áOVERWINNINGEN NIEUWELING VROUWEN

RENSTERS IN ROOD ZIJN 1E JAARS

 

10 OVERWINNINGEN

Noa de Haan ( Terschuur )

ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

GOUDA ( 2017.05.06 )

RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

KRUININGEN ( 2017.07.01 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

 

8 OVERWINNINGEN

Maud Rijnbeek ( Limmen )

EIJSDENá ( 2017.04.23 )

TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

 

7 OVERWINNINGEN

Eline van Rooijen ( Woerden )

GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

TILBURG ( 2017.04.02 )

ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

 

6 OVERWINNINGEN

Daniek Hengeveld ( Nootdorp )

DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

RIJSWIJK PROLOOG á( 2017.06.30 )

RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

 

5 OVERWINNINGEN

Femke Gerritse ( Rosmalen )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

KAMPEN ( 2017.08.26 )

SITTARD ( 2017.09.02 )

BREDA ( 2017.09.17 )

 

4 OVERWINNINGEN

Mickey Nijkamp ( Zwolle )

DE WIJK ( 2017.05.20 )

NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

GELDROP ( 2017.06.03 )

MONSTER ( 2017.07.16 )

Lieke Nooijen ( Coevorden )

OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

 

3 OVERWINNINGEN

Rosan Koper ( Heemskerk )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Nina Spapen ( Rijen )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

 

2 OVERWINNINGEN

Sanne de Jonge ( Tweede ExloŰrmond )

EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

Ilse Grit ( Zwolle )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

Ilse Pluimers ( Enter )

ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

Maike van der Duin ( Assen )

MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Fleur van der Peet ( Den Haag )

RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

SITTARD ( 2017.09.03 )

Lisa van Helvoirt ( Erp )

ERP ( 2017.06.11 )

BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

 

1 OVERWINNING

Joan de Bruyn ( Bergeijk )

RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

Lieke Janssen ( Panningen )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Ilsa Kluit ( Beets )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Fleur Nagtegaal ( Veenendaal )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Puck Pieterse ( Amersfoort )

BAARN ( 2017.09.10 )

Iris Schultinga ( Zuidlaren )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Silke Smulders ( Loon op Zand )

G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

Shirin van Anrooij ( Kapelle )

OVERIJSE ( 2017.04.12 )

Esra van de Kruisweg ( Oldebroek )

BÍRGERů. ( 2017.04.02 )

Sofie van Rooijen ( Driel )

STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Iris Verschuren ( Streefkerk )

DOMMELEN ( 2017.03.26 )