OVERWINNINGEN ELITE VROUWEN

 

15 OVERWINNINGEN

Annemiek van Vleuten ( Wageningen )

Cadel Evans Great Ocean Road Race.Women ( 2017.01.28 )

Durango-Durango Emakumeen Saria ( 2017.05.16 )

Emakumeen XXX. Bira.04e rit ( 2017.05.20 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Giro d'Italia Internazionale Femminile.02e rit ( 2017.07.01 )

Giro d'Italia Internazionale Femminile.05e rit ( 2017.07.04 )

LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE.KLIMRIT. ( 2017.07.20 )

LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE.TIJDRIT ( 2017.07.20 )

LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE.EINDKLASEEMENT ( 2017.07.20 )

HEERLEN ( 2017.07.28 )

STEENWIJK ( 2017.08.01 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.01E RIT ( 2017.08.29 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.03E RIT ( 2017.08.31 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.03 )

UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.WOMEN ELITE ( 2017.09.19 )

 

12 OVERWINNINGEN

Marianne Vos ( Babyloniënbroek )

TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK ( 2017.05.28 )

BENE LADIES TOUR 02E ETAPPE B ( 2017.07.15 )

BENE LADIES TOUR.03E ETAPPE ( 2017.07.15 )

BENE LADIES TOUR.04E RIT ( 2017.07.16 )

BENE LADIES TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.16 )

CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.WEG.ELITE-VROUWEN ( 2017.08.05 )

LADIES TOUR OF NORWAY.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.20 )

LOTTO BELGIUM TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

LOTTO BELGIUM TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

 

9 OVERWINNINGEN

Anna van der Breggen ( Zwolle )

AMSTEL GOLD RACE ( 2017.04.16 )

La Flèche Wallonne Féminine ( 2017.04.19 )

Amgen Breakaway from Heart Disease Women's Race.Eindklassement ( 2017.05.14 )

HENGELO ( 2017.06.02 )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

Giro d'Italia Internazionale Femminile.Eindklassement ( 2017.07.09 )

CRESENT VARGARDA.TIJDRIT ( 2017.08.11 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.05E RIT ( 2017.09.02 )

 

8 OVERWINNINGEN

Chantal Blaak ( Berkel en Rodenrijs )

HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

BOXMEER ( 2017.07.24 )

ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

TIEL ( 2017.07.30 )

CRESENT VARGARDA.TIJDRIT ( 2017.08.11 )

UCI WORLD CHAMPIONSHIP.WEG.WOMEN ELITE. ( 2017.09.23 )

 

6 OVERWINNINGEN

Anouska Koster ( De Westereen )

Gracia Orlova Women.02e rit ( 2017.04.28 )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

LOTTO BELGIUM TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

LOTTO BELGIUM TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

LOTTO BELGIUM TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.08 )

 

5 OVERWINNINGEN

Belle de Gast ( Utrecht )

RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

BOCHUM ( 2017.07.30 )

RASNAMBAN.01E RIT ( 2017.09.06 )

RASNAMBAN.05E RIT ( 2017.09.09 )

Ellen van Dijk ( Woerden )

HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT A. ( 2017.04.05 )

HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.09 )

UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.ELITE-VROUWEN ( 2017.08.03 )

LADIES TOUR OF NORWAY.01E RIT ( 2017.08.17 )

UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.PLOEGEN.WOMEN ( 2017.09.17 )

 

4 OVERWINNINGEN

Nina Kessler ( Velserbroek )

SPAR - FLANDERS DIAMOND TOUR ( 2017.06.11 )

RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

BERGEIJK ( 2017.07.11 )

REUSEL ( 2017.08.14 )

Claudia Koster ( Assendelft )

OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

Leonie Lubbinge ( Drachten )

OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

MARKELO ( 2017.08.18 )

OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

Riejanne Markus ( Zwarte Kat )

OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.22 )

Gracia Orlova Women.01e rit ( 2017.04.27 )

Gracia Orlova Women.03e rit ( 2017.04.29 )

Gracia Orlova.Women.Eindklassment ( 2017.04.30 )

Amy Pieters ( Zwanenburg )

HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT B. ( 2017.04.05 )

LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

Women's Tour.02e rit ( 2017.06.08 )

CRESENT VARGARDA.TIJDRIT ( 2017.08.11 )

Monique van de Ree ( Etten-Leur )

SCHELLEBELLE ( 2017.05.06 )

WANZELE ( 2017.05.21 )

EREMBODEGEM-TERJODEN ( 2017.06.17 )

NATOURCRITERIUM NINOVE ( 2017.07.30 )

Kirsten Wild ( Zwolle )

Santos Women's Tour.02e rit ( 2017.01.15 )

Santos Women's Tour.04e rit ( 2017.01.17 )

Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTour.01e rit ( 2017.05.05 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.02E RIT ( 2017.08.30 )

 

3 OVERWINNINGEN

Lucinda Brand ( Rotterdam )

OMLOOP HET NIEUWSBLAD ( 2017.02.25 )

Giro d'Italia Internazionale Femminile.08e rit ( 2017.07.07 )

UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.PLOEGEN.WOMEN ( 2017.09.17 )

Thalita de Jong ( Ossendrecht )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

BALEGEM ( 2017.08.19 )

NEDERHASSELT ( 2017.08.26 )

Janneke Ensing ( Gieten )

SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

BOELS RENTAL LADIES TOUR.06E RIT ( 2017.09.03 )

GIRO.TOSCANA.02E RIT ( 2017.09.09 )

Roos Hoogeboom ( Utrecht )

OSPEL ( 2017.08.05 )

WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

KALLO ( 2017.09.10 )

Annet Pit ( Deventer )

RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

APPELSCHA ( 2017.08.06 )

FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

Minke Slingerland ( Oosterhout )

MILL ( 2017.05.07 )

HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

GP INDUS CLEAN ( 2017.07.14 )

Nancy van der Burg ( Gouda )

WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Tour de Feminin - O cenu Ceského Švýcarska.03e rit B ( 2017.07.08 )

Esther van Veen ( Uitgeest )

ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

 

2 OVERWINNINGEN

Britt Teunissen ( Ysselsteyn LB )

WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

NETTETAL ( 2017.10.01 )

Natalie van Gogh ( Nieuw-Vennep )

RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

KOLN ( 2017.09.24 )

Marieke van Witzenburg ( Brielle )

BREEZAND ( 2017.04.23 )

WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

 

1 OVERWINNING

Olga de Boer ( Hazerswoude )

RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Sophie de Boer ( Amsterdam )

ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

Judith Jelsma ( Amstelveen )

HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

Melanie Klement ( Diphoorn )

OPLOO ( 2017.04.02 )

Rixt Meijer ( Heerenveen )

RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

Hanneke Mulder ( Utrecht )

ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Pauliena Rooijakkers ( Asten-Heusden )

TOUR CYCLISTE FÉMININ INT.DE I'ARDÉCHE.06E RIT ( 2017.09.10 )

Julia Soek ( Den Ham )

ERONDEGEMSE PIJL ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

Rozanne Slik ( Bergen Nh )

NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

Winanda Spoor ( Apeldoorn )

MERELBEKE SCHELDERODE ( 2017.09.24 )

Ymke Stegink ( Heusden )

DUIZEL ( 2017.07.31 )

Sabrina Stultiens ( Meijel )

UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.PLOEGEN.WOMEN ( 2017.09.17 )

Ivana Tiessens ( Groningen )

DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Anne Marijn van der Graaf ( Groningen )

USQUERT ( 2017.09.17 )

Christel van Loo ( Elsloo )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )