UITSLAGEN CRITERIUM AALTEN T/M DUIZEL

AALTEN.(2017.05.21)

Elite/Beloften: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Jelle Johannink Denekamp; 4. Jeen de Jong Britsum; 5. Bor Houwers Aalten; 6. Nick Kweldam Aalten; 7. Thomas van Dulmen Velp; 8. Dylan Newbery Renkum; 9. Xaf Houwers Aalten; 10. Peter Merx Warfhuizen; 11. Gary Hekman Kampen; 12. Danny Kroeze Achterveld; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Beau Duvigneau Zutphen; 15. Mark Schreurs Aalten; 16. Wouter Hendriksen Varsseveld; 17. Coen Bosch Twello; 18. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 19. Justin Kloese Emmen; 20. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gideon van der Molen Megchelen; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Daan Steffens Borne; 4. Bas van Dalen Ede Gld.; 5. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 6. Joost Arentsen Varsseveld; 7. Niels van Deursen Den Haag; 8. Rochéz Harbers Nijverdal; 9. Tom Wensink Enschede; 10. Rens Moorman Ootmarsum; 11. Bas Winters Hengelo; 12. Bram Mens Wateringen; 13. Niels van Otterloo Nijbroek; 14. Siebe Vrieswijk Deventer; 15. Berend Gras Den Haag; 16. Frank Lanting Den Haag; 17. Rik Brouwer Lent; 18. Patrick van Gortel Apeldoorn; 19. Lars Mastebroek Barneveld; 20. Henk Jan Borghuis Nijverdal;

Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Lars Boven Reutum; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Matthijs Varweg Hardenberg; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Tim Winter Norg; 7. Pepijn Reinderink Ruurlo; 8. Levi van Hoften Tiel; 9. Bas Scheffer Wierden; 10. Christiaan Lubbers Winterswijk; 11. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 12. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 13. Sammy Berkelder Varsseveld; 14. James Potter Soest; 15. Bjorn ten Have Harreveld; 16. Daan Hopster Nijverdal; 17. Lars Mulderij Pesse; 18. Pieter Bouwers Beilen; 19. Jonas Franken Apeldoorn; 20. Jur Groot Koerkamp Raalte;

Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Jan Weevers Vorden; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. John Oudshoorn Uithoorn; 8. Marcel Lambregts Meteren; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Sven Harter Duitsland+ 11. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 12. Erwin Kistemaker Diemen; 13. Kees van Asten Zeewolde; 14. John Zennipman Zutphen; 15. Everhardus Roek Almelo; 16. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 17. Cor van der Ploeg Bemmel; 18. Gert Bosman Wijhe; 19. Jeroen Bosman Amsterdam; 20. René Rotscheid Apeldoorn;

 

ABBENBROEK.(2017.07.08)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 2. Jermo le Fevre Purmerend; 3. Peter Fils Pijnacker; 4. Michel Francois Hekelingen; 5. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 6. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 7. Leon Hofman Bleiswijk; 8. Maxim Harteloh De Lier; 9. Gerard van Haaften Dirksland; 10. Ferry de Vendt Rhoon; 11. Andre Grootveld Zoetermeer; 12. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 13. Jonathan Espigares Ridderkerk; 14. Danny Vrolijk Schipluiden; 15. Rik Nederlof Breda; 16. Bas van Boven Utrecht; 17. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 18. Bin Abdul Aiman 19. Max Mesman Den Haag; 20. Mike Kruijthof Dordrecht;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esther van Veen Uitgeest; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Priatna Ayustina Delia Indonesie; 6. Henriëtta Colborne Engeland; 7. Eveline de Groot Zoetermeer; 8. Delore Stougje Zuidland; 9. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 10. Marieke van Witzenburg Brielle; 11. Lindy van Anrooij Kapelle; 12. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 13. Tessa Veen Eindhoven; 14. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 15. Melissa van der Peet Den Haag; 16. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 17. Tone Hatteland 18. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 19. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 20. Danielle Eikelboom Groningen;

 

ACHTERVELD.(2017.08.13)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Martijn Lust Tuitjenhorn; 2. Juliën Smink Nijkerk Gld; 3. Remco Bertelink Ede; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Herman ten Kate Utrecht; 6. Matijn Straatsma Utrecht; 7. Wilfred Harbers Putten; 8. Rodrick de Munnik Utrecht; 9. Vincent Spierings Alkmaar; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Ruben Ubels Nijkerk Gld; 12. Freek de Jong Vught; 13. Henne van Zanten Nijkerk Gld; 14. Mattijn Motshagen Nijkerk Gld; 15. Roeland Mennink Utrecht; 16. Mees Willemsen Elst Ut; 17. Lars Mastebroek Barneveld; 18. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 19. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 20. Luuk Rutten Wageningen;

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.(2017.08.14 T/M 08.19)

Nieuwelingen.01e rit.(08.14): 1. Luc Besseling Amersfoort; 2. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Bart van Duren Amstelveen; 4. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 5. Jesse Sytema Leusden; 6. Melvin Drost Veenendaal; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Xander van Straten Sneek; 9. Philip Sijbrandi Bolsward; 10. Jos Blok Gouda; 11. Yoran Grovenstein Amersfoort; 12. Gabriel Melching Rotterdam; 13. Thijs Brugging Bleiswijk; 14. Rick Celie Harderwijk; 15. Daan Schaasberg Almere; 16. Jim Kes Volendam; 17. Friso Jukema Heel; 18. Lance Huenders Almere; 19. Wessel Mouris Baambrugge; 20. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel;

Nieuwelingen.02e rit.(08.15): 1. James Potter Soest; 2. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Harry Tucker Engeland; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. Lance Huenders Almere; 6. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 7. Chris van Stralen Enkhuizen; 8. Thijs Brugging Bleiswijk; 9. Tom Tiegelaar Rotterdam; 10. Bart van Duren Amstelveen; 11. Lars Romijn Apeldoorn; 12. Jim Kes Volendam; 13. Jesse Sytema Leusden; 14. Yoran Grovenstein Amersfoort; 15. Joris Keller Den Haag; 16. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 17. Philip Sijbrandi Bolsward; 18. Gé Luiten Naarden; 19. Melvin Drost Veenendaal; 20. Mathijs de Blom Zeewolde;

Nieuwelingen.03e rit.(08.15): 1. Jim Kes Volendam; 2. Lance Huenders Almere; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. James Potter Soest; 6. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 7. Melvin Drost Veenendaal; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Gabriel Melching Rotterdam; 10. Bart van Duren Amstelveen; 11. Yoran Grovenstein Amersfoort; 12. Thijs Brugging Bleiswijk; 13. Philip Sijbrandi Bolsward; 14. Friso Jukema Heel; 15. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 16. Lucas Goene Veenendaal; 17. Wessel Mouris Baambrugge; 18. Daan Schaasberg Almere; 19. Tom Tiegelaar Rotterdam; 20. Jos Blok Gouda;

Nieuwelingen.04e rit.(08.16): 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 2. Jim Kes Volendam; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Xander van Straten Sneek; 5. James Potter Soest; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Philip Sijbrandi Bolsward; 8. Bart van Duren Amstelveen; 9. Jari Kranenburg Enschede; 10. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Wessel Mouris Baambrugge; 12. Thijs Brugging Bleiswijk; 13. Kjell de Jager Barendrecht; 14. Lucas Goene Veenendaal; 15. Jos Blok Gouda; 16. Jesse Sytema Leusden; 17. Alexander Kok Amstelveen; 18. Melvin Drost Veenendaal; 19. Lance Huenders Almere; 20. Daan Brouwer Jaarsveld;

Nieuwelingen.05e rit.(08.17): 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 2. Bart van Duren Amstelveen; 3. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Lars Romijn Apeldoorn; 5. Thijs Brugging Bleiswijk; 6. Jim Kes Volendam; 7. Harry Tucker Engeland; 8. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 9. Friso Jukema Heel; 10. Chris van Stralen Enkhuizen; 11. Rick Celie Harderwijk; 12. Mathijs de Blom Zeewolde; 13. Yoran Grovenstein Amersfoort; 14. Lance Huenders Almere; 15. Philip Sijbrandi Bolsward; 16. Jesse Sytema Leusden; 17. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 18. Tom Tiegelaar Rotterdam; 19. James Potter Soest; 20. Joppe van der Weerdt Amsterdam;

Nieuwelingen.06e rit.(08.17): 1. Kjell de Jager Barendrecht; 2. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 3. James Potter Soest; 4. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Lars Romijn Apeldoorn; 6. Thijs Brugging Bleiswijk; 7. Yoran Grovenstein Amersfoort; 8. Jesse Sytema Leusden; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Xander van Straten Sneek; 11. Wessel Mouris Baambrugge; 12. Philip Sijbrandi Bolsward; 13. Jim Kes Volendam; 14. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 15. Lance Huenders Almere; 16. Daan Schaasberg Almere; 17. Chris van Stralen Enkhuizen; 18. Gabriel Melching Rotterdam; 19. Bart van Duren Amstelveen; 20. Jos Blok Gouda;

Nieuwelingen.07e rit.(08.18): 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 2. Lars Romijn Apeldoorn; 3. Jim Kes Volendam; 4. Lance Huenders Almere; 5. Bart van Duren Amstelveen; 6. Philip Sijbrandi Bolsward; 7. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 8. Harry Tucker Engeland; 9. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Yoran Grovenstein Amersfoort; 12. Thijs Brugging Bleiswijk; 13. James Potter Soest; 14. Tom Tiegelaar Rotterdam; 15. Daan Schaasberg Almere; 16. Daan Brouwer Jaarsveld; 17. Rowan Wijfje Harmelen; 18. Luc Besseling Amersfoort; 19. Wessel Mouris Baambrugge; 20. Gé Luiten Naarden;

Nieuwelingen.08e rit.(08.18): 1. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 2. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Jim Kes Volendam; 5. Kjell de Jager Barendrecht; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Bart van Duren Amstelveen; 8. Jari Kranenburg Enschede; 9. Jos Blok Gouda; 10. Jip de Moor Amsterdam; 11. Xander van Straten Sneek; 12. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 13. Gabriel Melching Rotterdam; 14. Lucas Goene Veenendaal; 15. Daan Brouwer Jaarsveld; 16. Philip Sijbrandi Bolsward; 17. Daan Schaasberg Almere; 18. Steijn Vriezen Amersfoort; 19. Thijs Brugging Bleiswijk; 20. Lance Huenders Almere;

Nieuwelingen.09e rit.(08.19): 1. Thijs Brugging Bleiswijk; 2. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 5. Friso Jukema Heel; 6. Bart van Duren Amstelveen; 7. Tom Tiegelaar Rotterdam; 8. Chris van Stralen Enkhuizen; 9. James Potter Soest; 10. Philip Sijbrandi Bolsward; 11. Kjell de Jager Barendrecht; 12. Lucas Goene Veenendaal; 13. Daan Schaasberg Almere; 14. Jesse Sytema Leusden; 15. Mathijs de Blom Zeewolde; 16. Jos Blok Gouda; 17. Daan Brouwer Jaarsveld; 18. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 19. Lars Romijn Apeldoorn; 20. Lance Huenders Almere;

Nieuwelingen.Eindklassement.(08.19): 1. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 2. Jim Kes Volendam; 3. Lars Romijn Apeldoorn; 4. Lance Huenders Almere; 5. Thijs Brugging Bleiswijk; 6. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 7. Bart van Duren Amstelveen; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. James Potter Soest; 10. Jesse Sytema Leusden; 11. Philip Sijbrandi Bolsward;

12. Yoran Grovenstein Amersfoort; 13. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 14. Tom Tiegelaar Rotterdam; 15. Luc Besseling Amersfoort; 16. Daan Schaasberg Almere; 17. Mathijs de Blom Zeewolde; 18. Melvin Drost Veenendaal; 19. Daan Brouwer Jaarsveld; 20. Chris van Stralen Enkhuizen;

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT.( 2017.08.14 t/m 08.19)

Nieuweling-Meisjes.01e rit.(08.14): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 4. Iris de Boer Zaandam; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Kiki Janse Zaandam; 8. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Tanja van der Drift Nij Beets; 10. Denice Keesman Velserbroek; 11. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.02e rit.(08.15): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice Keesman Velserbroek; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 14. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.03e rit.(08.15): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Malena van Dam Haastrecht; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Iris de Boer Zaandam; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Rosan Koper Heemskerk; 8. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Victoire van Erp Berghem; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Tanja van der Drift Nij Beets; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.04e rit.(08.16): 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 8. Iris de Boer Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.05e rit.(08.17): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Malena van Dam Haastrecht; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.06e rit.(08.17): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice Keesman Velserbroek; 6. Malena van Dam Haastrecht; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.07e rit.(08.18): 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Tanja van der Drift Nij Beets; 9. Malena van Dam Haastrecht; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.08e rit.(08.18): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.09e rit.(08.19): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement.(08.19): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

 

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT.( 2017.08.14)

Nieuweling-Meisjes.01e rit.(08.14): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 4. Iris de Boer Zaandam; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Rosan Koper Heemskerk; 7. Kiki Janse Zaandam; 8. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Tanja van der Drift Nij Beets; 10. Denice Keesman Velserbroek; 11. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.02e rit.(08.15): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice Keesman Velserbroek; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn; 14. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.03e rit.(08.15): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Malena van Dam Haastrecht; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Iris de Boer Zaandam; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Rosan Koper Heemskerk; 8. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Victoire van Erp Berghem; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Tanja van der Drift Nij Beets; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.04e rit.(08.16): 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Noa de Haan Terschuur; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Eline van Rooijen Woerden; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Kiki Janse Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 8. Iris de Boer Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem; 14. Julia van Leeuwen Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.05e rit.(08.17): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Malena van Dam Haastrecht; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.06e rit.(08.17): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Denice Keesman Velserbroek; 6. Malena van Dam Haastrecht; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.07e rit.(08.18): 1. Rosan Koper Heemskerk; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 8. Tanja van der Drift Nij Beets; 9. Malena van Dam Haastrecht; 10. Iris de Boer Zaandam; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

Nieuweling-Meisjes.08e rit.(08.18): 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Denice Keesman Velserbroek; 4. Rosan Koper Heemskerk; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.09e rit.(08.19): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Iris de Boer Zaandam; 7. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 8. Kiki Janse Zaandam; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 11. Tanja van der Drift Nij Beets; 12. Victoire van Erp Berghem; 13. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement.(08.19): 1. Eline van Rooijen Woerden; 2. Rosan Koper Heemskerk; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Kiki Janse Zaandam; 5. Malena van Dam Haastrecht; 6. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 7. Iris de Boer Zaandam; 8. Denice Keesman Velserbroek; 9. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 10. Tanja van der Drift Nij Beets; 11. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn; 12. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 13. Victoire van Erp Berghem;

 

ALBLASSERDAM.(2017.07.26)

Elite/Beloften: 1. Lars van de Vall Heemstede; 2. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Joost van der Burg Rotterdam; 5. Jos Koop Delft; 6. Luuk van der Wal De Lier; 7. Antonie van Noppen Ridderkerk; 8. Robert Berk Pijnacker; 9. Sjors Handgraaf Leiden; 10. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 11. Marten Kooistra Jonkerslan; 12. Daniël Langereis Delft; 13. Witten Anthonise Dordrecht; 14. Jens van den Dool Hoogblokland; 15. Alex Bhogal Canada; 16. Melle Meeuwisse Boskoop; 17. Robin Wennekes Dodewaard; 18. Jarri Stravers Groot-Ammers; 19. Rick Smit t Harde; 20. Rick Ottema Muntendam;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 4. Eva Buurman Wervershoof; 5. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6. Roos Hoogeboom Utrecht; 7. Nancy van der Burg Gouda; 8. Claudia Koster Assendelft; 9. Riejanne Markus Zwarte Kat; 10. Winanda Spoor Apeldoorn; 11. Delore Stougje Zuidland; 12. Merel Hofman Bleiswijk; 13. Alicja Verhagen Woerden; 14. Melissa van der Peet Den Haag; 15. Aagtje Dijkman Duivendrecht; 16. Eveline de Groot Zoetermeer; 17. Hanneke Mulder Utrecht; 18. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 19. Sofie van Horik Oosterwijk; 20. Minke Bakker Monster;

Sportklasse: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Dennis van der Zaal Lisse; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Mitchell van Roijen Beverwijk; 5. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 6. Patrick Stengs Beverwijk; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Sander Lodder Ridderkerk; 9. Michele Somers Spijkenisse; 10. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 11. Martijn van Stemerden 12. Peter Kooistra Papendrecht; 13. Hans Vonk Arnhem; 14. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. William Westerlaken Nieuw-Lekkerland; 17. Joel Verlee Sleeuwijk; 18. Jorrit Noppen Dordrecht; 19. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 20. Anton in 't Veld Nieuw-Lekkerland;

 

ALMELO.(2017.08.25)

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Bram Tankink 3. Albert Timmer Hardenberg; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Tim Ariesen Rhenen; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Wim Kleiman Almelo; 9. Jasper Hamelink Dronten; 10. Maarten de Jonge Oldenzaal; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Barry Markus Hoofddorp; 14. Johim Ariesen Rhenen; 15. Jasper Ockeloen Dordrecht; 16. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 17. Martijn Budding Veenendaal; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Stef Krul Tjalleberd;

 

ALPHEN AAN DEN RIJN.(2017.04.16)

Junior-Vrouwen: 1. Josien van der Wal Hoogkarspel; 2. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 3. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Melanie van Putten Hagestein; 5. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 6. Mirjam Stolze De Lier; 7. Iris Hofman Bleiswijk; 8. Roos Markus Zwarte Kat; 9. Ilse Nasveld Abbenbroek; 10. Verena Batenburg Piershil; 11. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 12. Hanne van Klinken Geldrop; 13. Sophie Arends Harderwijk; 14. Cynthia van der Ham Gouda;

Nieuweling-Meisjes: 1. Noa de Haan Terschuur; 2. Wilma Olausson Zweden; 3. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 4. Denice Keesman Velserbroek; 5. Desiree Ketting Spijkenisse; 6. Leonie Bos s-Gravendeel; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Sophie van der Wal Hoogkarspel; 9. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 10. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 11. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 12. Elisa Serné Breda; 13. Borg Senneker Breda; 14. Maud Adriaansen Dordrecht; 15. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 16. Iris Verschuren Streefkerk; 17. Anna van Wersch Tilburg; 18. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn; 19. Victoire van Erp Berghem; 20. Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn;

 

ALPHEN AAN DEN RIJN.(2017.09.17)

Junioren: 1. Mathijs de Leng Boskoop; 2. Stijn Ruijter Uithoorn; 3. Bas van Belle Zoetermeer; 4. Friso van Diemen Amstelveen; 5. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 6. Quinten Veling Monnickendam; 7. Frank van den Broek Voorhout; 8. Mitchell Vink Veenendaal; 9. Nick Brabander Honselersdijk; 10. Menno van Capel Noorden; 11. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 12. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 13. Menno Broex Ouderkerk aan den Amstel; 14. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 15. Hugo Heijer Houten; 16. Twan Karstel Rotterdam; 17. Jonathan Wolters Waddinxveen; 18. Joran van de Burgt Barneveld; 19. Floris Paalman Alphen aan den Rijn; 20. Jay Demoet Alphen aan den Rijn;

Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2. Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Jesse Sytema Leusden; 4. Thijn Kluts Leiden; 5. Niels V.d. Gracht Annen; 6. Melvin Drost Veenendaal; 7. Loe van Belle Zoetermeer; 8. Serginho Wilshaus Haarlem; 9. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 10. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 11. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 12. Lance Huenders Almere; 13. Jim Kes Volendam; 14. Koert van Oosten Gouda; 15. Simon den Braber Woerden; 16. Erwin Smit Wervershoof; 17. Tom Waldram Nieuwerkerk aan den IJssel; 18. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 19. Yaron Buteijn Nieuwerbrug; 20. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;

Amateurs: 1. Michiel Vos Den Haag; 2. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs; 3. Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn; 4. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 5. Bart Vreugdenhil Haarlem; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Andre Grootveld Zoetermeer; 8. Jermo le Fevre Purmerend; 9. Henk de Jong Nieuwveen; 10. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Rein Falke Amsterdam; 12. Jorick Heijn Leiden; 13. Matijn Straatsma Utrecht; 14. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 15. Wilfred Slieker Monster; 16. Kees Pameijer Den Haag; 17. Bram Mens Wateringen; 18. Tim den Braber Woerden; 19. Erik Groeneveld Heinenoord; 20. Tim Christen

 

AMEIDE.(2017.09.16)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2. Martijn de Groot Gorinchem; 3. Bram Mens Wateringen; 4. Jermo le Fevre Purmerend; 5. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 6. Rick Veenhoven Oostzaan; 7. Harm van Berkel Maasland; 8. Daan Hoeks Amstelveen; 9. Kees Pameijer Den Haag; 10. Ewout van der Kleij Utrecht; 11. Joren Bronkhorst Gorinchem; 12. Noah de Groot Ottoland; 13. Niels van Ekeren Rijswijk; 14. Joost van der Helm Pijnacker; 15. Sander Lodder Ridderkerk; 16. Tim den Braber Woerden; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Bartjan Maat Schoonhoven; 19. Rienk Engele Pijnacker; 20. Gert van der Grijn Ameide;

Nieuwelingen: 1. Luc van der Hoeven Wateringen; 2. Biko van Mil Voorburg; 3. Martijn Rasenberg Terheyden; 4. Boris Romers Rozenburg; 5. Max Jansen Dordrecht; 6. Robbert Rasenberg Terheyden; 7. Jonas de Poorter Den Haag; 8. Philip Engelenberg Amsterdam; 9. Jos Blok Gouda; 10. Joris Kroon Schalkwijk; 11. Lance Huenders Almere; 12. Daan Brouwer Jaarsveld; 13. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 14. Simon den Braber Woerden;15. Joris Buters Nootdorp; 16. Niels V.d. Gracht Annen; 17. Ruben Blom Tienhoven; 18. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 19. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 20. Vincent Kriek Zeewolde;

 

AMSTELVEEN.(2017.05.07)

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Wieger Göbel Amstelveen; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Ole Veenhuis Westwoud; 6. Gé Luiten Naarden; 7. Serginho Wilshaus Haarlem; 8. Jip de Moor Amsterdam; 9. Daan Boersema Den Haag; 10. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 11. Wessel Mouris Baambrugge; 12. Bob Gerritsen Hillegom; 13. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 14. Tristan Geleijn Rijsenhout; 15. Joppe van der Weerdt Amsterdam; 16. Alexander Kok Amstelveen; 17. Pieter Sijbrandij Dronten;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Minke Slingerland Oosterhout; 2. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 3. Sandra van Veghel Esch; 4. Olga de Boer Hazerswoude; 5. Tessa Hoogma Utrecht; 6. Doris de Rooij Den Haag; 7. Esther van Leeuwe Krimpen aan de IJssel; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Juul Hubert Den Haag; 10. Inez Beijer Driel; 11. Lysanne Rohde Prinsenbeek;

12. Carleen Baas Bladel; 13. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort; 14. Kirsten Coppens Noordhoek; 15. Nielske Bremmers Valkenswaard; 16. Tessa van der Velden Den Haag; 17. Bianca Lust Oostzaan; 18. Jolanda van der Ende Epe; 19. Sanne van Helmond Prinsenbeek; 20. Rosan Baas Den Dungen;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Marlies van der Lugt Delft; 2. Rosan Koper Heemskerk; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Roos Markus Zwarte Kat; 5. Denice Keesman Velserbroek; 6. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 7. Eline van den Pol Putten; 8. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Hetty Hofstede Utrecht; 10. Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 11. Aniek Rooderkerken Utrecht; 12. Sofie Duyn Hoogwoud; 13. Renske Hebing Utrecht; 14. Lisanne Nauta Amersfoort; 15. Malou Hiemstra Utrecht; 16. Cindy Bakker Oostvoorne; 17. Tamara Rumuller Almere; 18. Moniek Bakker Berkhout; 19. Nienke Pronk Utrecht; 20. Mariska Jetten Heemskerk;

Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de Vreede Pijnacker; 2. Bart Vreugdenhil Haarlem; 3. Bart Lemmen Utrecht; 4. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 5. Ronald de Waal Amstelveen; 6. Roeland Mennink Utrecht; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Martin van Plateringen Almere; 9. Koen de Best Mijdrecht; 10. Max Mesman Den Haag; 11. Koen Polder Amsterdam; 12. Henk de Jong Nieuwveen; 13. Sander Boerkamp Amsterdam; 14. Bart de Veer Vreeland; 15. Christiaan de Rijk De Meern; 16. Menno Boogaard Utrecht; 17. Marc Scholman Montfoort; 18. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 19. Paul den Edel Haarlem; 20. Joram Grootveld Delft;

Masters 40+: 1. Remco Straver Oudewater; 2. Hamish Morrin Amsterdam; 3. Serge van der Putten Amsterdam; 4. Frido Frencken Hoogland; 5. Caspar Hermans Amsterdam; 6. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 7. Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Teun Veken Rotterdam; 9. André Kraan Gouda; 10. Marco Halma Nieuwkoop; 11. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 12. Marco van Bon Amsterdam; 13. Martijn Korstanje Utrecht; 14. Wilfred Harbers Putten; 15. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 16. Marcel Boschker Woerden; 17. Maurice de Bruijn Haarlem; 18. Steve McEwen Wapenveld; 19. Paul Sollie Woerden; 20. Folkert Zwiers Wormer;

 

AMSTERDAM.ASC OLYMPIA.( 2017.06.18 )

Junioren: 1. Mick Kemper Volendam; 2. Justin Brusche Zaandam; 3. Mike Raven Loosdrecht; 4. Martijn Krook Purmerend; 5. Stefan Appelman Beverwijk; 6. Niels Jetten Heemskerk; 7. Rick Veenhoven Oostzaan; 8. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 9. Heijme Breederveld Purmer; 10. Damian van Alphen Hoeven; 11. Mickey Schuller Dordrecht; 12. Kevin Vaarties Barendrecht; 13. Yuran Geleijnse Amsterdam; 14. Bouk de Roeck Heemskerk; 15. Jonathan Wolters Waddinxveen; 16. Nick Groot Zaandijk;

 

AMSTERDAM.ORANJERONDE.(2017.04.27)

Junioren: 1. Leon Buijs Aalsmeer; 2. Nick Brabander Honselersdijk; 3. Quinten Veling Monnickendam; 4. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 5. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Niels Jetten Heemskerk; 7. Ivar Immerzeel Wilnis; 8. Niels van Ekeren Rijswijk; 9. Daan Hoeks Amstelveen; 10. Danny van der Tuuk Assen; 11. Lars Mastebroek Barneveld; 12. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 13. Lars de Bot Losser; 14. Mitchel Steenhof Ureterp; 15. Rick Veenhoven Oostzaan; 16. Sam Gademan Beek; 17. Pijke Steenhuis Amsterdam; 18. Yuran Geleijnse Amsterdam; 19. Jeroen Oostra Roden; 20. Sven de Haan Zuidlaren;

Nieuwelingen: 1. Joris Kroon Schalkwijk; 2. Axel van der Tuuk Assen; 3. Daan Kool Zevenhoven; 4. Arjan Boshoven Spijkenisse; 5. Jan Wicher Sieders Leidschendam; 6. Owen Geleijn Rijsenhout; 7. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Philip Sijbrandi Bolsward; 9. Simon den Braber Woerden; 10. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 11. Jens Pronk De Rijp; 12. Pieter Prosman Zaltbommel; 13. Ivo Zwaans Den Helder; 14. Jos Blok Gouda; 15. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 16. Serginho Wilshaus Haarlem; 17. James Potter Soest; 18. Martijn Rasenberg Terheyden; 19. Ole Veenhuis Westwoud; 20. Jip de Moor Amsterdam;

Sportklasse: 1. Frits van Lieshout Spaarndam; 2. Ivo van den Noort De Meern; 3. Koen Polder Amsterdam; 4. Marco Postma Almere; 5. Marco Halma Nieuwkoop; 6. Martijn Nagtegaal Veenendaal; 7. Gert Dijkstra Emmeloord; 8. Sebastiaan De Klerk Hoofddorp; 9. Johnny van den Berg Beuningen; 10. Gerard Struik Medemblik; 11. Dirk Bennen Haarlem; 12. Paul Metzemakers Amsterdam; 13. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 14. Jos Backer Amsterdam; 15. René Pascha Zuid-Scharwoude; 16. Rudi Nijkamp Vriezenveen; 17. Theo van der Werf De Meern; 18. Michel de Bondt Lexmond; 19. Carlo Kop Almere; 20. Paul van Ewijk IJmuiden;

Masters 50+: 1. René Rotscheid Apeldoorn; 2. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 3. Bart van Breemen Amsterdam; 4. Rob Bohte Amsterdam; 5. Sep Visser Heemstede; 6. Cor van Bijnen Andijk; 7. John Oudshoorn Uithoorn; 8. Erwin Kistemaker Diemen; 9. Hans Bal s-Gravenhage; 10. Ronald Scheffel Apeldoorn; 11. Marcel Lambregts Meteren; 12. Joris Zandbergen Rijnsburg; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Eric Weber Den Haag; 15. Wim Junte Elburg; 16. Arjen Hoogenboom Rijswijk Zh; 17. Ron Smit Zandvoort; 18. René Klompstra Lelystad; 19. Steve McEwen Wapenveld; 20. William van Rijswijk Rijswijk;

 

ANNEN.(2017.06.08)

Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Wieger van der Wier Marum; 3. Bert Smilda Groningen; 4. Joey van Rhee Nijverdal; 5. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 6. Tijmen Eising Emmen; 7. Huub Deelstra Hoogeveen; 8. Sven Nijzingh Zuilichem; 9. Chiel Breukelman Gramsbergen; 10. Danny van der Tuuk Assen; 11. Ronald Heringa Groningen; 12. Tim Naberman Genemuiden; 13. Bodi Del Grosso Eelde; 14. Gerrit Henk Hutten Hardenberg; 15. Axel van der Tuuk Assen; 16. Aden Paterson Australie; 17. Sytze Brouwers Groningen; 18. Pieter Smith Groningen; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Gert Mulderij Elim;

 

APPELSCHA.(2017.08.06)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 2. Martijn Dijkstra De Knipe; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4. Erik Jan Kooiman Lekkerkerk; 5. Johan Knol Bakkeveen; 6. Peter Merx Warfhuizen; 7. Andries Weening Kootstertille; 8. Gerben Mos Havelte; 9. Sjors Dekker Andijk; 10. Rutger van der Meer Stiens; 11. Tim Weerkamp Groningen; 12. Björn Bakker Wijnjewoude; 13. Ronald Kruijer Heerenveen; 14. Cor Visser Gytsjerk; 15. Sybren Welling Groningen; 16. Jasper Schouten Dronten; 17. Bas Bosma Meppel; 18. Maarten Junte Elburg; 19. Dennis Steverink Assen; 20. Adrik Elzing Schoonebeek;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit Deventer; 2. Liena de Jong Ubbena; 3. Nicole Clerx Groningen; 4. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 5. Daniëlle Bekkering Den Ham; 6. Marije Joling Assen; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8. Ivana Tiessens Groningen; 9. Paulien Koster Delfstrahuizen; 10. Leonie Lubbinge Drachten; 11. Floor Weerink Exloo; 12. Danique Braam Veenwouden; 13. Ankie Ytsma Leeuwarden; 14. Renske Winters Doesburg; 15. Kylie Waterreus Ulestraten; 16. Nynke Pellikaan Den Andel; 17. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 18. Eveline de Groot Zoetermeer; 19. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 20. Aagtje Dijkman Duivendrecht;

 

ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG.(2017.07.31)

Junioren-Vrouwen.Proloog.(07.31): 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Bente van Teeseling Abcoude; 5. Phaedra Krol Heerde; 6. Marit Cent Goor; 7. Manon Bakker Swifterbant; 8. Nienke Wasmus Den Hoorn; 9. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 10. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 11. Iris Ton Waskemeer; 12. Kim Baptista 13. Lily Schuitemaker Volendam; 14. Anouk Spies Wageningen; 15. Lieke Lap Dronten; 16. Lauren Murphy 17. Yvet Schoonewille Klazienaveen;

17. Lieke van der Draaij Dordrecht; 19. Babette Buitenhuis Deventer; 20. Ingrid Huizing Haren Gn;

Nieuweling-Meisjes.Proloog.(07.31): 1. Ilse Pluimers Enter; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Ilse Grit Zwolle; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Daniek Hengeveld Nootdorp; 8. Mickey Nijkamp Zwolle; 9. Nora Tveit Noorwegen; 10. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 11. Iris Schultinga Zuidlaren; 12. Akvile Gedraityte Litouwen; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Daphne Kreulen Hooghalen; 15. Gloria van Mechelen Litouwen; 16. Petra Welmers Dronten; 17. Berit Huiting Rolde; 18. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 19. Juliet Eickhof Apeldoorn; 20. Silje Mathisen Denemarken;

Junioren Proloog.(07.31): 1. Rick Pluimers Enter; 2. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 3. Sven Nijzingh Zuilichem; 4. Jord Baak Dronten; 5. Harm Celi Oosterhout; 6. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 7. Martijn Bakker Norg; 8. Jobbe Krijnsen Bolsward; 9. Liam Davies Engeland; 10. Josh Copley Engeland; 11. Dougal Toms Engeland; 12. Aaron Preston Engeland; 13. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 15. Wessel Coppelmans Hapert; 16. Mitchel Steenhof Ureterp; 17. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 18. Huub Deelstra Hoogeveen; 19. Mike Vliek Vriezenveen; 20. Adam de Boer Apeldoorn;

Nieuwelingen Proloog.(07.31): 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Ben Tulett Engeland; 3. Lars Boven Reutum; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Bodi Del Grosso Eelde; 6. Enzo Leijnse Amstelveen; 7. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 8. Olav Kooij Numansdorp; 9. Casper van Uden Schiedam; 10. Sakarias Loeland Denemarken; 11. Axel van der Tuuk Assen; 12. Pim Ronhaar Hellendoorn; 13. Ian Spenkelink Nijverdal; 14. Boris Romers Rozenburg; 15. Owen Geleijn Rijsenhout; 16. Bram Leerkes Twello; 17. Oskar Johansson Noorwegen; 18. Mark de Groot Hoeven; 19. Wouter van de Weerdhof Lobith; 20. Elliot Cox Engeland;

 

Junioren.Omloop: 1. Jord Baak Dronten; 2. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Rick Pluimers Enter; 5. Aaron Preston Engeland; 6. Liam Davies Engeland; 7. Jobbe Krijnsen Bolsward;

8. Dougal Toms Engeland; 9. Frederik Rassmann Duitsland; 10. Mitchel Steenhof Ureterp; 11. Mohs Klunder Nijeveen; 12. Josh Copley Engeland; 13. Cornee Jansen Lelystad; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Callum Macleod Engeland; 16. Tom Dussek Engeland; 17. Sebastian Vester Drachten; 18. Jesse Morsink Enter; 19. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 20. Sven Nijzingh Zuilichem;

Nieuwelingen.Omloop: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Lars Boven Reutum; 5. Olav Kooij Numansdorp; 6. Sakarias Loeland Denemarken; 7. Ben Tulett Engeland; 8. Owen Geleijn Rijsenhout; 9. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 10. Casper van Uden Schiedam; 11. Oliver Stockwell Engeland; 12. Oskar Johansson Noorwegen; 13. Luca Rohde Duitsland; 14. Wouter van de Weerdhof Lobith; 15. Bram Leerkes Twello; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Pim Ronhaar Hellendoorn; 18. Frederik Erringsř Noorwegen; 19. Rick Metselaar Hoogeveen; 20. Jamieson Blain

Junior-Vrouwen.Omloop: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Susanne Meistrok Elshout; 4. Noa Jansen Oosterhout Nb; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Marit Cent Goor; 7. Nienke Wasmus Den Hoorn; 8. Lieke Lap Dronten; 9. Lauren Murphy 10. Mischa Bredewold Hoogland; 11. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 12. Madeleine Gammons Engeland; 13. Lieke van der Draaij Dordrecht; 14. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 15. Bente van Teeseling Abcoude; 16. Babette Buitenhuis Deventer; 17. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 18. Iris Ton Waskemeer; 19. Kim Baptista 20. Sophie Enever Engeland;

Nieuweling-Meisjes.Omloop: 1. Nora Tveit Noorwegen; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Eluned King Engeland; 4. Akvile Gedraityte Litouwen; 5. Mickey Nijkamp Zwolle; 6. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 7. Femke Gerritse Rosmalen; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Fleur van der Peet Den Haag; 10. Gloria van Mechelen Litouwen; 11. Ida Johansson Noorwegen; 12. Ilse Grit Zwolle; 13. Pam Schutten Nijverdal; 14. Berit Huiting Rolde; 15. Maddie Wadsworth Engeland; 16. Elise Marie Olsen Denemarken; 17. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 18. Paulina Patinskaite Lithouwen; 19. Lieke Nooijen Coevorden; 20. Judith Stolze De Lier;

Junioren.Criterium: 1. Callum Macleod Engeland; 2. Jord Baak Dronten; 3. Cornee Jansen Lelystad; 4. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 5. Rick Pluimers Enter; 6. Aaron Preston Engeland; 7. Kareem Akinnibi Engeland; 8. Josh Copley Engeland; 9. Liam Davies Engeland; 10. Frederik Rassmann Duitsland; 11. Dougal Toms Engeland; 12. Jobbe Krijnsen Bolsward; 13. Mohs Klunder Nijeveen; 14. Mika Hahner Duitsland; 15. Leon Buijs Aalsmeer; 16. Jesse Morsink Enter; 17. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 18. Ben Selfe Engeland; 19. Kees Kunkeler Zuilichem; 20. Mitchel Steenhof Ureterp;

Nieuwelingen.Criterium: 1. Daan Kool Zevenhoven; 2. Sascha Marzahner Telschow Duitsland; 3. Sam Naberman Genemuiden; 4. Jip Kramer Oosterbeek; 5. Maiko Timmer Drachten; 6. Kjell de Jager Barendrecht; 7. Sakarias Loeland Denemarken; 8. Archie Peet Engeland; 9. Mike Schuch Leek; 10. Largo Vogels Hoogeveen; 11. Angus Hawkins Engeland; 12. Hardy Kropf Duitsland; 13. Freddie Grover 14. Lars Romijn Apeldoorn; 15. Dexter Mansel-Thomas Engeland; 16. Tord Gudmestad Noorwegen; 17. Hauke Schwarm Duitsland; 18. Fredrik Waldow Bjordal Noorwegen; 19. David Eppert Duitsland; 20. Rick van der Poel Papendrecht;

Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Phaedra Krol Heerde; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4. Holly Hoy 5. Marit Cent Goor; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Anouk Spies Wageningen; 8. Eva Jonkers Staphorst; 9. Manon Bakker Swifterbant; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Mischa Bredewold Hoogland; 12. Nienke Wasmus Den Hoorn; 13. Ingrid Huizing Haren Gn; 14. Kim Baptista 15. Emily Ashwood 16. Sophie Enever Engeland; 17. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 18. Tine Rombouts Belgie; 19. Lieke van der Draaij Dordrecht; 20. Lauren Murphy

Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Maike van der Duin Assen; 2. Nora Tveit Noorwegen; 3. Silje Mathisen Denemarken; 4. Ida Johansson Noorwegen; 5. Akvile Gedraityte Litouwen; 6. Mickey Nijkamp Zwolle; 7. Lieke Nooijen Coevorden; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 10. Paulina Patinskaite Lithouwen; 11. Anoek Kuijpers Gilze; 12. Judith Stolze De Lier; 13. Eluned King Engeland; 14. Femke Gerritse Rosmalen; 15. Gloria van Mechelen Litouwen; 16. Maddie Wadsworth Engeland; 17. Maud Rijnbeek Limmen; 18. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 19. Ilse Pluimers Enter; 20. Hedwig de Jong Feanwalden;

Junioren.Eindklassement: 1. Liam Davies Engeland; 2. Raphaël Kockelmann Luxemburg; 3. Jobbe Krijnsen Bolsward; 4. Chiel Schulten Raalte; 5. Sven Nijzingh Zuilichem; 6. Aaron Preston Engeland; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Josh Copley Engeland; 9. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 10. Dougal Toms Engeland; 11. Tom Dussek Engeland; 12. Jord Baak Dronten; 13. Beer Kwak Diepenveen; 14. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 15. Callum Macleod Engeland; 16. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 17. Jesse Morsink Enter; 18. Mitchel Steenhof Ureterp; 19. Frederik Rassmann Duitsland; 20. Cornee Jansen Lelystad;

Nieuwelingen.Eindklassement: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Casper van Uden Schiedam; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Ben Tulett Engeland; 5. Lars Boven Reutum; 6. Hidde van Veenendaal Dongen; 7. Olav Kooij Numansdorp; 8. Axel van der Tuuk Assen; 9. Sakarias Loeland Denemarken;

10. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 11. Pim Ronhaar Hellendoorn; 12. Oliver Stockwell Engeland; 13. Oskar Johansson Noorwegen; 14. Luca Rohde Duitsland; 15. Wouter van de Weerdhof Lobith; 16. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 17. Owen Geleijn Rijsenhout; 18. Bodi Del Grosso Eelde; 19. Rick Metselaar Hoogeveen; 20. Frederik Erringsř Noorwegen;

Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Noa Jansen Oosterhout Nb; 4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Bente van Teeseling Abcoude; 6. Lauren Murphy 7. Marit Cent Goor; 8. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 9. Madeleine Gammons Engeland; 10. Lieke van der Draaij Dordrecht; 11. Lieke Lap Dronten; 12. Phaedra Krol Heerde; 13. Iris Ton Waskemeer; 14. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 15. Mischa Bredewold Hoogland; 16. Nienke Wasmus Den Hoorn; 17. Babette Buitenhuis Deventer; 18. Kim Baptista 19. Sophie Enever Engeland; 20. Ingrid Huizing Haren Gn;

Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Maud Rijnbeek Limmen; 2. Nora Tveit Noorwegen; 3. Silje Mathisen Denemarken; 4. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 5. Berit Huiting Rolde; 6. Ida Johansson Noorwegen; 7. Sofie van Rooijen Driel; 8. Lieke Nooijen Coevorden; 9. Iris Schultinga Zuidlaren; 10. Ilse Grit Zwolle; 11. Akvile Gedraityte Litouwen; 12. Femke Gerritse Rosmalen; 13. Maike van der Duin Assen; 14. Marit Wasmus Den Hoorn; 15. Eluned King Engeland; 16. Nathalie Midtsveen Noorwegen: 17. Elise Marie Olsen Denemarken; 18. Pam Schutten Nijverdal; 19. Fleur van der Peet Den Haag; 20. Ilse Pluimers Enter;

 

ASSENDELFT.(2017.09.30)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Sjors Dekker Andijk; 4. Lars van de Vall Heemstede; 5. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Adne van Engelen t Zand; 9. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Peter Merx Warfhuizen; 12. Kevin Wilmsen Haarlem; 13. Mel van der Veekens Zaandam; 14. Niek Hooghiemster Drachten; 15. Dylan van Zijl Harderwijk;

Sportklasse: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 3. Patrick Stengs Beverwijk; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Frits van Lieshout Spaarndam; 7. Paul den Edel Haarlem; 8. Mitchell van Roijen Beverwijk; 9. Jorrit Piet Heemskerk; 10. Ivo Huisman Hoogkarspel; 11. Bram Vertelman Midwoud; 12. Bastian de Jong Hoorn; 13. Tijs Dekker Oosthuizen; 14. Marcel van Harlingen Wormer; 15. Marco Andeweg Hoogvliet; 16. Bas de Lange Assendelft; 17. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 18. Ming-ko Sun Den Helder;

 

BAARN.(2017.09.10)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jasper Verkuijl Baarn; 2. Roderik Egberink Bussum; 3. Matijn Straatsma Utrecht; 4. Elias de Bruijne Utrecht; 5. Frank Visser Utrecht; 6. Martijn Broekman Utrecht; 7. Stijn Ruijter Uithoorn; 8. Christiaan de Rijk De Meern; 9. Bart Lemmen Utrecht; 10. Jordy Beuker Huizen; 11. Daan Hoeks Amstelveen; 12. Ewout van der Kleij Utrecht; 13. Maarten Schoemaker Nijmegen; 14. Michel Reinhard IJsselstein; 15. Barry Porsius Lelystad; 16. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 17. Guy Frissen Utrecht; 18. Martein Akse Heerde; 19. Ossip van de Vegte Utrecht; 20. Menno Boogaard Utrecht;

Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2. Erwin Smit Wervershoof; 3. Melvin Drost Veenendaal; 4. Jesse Sytema Leusden; 5. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 6. Steyn Lamberink Bergentheim; 7. Gé Luiten Naarden; 8. Aldert van der Veen Wijnjewoude; 9. Lance Huenders Almere; 10. Joppe van der Weerdt Amsterdam; 11. Daan Brouwer Jaarsveld; 12. Luc Besseling Amersfoort; 13. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 14. Yoran Grovenstein Amersfoort; 15. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 16. Igor Baars Nieuw-Vennep; 17. Wessel Mouris Baambrugge; 18. Lucas Goene Veenendaal; 19. Boyd Lampen Leusden; 20. Thomas Steegenga Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Susanne Meistrok Elshout; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Marit Cent Goor; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 6. Tamara van der Horst Hasselt; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Kirsten Westerhuis Leersum; 9. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 10. Romana Carfora Akersloot; 11. Amber Aernouts Belgie; 12. Maaike Meistrok Elshout; 13. Isa Pieterse Amersfoort; 14. Liqianne van Warmerdam Abbekerk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Puck Pieterse Amersfoort; 2. Mickey Nijkamp Zwolle; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4. Fabiënne Kool Kortenhoef; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Denice Keesman Velserbroek; 7. Eva Vogelezang Rhenen; 8. Rosan Koper Heemskerk; 9. Ruth van Hulst Zwolle; 10. Danielle Quint Deil; 11. Kyra Velner Rossum; 12. Mandy Hesselberth Kaatsheuvel; 13. Maaike Vorsteveld Ede; 15. Ilse Grit Zwolle; 16. Noa de Haan Terschuur; 17. Pam Schutten Nijverdal;

 

BARENDRECHT.(2017.07.22)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mike Terpstra Krommenie; 2. Lars van de Vall Heemstede; 3. Niels Boele Leiden; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Oscar van Wijk Wormer; 6. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Antonie van Noppen Ridderkerk; 9. Robert Berk Pijnacker; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Koen van de Klundert Woensdrecht; 12. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 14. Thijs de Lange Utrecht; 15. Melle Meeuwisse Boskoop; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Kevin Inkelaar Abbenbroek; 18. Daan Meijers Dongen; 19. Ramon Vleugel Goes; 20. Tom Jansen Steenbergen;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Susanne Meistrok Elshout; 2. Louisa Lobigs Duitsland; 3. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 4. Iris van der Stelt Numansdorp; 5. Tessa Dijksman Velserbroek; 6. Femke van Kessel Delft; 7. Maaike Boogaard Zwaag; 8. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 9. Eveline de Groot Zoetermeer; 10. Melissa van der Peet Den Haag; 11. Rosa Tormanen Kuusamo; 12. Minke Bakker Monster; 13. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 14. Ayesha McGowan 15. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 16. Nienke Wasmus Den Hoorn; 17. Guusje Waalboer Dordrecht; 18. Alicja Verhagen Woerden; 19. Hanneke Mulder Utrecht; 20. Belle de Gast Utrecht;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Nick Toonen Lisse; 2. Dennis van der Zaal Lisse; 3. André van Reek Lisse; 4. John Roos Middelharnis; 5. Sander Lodder Ridderkerk; 6. Patrick Stengs Beverwijk; 7. Christian Kuikstra Heenvliet; 8. Bart Streefkerk Ameide; 9. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 10. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 11. Emiel van Dijk Hellevoetsluis; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Martijn Harteloh Dordrecht; 14. Antoine Moonen Cuijk; 15. Peter Fils Pijnacker; 16. Mitchell van Roijen Beverwijk; 17. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 18. Jeroen Martens Rotterdam; 19. Edwin de Graaff De Kwakel; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;

 

BEDUM.(2017.06.20)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2. Johan Knol Bakkeveen; 3. Paul de Haan Meedhuizen; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Lucas Carstensen Bielefeld; 6. Allard Neijmeijer Groningen; 7. Björn Bakker Wijnjewoude; 8. Sander Iwema Hooghalen; 9. Hanno Rieping Oldenburg; 10. Peter Merx Warfhuizen; 11. Ruben Hoekstra Heerenveen; 12. Daan Besteman Groningen; 13. John Kämna Duitsland; 14. Ron Timmermans Groningen; 15. Dennis Steverink Assen; 16. Bram Verweij Haren Gn; 17. Rutger van der Meer Stiens; 18. Jack Kuper Dokkum; 19. Riha Vladi Duitsland; 20. Lars Horring Borger;

Nieuwelingen: 1. Melvin Drost Veenendaal; 2. Dylan Strik Heerlen; 3. Witse Meeussen Belgie; 4. Huub Artz Wintelre; 5. Kevin Arrammach Maastricht; 6. Jelte Krijnsen Bolsward; 7. Sam Meijdam Utrecht; 8. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 10. Joris Kroon Schalkwijk; 11. Pim Ronhaar Hellendoorn; 12. Arjan Boshoven Spijkenisse; 13. Frans Ledoux Landgraaf; 14. Pieter de Groof Heeze; 15. Bart Beks Wouw; 16. Noah Vreeswijk Someren; 17. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 18. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 19. Redmar Dijkman Lutjegast; 20. Xander van Dijk Roosendaal;

 

BEILEN.(2017.04.27)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wessel Piersma Groningen; 2. Andries Weening Kootstertille; 3. Chiel Smit Zuidwolde.Dr; 4. Björn Bakker Wijnjewoude; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Rick Ottema Muntendam; 7. Johan Knol Bakkeveen; 8. Niels Goeree Borger; 9. Rick Goeree Borger; 10. Gary Hekman Kampen; 11. Coen Rijpma Wolvega; 12. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 13. Melvin van Zijl Harderwijk; 14. Stef Krul Tjalleberd; 15. Rik Wielink Apeldoorn; 16. Roope Nurmi Finland; 17. Martijn Dijkstra De Knipe; 18. Robin Lowik Vriezenveen; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Jurgen Timmerman Dronten;

Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Ton Waskemeer; 2. Lieke Nooijen Coevorden; 3. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 4. Maike van der Duin Assen; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Ilse Grit Zwolle; 7. Puck Pieterse Amersfoort; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Anouk Spies Wageningen; 11. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 12. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 13. Rixt Tol Hasselt; 14. Ingrid Huizing Haren Gn; 15. Daphne Kreulen Hooghalen; 16. Petra Welmers Dronten; 17. Lisa Dorussen Beuningen; 18. Lisa Bouwers Assen; 19. Mirjam Braam Assen; 20. Susan Visscher Holten;

 

BEMMEL.(2017.09.17)

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Jorg Grunefeld Duitsland; 2. Ron Paffen Milsbeek; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Patrick van Gortel Apeldoorn; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Corne Castein Renkum; 8. Thomas Kruk Nijmegen; 9. Barend Verhagen Woerden; 10. Stan Janssen Goch; 11. Wilfred Harbers Putten; 12. Roy Andes Heteren; 13. Marcel Lambregts Meteren; 14. Matthijs Spies Wageningen; 15. Dick Kinket Hattem; 16. Haiko Peters Vianen Nb; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Peter Makkink Hengelo Gld; 19. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 20. Joost van Bezooijen Nijmegen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Femke Gerritse Rosmalen; 2. Maud Rijnbeek Limmen; 3. Lieke Nooijen Coevorden; 4. Marit Wasmus Den Hoorn; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 7. Silke Smulders Loon op Zand; 8. Judith Stolze De Lier; 9. Anna van Wersch Tilburg; 10. Rose Kloese Emmen; 11. Nina Spapen Rijen; 12. Malena van Dam Haastrecht; 13. Sophie Tierolf Belgie; 14. Eva Vogelezang Rhenen; 15. Leonie Bos s-Gravendeel; 16. Lisa van der Meer s-Gravenzande; 17. Karen Verdonck 18. Lieke Janssen Panningen; 19. Marlies Vos Aalden; 20. Marit Berkers s-Hertogenbosch;

 

BERG EN TERBLIJT.(2017.08.20)

Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 3. Phaedra Krol Heerde; 4. Amber Aernouts Belgie; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Marit Cent Goor; 7. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 8. Charlotte Kool Kortenhoef; 9. Lily Schuitemaker Volendam; 10. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 11. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 12. Maartje Cox Neer; 13. Anouk Spies Wageningen; 14. Maaike Meistrok Elshout;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lisa van Helvoirt Erp; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Pam Schutten Nijverdal; 4. Silke Smulders Loon op Zand; 5. Iris Verschuren Streefkerk; 6. Lieke Janssen Panningen; 7. Pien Limpens Obbicht; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Ilse Grit Zwolle; 10. Rixt Tol Hasselt; 11. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Ilsa Kluit Beets; 15. Esmee Gielkens Belgie; 16. Nathalie Elzinga De Westereen; 17. Lisse Ceulemans Belgie;

 

BERGEIJK.(2017.07.11)

Elite/Beloften: 1. Fabio Jakobsen Heukelum; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Tim Kerkhof Nistelrode; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Lars van de Vall Heemstede; 6. Maik van der Heijden Schaijk; 7. Hans Dekkers IJzendijke; 8. Jordi Talen Spijkenisse; 9. Wouter de Groot Delft; 10. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 11. Robbie Gevers Schijndel; 12. Willem Bok Maren-Kessel; 13. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 14. Jorrit de Haas Eersel; 15. Robbie van Bakel Deurne; 16. Robert Solberg Neerbeek; 17. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 18. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Max Hendrikx Hapert; 20. Benjamin Sydik Wassenberg;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Melanie Klement Diphoorn; 4. Ymke Stegink Heusden; 5. Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 6. Femke Geeris Geldrop; 7. Susanne Meistrok Elshout; 8. Eveline de Groot Zoetermeer; 9. Judith Bloem Apeldoorn; 10. Jet Wildeman Nijmegen; 11. Carleen Baas Bladel; 12. Tone Hatteland 13. Kim Banga Eindhoven; 14. Delore Stougje Zuidland; 15. Inge van der Heijden Schaijk; 16. Alicja Verhagen Woerden; 17. Sharon Dommanschet Roosendaal; 18. Ayla Rudgley 19. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 20. Nadia Stappenbelt Apeldoorn;

 

BERKEL EN RODENRIJS.(2017.09.09)

Junioren: 1. Marijn van den Berg De Meern; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 4. Freek Middelburg De Lier; 5. Justin Brusche Zaandam; 6. Sven Vijverberg Naaldwijk; 7. Matthew van der Linden Barendrecht; 8. Ivar Immerzeel Wilnis; 9. Jasper van den Broek Berkel en Rodenrijs; 10. Frank van den Broek Voorhout; 11. Twan Karstel Rotterdam; 12. Roy Roodenburg Honselersdijk; 13. Maurice Sprockel Berkel en Rodenrijs; 14. Raoul van Drunen Dordrecht;

Nieuwelingen: 1. Martijn Rasenberg Terheyden; 2. Tom Tiegelaar Rotterdam; 3. Simon den Braber Woerden; 4. Jarid van Horik Dordrecht; 5. Robbert Rasenberg Terheyden; 6. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 7. Michiel de Veld Rotterdam; 8. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 9. Serginho Wilshaus Haarlem; 10. Daan Boersema Den Haag; 11. Thijs Brugging Bleiswijk; 12. Tristan van den Berg Alphen aan den Rijn; 13. Thomas Steegenga Utrecht; 14. Maarten Oosterbaan Driel; 15. Arjan Boshoven Spijkenisse;

Amateurs/Sportklasse: 1. Henk de Jong Nieuwveen; 2. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 3. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 4. Niels Overvoorde Delfgauw; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 7. Martijn de Groot Gorinchem; 8. Sander Lodder Ridderkerk; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Gert van der Grijn Ameide; 11. Jonathan Espigares Ridderkerk; 12. Frank Lanting Den Haag; 13. Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel; 14. Joost van der Helm Pijnacker; 15. Maurus Bakker Bergschenhoek; 16. Wilfred Slieker Monster; 17. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 18. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 19. Martijn Veenhoven Oostzaan; 20. Jan Metselaar Bergschenhoek;

Masters 50+: 1. Marcel Lambregts Meteren; 2. Andre Grootveld Zoetermeer; 3. Theo Leenderts Rotterdam; 4. Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 5. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 6. Lars Rietveld Oudewater; 7. Frank Nijssen Haarlem; 8. Jeroen Bosman Amsterdam; 9. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 10. Maarten Schaap Hilversum; 11. Dick van der Breggen Ellemeet; 12. Marius van Breda Wassenaar; 13. Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh; 14. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 15. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 16. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 17. Ger Koenen Culemborg;

 

BEVERWIJK.(2017.08.09)

Eliten/Beloften/Amateurs: 1. Stephan Bakker Zaandam; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 4. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Jorn Buning Alkmaar; 6. Dorus de Rijk De Rijp; 7. Lieven Anthonise Dordrecht; 8. Wouter de Groot Delft; 9. Lars van de Vall Heemstede; 10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Rutger van der Meer Stiens; 12. Martijn Lust Tuitjenhorn; 13. Sam Rosenholtz 14. Mike Appelman Beverwijk; 15. Sybren Welling Groningen; 16. Oscar van Wijk Wormer; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 19. Fred Pronk Egmond-Binnen; 20. Jerry Roling Heemskerk;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Dennis van der Zaal Lisse; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Arthur Rutte Haarlem; 5. Pim Hackmann 6. Patrick Stengs Beverwijk; 7. Laurens Koster Oegstgeest; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Ivo Huisman Hoogkarspel; 10. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 11. Mark Rijntjes Haarlem; 12. Sander Lormans Heemskerk; 13. Nick Toonen Lisse; 14. Onno Timmermans Beverwijk; 15. Dingeman Vink Haarlem; 16. Ruud Coers Grootebroek; 17. Bastian de Jong Hoorn; 18. Daniel Kleijn Wognum; 19. Steven Heshusius Alkmaar; 20. Pierre Deen Amsterdam;

 

BLADEL.(2017.06.25)

Elite ZC/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Benjamin Sydik Wassenberg; 4. Douwe Verberne Lierop; 5. Edwin Arts Helmond; 6. Pim de Beer Bakel; 7. Lorenzo Harbers Nijverdal; 8. Nol van Loon Breda; 9. Max Hendrikx Hapert; 10. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 11. Mark Olieman Leende; 12. Germon Peeters Tilburg; 13. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 14. Aldo Klomp s-Gravendeel; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Robert Sydlik Duitsland; 17. Jorrit de Haas Eersel; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Dirk van Leuken Best; 20. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;

 

BORNE.(2017.08.24)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Peter Schulting Emmeloord; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Jelle Wolsink Hengelo ov; 4. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 5. Wouter de Groot Delft; 6. Roy Eefting Apeldoorn; 7. Rens te Stroet Keijenborg; 8. Wim Kleiman Almelo; 9. Florian Smits Amsterdam; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Mike Terpstra Krommenie; 12. Wiebe Scholten Dieren; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Per Wiggers Oldenzaal; 15. Stan Wijkel Holsloot; 16. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 17. Maarten Lubbers Winterswijk; 18. Rik Wielink Apeldoorn; 19. Arne Peters Beekbergen; 20. Rens Moorman Ootmarsum;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Paulien Koster Delfstrahuizen; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Annet Pit Deventer; 4. Leonie Lubbinge Drachten; 5. Ivana Tiessens Groningen; 6. Floor Weerink Exloo; 7. Hannah Hogenkamp 8. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 9. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 10. Julia Boschker Woerden; 11. Eva Jonkers Staphorst; 12. Annemarie Worst Nunspeet; 13. Loes Adegeest Enschede; 14. Liena de Jong Ubbena; 15. Judith Bloem Apeldoorn; 16. Evy Kuijpers Lierop; 17. Inez Beijer Driel; 18. Marit Cent Goor; 19. Willemiek Meinders Dronten; 20. Wendy Oosterwoud Ureterp;

 

BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(2017.07.16)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Jesper Rasch Zandvoort; 5. Kevin Wilmsen Haarlem; 6. Jerry Roling Heemskerk; 7. Arjan Arentsen Harderwijk; 8. Martijn Lust Tuitjenhorn; 9. Jorne Videler Badhoevedorp; 10. Bart Mol Wognum; 11. Raymond Splinter Amsterdam; 12. Marco Doets Monnickendam; 13. Gerwin Coljé Snelrewaard; 14. Bart Ursem Andijk; 15. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 16. Daniël Langereis Delft; 17. Daan Switters Utrecht; 18. Melvin Bos Sint Pancras; 19. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 20. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Belle de Gast Utrecht; 2. Tessa Dijksman Velserbroek; 3. Priatna Ayustina Delia 4. Minke Bakker Monster; 5. Merel Hofman Bleiswijk; 6. Iris van der Stelt Numansdorp; 7. Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Jessica Merkens Utrecht; 10. Helen Wyman 11. Alicja Verhagen Woerden; 12. Louisa Lobigs Duitsland; 13. Jet Wildeman Nijmegen; 14. Delore Stougje Zuidland; 15. Michelle Poot Tzum; 16. Chantal Hendriks Heerenveen; 17. Jolanda van der Ende Epe; 18. Rigt Kalsbeek Amsterdam; 19. Els Jorissen Dordrecht; 20. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Dennis van der Zaal Lisse; 2. Justin Plijter Hillegom; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 7. Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Ruud Coers Grootebroek; 9. Tijs Dekker Oosthuizen; 10. Dick Kinket Hattem; 11. Arjen Bos Bolsward; 13. Mark Rijntjes Haarlem; 14. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 15. Leewah Woo IJmuiden; 16. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 17. Rene Melk Assendelft; 18. Mitchell van Roijen Beverwijk; 19. Richard Koorn Hoogkarspel; 20. Patrick Stengs Beverwijk;

 

BOXMEER.(2017.07.24)

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Koen de Kort Arans; 3. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 4. Dylan van Baarle Veenendaal; 5. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Marco Minnaard Wemeldinge; 7. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 8. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 9. Bauke Mollema 10. Martijn Tusveld Utrecht; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Arvid de Kleijn Herveld; 13. Justin Timmermans Hardenberg; 14. Luuc Bugter Nijmegen;

15. Martijn Budding Veenendaal; 16. Maik van der Heijden Schaijk; 17. Etienne van Empel Geldermalsen; 18. Jasper Ockeloen Dordrecht; 19. Boy van Poppel 20. Dylan Bouwmans Gemert;

Nieuwelingen: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Lars Boven Reutum; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Pepijn Reinderink Ruurlo; 9. Pieter Prosman Zaltbommel; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Melvin Drost Veenendaal; 12. Joppe de Heij Heteren; 13. Tom Smeets Reuver; 14. Steyn Lamberink Bergentheim; 15. James Potter Soest; 16. Wouter van de Weerdhof Lobith; 17. Pieter de Groof Heeze; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Lars Romijn Apeldoorn; 20. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Marianne Vos Babyloniënbroek; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Monique van de Ree Etten-Leur; 7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Lucinda Brand Rotterdam; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Anna van der Breggen Zwolle; 13. Kirsten Wild Zwolle; 14. Karlijn Swinkels Handel; 15. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 16. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 17. Emilie Moberg Noorwegen; 18. Winanda Spoor Apeldoorn; 19. Melanie Klement Diphoorn; 20. Marjolein van 't Geloof Dirksland;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Arjan Hofman Nunspeet; 3. Frank Visser Utrecht; 4. Henk Bos Drachten; 5. Willem Bok Maren-Kessel; 6. Ryan Christensen 7. Juul van Loon Cuijk; 8. Franklin Wessels Aalsmeer; 9. Robin Wennekes Dodewaard; 10. Jasper Bugter Elden; 11. Leon Strötker Venlo; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Nol van Loon Breda; 14. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 15. Bjorn van der Heijden Schaijk; 16. Marc Janssen Ede; 17. Jorre van der Bij Utrecht; 18. Jasper van Mierle 19. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20. Kevin Minten Mill;

 

BRAKEL.(2017.04.22)

Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Roderik Egberink Bussum; 3. Niels van Deursen Den Haag; 4. Pim Achterkamp Rotterdam; 5. Bram Mens Wateringen; 6. Albert van Riessen Rotterdam; 7. André Luijk Nijkerk Gld; 8. Ronald Ligtenberg Haarlem; 9. Lex Ligtenberg Utrecht; 10. Jorre van der Bij Utrecht; 11. Wesley Pieterse Arnhem; 12. Ronald de Waal Amstelveen; 13. Jan Sachtleven Den Haag; 14. Bart Vreugdenhil Haarlem; 15. Robert van Dalen Giessen; 16. Arnold Stam Sprang-Capelle; 17. Wieger van der Schaaf Den Haag; 18. Cees Snoek Volendam; 19. Sidney Bley Houten; 20. Thijs van der Bijl Lent;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Frans van Winden Bergschenhoek; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4. Caspar Hermans Amsterdam; 5. Bart Lemmen Utrecht; 6. Martin van Rij Zuidland; 7. Bart Streefkerk Ameide; 8. Pieter Broeren Utrecht; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 11. Marcel Klapwijk Ter Aar; 12. Paul den Edel Haarlem; 13. Geert Platenburg Den Bosch; 14. Jannes van Weele Utrecht; 15. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 16. Bart Nap Lopik; 17. Pascal van Gool Oud-Beijerland; 18. Arno Niewold Berkel en Rodenrijs; 19. Johan Vos Bruchem; 20. Martijn de Putter Nederhemert;

 

BREDA.GINNEKEN.(2017.05.28)

Elite/Beloften: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2. David van Eerd Breda; 3. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 4. Jeffrey Doornbusch Breda; 5. Tom Wijfje Ter Aar; 6. Robert Berk Pijnacker; 7. Tim Janssen Goes; 8. Koen van de Klundert Woensdrecht; 9. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 10. Jos Koop Delft; 11. Erik Boer Wolphaartsdijk; 12. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 14. Sam Rosenholtz 15. Olivier van Pelt Spijkenisse; 16. Timo Verbeek Zoetermeer; 17. Tom Manders Uden; 18. Dylan Newbery Renkum; 19. Bob Kerkhofs Wouw; 20. Floris van den Broek Chaam;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Jaap Roelen Chaam; 3. Arjan Poleij Kruiningen; 4. Martijn Rasenberg Terheyden; 5. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 6. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 7. William Mcclennon 8. Jelle Baks Haalderen; 9. Lars Mengerink Breda; 10. Niels Huijbregts Wernhout; 11. Casper Polet Katwijk; 12. Luuk Bierkens Stampersgat; 13. Etienne van Poecke Nieuw-Vennep; 14. Bram van Riel Breda; 15. Jasper van Poecke Hoofddorp; 16. Nelson Peetoom Belgie; 17. Robbert Rasenberg Terheyden;

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Merel Hofman Bleiswijk; 2. Minke Slingerland Oosterhout; 3. Olga de Boer Hazerswoude; 4. Geerte Hoeke Leiden; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Hanneke Mulder Utrecht; 7. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Marieke van Witzenburg Brielle; 10. Ymke Stegink Heusden; 11. Femke van Kessel Delft; 12. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 13. Robin Driehuijs Oirsbeek; 14. Els Jorissen Dordrecht; 15. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 16. Anneke Lubeek Puttershoek; 17. Ilona van Ginneken Gilze; 18. Sharon Dommanschet Roosendaal; 19. Sanne van Helmond Prinsenbeek; 20. Rosan Baas Den Dungen;

 

BREDEVOORT.(2017.07.01)

Amateurs/Sportklasse: 1. Bouke Gerritsma Enschede; 2. Joost Arentsen Varsseveld; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Tom Wensink Enschede; 5. Gideon van der Molen Megchelen; 6. Rens Moorman Ootmarsum; 7. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 8. Nick Riddy Veghel; 9. Jop Wensink Bredevoort; 10. Martijn Venterink Losser; 11. Lars Bekhuis Borne; 12. Patrick van Gortel Apeldoorn; 13. Koen van Lochem Ermelo; 14. Rob van den Berghe Enschede; 15. Marco Kok Enter; 16. Roel Siebelink Zutphen; 17. Robert Abrahams Aalten; 18. Tom Kaal Borne;

 

BREEZAND.(2017.04.23)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thijs Zuurbier Julianadorp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Martijn Lust Tuitjenhorn; 4. Glenn van Nierop Hazerswoude; 5. Jack Kuper Dokkum; 6. Ruud Slagter Lutjebroek; 7. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 8. Jos de Haan Hoogwoud; 9. Dennie van der Kooi Franeker; 10. Cor Visser Gytsjerk; 11. Eric Mooij Hoogwoud;

12. Jacco Konijn Hoorn; 13. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 14. Nick Zuidema Delfzijl; 15. Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Jan Sachtleven Den Haag; 17. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 18. Bart Ursem Andijk; 19. Dave Huijsman De Koog Texel; 20. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marieke van Witzenburg Brielle; 2. Femke Markus Zwarte Kat; 3. Melissa van der Peet Den Haag; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Leonie Lubbinge Drachten; 6. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Minke Bakker Monster; 9. Esther Veldman Enschede; 10. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 11. Ivana Tiessens Groningen; 12. Mareille Meijering Stadskanaal; 13. Inge Mostert Delfgauw; 14. Rixt Hoogland Enschede; 15. Marleen Stoel Enschede; 16. Irene Schouten Wervershoof; 17. Quinty Ton Geldermalsen; 18. Roos Markus Zwarte Kat; 19. Vivian van der Wal Leeuwarden; 20. Yvette de Koning Uitgeest;

 

BRUINISSE.(2017.03.25)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Maarten van Trijp Essen.(Bel); 2. Lars van den Berg De Meern; 3. Arvid de Kleijn Herveld; 4. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 5. Peter Merx Warfhuizen; 6. Eloy Raas Hendrikskinderen; 7. Roy Pieters Zwanenburg; 8. Abe Celi Oosterhout; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Robin Wennekes Dodewaard; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 13. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 14. Twan Middelburg De Lier; 15. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 16. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 17. Noah van der Meer Hoek van Holland; 18. Roope Nurmi Finland; 19. Rik Nederlof Breda; 20. Dennis van Leeuwen Poeldijk;

 

BUCHTEN.(2017.06.16)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Benjamin Sydik Wassenberg; 2. Yannick Janssen Beringe; 3. Matthias Bertling Duitsland; 4. Remco Esselaar Stein; 5. Patrick Vogt Duitsland; 6. Luuk van Helden Vlodrop; 7. Rick Craenen Nederweert; 8. Hardy Zimmermann 9. Jan-Miklas Junger Duitsland; 10. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 11. Remco Snippe Munstergeleen; 12. Giel Meesen Susteren; 13. Ashley Mackay Landgraaf; 14. Roel van der Stegen Sittard; 15. Maarten Schoemaker Nijmegen; 16. Roy Steuten Ell 17. Jandre Storm Zuid-Afrika; 18. Bas Peters Heythuysen; 19. Abe Celi Oosterhout; 20. Robert Solberg Neerbeek;

Nieuwelingen: 1. Tim Neffgen Duitsland; 2. Daan Martens Belgie; 3. Remon Delnoije Mechelen; 4. Lars Zoomers Maastricht; 5. Michael Bervoets Heusden; 6. Devin van Zande 7. Dante Dhondt Liedekerke; 8. Tom Smeets Reuver; 9. Marx Niklas Duitsland; 10. Frans Ledoux Landgraaf; 11. Tristan van Roy Belgie; 12. Kjell de Jager Barendrecht; 13. Tom Bode Duitsland; 14. Nick Thoolen Weert; 15. Daan Steffens Borne; 16. Thijs van Beek Geldrop; 17. Niels Luiten Brunssum; 18. Bowen Adriaans Stein; 19. Luuk Cox Buchten; 20. Jens van Korven Diessen;

 

CHAAM.ACHT VAN.(2017.07.26)

Beroepsrenners: 1. Christopher Froome 2. Bauke Mollema 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 5. Raymond Kreder Oudenbosch; 6. Timo Roosen Goirle; 7. Nick van der Lijke Rotterdam; 8. Sam Oomen Tilburg; 9. Koen de Kort Arans; 10. Sjoerd van Ginneken Heerle; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Peter Schulting Emmeloord; 13. Jarno Gmelich Meijling Almere; 14. Stan Godrie Zundert; 15. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 16. Jason van Dalen s-Gravenzande; 17. Luuc Bugter Nijmegen; 18. Mitchell Mulhern Heerde; 19. Jens Adams 20. Maarten van Trijp Essen.(Bel);

Elite/Beloften: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Mike Terpstra Krommenie; 4. Dylan Newbery Renkum; 5. David van Eerd Breda; 6. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Michel Stroosnijder Hansweert; 8. Robin Lowik Vriezenveen; 9. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 10. Lieven Anthonise Dordrecht; 11. Lorenzo Harbers Nijverdal; 12. Robbie Gevers Schijndel; 13. Ramon Vleugel Goes; 14. Bart Dielissen Breda; 15. Ronan van Zandbeek Schijndel; 16. Youp Havermans Rotterdam; 17. Bart Lemmen Utrecht; 18. Jasper Bugter Elden; 19. Tim Groot Bovenkarspel; 20. Patrick Bos Deventer;

Junioren: 1. Lars Oreel Goes; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Timo de Jong Goes; 4. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 5. Luuk van Gestel Moergestel; 6. Jord Baak Dronten; 7. Alain Broos Baarle-Nassau; 8. Rick Pluimers Enter; 9. Remco de Jong Rijen; 10. Rick Burgmans Westerhoven; 11. Jelle Bootsveld Heino; 12. Kevin Haest Rijsbergen; 13. Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal Maleisie: 14. Wim Wittenberg Herveld; 15. Tom van den Berg Helmond; 16. Koen van Helvoirt Erp; 17. Tim Bierkens Stampersgat; 18. Frank Stijger Honselersdijk; 19. Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim Maleisie; 20. Muhamad Nurfitri Bin Rosli Maleisie;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Dylan Strik Heerlen; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 5. Arjan Poleij Kruiningen; 6. James Potter Soest; 7. Ian Spenkelink Nijverdal; 8. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 9. Wouter van de Weerdhof Lobith; 10. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 11. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 12. Pieter Prosman Zaltbommel; 13. Ole Veenhuis Westwoud; 14. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 15. Lars Hohmann Oosterhout; 16. Xander van Dijk Roosendaal; 17. Muhammad Ibni Hissham Bin Abd Rauf Maleisie; 18. Wouter Hopmans Hoogerheide; 19. Ward de Schepper Wagenberg; 20. Redmar Dijkman Lutjegast;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marianne Vos Babyloniënbroek; 2. Anna van der Breggen Zwolle; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Grace Brown 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Melanie Klement Diphoorn; 7. Emilie Moberg Noorwegen; 8. Monique van de Ree Etten-Leur; 9. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 10. Maaike Boogaard Zwaag; 11. Henriëtta Colborne Engeland; 12. Femke van Kessel Delft; 13. Jessie Hodges 14. Puck Moonen Liempde; 15. Verena Eberhardt Duitsland; 16. Céline van Houtum Den Dungen; 17. Demi de Jong Ossendrecht; 18. Jessica Pratt 19. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 20. Bianca Lust Oostzaan;

Junior-Vrouwen-Nieuwling/Meisjes: 1. Lorena Wiebes Mijdrecht; 2. Susanne Meistrok Elshout; 3. Charlotte Kool Kortenhoef; 4. Nienke Wasmus Den Hoorn; 5. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 6. Lonneke Uneken Veendam; 7. Ilse Grit Zwolle; 8. Maike van der Duin Assen; 9. Marit Cent Goor; 10. Amber van der Hulst Hazerswoude; 11. Berit Huiting Rolde; 12. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 13. Noa Jansen Oosterhout Nb; 14. Mickey Nijkamp Zwolle; 15. Dorien Hoog Antink Ochten; 16. Lisa van Helvoirt Erp; 17. Anne de Ruiter Polsbroek; 18. Lieke van der Draaij Dordrecht; 19. Anouk Spies Wageningen; 20. Lieke Lap Dronten;

Amateurs: 1. Guus de Graauw Etten-Leur; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Roy Guequierre Tholen; 4. Jasper Verkuijl Baarn; 5. Germon Peeters Tilburg; 6. Roeland Mennink Utrecht; 7. Jasper Nijkamp Zwolle; 8. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 9. Arthur Rutte Haarlem; 10. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 11. Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Jorre van der Bij Utrecht; 13. Sander Boerkamp Amsterdam; 14. Edwin Krijgh Dieren; 15. Rein Falke Amsterdam; 16. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 17. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 18. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 19. Robert van Dalen Giessen; 20. Henk de Jong Nieuwveen;

 

DE LIER.(2017.08.08)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Marvin van Spronsen Monster; 5. Luuk van der Wal De Lier; 6. Rik Wielink Apeldoorn; 7. Paul Helderman Naaldwijk; 8. Mitchell Huenders Maarn; 9. Ide Schelling Den Haag; 10. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 11. Bob Wubben De Lier; 12. Nick van der Meer Honselersdijk; 13. Erik Groen Apeldoorn; 14. Sven van Luijk Naaldwijk; 15. Jos Koop Delft; 16. Nick Zuidewind Lisse; 17. Daniël Langereis Delft; 18. Wieger van der Schaaf Den Haag; 19. Wouter de Groot Delft; 20. Jaco van Beusichem Hoek van Holland;

Junioren: 1. Carlo van den Berg De Lier; 2. Marijn van den Berg De Meern; 3. Stef Zeestraten Pijnacker; 4. Nick Brabander Honselersdijk; 5. Casper Hordijk Rotterdam; 6. Freek Middelburg De Lier; 7. Sven Vijverberg Naaldwijk; 8. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 9. Ivar Immerzeel Wilnis; 10. Frank Stijger Honselersdijk; 11. Mick Kemper Volendam; 12. Herman Brinkman Rotterdam; 13. Markus Meerbeek Naaldwijk; 14. Rick Veenhoven Oostzaan; 15. Lars Mastebroek Barneveld; 16. Frank van den Broek Voorhout; 17. Mohamed Rayes Utrecht; 18. Niall Tilli Amsterdam; 19. Kevin Reuvers Zevenbergen; 20. Robin Kuijvenhoven De Lier;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Hidde van Veenendaal Dongen; 3. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 4. Quinten Buijs De Lier; 5. Pieter Prosman Zaltbommel; 6. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Joris Kroon Schalkwijk; 8. Michiel de Veld Rotterdam; 9. Martijn Rasenberg Terheyden; 10. Jens Pronk De Rijp; 11. Luc van der Hoeven Wateringen; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Gianni Pavone Steenbergen; 14. Louk van den Bos Vlijmen; 15. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 16. Steijn Willemsen Rotterdam; 17. Koert van Oosten Gouda; 18. Casper Polet Katwijk; 19. Lance Huenders Almere; 20. Serginho Wilshaus Haarlem;

 

DE WIJK.(2017.05.20)

Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Sanne Bouwmeester Westerbork; 2. Annet Pit Deventer; 3. Ivana Tiessens Groningen; 4. Judith Bloem Apeldoorn; 5. Rixt Hoogland Enschede; 6. Gina Hofland Krimpen aan de IJssel; 7. Daniëlle Bekkering Den Ham; 8. Nynke Pellikaan Den Andel; 9. Karin van Leeuwen Meerkerk; 10. Tessa Bergsma Leeuwarden; 11. Lisanne Roelofs Enschede; 12. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 13. Kelley Hess Groningen; 14. Sterre Jonkers Emmen; 15. Michelle Poot Tzum; 16. Helma de Jong Haulerwijk; 17. Dyann Veenstra Emmen; 18. Aniek Sikma Buitenpost; 19. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 20. Marit ten Kampe Holten;

Junior-Vrouwen: 1. Femke Beuling Emmeloord; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Tamara de Graaf Apeldoorn; 4. Iris Ton Waskemeer; 5. Marit Cent Goor; 6. Eva Jonkers Staphorst; 7. Mischa Bredewold Hoogland; 8. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 9. Iris van der Kolk Nieuwleusen; 10. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 11. Rienke ten Have Harreveld; 12. Luna Jonkers Emmen; 13. Celine Klootwijk t Loo-Oldebroek; 14. Sybine Poot Tzum;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Berit Huiting Rolde; 3. Ilse Grit Zwolle; 4. Lieke Nooijen Coevorden; 5. Rixt Tol Hasselt; 6. Maike van der Duin Assen; 7. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 8. Marlies Vos Aalden; 9. Iris Schultinga Zuidlaren; 10. Petra Welmers Dronten; 11. Rose Kloese Emmen; 12. Hedwig de Jong Feanwalden; 13. Mirjam Braam Assen; 14. Anouk Dekker Echten; 15. Tjitske Eppinga Smilde; 16. Marcha Lich Aalden; 17. Sanne Prins Wierden; 18. Anne Bekhuis Hengelo; 19. Kyra Velner Rossum; 20. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond;

 

DE WILP.(2017.07.01)

Elite/Beloften.Criterium: 1. Paul de Haan Meedhuizen; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Henk Bos Drachten; 4. Bram Verweij Haren Gn; 5. Andries Weening Kootstertille; 6. Luuk van der Meer Texel; 7. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 10. Johan Knol Bakkeveen; 11. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 12. Bas Tietema Zwolle; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Wessel Piersma Groningen; 15. Rutger van der Meer Stiens; 16. Ruben Hoekstra Heerenveen; 17. Sander Iwema Hooghalen; 18. Marc de Bruin Groningen; 19. Eit Visser De Wilp; 20. Allard Neijmeijer Groningen;

Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 2. Bas Tietema Zwolle; 3. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 4. Johan Knol Bakkeveen; 5. Paul de Haan Meedhuizen; 6. Wessel Piersma Groningen; 7. Pim Cazemier Den Horn; 8. Henk Bos Drachten; 9. Tom Jansen Steenbergen; 10. Allard Neijmeijer Groningen; 11. Bram Verweij Haren Gn; 12. Martijn Dijkstra De Knipe; 13. Daan Besteman Groningen; 14. Toni Ballester Llobera 15. Jelle Wolsink Hengelo ov; 16. Jasper Bovenhuis Staphorst; 17. Björn Bakker Wijnjewoude; 18. Frank Thomson Groningen; 19. Rutger van der Meer Stiens; 20. Ronald Kruijer Heerenveen;

Amateurs/Sportklasse.Criterium: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Albert Tuin Staphorst; 3. Bas Bosma Meppel; 4. Karsten Veen Westerlee; 5. Rob Wessels Rotterdam; 6. Jan Bloemert Zwartsluis; 7. Gerard Haasjes Staphorst; 8. Hans Groenhoff Groningen; 9. Arjan Elferink Veenhuizen; 10. Harko Kievit Leek; 11. Mitchel Steenhof Ureterp; 12. Cor Visser Gytsjerk; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Steven Willemsen Groningen; 15. Egon Nanninga Lelystad; 16. Sybren Welling Groningen; 17. Arjan Douma Buitenpost; 18. Matthijs Dijkstra Groningen; 19. Sent Tissingh Groningen; 20. Erik Huisman Groningen;

Amateurs/Sportklasse.Eindklassement: 1. Harko Kievit Leek; 2. Steven Willemsen Groningen; 3. Arjan Elferink Veenhuizen; 4. Tsjerk Rozema Groningen; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Cor Visser Gytsjerk; 7. Dennis Steverink Assen; 8. Chris van der Vegt Assen; 9. Karsten Veen Westerlee; 10. Binne-Pier de Haan Oudega; 11. Mart Menger Noordhorn; 12. Gerard Haasjes Staphorst; 13. Barry Porsius Lelystad; 14. Hans Groenhoff Groningen; 15. Arjan Douma Buitenpost; 16. Jan Terpstra Drachten; 17. Johan Betten Groningen; 18. Bas Bosma Meppel; 19. Arthur Helder Ommen; 20. Arjen Bos Bolsward;

 

DEDEMSVAART.(2017.08.01)

Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Dennis Steverink Assen; 3. Rob van den Berghe Enschede; 4. Martijn Lust Tuitjenhorn; 5. Binne-Pier de Haan Oudega; 6. Bas Bosma Meppel; 7. Rob Wessels Rotterdam; 8. Arthur Helder Ommen; 9. Bert Lip Hardenberg; 10. Egon Nanninga Lelystad; 11. Patrick Reinders Enschede; 12. Rochéz Harbers Nijverdal; 13. Siebe Vrieswijk Deventer; 14. Martijn Venterink Losser; 15. Rens Moorman Ootmarsum; 16. Michiel Derksen Oldenzaal; 17. Nick Zuidema Delfzijl; 18. Jos Bouw Bovensmilde; 19. Dick Kinket Hattem; 20. Pim Poortinga Kampen;

 

DELFZIJL.(2017.08.27)

Elite/Beloften: 1. Peter Merx Warfhuizen; 2. Bram Verweij Haren Gn; 3. Henk Bos Drachten; 4. Adrie Lindeman Assen; 5. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 6. Niels Goeree Borger; 7. Rutger van der Meer Stiens; 8. Andries Weening Kootstertille; 9. Sander Iwema Hooghalen; 10. Jurgen Timmerman Dronten; 11. Tim Weerkamp Groningen; 12. Justin Kloese Emmen; 13. Rick Goeree Borger; 14. Frank Thomson Groningen; 15. Cor van Leeuwen Borger; 16. Björn Bakker Wijnjewoude; 17. Tom Jansen Steenbergen; 18. Pascal Aandewiel Amsterdam; 19. Harry Sweering Sneek; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Sybren Welling Groningen; 2. Jan Terpstra Drachten; 3. Gerben Oldenkamp Zandhuizen; 4. Arjen Bos Bolsward; 5. Richard Doggen Groningen; 6. Dennis Steverink Assen; 7. Bas Rijs Alkmaar; 8. Jan Hekman Norg; 9. Cor Visser Gytsjerk; 10. Arjen van der Veen 11. Hemmo Boven Schildwolde; 12. Tom Terpstra Groningen; 13. Harko Kievit Leek; 14. Mark Gjaltema Leeuwarden; 15. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 16. Marcel Weinans Roden; 17. Matthijs Dijkstra Groningen; 18. Binne-Pier de Haan Oudega; 19. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 20. Mitchel Steenhof Ureterp;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Ivana Tiessens Groningen; 2. Meike Uiterwijk Winkel Echten; 3. Isabel Tambach Assendelft; 4. Nynke Pellikaan Den Andel; 5. Bianca Bakker Wijnjewoude; 6. Tamara van der Horst Hasselt; 7. Emma Boogaard Zwaag; 8. Marthe Roose Enumatil; 9. Mareille Meijering Stadskanaal; 10. Daniëlle Bekkering Den Ham; 11. Sanne Bouwmeester Westerbork; 12. Helma de Jong Haulerwijk; 13. Manon de Boer Leeuwarden; 14. Michelle Poot Tzum; 15. Chantal Hendriks Heerenveen; 16. Bettina Zijlstra Groningen; 17. Hanna de Jong Groningen; 18. Anneke Dijkstra Olterterp; 19. Jacqueline Postma Hoorn; 20. Pernilla van Rozelaar Medemblik;

 

DEN HAAG.HSK TRIAS.(2017.04.30)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Piotr Havik Bergambacht; 2. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 3. Coen van Kleef Schipluiden; 4. Jaap van der Meij Katwijk;

5. Max van de Water Amsterdam; 6. Rik Nederlof Breda; 7. Robert Berk Pijnacker; 8. Gino Bonemeijer Nootdorp; 9. Wouter de Groot Delft; 10. Bouwe Boonstra Rotterdam; 11. Pim Achterkamp Rotterdam; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Dennis Souverein Haarlem; 14. Rick Smit t Harde; 15. Pim van de Klundert Woensdrecht; 16. Bas de Bruin Uithoorn; 17. Tom Wijfje Ter Aar; 18. Patrick van Nunen Barendrecht; 19. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 20. Ruben Hoekstra Heerenveen;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Martin van Rij Zuidland; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Ruud Coers Grootebroek; 5. Gijs Nederlof Kamerik; 6. Michele Somers Spijkenisse; 7. Christian Kuikstra Heenvliet; 8. Patrick Stengs Beverwijk; 9. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 10. Bastian de Jong Hoorn; 11. Henri Spijkers Den Haag; 12. Gabor Blom s-Gravenhage; 13. André Kraan Gouda;

14. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 15. Marco Postma Almere; 16. Fedor Hes Utrecht; 17. Sander Nijhof Apeldoorn; 18. André Mook Den Haag; 19. Arnout Rijpkema Nieuwegein; 20. Jeroen Wieringa s-Gravenhage;

 

DEN HAAG.UITHOF.(2017.09.24)

Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse Grit Zwolle; 2. Anna van Wersch Tilburg;

3. Rosan Koper Heemskerk; 4. Daniek Hengeveld Nootdorp; 5. Ilsa Kluit Beets; 6. Malena van Dam Haastrecht; 7. Denice Keesman Velserbroek; 8. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 9. Marit Wasmus Den Hoorn; 10. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 11. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 12. Anne Tom Den Haag; 13. Iris de Boer Zaandam; 14. Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Dylan Strik Heerlen; 4. Jordan Habets Sint-Geertruid 5. Bram Leerkes Twello; 6. Koert van Oosten Gouda; 7. Erwin Smit Wervershoof; 8. Wouter Zwaan Bodegraven; 9. Loe van Belle Zoetermeer; 10. Niels Luiten Brunssum; 11. Daan Douven Herten; 12. Lance Huenders Almere; 13. Bowen Adriaans Stein; 14. Tristan Kool Purmerend; 15. Jody Jochems Sint Anthonis; 16. Tom Smeets Reuver; 17. Kevin Arrammach Maastricht; 18. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 19. Redmar Dijkman Lutjegast; 20. Nick Thoolen Weert;

 

DEN HELDER.(2017.04.17)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thijs Zuurbier Julianadorp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 4. Raymond Bakker Den Helder; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Bas Bervoets Hoogwoud; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Erwin Beckers Julianadorp; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Joris de Boer Winkel; 11. Dave Huijsman De Koog Texel; 12. Dennie van der Kooi Franeker; 13. Yarwin van Straalen Den Helder; 14. Sebastiaan Sebregts Anna Paulowna; 15. Eric Mooij Hoogwoud; 16. Rene Smits Purmerend; 17. Ming-ko Sun Den Helder; 18. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 19. Bart Ursem Andijk; 20. Spike Huisman Amsterdam;

 

DEURNE-ZEILBERG.(2017.07.28)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbie van Bakel Deurne; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Ramon van Bokhoven Tilburg; 6. Daan Meijers Dongen; 7. Jorn Buning Alkmaar; 8. Robbie Gevers Schijndel; 9. Hans Dilling Nijmegen; 10. Willem Bok Maren-Kessel; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Tom Jansen Steenbergen; 13. Marc Janssen Ede; 14. Wouter de Groot Delft; 15. Koen van Baardewijk Roosendaal; 16. Bryan Bouwmans Gemert; 17. Edwin Arts Helmond; 18. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 19. Sieben Wouters Zundert; 20. Jordi Steenbakkers Boxtel;

 

DIDAM.(2017.06.14)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 2. Luuc Bugter Nijmegen; 3. Patrick Bos Deventer; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Mitchell Huenders Maarn; 6. Jelle Wolsink Hengelo ov; 7. Melvin van Zijl Harderwijk; 8. Piotr Havik Bergambacht; 9. Rik Wielink Apeldoorn; 10. Roy Eefting Apeldoorn; 11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Frank Visser Utrecht; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Nick Lubbers s-Heerenberg; 15. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Edwin Wielink Twello; 18. Eddy van IJzendoorn Tiel; 19. Ruben Wieberdink Elburg; 20. Nick Kweldam Aalten;

Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Tim Jansen Rheden; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Edwin Krijgh Dieren; 8. Hans Vonk Arnhem; 9. Peter Makkink Hengelo Gld; 10. Timothe Ceresa 11. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 12. Jeroen Jansman Oosterbeek; 13. Bart Nap Lopik; 14. Sander Nijhof Apeldoorn; 15. Gert Bosman Wijhe; 16. John Zennipman Zutphen; 17. Iwan Bourgonje Vaassen; 18. Adrie Frijters Wageningen; 19. Roel Siebelink Zutphen; 20. Niek Olde Meule Hengelo;

 

DOETICHEM.(2017.08.13)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Kars Jansman Hellendoorn; 3. Sam Gademan Beek; 4. Joren Bloem Brummen; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Rens Moorman Ootmarsum; 7. Bobby Mellendijk Groenlo; 8. Lee Masters 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Martijn de Groot Gorinchem; 11. Rochéz Harbers Nijverdal; 12. Nick Zuidema Delfzijl; 13. Bas Bosma Meppel; 14. Dion Koot Steggerda; 15. Joost Arentsen Varsseveld; 16. Gijs Vierling Doorwerth; 20. Joren Bronkhorst Gorinchem;

Masters 40+: 1. Patrick Somsen Aalten; 2. Jan Weevers Vorden; 3. Stan Janssen Goch; 4. Gijs Nederlof Kamerik; 5. Michel Klarenbeek Dieren; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Dick Kinket Hattem; 8. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 9. Michel Warlich Heerde; 10. Marco Schenk Aalten; 11. John Zennipman Zutphen; 12. Jos Kaal Didam; 13. Gert Bosman Wijhe; 14. Federico de Marco Almere; 15. Patrick Grunder Oldenzaal; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Ynte de Vries Deventer; 19. Dirk Jan Veldhorst Breedenbroek; 20. Ernst Ogink Deventer;

 

DOMMELEN.(2017.03.26)

Nieuwelingen: 1. Lars Boven Reutum; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Dylan Strik Heerlen; 4. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 5. Sieb van Gorp Bergeijk; 6. Bram Leerkes Twello; 7. Louk van den Bos Vlijmen; 8. Noah Vreeswijk Someren; 9. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 10. Joep van Engelen Tilburg; 11. Mike Schuch Leek; 12. Bas Scheffer Wierden; 13. Ole Veenhuis Westwoud; 14. Rick Hezeman Apeldoorn; 15. Steyn Lamberink Bergentheim; 16. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 17. Kevin Arrammach Maastricht; 18. Keigo Sweens Goirle; 19. Casper Polet Katwijk; 20. Thijs van Beek Geldrop;

Nieuweling-Meisjes: 1. Iris Verschuren Streefkerk; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Joan de Bruyn Bergeijk; 4. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 5. Lisa van Helvoirt Erp; 6. Nina Spapen Rijen; 7. Lisa Dorussen Beuningen; 8. Dorien Hoog Antink Ochten; 9. Julia Kramer Borkel en Schaft; 10. Fabiënne Kool Kortenhoef; 11. Malena van Dam Haastrecht; 12. Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn; 13. Lorraine Röge Alphen aan den Rijn; 14. Silke Smulders Loon op Zand; 15. Samira van Zuthem Zwolle; 16. Lonneke Geraerts Luyksgestel; 17. Iris Hoog Antink Ochten; 18. Borg Senneker Breda; 19. Maud Adriaansen Dordrecht; 20. Nathalie Elzinga De Westereen;

 

DORDRECHT.(2017.09.02)

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jos Koop Delft; 2. Jarri Stravers Groot-Ammers; 3. David Dekker Hedel; 4. Melle Meeuwisse Boskoop; 5. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 6. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Erik Kramer Breda; 8. Antonie van Noppen Ridderkerk; 9. Sven van Luijk Naaldwijk; 10. Lehvi Braam Dodewaard; 11. Niels van der Pijl Wageningen; 12. Hans Dilling Nijmegen; 13. Willem Bok Maren-Kessel; 14. Derek Heek Montfoort; 15. Jordi Talen Spijkenisse; 16. Jacob Buijk Hardinxveld-Giessendam; 17. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 18. Jorrit Walgien Amersfoort; 19. Martijn Veling Utrecht; 20. Bas van der Kooij Maassluis;

Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Menno Gobielje Gouda; 2. Arje de Waard Dordrecht; 3. Martijn Harteloh Dordrecht; 4. Robert de Poel Dordrecht; 5. Edwin de Graaff De Kwakel; 6. John Eggers Ridderkerk; 7. Marco Middelburg De Lier; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 10. Maikel Govaarts Drunen; 11. Jorrit Noppen Dordrecht; 12. Adrie Frijters Wageningen; 13. Wilfred Harbers Putten; 14. Ferry de Vendt Rhoon; 15. Nils ten Brinke Apeldoorn; 16. Sander Lodder Ridderkerk; 17. Bert van der Klooster Ridderkerk; 18. Lars Rietveld Oudewater; 19. Tony Reijtenbagh Zuidland; 20. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage;

 

DORDRECHT.CRITERIUM.(2017.04.29)

Junior-Vrouwen: 1. Susanne Meistrok Elshout; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Roos Markus Zwarte Kat; 4. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 5. Nienke Wasmus Den Hoorn; 6. Isabel Tambach Assendelft; 7. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 8. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 9. Mischa Bredewold Hoogland; 10. Lieke van der Draaij Dordrecht; 11. Iris Ton Waskemeer; 12. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 13. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 14. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 15. Verena Batenburg Piershil; 16. Mirjam Stolze De Lier; 17. Sanne Vermeer Dodewaard; 18. Lotte Beukers Monster; 19. Ilse Nasveld Abbenbroek; 20. Dieke Hendriks Vught;

Nieuweling-Meisjes: 1. Daniek Hengeveld Nootdorp; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Rosan Koper Heemskerk; 6. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 7. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 8. Berit Huiting Rolde; 9. Sanne de Jonge Tweede Exloërmond; 10. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 11. Leonie Bos s-Gravendeel; 12. Femke Gerritse Rosmalen; 13. Marit Wasmus Den Hoorn; 14. Judith Stolze De Lier; 15. Rixt Tol Hasselt; 16. Lieke Janssen Panningen; 17. Anna van Wersch Tilburg; 18. Julia Kramer Borkel en Schaft; 19. Ruth van Hulst Zwolle; 20. Oriana Soerewijn Velserbroek;

 

DRACHTERSCOMPAGNIE.(2017.06.17)

Elite/Beloften: 1. Roy Eefting Apeldoorn; 2. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 3. Hartthijs de Vries Kollum; 4. Marc de Bruin Groningen; 5. Lorenzo Harbers Nijverdal; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7. Rutger van der Meer Stiens; 8. Robin Lowik Vriezenveen; 9. Gerco Pastoor Eemdijk; 10. Rick Smit t Harde; 11. Chiel Breukelman Gramsbergen; 12. Sander Iwema Hooghalen; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Niels Goeree Borger; 15. Tom Wijkel Exloo; 16. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 17. Sjors Beukeboom Paterswolde; 18. Melvin van Zijl Harderwijk; 19. Ruben Hoekstra Heerenveen; 20. Tim Groot Bovenkarspel;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Tessa Neefjes Wervershoof; 2. Mareille Meijering Stadskanaal; 3. Judith Bloem Apeldoorn; 4. Paulien Koster Delfstrahuizen; 5. Ingeborg Kreuze Assen; 6. Nynke Pellikaan Den Andel; 7. Anne Marijn van der Graaf Groningen; 8. Sanne Westerveld Groningen; 9. Wendy Oosterwoud Ureterp; 10. Marielle Petter Giethoorn; 11. Liena de Jong Ubbena; 12. Jolanda van der Ende Epe; 13. Melissa Steenhof Drachten; 14. Dyann Veenstra Emmen; 15. Aniek Sikma Buitenpost; 16. Daniëlle Bekkering Den Ham; 17. Vivian van der Wal Leeuwarden; 18. Nienke Smit Zuidwolde.Dr; 19. Hanna de Jong Groningen; 20. Marthe Roose Enumatil;

 

DRIEBERGEN.(2017.06.01)

Amateurs: 1. Tim Nederlof Breukelen; 2. Martijn Broekman Utrecht; 3. Frank Visser Utrecht; 4. Christiaan de Rijk De Meern; 5. Luuk Schuurmans Utrecht; 6. Jeroen Akkerman Almere; 7. Martijn Lust Tuitjenhorn; 8. Bram Dissel Tilburg; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Danny Vrolijk Schipluiden; 11. Han van de Poppe Utrecht; 12. Andre Grootveld Zoetermeer; 13. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 14. Sven Roggeveen Utrecht; 15. Lex Ligtenberg Utrecht; 16. Henk de Jong Nieuwveen; 17. Michel Reinhard IJsselstein; 18. Egon Nanninga Lelystad; 19. Marco van Bon Amsterdam; 20. Daniël Bijlenga Arnhem;

Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Wilfred Harbers Putten; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Joel Verlee Sleeuwijk; 5. Pieter Broeren Utrecht; 6. Antoine Moonen Cuijk; 7. Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 8. Coen Emmer Amsterdam; 9. Bart Streefkerk Ameide; 10. Martijn Korstanje Utrecht; 11. Ard Veneman Utrecht; 12. Adrie Frijters Wageningen; 13. Mark Sikking Odijk; 14. Casper Pruijn Sintmaartensbrug; 15. Rodrick de Munnik Utrecht; 16. Marcel Kranenburg Apeldoorn; 17. Arjan Seunninga Ede; 18. Tijs Westendorp Nijmegen; 19. Johnny van den Berg Beuningen; 20. Arnout Rijpkema Nieuwegein;

 

DRIEL.( 2017.07.02 )

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Wim Wittenberg Herveld; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Jeroen Luijks Nijmegen; 4. Wesley Pieterse Arnhem; 5. Jasper Nijkamp Zwolle; 6. Ron Bol Utrecht; 7. Jarco van Binsbergen Herveld; 8. Martijn Venterink Losser; 9. Jeroen Rebel Geldrop; 10. Bas van Boven Utrecht; 11. Michel Reuser Dieren; 12. Thijs van der Bijl Lent; 13. Mitchell Vink Veenendaal; 14. Haiko Peters Vianen Nb; 15. Fernand Cools Utrecht; 16. Eric van de Meent Lent; 17. Martijn Broekman Utrecht; 18. Mario Willemsen Huissen; 19. Gijs Nederlof Kamerik; 20. Martijn Koert Duiven;

Junioren-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Eva Jonkers Staphorst; 2. Tessa Paardekooper Groenlo; 3. Dorien Hoog Antink Ochten; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Sofie van Rooijen Driel; 6. Lisa van Helvoirt Erp; 7. Ruth van Hulst Zwolle; 8. Lisa Dorussen Beuningen; 9. Ilse Pluimers Enter; 10. Anouk Spies Wageningen; 11. Rose Kloese Emmen; 12. Melanie van Putten Hagestein; 13. Lora Bonthuis Ingen; 14. Sanne Vermeer Dodewaard;

15. Iris Verschuren Streefkerk; 16. Anoek Kuijpers Gilze; 17. Isa Pieterse Amersfoort; 18. Sara Mustonen Lichan Zweden; 19. Elne Owen Zuid-Afrika; 20. Lisette Schoon Best;

 

DRONTEN.(2017.04.08)

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik Egberink Bussum; 2. Martin van Plateringen Almere; 3. Rens Moorman Ootmarsum; 4. Albert Tuin Staphorst; 5. Andreas Verwaal Apeldoorn; 6. Maarten Vierhout Nunspeet; 7. Jordy Beuker Huizen; 8. Rafaël Spier Loosdrecht; 9. Lars Bekhuis Borne; 10. Guido Benthem Velp; 11. Rochéz Harbers Nijverdal; 12. Kelvin Dekker Maastricht; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Gerard Haasjes Staphorst; 15. Maarten van Zanten Apeldoorn; 16. Dick Kinket Hattem; 17. Erik Huisman Groningen; 18. Carlo Kop Almere; 19. Marco van Dijken Appingedam; 20. Nils ten Brinke Apeldoorn;

 

DUIZEL.(2017.07.31)

Elite/Beloften: 1. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 2. Oscar van Wijk Wormer; 3. Robbert de Greef Geldrop; 4. Peter Schulting Emmeloord; 5. Lieven Anthonise Dordrecht; 6. Coen van Kleef Schipluiden; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Joey van Rhee Nijverdal; 9. David Dekker Hedel; 10. Mike Terpstra Krommenie; 11. Jos Koop Delft; 12. Sjoerd Bax Almkerk; 13. Yannick Vrielink Zutphen; 14. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 15. Bart Dielissen Breda; 16. Lars van de Vall Heemstede; 17. Pim de Beer Bakel; 18. Robbie Gevers Schijndel; 19. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 20. Tom Jansen Steenbergen;

Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Ymke Stegink Heusden; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Lizzy Witlox Eindhoven; 4. Jessie Hodges 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Melissa van der Peet Den Haag; 8. Hanneke Mulder Utrecht; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Ayesha McGowan 11. Willemiek Meinders Dronten; 12. Femke Geeris Geldrop; 13. Judith Bloem Apeldoorn; 14. Maddy Ward 15. Carleen Baas Bladel; 16. Kirsten Westerhuis Leersum; 17. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 18. Esther Meisels 19. Eveline de Groot Zoetermeer; 20. Tessa Hoogma Utrecht;