UITSLAGEN CRITERIUM NAALDWIJK T/M PRINSENBEEK

NAALDWIJK.(2017.08.15)

Junioren: 1. Frank Stijger Honselersdijk; 2. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Edo Maas Rotterdam; 4. Bas van Belle Zoetermeer; 5. Friso van Diemen Amstelveen; 6. Herman Brinkman Rotterdam; 7. Sven Vijverberg Naaldwijk; 8. Casper Hordijk Rotterdam; 9. Freek Middelburg De Lier; 10. Markus Meerbeek Naaldwijk; 11. Mees Willemsen Elst Ut; 12. Menno van Capel Noorden; 13. Noah de Groot Ottoland; 14. Mitchell Vink Veenendaal; 15. Daan Hoeks Amstelveen; 16. Nick Brabander Honselersdijk; 17. Thom Stuij Hei en Boeicop; 18. Twan Karstel Rotterdam; 19. Jasper van den Broek Berkel en Rodenrijs;

Nieuwelingen: 1. Simon den Braber Woerden; 2. Joris Kroon Schalkwijk; 3. Jens Pronk De Rijp; 4. Luc van der Hoeven Wateringen; 5. Joris Buters Nootdorp; 6. Quinten Buijs De Lier; 7. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 8. Bart Bronder Abbenbroek; 9. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Jonas de Poorter Den Haag; 11. Erwin Smit Wervershoof; 12. Casper Polet Katwijk; 13. Igor Baars Nieuw-Vennep; 14. Bram Braat Zutphen; 15. Loe van Belle Zoetermeer; 16. Bjorn Claassen Den Haag; 17. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 18. Boris Romers Rozenburg; 19. Boyd Lampen Leusden; 20. Niels d'Huy Monster;

 

NEEDE.(2017.08.18)

Amateurs: 1. Kars Jansman Hellendoorn; 2. Bobby Mellendijk Groenlo; 3. Niels van Otterloo Nijbroek; 4. Robert de Jong Zeewolde; 5. Guido Benthem Velp; 6. Rob van den Berghe Enschede; 7. Arthur Helder Ommen; 8. Marco Schenk Aalten; 9. Gijs Vierling Doorwerth; 10. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 11. Luuk Rutten Wageningen; 12. Peter Jansen Wageningen; 13. Jan Weevers Vorden; 14. Martein Akse Heerde; 15. Wouter van Zanten Apeldoorn; 16. Robert Warmer Utrecht; 17. Siebe Vrieswijk Deventer; 18. Jop Wensink Bredevoort; 19. Lars Bekhuis Borne; 20. Jeroen Wessel Lemelerveld;

Sportklasse: 1. Patrick Somsen Aalten; 2. Dick Kinket Hattem; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 8. John Zennipman Zutphen; 9. Marcel van den Bosch Wezep; 10. Dick Post Wezep; 11. Roel Siebelink Zutphen; 12. Coen Beckers Woudenberg; 13. Michel Warlich Heerde; 14. Bert Jan Hamer Hattem; 15. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 16. Bart Huiskes Zuilichem; 17. Edwin Driessen Utrecht; 18. Bart Dijk Arnhem; 19. Peter Kraaijvanger Zevenaar; 20. Hans Vonk Arnhem;

 

NES AAN DE AMSTEL.(2017.05.19)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Lex Ligtenberg Utrecht; 2. Wesley Pieterse Arnhem; 3. Ronald de Waal Amstelveen; 4. Jan Sachtleven Den Haag; 5. Jorick Heijn Leiden; 6. Jeroen Devilee Leiden; 7. Bas de Bruin Uithoorn; 8. Frank Lanting Den Haag; 9. Robert Warmer Utrecht; 10. Thymen Arensman Deil; 11. Niels Ruijter Uithoorn; 12. Koen de Best Mijdrecht; 13. Luuk Schuurmans Utrecht; 14. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 15. Sander Boerkamp Amsterdam; 16. Gert-Jan Dophemont Amersfoort; 17. Marco Veldhuijs Beverwijk; 18. Jos de Haan Hoogwoud; 19. Henk de Jong Nieuwveen; 20. Niels van Deursen Den Haag;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Daan Kool Zevenhoven; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 5. Jim Kes Volendam; 6. Serginho Wilshaus Haarlem; 7. Jos Blok Gouda; 8. Ivo Zwaans Den Helder; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Lance Huenders Almere; 11. Ruben Blom Tienhoven; 12. James Potter Soest; 13. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 14. Daan van Wieringen Beverwijk; 15. Tristan Geleijn Rijsenhout; 16. Bart van Duren Amstelveen; 17. Sven Raats Amsterdam; 18. Jip de Moor Amsterdam; 19. Alexander Kok Amstelveen; 20. Philip Engelenberg Amsterdam;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Femke Markus Zwarte Kat; 3. Nienke Wasmus Den Hoorn; 4. Julia Boschker Woerden; 5. Anne Huinen Noordwijk; 6. Hanneke de Goeje Leiden; 7. Doris de Rooij Den Haag; 8. Bianca Lust Oostzaan; 9. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Malou Hiemstra Utrecht; 12. Roos Anneveldt Utrecht; 13. Alicja Verhagen Woerden; 14. Lisanne Immerzeel Wilnis; 15. Juul Hubert Den Haag; 16. Kirsten Westerhuis Leersum; 17. Rachelle van Kappel Linschoten; 18. Merel Hofman Bleiswijk; 19. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 20. Jennifer van der Voort Maarssen;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Bart Lemmen Utrecht; 2. Martijn Korstanje Utrecht; 3. John Oudshoorn Uithoorn; 4. Marco Halma Nieuwkoop; 5. Martijn Harteloh Dordrecht; 6. Ossip van de Vegte Utrecht; 7. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 8. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 9. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 10. Marcel Witte Amsterdam; 11. Jorn Bosma Utrecht; 12. Edwin Commandeur Amsterdam; 13. Michael Breedt Diemen; 14. Tim Boudri Amsterdam; 15. Eltjo Keijer Utrecht; 16. Erwin Tuithof Woerden; 17. René Klompstra Lelystad; 18. Sebastiaan De Klerk Hoofddorp; 19. Lennard Pasman Landsmeer; 20. Michiel Winthagen Amstelveen;

 

NIEUWENDIJK.( 2017.06.03 )

Junioren: 1. Stefan Appelman Beverwijk; 2. Mick Kemper Volendam; 3. Casper Hordijk Rotterdam; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Freek Middelburg De Lier; 6. Iska Buwalda Biddinghuizen; 7. Kyle Agterberg Maartensdijk; 8. Mike Raven Loosdrecht; 9. Martijn Krook Purmerend; 10. Stijn Ruijter Uithoorn; 11. Thijs Barendregt Kruiningen; 12. Roy Dirven Bergeijk; 13. Mitchell Vink Veenendaal; 14. Joël van de Weg Elburg; 15. Tim Penson Reusel; 16. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 17. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 18. Kamiel Wouters Reusel; 19. Marco Ehlert Kortenhoef; 20. Menno Broex Ouderkerk aan den Amstel;

Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Roy Guequierre Tholen; 3. Christiaan de Rijk De Meern; 4. Han van de Poppe Utrecht; 5. Nick Toonen Lisse; 6. Jochem Uithoven Andel; 7. Lars Rietveld Oudewater; 8. Willard Paalman Vriezenveen; 9. Gijs Nederlof Kamerik; 10. Marcel Prakken Utrecht; 11. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 12. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 13. Dennis van der Zaal Lisse; 14. Robin Snoek Abcoude; 15. Germon Peeters Tilburg; 16. Henk de Jong Nieuwveen; 17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Andre van Tilborg Andel; 19. Ard Veneman Utrecht; 20. Daniel Kleijn Wognum;

 

NIEUWPOORT.(2017.08.26)

