PUNTENKLASSEMENT NIEUWELING MAN

 

Plaats

NAAM RENNER

PUNTEN

1

Enzo Leijnse ( 2e Jaars )( Amstelveen )

810

2

Hidde van Veenendaal ( 2e Jaars )( Dongen )

665

3

Owen Geleijn ( 2e Jaars )( Rijsenhout )

590

4

Casper van Uden ( 2e Jaars )( Schiedam )

521

5

Roy Duijvesteijn ( 2e Jaars )( Honselersdijk )

500

6

Bart Klein Nienhuis ( 2e Jaars )( Lichtenvoorde )

432

7

Sten Verzijl ( 2e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

430

8

Bram Leerkens ( 1e Jaars )( Twello )

419

9

Jesse Sytema ( 2e Jaars )( Leusden )

402

10

Lars Boven ( 2e Jaars )( Reutum )

392

11

Axel van der Tuuk ( 2e Jaars )( Assen )

383

12

Olav Kooij ( 2e Jaars )( Numansdorp )

381

13

Dennis Willems ( 2e Jaars )( Boxmeer )

346

14

Thomas Mijnsbergen ( 1e Jaars )( Rotterdam )

322

15

Pim Ronhaar ( 2e Jaars )( Hellendoorn )

316

16

Jim Kes ( 2e Jaars )( Volendam )

292

17

Yoeri Slokkers ( 2e Jaars )( Oud-Vossemeer )

292

18

Salvador Alvarado ( 1e Jaars )( Rotterdam )

288

19

Boris Romers ( 1e Jaars )( Rozenburg )

266

20

Elian Lagendijk ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

258

21

Martijn Rasenberg ( 2e Jaars )( Terheyden )

258

22

Roel van Sintmaartensdijk ( 2e Jaars )( Zuidland )

252

23

Ian Spenkelink ( 2e Jaars )( Nijverdal )

251

24

James Potter ( 1e Jaars )( Soest )

251

25

Dylan Strik ( 2e Jaars )( Heerlen )

247

26

Bodi Del Grosso ( 2e Jaars )( Eelde )

242

27

Lance Huenders ( 1e Jaars )( Almere )

238

28

Melvin Drost ( 2e Jaars )( Veenendaal )

233

29

Stijn Hanegraaf ( 1e Jaars )( Heeswijk-Dinther )

230

30

Luke Verburg ( 2e Jaars )( Schiedam )

210

31

Serginho Wilshaus ( 2e Jaars )( Haarlem )

210

32

Arjan Boshoven ( 2e Jaars )( Spijkenisse )

209

33

Daan Kool ( 2e Jaars )( Zevenhoven )

208

34

Rick Hezeman ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

204

35

Pepijn Reinderink ( 1e Jaars )( Ruurlo )

200

36

Quinten Buijs ( 1e Jaars )( De Lier )

200

37

Arjan Poleij ( 2e Jaars )( Kruiningen )

197

38

Pieter de Groof ( 2e Jaars )( Heeze )

195

39

Erwin Smit ( 1e Jaars )( Wervershoof )

176

40

Thijs Brugging ( 1e Jaars )( Bleiswijk )

170

41

Niek Voogt ( 2e Jaars )( Ouderkerk aan den Amstel )

164

42

Joris Buters ( 1e Jaars )( Nootdorp )

163

43

Joris Kroon ( 2e Jaars )( Schalkwijk )

160

44

Mark de Groot ( 1e Jaars )( Hoeven )

155

45

Sam Meijdam ( 2e Jaars )( Utrecht )

155

46

Simon den Braber ( 2e Jaars )( Woerden )

154

47

Bart van Duren ( 2e Jaars )( Amstelveen )

152

48

Loe van Belle ( 1e Jaars )( Zoetermeer )

151

49

Philip Sijbrandi ( 2e Jaars )( Bolsward )

151

50

Steyn Lamberink ( 2e Jaars )( Bergentheim )

150

51

Jan Wicher Sieders ( 2e Jaars )( Leidschendam )

148

52

Matthijs Varweg ( 2e Jaars )( Hardenberg )

147

53

Lars Romijn ( 1e Jaars )( Apeldoorn )

