PUNTENKLASSEMENT NIEUWELING VROUW

 

PLAATS

NAAM RENSTER

PUNTEN

1

Eline van Rooijen ( 2e Jaars )( Woerden )

594

2

Noa de Haan ( 2e Jaars )( Terschuur )

533

3

Ilse Grit ( 2e Jaars )( Zwolle )

532

4

Maud Rijnbeek ( 1e Jaars )( Limmen )

436

5

Lieke Nooijen ( 2e Jaars )( Coevorden )

434

6

Maike van der Duin ( 2e Jaars )( Assen )

422

7

Daniek Hengeveld ( 1e Jaars )( Nootdorp )

410

8

Mickey Nijkamp ( 1e Jaars )( Zwolle )

410

9

Rosan Koper ( 2e Jaars )( Heemskerk )

392

10

Femke Gerritse ( 2e Jaars )( Rosmalen )

385

11

Sofie van Rooijen ( 1e Jaars )( Driel )

334

12

Nena Vollering ( 2e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

332

13

Malena van Dam ( 1e Jaars )( Haastrecht )

326

14

Joan de Bruyn ( 2e Jaars )( Bergeijk )

304

15

Marit Wasmus ( 1e Jaars )( Den Hoorn )

278

16

Denice Keesman ( 1e Jaars )( Velserbroek )

275

17

Ilse Pluimers ( 1e Jaars )( Enter )

263

18

Fleur Nagtegaal ( 1e Jaars )( Veenendaal )

257

19

Lorraine R¸ge ( 2e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

242

20

Dorien Hoog Antink ( 2e Jaars )( Ochten )

237

21

Lisa van Helvoirt ( 1e Jaars )( Erp )

231

22

Berit Huiting ( 2e Jaars )( Rolde )

225

23

Fleur van der Peet ( 1e Jaars )( Den Haag )

216

24

Sasha Hassoldt ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

212

25

Rixt Tol ( 1e Jaars )( Hasselt )

203

26

Silke Smulders ( 2e Jaars )( Loon op Zand )

183

27

Rosalie van der Wolf ( 2e Jaars )( Oude-Tonge )

179

28

Kiki Janse ( 1e Jaars )( Zaandam )

175

29

Nina Spapen ( 1e Jaars )( Rijen )

166

30

Anna van Wersch ( 2e Jaars )( Tilburg )

165

31

Judith Stolze ( 2e Jaars )( De Lier )

160

32

Iris de Boer ( 1e Jaars )( Zaandam )

156

33

Iris Verschuren ( 1e Jaars )( Streefkerk )

146

34

Tanja van der Drift ( 1e Jaars )( Nij Beets )

133

35

Lisa van der Meer ( 1e Jaars )( s-Gravenzande )

130

36

Iris Schultinga ( 2e Jaars )( Zuidlaren )

126

37

Pien Limpens ( 2e Jaars )( Obbicht )

122

38

Lieke Janssen ( 1e Jaars )( Panningen )

118

39

Lisa Dorussen ( 2e Jaars )( Beuningen )

118

40

Donja Lombaerts ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

113

41

Sanne de Jonge ( 2e Jaars )( Tweede Exlo┘rmond )

111

42

Lauraine Wijnhorst ( 2e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

104

43

Petra Welmers ( 1e Jaars )( Dronten )

104

44

Puck Pieterse ( 1e Jaars )( Amersfoort )

104

45

Fabi┘nne Kool ( 2e Jaars )( Kortenhoef )

101

46

Ruth van Hulst ( 2e Jaars )( Zwolle )

98

47

Anne Tom ( 2e Jaars )( Den Haag )

91

48

Victoire van Erp ( 1e Jaars )( Berghem )

91

49

Sanne Jongenelen ( 2e Jaars )( Steenbergen )

89

50

Pam Schutten ( 2e Jaars )( Nijverdal )

88

51

Leonie Bos ( 2e Jaars )( s-Gravendeel )

85

52

Desiree Ketting ( 2e Jaars )( Spijkenisse )

82

53

Ilsa Kluit ( 2e Jaars )( Beets )

82

54

Iris Hoog Antink ( 2e Jaars )( Ochten )

75

55

Maud Adriaansen ( 2e Jaars )( Dordrecht )

73

56

Sanne van Heel ( 1e Jaars )( Zaltbommel )

73

57

Nathalie Elzinga ( 2e Jaars )( De Westereen )

71

58

Laura Molenaar ( 1e Jaars )( Oud-Beijerland )

68

59

Rose Kloese ( 2e Jaars )( Emmen )

58

60

Ilse Lingen ( 1e Jaars )( Ouderkerk aan den IJssel )

53

61

Elisa Sern┌ ( 2e Jaars )( Breda )

51

62

Anoek Kuijpers ( 1e Jaars )( Gilze )

47

63

Sofie Duyn ( 1e Jaars )( Hoogwoud )

47

64

Alysha van Neck ( 2e Jaars )( Amstelveen )

45

65

Laura van der Zwaan ( 2e Jaars )( Sliedrecht )

43

66

Lotte Akkermans ( 2e Jaars )( Ossendrecht )

38

67

Marcha Lich ( 1e Jaars )( Aalden )

37

68

Sophie van der Wal ( 2e Jaars )( Hoogkarspel )

36

69

Anouk Dekker ( 2e Jaars )( Echten )

35

70

Danielle Quint ( 1e Jaars )( Deil )

35

71

Hedwig de Jong ( 2e Jaars )( Feanwalden )

35

72

Juliet Eickhof ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

34

73

Oriana Soerewijn ( 1e Jaars )( Velserbroek )

34

74

Tjitske Eppinga ( 1e Jaars )( Smilde )

34

75

Piene Romers ( 2e Jaars )( Rozenburg )

32

76

Shirin van Anrooij ( 1e Jaars )( Kapelle )

32

77

Daphne Kreulen ( 1e Jaars )( Hooghalen )

30

78

Esra van de Kruisweg ( 1e Jaars )( Oldebroek )

30

79

Julia van Bokhoven ( 2e Jaars )( Tilburg )

30

80

Julia van Leeuwen ( 2e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

30

81

Demi van Dijke ( 2e Jaars )( Borssele )

29

82

Marlies Vos ( 2e Jaars )( Aalden )

29

83

Kyra Velner ( 2e Jaars )( Rossum )

27

84

Mirjam Braam ( 2e Jaars )( Assen )

27

85

Sanne Prins ( 2e Jaars )( Wierden )

27

86

Borg Senneker ( 1e Jaars )( Breda )

26

87

Lieke Van Weereld ( 2e Jaars )( Papendrecht )

26

88

Julia Kramer ( 1e Jaars )( Borkel en Schaft )

25

89

Mandy Hesselberth ( 1e Jaars )( Kaatsheuvel )

23

90

Eva Vogelezang ( 2e Jaars )( Rhenen )

21

91

Jewel Paumen ( 2e Jaars )( Einighausen )

21

92

Julia Engberink ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

20

93

Carolien de Bruin ( 1e Jaars )( Zuidbroek )

18

94

Lisa Bouwers ( 1e Jaars )( Assen )

18

95

Lonneke Geraerts ( 1e Jaars )( Luyksgestel )

16

96

Anne Bekhuis ( 2e Jaars )( Hengelo )

15

97

Lotte Jansen ( 1e Jaars )( Dordrecht )

15

98

Stephanie Verhoeven ( 2e Jaars )( Etten-Leur )

15

99

Zonne Jonkers ( 1e Jaars )( Emmen )

12

100

Merel Korstanje ( 1e Jaars )( Tilburg )

10

101

Mirte Klerkx ( 1e Jaars )( Helmond )

9

102

Maaike Vorsteveld ( 2e Jaars )( Ede )

8

103

Marit Berkers ( 1e Jaars )( s-Hertogenbosch )

7

104

Samira van Zuthem ( 2e Jaars )( Zwolle )

7

105

Megan van Norel ( 2e Jaars )( Nijverdal )

4

106

Lieke de Bie ( 1e Jaars )( Waalre )

3

107

Lisanne de Munnik ( 1e Jaars )( Kapelle )

3