UITSLAGEN CRITERIUM EDE T/M MONSTER

EDE.(2017.08.23)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Bart Lemmen Utrecht; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Robert de Jong Zeewolde; 5. Robert Warmer Utrecht; 6. Martijn Lust Tuitjenhorn; 7. Henk de Jong Nieuwveen; 8. Koen de Best Mijdrecht; 9. Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam; 10. Niels Ruijter Uithoorn; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 13. Roeland Mennink Utrecht; 14. Mees Willemsen Elst Ut; 15. Matijn Straatsma Utrecht; 16. Erik Dekker Hedel; 17. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 18. Arjan Seunninga Ede; 19. Gijs Vierling Doorwerth; 20. Timo Fransen Westervoort;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Ilse Pluimers Enter; 4. Berdine Bakker Rotterdam; 5. Tessa Paardekooper Groenlo; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 10. Marije te Raa 11. Silke Smulders Loon op Zand; 12. Heleen Treur Ugchelen; 13. Kirsten Westerhuis Leersum; 14. Noa de Haan Terschuur; 15. Nienke Pronk Utrecht; 16. Tamara de Graaf Apeldoorn; 17. Miriam Fuselier 18. Kyra Velner Rossum; 19. Lotte Beukers Monster; 20. Jet Jansen

 

EIJSDEN.(2017.04.23)

Junioren: 1. Melvin Lindelauf Gulpen; 2. Bas van Belle Zoetermeer; 3. Ruben van der Pijl Amstelveen; 4. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 5. Maarten de Nijs Huijbergen; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7. Frank Stijger Honselersdijk; 8. Timo Warnier Eijsden; 9. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 10. Niall Tilli Amsterdam; 11. Kelvin Kanen Bergeijk; 12. Maikel Stam Sprang-Capelle; 13. Victor Goene Veenendaal; 14. Stef Vanderheyden Belgie; 15. Tom van den Berg Helmond; 16. Roy Dirven Bergeijk; 17. Rick Burgmans Westerhoven; 18. Thom Stuij Hei en Boeicop; 19. Thijs Celie Harderwijk; 20. Joris van der Straaten Budel;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Enzo Leijnse Amstelveen;

3. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Dylan Strik Heerlen; 5. Jordan Habets Sint-Geertruid 6. Erwin Smit Wervershoof; 7. Steijn Willemsen Rotterdam; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Dennis Willems Boxmeer; 10. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 11. Stef Suijker Schipluiden; 12. Kevin Arrammach Maastricht; 13. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 14. Tom Smeets Reuver; 15. Huub Artz Wintelre; 16. Twan van der Drift Wateringen; 17. Wouter Zwaan Bodegraven; 18. Daan Douven Herten; 19. Sam Poelmans Belgie; 20. Frans Ledoux Landgraaf;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Danielle Quint Deil; 7. Pien Limpens Obbicht; 8. Rosan Koper Heemskerk; 9. Lisa van Helvoirt Erp; 10. Lisa Dorussen Beuningen; 11. Lieke Janssen Panningen; 12. Alysha van Neck Amstelveen; 13. Iris Hoog Antink Ochten; 14. Mirte Klerkx Helmond; 15. Dorien Hoog Antink Ochten; 16. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 17. Sanne van Heel Zaltbommel; 18. Victoire van Erp Berghem;

 

ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD.(2017.08.09)

Elite/Beloften ZC.Afvalwedstrijd: 1. Crispijn Ariëns Wolvega; 2. Arjan Arentsen Harderwijk; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Florian Smits Amsterdam; 5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Jasper Schouten Dronten; 7. Arjan Hofman Nunspeet; 8. Martijn Knol Zwolle; 9. Maarten Vierhout Nunspeet; 10. Maarten Junte Elburg;

Elite/Beloften ZC.Criterium: 1. Robert Berk Pijnacker; 2. Jasper Schouten Dronten; 3. Arjan Hofman Nunspeet; 4. Rik Wielink Apeldoorn; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Hans Dilling Nijmegen; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Peter Merx Warfhuizen; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Maarten Junte Elburg; 12. Florian Smits Amsterdam; 13. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 14. Marien Bogerd Kootwijk; 15. Xaf Houwers Aalten; 16. Olaf Oussoren Amerongen; 17. Jurgen Timmerman Dronten; 18. Sjoerd den Hertog Groningen; 19. Wouter Hendriksen Varsseveld; 20. Kevin Coster Hasselt;

 

EMMEN.GOUDEN PIJL.(2017.08.08)

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Primoz Roglic 3. Ramon Sinkeldam Assendelft; 4. Fabio Jakobsen Heukelum; 5. Bert-Jan Lindeman Assen; 6. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 7. Berden de Vries Gieterveen; 8. Andre Looij Wilnis; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Bas Tietema Zwolle; 11. Albert Timmer Hardenberg; 12. Martijn Keizer Muntendam; 13. Jelle Wolsink Hengelo ov; 14. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 15. Steven Lammertink Enter; 16. Marc de Maar Glimmen; 17. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Dennis van der Horst Hasselt; 20. Gert-Jan Bosman Nijverdal;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Erik Dekker Hedel; 3. Tom Terpstra Groningen; 4. Vladi Riha Duitsland; 5. Tom Wijkel Exloo; 6. Arne Peters Beekbergen; 7. Aden Paterson Australie; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Justin Kloese Emmen; 10. Luuk van der Meer Texel; 11. Tim Weerkamp Groningen; 12. Wim Kleiman Almelo; 13. Bruno Nakken Assen; 14. Adrie Lindeman Assen; 15. Adrik Elzing Schoonebeek; 16. Maurice Zaal Groningen; 17. Bert Lip Hardenberg; 18. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek; 19. Sven Tellegen Hattem; 20. Rochéz Harbers Nijverdal;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anouska Koster De Westereen; 2. Julia Soek Den Ham; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Claudia Koster Assendelft; 7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Melanie Klement Diphoorn; 9. Nina Buysman Bovenkarspel; 10. Irena Ossola 11. Janneke Ensing Gieten; 12. Paulien Koster Delfstrahuizen; 13. Floor Weerink Exloo; 14. Ilona Hoeksma Luxwoude; 15. Willemiek Meinders Dronten; 16. Liena de Jong Ubbena; 17. Loes Adegeest Enschede; 18. Judith Jelsma Amstelveen; 19. Rozanne Slik Bergen Nh; 20. Danique Braam Veenwouden;

 

ENKHUIZEN.(2017.04.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Arno Kleinjan Gouda; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Marco Doets Monnickendam; 4. Mike Terpstra Krommenie; 5. Folkert Oostra Amsterdam; 6. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Wouter de Groot Delft; 9. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 10. Matthew Overste Amsterdam; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Niels Immerzeel Wilnis; 13. Sven Asjes Haarlem; 14. Ivar Slik Bergen Nh; 15. Melvin Bos Sint Pancras; 16. Jeroen Koorn Hoogkarspel; 17. Steven Stenekes Bennekom; 18. Jeroen Breewel Wilnis; 19. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 20. Ruud Slagter Lutjebroek;

Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Paulien Koster Delfstrahuizen; 2. Minke Bakker Monster; 3. Danique Braam Veenwouden; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Ivana Tiessens Groningen; 10. Eveline de Groot Zoetermeer; 11. Maaike Boogaard Zwaag; 12. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 13. Melissa van der Peet Den Haag; 14. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 15. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 16. Sofie van Horik Oosterwijk; 17. Judith Bloem Apeldoorn; 18. Loes Adegeest Enschede; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Rosa Tormanen Kuusamo;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Tijs Dekker Oosthuizen; 3. Sander Lormans Heemskerk; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Edwin de Graaff De Kwakel; 6. Jan Terpstra Drachten; 7. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 8. Ruud Coers Grootebroek; 9. Harko Kievit Leek; 10. Nils ten Brinke Apeldoorn; 11. Jan Hekman Norg; 12. Martin Swart Franeker; 13. Jacco Konijn Hoorn; 14. Ming-ko Sun Den Helder; 15. Mark Rijntjes Haarlem; 16. Ton de Pie Epe; 17. Barry Dam Hoogwoud; 18. Bram Vertelman Midwoud; 19. Sander Koomen Hoorn; 20. Ivo Huisman Hoogkarspel;

 

ENTER.(2017.07.08)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Melvin van Zijl Harderwijk; 2. Jelle Johannink Denekamp; 3. Dylan Newbery Renkum; 4. Rick Smit t Harde; 5. Peter Schulting Emmeloord; 6. Edwin Wielink Twello; 7. Xaf Houwers Aalten; 8. Patrick Bos Deventer; 9. Christian Varweg Hardenberg; 10. Arjan Hofman Nunspeet; 11. Wim Kleiman Almelo; 12. Wessel Zennipman Zutphen; 13. Jelmer Nuijten Soest; 14. Marc Janssen Ede; 15. Rens Moorman Ootmarsum; 16. Bert Lip Hardenberg; 17. Martijn Knol Zwolle; 18. Lorenzo Harbers Nijverdal; 19. Vincent Kip Oldenzaal; 20. Coen Bosch Twello;

Masters 40+/Sportklasse 19+: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2. Marco Schenk Aalten; 3. Bart Nap Lopik; 4. Marcel Meijer Eibergen; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Wilfred Harbers Putten; 7. Peter de Weert Staphorst; 8. Dick Post Wezep; 9. Frank Verkoijen Utrecht; 10. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Martijn Koert Duiven; 13. Harbert Heins Almelo; 14. Martijn de Putter Nederhemert; 15. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 16. Roel Siebelink Zutphen; 17. Nils ten Brinke Apeldoorn; 18. Cor van der Ploeg Bemmel; 19. Patrick Grunder Oldenzaal; 20. Peter Makkink Hengelo Gld;

 

EPE.(2017.07.06)

Amateurs: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Rochéz Harbers Nijverdal; 3. Gerard Haasjes Staphorst; 4. Niels van Otterloo Nijbroek; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Roel de Vries Utrecht; 7. Arthur Helder Ommen; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Martijn Broekman Utrecht; 10. Bert Lip Hardenberg; 11. Jeffrey Veltink Hardenberg; 12. Henne van Zanten Nijkerk Gld; 13. Raymond Kienhuis Rijssen; 14. Tijs Knotnerus Zwolle; 15. Frans Drent Epe; 16. Dion Koot Steggerda; 17. Jarno Pannekoek Epe; 18. Martijn Venterink Losser; 19. Samuel Gheremaskel Kifle Eerbeek; 20. Rob Wessels Rotterdam;

Sportklasse: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Jasper Nijkamp Zwolle; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. Sander Nijhof Apeldoorn; 8. Dick Kinket Hattem; 9. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 10. Dick Post Wezep; 11. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 12. Bas Rijs Alkmaar; 13. Bert Jan Hamer Hattem; 14. Diederik Hol Apeldoorn; 15. Tijs Westendorp Nijmegen; 16. Steven Heshusius Alkmaar; 17. Wilfred Harbers Putten; 18. Rene v.d. Meulen Hattem; 19. Roel Siebelink Zutphen; 20. Egbert Schoemaker Wapserveen;

 

ERMELO.(2017.07.05)

Elite/Beloften ZC/Amateurs: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Arjan Hofman Nunspeet; 4. Rick Smit t Harde; 5. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 6. Robert Berk Pijnacker; 7. Jeroen Janssen Nijmegen; 8. Melvin van Zijl Harderwijk; 9. Robin Lowik Vriezenveen; 10. Jordy Luisman Lemelerveld; 11. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Pascal Aandewiel Amsterdam; 15. Martijn Knol Zwolle; 16. Marc Janssen Ede; 17. Bart Schipper Wierden; 18. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 19. Thomas Hartog Haarlem; 20. Jasper Bovenhuis Staphorst;

 

ERP.(2017.06.11)

Junioren: 1. Jesse de Rooij Hoorn; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Stefan Appelman Beverwijk; 6. Kyle Agterberg Maartensdijk; 7. Tim Naberman Genemuiden; 8. Lars Mastebroek Barneveld; 9. Maikel Stam Sprang-Capelle; 10. Quinten Veling Monnickendam; 11. Rick Burgmans Westerhoven; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Tom van den Berg Helmond; 14. Herman Brinkman Rotterdam;

15. Mitchell Vink Veenendaal; 16. Thom Stuij Hei en Boeicop; 17. Casper Hordijk Rotterdam; 18. Mauro Verleyen Belgie; 19. Niels van Ekeren Rijswijk; 20. Sep Schuurman Sint-Oedenrode;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lisa van Helvoirt Erp; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Ilse Pluimers Enter; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Lisa Dorussen Beuningen; 8. Paulina Patinskaite Lithouwen; 9. Aukse Pikunaite Litouwen; 10. Daniek Hengeveld Nootdorp; 11. Pam Schutten Nijverdal; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Lotte Jansen Dordrecht; 14. Joan de Bruyn Bergeijk; 15. Akvile Gedraityte Litouwen; 16. Mirjam Braam Assen; 17. Megan van Norel Nijverdal; 18. Karolina Motejunaite 19. Mirte Klerkx Helmond; 20. Gabija Alisauskaite Litouwen;

 

ETTEN-LEUR.(2017.08.13)

Beroepsrenners: 1. Warren Barguil 2. Christopher Froome 3. Bauke Mollema 4. Moreno Hofland Roosendaal; 5. Mathieu van der Poel Kapelle.(Bel); 6. Primoz Roglic 7. Ramon Sinkeldam Assendelft; 8. Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Mikel lLanda 10. Koen Bouwman Ulft; 11. Stef Clement Made; 12. Rob van Broekhoven Roosendaal; 13. Stan Godrie Zundert; 14. Wesley Kreder Reusel; 15. David van der Poel Kapellen(Bel); 16. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 17. Albert Timmer Hardenberg; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19. Antwan Tolhoek Yerseke; 20. Rob Ruygh Rekem(Bel);

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Claudia Koster Assendelft; 2. Jip van den Bos Oostknollendam; 3. Henriëtta Colborne Engeland; 4. Chanella Stougje Zuidland; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Paulien Koster Delfstrahuizen; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Demi de Jong Ossendrecht; 11. Jarmila Machacova 12. Iris van der Stelt Numansdorp; 13. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 14. Puck Moonen Liempde; 15. Femke Markus Zwarte Kat; 16. Eveline de Groot Zoetermeer; 17. Hanneke Mulder Utrecht; 18. Aafke Soet Heerenveen; 19. Melissa van der Peet Den Haag; 20. Janine van der Meer Hellevoetsluis;

 

EXEL.(2017.05.28)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Nick Lubbers s-Heerenberg; 2. Rob van den Berghe Enschede; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Rochéz Harbers Nijverdal; 5. Niels van Otterloo Nijbroek; 6. Guido Benthem Velp; 7. Marco Schenk Aalten; 8. Christiaan Jansen Hardenberg; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Jarco van Binsbergen Herveld; 11. Tijs Knotnerus Zwolle; 12. Henk Jan Borghuis Nijverdal; 13. Martijn Koert Duiven; 14. Ralf Scholten Netterden; 15. Lars Bekhuis Borne; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Felix Wolbert Hengelo Gld; 18. Jasper van Haaster Gorssel; 19. Tijs Westendorp Nijmegen; 20. Rens Moorman Ootmarsum;

Nieuwelingen: 1. Pim Ronhaar Hellendoorn; 2. Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Jonas Franken Apeldoorn; 4. Pim Schenk Aalten; 5. Bjorn ten Have Harreveld; 6. Max Jansen Dordrecht; 7. Lars Mulderij Pesse; 8. Jip Kramer Oosterbeek; 9. Thomas Bosman Driel; 10. Nils Geerligs Borculo; 11. Vincent Kriek Zeewolde;

Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2. Gijs Nederlof Kamerik; 3. René Rotscheid Apeldoorn; 4. Jan Hekman Norg; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Gert de Veen Zuidbroek; 7. Jorg Grunefeld Duitsland; 8. Ad Slingerland Haastrecht; 9. Frank Nijssen Haarlem; 10. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 11. Emiel Kunkeler Zuilichem; 12. Marcel Weinans Roden; 13. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 14. Everhardus Roek Almelo; 15. Gert Bosman Wijhe; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Sep Visser Heemstede; 19. Goos Beukema Sleen; 20. Kees Muis Stadskanaal;

 

GELDROP .( 2017.04.30 )

Junioren: 1. Rick Pluimers Enter; 2. Kars ten Boske Wintelre; 3. Quinten Veling Monnickendam; 4. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 5. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 6. Bart Artz Wintelre; 7. Gijs Leemreize Ruurlo; 8. Sam Gademan Beek; 9. Kyle Agterberg Maartensdijk; 10. Koen van Helvoirt Erp; 11. Niall Tilli Amsterdam; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Bart Segers Ouderkerk aan den Amstel; 14. Nick Groot Zaandijk; 15. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 16. Koen Warnier Amsterdam; 17. Rick Veenhoven Oostzaan; 18. Mitchell Vink Veenendaal; 19. Milan van der Touw Voorschoten; 20. Hidde Kamp Hengelo;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Ian Spenkelink Nijverdal; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Steyn Lamberink Bergentheim; 8. Loe van Belle Zoetermeer; 9. Bas Scheffer Wierden; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 12. Youri Meeuws Someren; 13. Louk van den Bos Vlijmen; 14. Melvin Drost Veenendaal; 15. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 16. Ramon Veurink Hardenberg; 17. Noah Vreeswijk Someren; 18. Lucas Goene Veenendaal; 19. Ruben Blom Tienhoven; 20. Sam Naberman Genemuiden;

Amateurs: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Germon Peeters Tilburg; 4. Ronald Ligtenberg Haarlem; 5. Bart Vreugdenhil Haarlem; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Brian Rutjens Melick; 8. Christiaan de Rijk De Meern; 9. Maarten Schoemaker Nijmegen; 10. Lex Ligtenberg Utrecht; 11. René Kuhlmann Baarlo; 12. Rik Brouwer Lent; 13. Henk de Jong Nieuwveen; 14. Niels Ruijter Uithoorn; 15. Dirk van Leuken Best; 16. Spike Huisman Amsterdam; 17. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Lars Rietveld Oudewater; 20. Jarco van Binsbergen Herveld;

 

GELDROP.( 2017.06.03 )

Junior-Vrouwen: 1. Anne van Rooijen Driel; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Dieke Hendriks Vught; 6. Tamara de Graaf Apeldoorn; 7. Viivi Puskala Finland; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 10. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 11. Liontin Evanglina Yogyakarta; 12. Manon van der Kroft Valkenswaard; 13. Sanne Vermeer Dodewaard; 14. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 15. Iris Hofman Bleiswijk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Femke Gerritse Rosmalen; 6. Lieke Nooijen Coevorden; 7. Carolien de Bruin Zuidbroek; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Pien Limpens Obbicht; 10. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 11. Ruth van Hulst Zwolle; 12. Ilse Pluimers Enter; 13. Petra Welmers Dronten; 14. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Anna van Wersch Tilburg; 17. Lisa Dorussen Beuningen; 18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Marit Wasmus Den Hoorn; 20. Iris Verschuren Streefkerk;

 

GERWEN.(2017.04.17)

Elite/Beloften.Criterium: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Pieter van Oirschot Best; 4. Harry Sweering Sneek; 5. David Dekker Hedel; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Wayne Stijns Bunde; 9. Bryan Bouwmans Gemert; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Remco Esselaar Stein; 13. Paul Gruithuijzen Breugel; 14. Benjamin Sydik Wassenberg; 15. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 16. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 19. Marco Doets Monnickendam; 20. Folkert Oostra Amsterdam;

Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Marco Doets Monnickendam; 5. Bryan Bouwmans Gemert; 6. David Dekker Hedel; 7. Harry Sweering Sneek; 8. Xavier Poels Oeffelt; 9. Robbert de Greef Geldrop; 10. Ronan van Zandbeek Schijndel; 11. Abe Celi Oosterhout; 12. Guus Pril Best; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Koen van de Klundert Woensdrecht; 16. Michael-Angelo Romana Tilburg; 17. Kevin Minten Mill; 18. Max Hendrikx Hapert; 19. Thomas Koep Duitsland; 20. Tom van der Meer Badhoevedorp;

Junioren: 1. Wessel Krul Enkhuizen; 2. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 3. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 5. Bas van Dinther Rossum; 6. Roy Dirven Bergeijk; 7. Wessel Coppelmans Hapert; 8. Lars Timmers Kaatsheuvel; 9. Kelvin Kanen Bergeijk; 10. Niels Bakker. Rijssen; 11. Niels Bierens Eersel; 12. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13. Maarten Rotman Wierden; 14. Jesse Huijbregts Roosendaal; 15. Dorian Vogels Valkenburg en Geul; 16. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 17. Menno van Capel Noorden; 18. Mike Vliek Vriezenveen; 19. Teun van Galen Zaandam; 20. Rick de Vries. Nijeholtpade;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Pim Ronhaar Hellendoorn; 3. Lars Boven Reutum; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Ian Spenkelink Nijverdal; 7. Hidde van Veenendaal Dongen; 8. Bram Leerkes Twello; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 11. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 12. Jesse Sytema Leusden; 13. Ward de Schepper Wagenberg; 14. Mathijs de Kok Steenbergen; 15. Luca van den Boom Boekel; 16. Dennis Willems Boxmeer; 17. Louk van den Bos Vlijmen; 18. Michiel de Veld Rotterdam; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Daan Kool Zevenhoven;

 

GIESSEN.(2017.09.08)

Amateurs/Sportklasse: 1. Arnold Stam Sprang-Capelle; 2. Ewout van der Kleij Utrecht; 3. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 4. Danny Stam Sprang-Capelle; 5. Robert Warmer Utrecht; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Freek de Jong Vught; 9. Lars Rietveld Oudewater; 10. Henk de Jong Nieuwveen; 11. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 12. Robert van Dalen Giessen; 13. Ruud Coers Grootebroek; 14. Sjoerd Brouns Utrecht; 15. Germon Peeters Tilburg; 16. Nils ten Brinke Apeldoorn; 17. Guy Frissen Utrecht; 18. Stefan Kramer Sliedrecht;

 

GIESSENBURG.(2017.07.08)

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Martijn Lust Tuitjenhorn; 2. Tijs Dekker Oosthuizen; 3. Joel Verlee Sleeuwijk; 4. Sander Lodder Ridderkerk; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Jeroen Martens Rotterdam; 7. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 8. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 9. Jules Roskamp Zoetermeer; 10. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 11. Erwin Rijnders Nieuwegein; 12. Henrik Boele Sliedrecht; 13. Jorrit Noppen Dordrecht; 14. Sietse Broekema Almere; 15. René Pascha Zuid-Scharwoude; 16. Michel Groenewold Sliedrecht;

 

GORREDIJK.(2017.06.14)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jorjan Jorritsma Appelscha; 2. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Björn Bakker Wijnjewoude; 5. Bas Tietema Zwolle; 6. Henk Bos Drachten; 7. Tim Weerkamp Groningen; 8. Andries Weening Kootstertille; 9. Taeke Oppewal Sneek; 10. Pim Cazemier Den Horn; 11. Johan Knol Bakkeveen; 12. Marten Kooistra Jonkerslan; 13. Jurgen Timmerman Dronten; 14. Chiel Breukelman Gramsbergen; 15. Anne van der Meer Leeuwarden; 16. Rutger van der Meer Stiens; 17. Peter Merx Warfhuizen; 18. Gerco van de Beek Oldebroek; 19. Maarten Junte Elburg; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

 

GOUDA.(2017.05.06)

Nieuwelingen: 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 3. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 4. Levi van Hoften Tiel; 5. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 6. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 7. Robbert Rasenberg Terheyden; 8. Jesse Speijers Rotterdam; 9. Michiel de Veld Rotterdam; 10. Stef Suijker Schipluiden; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12. Kjell de Jager Barendrecht; 13. Thijs Brugging Bleiswijk; 14. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 15. Jos Blok Gouda; 16. Casper Polet Katwijk; 17. Bjorn Claassen Den Haag; 18. Lucas Goene Veenendaal; 19. Keigo Sweens Goirle; 20. Daan Boersema Den Haag;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 4. Iris Hoog Antink Ochten; 5. Anna van Wersch Tilburg; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Petra Welmers Dronten; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 10. Malena van Dam Haastrecht; 11. Judith Stolze De Lier; 12. Sanne Jongenelen Steenbergen; 13. Alysha van Neck Amstelveen; 14. Desiree Ketting Spijkenisse; 15. Sophie Tierolf Belgie; 16. Leonie Bos s-Gravendeel; 17. Kiki Janse Zaandam; 18. Iris Verschuren Streefkerk; 19. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 20. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn;

 

GOUDA.(2017.08.27)

Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 3. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 6. Edo Maas Rotterdam; 7. Ben Bartels Dalfsen; 8. Tommie-Jens Meeter Tiel; 9. Menno van Capel Noorden; 10. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12. Robin Kuijvenhoven De Lier; 13. Jonathan Wolters Waddinxveen; 14. Rick de Vries. Nijeholtpade; 15. Matthew van der Linden Barendrecht; 16. Sven Vijverberg Naaldwijk;

Amateurs: 1. Thijmen Polman Zoetermeer; 2. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 3. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 4. Jan Metselaar Bergschenhoek; 5. Laurens Heijn Leiden; 6. Mike Kruijthof Dordrecht; 7. Kelvin Dekker Maastricht; 8. Pim Achterkamp Rotterdam; 9. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Joeri van Delft Voorburg; 11. Maarten van Zanten Apeldoorn; 12. Gerard van Haaften Dirksland; 13. Maurus Bakker Bergschenhoek; 14. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 15. Danny Lugt Gouda; 16. Michiel Groeneveld Heinenoord; 17. Rick van der Voort Nieuw-Vennep; 18. Ronny Bossers Waalwijk; 19. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 20. Dirk Loekemeijer Dordrecht;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Justin Plijter Hillegom; 3. Patrick Stengs Beverwijk; 4. Jeroen Martens Rotterdam; 5. André Kraan Gouda; 6. Mitchell van Roijen Beverwijk; 7. Ronald Hofman 8. Jeroen Hendriks Boxmeer; 9. Stefan Kramer Sliedrecht; 10. Erwin Tuithof Woerden; 11. Marcel Klapwijk Ter Aar; 12. Marco Halma Nieuwkoop; 13. Bastian de Jong Hoorn; 14. Freek de Jong Vught; 15. Johnny van den Berg Beuningen; 16. Rene Alblas Vleuten; 17. Bart Nap Lopik; 18. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 19. Hans Schelvis Heemskerk; 20. Jorrit Noppen Dordrecht;

Masters 50+: 1. John Eggers Ridderkerk; 2. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Marius van Breda Wassenaar; 6. John Oudshoorn Uithoorn; 7. Marcel Lambregts Meteren; 8. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 9. Erwin Kistemaker Diemen; 10. Ad Slingerland Haastrecht; 11. Hans Bal s-Gravenhage; 12. Piet Kralt Rijnsburg; 13. Marco Middelburg De Lier; 14. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 15. Jeroen Bosman Amsterdam; 16. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 17. Peter Haas Ouderkerk aan den IJssel; 18. Henk Peters Hillegom; 19. Sjaak Veth Bleiswijk; 20. Erik Siegers Gouda;

 

GROENLO.(2017.08.20)

Amateurs/Sportklasse: 1. Robert de Jong Zeewolde; 2. Jan Weevers Vorden; 3. Rochéz Harbers Nijverdal; 4. Martijn de Groot Gorinchem; 5. Rens Moorman Ootmarsum; 6. Jermo le Fevre Purmerend; 7. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 8. Bas van Dalen Ede Gld.; 9. Siebe Vrieswijk Deventer; 10. Leon Strötker Venlo; 11. Bobby Mellendijk Groenlo; 12. Arnoud Witsenburg Driebergen; 13. Rob van den Berghe Enschede; 14. Jos Kaal Didam; 15. Luuk Rutten Wageningen; 16. Peter de Weert Staphorst; 17. Arno de Koning Deventer; 18. Jeffrey Veltink Hardenberg; 19. John Zennipman Zutphen; 20. Harm Wantia Weerselo;

 

GROOT-AMMERS.( 2017.06.10)

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Susanne Meistrok Elshout; 2. Eva Jonkers Staphorst; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Anne van Rooijen Driel; 8. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 9. Lieke Lap Dronten; 10. Liontin Evanglina Yogyakarta; 11. Iris Verschuren Streefkerk; 12. Roos Markus Zwarte Kat; 13. Emma Boogaard Zwaag; 14. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 16. Larissa Mesker Noordeloos; 17. Tessa Paardekooper Groenlo; 18. Rosan Baas Den Dungen; 19. Karin van Leeuwen Meerkerk; 20. Maaike Meistrok Elshout;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Joel Verlee Sleeuwijk; 2. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 3. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 4. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 5. Bart Nap Lopik; 6. Corne Castein Renkum; 7. Peter Kooistra Papendrecht; 8. Erwin Rijnders Nieuwegein; 9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Sander Nijhof Apeldoorn; 11. Bart Streefkerk Ameide; 12. Geert Minkema Schoonhoven; 13. Jacco Vermeer Rotterdam; 14. Stefan Kramer Sliedrecht; 15. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 16. Eibert van 't Hof Den Haag; 17. Maarten Bremer Bemmel; 18. Casper van der Marel Maasland; 19. Theo Honkoop Sliedrecht; 20. Mike van Korven Opijnen;

 

HAAMSTEDE.(2017.08.05)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Witten Anthonise Dordrecht; 4. Daniël Langereis Delft; 5. Jordi Talen Spijkenisse; 6. Ramon van Bokhoven Tilburg; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Tom Wijfje Ter Aar; 9. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 10. Björn Bakker Wijnjewoude; 11. Coen van Kleef Schipluiden; 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Bart van den Berg Wijngaarden; 14. Jos Koop Delft; 15. Bobby Balk Arnemuiden; 16. Tim Janssen Goes; 17. Diederik Deelen Berkenwoude; 18. Dante de Ruysscher Oostburg; 19. Wesley Floren Ossendrecht; 20. Tim van Dijke Colijnsplaat;

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER.(2017.03.12)

Masters 30+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Tom de Vreede Pijnacker; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Arthur Rutte Haarlem; 5. Ferry de Ruiter Putten; 6. Paul den Edel Haarlem; 7. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 8. Henk de Jong Nieuwveen; 9. Arnoud Witsenburg Driebergen; 10. Martijn Broekman Utrecht; 11. Maxim Harteloh De Lier; 12. Gerard van Haaften Dirksland; 13. Menno Gobielje Gouda; 14. Peter Fils Pijnacker; 15. Jacco Konijn Hoorn; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Martijn de Groot Gorinchem; 18. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 19. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20. Bob Jonkheer Noordwijkerhout;

Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2. Jos Wolfkamp Raalte; 3. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 4. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 5. Henri Spijkers Den Haag; 6. Pierre Deen Amsterdam; 7. Erik Meerkerk Zuidland; 8. Peter de Weert Staphorst; 9. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 10. Sep Visser Heemstede; 11. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 12. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 13. John Oudshoorn Uithoorn; 14. Hans Bal s-Gravenhage; 15. Theo Leenderts Rotterdam; 16. Piet Kralt Rijnsburg; 17. Gijs Nederlof Kamerik; 18. Leon Schouten Amsterdam; 19. Jeroen Bosman Amsterdam; 20. Volkert Meinsma Oudkarspel;

 

HAARLEM.WAARDEPOLDER.(2017.06.10)

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Bas Rijs Alkmaar; 3. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 4. Dingeman Vink Haarlem; 5. Paul den Edel Haarlem; 6. Vincent Spierings Alkmaar; 7. Mitchell van Roijen Beverwijk; 8. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 9. Martijn Suk Velserbroek; 10. Leewah Woo IJmuiden; 11. Lennard Pasman Landsmeer; 12. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 13. Patrick Stengs Beverwijk; 14. Mark Rijntjes Haarlem; 15. Ritsaert Cluistra Haarlem; 16. Onno Timmermans Beverwijk; 17. Antonio Vilches-Kolkman Haarlem; 18. Roy Lennings Berkhout; 19. René Pascha Zuid-Scharwoude; 20. Rick Krijt Koog aan de Zaan;

 

HANK.(2017.09.10)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Daan Meijers Dongen; 4. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 5. Joost van der Burg Rotterdam; 6. Jason van Dalen s-Gravenzande; 7. Koen van de Klundert Woensdrecht; 8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Jasper Hamelink Dronten; 10. Rik Nederlof Breda; 11. Gijs Meijer Oostwoud; 12. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 13. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 14. Max van de Water Amsterdam; 15. Jelmer Nuijten Soest; 16. Leon Gledhill 17. Scott Auld 18. Edwin Wielink Twello; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Lars Akkermans Ossendrecht;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Dennis Willems Boxmeer; 4. Martijn Rasenberg Terheyden; 5. Jody Jochems Sint Anthonis; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Thijs van den Broek Gilze; 8. Luca van den Boom Boekel; 9. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 10. Bart Beks Wouw; 11. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 12. Luuk Spijker Sleeuwijk; 13. Geert van Kappel Sleeuwijk; 14. Marijn Maas Huijbergen; 15. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 16. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 17. Gianni Pavone Steenbergen; 18. David van Eersel Breda; 19. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 20. Jelle Baks Haalderen;

 

HAREN.(2017.05.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Melvin van Zijl Harderwijk; 4. Jos de Vos Heerenveen; 5. Rick Goeree Borger; 6. Gerben Mos Havelte; 7. Bas Tietema Zwolle; 8. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 9. Justin Timmermans Hardenberg; 10. Ruben Hoekstra Heerenveen; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Jorjan Jorritsma Appelscha; 13. Dylan van Zijl Harderwijk; 14. John Meewisse Erica; 15. Hartthijs de Vries Kollum; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Jeen de Jong Britsum; 18. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Frank Thomson Groningen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Fleur Nagengast Beilen; 2. Loes Adegeest Enschede; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 4. Sterre Jonkers Emmen; 5. Nicole Clerx Groningen; 6. Daniëlle Bekkering Den Ham; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Leonie Lubbinge Drachten; 9. Floor Weerink Exloo; 10. Ivana Tiessens Groningen; 11. Willemiek Meinders Dronten; 12. Nynke Pellikaan Den Andel; 13. Kelley Hess Groningen; 14. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 15. Renske Winters Doesburg; 16. Wendy Oosterwoud Ureterp; 17. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 18. Anouk Trooster Groningen; 19. Melissa Steenhof Drachten; 20. Dyann Veenstra Emmen;

 

HART VAN GILZE.(2017.07.09)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tijs Dekker Oosthuizen; 2. Lars Rietveld Oudewater; 3. Roel de Vries Utrecht; 4. Menno Gobielje Gouda; 5. Germon Peeters Tilburg; 6. Leon Strötker Venlo; 7. Cas Graafmans 8. Rik de Vree 9. Pim Achterkamp Rotterdam; 10. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 11. Ewout van der Kleij Utrecht; 12. Wessel Coppelmans Hapert; 13. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 14. Peter Stienstra Heerlen; 15. Eddy Hermsen Ochten; 16. Teun Forschelen Tilburg; 17. Sil van de Ven Tilburg; 18. Henk de Jong Nieuwveen; 19. Juul van de Kruijs Tilburg; 20. Edwin Driessen Utrecht;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Henriëtta Colborne Engeland; 3. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 5. Minke Bakker Monster; 6. Susanne Meistrok Elshout; 7. Ymke Stegink Heusden; 8. Juul Hubert Den Haag; 9. Femke Geeris Geldrop; 10. Carleen Baas Bladel; 11. Kirsten Westerhuis Leersum; 12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 14. Myrthe Willemsen Elst; 15. Noa Jansen Oosterhout Nb; 16. Sandra van Veghel Esch; 17. Lieke van der Draaij Dordrecht; 18. Marenda Maghfirotika Indonesie; 19. Bibian Been Den Haag; 20. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika;

 

HASSELT.(2017.09.16)

Amateurs/Sportklasse: 1. Rochéz Harbers Nijverdal; 2. Gerard Haasjes Staphorst; 3. Han Peeneman Hoogeveen; 4. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 5. Chris van der Vegt Assen; 6. Arthur Helder Ommen; 7. Bart Nap Lopik; 8. Albert Tuin Staphorst; 9. Jelmer Groen Dronten; 10. Aleid Klompmaker Oosterwolde; 11. Herman Luimes Erica; 12. Jan Dunnewind Bant; 13. Jeroen Wessel Lemelerveld; 14. Tom Kaal Borne; 15. Rene v.d. Meulen Hattem; 16. Robert van den Brink Biddinghuizen; 17. Arjan Tigelaar Smilde;

 

HEEMSKERK.(2017.09.03)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Sjors Dekker Andijk; 2. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Jelmer Asjes Assendelft; 4. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Henk Bos Drachten; 6. Tino Haakman Enkhuizen; 7. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 8. Jaap van der Meij Katwijk; 9. Franklin Wessels Aalsmeer; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 12. Kevin Wilmsen Haarlem; 13. Dorus de Rijk De Rijp; 14. Mike Appelman Beverwijk; 15. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 16. Steven Stenekes Bennekom; 17. Max van de Water Amsterdam; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Mike Terpstra Krommenie; 20. Joeri van der Tuin Westerland;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Judith Jelsma Amstelveen; 2. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 3. Roos Hoogeboom Utrecht; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Minke Bakker Monster; 6. Melissa van der Peet Den Haag; 7. Delore Stougje Zuidland; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Loes Adegeest Enschede; 10. Judith van Maanen Amsterdam; 11. Eveline de Groot Zoetermeer; 12. Tessa Dijksman Velserbroek; 13. Bianca Lust Oostzaan; 14. Wendy Oosterwoud Ureterp; 15. Inge Mostert Delfgauw; 16. Lena-Marie Gerstacker 17. Michelle Poot Tzum; 18. Yvette de Koning Uitgeest; 19. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 20. Jeanine Laudy Roelofarendsveen;

Sportklasse: 1. Paul den Edel Haarlem; 2. Tijs Dekker Oosthuizen; 3. Bas Rijs Alkmaar; 4. Sander Koomen Hoorn; 5. Mitchell van Roijen Beverwijk; 6. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 7. Patrick Stengs Beverwijk; 8. Arjan Seunninga Ede; 9. Pim Hackmann 10. Jesse Vriend Hoogkarspel; 11. Mark Rijntjes Haarlem; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Daniel Kleijn Wognum; 14. Dennis van der Zaal Lisse; 15. Axel Koopman Heemskerk; 16. Coen Beckers Woudenberg; 17. Nick Roetman Haarlem; 18. Ivo Huisman Hoogkarspel; 19. Jurriaan Punt Castricum; 20. Bas Kaptein Noordwijkerhout;

 

HEERDE.(2017.04.29)

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Arjan Seunninga Ede; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Peter de Weert Staphorst; 6. Jeroen Jansman Oosterbeek; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Ralf Scholten Netterden; 9. Michel Warlich Heerde; 10. Jasper Nijkamp Zwolle; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Dick Kinket Hattem; 13. Rutger Vos Exloo; 14. Wilfred Harbers Putten; 15. Nils ten Brinke Apeldoorn; 16. Rene v.d. Meulen Hattem; 17. Patrick van Gortel Apeldoorn; 18. Adrie Frijters Wageningen; 19. Arno de Koning Deventer; 20. Barry Koks Apeldoorn;

Amateurs: 1. Fernand Cools Utrecht; 2. Guido Benthem Velp; 3. Joost Arentsen Varsseveld; 4. Martin van Plateringen Almere; 5. Jasper Verkuijl Baarn; 6. Gerard Haasjes Staphorst; 7. Lex Ligtenberg Utrecht; 8. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 9. Rochéz Harbers Nijverdal; 10. Remco Bertelink Ede; 11. Mike Kuyper Dronten; 12. Egon Nanninga Lelystad; 13. Maarten Vierhout Nunspeet; 14. Kamiel Vleeming Zwolle; 15. Nick Zuidema Delfzijl; 16. Martijn Broekman Utrecht; 17. Cor Visser Gytsjerk; 18. Rens Moorman Ootmarsum; 19. Han van de Poppe Utrecht; 20. Gerben Oldenkamp Zandhuizen;

 

HEERHUGOWAARD.(2017.08.20)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 2. Roderik Egberink Bussum; 3. Mike Terpstra Krommenie; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Rick Smit t Harde; 6. Nick Stöpler Woerden; 7. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 8. Tino Haakman Enkhuizen; 9. Jorne Videler Badhoevedorp; 10. Bart Mol Wognum; 11. Sjors Dekker Andijk; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 14. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 15. Dennis Souverein Haarlem; 16. Fred Pronk Egmond-Binnen; 17. Frank Visser Utrecht; 18. Pieter Scheerens Amsterdam; 19. Sybren Welling Groningen; 20. Wilfred Slieker Monster;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esther van Veen Uitgeest; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Julia Soek Den Ham; 6. Leonie Lubbinge Drachten; 7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Danique Braam Veenwouden; 9. Ymke Stegink Heusden; 10. Minke Bakker Monster; 11. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 12. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 13. Nynke Pellikaan Den Andel; 14. Femke Markus Zwarte Kat; 15. Ilona Hoeksma Luxwoude; 16. Jarmila Machacova 17. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Nicole Steigenga Exmorra; 20. Bianca Lust Oostzaan;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Bas Rijs Alkmaar; 3. Kay Blokdijk t Veld; 4. Mitchell van Roijen Beverwijk; 5. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 6. Tijs Dekker Oosthuizen; 7. Bart Nap Lopik; 8. Barry Dam Hoogwoud; 9. Patrick Stengs Beverwijk; 10. Nick Roetman Haarlem; 11. Bastian de Jong Hoorn; 12. Michael McKay Hillegom; 13. Coen Beckers Woudenberg; 14. Ruud Coers Grootebroek; 15. Jorrit Piet Heemskerk; 16. Folkert Zwiers Wormer; 17. Nick Toonen Lisse; 18. Tony Reijtenbagh Zuidland; 19. Sander Koomen Hoorn; 20. Steven Heshusius Alkmaar;

 

HEERLE.(2017.07.10)

Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Jordi Talen Spijkenisse; 3. Jos Koop Delft; 4. Antonie van Noppen Ridderkerk; 5. David van Eerd Breda; 6. Robert Berk Pijnacker; 7. Robbie van Bakel Deurne; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Frank de Reus Papendrecht; 10. Tom Jansen Steenbergen; 11. Eloy Raas Hendrikskinderen; 12. Witten Anthonise Dordrecht; 13. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 14. Roy de Rijck Belgie; 15. Lars Akkermans Ossendrecht; 16. Bart Dielissen Breda; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Mattias Raeymaekers 19. Hermen Bode Giessenburg; 20. Dylan de Kok Steenbergen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Jelle Veraart Belgie; 6. Curter Turnbull 7. Henk de Jong Nieuwveen; 8. Johnny van der Klooster 9. Gerwin Veltman Enschede; 10. Bouke Gerritsma Enschede; 11. Albert van Riessen Rotterdam; 12. Andre van Tilborg Andel; 13. Kelvin Dekker Maastricht; 14. Niky Deijkers 15. Rosli Ammar 16. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 17. Sidney Bley Houten; 18. Shaiful Rizal Faiz 19. Lars Adriaansen Steenbergen; 20. Johan Pemen

 

HEERLEN.(2017.07.28)

Beroepsrenners: 1. Ramon Sinkeldam Assendelft; 2. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 3. Marco Minnaard Wemeldinge; 4. Koen de Kort Arans; 5. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 6. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Albert Timmer Hardenberg; 8. Roy Curvers Roggel; 9. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 10. Dylan Bouwmans Gemert; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 13. Paul Cremers Gulpen; 14. Conner Lambert 15. Dennis van der Horst Hasselt; 16. Reinier Honig Zaandam; 17. Maik van der Heijden Schaijk; 18. Jaap Kooijman Sittard; 19. Roel van der Stegen Sittard; 20. Youri Keulen

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 4. Desiree Ehrler Duitsland; 5. Kylie Waterreus Ulestraten; 6. Rozanne Slik Bergen Nh; 7. Mary Maroon 8. Ayesha McGowan 9. Bryony van Velzen Sittard; 10. Verena Eberhardt Duitsland; 11. Roos Hoogeboom Utrecht; 12. Emelie Persson 13. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 14. Jessie Hodges 15. Esther Meisels 16. Lydia Wegemund 17. Sophie Pulford 18. Gemma Esselaar Stein; 19. Maddy Ward 20. Ione Johnson

 

HEERLERHEIDE .( 2017.08.27 )

Elite/Beloften: 1. Bart Dielissen Breda; 2. Nils Sinschek Maastricht; 3. Adne van Engelen t Zand; 4. Rutger Wouters 5. Joren Segers 6. Remco Esselaar Stein; 7. Kristof Houben 8. Maths Heinderson 9. Lars Akkermans Ossendrecht; 10. Hans Dilling Nijmegen; 11. Pim Erren Velden; 12. Dylan Newbery Renkum; 13. Sven Noels 14. Maxime Panis 15. Stefan Cohnen 16. Sieben Wouters Zundert; 17. Luuk van Helden Vlodrop; 18. Teun Teulings Breugel; 19. Robbin van de Geer Maastricht; 20. Giel Meesen Susteren;

Junioren: 1. Bas van Belle Zoetermeer; 2. Dries van Bun 3. Kristofers Bindemanis 4. Melvin Lindelauf Gulpen; 5. Owen Jacobs 6. Thom Stuij Hei en Boeicop; 7. Cas Hochstenbach Maastricht; 8. Maarten de Nijs Huijbergen; 9. Bjarne Hendrickx 10. Sven Nijhuis Wilnis; 11. Mathijs Loman Heerlen; 12. Kai Spelthaen Bocholtz; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Vincent Sanders Liempde; 15. Niels Peters Meers; 16. Stef Vanderheyden Belgie; 17. Lucas Hendrix 18. Stijn Herregodts Heerlen; 19. Daan Vegter Apeldoorn;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Dylan Strik Heerlen; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Rick Hezeman Apeldoorn; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Tim Neffgen Duitsland; 8. Niels V.d. Gracht Annen; 9. Niklas Marx 10. Tom Smeets Reuver; 11. Jaap Roelen Chaam; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 14. Kevin Arrammach Maastricht; 15. Yoran Grovenstein Amersfoort; 16. Luuk Spijker Sleeuwijk; 17. Pieter Prosman Zaltbommel; 18. Sam Poelmans Belgie; 19. Daan Douven Herten; 20. Geert van Kappel Sleeuwijk;

Amateurs: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 3. Niels Ruijter Uithoorn; 4. Tom Meulendijks Nijmegen; 5. Daniel Aben 6. Edwin Raats Helmond; 7. Martin Neffgen Duitsland; 8. Jinn Leffering Landgraaf; 9. Roy Steuten Ell 10. Rik Brouwer Lent; 11. Dennis Willems Boxmeer; 12. Jasper Irik Landgraaf; 13. Leon Strötker Venlo; 14. Thomas Rieff Maastricht; 15. Maarten Schoemaker Nijmegen; 16. Bart de Veer Vreeland; 17. Sven Rademakers Sittard; 18. Roel van Gameren Veghel; 19. Luuk Rutten Wageningen; 20. Koen Wulterkens Boxmeer;

 

HEESWIJK-DINTHER.(2017.03.19)

Elite/Beloften: 1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Cor van Leeuwen Borger; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Robin Lowik Vriezenveen; 5. Wayne Stijns Bunde; 6. Arjan Arentsen Harderwijk; 7. Niels Boele Leiden; 8. Carlo van Doorn Hintham; 9. Marco Hoekstra Haren Gn; 10. Marc Kivits Schijndel; 11. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Paul Cremers Gulpen; 13. Marco Doets Monnickendam; 14. Franklin Wessels Aalsmeer; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Daniël Langereis Delft; 18. Lars Olde Meierink Overdinkel; 19. Jurgen Timmerman Dronten; 20. Max Haaksman Zeist;

Junioren: 1. Lars Timmers Kaatsheuvel; 2. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 3. Daan Hoeks Amstelveen; 4. Menno van Capel Noorden; 5. Luuk van Gestel Moergestel; 6. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 7. Tommy Rasch Zandvoort; 8. Heijme Breederveld Purmer; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Tim Penson Reusel; 11. Jord Baak Dronten; 12. Mees Willemsen Elst Ut; 13. Pijke Steenhuis Amsterdam; 14. Kars ten Boske Wintelre; 15. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 16. Sven de Haan Zuidlaren; 17. Ingmar Hoekstra Winsum; 18. Kamiel Wouters Reusel; 19. Wessel Coppelmans Hapert; 20. Niels Bierens Eersel;

Amateurs: 1. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 2. Christiaan de Rijk De Meern; 3. Koen Wulterkens Boxmeer; 4. Wim van der Laan Hilversum; 5. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 6. Henk de Jong Nieuwveen; 7. Rik Nederlof Breda; 8. Dennis Deelen Bergambacht; 9. Jordy Beuker Huizen; 10. Niels van Deursen Den Haag; 11. Ewoud Hartemink Amsterdam; 12. Rafaël Spier Loosdrecht; 13. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 14. Dik van de Koolwijk Elst; 15. Nick Riddy Veghel; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Jorrit Walgien Amersfoort; 19. Martijn de Groot Gorinchem; 20. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht;

 

HEL VAN VOERENDAAL.(2017.08.13)

Elite/Beloften: 1. Mike Terpstra Krommenie; 2. Wim Kleiman Almelo; 3. Bart Dielissen Breda; 4. Nils Sinschek Maastricht; 5. Jaap Kooijman Sittard; 6. Arno Kleinjan Gouda; 7. Max Hendrikx Hapert; 8. Arjan Hofman Nunspeet; 9. Jeen de Jong Britsum; 10. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 11. Oscar van Wijk Wormer; 12. Antonie van Noppen Ridderkerk; 13. Alex Mengoulas Almere; 14. Luuk van der Meer Texel; 15. Dylan Newbery Renkum; 16. Remco Esselaar Stein; 17. Diederik Deelen Berkenwoude; 18. Bob Wubben De Lier; 19. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 20. Johan Knol Bakkeveen;

 

HENDRIK-ido-AMBACHT.(2017.07.06)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Peter Schulting Emmeloord; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6. Robin Wennekes Dodewaard; 7. Frank de Reus Papendrecht; 8. Luuk van der Wal De Lier; 9. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 10. Antonie van Noppen Ridderkerk; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 12. Jonathan Espigares Ridderkerk; 13. Pim de Beer Bakel; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Emiel de Greef Bleiswijk; 16. Daniël Langereis Delft; 17. Hans Dilling Nijmegen; 18. Diederik Deelen Berkenwoude; 19. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 20. Johan van der Eijk Strijen;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Jarno van Krimpen Groot-Ammers; 3. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 4. Sander Lodder Ridderkerk; 5. Arje de Waard Dordrecht; 6. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 7. Edward Sol Spijkenisse; 8. Ferry de Vendt Rhoon; 9. Andries van Driel 10. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 11. John Roos Middelharnis; 12. Jorrit Noppen Dordrecht; 13. Peter Kooistra Papendrecht;14. Joel Verlee Sleeuwijk; 15. Dennis Lems Papendrecht; 16. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 17. Jeroen Martens Rotterdam; 18. Jordie Foort Spijkenisse; 19. Henrik Boele Sliedrecht; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;

 

HENGELO.(2017.06.02)

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Mark Schreurs Aalten; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Rick Smit t Harde; 6. Jelle Wolsink Hengelo ov; 7. Nick Lubbers s-Heerenberg; 8. Robert de Vries Zwolle; 9. Maarten Janssen Hengelo; 10. Jelle Johannink Denekamp; 11. Luuk Lohuis Denekamp; 12. Coen Bosch Twello; 13. Nick Kweldam Aalten; 14. Wim Kleiman Almelo; 15. Rochéz Harbers Nijverdal; 16. Lorenzo Harbers Nijverdal; 17. Wietse Kamp Hengelo; 18. Philip Kootstra Almelo; 19. Tom Wensink Enschede; 20. Niels Leferink Hengelo;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Marianne Vos Babyloniënbroek; 4. Amalie Dideriksen Denemarken; 5. Jolien D`hoore Belgie; 6. Ellen van Dijk Woerden; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 9. Mieke Kröger Duitsland; 10. Lucinda Brand Rotterdam; 11. Nina Kessler Velserbroek; 12. Amy Pieters Zwanenburg; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14. Marleen Stoel Enschede; 15. Lucy Garner London; 16. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 17. Sophie de Boer Amsterdam; 18. Janneke Ensing Gieten; 19. Ilona Hoeksma Luxwoude; 20. Sanne Cant Belgie;

Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Edwin Krijgh Dieren; 4. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 5. Andreas Jung Duitsland; 6. Ferry de Ruiter Putten; 7. Stanley Alards Arnhem; 8. Andrew O'Hara Grave; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Michel Warlich Heerde; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Cor van der Ploeg Bemmel; 13. Gert Bosman Wijhe; 14. Patrick Grunder Oldenzaal; 15. Frank Verkoijen Utrecht; 16. John Zennipman Zutphen; 17. René Rotscheid Apeldoorn; 18. Ernst Ogink Deventer; 19. Maurijn Annink Hengelo ov; 20. Edward Huisman Nijverdal;

 

HENGELO.DE VIJVER.(2017.04.22)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2. Wim Kleiman Almelo; 3. Wietse Kamp Hengelo; 4. Guido van Gelder Groningen; 5. Harm Wantia Weerselo; 6. Jordy Luisman Lemelerveld; 7. Jasper Plender Almelo; 8. Nick Kweldam Aalten; 9. Wessel Zennipman Zutphen; 10. Tim Gajewiak Stadtlohn; 11. Edwin Wielink Twello; 12. Bas Winters Hengelo; 13. Christoph Dargatz Meedhuizen; 14. Rens Moorman Ootmarsum; 15. Jorn Slaghekke Enter; 16. Stan Gosink Coevorden; 17. Matthijs ten Buuren Hengelo; 18. Tom Wensink Enschede; 19. Bor Houwers Aalten; 20. Philip Kootstra Almelo;

Masters 40+: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. Roman Nowak Duitsland; 3. Barry Koks Apeldoorn; 4. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 5. Martin Bekking Apeldoorn; 6. Jan Hekman Norg; 7. Michel Warlich Heerde; 8. Henry Schut Zeeland; 9. Ad Jonker Veenendaal; 10. Hans Vonk Arnhem; 11. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 12. Everhardus Roek Almelo; 13. Ed van der Veer Renswoude; 14. Marco Kok Enter; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. René Rotscheid Apeldoorn; 17. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 18. Andrew O'Hara Grave; 19. Wouter Daanen Heerde; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;

 

HIERDEN.(2017.04.22)

Elite/Beloften: 1. Robert Berk Pijnacker; 2. Jasper Schouten Dronten; 3. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Dennis Buijs Benthuizen; 6. Kevin Coster Hasselt; 7. Marien Bogerd Kootwijk; 8. Jelmer Nuijten Soest; 9. Arjan Arentsen Harderwijk; 10. Andries Weening Kootstertille; 11. Jasper Bugter Elden; 12. Jan Lof Broek in Waterland; 13. Daniël Langereis Delft; 14. Dylan van Zijl Harderwijk; 15. Sebastiaan ten Zeldam Haarlem; 16. Melvin Bos Sint Pancras; 17. Bram Verweij Haren Gn; 18. Jerry Roling Heemskerk; 19. Eddy van IJzendoorn Tiel; 20. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen;

Amateurs: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 3. Martin van Plateringen Almere; 4. Jan Bloemert Zwartsluis; 5. Arnout Kempenaar Dronten; 6. Barry Porsius Lelystad; 7. Jarco van Binsbergen Herveld; 8. Gerard Haasjes Staphorst; 9. Eelke de Jong Groningen; 10. Egon Nanninga Lelystad; 11. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Gerrit-Jan van Duinen Wezep; 14. Gerwin Veltman Enschede; 15. Erik Huisman Groningen; 16. Guido Benthem Velp; 17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Ton de Pie Epe; 19. Arnoud Witsenburg Driebergen; 20. Sander Westerlaan Groningen;

Sportklasse: 1. Arjan Seunninga Ede; 2. Maarten Bremer Bemmel; 3. Ralf Scholten Netterden; 4. Jasper Nijkamp Zwolle; 5. Rutger Vos Exloo; 6. Kees van Asten Zeewolde; 7. Jeroen Jansman Oosterbeek; 8. Danny Franken Harderwijk; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Dick Kinket Hattem; 11. Ruud Coers Grootebroek; 12. Willem van den Akker Almere-Buiten; 13. Peter de Weert Staphorst; 14. Remco Menting Apeldoorn; 15. Arjen Kraaijeveld Emmeloord; 16. Roy Andes Heteren; 17. Rene v.d. Meulen Hattem; 18. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 19. Wout Marinus Surhuisterveen; 20. Kemal Acar Alblasserdam;

Nieuwelingen: 1. Lars Boven Reutum; 2. Matthijs Varweg Hardenberg; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Dennis Willems Boxmeer; 5. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 6. Bas Koops Elim; 7. Pepijn Reinderink Ruurlo; 8. Ian Spenkelink Nijverdal; 9. Rick Hezeman Apeldoorn; 10. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 11. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 12. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Redmar Dijkman Lutjegast; 15. Niels V.d. Gracht Annen; 16. Steyn Lamberink Bergentheim; 17. Mike Schuch Leek; 18. Hugo Kars Oosterbeek; 19. Ramon Veurink Hardenberg; 20. Daan Hopster Nijverdal;

 

HILVERSUM.(2017.05.21)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Steven Stenekes Bennekom; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4. Folkert Oostra Amsterdam; 5. Roderik Egberink Bussum; 6. Jasper Verkuijl Baarn; 7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Jan Bos Nieuwehorne; 9. Mitchell Huenders Maarn; 10. Roy Pieters Zwanenburg; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Arjan Arentsen Harderwijk; 14. Ivan Cook Voorburg; 15. Max van de Water Amsterdam; 16. Luuk Schuurmans Utrecht; 17. Herman ten Kate Utrecht; 18. Gert van der Grijn Ameide; 19. Ruben Wieberdink Elburg; 20. Raymond Splinter Amsterdam;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. André van Reek Lisse; 2. André Kraan Gouda; 3. Marco van Bon Amsterdam; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Wilfred Harbers Putten; 6. Mitchell van Roijen Beverwijk; 7. Rodrick de Munnik Utrecht; 8. Ivo Huisman Hoogkarspel; 9. Patrick Stengs Beverwijk; 10. Remco Straver Oudewater; 11. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 12. Bart Lemmen Utrecht; 13. Martijn Korstanje Utrecht; 14. Joel Verlee Sleeuwijk; 15. Roy Andes Heteren; 16. Gijs Nederlof Kamerik; 17. Carlo Kop Almere; 18. Michiel Winthagen Amstelveen; 19. Micha de Vries Hilversum; 20. Bram Vertelman Midwoud;

 

HONSELERSDIJK.(2017.06.29)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Marco Doets Monnickendam; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Jaap van der Meij Katwijk; 6. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 7. Ivar Slik Bergen Nh; 8. Lars van de Vall Heemstede; 9. Bas van der Kooij Maassluis; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 12. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 13. Robbert Keus Naaldwijk; 14. Mitchell Huenders Maarn; 15. Roy Pieters Zwanenburg; 16. Barry Markus Hoofddorp; 17. Ide Schelling Den Haag; 18. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 19. Tom Wijfje Ter Aar; 20. Kelvin van den Dool Hoogblokland;

Junioren: 1. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 2. Stefan Appelman Beverwijk; 3. Casper Hordijk Rotterdam; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Noah de Groot Ottoland; 6. Conner Sens Australie; 7. Alexander Konijn Spanbroek; 8. Frank van den Broek Voorhout; 9. Carlo van den Berg De Lier; 10. Menno van Capel Noorden; 11. Mathijs de Leng Boskoop; 12. Herman Brinkman Rotterdam; 13. Markus Meerbeek Naaldwijk; 14. Stef Zeestraten Pijnacker; 15. Daan Boekestijn Naaldwijk; 16. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 17. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 18. Milan van der Touw Voorschoten; 19. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 20. Robin Kuijvenhoven De Lier;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Luke Verburg Schiedam; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Koert van Oosten Gouda; 5. Bastiaan van Dijk Kwintsheul; 6. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 7. Quinten Buijs De Lier; 8. Lance Huenders Almere; 9. Levi van Hoften Tiel; 10. Bjorn Claassen Den Haag; 11. Casper Polet Katwijk; 12. Stef Suijker Schipluiden; 13. Luc van der Hoeven Wateringen; 14. Tim van der Voort De Lier; 15. Wessel Mouris Baambrugge; 16. Bob Gerritsen Hillegom; 17. Tristan van den Berg Alphen aan den Rijn;

 

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE.(2017.09.09)

Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 4. Tamara van der Horst Hasselt; 5. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 6. Maaike Meistrok Elshout; 7. Lotte Beukers Monster; 8. Verena Batenburg Piershil; 9. Amber Aernouts Belgie; 10. Marieke van Stee Sliedrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Marit Wasmus Den Hoorn; 3. Fleur van der Peet Den Haag; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 6. Joan de Bruyn Bergeijk; 7. Judith Stolze De Lier; 8. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 9. Anne Tom Den Haag; 10. Leonie Bos s-Gravendeel; 11. Petra Welmers Dronten; 12. Desiree Ketting Spijkenisse; 13. Rosan Koper Heemskerk; 14. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 15. Maud Rijnbeek Limmen; 16. Iris Verschuren Streefkerk; 17. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 18. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 19. Borg Senneker Breda; 20. Piene Romers Rozenburg;

 

HOOGERHEIDE.(2017.09.03)

Elite/Beloften: 1. Jos Koop Delft; 2. Adne van Engelen t Zand; 3. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 4. Bram de Kort Dongen; 5. Sjors Handgraaf Leiden; 6. Tim Janssen Goes; 7. Eloy Raas Hendrikskinderen; 8. Robert Berk Pijnacker; 9. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Thomas Bryan-Lund Laarne; 12. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 13. Niels van der Pijl Wageningen; 14. Erik Kramer Breda; 15. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 16. Michael-Angelo Romana Tilburg; 17. Johan van der Eijk Strijen; 18. Erik Boer Wolphaartsdijk; 19. Jordi Talen Spijkenisse; 20. Kelvin Bakx Bergen op Zoom;

Junioren: 1. Timo de Jong Goes; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Wessel Krul Enkhuizen; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Markus Meerbeek Naaldwijk; 6. Niall Tilli Amsterdam; 7. Kristofers Bindemanis 8. Nick Brabander Honselersdijk; 9. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Geert Verheijen Rijsbergen; 12. Kevin Reuvers Zevenbergen; 13. Jesse Huijbregts Roosendaal; 14. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 15. Rick Burgmans Westerhoven; 16. Tom van den Berg Helmond; 17. Danny Maas Oudenbosch; 18. Herman Brinkman Rotterdam; 19. Jesper Westelinck Putte; 20. Kelvin Kanen Bergeijk;

Nieuwelingen: 1. Wouter Hopmans Hoogerheide; 2. Salvador Alvarado Rotterdam; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Arjan Poleij Kruiningen; 5. Arjan Boshoven Spijkenisse; 6. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 7. Jaap Roelen Chaam; 8. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Martijn Rasenberg Terheyden; 11. Max Jansen Dordrecht; 12. Jonas de Poorter Den Haag; 13. Joris Buters Nootdorp; 14. Robbert Rasenberg Terheyden; 15. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 16. Tristan Timmermans Yerseke; 17. Luuk Spijker Sleeuwijk; 18. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 19. Bart Bronder Abbenbroek; 20. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer;

Amateurs/Sportklasse: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Guus de Graauw Etten-Leur; 3. Jelle Veraart Belgie; 4. Jacob Wijnstra Kapelle; 5. Rik Nederlof Breda; 6. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 7. Martin van Rij Zuidland; 8. Bram Mens Wateringen; 9. Robbert Schaap Voorburg; 10. Ewout van der Kleij Utrecht; 11. Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Ruud Goorden Roosendaal; 13. Roy Guequierre Tholen; 14. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 15. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 16. Kees Pameijer Den Haag; 17. Lars Rietveld Oudewater; 18. Robert de Poel Dordrecht; 19. Dimitri Mulder Bergen op Zoom; 20. Sil van de Ven Tilburg;

 

HOOGKARSPEL.(2017.07.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jasper Bovenhuis Staphorst; 2. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 3. Jerry Roling Heemskerk; 4. Joris Blokker Wieringerwerf; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6. Dorus de Rijk De Rijp; 7. Thijs Zuurbier Julianadorp; 8. Ruud Appelman Midwoud; 9. Tim Groot Bovenkarspel; 10. Rick van Breda Den Helder; 11. Tom Wijfje Ter Aar; 12. Jasper Schouten Dronten; 13. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 14. Bart Mol Wognum; 15. Etienne Lenting Nieuwveen; 16. Tino Haakman Enkhuizen; 17. Kevin Wilmsen Haarlem; 18. Mike Appelman Beverwijk; 19. Ruud Slagter Lutjebroek; 20. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tijs Dekker Oosthuizen; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Jaap Dudink Andijk; 4. Stefan Appelman Beverwijk; 5. Jesse Vriend Hoogkarspel; 6. Dennis van der Zaal Lisse; 7. Robin Schweigl Andijk; 8. Ruud Coers Grootebroek; 9. Jermo le Fevre Purmerend; 10. Niels Jetten Heemskerk; 11. Roy Lennings Berkhout; 12. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 13. Kasimir den Hertog Enkhuizen; 14. Wilco van der Made Medemblik; 15. Bas Rijs Alkmaar; 16. Mark Smit Wervershoof; 17. Martijn Veenhoven Oostzaan; 18. Willem van der Vlugt Medemblik; 19. Bram Vertelman Midwoud; 20. Bram Schermer Purmerend;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Ayustina Delia Priatna Bandung; 2. Louisa Lobigs Duitsland; 3. Tessa Dijksman Velserbroek; 4. Hanneke Mulder Utrecht; 5. Aniek Rooderkerken Utrecht; 6. Irene Schouten Wervershoof; 7. Josien van der Wal Hoogkarspel; 8. Juul Hubert Den Haag; 9. Tessa Neefjes Wervershoof; 10. Janet Beers Hoogkarspel; 11. Bianca Lust Oostzaan; 12. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 13. Hanneke de Goeje Leiden; 14. Eveline de Groot Zoetermeer; 15. Jolanda van der Ende Epe; 16. Ingrid Huizing Haren Gn; 17. Marenda Maghfirotika Indonesie; 18. Danielle de Jong Vijfhuizen; 19. Lisanne Al Assendelft; 20. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf;

 

HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN.(2017.04.02)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Ronald Ligtenberg Haarlem; 2. Bart Vreugdenhil Haarlem; 3. Jesse de Rooij Hoorn; 4. Lex Ligtenberg Utrecht; 5. Maarten van Zanten Apeldoorn; 6. Barry Dam Hoogwoud; 7. Wilfred Harbers Putten; 8. Bas Bervoets Hoogwoud; 9. Fabio Bertolini Amsterdam;

10. Mathijs Steenhuis Sneek; 11. Bart Nap Lopik; 12. Ton de Pie Epe; 13. Jules Roskamp Zoetermeer; 14. Sander Koomen Hoorn; 15. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 16. Wouter van Zanten Apeldoorn; 17. Job Janssen Amsterdam; 18. Daniel Kleijn Wognum; 19. Dale Wathey Bussum; 20. Bram Vertelman Midwoud;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Mischa Bredewold Hoogland; 3. Eva Bijwaard Hillegom; 4. Maud Rijnbeek Limmen; 5. Melanie van Putten Hagestein; 6. Manon Bakker Swifterbant; 7. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 9. Lieke van der Draaij Dordrecht; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 12. Oriana Soerewijn Velserbroek; 13. Bente van Teeseling Abcoude; 14. Alysha van Neck Amstelveen; 15. Denice Keesman Velserbroek; 16. Sofie Duyn Hoogwoud; 17. Rosan Koper Heemskerk; 18. Roos Markus Zwarte Kat; 19. Moniek Bakker Berkhout; 20. Femke de Graaff Voorschoten;

 

HUIJBERGEN.(2017.03.26)

Elite/Beloften: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Bart Dielissen Breda; 4. Folkert Oostra Amsterdam; 5. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Noah van der Meer Hoek van Holland; 8. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 9. Jordi Talen Spijkenisse; 10. Jos Koop Delft; 11. Arvid de Kleijn Herveld; 12. Wayne Stijns Bunde; 13. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 14. Joost van der Burg Rotterdam; 15. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 16. Roy de Rijck Belgie; 17. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 18. Eloy Raas Hendrikskinderen; 19. Rens Tulner Lexmond; 20. Martin Kelderman Veenendaal;

Junioren: 1. Lars Oreel Goes; 2. Stijn Ruijter Uithoorn; 3. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Kevin Reuvers Zevenbergen; 6. Sven Hassert Bocholtz; 7. Niall Tilli Amsterdam; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Danny Maas Oudenbosch; 10. Rick Burgmans Westerhoven;

11. Herman Brinkman Rotterdam; 12. Dean Ruska Volendam; 13. Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Nick Brabander Honselersdijk; 15. Stef Zeestraten Pijnacker; 16. Harm Celi Oosterhout; 17. Robin Kuijvenhoven De Lier; 18. Pepijn Hillemans Middelburg; 19. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 20. Maarten de Nijs Huijbergen;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Mark de Groot Hoeven; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Boris Romers Rozenburg; 7. Salvador Alvarado Rotterdam; 8. Wouter van de Weerdhof Lobith; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10. Hidde van Veenendaal Dongen; 11. Koert van Oosten Gouda; 12. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 13. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 14. Tristan Timmermans Yerseke; 15. Tristan Kool Purmerend; 16. Michiel de Veld Rotterdam; 17. Marijn Maas Huijbergen; 18. Luca van den Boom Boekel; 19. Biko van Mil Voorburg; 20. Jamie Prince Oud-Vossemeer;

 

JULIANADORP.(2017.09.03)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jobbe Krijnsen Bolsward; 2. Quinten Veling Monnickendam; 3. Martijn Lust Tuitjenhorn; 4. Daan Hoeks Amstelveen; 5. Dave Huijsman De Koog Texel; 6. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 7. Kyle Agterberg Maartensdijk; 8. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 9. Bastian de Jong Hoorn; 10. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 11. Stefan van Spengen Wieringerwerf; 12. Arjen Bos Bolsward; 13. Raymond Bakker Den Helder; 14. Ming-ko Sun Den Helder; 15. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 16. Hidde Punter Sneek; 17. John van de Water Anna Paulowna; 18. Bauke Hylkema Bakhuizen; 19. Tako Klabbers Gorredijk; 20. Mickel van der Burg Den Helder;

 

KAATSHEUVEL.(2017.07.02)

Junioren: 1. Lars Timmers Kaatsheuvel; 2. Danny Maas Oudenbosch;

3. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 4. Maikel Stam Sprang-Capelle; 5. Mees Hendrikx Valkenswaard; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 8. Mohamed Rayes Utrecht; 9. Frank de Jong Rijen; 10. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 11. Thijs Celie Harderwijk; 12. Wessel Verschueren Ulicoten;

Nieuwelingen: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Jesse Sytema Leusden; 3. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 4. Rick Hezeman Apeldoorn; 5. Thijs van den Broek Gilze; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 8. Gianni Pavone Steenbergen; 9. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 10. Lucas Goene Veenendaal; 11. Martijn Rasenberg Terheyden; 12. James Potter Soest; 13. Bart Bronder Abbenbroek; 14. Melvin Drost Veenendaal; 15. Jaap Roelen Chaam; 16. Koert van Oosten Gouda; 17. Robbert Rasenberg Terheyden; 18. Ward de Schepper Wagenberg; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Luca van den Boom Boekel;

 

KAMPEN.(2017.08.26)

Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Eva Bijwaard Hillegom;

3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 5. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 6. Anouk Spies Wageningen; 7. Tessa Paardekooper Groenlo; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 10. Tamara van der Horst Hasselt; 11. Verena Batenburg Piershil; 12. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 13. Maaike Meistrok Elshout; 14. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 15. Tamara de Graaf Apeldoorn; 16. Iris van der Kolk Nieuwleusen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Ilse Pluimers Enter; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Sofie van Rooijen Driel; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Maud Rijnbeek Limmen; 7. Lisa van Helvoirt Erp; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Malena van Dam Haastrecht; 10. Ruth van Hulst Zwolle; 11. Hedwig de Jong Feanwalden; 12. Lieke Van Weereld Papendrecht; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Nathalie Elzinga De Westereen; 15. Lisa Dorussen Beuningen; 16. Kiki Janse Zaandam; 17. Marcha Lich Aalden; 18. Pam Schutten Nijverdal; 19. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 20. Daphne Kreulen Hooghalen;

 

KESSEL.(2017.04.09)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Lars Quaedvlieg Maastricht; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Ralf Steegs Velp; 4. Robbin van de Geer Maastricht; 5. Glenn van Nierop Hazerswoude; 6. Stephan Lotz Maasmechelen(Bel); 7. Guido Benthem Velp; 8. Roy Simons Velden; 9. Jorg Grunefeld Duitsland; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Arno Bouten Blerick; 12. Niels Gort Echt; 13. Dennis Cremers Maastricht; 14. Niels Peters Meers; 15. Jeroen Luijks Nijmegen; 16. Jeroen Erkens Brunssum; 17. Edward van der Werf Kessel; 18. Daniel Marsmans Utrecht; 20. Marcel van der Veen Venlo;

 

KLOOSTERBUREN.(2017.07.15)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jack Kuper Dokkum; 2. Bert Lip Hardenberg; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Cor Visser Gytsjerk; 5. Steven Willemsen Groningen; 6. Jeffrey Veltink Hardenberg; 7. Sybren Welling Groningen; 8. Dennis Steverink Assen; 9. Gerwin Veltman Enschede; 10. Niek Geerts Assen; 11. Sent Tissingh Groningen; 12. Arjan Douma Buitenpost; 13. Richard Bultema Winschoten; 14. Matthijs Dijkstra Groningen; 15. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 16. Berend Slagter Peize; 17. Hans Groenhoff Groningen; 18. Arthur Helder Ommen; 19. Marco van Dijken Appingedam; 20. Stef Jonker Roden;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Marleen Stoel Enschede; 3. Nynke Pellikaan Den Andel; 4. Nicole Clerx Groningen; 5. Mareille Meijering Stadskanaal; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork; 7. Eva Bijwaard Hillegom; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Liena de Jong Ubbena; 10. Marthe Roose Enumatil; 11. Lonneke Uneken Veendam; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 14. Hilde Oudman Onnen; 15. Ingrid Huizing Haren Gn; 16. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 17. Helma de Jong Haulerwijk; 18. Michelle Poot Tzum; 19. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 20. Mischa Top Groningen;

 

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL.(2017.09.23)

Amateurs: 1. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 2. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 3. David van den Berg Leidschendam; 4. Erik de Niet Den Haag; 5. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 8. Kees Pameijer Den Haag; 9. Jonathan Espigares Ridderkerk; 10. Teun Veken Rotterdam; 11. Mike Kruijthof Dordrecht; 12. Lars Adriaansen Steenbergen; 13. Joost van der Helm Pijnacker; 14. Wilfred Slieker Monster; 15. Gert van der Grijn Ameide; 16. Robert de Poel Dordrecht; 17. Martijn de Groot Gorinchem; 18. Rienk Engele Pijnacker; 19. Rick Craenen Nederweert; 20. Harm van Berkel Maasland;

 

KROMMENIE.(2017.06.06)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mike Terpstra Krommenie; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Dorus de Rijk De Rijp; 5. Kevin Wilmsen Haarlem; 6. Steven Stenekes Bennekom; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Arjan Arentsen Harderwijk; 9. Dennis Souverein Haarlem; 10. Oscar van Wijk Wormer; 11. Arno Kleinjan Gouda; 12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Raymond Splinter Amsterdam;

Sportklasse: 1. Tijs Dekker Oosthuizen; 2. Patrick Stengs Beverwijk; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 5. Ruud Coers Grootebroek; 6. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 7. Carlo Kop Almere; 8. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 9. Coen Emmer Amsterdam; 10. Volkert Meinsma Oudkarspel; 11. Folkert Zwiers Wormer; 12. Harm Twaalfhoven Haarlem; 13. Mitchell van Roijen Beverwijk; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Daan Boekel Assendelft; 16. Sebastiaan De Klerk Hoofddorp; 17. Twan van Rooijen Breukelen; 18. Marcel van Harlingen Wormer;

 

KRUININGEN.(2017.07.01)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Jimmy de Bruyn Sint Jansteen; 3. Sieben Devalckeneer Belgie; 4. Gijs Meijer Oostwoud; 5. Sam van de Mieroop Belgie; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht; 7. Pieter Vette Heinkenszand; 8. Ramon Vleugel Goes; 9. Mel van der Veekens Zaandam; 10. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 11. Wim Adelaar Nieuwegein; 12. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 13. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 14. Thomas Bryan-Lund Laarne; 15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Robert van Dalen Giessen; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Pim van de Klundert Woensdrecht; 19. Lars Akkermans Ossendrecht; 20. Jan de Voogd s-Gravenpolder;

Junioren: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Carter Turnbull Australie; 3. Thomas Jones Australie; 4. Wessel Coppelmans Hapert; 5. Tim Bierkens Stampersgat; 6. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 7. Danny Maas Oudenbosch; 8. Thijs Barendregt Kruiningen; 9. Thom Stuij Hei en Boeicop; 10. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Mickey Schuller Dordrecht; 12. Kevin Vaarties Barendrecht; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Jeroen Haest Rijsbergen;

Nieuwelingen: 1. Marijn Maas Huijbergen; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Kjell de Jager Barendrecht; 4. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 5. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 6. Luuk Spijker Sleeuwijk; 7. Tristan van Hassel Wernhout; 8. Beau van Izerloo Dordrecht; 9. Jos Blok Gouda; 10. Bart Bronder Abbenbroek; 11. Lucas Goene Veenendaal; 12. Tristan Timmermans Yerseke; 13. Wessel Mouris Baambrugge; 14. Gianni Pavone Steenbergen; 15. Luuk Bierkens Stampersgat; 16. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 17. Jesse Bakker Hellevoetsluis; 18. Nelson Peetoom Belgie;

Junior-Vrouwen: 1. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Charlotte Kool Kortenhoef; 4. Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Amber van der Hulst Hazerswoude; 6. Kirstie van Haaften De Meern; 7. Bente van Teeseling Abcoude; 8. Dieke Hendriks Vught; 9. Lotte Beukers Monster; 10. Maaike Meistrok Elshout; 11. Elodie Kuijper Tilburg; 12. Britt Knaven Strijbeek; 13. Elne Owen Zuid-Afrika; 14. Elianne Blok Gouda;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Anna van Wersch Tilburg; 3. Femke Gerritse Rosmalen; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Fleur van der Peet Den Haag; 7. Lieke Nooijen Coevorden;

8. Maike van der Duin Assen; 9. Nina Spapen Rijen; 10. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 11. Lisa Bouwers Assen; 12. Judith Stolze De Lier; 13. Iris Verschuren Streefkerk; 14. Fabiënne Kool Kortenhoef; 15. Sanne Jongenelen Steenbergen; 16. Demi van Dijke Borssele; 17. Silke Smulders Loon op Zand; 18. Borg Senneker Breda; 19. Lieke de Bie Waalre;

 

KWINTSHEUL.(2017.07.14)

Elite/Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Jason van Dalen s-Gravenzande; 3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Lars van de Vall Heemstede; 5. Jos Koop Delft; 6. Lehvi Braam Dodewaard; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 9. Nick van der Meer Honselersdijk; 10. David van Eerd Breda; 11. Bob Wubben De Lier; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Martin Pluto Den Haag; 14. Mike Terpstra Krommenie; 15. Paul Helderman Naaldwijk; 16. Dorus de Rijk De Rijp; 17. Mike van Nunspeet Den Haag; 18. Jerry Roling Heemskerk; 19. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 20. Pim de Beer Bakel;

Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Friso van Diemen Amstelveen; 3. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 4. Casper Hordijk Rotterdam; 5. Danny Maas Oudenbosch; 6. Daan Hoeks Amstelveen; 7. Milan van der Touw Voorschoten; 8. Mitchell Vink Veenendaal; 9. Conner Sens Australie; 10. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie; 11. Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim Maleisie; 12. Thom Stuij Hei en Boeicop; 13. Daan Boekestijn Naaldwijk; 14. Jelle Scherpenzeel Nieuwpoort; 15. Twan Karstel Rotterdam; 16. Luuk Vollebregt De Lier; 17. Frank Stijger Honselersdijk; 18. Roy Roodenburg Honselersdijk; 19. Raoul van Drunen Dordrecht;

Amateurs/Sportklasse: 1. Bob van den Berg s-Gravenzande; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Joost van den Blink s-Gravenzande; 4. Nick Zuidewind Lisse; 5. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 6. Nick Toonen Lisse; 7. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 8. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 9. Niels Overvoorde Delfgauw; 10. Luc Ducrot Amsterdam; 11. Jorick Heijn Leiden; 12. Wieger van der Schaaf Den Haag; 13. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 14. Erik de Niet Den Haag; 15. Jorre van der Bij Utrecht; 16. Patrick Stengs Beverwijk; 17. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 18. Kees Pameijer Den Haag; 19. Remco Schellevis Stolwijk; 20. Henk de Jong Nieuwveen;

 

LEKKERKERK.(2017.05.25)

Elite/Beloften: 1. Folkert Oostra Amsterdam; 2. Jake Griffin Maarn; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Arvid de Kleijn Herveld; 6. Piotr Havik Bergambacht; 7. Marvin van Spronsen Monster; 8. Joost van der Burg Rotterdam; 9. Jaap van der Meij Katwijk; 10. Lars van de Vall Heemstede; 11. Ivar Slik Bergen Nh; 12. Mitchell Huenders Maarn; 13. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 14. Adne van Engelen t Zand; 15. Melle Meeuwisse Boskoop; 16. Casper van Wijck Rotterdam; 17. Diederik Deelen Berkenwoude; 18. Jasper Bovenhuis Staphorst; 19. Remco Schouten Ammerstol; 20. Robin Wennekes Dodewaard;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Marianne Vos Babyloniënbroek; 3. Amalie Dideriksen Denemarken; 4. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Monique van de Ree Etten-Leur; 7. Demi de Jong Ossendrecht; 8. Nancy van der Burg Gouda; 9. Gracie Elvin Australie; 10. Anna van der Breggen Zwolle; 11. Jip van den Bos Oostknollendam; 12. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 13. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 14. Anouska Koster De Westereen; 15. Femke van Kessel Delft; 16. Marieke van Witzenburg Brielle; 17. Grace Garner Engeland; 18. Céline van Houtum Den Dungen; 19. Rotem Gafinovitz Israël 20. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam;

Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4. Elias de Bruijne Utrecht; 5. Tim Nederlof Breukelen; 6. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 7. Ron Bol Utrecht; 8. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Jordy Beuker Huizen; 11. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Jeroen Wesselius Zoetermeer; 14. Joeri van Delft Voorburg; 15. Rein Falke Amsterdam; 16. Ronald de Waal Amstelveen; 17. Youri Deelen Bergambacht; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 20. Niels Boogerd Meerkerk;

 

LEXMOND.(2017.04.08)

Elite/Beloften: 1. Arno Kleinjan Gouda; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Mitchell Huenders Maarn; 4. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 5. Lieven Anthonise Dordrecht; 6. Sjoerd Bax Almkerk; 7. Robert Berk Pijnacker; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Alex Bhogal Canada; 10. David van Eerd Breda; 11. Lars van de Vall Heemstede; 12. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 13. Florian Smits Amsterdam; 14. Antonie van Noppen Ridderkerk; 15. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 16. Steven Stenekes Bennekom; 17. Ruben Hoekstra Heerenveen; 18. Max van de Water Amsterdam; 19. Ocko Geserick Hilversum; 20. Alexander de Keersmaeker Kruibeke;

Amateurs/Sportklasse: 1. André van Reek Lisse; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Christiaan de Rijk De Meern; 4. Lex Ligtenberg Utrecht; 5. Tom de Vreede Pijnacker; 6. Niels Boogerd Meerkerk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Jorick Heijn Leiden; 9. Martijn Broekman Utrecht; 10. Han van de Poppe Utrecht; 11. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 12. Jasper Verkuijl Baarn; 13. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 14. Joren Bronkhorst Gorinchem; 15. Henk de Jong Nieuwveen; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 17. David van den Berg Leidschendam; 18. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Luuk Schuurmans Utrecht; 20. Jan Sachtleven Den Haag;

 

LIESHOUT.(2017.05.21)

Elite/Beloften: 1. Bart Dielissen Breda; 2. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 3. Martijn Dijkstra De Knipe; 4. Nils Sinschek Maastricht; 5. Jeroen Janssen Nijmegen; 6. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Isaac de Kleijn Herveld; 8. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 9. Johan van der Eijk Strijen; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 12. Rick Smit t Harde; 13. Paul Cremers Gulpen; 14. Frank Wierstra Burgum; 15. Wessel van Koppen Schipluiden; 16. Jeffrey Doornbusch Breda; 17. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 18. Ruben Hoekstra Heerenveen; 19. Robert Solberg Neerbeek; 20. Witten Anthonise Dordrecht;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jorre van der Bij Utrecht; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Elias de Bruijne Utrecht; 4. Frank Visser Utrecht; 5. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 6. Dirk van Leuken Best; 7. Steven Willemsen Groningen; 8. Roel van Gameren Veghel; 9. Germon Peeters Tilburg; 10. Marc van Grinsven Deurne; 11. Bram Dissel Tilburg; 12. Guido Benthem Velp; 13. Martijn de Groot Gorinchem; 14. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 15. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 16. Jarco van Binsbergen Herveld; 17. Detlef la Grand Eindhoven; 18. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 19. Laurens Gijsbers Houten; 20. Dirk Tonen De Meern;

Nieuwelingen: 1. Pieter de Groof Heeze; 2. Dennis Willems Boxmeer; 3. Sieb van Gorp Bergeijk; 4. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 5. Luca van den Boom Boekel; 6. Thijn Kluts Leiden; 7. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 8. Dennis van Dijk Beek en Donk; 9. Daan Douven Herten; 10. Keigo Sweens Goirle; 11. Jochem Crusio Tilburg; 12. Jody Jochems Sint Anthonis; 13. Daan Adams Budel; 14. Loek Walda Helmond; 15. Thijs van Beek Geldrop; 16. Noud van den Hurk Beneden-Leeuwen; 17. Jens van Korven Diessen; 18. Lars Zoomers Maastricht; 19. Seth Weeder Leiden; 20. Max Jansen Dordrecht;

 

LISSE.(2017.09.24)

Sportklasse: 1. Nick Toonen Lisse; 2. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 3. Nick Zuidewind Lisse; 4. André van Reek Lisse; 5. Justin Plijter Hillegom; 6. Paul den Edel Haarlem; 7. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 8. Bas Kaptein Noordwijkerhout; 9. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 10. Laurens Koster Oegstgeest; 11. Jeroen Martens Rotterdam; 12. Rene Melk Assendelft; 13. Carlo Kop Almere; 14. Michael McKay Hillegom; 15. Patrick Stengs Beverwijk; 16. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 17. Edward Sol Spijkenisse; 18. Jorrit Piet Heemskerk; 19. Wesley Beuker Huizen; 20. Mark Rijntjes Haarlem;

Masters 50+: 1. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 2. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 3. Erik Meerkerk Zuidland; 4. John Oudshoorn Uithoorn; 5. Marcel Lambregts Meteren; 6. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 7. Jeroen Bosman Amsterdam; 8. Steve McEwen Wapenveld; 9. Ron Smit Zandvoort; 10. Frank Nijssen Haarlem; 11. Gert de Veen Zuidbroek; 12. Sep Visser Heemstede; 13. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 14. Hans Spil Loosdrecht; 15. René Rotscheid Apeldoorn; 16. Jeroen Jansen Zoetermeer; 17. Marius van Breda Wassenaar; 18. Bart van Breemen Amsterdam; 19. Henk Peters Hillegom; 20. Ruud Kluit Beets;

 

LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK.(2017.09.10)

Amateurs: 1. Jorne Videler Badhoevedorp; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 3. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Jorick Heijn Leiden; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Henk de Jong Nieuwveen; 9. Arnoud Witsenburg Driebergen; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Niels Overvoorde Delfgauw; 12. Michiel Vos Den Haag; 13. Leon Hofman Bleiswijk; 14. Fred Pronk Egmond-Binnen; 15. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 16. Mike Kruijthof Dordrecht; 17. Bram Mens Wateringen; 18. Rob van Gameren Amsterdam; 19. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 20. Danny Stam Sprang-Capelle;

Sportklasse: 1. Dennis van der Zaal Lisse; 2. Justin Plijter Hillegom; 3. Chris Simpson Amsterdam; 4. Bart van Ruiten Noordwijkerhout; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Bas Rijs Alkmaar; 7. Nick Roetman Haarlem; 8. Nick Toonen Lisse; 9. Patrick Stengs Beverwijk; 10. Steven Heshusius Alkmaar; 11. Mark Rijntjes Haarlem; 12. Bastian de Jong Hoorn; 13. Ard Veneman Utrecht; 14. Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 15. Dingeman Vink Haarlem; 16. Andries van der Velden Nieuw-Vennep; 17. John Oudshoorn Uithoorn; 18. Tony Reijtenbagh Zuidland; 19. André van Reek Lisse; 20. Michael McKay Hillegom;

 

LUYKSGESTEL.(2017.06.26)

Elite/Beloften: 1. Micheal Freiberg 2. Dylan Bouwmans Gemert; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Jeremy Camerlon Engeland; 5. Fabio Jakobsen Heukelum; 6. Arvid de Kleijn Herveld; 7. Hans Dekkers IJzendijke; 8. Roy Eefting Apeldoorn; 9. Benjamin Sydik Wassenberg; 10. Glenn Loenders 11. Tim Kerkhof Nistelrode; 12. Justin Timmermans Hardenberg; 13. Lieven Anthonise Dordrecht; 14. Kevin Verwaest Belgie; 15. Jaap de Jong Lunteren; 16. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 19. Robbie Gevers Schijndel; 20. Maik van der Heijden Schaijk;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Roos Hoogeboom Utrecht; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Nicole Steigenga Exmorra; 7. Maaike Boogaard Zwaag; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Annelies Dom Belgie; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Winanda Spoor Apeldoorn; 13. Veerle Goossens Bakel; 14. Céline van Houtum Den Dungen; 15. Carleen Baas Bladel; 16. Kaat Hannes Belgie; 17. Nathalie Verschelden Belgie; 18. Judith Bloem Apeldoorn; 19. Femke Geeris Geldrop; 20. Maaike Brandwagt Sittard;

 

MAARHEEZE.(2017.07.29)

Beroepsrenners.Avalwestrijd: 1. Roy Curvers Roggel; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Pim Ligthart Bergeijk; 5. Albert Timmer Hardenberg; 6. Oscar Riesebeek Tiel; 7. David Boucher Belgie; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Sjoerd van Ginneken Heerle; 10. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 11. Mitchell Mulhern Heerde; 12. Jeroen Meijers Alphen Nb; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Gerco Pastoor Eemdijk; 15. Daan Meijers Dongen; 16. Rens te Stroet Keijenborg; 17. Rob Peeters 18. Johim Ariesen Rhenen; 19. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 20. Ide Schelling Den Haag;

Beroepsrenners.Puntenkoers: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Pim Ligthart Bergeijk; 5. Sjoerd van Ginneken Heerle; 6. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 7. Roy Curvers Roggel; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Rob Peeters 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Daan Meijers Dongen; 13. Jeroen Meijers Alphen Nb; 14. Dylan Bouwmans Gemert; 15. Piotr Havik Bergambacht; 16. David Boucher Belgie; 17. Rick Ottema Muntendam; 18. Yannick Janssen Beringe; 19. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 20. Mitchell Mulhern Heerde;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Pim Ligthart Bergeijk; 4. Roy Curvers Roggel; 5. Sjoerd van Ginneken Heerle; 6. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 9. David Boucher Belgie; 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Jeroen Meijers Alphen Nb; 12. Rob Peeters 13. Daan Meijers Dongen; 14. Oscar Riesebeek Tiel; 15. Rick Ottema Muntendam; 16. Mitchell Mulhern Heerde; 17. Robbert de Greef Geldrop; 18. Twan Brusselman Helmond; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Dylan Bouwmans Gemert;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Melvin van Zijl Harderwijk; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. David van Eerd Breda; 6. David Dekker Hedel; 7. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 9. Ramon van Bokhoven Tilburg; 10. Nick Stöpler Woerden; 11. Robbin van de Geer Maastricht; 12. Robbie Gevers Schijndel; 13. Arjan Arentsen Harderwijk; 14. Andries Weening Kootstertille; 15. Jasper Bugter Elden; 16. Marc Janssen Ede; 17. Lieven Anthonise Dordrecht; 18. Hans Dilling Nijmegen; 19. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 20. Peter de Winter Wolphaartsdijk;

 

MAARTENSDIJK .( 2017.05.20 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bob van den Berg s-Gravenzande; 2. Tom Koeleman Utrecht; 3. Frank Visser Utrecht; 4. Luuk Schuurmans Utrecht; 5. Kyle Agterberg Maartensdijk; 6. Han van de Poppe Utrecht; 7. Wilfred Slieker Monster; 8. Herman ten Kate Utrecht; 9. Niels Boogerd Meerkerk; 10. Martijn de Groot Gorinchem; 11. Barry Porsius Lelystad; 12. Jorick Heijn Leiden; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Matijn Straatsma Utrecht; 15. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 16. Lex Ligtenberg Utrecht; 17. Laurens Heijn Leiden; 18. Martijn Broekman Utrecht; 19. Jacco Konijn Hoorn; 20. Menno Gobielje Gouda;

Nieuwelingen: 1. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Pim Ronhaar Hellendoorn; 5. Koert van Oosten Gouda; 6. Jesse Sytema Leusden; 7. Melvin Drost Veenendaal; 8. Bram Leerkes Twello; 9. Owen Geleijn Rijsenhout; 10. Ian Spenkelink Nijverdal; 11. James Potter Soest; 12. Lance Huenders Almere; 13. Jens Pronk De Rijp; 14. Rowan Wijfje Harmelen; 15. Wessel Mouris Baambrugge; 16. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 17. Quinten Buijs De Lier; 18. Luuk Spijker Sleeuwijk; 19. Daan Schaasberg Almere; 20. Daan Brouwer Jaarsveld;

 

MAASDIJK.(2017.07.19)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Julius van den Berg Purmerend; 2. David van Eerd Breda; 3. Jordi Talen Spijkenisse; 4. Antonie van Noppen Ridderkerk; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6. Mike Terpstra Krommenie; 7. Marvin van Spronsen Monster; 8. Jason van Dalen s-Gravenzande; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Joost van den Blink s-Gravenzande; 11. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 12. Jerry Roling Heemskerk; 13. Melle Meeuwisse Boskoop; 14. Jaap van der Meij Katwijk; 15. Wieger van der Schaaf Den Haag; 16. Pim de Beer Bakel; 17. Bas van der Kooij Maassluis; 18. Luuk van der Wal De Lier; 19. Sjors Handgraaf Leiden; 20. Tom Wijfje Ter Aar;

Junioren: 1. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 2. Carlo van den Berg De Lier; 3. Nick Brabander Honselersdijk; 4. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 5. Quinten Veling Monnickendam; 6. Stefan Appelman Beverwijk; 7. Ruben van der Pijl Amstelveen; 8. Niall Tilli Amsterdam; 9. Freek Middelburg De Lier; 10. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie; 11. Friso van Diemen Amstelveen; 12. Kars ten Boske Wintelre; 13. Menno Broex Ouderkerk aan den Amstel; 14. Luuk Vollebregt De Lier; 15. Frank Stijger Honselersdijk;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Luke Verburg Schiedam; 5. Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 7. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 8. Sam Meijdam Utrecht; 9. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Quinten Buijs De Lier; 11. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 12. Luc van der Hoeven Wateringen; 13. Joris Kroon Schalkwijk; 14. James Potter Soest; 15. Casper Polet Katwijk; 16. Twan van der Drift Wateringen; 17. Lance Huenders Almere; 18. Jens Pronk De Rijp; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Pieter Prosman Zaltbommel;

 

MAASTRICHT.(2017.08.02)

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 2. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 3. Thomas Leezer Smeermaas(Bel); 4. Roy Curvers Roggel; 5. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 6. Roy Jans Belgie; 7. Reinier Honig Zaandam; 8. Bram Nolten Maastricht; 9. Barry Markus Hoofddorp; 10. Andre Looij Wilnis; 11. Jasper Ockeloen Dordrecht; 12. Wesley Kreder Reusel; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Kaj Verhaegh Munstergeleen; 15. Arvid de Kleijn Herveld; 16. Robbin van de Geer Maastricht; 17. Jens Verhaegen 18. Thijs van Rooij 19. Quinn Quadvlieg 20. Twan Castelijns Bladel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Coryn Rivera 2. Anouska Koster De Westereen; 3. Karol-Ann Canuel Canada; 4. Sabrina Stultiens Meijel; 5. Monique van de Ree Etten-Leur; 6. Riejanne Markus Zwarte Kat; 7. Julia Soek Den Ham; 8. Kylie Waterreus Ulestraten; 9. Kirsten Peetoom Bunde; 10. Leah Kirchmann 11. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 12. Bryony van Velzen Sittard; 13. Desiree Ehrler Duitsland; 14. Yara Kastelijn Neerkant; 15. Roos Hoogeboom Utrecht; 16. Winanda Spoor Apeldoorn; 17. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 18. Gemma Esselaar Stein; 19. Vyne van der Schoot Maastricht; 20. Sophie Pulford

 

MADE.(2017.04.23)

Beroepsrenners: 1. Sebastian Langeveld Lisse; 2. Mathieu van der Poel Kapelle.(Bel); 3. Pim Ligthart Bergeijk; 4. Dylan van Baarle Veenendaal; 5. Lars Boom Vlijmen; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Lars van der Haar Woudenberg; 8. Baptiste Planckaert Belgie; 9. Ramon Sinkeldam Assendelft; 10. Edward Planckaert Belgie; 11. Bert van Lerberghe Belgie; 12. Tim Declerq Belgie; 13. Huub Duijn Sittard; 14. Pieter Vanspeybrouck Belgie;

15. Stijn Steels Belgie; 16. Maxime Vantomme Belgie; 17. Jetse Bol 18. Gosse van der Meer Surhuizum; 19. Raymond Kreder Oudenbosch; 20. Berden de Vries Gieterveen;

Elite/Beloften: 1. Jeroen Breewel Wilnis; 2. Robbie van Bakel Deurne; 3. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Lehvi Braam Dodewaard; 6. Jeffrey Doornbusch Breda; 7. Kevin Inkelaar Abbenbroek; 8. Steven Stenekes Bennekom; 9. Robert Berk Pijnacker; 10. Twan Middelburg De Lier; 11. Pim van de Klundert Woensdrecht; 12. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Bart Dielissen Breda; 14. Wouter de Groot Delft; 15. Dorus de Rijk De Rijp; 16. Noah van der Meer Hoek van Holland; 17. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 18. Erik Kramer Breda; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Eloy Raas Hendrikskinderen;

Junioren: 1. Huub Deelstra Hoogeveen; 2. Jesse Morsink Enter; 3. Sven Nijzingh Zuilichem; 4. Rick Pluimers Enter; 5. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 6. Jesper Oost Hoogeveen; 7. Adam de Boer Apeldoorn; 8. Joren Bloem Brummen; 9. Karsten Veen Westerlee; 10. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 11. Arno Tellegen Hattem; 12. Kees Kunkeler Zuilichem; 13. Thijs Celie Harderwijk; 14. Gijs Leemreize Ruurlo; 15. Sebastian Vester Drachten; 16. Mats Bours Holsloot; 17. Jip Steman Zutphen; 18. Maarten Rotman Wierden; 19. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 20. Hidde Kamp Hengelo;

Nieuwelingen: 1. Ian Spenkelink Nijverdal; 2. Bram Leerkes Twello; 3. Pim Ronhaar Hellendoorn; 4. Christiaan Lubbers Winterswijk; 5. Lars Boven Reutum; 6. Jesse Sytema Leusden; 7. Mike Schuch Leek; 8. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 9. Niels V.d. Gracht Annen; 10. Loe van Belle Zoetermeer; 11. Steyn Lamberink Bergentheim; 12. Hugo Kars Oosterbeek; 13. Bas Scheffer Wierden; 14. Bas Koops Elim; 15. Pepijn Reinderink Ruurlo; 16. Joppe de Heij Heteren; 17. Sammy Berkelder Varsseveld; 18. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 19. Ard Stuiver Zwolle; 20. Leon Ellermann Emmen;

Amateurs/Sportklasse: 1. Robert de Jong Zeewolde; 2. Han Peeneman Hoogeveen; 3. Guido Benthem Velp; 4. Tom Wensink Enschede; 5. Arthur Helder Ommen; 6. Rochéz Harbers Nijverdal; 7. Gerwin Veltman Enschede; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Jasper Nijkamp Zwolle; 10. Jorrick Boshove Groesbeek; 11. Rob Wessels Rotterdam; 12. Han van de Poppe Utrecht; 13. Bas Winters Hengelo; 14. Minnard Berkhoff Vriezenveen; 15. Tijs Knotnerus Zwolle; 16. Maarten van Zanten Apeldoorn; 17. Matthijs ten Buuren Hengelo; 18. Bart Thomson Enschede; 19. Bobby Mellendijk Groenlo; 20. Robert Kruijf Leeuwarden;

Masters 40+: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Peter de Weert Staphorst; 4. Edwin Ophof Raalte; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Roman Nowak Duitsland; 8. Patrick Grunder Oldenzaal; 9. Gert Bosman Wijhe; 10. Everhardus Roek Almelo; 11. Jeroen Wolbrink Deventer; 12. Wilfred Harbers Putten; 13. Robbert Wajer Beilen; 14. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 15. René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 16. Maurijn Annink Hengelo ov; 17. Goos Beukema Sleen; 18. Rik van Dijken s-Heerenberg; 19. Danny Franken Harderwijk; 20. Barjo Lamberink Bergentheim;

 

MAREN-KESSEL.(2017.05.25)

Elite/Beloften: 1. Arno van der Zwet Zoetermeer; 2. Jelmer Asjes Assendelft; 3. David van Eerd Breda; 4. Patrick Bos Deventer; 5. Robbert de Greef Geldrop; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Bram de Kort Dongen; 8. Justin Timmermans Hardenberg; 9. Dennis Buijs Benthuizen; 10. Robin Lowik Vriezenveen; 11. Maik van der Heijden Schaijk; 12. Nick Stöpler Woerden; 13. Bryan van Rutten Roosendaal; 14. Bart Dielissen Breda; 15. Pieter van Oirschot Best; 16. Nils Sinschek Maastricht; 17. Thomas van Dulmen Velp; 18. David Dekker Hedel; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Paul Cremers Gulpen;

Junioren: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 3. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 4. Niels van Ekeren Rijswijk; 5. Noah de Groot Ottoland; 6. Mick Kemper Volendam; 7. Stijn Ruijter Uithoorn; 8. Rick de Vries. Nijeholtpade; 9. Alain Broos Baarle-Nassau; 10. Luuk Herben Gronsveld; 11. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Lars Mastebroek Barneveld; 14. Roy Dirven Bergeijk; 15. Bas van Dinther Rossum; 16. Jeroen Haest Rijsbergen; 17. Kelvin Kanen Bergeijk; 18. Mike Raven Loosdrecht; 19. Tommy Rasch Zandvoort; 20. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;

Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Mark de Groot Hoeven; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Mike Schuch Leek; 5. Pieter de Groof Heeze; 6. Dennis Willems Boxmeer; 7. Pieter Prosman Zaltbommel; 8. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 9. Dennis van Dijk Beek en Donk; 10. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 11. Rick Hezeman Apeldoorn; 12. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 13. Kevin Arrammach Maastricht; 14. Keigo Sweens Goirle; 15. Jens van Korven Diessen; 16. Redmar Dijkman Lutjegast; 17. Loek Walda Helmond; 18. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 19. Jochem Crusio Tilburg; 20. Aleksandr Maas Den Dungen;

 

MARKELO.(2017.08.18)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wim Kleiman Almelo; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Peter Schulting Emmeloord; 4. Per Wiggers Oldenzaal; 5. Jelle Wolsink Hengelo ov; 6. Jelle Johannink Denekamp; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Martijn Knol Zwolle; 9. Beau Duvigneau Zutphen; 10. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Edwin Wielink Twello; 13. Bart Schipper Wierden; 14. Rens Moorman Ootmarsum; 15. Rochéz Harbers Nijverdal; 16. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 17. Maarten Lubbers Winterswijk; 18. Coen Bosch Twello; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Daan Schouten Almelo;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Leonie Lubbinge Drachten; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Floor Weerink Exloo; 4. Melanie Klement Diphoorn; 5. Hanneke Mulder Utrecht; 6. Annet Pit Deventer; 7. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 8. Judith Bloem Apeldoorn; 9. Julia Boschker Woerden; 10. Willemiek Meinders Dronten; 11. Tessa Paardekooper Groenlo; 12. Inez Beijer Driel; 13. Jet Wildeman Nijmegen; 14. Marit Cent Goor; 15. Mischa Bredewold Hoogland; 16. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 17. Evy Kuijpers Lierop; 18. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 19. Marleen Stoel Enschede; 20. Linda ter Beek Bad Bentheim;

 

MIDDELHARNIS.(2017.07.01)

Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Daan Switters Utrecht; 4. Guus de Graauw Etten-Leur; 5. Gerard van Haaften Dirksland; 6. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 7. Kees Pameijer Den Haag; 8. Ronald de Waal Amstelveen; 9. Andre van Tilborg Andel; 10. Luuk van Wingerden Puttershoek; 11. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 12. Cornelis Bakker Dirksland; 13. Erik Groeneveld Heinenoord; 14. Harm van Berkel Maasland; 15. Joost van der Helm Pijnacker; 16. Arie van't Geloof Dirksland; 17. John Roos Middelharnis; 18. Nick Moerland Rotterdam; 19. Joep Keijsers Leiden; 20. Jerrie Suyker Pijnacker;

Masters 40+/Sportklasse 19+: 1. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Otto Schotte Hellevoetsluis; 4. Michele Somers Spijkenisse; 5. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 6. Martijn Harteloh Dordrecht; 7. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 8. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 9. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 10. Michel Francois Hekelingen; 11. Jeroen Martens Rotterdam; 12. Ferry de Vendt Rhoon; 13. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 14. Edward Sol Spijkenisse; 15. Leon Oosters Hellevoetsluis; 16. Tony Reijtenbagh Zuidland; 17. Jorrit Noppen Dordrecht; 18. Anton in 't Veld Nieuw-Lekkerland; 19. Theo Honkoop Sliedrecht; 20. Jacco Vermeer Rotterdam;

 

MILL .( 2017.05.07 )

Amateurs: 1. Pim Achterkamp Rotterdam; 2. Bob van den Berg s-Gravenzande; 3. Daan Switters Utrecht; 4. Marc van Grinsven Deurne; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Roy Simons Velden; 7. Dirk van Leuken Best; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Wilfred Slieker Monster; 10. Roy Steuten Ell 11. Koen Wulterkens Boxmeer; 12. Sander Dijkink Odiliapeel; 13. Arno Bouten Blerick; 14. Leon Strötker Venlo; 15. Tom Meulendijks Nijmegen; 16. Jan Sachtleven Den Haag; 17. Ronald Kolkman Meteren; 18. Nick Riddy Veghel; 19. Twan Kops Veldhoven; 20. Gert-Jan Verdijk Boxmeer;

Sportklasse: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Corne Castein Renkum; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5. Maarten Bremer Bemmel; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Joel Verlee Sleeuwijk; 10. Jeroen Jansman Oosterbeek; 11. Jos van der Horst Nijmegen; 12. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 13. Antoine Moonen Cuijk; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Bram de Vlieger Nijmegen; 16. Tijs Westendorp Nijmegen; 17. Stan Janssen Goch; 18. Ard Veneman Utrecht; 19. Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Theo van der Werf De Meern;

 

MOERDIJK.(2017.06.04)

Nieuwelingen: 1. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Arjan Boshoven Spijkenisse; 4. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 5. Erben van Meer Nispen; 6. Gijs Slagter Lage Zwaluwe; 7. Beau van Izerloo Dordrecht; 8. Bart Beks Wouw; 9. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 10. Lars Mengerink Breda; 11. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 12. Tristan van Hassel Wernhout; 13. Rick van der Poel Papendrecht; 14. Luuk Bierkens Stampersgat; 15. Tristan van den Berg Alphen aan den Rijn; 16. Bram van Riel Breda; 17. Luca Wilhelm s-Hertogenbosch; 18. Nelson Peetoom Belgie; 19. Luuk Holslag Almelo;

 

MOLENAARSGRAAF.(2017.08.12)

Elite/Beloften: 1. Lieven Anthonise Dordrecht; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Hans Dekkers IJzendijke; 6. Niels Immerzeel Wilnis; 7. Sam Rosenholtz 8. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 9. Nick Stöpler Woerden; 10. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 11. Brian Megens Maastricht; 12. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 13. Frank de Reus Papendrecht; 14. Roy Pieters Zwanenburg; 15. Johan van der Eijk Strijen; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Erik Kramer Breda; 19. Bart van den Berg Wijngaarden; 20. Patrick van Nunen Barendrecht;

Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens Wateringen; 2. Ronald Ligtenberg Haarlem; 3. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 4. Bart Vreugdenhil Haarlem; 5. Pim Achterkamp Rotterdam; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Arnoud Witsenburg Driebergen; 8. Koen de Best Mijdrecht; 9. Joost van der Helm Pijnacker; 10. Henk de Jong Nieuwveen; 11. Jorre van der Bij Utrecht; 12. Harm van Berkel Maasland; 13. Edward Sol Spijkenisse; 14. Frans van Winden Bergschenhoek; 15. Joel Verlee Sleeuwijk; 16. Michele Somers Spijkenisse; 17. Peter Kooistra Papendrecht; 18. Bas van Boven Utrecht; 19. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 20. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht;

 

MONSTER.(2017.07.16)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jos Koop Delft; 2. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Nick van der Meer Honselersdijk; 5. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 6. Noah van der Meer Hoek van Holland; 7. Niels Boele Leiden; 8. Julius van den Berg Purmerend; 9. Lars van de Vall Heemstede; 10. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 11. Nick Stöpler Woerden; 12. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 13. Lehvi Braam Dodewaard; 14. Robin Wennekes Dodewaard; 15. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 16. Jason van Dalen s-Gravenzande; 17. Niels Overvoorde Delfgauw; 18. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 19. Bastijn Boele Leiden; 20. Luuk van der Wal De Lier;

Junior-Vrouwen: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Nienke Wasmus Den Hoorn; 7. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 8. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 9. Emma Boogaard Zwaag; 10. Tamara van der Horst Hasselt; 11. Liontin Evanglina Yogyakarta; 12. Britt Knaven Strijbeek; 13. Gintare Kiupelyte 14. Juste Juskeviciute 15. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 16. Maaike Meistrok Elshout; 17. Gabriele Jucevicitote 18. Elne Owen Zuid-Afrika; 19. Sophie Arends Harderwijk; 20. Nadia van Niekerk

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Berit Huiting Rolde; 5. Akvile Gedraityte Litouwen; 6. Joan de Bruyn Bergeijk; 7. Eline van Rooijen Woerden; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Kelsey Jade van Schoor Zuid-Afrika; 10. Nina Spapen Rijen; 11. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 12. Lisa van Helvoirt Erp; 13. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 14. Karolina Motejunaite 15. Fabiënne Kool Kortenhoef; 16. Paulina Patinskaite Lithouwen; 17. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 18. Lisa Dorussen Beuningen; 19. Rixt Tol Hasselt; 20. Sofie Duyn Hoogwoud;