OVERWINNINGEN NIEUWELING MANNEN

RENNERS IN ROOD ZIJN 1E JAARS

20 OVERWINNINGEN

Casper van Uden ( Schiedam )

LIERDE ( 2017.03.11 )

WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

ROTSELAAR ( 2017.03.25 )

BORLO ( 2017.04.17 )

Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

90° 1STE MEI PRIJS EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE ( 2017.05.01 )

90° 1STE MEI PRIJS EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE ( 2017.05.01 )

FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

TMP JUGEND TOUR.04E RIT ( 2017.05.21 )

NOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

KLUISBERGEN - RUIEN ( 2017.06.25 )

SCHINNEN ( 2017.07.09 )

MAASDIJK ( 2017.07.19 )

WATERINGEN ( 2017.07.27 )

DE LIER ( 2017.08.08 )

VRESSE-sur-SEMOIR ( 2017.08.16 )

POEKE ( 2017.09.10 )

HEERLEN ( 2017.09.24 )

 

19 OVERWINNINGEN

Enzo Leijnse ( Amstelveen )

OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

OPLOO ( 2017.04.02 )

OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

WOERDEN ( 2017.05.14 )

NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

UITHOORN ( 2017.09.03 )

BAARN ( 2017.09.10 )

OTTOLAND ( 2017.09.23 )

 

12 OVERWINNINGEN

Hidde van Veenendaal ( Dongen )

GELDROP ( 2017.04.30 )

HERMAN VAN SPRINGEL DIAMOIND VORSELAAR ( 2017.05.14 )

VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

MEULEBEKE ( 2017.08.14 )

HANK ( 2017.09.10 )

BRAKEL ( 2017.09.16 )

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

 

9 OVERWINNINGEN

Arjan Poleij ( Kruiningen )

STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

ZOMERGEM ( 2017.04.22 )

RAMSEL ( 2017.05.01 )

SLEIDINGE ( 2017.05.25 )

SCHELDEWINDEKE ( 2017.07.05 )

OOSTKERKE - DAMME ( 2017.07.09 )

ZOTTEGEM-STRIJPEN ( 2017.07.16 )

LIERDE ( 2017.07.22 )

BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.28 )

RUISELEDE ( 2017.08.23 )

 

8 OVERWINNINGEN

Axel van der Tuuk ( Assen )

OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

URETERP ( 2017.04.17 )

BERLARE ( 2017.04.22 )

AALTEN ( 2017.05.21 )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

 

6 OVERWINNINGEN

Owen Geleijn ( Rijsenhout )

GERWEN ( 2017.04.17 )

EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

POELDIJK ( 2017.07.23 )

HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

 

5 OVERWINNINGEN

Lars Boven ( Reutum )

DOMMELEN ( 2017.03.26 )

OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

KORTESSEM ( 2017.07.16 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

GOUDA ( 2017.05.06 )

MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

 

4 OVERWINNINGEN

Bart Klein Nienhuis ( Lichtenvoorde )

BOCHOLT ( 2017.06.18 )

RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

NEUS ( 2017.07.26 )

ZUNDERT ( 2017.08.02 )

DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

 

3 OVERWINNINGEN

Jordan Habets ( Sint-Geertruid )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

HEIDE LINTER ( 2017.07.26 )

KERKOM BIJ SINT-TRUIDEN ( 2017.08.15 )

AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

ARENDONK ( 2017.07.12 )

DE KLINGE ( 2017.08.19 )

WELL ( 2017.09.03 )

AMEIDE ( 2017.09.16 )

KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

 

2 OVERWINNINGEN

Pieter de Groof ( Heeze )

LIESHOUT ( 2017.05.21 )

ALKEN ( 2017.06.11 )

Bodi Del Grosso ( Eelde )

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Jim Kes ( Volendam )

VOLENDAM ( 2017.06.24 )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

Bram Leerkes ( Twello )

KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

BOXMEER ( 2017.07.24 )

Marijn Maas ( Huijbergen )

KRUININGEN ( 2017.07.01 )

NISPEN ( 2017.07.09 )

Rowdy Reunis ( Hulst )

MAARKEDAL ( 2017.07.21 )

WICHELEN ( 2017.09.02 )

Pim Ronhaar ( Hellendoorn )

EXEL ( 2017.05.28 )

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

 

1 OVERWINNING

Salvador Alvarado ( Rotterdam )

ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

Luc Besseling ( Amersfoort )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

Bart Bronder ( Abbenbroek )

ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

Thijs Brugging ( Bleiswijk )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

Mark de Groot ( Hoeven )

RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

Kjell de Jager ( Barendrecht )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

Simon den Braber ( Woerden )

NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

Melvin Drost ( Veenendaal )

BLADEL ( 2017.06.24 )

Wouter Hopmans ( Hoogerheide )

HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Roan Konings ( Oudenbosch )

ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

Jelte Krijnsen ( Bolsward )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

James Potter ( Soest )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

Martijn Rasenberg ( Terheyden )

BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Yoeri Slokkers ( Oud-Vossemeer )

MOERDIJK ( 2017.06.04 )

Ian Spenkelink ( Nijverdal )

ALMELO ( 2017.04.27 )

Dylan Strik ( Heerlen )

SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

Loe van Belle ( Zoetermeer )

PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

Wouter van de Weerdhof ( Lobith )

RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

Niek Voogt ( Ouderkerk aan den Amstel )

ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

Dennis Willems ( Boxmeer )

KLEVE ( 2017.08.20 )