145

54

Jelte Krijnsen ( 2e Jaars )( Bolsward )

142

55

Pieter Prosman ( 1e Jaars )( Zaltbommel )

140

56

Koert van Oosten ( 1e Jaars )( Gouda )

138

57

Hugo Kars ( 1e Jaars )( Oosterbeek )

136

58

Jamie Prince ( 2e Jaars )( Oud-Vossemeer )

134

59

Emiel Fontijne ( 2e Jaars )( Krimpen aan de IJssel )

132

60

Jens Pronk ( 2e Jaars )( De Rijp )

130

61

Jasper Kraaijenbrink ( 2e Jaars )( Abbenbroek )

126

62

Marijn Maas ( 1e Jaars )( Huijbergen )

125

63

Lars Seldenthuis ( 1e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

120

64

Mike Schuch ( 1e Jaars )( Leek )

120

65

Noah Vreeswijk ( 2e Jaars )( Someren )

119

66

Niels V.d. Gracht ( 1e Jaars )( Annen )

117

67

Jaap Roelen ( 1e Jaars )( Chaam )

116

68

Kjell de Jager ( 1e Jaars )( Barendrecht )

116

69

Luc van der Hoeven ( 2e Jaars )( Wateringen )

116

70

Rick Metselaar ( 2e Jaars )( Hoogeveen )

116

71

Jordan Habets ( 2e Jaars )( Sint-Geertruid )

115

72

Ole Veenhuis ( 1e Jaars )( Westwoud )

114

73

Wouter van de Weerdhof ( 1e Jaars )( Lobith )

109

74

Biko van Mil ( 2e Jaars )( Voorburg )

101

75

Jos Blok ( 1e Jaars )( Gouda )

100

76

Stan van den Bergh ( 2e Jaars )( Oud-Gastel )

99

77

Ward de Schepper ( 2e Jaars )( Wagenberg )

95

78

Yoran Grovenstein ( 2e Jaars )( Amersfoort )

95

79

Louk van den Bos ( 1e Jaars )( Vlijmen )

94

80

Kevin Arrammach ( 2e Jaars )( Maastricht )

93

81

Luca van den Boom ( 2e Jaars )( Boekel )

92

82

Casper Polet ( 2e Jaars )( Katwijk )

91

83

Bart Beks ( 2e Jaars )( Wouw )

90

84

Wessel Mouris ( 1e Jaars )( Baambrugge )

88

85

Bart Bronder ( 1e Jaars )( Abbenbroek )

86

86

Tristan Kool ( 1e Jaars )( Purmerend )

86

87

Tjipke Bosma ( 1e Jaars )( Kollumerzwaag )

85

88

Gianni Pavone ( 2e Jaars )( Steenbergen )

84

89

Michiel de Veld ( 2e Jaars )( Rotterdam )

80

90

Aldert van der Veen ( 2e Jaars )( Wijnjewoude )

79

91

Tom Tiegelaar ( 1e Jaars )( Rotterdam )

78

92

Tom Smeets ( 2e Jaars )( Reuver )

77

93

Xander van Straten ( 1e Jaars )( Sneek )

77

94

Daan Douven ( 1e Jaars )( Herten )

76

95

Lucas Goene ( 2e Jaars )( Veenendaal )

74

96

Tim Winter ( 2e Jaars )( Norg )

74

97

Jody Jochems ( 1e Jaars )( Sint Anthonis )

73

98

Wouter Zwaan ( 2e Jaars )( Bodegraven )

72

99

Bas Scheffer ( 2e Jaars )( Wierden )

71

100

Robin van Oorschot ( 1e Jaars )( Klein-Zundert )

71

101

Jesse Speijers ( 1e Jaars )( Rotterdam )

70

102

Wouter Hopmans ( 2e Jaars )( Hoogerheide )

70

103

Robbert Rasenberg ( 2e Jaars )( Terheyden )

69

104

Sieb van Gorp ( 2e Jaars )( Bergeijk )

69

105

Jonas de Poorter ( 2e Jaars )( Den Haag )

67

106

Jochem Crusio ( 1e Jaars )( Tilburg )

64

107

Levi van Hoften ( 1e Jaars )( Tiel )

63

108

Daan Brouwer ( 1e Jaars )( Jaarsveld )

61

109

Luuk Spijker ( 1e Jaars )( Sleeuwijk )

56

110

Friso Jukema ( 2e Jaars )( Heel )

55

111

Tristan Timmermans ( 2e Jaars )( Yerseke )

55

112

Lars Mulderij ( 2e Jaars )( Pesse )

54

113

Stef Suijker ( 2e Jaars )( Schipluiden )

54

114

G┌ Luiten ( 2e Jaars )( Naarden )

52

115

Ivo Zwaans ( 1e Jaars )( Den Helder )

51

116

Thijn Kluts ( 2e Jaars )( Leiden )

51

117

Daan Schaasberg ( 2e Jaars )( Almere )

49

118

Tristan van Hassel ( 2e Jaars )( Wernhout )

49

119

Dennis van Dijk ( 2e Jaars )( Beek en Donk )

48

120

Gijs Slagter ( 1e Jaars )( Lage Zwaluwe )

48

121

Joran Wiskerke ( 1e Jaars )( s-Heer-Hendrikskinderen )

48

122

Chris van Stralen ( 1e Jaars )( Enkhuizen )

47

123

Christiaan Lubbers ( 2e Jaars )( Winterswijk )

47

124

Max Jansen ( 1e Jaars )( Dordrecht )

47

125

Gabriel Melching ( 1e Jaars )( Rotterdam )

46

126

Erben van Meer ( 2e Jaars )( Nispen )

45

127

Luc Besseling ( 2e Jaars )( Amersfoort )

45

128

Xander van Dijk ( 2e Jaars )( Roosendaal )

45

129

Jip Kramer ( 1e Jaars )( Oosterbeek )

44

130

Ruben Blom ( 2e Jaars )( Tienhoven )

44

131

Steijn Willemsen ( 1e Jaars )( Rotterdam )

44

132

Daan van Wieringen ( 2e Jaars )( Beverwijk )

42

133

Lars Hohmann ( 2e Jaars )( Oosterhout )

41

134

Mathijs de Kok ( 1e Jaars )( Steenbergen )

41

135

Philip Engelenberg ( 2e Jaars )( Amsterdam )

41

136

Mathijs de Blom ( 1e Jaars )( Zeewolde )

39

137

Sammy Berkelder ( 2e Jaars )( Varsseveld )

39

138

Frans Ledoux ( 1e Jaars )( Landgraaf )

38

139

Lars Klugt ( 2e Jaars )( Volendam )

38

140

Jip de Moor ( 2e Jaars )( Amsterdam )

37

141

Lars Zoomers ( 1e Jaars )( Maastricht )

37

142

Tim Hennekam ( 1e Jaars )( Zundert )

37

143

Anthony Vilches-Kolkman ( 1e Jaars )( Haarlem )

36

144

Jonas Franken ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

36

145

Lennart Bult ( 2e Jaars )( Zeist )

36

146

Bas Koops ( 2e Jaars )( Elim )

35

147

Huub Artz ( 1e Jaars )( Wintelre )

35

148

Tom Waldram ( 1e Jaars )( Nieuwerkerk aan den IJssel )

35

149

Beau van Izerloo ( 1e Jaars )( Dordrecht )

34

150

Redmar Dijkman ( 1e Jaars )( Lutjegast )

33

151

Sven Raats ( 2e Jaars )( Amsterdam )

33

152

Bjorn Claassen ( 1e Jaars )( Den Haag )

32

153

Thijs van den Broek ( 2e Jaars )( Gilze )

32

154

Jardi Christiaan van der Lee ( 2e Jaars )( Schiedam )

31

155

Tycho Nomden ( 2e Jaars )( Hoenderloo )

31

156

Tijmen van der Pijl ( 1e Jaars )( Amstelveen )

30

157

Joppe de Heij ( 1e Jaars )( Heteren )

29

158

Wieger G¸bel ( 2e Jaars )( Amstelveen )

29

159

Jans Tigelaar ( 2e Jaars )( Smilde )

28

160

Lars Mengerink ( 2e Jaars )( Breda )

28

161

Tristan Geleijn ( 1e Jaars )( Rijsenhout )

28

162

Warner Stoffers ( 2e Jaars )( Gasteren )

28

163

Pete Uptegrove ( 2e Jaars )( Sint-Michielsgestel )

27

164

Nick Thoolen ( 2e Jaars )( Weert )

26

165

Pim Schenk ( 1e Jaars )( Aalten )

26

166

Jari Kranenburg ( 1e Jaars )( Enschede )

25

167

Jarid van Horik ( 1e Jaars )( Dordrecht )

25

168

Maiko Timmer ( 1e Jaars )( Drachten )

25

169

Rowan Wijfje ( 1e Jaars )( Harmelen )

25

170

Bjorn ten Have ( 2e Jaars )( Harreveld )

24

171

Daan Boersma ( 1e Jaars )( Den Haag )

24

172

Keigo Sweens ( 1e Jaars )( Goirle )

24

173

Niels Huijbregts ( 1e Jaars )( Wernhout )

23

174

Etienne van Poecke ( 1e Jaars )( Nieuw-Vennep )

22

175

Luuk Bierkens ( 1e Jaars )( Stampersgat )

22

176

Niels Luiten ( 1e Jaars )( Brunssum )

22

177

Sam Naberman ( 1e Jaars )( Genemuiden )

22

178

Tim van der Stam ( 2e Jaars )( Bergschenhoek )

22

179

Bram Braat ( 1e Jaars )( Zutphen )

21

180

Joppe van der Weerdt ( 2e Jaars )( Amsterdam )

21

181

Remon Delnoije ( 2e Jaars )( Mechelen )

21

182

Stef ter Laak ( 2e Jaars )( Veenendaal )

21

183

Timo de Zeeuw ( 1e Jaars )( Molenaarsgraaf )

21

184

Yaron Buteijn ( 2e Jaars )( Nieuwerbrug )

21

185

Twan van der Drift ( 1e Jaars )( Wateringen )

20

186

Johan Veenstra ( 1e Jaars )( Augustinusga )

19

187

Luuk Cox ( 1e Jaars )( Buchten )

19

188

Martin Plat ( 2e Jaars )( Volendam )

19

189

Samuel Runderkamp ( 2e Jaars )( Volendam )

19

190

Tristan van den Berg ( 2e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

19

191

Bastiaan van Dijk ( 2e Jaars )( Kwintsheul )

17

192

Loek Walda ( 1e Jaars )( Helmond )

17

193

Rick Celie ( 2e Jaars )( Harderwijk )

17

194

Thomas Bosman ( 1e Jaars )( Driel )

17

195

Thomas Steegenga ( 2e Jaars )( Utrecht )

17

196

Jeffrey Cordes ( 2e Jaars )( Nieuw-Roden )

16

197

Jur Groot Koerkamp ( 2e Jaars )( Raalte )

16

198

Pieter Bouwers ( 2e Jaars )( Beilen )

16

199

Stijn van Lohuizen ( 1e Jaars )( Heerde )

16

200

Noel Luijten ( 1e Jaars )( Meerkerk )

15

201

Bob Gerritsen ( 2e Jaars )( Hillegom )

14

202

Bowen Adriaans ( 2e Jaars )( Stein )

14

203

Jelle Baks ( 1e Jaars )( Haalderen )

14

204

Joost Freriks ( 2e Jaars )( Emmen )

14

205

Milan Ziemerink ( 2e Jaars )( Glane )

14

206

Niek Hoornsman ( 2e Jaars )( Wieringerwerf )

14

207

Rick van der Poel ( 1e Jaars )( Papendrecht )

14

208

Stef Hendriks ( 2e Jaars )( Haelen )

14

209

Bram van Riel ( 1e Jaars )( Breda )

13

210

Hein Wittenberg ( 2e Jaars )( Herveld )

13

211

Igor Baars ( 1e Jaars )( Nieuw-Vennep )

13

212

Leon Ellermann ( 1e Jaars )( Emmen )

13

213

Paul Bijlsma ( 1e Jaars )( Franeker )

13

214

Ramon Veurink ( 2e Jaars )( Hardenberg )

13

215

Ard Stuiver ( 2e Jaars )( Zwolle )

12

216

Jari Diepstraten ( 1e Jaars )( Tegelen )

12

217

Thijs van Beek ( 1e Jaars )( Geldrop )

12

218

Alexander Kok ( 1e Jaars )( Amstelveen )

11

219

Geert van Kappel ( 2e Jaars )( Sleeuwijk )

11

220

Jens van Korven ( 1e Jaars )( Diessen )

11

221

Joep van Engelen ( 1e Jaars )( Tilburg )

11

222

Largo Vogels ( 1e Jaars )( Hoogeveen )

11

223

Nils Geerligs ( 2e Jaars )( Borculo )

11

224

Vincent Kriek ( 1e Jaars )( Zeewolde )

11

225

Daan Hopster ( 2e Jaars )( Nijverdal )

10

226

Hans Pieter Binnema ( 2e Jaars )( Eenrum )

10

227

Pieter Dekker ( 2e Jaars )( Warmenhuizen )

10

228

Levi Kroon ( 1e Jaars )( Steggerda )

9

229

Steijn Vriezen ( 1e Jaars )( Amersfoort )

9

230

Youri Meeuws ( 1e Jaars )( Someren )

9

231

Daan Adams ( 1e Jaars )( Budel )

8

232

David van Eersel ( 2e Jaars )( Breda )

8

233

Dennis Brouwer ( 2e Jaars )( Westerbork )

8

234

Guus van Schipstal ( 1e Jaars )( Wanroy )

7

235

Jochem Widdershoven ( 1e Jaars )( Brunssum )

7

236

Maarten Oosterbaan ( 1e Jaars )( Driel )

7

237

Sven Pijnenburg ( 1e Jaars )( Raamsdonksveer )

7

238

Tim van der Voort ( 1e Jaars )( De Lier )

7

239

Aleksandr Maas ( 2e Jaars )( Den Dungen )

6

240

Jasper van Poecke ( 1e Jaars )( Hoofddorp )

6

241

Joris Keller ( 1e Jaars )( Den Haag )

6

242

Max van der Linden ( 2e Jaars )( Bergen )

6

243

Tjalle de Bruin ( 1e Jaars )( Deventer )

6

244

Arjan Blaauw ( 1e Jaars )( Doornspijk )

5

245

Beau Dirven ( 2e Jaars )( Leusden )

5

246

Noud van den Hurk ( 1e Jaars )( Beneden-Leeuwen )

5

247

Thom Leegwater ( 2e Jaars )( Sint Pancras )

5

248

Boyd Lampen ( 1e Jaars )( Leusden )

4

249

Jesse Bakker ( 2e Jaars )( Hellevoetsluis )

4

250

Jorn de Vente ( 1e Jaars )( Zwanenburg )

4

251

Koen van Lith ( 2e Jaars )( Est )

4

252

Luca Wilhelm ( 2e Jaars )( s-Hertogenbosch )

4

253

Pieter Sijbrandij ( 1e Jaars )( Dronten )

4

254

Rick Wouters ( 2e Jaars )( Bergeijk )

4

255

Daniel Taki ( 1e Jaars )( Oosterhout Nb )

3

256

Jarno Vorstenbosch ( 2e Jaars )( Schijndel )

3

257

Marnick Duivelshof ( 2e Jaars )( Oldenzaal )

3

258

Mika Sardina ( 1e Jaars )( Helmond )

3

259

Niels Reemeijer ( 1e Jaars )( Spaarndam )

3

260

Thom Langen ( 2e Jaars )( Nieuw-Dordrecht )

3

261

Binck Burger ( 1e Jaars )( t Zand )

2

262

Luuk Holslag ( 1e Jaars )( Almelo )

2

263

Seth Weeder ( 2e Jaars )( Leiden )

2

264

Bram Gerritsen ( 1e Jaars )( Bemmel )

1

265

Niels d'Huy ( 1e Jaars )( Monster )

1

266

Sebastiaan Vermulm ( 1e Jaars )( Zoetermeer )

1

267

Wesley Damiaans ( 2e Jaars )( Sint Maartensbrug )

1