PUNTENKLASSEMENT JUNIOR VROUW

 

PL.

NAAM RENSTER

PUNTEN

1

Lorena Wiebes ( 2e Jaars )( Mijdrecht )

687

2

Susanne Meistrok ( 2e Jaars )( Elshout )

673

3

Eva Jonkers ( 1e Jaars )( Staphorst )

495

4

Gaby Gieskens ( 1e Jaars )( s-Gravenhage )

426

5

Phaedra Krol ( 2e Jaars )( Heerde )

400

6

Amber van der Hulst ( 2e Jaars )( Hazerswoude )

395

7

Kirstie van Haaften ( 2e Jaars )( De Meern )

395

8

Charlotte Kool ( 2e Jaars )( Kortenhoef )

374

9

Nienke Wasmus ( 2e Jaars )( Den Hoorn )

354

10

Noa Jansen ( 1e Jaars )( Oosterhout Nb )

319

11

Marit Cent ( 2e Jaars )( Goor )

307

12

Mischa Bredewold ( 1e Jaars )( Hoogland )

301

13

Ingrit Verhoeff ( 1e Jaars )( Groot-Ammers )

289

14

Marit Raaijmakers ( 2e Jaars )( Hippolytushoef )

282

15

Anne de Ruiter ( 2e Jaars )( Polsbroek )

261

16

Eva Bijwaard ( 1e Jaars )( Hillegom )

252

17

Iris Ton ( 2e Jaars )( Waskemeer )

237

18

Bente van Teeseling ( 2e Jaars )( Abcoude )

229

19

Lonneke Uneken ( 1e Jaars )( Veendam )

228

20

Manon Bakker ( 2e Jaars )( Swifterbant )

223

21

Thirza Korevaar ( 1e Jaars )( Groot-Ammers )

216

22

Mylene de Zoete ( 2e Jaars )( Naaldwijk )

214

23

Meike Uiterwijk Winkel ( 2e Jaars )( Echten )

205

24

Anouk Spies ( 2e Jaars )( Wageningen )

182

25

Sylvie Swinkels ( 1e Jaars )( Handel )

161

26

Yvet Schoonewille ( 1e Jaars )( Klazienaveen )

160

27

Anne van Rooijen ( 1e Jaars )( Driel )

143

28

Tessa Paardekooper ( 2e Jaars )( Groenlo )

143

29

Roos Markus ( 1e Jaars )( Zwarte Kat )

141

30

Britt Knaven ( 1e Jaars )( Strijbeek )

139

31

Lieke van der Draaij ( 2e Jaars )( Dordrecht )

129

32

Rozemarijn Ammerlaan ( 1e Jaars )( De Lier )

126

33

Maaike Meistrok ( 2e Jaars )( Elshout )

122

34

Lily Schuitemaker ( 2e Jaars )( Volendam )

118

35

Suze van der Zwet ( 2e Jaars )( Roelofarendsveen )

110

36

Ingrid Huizing ( 2e Jaars )( Haren Gn )

99

37

Lieke Lap ( 2e Jaars )( Dronten )

99

38

Kirsten Westerhuis ( 2e Jaars )( Leersum )

93

39

Isabel Tambach ( 1e Jaars )( Assendelft )

92

40

Marise Lagendijk ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

90

41

Tamara van der Horst ( 1e Jaars )( Hasselt )

88

42

Sanne Vermeer ( 2e Jaars )( Dodewaard )

85

43

Tamara de Graaf ( 1e Jaars )( Apeldoorn )

81

44

Julia Boschker ( 2e Jaars )( Woerden )

72

45

Emma Boogaard ( 1e Jaars )( Zwaag )

69

46

Aniek van Alphen ( 2e Jaars )( Hapert )

68

47

Melanie van Putten ( 2e Jaars )( Hagestein )

66

48

Verena Batenburg ( 1e Jaars )( Piershil )

63

49

Josien van der Wal ( 2e Jaars )( Hoogkarspel )

62

50

Lotte Beukers ( 2e Jaars )( Monster )

51

51

Manon van der Kroft ( 2e Jaars )( Valkenswaard )

48

52

Dieke Hendriks ( 1e Jaars )( Vught )

46

53

Liqianne van Warmerdam ( 2e Jaars )( Abbekerk )

46

54

Quinty van de Guchte ( 2e Jaars )( Driewegen )

46

55

Celine Klootwijk ( 2e Jaars )( t Loo-Oldebroek )

45

56

Cathalijne Hoolwerf ( 1e Jaars )( Eemdijk )

40

57

Inge van der Heijden ( 2e Jaars )( Schaijk )

40

58

Naomi Seldenthuis ( 1e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

40

59

Sybine Poot ( 2e Jaars )( Tzum )

40

60

Iris van der Kolk ( 1e Jaars )( Nieuwleusen )

37

61

JoŽlla Jongenelen ( 1e Jaars )( Roosendaal )

35

62

Carolien Hoekstra ( 2e Jaars )( Tjerkgaast )

34

63

Iris Hofman ( 1e Jaars )( Bleiswijk )

34

64

Mirjam Stolze ( 2e Jaars )( De Lier )

33

65

Maartje Cox ( 1e Jaars )( Neer )

32

66

Babette Buitenhuis ( 2e Jaars )( Deventer )

30

67

Femke Beuling ( 2e Jaars )( Emmeloord )

29

68

Sophie Arends ( 1e Jaars )( Harderwijk )

29

69

Mariska Kruidenier ( 2e Jaars )( Abbenbroek )

28

70

Ilse Hoornsman ( 2e Jaars )( Wieringerwerf )

27

71

Isa Pieterse ( 1e Jaars )( Amersfoort )

27

72

Janet Beers ( 1e Jaars )( Hoogkarspel )

27

73

Joyce Arrammach ( 2e Jaars )( Maastricht )

25

74

Ilse Nasveld ( 2e Jaars )( Abbenbroek )

24

75

Jennifer van der Voort ( 2e Jaars )( Maarssen )

22

76

Sanne Roozemond ( 1e Jaars )( Bergschenhoek )

22

77

Floortje van den Berg ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

21

78

Lora Bonthuis ( 1e Jaars )( Ingen )

17

79

Rienke ten Have ( 2e Jaars )( Harreveld )

17

80

Marieke van Stee ( 1e Jaars )( Sliedrecht )

14

81

Caya Krol ( 1e Jaars )( Heerde )

13

82

Esmeralda Wannink ( 2e Jaars )( Enschede )

13

83

Romana Carfora ( 1e Jaars )( Akersloot )

11

84

Anouk Reen ( 2e Jaars )( Eindhoven )

10

85

Elodie Kuijpert ( 1e Jaars )( Tilburg )

10

86

Esmee Leerkes ( 1e Jaars )( Twello )

10

87

ZoŽ Mulder ( 1e Jaars )( Heinkenszand )

10

88

Elianne Blok ( 1e Jaars )( Gouda )

9

89

Hanne van Klinken ( 2e Jaars )( Geldrop )

9

90

Luna Jonkers ( 1e Jaars )( Emmen )

9

91

Cynthia van der Ham ( 1e Jaars )( Gouda )

8

92

Marike Goense ( 1e Jaars )( Lelystad )

4

93

Sandy van der Pols ( 1e Jaars )( Alkmaar )

3

94

Femke de Graaff ( 2e Jaars )( Voorschoten )

1

95

Lisette Schoon ( 1e Jaars )( Best )

1