OVERWINNINGEN JUNIOR MANNEN

RENNERS IN ROOD ZIJN 1E JAARS

8 OVERWINNINGEN

Stijn Daemen ( Landgraaf )

ROSMEER BILZEN ( 2017.05.07 )

GP RESTAURANT-FEESTZAAL DELICIA ( 2017.05.20 )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

MONTENAKEN ( 2017.07.09 )

KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

MAL-TONGEREN ( 2017.08.28 )

 

7 OVERWINNINGEN

Maikel Zijlaard ( Rotterdam )

ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.02 )

DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

WATERINGEN ( 2017.07.27 )

 

6 OVERWINNINGEN

Edo Maas ( Rotterdam )

RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

RECORD BANK E3 HARELBEKE ( 2017.04.23 )

OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

POELDIJK ( 2017.07.23 )

DENDERWINDEKE - NINOVE ( 2017.08.05 )

 

5 OVERWINNINGEN

Thymen Arensman ( Deil )

STER DER VLAAMSE ARDENNEN.02E RIT ( 2017.04.30 )

STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Oberösterreich Juniorenrundfahrt.03e rit ( 2017.07.15 )

Tim Bierkens ( Stampersgat )

STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

DESTELBERGEN ( 2017.07.08 )

OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

Timo de Jong ( Goes )

LIERDE ( 2017.03.11 )

KLUISBERGEN - ZULZEKE ( 2017.04.30 )

BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.29 )

ZUNDERT ( 2017.08.02 )

HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Lars Oreel ( Goes )

HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

BEVEREN-WAAS ( 2017.08.09 )

BELLEM ( 2017.08.12 )

KNESSELARE ( 2017.10.01 )

 

4 OVERWINNINGEN

Nick Brabander ( Honselersdijk )

STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

GOUDA ( 2017.08.27 )

Mathijs de Leng ( Boskoop )

LIEZELE ( 2017.03.11 )

BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.09 )

GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Rick Pluimers ( Enter )

GELDROP ( 2017.04.30 )

STADTLOHN ( 2017.06.30 )

ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

WESTEREEN ( 2017.08.19 )

Lars Timmers ( Kaatsheuvel )

HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

ZOTTEGEM-STRIJPEN ( 2017.03.26 )

OETINGEN ( 2017.05.27 )

KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

Danny van der Tuuk ( Assen )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

LIERDE ( 2017.07.22 )

Minne Verboom ( Krimpen aan de IJssel )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

 

3 OVERWINNINGEN

Alain Broos ( Baarle-Nassau )

NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

BERLAAR ( 2017.07.08 )

Daan Hoole ( Zuidland )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

Adne Koster ( Roden )

FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Max Kroonen ( Diepenveen )

OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

BÖRGER. ( 2017.04.02 )

ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

 

2 OVERWINNINGEN

Robin Blummel ( Sint-Michielsgestel )

KRUININGEN ( 2017.07.01 )

WIJER ( 2017.08.06 )

Jelle Bootsveld ( Heino )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Victor Broex ( Ouderkerk aan den Amstel )

SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

MAASDIJK ( 2017.07.19 )

Mick Kemper ( Volendam )

DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

Melvin Lindelauf ( Gulpen )

EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

KORTESSEM ( 2017.05.21 )

Alex Molenaar ( Oud-Beijerland )

ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

Bas van Belle ( Zoetermeer )

HEERS ( 2017.07.05 )

HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Carlo van den Berg ( De Lier )

SINT-MARTINUSPRIJS 01E RIT KONTICH ( 2017.07.08 )

DE LIER ( 2017.08.08 )

Quinten Veling ( Monnickendam )

RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Stefan Verhoeff ( Groot-Ammers )

HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Wim Wittenberg ( Herveld )

DRIEL ( 2017.07.02 )

DINSLAKEN ( 2017.09.10 )

 

1 OVERWINNING

Stefan Appelman ( Beverwijk )

NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Jord Baak ( Dronten )

ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Leon Buijs ( Aalsmeer )

AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Ruben Buitendijk ( Lekkerkerk )

STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

Jesse de Rooij ( Hoorn )

ERP ( 2017.06.11 )

Huub Deelstra ( Hoogeveen )

ALMELO ( 2017.04.27 )

Yanne Dorenbos ( Castricum )

SINAAI-WAAS ( 2017.05.06 )

Jasper Haest ( Roosendaal )

PUURS ( 2017.08.26 )

Philip Heijnen ( Oeffelt )

UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Vincent Hoppezak ( Nieuwerkerk aan den IJssel )

KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

Jobbe Krijnsen ( Bolsward )

JULIANADORP ( 2017.09.03 )

Wessel Krul ( Enkhuizen )

GERWEN ( 2017.04.17 )

Freek Middelburg ( De Lier )

NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Sven Nijzingh ( Zuilichem )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Lennart Reijtenbagh ( Zuidland )

KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

Kevin Reuvers ( Zevenbergen )

RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

Chiel Schulten ( Raalte )

ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Maikel Stam ( Sprang-Capelle )

VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Frank Stijger ( Honselersdijk )

NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

Ezra Tolhoek ( Zierikzee )

WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Marijn van den Berg ( De Meern )

BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Niels van Ekeren ( Rijswijk )

WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

Meindert Weulink ( Diepenveen )

DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Stef Zeestraten ( Pijnacker )

ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )