áOVERWINNINGEN JUNIOR VROUWEN

RENSTERS IN ROOD ZIJN 1E JAARS

18 OVERWINNINGEN

Lorena Wiebes ( Mijdrecht )

HEULE ( 2017.03.12 )

HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

MONSTER ( 2017.07.16 )

CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.WEG.JUNIOR-VROUWEN ( 2017.08.04 )

NOOTDORP ( 2017.08.10 )

KAMPEN ( 2017.08.26 )

 

9 OVERWINNINGEN

Eva Jonkers ( Staphorst )

MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

DRIEL ( 2017.07.02 )

ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

 

7 OVERWINNINGEN

Phaedra Krol ( Heerde )

BÍRGERů ( 2017.04.02 )

UDEN ( 2017.05.14 )

NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

OBDAM ( 2017.07.09 )

ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

 

6 OVERWINNINGEN

Marit Raaijmakers ( Hippolytushoef )

STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

VOLENDAM ( 2017.06.24 )

KRUININGEN ( 2017.07.01 )

ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

 

4 OVERWINNINGEN

Mischa Bredewold ( Hoogland )

STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

EDE ( 2017.08.23 )

HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

Susanne Meistrok ( Elshout )

DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

BAARN ( 2017.09.10 )

Quinty van de Guchte ( Driewegen )

GELUVELD ( 2017.04.15 )

G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

ESCANAFFLES ( 2017.09.16 )

NAAST ( 2017.09.30 )

Kirstie van Haaften ( De Meern )

HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

 

3 OVERWINNINGEN

Anne de Ruiter ( Polsbroek )

OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Amber van der Hulst ( Hazerswoude )

OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

 

2 OVERWINNINGEN

Meike Uiterwijk Winkel ( Echten )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

 

1 OVERWINNING

Joyce Arrammach ( Maastricht )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Femke Beuling ( Emmeloord )

DE WIJK ( 2017.05.20 )

Marit Cent ( Goor )

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Dieke Hendriks ( Vught )

HOEGAARDEN ( 2017.04.23 )

Noa Jansen ( Oosterhout Nb )

BOEZINGE ( 2017.05.14 )

Britt Knaven ( Strijbeek )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Charlotte Kool ( Kortenhoef )

OCHTEN ( 2017.07.22 )

Roos Markus ( Zwarte Kat )

ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Sylvie Swinkels ( Handel )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Iris Ton ( Waskemeer )

BEILEN ( 2017.04.27 )

Lonneke Uneken ( Veendam )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Josien van der Wal ( Hoogkarspel )

ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

Anne van Rooijen ( Driel )

GELDROP ( 2017.06.03 )

Bente van Teeseling ( Abcoude )

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Ingrit Verhoeff ( Groot-Ammers )

SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )