PUNTENKLASSEMENT JUNIOR MAN

 

PL.

NAAM RENNER

PUNTEN

1

Rick Pluimers ( 1e Jaars )( Enter )

410

2

Nick Brabander ( 1e Jaars )( Honselersdijk )

333

3

Lennart Reijtenbagh ( 1e Jaars )( Zuidland )

328

4

Victor Broex ( 1e Jaars )( Ouderkerk aan den Amstel )

321

5

Edo Maas ( 1e Jaars )( Rotterdam )

313

6

Ruben Buitendijk ( 1e Jaars )( Lekkerkerk )

282

7

Bas van Belle ( 1e Jaars )( Zoetermeer )

265

8

Maikel Zijlaard ( 2e Jaars )( Rotterdam )

258

9

Jobbe Krijnsen ( 2e Jaars )( Bolsward )

257

10

Minne Verboom ( 2e Jaars )( Krimpen aan de IJssel )

251

11

Stefan Appelman ( 2e Jaars )( Beverwijk )

247

12

Daan Hoole ( 2e Jaars )( Zuidland )

237

13

Carlo van den Berg ( 2e Jaars )( De Lier )

232

14

Max Kroonen ( 1e Jaars )( Diepenveen )

228

15

Jord Baak ( 1e Jaars )( Dronten )

227

16

Quinten Veling ( 2e Jaars )( Monnickendam )

225

17

Stefan Verhoeff ( 2e Jaars )( Groot-Ammers )

215

18

Adne Koster ( 1e Jaars )( Roden )

210

19

Nathan Rijsdijk ( 1e Jaars )( Vlaardingen )

210

20

Alex Molenaar ( 2e Jaars )( Oud-Beijerland )

208

21

Danny van der Tuuk ( 2e Jaars )( Assen )

205

22

Robin Blummel ( 2e Jaars )( Sint-Michielsgestel )

195

23

Thymen Arensman ( 2e Jaars )( Deil )

195

24

Freek Middelburg ( 2e Jaars )( De Lier )

193

25

Joren Bloem ( 2e Jaars )( Brummen )

193

26

Marijn van den Berg ( 2e Jaars )( De Meern )

182

27

Timo de Jong ( 2e Jaars )( Goes )

176

28

Daan Hoeks ( 1e Jaars )( Amstelveen )

173

29

Manuel Michielsen ( 1e Jaars )( Eck en Wiel )

162

30

Jelle Bootsveld ( 2e Jaars )( Heino )

159

31

Niels van Ekeren ( 1e Jaars )( Rijswijk )

159

32

Stijn Ruijter ( 1e Jaars )( Uithoorn )

158

33

Mick Kemper ( 2e Jaars )( Volendam )

157

34

Jesse de Rooij ( 2e Jaars )( Hoorn )

152

35

Kyle Agterberg ( 2e Jaars )( Maartensdijk )

151

36

Sven Nijzingh ( 2e Jaars )( Zuilichem )

148

37

Lars Oreel ( 2e Jaars )( Goes )

139

38

Casper Hordijk ( 2e Jaars )( Rotterdam )

138

39

Menno van Capel ( 2e Jaars )( Noorden )

137

40

Danny Maas ( 2e Jaars )( Oudenbosch )

136

41

Ryan Kamp ( 1e Jaars )( Raamsdonksveer )

136

42

Tim Marsman ( 1e Jaars )( Hattem )

136

43

Aron Bosman ( 2e Jaars )( Hazerswoude-Dorp )

135

44

Chiel Schulten ( 2e Jaars )( Raalte )

135

45

Friso van Diemen ( 2e Jaars )( Amstelveen )

129

46

Mathijs de Leng ( 2e Jaars )( Boskoop )

129

47

Niall Tilli ( 1e Jaars )( Amsterdam )

127

48

Tim Naberman ( 2e Jaars )( Genemuiden )

124

49

Ruben van der Pijl ( 1e Jaars )( Amstelveen )

120

50

Wessel Krul ( 1e Jaars )( Enkhuizen )

120

51

Kars ten Boske ( 1e Jaars )( Wintelre )

119

52

Sam Gademan ( 1e Jaars )( Beek )

118

53

Noah de Groot ( 2e Jaars )( Ottoland )

117

54

Stef Zeestraten ( 2e Jaars )( Pijnacker )

117

55

Jarno van Esch ( 2e Jaars )( Sint-Oedenrode )

113

56

Wim Wittenberg ( 2e Jaars )( Herveld )

113

57

Alain Broos ( 2e Jaars )( Baarle-Nassau )

107

58

Mitchel Steenhof ( 2e Jaars )( Ureterp )

104

59

Herman Brinkman ( 2e Jaars )( Rotterdam )

100

60

Luuk van Gestel ( 1e Jaars )( Moergestel )

99

61

Frank Stijger ( 1e Jaars )( Honselersdijk )

98

62

Karsten Veen ( 1e Jaars )( Westerlee )

97

63

Jesse Morsink ( 1e Jaars )( Enter )

96

64

Vincent Hoppezak ( 2e Jaars )( Nieuwerkerk aan den IJssel )

93

65

Jeroen van Krimpen ( 2e Jaars )( Utrecht )

89

66

Lars Timmers ( 2e Jaars )( Kaatsheuvel )

87

67

Huub Deelstra ( 1e Jaars )( Hoogeveen )

85

68

Rick Burgmans ( 1e Jaars )( Westerhoven )

85

69

Tim Bierkens ( 2e Jaars )( Stampersgat )

85

70

Sebastian Vester ( 2e Jaars )( Drachten )

82

71

Sven Vijverberg ( 1e Jaars )( Naaldwijk )

82

72

Markus Meerbeek ( 1e Jaars )( Naaldwijk )

79

73

Jesse Huijbregts ( 2e Jaars )( Roosendaal )

75

74

Meindert Weulink ( 2e Jaars )( Diepenveen )

73

75

Mitchell Vink ( 1e Jaars )( Veenendaal )

71

76

Cornee Jansen ( 1e Jaars )( Lelystad )

68

77

Stijn Daemen ( 2e Jaars )( Landgraaf )

68

78

Thom Stuij ( 2e Jaars )( Hei en Boeicop )

66

79

Lars Mastebroek ( 2e Jaars )( Barneveld )

65

80

Maikel Stam ( 1e Jaars )( Sprang-Capelle )

65

81

Bob Markus ( 1e Jaars )( Hoofddorp )

64

82

Lars Loohuis ( 1e Jaars )( Harbrinkhoek )

64

83

Thijs Barendregt ( 2e Jaars )( Kruiningen )

64

84

Wessel Coppelmans ( 2e Jaars )( Hapert )

63

85

Rick de Vries. ( 1e Jaars )( Nijeholtpade )

62

86

Jesse Dijkstra ( 1e Jaars )( Stadskanaal )

60

87

Kelvin Kanen ( 1e Jaars )( Bergeijk )

60

88

Leon Buijs ( 2e Jaars )( Aalsmeer )

59

89

Rick Veenhoven ( 1e Jaars )( Oostzaan )

59

90

Tom van den Berg ( 2e Jaars )( Helmond )

58

91

Martijn Krook ( 2e Jaars )( Purmerend )

57

92

Sven Nijhuis ( 2e Jaars )( Wilnis )

56

93

Gijs Leemreize ( 2e Jaars )( Ruurlo )

55

94

Yanne Dorenbos ( 1e Jaars )( Castricum )

55

95

Melvin Lindelauf ( 1e Jaars )( Gulpen )

54

96

Bastiaan de Blom ( 1e Jaars )( Zeewolde )

53

97

Frank van den Broek ( 1e Jaars )( Voorhout )

53

98

Kevin Reuvers ( 2e Jaars )( Zevenbergen )

53

99

Sep Schuurman ( 1e Jaars )( Sint-Oedenrode )

53

100

Sven de Haan ( 2e Jaars )( Zuidlaren )

53

101

Sven Hassert ( 1e Jaars )( Bocholtz )

53

102

Iska Buwalda ( 2e Jaars )( Biddinghuizen )

52

103

Ivar Immerzeel ( 1e Jaars )( Wilnis )

51

104

Mees Willemsen ( 1e Jaars )( Elst Ut )

51

105

Bas van Dinther ( 2e Jaars )( Rossum )

49

106

Ezra Tolhoek ( 2e Jaars )( Zierikzee )

49

107

Kevin Haest ( 2e Jaars )( Rijsbergen )

49

108

Ties van Rijsbergen ( 1e Jaars )( Etten-Leur )

49

109

Maarten de Nijs ( 1e Jaars )( Huijbergen )

48

110

Mees Hendrikx ( 1e Jaars )( Valkenswaard )

48

111

Milan van der Touw ( 2e Jaars )( Voorschoten )

48

112

Niels Fontijne ( 2e Jaars )( Krimpen aan de IJssel )

48

113

Robin Kuijvenhoven ( 2e Jaars )( De Lier )

47

114

Niels Jetten ( 2e Jaars )( Heemskerk )

46

115

Justin Brusche ( 1e Jaars )( Zaandam )

45

116

Mauro Spapen ( 1e Jaars )( Rijen )

45

117

Mike Raven ( 2e Jaars )( Loosdrecht )

45

118

Roy Dirven ( 1e Jaars )( Bergeijk )

45

119

Beer Kwak ( 1e Jaars )( Diepenveen )

44

120

Lars de Bot ( 2e Jaars )( Losser )

44

121

Victor Goene ( 2e Jaars )( Veenendaal )

42

122

Martijn Rškers ( 1e Jaars )( Bavel )

41

123

Mitchell den Duijn ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

41

124

Ben Bartels ( 1e Jaars )( Dalfsen )

40

125

Twan Karstel ( 2e Jaars )( Rotterdam )

39

126

Jurgen van den Aarssen ( 1e Jaars )( Dreumel )

38

127

Philip Heijnen ( 1e Jaars )( Oeffelt )

38

128

Niels Hoogeveen ( 1e Jaars )( Hoogeveen )

37

129

Koen van Helvoirt ( 2e Jaars )( Erp )

36

130

Niels Bakker. ( 1e Jaars )( Rijssen )

36

131

Niels Peters ( 2e Jaars )( Meers )

36

132

Sjors van Zandbeek ( 1e Jaars )( Heeswijk-Dinther )

36

133

Cas Hochstenbach ( 1e Jaars )( Maastricht )

35

134

Jan Egbert de Vries ( 1e Jaars )( Broeksterwoude )

35

135

Alexander Konijn ( 2e Jaars )( Spanbroek )

34

136

Kees Kunkeler ( 2e Jaars )( Zuilichem )

34

137

Bart Artz ( 1e Jaars )( Wintelre )

32

138

Mohs Klunder ( 1e Jaars )( Nijeveen )

32

139

Wessel Verschueren ( 1e Jaars )( Ulicoten )

32

140

Jasper Haest ( 2e Jaars )( Roosendaal )

31

141

Matthew van der Linden ( 1e Jaars )( Barendrecht )

31

142

Mohamed Rayes ( 1e Jaars )( Utrecht )

30

143

Stanley Beerepoot ( 1e Jaars )( Enkhuizen )

29

144

Tommie-Jens Meeter ( 1e Jaars )( Tiel )

29

145

Tommy Rasch ( 1e Jaars )( Zandvoort )

29

146

Adam de Boer ( 1e Jaars )( Apeldoorn )

28

147

Heijme Breederveld ( 1e Jaars )( Purmer )

28

148

Martijn Bakker ( 1e Jaars )( Norg )

28

149

Mickey Schuller ( 2e Jaars )( Dordrecht )

28

150

Wesley Mol ( 2e Jaars )( Kapelle )

