland; 20. Ronald van Merkerk Woerden;

 

UTRECHT.MALIEBAAN.(2017.06.25)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de Bruijne Utrecht; 2. Matijn Straatsma Utrecht; 3. Roderik Egberink Bussum; 4. Jasper Verkuijl Baarn; 5. Bart Lemmen Utrecht; 6. Lex Ligtenberg Utrecht; 7. Arnout Kempenaar Dronten; 8. Herman ten Kate Utrecht; 9. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 10. Daan Switters Utrecht; 11. Kamiel Vleeming Zwolle; 12. Roeland Mennink Utrecht; 13. Arnoud Witsenburg Driebergen; 14. Tom Koeleman Utrecht; 15. Joel Verlee Sleeuwijk; 16. Daniel Marsmans Utrecht; 17. Menno van Hees Utrecht; 18. Roel de Vries Utrecht; 19. Frank Visser Utrecht; 20. Bart Vreugdenhil Haarlem;

Masters 60+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Bert Bakker Zaandam; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Ron Smit Zandvoort; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. Michaël Bolle Wezep; 7. Gijs Nederlof Kamerik; 8. Arie Blomberg Kedichem; 9. Benno Pauw Nieuwegein; 10. Jan van der Wel Austerlitz; 11. Piet Kralt Rijnsburg; 12. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 13. Jaap Spoor Rijswijk Zh; 14. Cor van Bijnen Andijk; 15. Marc de Bokx Amsterdam;

 

VALKENBURG.(2017.08.20)

Junioren: 1. Remco Evenepoel 2. Danny van der Tuuk Assen; 3. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 4. Maarten Verheyen 5. Steven Pattyn Belgie; 6. Xanders Vervloesem 7. Jens du Four 8. Stijn Ruijter Uithoorn; 9. Ward Vanhoof Belgie; 10. Daan Hoole Zuidland; 11. Stan van Tricht 12. Joren Bloem Brummen; 13. Adne Koster Roden; 14. Wesley Mol Kapelle; 15. Meindert Weulink Diepenveen; 16. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 17. Marijn van den Berg De Meern; 18. Jobbe Krijnsen Bolsward; 19. Thymen Arensman Deil; 20. Kelvin Cockaert

 

VEENDAM.(2017.05.21)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jan Terpstra Drachten; 2. Rutger Vos Exloo; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward; 4. Erik Huisman Groningen; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Chris van der Vegt Assen; 7. Bas Bosma Meppel; 8. Frank Huisman Groningen; 9. Hemmo Boven Schildwolde; 10. Jan Hekman Norg; 11. Stef Jonker Roden; 12. Mats Mellema Groningen; 13. Nick Zuidema Delfzijl; 14. Richard Bultema Winschoten; 15. Karsten Veen Westerlee; 16. Arjen Reinsma Roden; 17. Elt Jan Tiggelaar Appingedam; 18. Jos Bouw Bovensmilde; 19. Tsjerk Rozema Groningen; 20. Egon Nanninga Lelystad;

 

VELDHOVEN .( 2017.05.20 )

Junioren: 1. Maikel Stam Sprang-Capelle; 2. Bas van Dinther Rossum;

3. Thijs Barendregt Kruiningen; 4. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 5. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 6. Lars de Bot Losser; 7. Bart Artz Wintelre; 8. Niels Hoogeveen Hoogeveen; 9. Wessel Verschueren Ulicoten; 10. Niels Bakker. Rijssen; 11. Kelvin Kanen Bergeijk; 12. Yanne Dorenbos Castricum; 13. Menno van Capel Noorden; 14. Niels Rotman Wierden; 15. Menno Broex Ouderkerk aan den Amstel; 16. Tom van den Berg Helmond; 17. Bas Andriessen Eindhoven; 18. Rav Schoormans Oosterhout; 19. Sjoerd Hollander Garrelsweer; 20. Iska Buwalda Biddinghuizen;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Noah Vreeswijk Someren; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Pieter de Groof Heeze; 5. Hugo Kars Oosterbeek; 6. Sieb van Gorp Bergeijk; 7. Rick Metselaar Hoogeveen; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Arjan Boshoven Spijkenisse; 10. Jochem Crusio Tilburg; 11. Jip Kramer Oosterbeek; 12. Kevin Arrammach Maastricht; 13. Jody Jochems Sint Anthonis; 14. Xander van Dijk Roosendaal; 15. Gabriel Melching Rotterdam; 16. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 17. Martijn Rasenberg Terheyden; 18. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Erben van Meer Nispen;

Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 3. Bart Vreugdenhil Haarlem; 4. Germon Peeters Tilburg; 5. Dirk van Leuken Best; 6. Ronald Ligtenberg Haarlem; 7. Steven Willemsen Groningen; 8. Edwin Arts Helmond; 9. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Luuk Nissen Best; 12. Tom Meulendijks Nijmegen; 13. Stef van der Hijden Nijmegen; 14. Luuk Rutten Wageningen; 15. Dik van de Koolwijk Elst; 16. Jonathan Espigares Ridderkerk; 17. Youri Deelen Bergambacht; 18. René Kuhlmann Baarlo; 19. Twan Kops Veldhoven; 20. Jos Richel Veghel;

 

VELDHOVEN.(2017.05.21)

Nieuweling-Meisjes: 1. Gloria van Mechelen Litouwen; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Joan de Bruyn Bergeijk; 4. Femke Gerritse Rosmalen; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Anna van Wersch Tilburg; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Alysha van Neck Amstelveen; 10. Anoek Kuijpers Gilze; 11. Justine Vromanne Belgie; 12. Marit Wasmus Den Hoorn; 13. Nathalie Elzinga De Westereen; 14. Julia Kramer Borkel en Schaft; 15. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 16. Iris de Boer Zaandam; 17. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 18. Demi van Dijke Borssele; 19. Fabiënne Kool Kortenhoef; 20. Kiki Janse Zaandam;

 

VOLENDAM.(2017.06.24)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Paul van Schalen Zetten; 5. Tijs Dekker Oosthuizen; 6. Tibor Zwaan Egmond aan Zee;

7. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 8. Stefan Vis Purmerend; 9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Jermo Agema Den Helder; 12. Cees Snoek Volendam; 13. Bart Ursem Andijk; 14. Henk de Jong Nieuwveen; 15. Robert van Dalen Giessen; 16. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 17. Ivo Huisman Hoogkarspel; 18. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 19. Lennard Pasman Landsmeer; 20. Niall Tilli Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Jim Kes Volendam; 2. Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Enzo Leijnse Amstelveen; 5. Tristan Kool Purmerend; 6. Wouter Zwaan Bodegraven; 7. Ian Spenkelink Nijverdal; 8. Lars Mulderij Pesse; 9. Bas Scheffer Wierden; 10. Tim Winter Norg; 11. Mark de Groot Hoeven; 12. Erwin Smit Wervershoof; 13. Martin Plat Volendam; 14. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 15. Lars Klugt Volendam; 16. Daan van Wieringen Beverwijk; 17. Samuel Runderkamp Volendam; 18. Jip de Moor Amsterdam; 19. Beau van Izerloo Dordrecht; 20. Daan Hopster Nijverdal;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Louisa Lobigs Duitsland; 3. Liontin Evanglina Yogyakarta; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Lily Schuitemaker Volendam; 6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Tessa Dijksman Velserbroek; 8. Suzanne de Lange Borne; 9. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 10. Juul Hubert Den Haag; 11. Marit Cent Goor; 12. Anne de Ruiter Polsbroek; 13. Marenda Maghfirotika Indonesie; 14. Priatna Ayustina Delia Indonesie; 15. Iris Ton Waskemeer; 16. Kirsten Westerhuis Leersum; 17. Emma Boogaard Zwaag; 18. Danielle de Jong Vijfhuizen; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Anne Huinen Noordwijk;

 

VOORHOUT.(2017.09.16)

Sportklasse: 1. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 2. André van Reek Lisse; 3. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 4. Nick Toonen Lisse; 5. Dennis van der Zaal Lisse; 6. Pim Hackmann 7. Justin Plijter Hillegom; 8. Andries van der Velden Nieuw-Vennep; 9. Bas Rijs Alkmaar; 10. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 11. Tomasz Zarebski Rotterdam; 12. Mark van der Weide Den Haag; 13. Leewah Woo IJmuiden; 14. Max Goote Rotterdam;

 

VORDEN.(2017.07.02)

Amateurs: 1. Arnoud Witsenburg Driebergen; 2. Rob van den Berghe Enschede; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4. Daan Steffens Borne; 5. Robert Kruijf Leeuwarden; 6. Bart Thomson Enschede; 7. Lars Bekhuis Borne; 8. Bas Winters Hengelo; 9. Gerwin Veltman Enschede; 10. Christiaan Jansen Hardenberg; 11. Tom Wensink Enschede; 12. Rochéz Harbers Nijverdal; 13. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 14. Raymond Kienhuis Rijssen; 15. Matthijs ten Buuren Hengelo; 16. Rens Moorman Ootmarsum; 17. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 18. Ronald Kolkman Meteren; 19. Cor Visser Gytsjerk; 20. Samuel Gheremaskel Kifle Eerbeek;

Sportklasse: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Dick Kinket Hattem; 3. Edwin Krijgh Dieren; 4. Arnout Hurenkamp Enschede; 5. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 6. Stan Janssen Goch; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 9. Diederik Hol Apeldoorn; 10. Marco Kok Enter; 11. Tijs Westendorp Nijmegen; 12. Ard Veneman Utrecht; 13. Martin Weijers s-Heerenberg; 14. Johnny van den Berg Beuningen; 15. Bram Oortgiesen Deventer; 16. Sander Nijhof Apeldoorn; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Cor van der Ploeg Bemmel; 19. Ferdinand van Essen Hardenberg; 20. Tom van Braak Velp;

 

WADDINXVEEN.(2017.04.17)

Elite/Beloften: 1. Sjoerd Bax Almkerk; 2. David van Eerd Breda; 3. Robert Berk Pijnacker; 4. Joost van der Burg Rotterdam; 5. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 6. Etienne Lenting Nieuwveen; 7. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Steven Stenekes Bennekom; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Twan Middelburg De Lier; 11. Mitchell Huenders Maarn; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Frank de Reus Papendrecht; 14. Youp Havermans Rotterdam; 15. Niels Immerzeel Wilnis; 16. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 17. Davey Rotmensen Leiderdorp; 18. Marvin van Spronsen Monster; 19. Jelmer Nuijten Soest; 20. Jerry Roling Heemskerk;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Nancy van der Burg Gouda; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Tessa Dijksman Velserbroek; 4. Femke van Kessel Delft; 5. Delore Stougje Zuidland; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Marlies van der Lugt Delft; 8. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Juul Hubert Den Haag; 11. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Carleen Baas Bladel; 14. Kirsten Westerhuis Leersum; 15. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 16. Melanie Woering Rozenburg; 17. Kirstie van Haaften De Meern; 18. Simone de Vries Oldelamer; 19. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 20. Henriette Woering Spijkenisse;

Amateurs: 1. Robert de Jong Zeewolde; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. André van Reek Lisse; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 6. Glenn van Nierop Hazerswoude; 7. Rik Nederlof Breda; 8. Lex Ligtenberg Utrecht; 9. Ronald Ligtenberg Haarlem; 10. Wieger van der Schaaf Den Haag; 11. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 12. Max Mesman Den Haag; 13. Albert van Riessen Rotterdam; 14. Jules Roskamp Zoetermeer; 15. Jordy Beuker Huizen; 16. Joost van den Blink s-Gravenzande; 17. Kees Pameijer Den Haag; 18. Robin Snoek Abcoude; 19. Edwin de Graaff De Kwakel; 20. Tjalle de Jong Bergschenhoek;

 

WAGENINGEN.(2017.06.03)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. David van Eerd Breda; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Bas Tietema Zwolle; 6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Tino Haakman Enkhuizen; 8. Gerco Pastoor Eemdijk; 9. Bas de Bruin Uithoorn; 10. Roderik Egberink Bussum; 11. Kevin Coster Hasselt; 12. Elias de Bruijne Utrecht; 13. Martijn Knol Zwolle; 14. Daan Switters Utrecht; 15. Max Haaksman Zeist; 16. Wessel Piersma Groningen; 17. Rens te Stroet Keijenborg; 18. Bjorn van der Heijden Schaijk; 19. Niels van der Pijl Wageningen; 20. Bob van den Berg s-Gravenzande;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Rene Melk Assendelft; 2. André van Reek Lisse; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 5. Werner Altewischer Arnhem; 6. Pieter Broeren Utrecht; 7. Arnoud Witsenburg Driebergen; 8. Martin Bekking Apeldoorn; 9. Rutger Vos Exloo; 10. Jos Kaal Didam; 11. Antoine Moonen Cuijk; 12. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 13. Dennis Steverink Assen; 14. René Kuhlmann Baarlo; 15. Bruce Rayer Venlo; 16. Feike Loots Renkum; 17. Watze Vroom Bennekom; 18. Bart Streefkerk Ameide; 19. Stanley Alards Arnhem; 20. Hans Spil Loosdrecht;

 

WARMENHUIZEN.(2017.06.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Lars van de Vall Heemstede; 2. Per Wiggers Oldenzaal; 3. Dex Groen Tuitjenhorn; 4. Jelmer Asjes Assendelft; 5. Dennis Buijs Benthuizen; 6. Sven Burger Heerlen; 7. Jesper Rasch Zandvoort; 8. Roy Pieters Zwanenburg; 9. Koen Verweij Alkmaar; 10. Pascal Aandewiel Amsterdam; 11. Martijn Lust Tuitjenhorn; 12. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 13. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 14. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 15. Fred Pronk Egmond-Binnen; 16. Thomas Hartog Haarlem; 17. Raymond Splinter Amsterdam; 18. Joeri van der Tuin Westerland; 19. Maurice Rijs Limmen; 20. Sven Broekaart Julianadorp;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Tristan Kool Purmerend; 3. Jim Kes Volendam; 4. Casper Polet Katwijk; 5. Jens Pronk De Rijp; 6. Lance Huenders Almere; 7. Ole Veenhuis Westwoud; 8. Rick Metselaar Hoogeveen; 9. Erwin Smit Wervershoof; 10. Steyn Lamberink Bergentheim; 11. Lars Klugt Volendam; 12. Tycho Nomden Hoenderloo; 13. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 14. Wessel Mouris Baambrugge; 15. Daan van Wieringen Beverwijk; 16. Thom Leegwater Sint Pancras; 17. Chris van Stralen Enkhuizen; 18. Joppe van der Weerdt Amsterdam; 19. Binck Burger t Zand; 20. Ivo Zwaans Den Helder;

Sportklasse: 1. Kay Blokdijk t Veld; 2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Ruud Coers Grootebroek; 4. Rene Melk Assendelft; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Yarwin van Straalen Den Helder; 7. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 8. Ivo Huisman Hoogkarspel; 9. Hans Schelvis Heemskerk; 10. Tijs Dekker Oosthuizen; 11. Bram Groen Amsterdam; 12. Martin Hoefakker Middenmeer; 13. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 14. Bart Nap Lopik; 15. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 16. Volkert Meinsma Oudkarspel; 17. Ming-ko Sun Den Helder; 18. Folkert Zwiers Wormer; 19. Martijn van Vechgel Hoorn; 20. Erwin Tuithof Woerden;

 

WATERINGEN.(2017.07.27)

Beroepsrenners: 1. Ramon Sinkeldam Assendelft; 2. Dylan van Baarle Veenendaal; 3. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 4. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 5. Moreno Hofland Roosendaal; 6. Lennard Hofstede Poeldijk; 7. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 8. Marco Minnaard Wemeldinge; 9. Jesper Asselman Huissen; 10. Niki Terpstra Assendelft; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Bauke Mollema 14. Koen de Kort Arans; 15. Piotr Havik Bergambacht; 16. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 17. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 18. Wesley Kreder Reusel; 19. Raymond Kreder Oudenbosch; 20. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ayden Toovey Australie; 2. Nick Zuidewind Lisse; 3. Melle Meeuwisse Boskoop; 4. Lars van de Vall Heemstede; 5. Oscar van Wijk Wormer; 6. Robert Berk Pijnacker; 7. Joost van den Blink s-Gravenzande; 8. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 9. Tom de Vreede Pijnacker; 10. Jaap van der Meij Katwijk; 11. Jos Koop Delft; 12. Mike Terpstra Krommenie; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Nick van der Meer Honselersdijk; 15. Marvin van Spronsen Monster; 16. Niels Immerzeel Wilnis; 17. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 18. Niels Overvoorde Delfgauw; 19. Lieven Anthonise Dordrecht; 20. Mike van Nunspeet Den Haag;

Junioren:

1. Maikel Zijlaard Rotterdam; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Christoffel Wall 4. Quinten Veling Monnickendam; 5. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 6. Frank Stijger Honselersdijk; 7. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 9. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 10. Herman Brinkman Rotterdam; 11. Milan van der Touw Voorschoten; 12. Carlo van den Berg De Lier; 13. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 14. Luuk van Gestel Moergestel; 15. Andreas Andersson 16. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie; 17. Freek Middelburg De Lier; 18. Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim Maleisie; 19. Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal Maleisie: 20. Robin Kuijvenhoven De Lier;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Olav Kooij Numansdorp; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Quinten Buijs De Lier; 6. Hidde van Veenendaal Dongen; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Luc van der Hoeven Wateringen; 10. James Potter Soest; 11. Casper Polet Katwijk; 12. Stef Suijker Schipluiden; 13. Lance Huenders Almere; 14. Boris Romers Rozenburg; 15. Wieger Göbel Amstelveen; 16. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 17. Jens Pronk De Rijp; 18. Jim Kes Volendam; 19. Bjorn Claassen Den Haag; 20. Twan van der Drift Wateringen;

 

WEEBOSCH.(2017.09.02)

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Roos Hoogeboom Utrecht; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 4. Ymke Stegink Heusden; 5. Bianca Lust Oostzaan; 6. Alicja Verhagen Woerden; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Evy Kuijpers Lierop; 9. Carleen Baas Bladel; 10. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Kim Banga Eindhoven; 12. Sabine Hey Oosterhout; 13. Lana Verberne Bergeijk; 14. Sharon Dommanschet Roosendaal; 15. Lena-Marie Carstacker 16. Lieke de Cock Eindhoven; 17. Suzanne Caron Made; 18. Danique Speklé Zaltbommel; 19. Tamara Preuß Landgraaf; 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;

 

WELL.(2017.09.03)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Leon Strötker Venlo; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Koen Wulterkens Boxmeer; 4. Roy Simons Velden; 5. Stan Janssen Goch; 6. Tom Meulendijks Nijmegen; 7. Arno te Brake Nijmegen; 8. Fedor Hes Utrecht; 9. Detlef la Grand Eindhoven; 10. Jeroen van de Weijer Oploo; 11. Ralf Steegs Velp; 12. Stef van der Hijden Nijmegen; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Henry Schut Zeeland; 15. Jorg Grunefeld Duitsland; 16. Martin Luijk Arnhem; 17. Dik van de Koolwijk Elst; 18. Bruce Rayer Venlo; 19. Haiko Peters Vianen Nb; 20. Hans Vonk Arnhem;

Nieuwelingen: 1. Luc van der Hoeven Wateringen; 2. Lars Boven Reutum; 3. Dennis Willems Boxmeer; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Jordan Habets Sint-Geertruid 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Christiaan Lubbers Winterswijk; 9. Daan Douven Herten; 10. Jody Jochems Sint Anthonis; 11. Tom Smeets Reuver; 12. Kevin Arrammach Maastricht; 13. Melvin Drost Veenendaal; 14. Pim Schenk Aalten; 15. Niels Luiten Brunssum; 16. Nick Thoolen Weert; 17. Rick Wouters Bergeijk; 18. Levi van Hoften Tiel; 19. Jochem Widdershoven Brunssum; 20. Bjorn ten Have Harreveld;

 

WERKENDAM.(2017.04.17)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Daan Switters Utrecht; 3. Matijn Straatsma Utrecht; 4. Jorre van der Bij Utrecht; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Germon Peeters Tilburg; 7. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 8. Jorick Heijn Leiden; 9. Guus de Graauw Etten-Leur; 10. Frank Visser Utrecht; 11. David van den Berg Leidschendam; 12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 13. Jonathan Espigares Ridderkerk; 14. Joren Bronkhorst Gorinchem; 15. Niels Ruijter Uithoorn; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Danny Stam Sprang-Capelle; 18. Menno van Hees Utrecht; 19. Robert van Dalen Giessen; 20. Thomas van 't Klooster Delft;

 

WESTEREEN.(2017.08.19)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Johan Knol Bakkeveen; 2. Arjan Stroetinga Wijnjewoude; 3. Bram Verweij Haren Gn; 4. Ruben Hoekstra Heerenveen; 5. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 6. Cor van Leeuwen Borger; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8. Joakim Zuidema Dokkum; 9. Tom Wijkel Exloo; 10. Marc de Bruin Groningen; 11. Cor Visser Gytsjerk; 12. Mathijs Steenhuis Sneek; 13. Andries Weening Kootstertille; 14. Arjen van der Veen 15. Arjen Bos Bolsward; 16. Matthijs Dijkstra Groningen; 17. Frank Wierstra Burgum; 18. Tom Terpstra Groningen; 19. Marco Hoekstra Haren Gn; 20. Rutger van der Meer Stiens;

Junioren/Nieuwelingen: 1. Rick Pluimers Enter; 2. Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Mike Hooiveld Andijk; 4. Mitchel Steenhof Ureterp; 5. Ben Bartels Dalfsen; 6. Rick Hezeman Apeldoorn; 7. Siebe Nicolai Ermelo; 8. Erwin Smit Wervershoof; 9. Martijn Klop Leeuwarden; 10. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 11. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 12. Niels V.d. Gracht Annen; 13. Ole Veenhuis Westwoud; 14. Redmar Dijkman Lutjegast; 15. Mike Vliek Vriezenveen; 16. Sten Harmeling Nijverdal; 17. Jesper Oost Hoogeveen; 18. Guillaume Visser Heerenveen; 19. Tjalle de Bruin Deventer; 20. Stijn van Lohuizen Heerde;

 

WESTERHOVEN.(2017.05.27)

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Maik van der Heijden Schaijk; 5. Pieter van Oirschot Best; 6. Lars van de Vall Heemstede; 7. Mitch Groot Brunssum; 8. Abe Celi Oosterhout; 9. Hans Dekkers IJzendijke; 10. Tom Jansen Steenbergen; 11. Ramon van Bokhoven Tilburg; 12. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 13. Lars Akkermans Ossendrecht; 14. Folkert Oostra Amsterdam; 15. Ide Schelling Den Haag; 16. Robert Sydlik Duitsland; 17. Jorrit de Haas Eersel; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Isaac de Kleijn Herveld; 20. Jan-Willem Kamphof Eindhoven;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels van Ekeren Rijswijk; 2. Corne Verhoeks Zuilichem; 3. Stef van der Hijden Nijmegen; 4. Dirk van Leuken Best; 5. Mees Hendrikx Valkenswaard; 6. Roy Simons Velden; 7. Antoine Moonen Cuijk; 8. Luca Vreeswijk Someren; 9. Marc van Grinsven Deurne; 10. Wouter van Zanten Apeldoorn; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Luuk Metsemakers Nuenen; 13. Jeroen Rebel Geldrop; 14. Tom van den Berg Helmond; 15. Tom Meulendijks Nijmegen; 16. Rick Burgmans Westerhoven; 17. Rob Linsen Waalre; 18. Kelvin Kanen Bergeijk; 19. Thijs van der Bijl Lent; 20. Koen Wulterkens Boxmeer;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marieke van Witzenburg Brielle; 2. Ymke Stegink Heusden; 3. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Winanda Spoor Apeldoorn; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Yara Kastelijn Neerkant; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Femke Geeris Geldrop; 10. Ellen van Loy Belgie; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Tamara Preuß Landgraaf; 13. Robin Driehuijs Oirsbeek; 14. Bianca Lust Oostzaan; 15. Maaike Boogaard Zwaag; 16. Bianca van den Hoek Bussum; 17. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 18. Hanneke de Goeje Leiden; 19. Maaike Brandwagt Sittard; 20. Karlijn Swinkels Handel;

 

WICHMOND.(2017.05.20)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bas Bosma Meppel; 2. Heini Koornberg Zwolle; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 5. Rochéz Harbers Nijverdal; 6. Rens Moorman Ootmarsum; 7. Dion Koot Steggerda; 8. Tom Wensink Enschede; 9. Jop Wensink Bredevoort; 10. Bobby Mellendijk Groenlo; 11. Maarten van Zanten Apeldoorn; 12. Rob van den Berghe Enschede; 13. Harm Wantia Weerselo; 14. Wesley Pieterse Arnhem; 15. Ralf Scholten Netterden; 16. Gerard Haasjes Staphorst; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Jeroen Nijhuis Hengelo; 19. Martijn Koert Duiven; 20. Hidde Kamp Hengelo;

Masters 40+: 1. Martin Bekking Apeldoorn; 2. Edwin Krijgh Dieren; 3. Ferry de Ruiter Putten; 4. Jan Hekman Norg; 5. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 6. Arjan Seunninga Ede; 7. Marcel Meijer Eibergen; 8. Marcel Weinans Roden; 9. Mario Willemsen Huissen; 10. Roman Nowak Duitsland; 11. Henry Schut Zeeland; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Lars Rietveld Oudewater; 14. Adrie Frijters Wageningen; 15. Diederik Hol Apeldoorn; 16. Joost van Bezooijen Nijmegen; 17. Martijn Goedings Arnhem; 18. Jeroen Jansman Oosterbeek; 19. Dick Post Wezep; 20. Nils ten Brinke Apeldoorn;

 

WINSUM.(2017.08.23)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Stan Wijkel Holsloot; 3. Nils Schomber 4. Sjors Dekker Andijk; 5. Lucas Liss 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Domenic Weinstein 8. Dennis Steverink Assen; 9. Tom Wijkel Exloo; 10. Daan Besteman Groningen; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Jurgen Timmerman Dronten; 13. Sander Iwema Hooghalen; 14. Rutger van der Meer Stiens; 15. Martijn Dijkstra De Knipe; 16. Ruben Hoekstra Heerenveen; 17. Tim Weerkamp Groningen; 18. Harry Sweering Sneek; 19. Bram Verweij Haren Gn; 20. Aden Paterson Australie;

 

WOENSDRECHT.(2017.03.19)

Elite/Beloften: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 4. Wout van Elzakker Hoogerheide; 5. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 6. Mike Terpstra Krommenie; 7. Peter Schulting Emmeloord; 8. Sjoerd Bax Almkerk; 9. David van Eerd Breda; 10. Matthew Overste Amsterdam; 11. Bob Wubben De Lier; 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Kevin Inkelaar Abbenbroek; 14. Jesse Raas Maastricht; 15. Koen van de Klundert Woensdrecht; 16. Dennis Buijs Benthuizen; 17. Luuk van der Wal De Lier; 18. Casper van Wijck Rotterdam; 19. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 20. Bouwe Boonstra Rotterdam;

Junioren: 1. Ezra Tolhoek Zierikzee; 2. Jasper Haest Roosendaal; 3. Marijn van den Berg De Meern; 4. Martijn Räkers Bavel; 5. Maarten de Nijs Huijbergen; 6. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 7. Lennart 8. Sven Vijverberg Naaldwijk; 9. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Freek Middelburg De Lier; 11. Nick Brabander Honselersdijk; 12. Sven Nijhuis Wilnis; 13. Bas van Belle Zoetermeer; 14. Timo Warnier Eijsden; 15. Bart Segers Ouderkerk aan den Amstel; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Quinten Veling Monnickendam; 18. Ruben van der Pijl Amstelveen; 19. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 20. Niall Tilli Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Arjan Boshoven Spijkenisse; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Joris Buters Nootdorp; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Biko van Mil Voorburg; 10. Dylan Strik Heerlen; 11. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 12. Pieter de Groof Heeze; 13. Erwin Smit Wervershoof; 14. Jesse Sytema Leusden; 15. Hugo Kars Oosterbeek; 16. Tristan van Hassel Wernhout; 17. Wouter Zwaan Bodegraven; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Daan van Wieringen Beverwijk; 20. Arjan Poleij Kruiningen;

 

WOERDEN.(2017.05.14)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Jasper Verkuijl Baarn; 3. Ferry de Ruiter Putten; 4. Luuk Schuurmans Utrecht; 5. Rik Nederlof Breda; 6. André van Reek Lisse; 7. Ronald de Waal Amstelveen; 8. Matijn Straatsma Utrecht; 9. Martijn Broekman Utrecht; 10. Roderik Egberink Bussum; 11. Jordy Beuker Huizen; 12. Marco van Bon Amsterdam; 13. Marc Scholman Montfoort; 14. Daan Hoeks Amstelveen; 15. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 16. Remco Straver Oudewater; 17. Edwin de Graaff De Kwakel; 18. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 19. Bartjan Maat Schoonhoven; 20. Bram Dissel Tilburg;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Jesse Sytema Leusden; 3. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 4. Pepijn Reinderink Ruurlo; 5. Serginho Wilshaus Haarlem; 6. Salvador Alvarado Rotterdam; 7. Martijn Rasenberg Terheyden; 8. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Simon den Braber Woerden; 11. Melvin Drost Veenendaal; 12. Pim Ronhaar Hellendoorn; 13. Arjan Boshoven Spijkenisse; 14. Pieter Prosman Zaltbommel; 15. Louk van den Bos Vlijmen; 16. Xander van Straten Sneek; 17. Thomas Bosman Driel; 18. Joris Kroon Schalkwijk; 19. Xander van Dijk Roosendaal; 20. Luuk Spijker Sleeuwijk;

 

ZEIST.(2017.08.27)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jasper Verkuijl Baarn; 2. Dennis Souverein Haarlem; 3. Thymen Arensman Deil; 4. Fernand Cools Utrecht; 5. Arthur Rutte Haarlem; 6. Roderik Egberink Bussum; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Matijn Straatsma Utrecht; 9. Frank Visser Utrecht; 10. Kyle Agterberg Maartensdijk; 11. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 12. Henk de Jong Nieuwveen; 13. Remco Bertelink Ede; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15. Martijn de Groot Gorinchem; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 17. Arjan Seunninga Ede; 18. Bastiaan de Blom Zeewolde; 19. Jermo le Fevre Purmerend; 20. Henne van Zanten Nijkerk Gld;

 

ZEVENBERGEN.(2017.08.06)

Beroepsrenners: 1. Primoz Roglic 2. Wilco Kelderman 3. Mathieu van der Poel Kapelle.(Bel); 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Koen Bouwman Ulft; 6. Sam Oomen Tilburg; 7. Rob Ruygh Rekem(Bel); 8. Kris Boeckmans Belgie; 9. Marco Minnaard Wemeldinge; 10. Twan Castelijns Bladel; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Antwan Tolhoek Yerseke; 13. Piotr Havik Bergambacht; 14. David van der Poel Kapellen(Bel); 15. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 16. Twan Brusselman Helmond; 17. Stan Godrie Zundert; 18. Jasper Ockeloen Dordrecht; 19. Robbert de Greef Geldrop; 20. Bart de Clercq Belgie;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Nick Zuidewind Lisse; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 5. Niels van Ekeren Rijswijk; 6. Bram Mens Wateringen; 7. Arjan Seunninga Ede; 8. Jermo le Fevre Purmerend; 9. Gerard van Haaften Dirksland; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Henk de Jong Nieuwveen; 12. Eddy Hermsen Ochten; 13. Freek Middelburg De Lier; 14. Tijs Dekker Oosthuizen; 15. Roy Guequierre Tholen; 16. Martin van Rij Zuidland; 17. Max Mesman Den Haag; 18. Remco Schellevis Stolwijk; 19. Tim Christen 20. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;

Nieuwelingen: 1. Salvador Alvarado Rotterdam; 2. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 3. Jaap Roelen Chaam; 4. Sammy Berkelder Varsseveld; 5. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 6. Bart Beks Wouw; 7. Bart Bronder Abbenbroek; 8. Marijn Maas Huijbergen; 9. Casper Polet Katwijk; 10. Simon den Braber Woerden; 11. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 12. James Potter Soest; 13. Bram Braat Zutphen; 14. Koert van Oosten Gouda; 15. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 16. Martijn Rasenberg Terheyden; 17. Jip de Moor Amsterdam; 18. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 19. Guus van Schipstal Wanroy; 20. Levi van Hoften Tiel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Silvia Persico 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 7. Henriëtta Colborne Engeland; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Monique van de Ree Etten-Leur; 10. Nancy van der Burg Gouda; 11. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 12. Chiara Zanetti 13. Irena Ossola 14. Demi de Jong Ossendrecht; 15. Riejanne Markus Zwarte Kat; 16. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 17. Merel Hofman Bleiswijk; 18. Alice Maria Arzuffi 19. Rozanne Slik Bergen Nh; 20. Ayesha McGowan

 

ZEVENHUIZEN.GN.(2017.06.28)

Elite/Beloften: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Wessel Piersma Groningen; 3. Frank Thomson Groningen; 4. Jelle Wolsink Hengelo ov; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Allard Neijmeijer Groningen; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Paul de Haan Meedhuizen; 10. Björn Bakker Wijnjewoude; 11. Daan Besteman Groningen; 12. Tom Jansen Steenbergen; 13. Bas Tietema Zwolle; 14. Toni Ballester Llobera 15. Wietse Kamp Hengelo; 16. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 17. Sven Tellegen Hattem; 18. Henk Bos Drachten; 19. Ronald Kruijer Heerenveen; 20. Robert de Vries Zwolle;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Harko Kievit Leek; 2. Binne-Pier de Haan Oudega; 3. Arjan Elferink Veenhuizen; 4. Cor Visser Gytsjerk; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Barry Porsius Lelystad; 7. Arthur Helder Ommen; 8. Steven Willemsen Groningen; 9. Mart Menger Noordhorn; 10. Hans Groenhoff Groningen; 11. Chris van der Vegt Assen; 12. Mats Mellema Groningen; 13. Marco van Dijken Appingedam; 14. Rutger Bus Roden; 15. Matthijs Dijkstra Groningen; 16. Jan Terpstra Drachten; 17. Berend Slagter Peize; 18. Tsjerk Rozema Groningen; 19. Arjan Douma Buitenpost; 20. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam;

 

ZIERIKZEE.(2017.08.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mario Willems Belgie; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Tim Janssen Goes; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Bobby Balk Arnemuiden; 10. Youp Havermans Rotterdam; 11. Jaap van der Meij Katwijk; 12. Jarri Stravers Groot-Ammers; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Tom Jansen Steenbergen; 16. Jelle Veraart Belgie; 17. Cor van Leeuwen Borger; 18. Pim van de Klundert Woensdrecht; 19. Jorge Ferrer Bueno 20. Guus de Graauw Etten-Leur;

 

ZUIDLAND.(2017.08.26)

Elite/Beloften: 1. Cees Bol Zaandam; 2. Marvin van Spronsen Monster; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Sven van Luijk Naaldwijk; 6. Casper van Wijck Rotterdam; 7. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 8. Robert Berk Pijnacker; 9. Bas van der Kooij Maassluis; 10. Niels Boele Leiden; 11. Lehvi Braam Dodewaard; 12. Joep Steinbusch Haarlem; 13. Jorrit Walgien Amersfoort; 14. Mikkel Skellerup Denemarken; 15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Erik Kramer Breda; 17. Jaap van der Meij Katwijk; 18. Mario Poldervaart Zuidland; 19. Marc de Bruin Groningen; 20. Marco Geleijnse Hellevoetsluis;

Nieuwelingen: 1. Bart Bronder Abbenbroek; 2. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 6. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 7. Louk van den Bos Vlijmen; 8. Boris Romers Rozenburg; 9. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 10. Lars Klugt Volendam; 11. Bjorn Claassen Den Haag; 12. Pieter Prosman Zaltbommel; 13. Luc van der Hoeven Wateringen; 14. Tim van der Stam Bergschenhoek; 15. Jim Kes Volendam; 16. Beau van Izerloo Dordrecht; 17. Bart van Duren Amstelveen; 18. Gé Luiten Naarden; 19. Biko van Mil Voorburg; 20. Ruben Blom Tienhoven;

Masters 40+/Sportklasse 19+: 1. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Martin van Rij Zuidland; 4. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 5. Carlo van Trigt Zuidland; 6. Jan Kees den Hartog Zuidland; 7. Laurens Koster Oegstgeest; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Michel Francois Hekelingen; 10. Jeroen Martens Rotterdam; 11. John Eggers Ridderkerk; 12. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 13. Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Maxim Harteloh De Lier; 15. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 16. Ferry de Vendt Rhoon; 17. Ard Veneman Utrecht; 18. Alexander Masseurs 19. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 20. Jeroen Wesselius Zoetermeer;

 

ZUNDERT.(2017.08.02)

Elite/Beloften: 1. Daan Meijers Dongen; 2. Ronan van Zandbeek Schijndel; 3. Thijs de Lange Utrecht; 4. Wout van Elzakker Hoogerheide; 5. Jos Koop Delft; 6. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Witten Anthonise Dordrecht; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Thomas Revard 14. Tom Jansen Steenbergen; 15. Jeffrey Doornbusch Breda; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Daniël Langereis Delft; 18. Maarten Vierhout Nunspeet; 19. Ian Clark 20. Emiel Molenschot Zundert;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Timo de Jong Goes; 2. Roy Guequierre Tholen; 3. Rick Burgmans Westerhoven; 4. Rik Nederlof Breda; 5. Ewout van der Kleij Utrecht; 6. Jonathan Espigares Ridderkerk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Johan Pronk Nijmegen; 11. Pim Achterkamp Rotterdam; 12. Jelle Veraart Belgie; 13. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 14. Kevin Haest Rijsbergen; 15. Henk de Jong Nieuwveen; 16. Onno Lindhout Tholen; 17. Jesse Huijbregts Roosendaal; 18. Menno Boogaard Utrecht; 19. Maarten van Hagen Pijnacker; 20. Tony Verschuren

Nieuwelingen: 1. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 2. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 3. Quinten Buijs De Lier; 4. Tim Hennekam Zundert; 5. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 6. Marijn Maas Huijbergen; 7. Ward de Schepper Wagenberg; 8. Bart Beks Wouw; 9. Martijn Rasenberg Terheyden; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 11. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 12. Jaap Roelen Chaam; 13. Niels Huijbregts Wernhout; 14. Robbert Rasenberg Terheyden; 15. Bart Bronder Abbenbroek; 16. Arjan Blaauw Doornspijk; 17. Guus van Schipstal Wanroy; 18. Noel Luijten Meerkerk; 19. Gabriel Melching Rotterdam; 20. Bram van Riel Breda;

 

ZUTPHEN.(2017.08.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Beau Duvigneau Zutphen; 2. Rens te Stroet Keijenborg; 3. Jasper Schouten Dronten; 4. Yannick Vrielink Zutphen; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Frank Visser Utrecht; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Wouter de Groot Delft; 10. Robin Lowik Vriezenveen; 11. Tom Terpstra Groningen; 12. Erik Groen Apeldoorn; 13. Arne Peters Beekbergen; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Andries Weening Kootstertille; 16. Olav Wallinga Zutphen; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Wilbert van het Loo Oosterhuizen; 19. Dylan van Zijl Harderwijk;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Ede; 2. Jan Weevers Vorden; 3. Joren Bloem Brummen; 4. Niels van Ekeren Rijswijk; 5. Rein Falke Amsterdam; 6. Michiel Derksen Oldenzaal; 7. Edwin Krijgh Dieren; 8. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 9. Arjan Seunninga Ede; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Roel de Vries Utrecht; 12. Mees Willemsen Elst Ut; 13. Nils ten Brinke Apeldoorn; 14. Daniël Bijlenga Arnhem; 15. Roeland Mennink Utrecht; 16. Gijs Vierling Doorwerth; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Marten Koster Rheden; 19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Gijs Leemreize Ruurlo;

Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Lauren Murphy 5. Lily Schuitemaker Volendam; 6. Bente van Teeseling Abcoude; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Iris Ton Waskemeer; 9. Mischa Bredewold Hoogland; 10. Nienke Wasmus Den Hoorn; 11. Marit Cent Goor; 12. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 13. Phaedra Krol Heerde; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Babette Buitenhuis Deventer; 16. Madeleine Gammons Engeland; 17. Sophie Enever Engeland; 18. Connie Hayes 19. Kim Baptista 20. Tine Rombouts Belgie;

Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Akvile Gedraityte Litouwen; 4. Iris Schultinga Zuidlaren; 5. Lieke Nooijen Coevorden; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Silje Mathisen Denemarken; 8. Femke Gerritse Rosmalen; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Nora Tveit Noorwegen; 11. Paulina Patinskaite Lithouwen; 12. Toni Wilkes 13. Daniek Hengeveld Nootdorp; 14. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 15. Poppy Wildman 16. Mickey Nijkamp Zwolle; 17. Berit Huiting Rolde; 18. Marit Wasmus Den Hoorn; 19. Maike van der Duin Assen; 20. Juliet Eickhof Apeldoorn;

Junioren.Tijdrit: 1. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 2. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward; 4. Sven Nijzingh Zuilichem; 5. Beer Kwak Diepenveen; 6. Liam Davies Engeland; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8. Gilles Kirsch 9. Jan Schmőller 10. Josh Copley Engeland; 11. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 12. Tom Dussek Engeland; 13. Chiel Schulten Raalte; 14. Martijn Bakker Norg; 15. Aaron Preston Engeland; 16. Sam Allen Engeland; 17. Sven de Haan Zuidlaren; 18. Harvey Weinberger 19. Wessel Coppelmans Hapert; 20. Rick Pluimers Enter;

Nieuwelingen.Tijdrit: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Bodi Del Grosso Eelde; 4. Bram Leerkes Twello; 5. Ben Tulett Engeland; 6. Lars Boven Reutum; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Pim Ronhaar Hellendoorn; 9. Hidde van Veenendaal Dongen; 10. Oliver Stockwell Engeland; 11. Daan Kool Zevenhoven; 12. Boris Romers Rozenburg; 13. Olav Kooij Numansdorp; 14. Axel van der Tuuk Assen; 15. Jamieson Blain 16. Sakarias Loeland Denemarken; 17. Jelte Krijnsen Bolsward; 18. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Wouter van de Weerdhof Lobith; 20. Luca Rohde Duitsland;

 

ZWANENBURG .( 2017.07.01 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Nick Zuidewind Lisse; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Jermo le Fevre Purmerend; 5. Frits van Lieshout Spaarndam; 6. Koen de Best Mijdrecht; 7. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 8. Cees Snoek Volendam; 9. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 10. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 11. Gijs Nederlof Kamerik; 12. Serge van der Putten Amsterdam; 13. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 14. Martein Akse Heerde; 15. Bart de Veer Vreeland; 16. Niels Jetten Heemskerk; 17. Peter de Koster Purmerend; 18. Huub Giesbers Amsterdam; 19. Maarten Postma Hoofddorp; 20. Jelmer Groen Dronten;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Danielle de Jong Vijfhuizen; 3. Roos Markus Zwarte Kat; 4. Malou Hiemstra Utrecht; 5. Renske Hebing Utrecht; 6. Marlies van der Lugt Delft; 7. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 8. Lisanne Nauta Amersfoort; 9. Anouk van der Kieft Nieuw-Vennep; 10. Melissa Slewe Wormerveer; 11. Leontine Groeneveldt Amstelveen; 12. Rigt Kalsbeek Amsterdam; 13. Nienke Pronk Utrecht; 14. Caya Krol Heerde; 15. Hetty Hofstede Utrecht; 16. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 17. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Sophie van der Horst Delft; 19. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf; 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;