Junioren: 1. Freek Middelburg De Lier; 2. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 3. Noah de Groot Ottoland; 4. Tim Marsman Hattem; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Markus Meerbeek Naaldwijk; 7. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 8. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 9. Joran van de Burgt Barneveld; 10. Thom Stuij Hei en Boeicop; 11. Jelle Scherpenzeel Nieuwpoort; 12. Ben Bartels Dalfsen; 13. Mickey Schuller Dordrecht; 14. Hugo Hoekjen Delft; 15. Robin Kuijvenhoven De Lier; 16. Twan Karstel Rotterdam; 17. Raoul van Drunen Dordrecht; 18. Jonathan Wolters Waddinxveen; 19. Stijn de Kort Schipluiden; 20. Jelle Hage Alblasserdam;

Masters 50+: 1. John Oudshoorn Uithoorn; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 4. Chris Maas Papendrecht; 5. Erik Satter Gameren; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 8. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 9. Anne-Jan Stuy Hei en Boeicop; 10. Ralph Greupink Dalen; 11. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 12. Theo Leenderts Rotterdam; 13. Herman de Jong Zoeterwoude; 14. Gert Mulder Dodewaard; 15. Piet Gruteke Rotterdam; 16. Albert van Beuningen Geertruidenberg; 17. Theo Wennekes Dodewaard;

 

NIEUW-RODEN.(2017.06.26)

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Allard Neijmeijer Groningen; 4. Johan Knol Bakkeveen; 5. Rick Goeree Borger; 6. Bas Tietema Zwolle; 7. Martijn Dijkstra De Knipe; 8. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 9. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 10. Paul de Haan Meedhuizen; 11. Björn Bakker Wijnjewoude; 12. Tom Jansen Steenbergen; 13. Niels Goeree Borger; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Pim Cazemier Den Horn; 17. Rick Smit t Harde; 18. Peter Merx Warfhuizen; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Tom Wijkel Exloo;

 

NIEUW-VENNEP.(2017.06.25)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Ronald Ligtenberg Haarlem; 3. Dennis Souverein Haarlem; 4. Nick Zuidewind Lisse; 5. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 6. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 7. Paul den Edel Haarlem; 8. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 9. Niels Ruijter Uithoorn; 10. Leon Hofman Bleiswijk; 11. Marten Koster Rheden; 12. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Bram Mens Wateringen; 15. Jorrick Boshove Groesbeek; 16. Jorick Heijn Leiden; 17. Frits van Lieshout Spaarndam; 18. Nick Toonen Lisse; 19. Mark Rijntjes Haarlem; 20. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 3. Doris de Rooij Den Haag; 4. Marlies van der Lugt Delft; 5. Danielle de Jong Vijfhuizen; 6. Tamara Rumuller Almere; 7. Fabiënne Kool Kortenhoef; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Iris Ton Waskemeer; 10. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 11. Emma Boogaard Zwaag; 12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 14. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 15. Leontine Groeneveldt Amstelveen; 16. Sophie van der Horst Delft; 17. Melissa Slewe Wormerveer; 18. Anouk van der Kieft Nieuw-Vennep; 19. Cindy Bakker Oostvoorne; 20. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf;

 

NIEUW-VOSSEMEER.(2017.05.14)

Elite/Beloften: 1. Jos Koop Delft; 2. Joost van der Burg Rotterdam; 3. Jaap van der Meij Katwijk; 4. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 5. Noah van der Meer Hoek van Holland; 6. Andries Weening Kootstertille; 7. Daan Meijers Dongen; 8. Hans Dekkers IJzendijke; 9. Björn Bakker Wijnjewoude; 10. Erik Boer Wolphaartsdijk; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Pim van de Klundert Woensdrecht; 13. Davey Rotmensen Leiderdorp; 14. Lars Akkermans Ossendrecht; 15. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 16. Wesley Floren Ossendrecht; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 19. Eloy Raas Hendrikskinderen; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

Junioren: 1. Alain Broos Baarle-Nassau; 2. Lars Oreel Goes; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Timo de Jong Goes; 6. Jeroen van Krimpen Utrecht; 7. Bob Markus Hoofddorp; 8. Kyle Agterberg Maartensdijk; 9. Kevin Haest Rijsbergen; 10. Wesley Mol Kapelle; 11. Ezra Tolhoek Zierikzee; 12. Lars Timmers Kaatsheuvel; 13. Conor Davies 14. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 15. Wessel Verschueren Ulicoten; 16. Niek Struijs Rucphen; 17. Hugo Hoekjen Delft; 18. Bas van Dinther Rossum; 19. Jesse Huijbregts Roosendaal; 20. Sten Harmeling Nijverdal;

Amateurs/Sportklasse: 1. Bob van den Berg s-Gravenzande; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Danny Vrolijk Schipluiden; 4. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 5. Andre Grootveld Zoetermeer; 6. Roy Guequierre Tholen; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 9. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 11. Gerard van Haaften Dirksland; 12. Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 14. Sidney Bley Houten; 15. Kees Pameijer Den Haag; 16. Erik Groeneveld Heinenoord; 17. Lars Adriaansen Steenbergen; 18. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Willem Kegge Rockanje;

 

NIJEVEEN.(2017.07.14)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Jasper Schouten Dronten; 4. Justin Timmermans Hardenberg; 5. Jarno Gmelich Meijling Almere; 6. Gary Hekman Kampen; 7. Douwe de Vries Heerenveen; 8. Melvin van Zijl Harderwijk; 9. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Martijn Dijkstra De Knipe; 12. Wiebe Scholten Dieren; 13. Marien Bogerd Kootwijk; 14. Patrick Bos Deventer; 15. Kjeld Nuis Emmen; 16. Kevin Coster Hasselt; 17. Yannick Vrielink Zutphen; 18. Björn Bakker Wijnjewoude; 19. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 20. Mathijs Steenhuis Sneek;

 

NIJMEGEN.(2017.05.13)

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Jesper Asselman Huissen; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Wout van Aert Belgie; 6. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 7. Twan Brusselman Helmond; 8. Lars van der Haar Woudenberg; 9. David van der Poel Kapellen(Bel); 10. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 11. Stan Godrie Zundert; 12. Luuc Bugter Nijmegen; 13. Gosse van der Meer Surhuizum; 14. Arvid de Kleijn Herveld; 15. Ronan van Zandbeek Schijndel; 16. Ivar Slik Bergen Nh; 17. Andre Looij Wilnis; 18. Jeroen Meijers Alphen Nb; 19. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 20. Steven Lammertink Enter;

 

NIJVERDAL.VILLAPARK .( 2017.05.20 )

Masters 40+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Wilfred Harbers Putten; 3. Jos Wolfkamp Raalte; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Patrick van Gortel Apeldoorn; 6. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 7. Everhardus Roek Almelo; 8. Patrick Grunder Oldenzaal; 9. Sent Tissingh Groningen; 10. Edward Huisman Nijverdal; 11. Michel Warlich Heerde; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk;

Sportklasse: 1. Frans van Winden Bergschenhoek; 2. Arje de Waard Dordrecht; 3. Martin van Rij Zuidland; 4. Steven Heshusius Alkmaar; 5. Jeroen Martens Rotterdam; 6. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 7. Ard Veneman Utrecht; 8. Geert Minkema Schoonhoven; 9. Wouter van Bockel Rotterdam; 10. Martijn Harteloh Dordrecht; 11. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 12. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 13. Lennert van Straten Rotterdam; 14. Jordie Foort Spijkenisse; 15. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 16. Wouter Kelderman Rotterdam; 17. Theo Leenderts Rotterdam; 18. Yoeri Meessen Rotterdam; 19. Jacco Vermeer Rotterdam; 20. Tomasz Zarebski Rotterdam;

 

NISPEN.(2017.07.09)

Elite/Beloften: 1. Jos Koop Delft; 2. Robert Berk Pijnacker; 3. Eloy Raas Hendrikskinderen; 4. Sieben Devalckeneer Belgie; 5. Hermen Bode Giessenburg; 6. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 7. Ingmar Uytdewilligen Zandvliet.(Bel); 8. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 9. Coen van Kleef Schipluiden; 10. Jordi Talen Spijkenisse; 11. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 12. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Ramon Vleugel Goes;

16. Lars van der Poel Hoogerheide; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Thomas van Bommel Rotterdam; 19. Mitchell Boet s-Gravendeel; 20. Bas Sitters Zegge;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jelle Veraart Belgie; 2. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Guus de Graauw Etten-Leur; 6. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 7. Gerard van Haaften Dirksland; 8. Erik Groeneveld Heinenoord; 9. Roy Guequierre Tholen; 10. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 11. Gerwin Veltman Enschede; 12. Cornelis Bakker Dirksland; 13. Muhammad Nurfitri Ammar Rosli Maleisie; 14. Erik de Niet Den Haag; 15. Bart Thomson Enschede; 16. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 17. Bouke Gerritsma Enschede; 18. Jelle Jumelet Bruinisse; 19. Gijs Nederlof Kamerik; 20. Robert-Jan den Haan Enschede;

Nieuwelingen: 1. Marijn Maas Huijbergen; 2. Pieter Prosman Zaltbommel; 3. Wouter Hopmans Hoogerheide; 4. Gianni Pavone Steenbergen; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 7. Daan van Wieringen Beverwijk; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Boris Romers Rozenburg; 10. Bart Beks Wouw; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12. Muhammad Abdrauf Maleisie; 13. Erben van Meer Nispen; 14. Thijs Brugging Bleiswijk; 15. Gabriel Melching Rotterdam; 16. Muhammad Sahrom Maleisie; 17. Niels Huijbregts Wernhout; 18. Jarno Vorstenbosch Schijndel; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Guus van Schipstal Wanroy;

 

NOORDELOOS.(2017.07.31)

Elite/Beloften: 1. Jarri Stravers Groot-Ammers; 2. Joost van der Burg Rotterdam; 3. Jens van den Dool Hoogblokland; 4. Antonie van Noppen Ridderkerk; 5. Arno Kleinjan Gouda; 6. Sjors Handgraaf Leiden; 7. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Hans Dilling Nijmegen; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Kevin Wilmsen Haarlem; 11. Jordi Talen Spijkenisse; 12. Nick Stöpler Woerden; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 15. Witten Anthonise Dordrecht; 16. Wim Kleiman Almelo; 17. Wouter de Groot Delft; 18. Hermen Bode Giessenburg; 19. Frank de Reus Papendrecht; 20. Martijn Veling Utrecht;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Henk de Jong Nieuwveen; 4. Martijn de Groot Gorinchem; 5. Albert van Riessen Rotterdam; 6. Ronald de Waal Amstelveen; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Danny Vrolijk Schipluiden; 9. Ewout van der Kleij Utrecht; 10. Martijn Korstanje Utrecht; 11. Jorick Heijn Leiden; 12. Noah de Groot Ottoland; 13. Bart Streefkerk Ameide; 14. Remco Schellevis Stolwijk; 15. Sander Lodder Ridderkerk; 16. Martein Akse Heerde; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Julian Vlasblom Schoonhoven; 19. Job Janssen Amsterdam; 20. Menno Boogaard Utrecht;

 

NOORDHORN.(2017.06.30)

Elite/Beloften: 1. Wessel Piersma Groningen; 2. Toni Ballester Llobera 3. Daan Besteman Groningen; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Pim Cazemier Den Horn; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Bas Tietema Zwolle; 9. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. Johan Knol Bakkeveen; 11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Henk Bos Drachten; 13. Tom Jansen Steenbergen; 14. Sander Iwema Hooghalen; 15. Ronald Kruijer Heerenveen; 16. Martijn Dijkstra De Knipe; 17. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 18. Marc de Maar Glimmen; 19. Sven Tellegen Hattem; 20. Jelle Wolsink Hengelo ov;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Steven Willemsen Groningen; 2. Gerard Haasjes Staphorst; 3. Dennis Steverink Assen; 4. Tsjerk Rozema Groningen; 5. Arjan Douma Buitenpost; 6. Johan Betten Groningen; 7. Karsten Veen Westerlee; 8. Arjan Elferink Veenhuizen; 9. Robert Haaijema Groningen; 10. Mart Menger Noordhorn; 11. Mark Dillema Doezum; 12. Chris van der Vegt Assen; 13. Mischa Groen Assen; 14. Harko Kievit Leek; 15. Berend Slagter Peize; 16. Binne-Pier de Haan Oudega; 17. Bert Lip Hardenberg; 18. Hemmo Boven Schildwolde; 19. Arjen Dijkstra Haren; 20. Mats Mellema Groningen;

 

NOORDWIJK.(2017.09.02)

Sportklasse: 1. André van Reek Lisse; 2. Pim Hackmann 3. Nick Toonen Lisse; 4. Justin Plijter Hillegom; 5. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 6. Dennis van der Zaal Lisse; 7. Bas Kaptein Noordwijkerhout; 8. Jeroen Martens Rotterdam; 9. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 10. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 11. Nick Roetman Haarlem; 12. Bart Nap Lopik; 13. Henk Peters Hillegom; 14. Job de Ridder Noordwijkerhout; 15. Michael McKay Hillegom;

16. Dingeman Vink Haarlem; 17. Max Goote Rotterdam; 18. Johannes Lachi Rijnsburg; 19. Casper van der Marel Maasland; 20. Franco Albanese Den Haag;

 

NOORDWIJKERHOUT.(2017.09.06)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Adne van Engelen t Zand; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 6. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 7. Sjors Handgraaf Leiden; 8. Nick van der Meer Honselersdijk; 9. Jaap van der Meij Katwijk; 10. Martijn Veling Utrecht; 11. Harry Sweering Sneek; 12. Peter Merx Warfhuizen; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Dennis Souverein Haarlem; 15. Folkert Oostra Amsterdam; 16. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 17. Rik Nederlof Breda; 18. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 19. Jorick Heijn Leiden; 20. Jaco van Beusichem Hoek van Holland;

 

NOOTDORP.(2017.08.10)

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Tessa Dijksman Velserbroek; 3. Iris van der Stelt Numansdorp; 4. Merel Hofman Bleiswijk; 5. Alicja Verhagen Woerden; 6. Phaedra Krol Heerde; 7. Eveline de Groot Zoetermeer; 8. Melissa van der Peet Den Haag; 9. Henriëtta Colborne Engeland; 10. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 11. Berdine Bakker Rotterdam; 12. Marit Cent Goor; 13. Hanneke Mulder Utrecht; 14. Iris Ton Waskemeer; 15. Bianca Lust Oostzaan; 16. Tessa van der Velden Den Haag; 17. Senna Feron Schimmert; 18. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 19. Delore Stougje Zuidland; 20. Esther van der Burg Nootdorp;

Amateurs: 1. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 2. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 3. Jorre van der Bij Utrecht; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Tom de Vreede Pijnacker; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Danny Vrolijk Schipluiden; 9. Jorick Heijn Leiden; 10. Andre Grootveld Zoetermeer; 11. André van Reek Lisse; 12. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 13. Albert van Riessen Rotterdam; 14. Rienk Engele Pijnacker; 15. Michiel Vos Den Haag; 16. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 17. Joost van der Helm Pijnacker; 18. Remco Schellevis Stolwijk; 19. Henk de Jong Nieuwveen; 20. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;

 

NUENEN.(2017.08.20)

Elite/Beloften: 1. Hans Dilling Nijmegen; 2. Lehvi Braam Dodewaard; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Wayne Stijns Bunde; 6. Robbie Gevers Schijndel; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 10. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 11. Robert Solberg Neerbeek; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Sam Muskens Tilburg; 14. Mart Muskens Heesbeen; 15. Xavier Poels Oeffelt; 16. Arjan Kuiten Geldrop; 17. Willem-Jan Post Haastrecht; 18. Jasper van Mierle 19. Bas Sitters Zegge; 20. Paul Dekkers

 

NUMANSDORP.(2017.06.12)

Elite/Beloften.Criterium: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. David van Eerd Breda; 3. Sjors Handgraaf Leiden; 4. Jeffrey Doornbusch Breda; 5. Abe Celi Oosterhout; 6. Lars van de Vall Heemstede; 7. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 10. Nick Stöpler Woerden; 11. Bart Dielissen Breda; 12. Max van de Water Amsterdam; 13. Olivier van Pelt Spijkenisse; 14. Thomas Hartog Haarlem; 15. Noah van der Meer Hoek van Holland;

16. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Witten Anthonise Dordrecht; 19. Tom Jansen Steenbergen; 20. Alex Bhogal Canada;

Elite/Beloften.Derny's: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Mitchell Boet s-Gravendeel; 3. Aldo Klomp s-Gravendeel; 4. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 5. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 6. Olivier van Pelt Spijkenisse;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Nick Toonen Lisse; 3. Jeroen Martens Rotterdam; 4. Dennis van der Zaal Lisse; 5. Edwin Driessen Utrecht; 6. Martijn Harteloh Dordrecht; 7. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 8. Sjoerd Bult Rhoon; 9. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 10. Pascal van Gool Oud-Beijerland; 11. Ferry de Vendt Rhoon; 12. Stefan Kramer Sliedrecht; 13. John Roos Middelharnis; 14. Erik Meerkerk Zuidland; 15. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 16. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 17. Jeroen Rovers Breda; 18. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 19. Rick de Kruijff Barendrecht; 20. Raymond Greep Maasland;

 

NUNSPEET.(2017.08.16)

Elite/Beloften ZC: 1. Wim Kleiman Almelo; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Arjan Hofman Nunspeet; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Arjan Stroetinga Wijnjewoude; 7. Rick Smit t Harde; 8. Antonie van Noppen Ridderkerk; 9. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 10. Bram Verweij Haren Gn; 11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Arjan Arentsen Harderwijk; 13. Robert Berk Pijnacker; 14. Eddy van IJzendoorn Tiel; 15. Jasper Schouten Dronten; 16. Björn Bakker Wijnjewoude; 17. Martijn Knol Zwolle; 18. Jasper Bovenhuis Staphorst; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Kevin Coster Hasselt;

 

OBDAM.(2017.07.09)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Thijs Zuurbier Julianadorp; 2. Lars van de Vall Heemstede; 3. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 4. Andries Weening Kootstertille; 5. Roy Pieters Zwanenburg; 6. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 7. Kevin Wilmsen Haarlem; 8. Dennis Bakker De Rijp; 9. Jesper Rasch Zandvoort; 10. Jason van Dalen s-Gravenzande; 11. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 12. Mike Terpstra Krommenie; 13. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 14. Martin Pluto Den Haag; 15. Henk Bos Drachten; 16. Tino Haakman Enkhuizen; 17. Ivan Cook Voorburg; 18. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 19. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 20. Eric Mooij Hoogwoud;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Nienke Wasmus Den Hoorn; 4. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 5. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 6. Marleen Stoel Enschede; 7. Tessa Dijksman Velserbroek; 8. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 9. Janet Beers Hoogkarspel; 10. Manon Bakker Swifterbant; 11. Emma Engbers Amsterdam; 12. Jessica Merkens Utrecht; 13. Ellen de Waard Amsterdam; 14. Julia Boschker Woerden; 15. Ilse Hoornsman Wieringerwerf;

16. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 17. Michelle Poot Tzum; 18. Sybine Poot Tzum; 19. Moniek Bakker Berkhout; 20. Liqianne van Warmerdam Abbekerk;

 

OCHTEN.(2017.07.22)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Niels Immerzeel Wilnis; 3. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Tim Kerkhof Nistelrode; 6. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 7. Yannick Vrielink Zutphen; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9. Lorenzo Harbers Nijverdal; 10. Hans Dilling Nijmegen; 11. Beau Duvigneau Zutphen; 12. Dylan Newbery Renkum; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14. Martijn Veling Utrecht; 15. Robin Wennekes Dodewaard; 16. Patrick Bos Deventer; 17. Twan Brusselman Helmond; 18. Jasper Schouten Dronten; 19. Robbie van Bakel Deurne; 20. Arjan Hofman Nunspeet;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Charlotte Kool Kortenhoef; 2. Anouk Spies Wageningen; 3. Tessa Paardekooper Groenlo; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Maike van der Duin Assen; 6. Dorien Hoog Antink Ochten; 7. Ilse Pluimers Enter; 8. Lieke Nooijen Coevorden; 9. Marit Cent Goor; 10. Lisa van Helvoirt Erp; 11. Iris Ton Waskemeer; 12. Babette Buitenhuis Deventer; 13. Denice Keesman Velserbroek; 14. Sanne Vermeer Dodewaard; 15. Melanie van Putten Hagestein; 16. Malena van Dam Haastrecht; 17. Evelien Ruijters Maastricht; 18. Lisa Dorussen Beuningen; 19. Iris Verschuren Streefkerk; 20. Marion Gerssen Beuningen;

Masters 40+/Sportklasse 19+: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Arnoud Witsenburg Driebergen; 5. Edwin Krijgh Dieren; 6. Michel Reuser Dieren; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Stan Janssen Goch; 9. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 10. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Daniël Bijlenga Arnhem; 12. Erik Nekkers Vught; 13. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 14. Mark Rijntjes Haarlem; 15. Ronny Bossers Waalwijk; 16. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 17. Nils ten Brinke Apeldoorn; 18. Robert van den Brink Biddinghuizen; 19. Maarten Bremer Bemmel; 20. Ron Paffen Milsbeek;

 

OLDENZAAL.(2017.08.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Stan Wijkel Holsloot; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Florian Smits Amsterdam; 4. Robin Lowik Vriezenveen; 5. Rick Smit t Harde; 6. Wim Kleiman Almelo; 7. Tom Wijkel Exloo; 8. Jelle Wolsink Hengelo ov; 9. Roel de Vries Utrecht; 10. Per Wiggers Oldenzaal; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Sjoerd den Hertog Groningen; 13. Wietse Kamp Hengelo; 14. Bert Lip Hardenberg; 15. Rens Moorman Ootmarsum; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Danny Kroeze Achterveld; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Jasper Plender Almelo; 20. Edwin Wielink Twello;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Femke Markus Zwarte Kat; 4. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 5. Marit Cent Goor; 6. Danique Braam Veenwouden; 7. Annemarie Worst Nunspeet; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Jet Wildeman Nijmegen; 11. Annet Pit Deventer; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Iris Ton Waskemeer; 14. Corine van der Zijden Tienhoven; 15. Hanneke Mulder Utrecht; 16. Wendy Oosterwoud Ureterp; 17. Willemiek Meinders Dronten; 18. Inez Beijer Driel; 19. Rixt Hoogland Enschede; 20. Lisanne Roelofs Enschede;

 

OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN.(2017.07.09)

Elite/Beloften: 1. Benjamin Sydik Wassenberg; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Witten Anthonise Dordrecht; 4. Nicholas Reed 5. Dylan Newbery Renkum; 6. Jeen de Jong Britsum; 7. Florian Smits Amsterdam; 8. Roel Verhoeven Vinkel; 9. Brian Megens Maastricht; 10. Jelle Johannink Denekamp; 11. Teun Teulings Breugel; 12. Lee Masters 13. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 14. Jasper Bugter Elden; 15. Bjorn van der Heijden Schaijk; 16. Jeroen Janssen Nijmegen; 17. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 18. Frank Thomson Groningen; 19. Olav Wallinga Zutphen; 20. Paul Gruithuijzen Breugel;

Junioren: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Adne Koster Roden; 4. Meindert Weulink Diepenveen; 5. Bas van Belle Zoetermeer; 6. Bastiaan de Blom Zeewolde; 7. Ruben van der Pijl Amstelveen; 8. Thymen Arensman Deil; 9. Menno van Capel Noorden; 10. Milan van der Touw Voorschoten; 11. Rick Pluimers Enter; 12. Jasper Jansen Wageningen; 13. Gijs Leemreize Ruurlo; 14. Friso van Diemen Amstelveen; 15. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 16. Lars Mastebroek Barneveld; 17. Simon Vocking Amerongen; 18. Maarten Rotman Wierden; 19. Thom Stuij Hei en Boeicop; 20. Jasper Haest Roosendaal;

Amateurs/Sportklasse: 1. Bart Vreugdenhil Haarlem; 2. Kars Jansman Hellendoorn; 3. Jernst Tempelaar Nijmegen; 4. Luc Ducrot Amsterdam; 5. Steven Willemsen Groningen; 6. Robert Warmer Utrecht; 7. Erik Dekker Hedel; 8. Cees Snoek Volendam; 9. Robbin van de Geer Maastricht; 10. Stefan Verhaaf Druten; 11. Ossip van de Vegte Utrecht; 12. Luuk Rutten Wageningen; 13. Tom Meulendijks Nijmegen; 14. Ronald de Waal Amstelveen; 15. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 16. Bas de Bruin Uithoorn; 17. Jos de Haan Hoogwoud; 18. Rik Brouwer Lent; 19. Jorn Bosma Utrecht; 20. Jeroen Wellner Utrecht;

 

OMLOOP VAN SCHIJNDEL.(2017.03.05)

Elite/Beloften: 1. Thomas Koep Duitsland; 2. Bas van der Kooij Maassluis; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Mitchell Huenders Maarn; 5. Robbert de Greef Geldrop; 6. Gerco Pastoor Eemdijk; 7. Tim Kerkhof Nistelrode; 8. Bryan Bouwmans Gemert; 9. Alex Colman Belgie; 10. Willem Bok Maren-Kessel; 11. Yoeri Havik Avenhorn; 12. Patrick Bos Deventer; 13. Jarno Gmelich Meijling Almere; 14. Nils Sinschek Maastricht; 15. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 16. Robert de Vries Zwolle; 17. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 18. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 19. Lars van den Berg De Meern; 20. Robbie Gevers Schijndel;

Junioren: 1. Max Kroonen Diepenveen; 2. Mathijs de Leng Boskoop; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 5. Marijn van den Berg De Meern; 6. Lars Timmers Kaatsheuvel; 7. Wim Wittenberg Herveld; 8. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 9. Jobbe Krijnsen Bolsward; 10. Rick Pluimers Enter; 11. Yanne Dorenbos Castricum; 12. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 13. Bob Markus Hoofddorp; 14. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 15. Wessel Coppelmans Hapert; 16. Niall Tilli Amsterdam; 17. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 18. Danny Maas Oudenbosch; 19. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 20. Herman Brinkman Rotterdam;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Jim Kes Volendam; 4. Ian Spenkelink Nijverdal; 5. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 7. Arjan Boshoven Spijkenisse; 8. Boris Romers Rozenburg; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Sam Meijdam Utrecht; 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Lars Hohmann Oosterhout; 13. Owen Geleijn Rijsenhout; 14. Dennis Willems Boxmeer; 15. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 16. Martijn Rasenberg Terheyden; 17. Biko van Mil Voorburg; 18. Jonas de Poorter Den Haag; 19. Joris Buters Nootdorp; 20. Tjipke Bosma Kollumerzwaag;

 

OMLOOP VAN WERVERSHOOF.(2017.05.28)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Sjors Dekker Andijk; 2. Marco Doets Monnickendam; 3. Wim Botman Avenhorn; 4. Harry Sweering Sneek; 5. Bas Tietema Zwolle; 6. Mike Terpstra Krommenie; 7. Ivar Slik Bergen Nh; 8. Oscar van Wijk Wormer; 9. Gijs Meijer Oostwoud; 10. Adne van Engelen t Zand; 11. Gijs Beets Amsterdam; 12. Jelmer Asjes Assendelft; 13. Douwe de Vries Heerenveen; 14. Max van de Water Amsterdam; 15. Mike Appelman Beverwijk; 16. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 17. Sven Broekaart Julianadorp; 18. Bart Ursem Andijk; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Jeen de Jong Britsum;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Sanne Bouwmeester Westerbork; 3. Eveline de Groot Zoetermeer; 4. Tessa Neefjes Wervershoof; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Willemiek Meinders Dronten; 7. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 8. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 9. Hanne Tersmette Wormerveer; 10. Floor Besteman Alkmaar; 11. Melanie Klement Diphoorn; 12. Viivi Puskala Finland; 13. Irene Schouten Wervershoof; 14. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 15. Yvette de Koning Uitgeest; 16. Lisanne Al Assendelft; 17. Janet Beers Hoogkarspel; 18. Kelley Hess Groningen; 19. Emma Boogaard Zwaag; 20. Roza Blokker Aalsmeer;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Arthur Rutte Haarlem; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 5. Bastian de Jong Hoorn; 6. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 7. Jeroen Duyn Hoogwoud; 8. Koen Polder Amsterdam; 9. Fred Pronk Egmond-Binnen; 10. Erik van der Heide Emmeloord; 11. Axel Koopman Heemskerk; 12. Rene Smits Purmerend; 13. Bram Vertelman Midwoud; 14. Atze Hospes Hemelum; 15. Menno Helvensteijn Amsterdam; 16. Daniel Kleijn Wognum; 17. Lennart Aker Wervershoof; 18. Ritsaert Cluistra Haarlem; 19. Coen Beckers Woudenberg; 20. Lennard Pasman Landsmeer;

 

OOSTERGOUT.GLD.(2017.09.24)

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Koen Wulterkens Boxmeer; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Maarten Bremer Bemmel; 4. Jeroen van de Weijer Oploo; 5. Menno Gobielje Gouda; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Corne Castein Renkum; 9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Mario Willemsen Huissen; 11. René Kuhlmann Baarlo; 12. Henry Schut Zeeland; 13. Bram de Vlieger Nijmegen; 14. Wilfred Harbers Putten; 15. Erik Nekkers Vught; 16. Thomas Kruk Nijmegen; 17. Roy Andes Heteren; 18. Joost van Bezooijen Nijmegen; 19. Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Martijn Koert Duiven;

 

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN.(2017.09.17)

Elite/Beloften: 1. Theo Reinhardt 2. Abe Celi Oosterhout; 3. Eloy Raas Hendrikskinderen; 4. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Felix Groß Duitsland; 6. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Jasper Frahm 8. Konrad Gebner 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 15. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 16. Bob Goedbloed Leiden; 17. Bobby Balk Arnemuiden; 18. Jeffrey Doornbusch Breda; 19. Yuki Ishihara 20. Mart Muskens Heesbeen;

Junioren: 1. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 2. Carlo van den Berg De Lier; 3. Max Kroonen Diepenveen; 4. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 7. Daan Hoeks Amstelveen; 8. Edo Maas Rotterdam; 9. Niall Tilli Amsterdam; 10. Niels van Ekeren Rijswijk; 11. Rav Schoormans Oosterhout; 12. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 13. Noah de Groot Ottoland; 14. Kelvin Kanen Bergeijk; 15. Lars de Bot Losser; 16. Luuk van Gestel Moergestel; 17. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Danny Maas Oudenbosch; 19. Nils Jansen Middelaar; 20. Raphaël Kockelmann Luxemburg;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Dennis Willems Boxmeer; 3. Boris Romers Rozenburg; 4. Martijn Rasenberg Terheyden; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Luca van den Boom Boekel; 7. Bram Leerkes Twello; 8. Mike Bronswijk Honselersdijk; 9. Marijn Maas Huijbergen; 10. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 11. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 12. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 13. Gianni Pavone Steenbergen; 14. Lars Hohmann Oosterhout; 15. Jochem Crusio Tilburg; 16. Redmar Dijkman Lutjegast; 17. Tjalle de Bruin Deventer; 18. Yannick van den Berg Monster; 19. Tom van de Weijdeven Eindhoven; 20. Bart Bronder Abbenbroek;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Cent Goor; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Tamara van der Horst Hasselt; 6. Kirsten Westerhuis Leersum; 7. Lieke van der Draaij Dordrecht; 8. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 9. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 10. Amber Aernouts Belgie; 11. Zoë Mulder Heinkenszand; 12. Kirstie van Haaften De Meern; 13. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 14. Verena Batenburg Piershil;

Nieuweling-Meisjes: 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Mickey Nijkamp Zwolle; 4. Joan de Bruyn Bergeijk; 5. Daniek Hengeveld Nootdorp; 6. Stephanie Verhoeven Etten-Leur;

Amateurs: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Roy Guequierre Tholen; 3. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 4. Tom Meulendijks Nijmegen; 5. Menno Gobielje Gouda; 6. Leon Strötker Venlo; 7. Germon Peeters Tilburg; 8. Martijn de Groot Gorinchem; 9. Guus de Graauw Etten-Leur; 10. Arno te Brake Nijmegen; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Lars Adriaansen Steenbergen; 15. Lars Rietveld Oudewater; 16. Peter Stienstra Heerlen; 17. Rienk Engele Pijnacker; 18. Bram Dissel Tilburg; 19. Wim Bergmans 20. Thijs van der Bijl Lent;

 

OOSTVOORNE.(2017.08.03)

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Dylan van Baarle Veenendaal; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Wesley Kreder Reusel; 6. Luuc Bugter Nijmegen; 7. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 8. Marco Minnaard Wemeldinge; 9. Andre Looij Wilnis; 10. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 11. Roy Curvers Roggel; 12. Jesper Asselman Huissen; 13. Jasper Ockeloen Dordrecht; 14. Berden de Vries Gieterveen; 15. Jason van Dalen s-Gravenzande; 16. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 17. Sven van Luijk Naaldwijk; 18. Kevin Inkelaar Abbenbroek; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Brian van Goethem Philippine;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Claudia Koster Assendelft; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Nancy van der Burg Gouda; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Belle de Gast Utrecht; 6. Annemiek van Vleuten Wageningen; 7. Irena Ossola 8. Anouska Koster De Westereen; 9. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 10. Esther van Veen Uitgeest; 11. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 12. Sophie de Boer Amsterdam; 13. Melissa van der Peet Den Haag;

14. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 15. Eveline de Groot Zoetermeer; 16. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 17. Ayesha McGowan 18. Rozanne Slik Bergen Nh; 19. Maddy Ward 20. Claudia Jongerius Hoogerheide;

Amateurs/Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Bram Mens Wateringen; 3. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 4. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 5. Barend Verhagen Woerden; 6. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 7. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 8. Michel Francois Hekelingen; 9. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 10. Gerard van Haaften Dirksland; 11. Max Mesman Den Haag; 12. Henk de Jong Nieuwveen; 13. Ronald de Waal Amstelveen; 14. Dennis ter Wal Watergang; 15. Jermo Agema Den Helder; 16. Christian Kuikstra Heenvliet; 17. Jan Kees den Hartog Zuidland; 18. Otto Schotte Hellevoetsluis; 19. Leon Hofman Bleiswijk; 20. Job Janssen Amsterdam;

OOSTZAAN.(2017.08.06)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2. Folkert Oostra Amsterdam; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Mike Terpstra Krommenie; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Rick Smit t Harde; 7. Wouter de Groot Delft; 8. Kevin Wilmsen Haarlem; 9. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 10. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 11. André van Reek Lisse; 12. Tom Wijfje Ter Aar; 13. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 14. Jerry Roling Heemskerk; 15. Fred Pronk Egmond-Binnen; 16. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 17. Martijn Veenhoven Oostzaan; 18. Dorus de Rijk De Rijp; 19. Raymond Splinter Amsterdam; 20. Ronald de Waal Amstelveen;

Sportklasse: 1. Dennis van der Zaal Lisse; 2. Arthur Rutte Haarlem; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Laurens Koster Oegstgeest; 7. Pim Hackmann 8. Onno Timmermans Beverwijk; 9. Bas Rijs Alkmaar; 10. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 11. Simon van Burgel 12. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 13. Ivo Huisman Hoogkarspel; 14. Bastian de Jong Hoorn; 15. Mark Rijntjes Haarlem; 16. Ruud Coers Grootebroek; 17. Dingeman Vink Haarlem; 18. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 19. Patrick Stengs Beverwijk; 20. Bas Kaptein Noordwijkerhout;

 

OPLOO.(2017.04.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Martin Kelderman Veenendaal; 7. Matthew Overste Amsterdam; 8. Pieter van Oirschot Best; 9. Ian Garrison Amerika; 10. Patrick Bos Deventer; 11. Florian Smits Amsterdam; 12. Marc Kivits Schijndel; 13. Robert Berk Pijnacker; 14. Gavin Hoover 15. Franklin Wessels Aalsmeer; 16. Jurgen Timmerman Dronten; 17. Mark Olieman Leende; 18. Eddy van IJzendoorn Tiel; 19. Abe Celi Oosterhout; 20. Xavier Poels Oeffelt;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Salvador Alvarado Rotterdam; 6. Louk van den Bos Vlijmen; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Daan Douven Herten; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Pieter de Groof Heeze; 11. Dennis van Dijk Beek en Donk; 12. Luca van den Boom Boekel; 13. Pepijn Reinderink Ruurlo; 14. Pieter Prosman Zaltbommel; 15. Loek Walda Helmond; 16. Lucas Goene Veenendaal; 17. Jorn de Vente Zwanenburg; 18. Yoran Grovenstein Amersfoort; 19. Jochem Crusio Tilburg; 20. Tycho Nomden Hoenderloo;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Melanie Klement Diphoorn; 2. Marieke van Witzenburg Brielle; 3. Femke Geeris Geldrop; 4. Kim Banga Eindhoven; 5. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Willemiek Meinders Dronten; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Annet Pit Deventer; 12. Hilde Oudman Onnen; 13. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 14. Daimy Hellemons Hoeven; 15. Roos Anneveldt Utrecht; 16. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 17. Merel Hofman Bleiswijk; 18. Tessa Hoogma Utrecht; 19. Ymke Stegink Heusden; 20. Kirsten Coppens Noordhoek;

 

OSPEL.(2017.08.05)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbie van Bakel Deurne; 2. Folkert Oostra Amsterdam; 3. Daan Meijers Dongen; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Robert Solberg Neerbeek; 6. Florian Smits Amsterdam; 7. Patrick Bos Deventer; 8. Frederik Volmerg 9. Bjorn van der Heijden Schaijk; 10. Ryan Christensen 11. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 12. Robbie Gevers Schijndel; 13. Bas Peters Heythuysen; 14. Max Hendrikx Hapert; 15. Jasper van Mierle 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Jorrit de Haas Eersel; 18. Brian Megens Maastricht; 19. Remco Esselaar Stein; 20. Rowan Bergmans Maren-Kessel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Roos Hoogeboom Utrecht; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Jessie Hodges 4. Mary Maroon 5. Suzanne Verhoeven Belgie; 6. Hanneke Mulder Utrecht; 7. Maddy Ward 8. Winanda Spoor Apeldoorn; 9. Inez Beijer Driel; 10. Lizzy Witlox Eindhoven; 11. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 12. Kate Wightman 13. Sabrina Stultiens Meijel; 14. Ione Johnson 15. Yara Kastelijn Neerkant; 16. Esther Meisels 17. Ayesha McGowan 18. Kim Banga Eindhoven; 19. Erika Sosa 20. Ingeborg Bremmers Amstelveen;

 

OTTOLAND.(2017.09.23)

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Biko van Mil Voorburg; 6. Ruben Blom Tienhoven; 7. Jesse Sytema Leusden; 8. Serginho Wilshaus Haarlem; 9. Melvin Drost Veenendaal; 10. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 11. Jonas de Poorter Den Haag; 12. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 13. Martijn Rasenberg Terheyden; 14. Anthony Vilches-Kolkman Haarlem; 15. Noel Luijten Meerkerk; 16. Leon Ellermann Emmen; 17. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 18. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 19. Luc Besseling Amersfoort; 20. Robbert Rasenberg Terheyden;

Sportklasse: 1. Bart Streefkerk Ameide; 2. Corne Castein Renkum; 3. Jeroen Martens Rotterdam; 4. Frans van Winden Bergschenhoek; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Wilfred Harbers Putten; 7. Marco Postma Almere; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Arje de Waard Dordrecht; 10. Martijn de Putter Nederhemert; 11. Joel Verlee Sleeuwijk; 12. Marcel Klapwijk Ter Aar; 13. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 14. Geert Minkema Schoonhoven; 15. Willem van den Akker Almere-Buiten; 16. Alexander Masseurs 17. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 18. Daniel Kleijn Wognum; 19. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 20. Johnny van den Berg Beuningen;

 

OUDENBOSCH.(2017.07.16)

Elite/Beloften: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. David van Eerd Breda; 3. Robert Berk Pijnacker; 4. Lieven Anthonise Dordrecht; 5. Jan Maas Huijbergen; 6. Jarno Gmelich Meijling Almere; 7. Willem Bok Maren-Kessel; 8. Bob Wubben De Lier; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Paul Cremers Gulpen; 11. Lars van der Poel Hoogerheide; 12. Tom Wijfje Ter Aar; 13. Koen van Baardewijk Roosendaal; 14. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 15. Eloy Raas Hendrikskinderen; 16. Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 19. Jorrit de Haas Eersel; 20. Jordi van Loon Lage Zwaluwe;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Remco Bertelink Ede; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 4. Leon Strötker Venlo; 5. Timo Fransen Westervoort; 6. Elias de Bruijne Utrecht; 7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Koen Wulterkens Boxmeer; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Rik Nederlof Breda; 11. Peter Fils Pijnacker; 12. Rosli Ammar 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Jorre van der Bij Utrecht; 15. Guus de Graauw Etten-Leur; 16. Remco Schellevis Stolwijk; 17. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 18. Henk de Jong Nieuwveen; 19. Kees Pameijer Den Haag; 20. Bas van Boven Utrecht;

 

OUDEWATER.( 2017.08.26)

Elite/Beloften: 1. Johan Knol Bakkeveen; 2. Melle Meeuwisse Boskoop; 3. Antonie van Noppen Ridderkerk; 4. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Bob Wubben De Lier; 6. Olav Wallinga Zutphen; 7. Abe Celi Oosterhout; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Max van de Water Amsterdam; 10. Gerwin Coljé Snelrewaard; 11. Max Haaksman Zeist; 12. Franklin Wessels Aalsmeer; 13. Marien Bogerd Kootwijk; 14. Steven Stenekes Bennekom; 15. Derek Heek Montfoort; 16. Mike Appelman Beverwijk; 17. Harmen Baas Wageningen; 18. Martijn Veling Utrecht; 19. Jarri Stravers Groot-Ammers;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Martijn de Groot Gorinchem; 5. Dennis Souverein Haarlem; 6. Bram Mens Wateringen; 7. Barend Verhagen Woerden; 8. Michiel Vos Den Haag; 9. Jermo le Fevre Purmerend; 10. Luuk Schuurmans Utrecht; 11. Henk de Jong Nieuwveen; 12. Bart Lemmen Utrecht; 13. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 14. Matijn Straatsma Utrecht; 15. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Tom Koeleman Utrecht; 20. Kees Pameijer Den Haag;

 

OUD-GASTEL.(2017.04.09)

Elite/Beloften: 1. Ivar Slik Bergen Nh; 2. David van Eerd Breda; 3. Oscar van Wijk Wormer; 4. Lars van de Vall Heemstede; 5. Eloy Raas Hendrikskinderen; 6. Sjors Handgraaf Leiden; 7. Mitch Groot Brunssum; 8. Bart Dielissen Breda; 9. Robert Berk Pijnacker; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Bobby Balk Arnemuiden; 12. Koen van de Klundert Woensdrecht; 13. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 14. Marc de Bruin Groningen; 15. Rob Vincenten Bavel; 16. Tom Jansen Steenbergen; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Pim van de Klundert Woensdrecht; 19. Tijs van Aert Belgie; 20. Andries Weening Kootstertille;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Joost van den Blink s-Gravenzande; 2. Fernand Cools Utrecht; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 6. Roy Guequierre Tholen; 7. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 8. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 9. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 10. Maxim Harteloh De Lier; 11. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 12. Niels Ruijter Uithoorn; 13. Daan Hoeks Amstelveen; 14. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 15. Ruben van der Pijl Amstelveen; 16. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 17. Victor Goene Veenendaal; 18. Max Mesman Den Haag; 19. Remco Schellevis Stolwijk; 20. Ezra Tolhoek Zierikzee;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 6. Mark de Groot Hoeven; 7. Melvin Drost Veenendaal; 8. Quinten Buijs De Lier; 9. Marijn Maas Huijbergen; 10. Simon den Braber Woerden; 11. James Potter Soest; 12. Wouter Zwaan Bodegraven; 13. Serginho Wilshaus Haarlem; 14. Jochem Crusio Tilburg; 15. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 16. Martijn Rasenberg Terheyden; 17. Daan Kool Zevenhoven; 18. Mika Sardina Helmond; 19. Wouter Hopmans Hoogerheide; 20. Keigo Sweens Goirle;

 

OUD-VOSSEMEER.(2017.03.18)

Elite/Beloften: 1. Thijs de Lange Utrecht; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Arno Kleinjan Gouda; 4. Mike Terpstra Krommenie; 5. Jos Koop Delft; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Lars van der Poel Hoogerheide; 11. Casper van Wijck Rotterdam; 12. Arian Stolwijk Delft; 13. Mitchell Huenders Maarn; 14. Wouter de Groot Delft; 15. Pieter Vette Heinkenszand; 16. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Antonie van Noppen Ridderkerk; 18. Alexander de Keersmaeker Kruibeke; 19. Youp Havermans Rotterdam; 20. Jeffrey Doornbusch Breda;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens Wateringen; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Jacob Wijnstra Kapelle; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 6. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 7. Daan Switters Utrecht; 8. Tom de Vreede Pijnacker; 9. André van Reek Lisse; 10. Martijn Broekman Utrecht; 11. Koen Wulterkens Boxmeer; 12. Pim Achterkamp Rotterdam; 13. Roelof Tolman Lewedorp; 14. Thomas van 't Klooster Delft; 15. Jermo le Fevre Purmerend; 16. Herman ten Kate Utrecht; 17. Frank Lanting Den Haag; 18. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 19. Roy Guequierre Tholen; 20. Wout Roos Stad aan het Haringvliet;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Mark de Groot Hoeven; 6. Arjan Boshoven Spijkenisse; 7. Martijn Rasenberg Terheyden; 8. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Mathijs de Kok Steenbergen; 10. Boris Romers Rozenburg; 11. Luca van den Boom Boekel; 12. Serginho Wilshaus Haarlem; 13. Daan van Wieringen Beverwijk; 14. Wouter Hopmans Hoogerheide; 15. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 16. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 17. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 18. Marijn Maas Huijbergen; 19. Sven Raats Amsterdam; 20. Tristan Timmermans Yerseke;

Elite/Beloften Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Paulien Koster Delfstrahuizen; 4. Alicja Verhagen Woerden; 5. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 6. Isabel Tambach Assendelft; 7. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 8. Minke Bakker Monster; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Henriëtta Colborne Engeland; 13. Guusje Waalboer Dordrecht; 14. Rosa Tormanen Kuusamo; 15. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 16. Danique Speklé Zaltbommel; 17. Maaike Boogaard Zwaag; 18. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 19. Marieke van Witzenburg Brielle; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel;

 

PAPENDRECHT.(2017.06.03)

Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Remco Schouten Ammerstol; 3. Nick Stöpler Woerden; 4. Lars van de Vall Heemstede; 5. Frank de Reus Papendrecht; 6. Alex Bhogal Canada; 7. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 8. Robert Berk Pijnacker; 9. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 11. Wessel van Koppen Schipluiden; 12. Steven Stenekes Bennekom; 13. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 14. Erik Kramer Breda; 15. Olivier van Pelt Spijkenisse; 16. Pim de Beer Bakel; 17. Coen Groot Papendrecht; 18. Mitchell Boet s-Gravendeel; 19. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 20. Bart van den Berg Wijngaarden;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Laurens Koster Oegstgeest; 2. Robert de Poel Dordrecht; 3. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 4. Rein Falke Amsterdam; 5. Ruud Goorden Roosendaal; 6. Gerard van Haaften Dirksland; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Martijn Harteloh Dordrecht; 9. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 10. André Kraan Gouda; 11. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 12. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 13. Cees Snoek Volendam; 14. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 15. Wilfred Slieker Monster; 16. Sidney Bley Houten; 17. Youri Deelen Bergambacht; 18. Peter Fils Pijnacker; 19. Frank Lanting Den Haag; 20. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;

Nieuwelingen: 1. Loe van Belle Zoetermeer; 2. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 3. Salvador Alvarado Rotterdam; 4. Quinten Buijs De Lier; 5. Simon den Braber Woerden; 6. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 7. Boris Romers Rozenburg; 8. Jos Blok Gouda; 9. Joris Kroon Schalkwijk; 10. Tim van der Stam Bergschenhoek; 11. Xander van Dijk Roosendaal; 12. Louk van den Bos Vlijmen; 13. Tim Winter Norg; 14. Ivo Zwaans Den Helder; 15. Jarid van Horik Dordrecht; 16. Rick van der Poel Papendrecht; 17. Erben van Meer Nispen; 18. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 19. Lars Hohmann Oosterhout; 20. Gianni Pavone Steenbergen;

 

PEIZE.(2017.06.25)

Elite/Beloften: 1. Rick Smit t Harde; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Martijn Dijkstra De Knipe; 4. Tom Jansen Steenbergen; 5. Vladi Riha Duitsland; 6. Jurgen Timmerman Dronten; 7. Rutger van der Meer Stiens; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9. Guido van Gelder Groningen; 10. Allard Neijmeijer Groningen; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Björn Bakker Wijnjewoude; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Pim Cazemier Den Horn; 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Chiel Breukelman Gramsbergen; 17. Daan Besteman Groningen; 18. Erik Groen Apeldoorn; 19. Tom Wijkel Exloo; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Steven Willemsen Groningen; 2. Tsjerk Rozema Groningen; 3. Jan Terpstra Drachten; 4. Kees Pameijer Den Haag; 5. Marcel Weinans Roden; 6. Harko Kievit Leek; 7. Cor Visser Gytsjerk; 8. Sybren Welling Groningen; 9. Barry Porsius Lelystad; 10. Dennis Steverink Assen; 11. Chris van der Vegt Assen; 12. Bas Bosma Meppel; 13. Hans Groenhoff Groningen; 14. Arjan Elferink Veenhuizen; 15. Jorrit Douwes Leeuwarden; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Mart Menger Noordhorn; 18. Mark Dillema Doezum; 19. Matthijs Dijkstra Groningen; 20. Erik Huisman Groningen;

 

PHILIPPINE.(2017.07.15)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Theodore Yates 3. Scott Sunderland 4. Jordi Talen Spijkenisse; 5. Brad Evans 6. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 7. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 8. Thijs de Lange Utrecht; 9. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 10. Bob Wubben De Lier; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Germon Peeters Tilburg; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14. Eloy Raas Hendrikskinderen; 15. Dante de Ruysscher Oostburg; 16. Ramon Vleugel Goes; 17. Tom Jansen Steenbergen; 18. Lex Nederlof Oostvoorne; 19. Lars van der Poel Hoogerheide; 20. Emiel Molenschot Zundert;

 

PIJNACKER.(2017.08.19)

Elite/Beloften: 1. Arno Kleinjan Gouda; 2. Remco Schouten Ammerstol; 3. Jos Koop Delft; 4. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Lars van de Vall Heemstede; 7. Antonie van Noppen Ridderkerk; 8. Melle Meeuwisse Boskoop; 9. Joost van der Burg Rotterdam; 10. Pascal Aandewiel Amsterdam; 11. Diederik Deelen Berkenwoude; 12. Johan van der Eijk Strijen; 13. Robert Berk Pijnacker; 14. Sjors Handgraaf Leiden; 15. Dennis Buijs Benthuizen; 16. Bob Goedbloed Leiden; 17. Julian Stolk Pijnacker; 18. Martijn Veling Utrecht; 19. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 20. Aron Kremer Pernis;

Amateurs: 1. Niels Overvoorde Delfgauw; 2. Tom Koeleman Utrecht; 3. Martijn de Groot Gorinchem; 4. Bram Mens Wateringen; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Tom de Vreede Pijnacker; 7. Joost van der Helm Pijnacker; 8. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 9. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 10. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 11. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 12. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 13. Henk de Jong Nieuwveen; 14. Rienk Engele Pijnacker; 15. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 16. Max Mesman Den Haag; 17. Frank Lanting Den Haag; 18. Robin Snoek Abcoude; 19. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 20. Peter Fils Pijnacker;

Masters 40+: 1. André van Reek Lisse; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4. Martin van Rij Zuidland; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Andre Grootveld Zoetermeer; 7. Lars Rietveld Oudewater; 8. Jan Gudde Nootdorp; 9. Mitja van Toorenburg Berkel en Rodenrijs; 10. Jeroen Jansen Zoetermeer; 11. René Rotscheid Apeldoorn; 12. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 13. Erwin Danckaarts Utrecht; 14. Edward Sol Spijkenisse; 15. Marius van Breda Wassenaar; 16. Dennis van den Ouden Oude Tonge; 17. Jeroen Martens Rotterdam; 18. Franco Albanese Den Haag; 19. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 20. Martijn Harteloh Dordrecht;

 

POELDIJK.(2017.07.23)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Jason van Dalen s-Gravenzande; 4. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 5. Noah van der Meer Hoek van Holland; 6. Melle Meeuwisse Boskoop; 7. Bas van der Kooij Maassluis; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Lars van de Vall Heemstede; 10. Sjors Handgraaf Leiden; 11. Luuk van der Wal De Lier; 12. Robert Berk Pijnacker; 13. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 14. Ruben Hoogland Rotterdam; 15. Nick van der Meer Honselersdijk; 16. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 17. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 18. Lehvi Braam Dodewaard; 19. Jeroen Breewel Wilnis; 20. Tijmen Snel Leiden;

Junioren: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 3. Tom van den Berg Helmond; 4. Conner Sens Australie; 5. Chiel Schulten Raalte; 6. Kars ten Boske Wintelre; 7. Mees Hendrikx Valkenswaard; 8. Quinten Veling Monnickendam; 9. Vincent Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Jelle Bootsveld Heino; 11. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 12. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 13. Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal Maleisie: 14. Frank Stijger Honselersdijk; 15. Cornee Jansen Lelystad; 16. Mathijs de Leng Boskoop; 17. Milan van der Touw Voorschoten; 18. Stefan Appelman Beverwijk; 19. Daan Hoeks Amstelveen; 20. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 8. Quinten Buijs De Lier; 9. Erwin Smit Wervershoof; 10. Mohammad Faisal Izuddin Bin Ahmad Joyo Maleisie: 11. Syazwan Amanie Bin Asrul Afpendi Maleisie: 12. Melvin Drost Veenendaal; 13. Stef Suijker Schipluiden; 14. James Potter Soest; 15. Bart Beks Wouw; 16. Casper Polet Katwijk; 17. Jim Kes Volendam; 18. Ole Veenhuis Westwoud; 19. Jens Pronk De Rijp; 20. Gianni Pavone Steenbergen;

 

PRINSENBEEK.( 2017.06.30 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Piotr Havik Bergambacht; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Jos Koop Delft; 5. Koen van de Klundert Woensdrecht; 6. David van Eerd Breda; 7. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Bryan van Rutten Roosendaal; 9. Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 11. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 12. Erik Kramer Breda; 13. Frank de Reus Papendrecht; 14. Robbie Gevers Schijndel; 15. Ruben Hoogland Rotterdam; 16. Lex Nederlof Oostvoorne; 17. Eloy Raas Hendrikskinderen; 18. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 19. Abe Celi Oosterhout; 20. Koen van Dijke Baarle-Nassau;