28

151

Hugo Hoekjen ( 1e Jaars )( Delft )

27

152

Marco Ehlert ( 1e Jaars )( Kortenhoef )

27

153

Dean Ruska ( 2e Jaars )( Volendam )

26

154

Harm Celi ( 2e Jaars )( Oosterhout )

26

155

Mike Vliek ( 1e Jaars )( Vriezenveen )

25

156

Geert Verheijen ( 2e Jaars )( Rijsbergen )

24

157

Riis Kaak ( 2e Jaars )( Nieuw-Vennep )

24

158

Armando van Bruggen ( 2e Jaars )( Purmerend )

23

159

Jasper van den Broek ( 2e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

23

160

Jelle Scherpenzeel ( 2e Jaars )( Nieuwpoort )

23

161

Menno Broex ( 1e Jaars )( Ouderkerk aan den Amstel )

23

162

Guillaume Visser ( 1e Jaars )( Heerenveen )

22

163

Mark Dillema ( 1e Jaars )( Doezum )

22

164

Gijs Burger ( 2e Jaars )( t Zand )

21

165

Jesper Oost ( 1e Jaars )( Hoogeveen )

21

166

Jonathan Wolters ( 1e Jaars )( Waddinxveen )

21

167

Mike Hooiveld ( 2e Jaars )( Andijk )

21

168

Thijs Celie ( 1e Jaars )( Harderwijk )

21

169

Dion Schoolenaar ( 1e Jaars )( Zwanenburg )

20

170

Mats Bours ( 1e Jaars )( Holsloot )

20

171

Timo Warnier ( 2e Jaars )( Eijsden )

20

172

Aaron Dekkers ( 1e Jaars )( Wouw )

19

173

Jeroen Haest ( 1e Jaars )( Rijsbergen )

19

174

Stan Coolen ( 1e Jaars )( Well )

19

175

Jeroen Oostra ( 1e Jaars )( Roden )

18

176

Kevin Vaarties ( 1e Jaars )( Barendrecht )

18

177

Martijn Klop ( 2e Jaars )( Leeuwarden )

18

178

Roy Harms ( 2e Jaars )( Paterswolde )

18

179

Koen Warnier ( 2e Jaars )( Amsterdam )

17

180

Mathijs Loman ( 2e Jaars )( Heerlen )

17

181

Rob Gambon ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

17

182

Sten Harmeling ( 2e Jaars )( Nijverdal )

17

183

Tim Penson ( 2e Jaars )( Reusel )

17

184

Ernesto Attanasio ( 1e Jaars )( s-Gravendeel )

16

185

Luca Vreeswijk ( 2e Jaars )( Someren )

16

186

Mark van Os ( 1e Jaars )( Amerongen )

16

187

Maurice Sprockel ( 1e Jaars )( Berkel en Rodenrijs )

16

188

Pijke Steenhuis ( 2e Jaars )( Amsterdam )

16

189

Ino van de Wouw ( 1e Jaars )( Kaatsheuvel )

15

190

Joran van de Burgt ( 1e Jaars )( Barneveld )

15

191

Leco Hendriks ( 1e Jaars )( Maassluis )

15

192

Bart Segers ( 1e Jaars )( Ouderkerk aan den Amstel )

14

193

Bram Pieters ( 2e Jaars )( Oosterhout Nb )

14

194

Daan Boekestijn ( 2e Jaars )( Naaldwijk )

14

195

Jayson de Bruin ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

14

196

Maarten Rotman ( 1e Jaars )( Wierden )

14

197

Nick Groot ( 2e Jaars )( Zaandijk )

14

198

Niek Struijs ( 1e Jaars )( Rucphen )

14

199

Raoul van Drunen ( 1e Jaars )( Dordrecht )

14

200

Siebe Nicolai ( 1e Jaars )( Ermelo )

14

201

Timo Sips ( 1e Jaars )( Den Haag )

14

202

Gerben de Sain ( 1e Jaars )( Sleen )

13

203

Rav Schoormans ( 2e Jaars )( Oosterhout )

13

204

Frank de Jong ( 1e Jaars )( Rijen )

12

205

Hidde Kamp ( 1e Jaars )( Hengelo )

12

206

Luuk Vollebregt ( 1e Jaars )( De Lier )

12

207

Mark Smit ( 2e Jaars )( Wervershoof )

12

208

Polle van Rijsbergen ( 2e Jaars )( Etten-Leur )

12

209

Remco de Jong ( 1e Jaars )( Rijen )

12

210

Roy Roodenburg ( 1e Jaars )( Honselersdijk )

12

211

Sybren Lanting ( 2e Jaars )( Bakkeveen )

12

212

Damian van Alphen ( 2e Jaars )( Hoeven )

11

213

Luuk Herben ( 1e Jaars )( Gronsveld )

11

214

Niels Bierens ( 1e Jaars )( Eersel )

11

215

Yuran Geleijnse ( 1e Jaars )( Amsterdam )

11

216

Arno Tellegen ( 1e Jaars )( Hattem )

10

217

Dorian Vogels ( 1e Jaars )( Valkenburg en Geul )

10

218

Jasper Jansen ( 2e Jaars )( Wageningen )

9

219

Kai Spelthaen ( 2e Jaars )( Bocholtz )

9

220

Tom van Lint ( 1e Jaars )( Maarssen )

9

221

Jip Steman ( 1e Jaars )( Zutphen )

8

222

JoŽl van de Weg ( 2e Jaars )( Elburg )

8

223

Bouk de Roeck ( 2e Jaars )( Heemskerk )

7

224

Niels Rotman ( 2e Jaars )( Wierden )

7

225

Vincent Sanders ( 1e Jaars )( Liempde )

7

226

Hessel Glotzbach ( 2e Jaars )( Almere )

6

227

Hidde Erben de Lange ( 1e Jaars )( Hurdegaryp )

6

228

Hugo Heijer ( 1e Jaars )( Houten )

6

229

Joris van der Straaten ( 1e Jaars )( Budel )

6

230

Kamiel Wouters ( 2e Jaars )( Reusel )

6

231

Teun van Galen ( 1e Jaars )( Zaandam )

5

232

Willem Janssen ( 1e Jaars )( De Hoeve )

5

233

Bas Andriessen ( 2e Jaars )( Eindhoven )

4

234

Daan de Jong ( 1e Jaars )( Steenwijk )

4

235

Ingmar Hoekstra ( 1e Jaars )( Winsum )

4

236

Jentje Huntink ( 2e Jaars )( Drempt )

4

237

Pepijn Hillemans ( 1e Jaars )( Middelburg )

4

238

Simon Vocking ( 2e Jaars )( Amerongen )

4

239

Fokke Veenstra ( 1e Jaars )( Augustinusga )

3

240

Simon Demaret ( 2e Jaars )( Etten-Leur )

3

241

Stijn Herregodts ( 1e Jaars )( Heerlen )

3

242

Daan Vegter ( 2e Jaars )( Apeldoorn )

2

243

Floris Paalman ( 2e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

2

244

Jesper Westelinck ( 1e Jaars )( Putte )

2

245

Nils Jansen ( 1e Jaars )( Middelaar )

2

246

Sam Looman ( 1e Jaars )( )

2

247

Sjoerd Hollander ( 1e Jaars )( Garrelsweer )

2

248

Stijn de Kort ( 1e Jaars )( Schipluiden )

2

249

Sven Peeters ( 1e Jaars )( Hoeven )

2

250

Thomas Arends ( 2e Jaars )( Harderwijk )

2

251

Jay Demoet ( 1e Jaars )( Alphen aan den Rijn )

1

252

Jelle Hage ( 2e Jaars )( Alblasserdam )

1

253

Tim van Dijke ( 1e Jaars )( Colijnsplaat )

1

254

Tom Peters ( 2e Jaars )( Thorn )

1