OVERWINNINGEN AMATEURS MANNEN

 

7 OVERWINNINGEN

Roderik Egberink ( Bussum )

DRONTEN ( 2017.04.08 )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+ ( 2017.06.11 )

DEDEMSVAART ( 2017.08.01 )

DOETICHEM ( 2017.08.13 )

OUDEWATER ( 2017.08.26 )

GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

André van Reek ( Lisse )

LEXMOND ( 2017.04.08 )

T ZAND ( 2017.05.07 )

HILVERSUM ( 2017.05.21 )

DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

PIJNACKER ( 2017.08.19 )

NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

 

6 OVERWINNINGEN

Pim Achterkamp ( Rotterdam )

MILL ( 2017.05.07 )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Gijsbert Nieuwkoop ( Veen )

WERKENDAM ( 2017.04.17 )

BRAKEL ( 2017.04.22 )

VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Frank Visser ( Utrecht )

WOERDEN ( 2017.05.14 )

LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

EPE ( 2017.07.06 )

TIEL ( 2017.07.30 )

EDE ( 2017.08.23 )

 

5 OVERWINNINGEN

Stefan Laurijssen ( Oud Gastel )

HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

HEERLE ( 2017.07.10 )

ROOSENDAALDRAAI VAN DE KAAI ( 2017.07.31 )

HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Bob van den Berg ( s-Gravenzande )

NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

s-GRAVENZANDE ( 2017.07.05 )

KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

Thijs Zuurbier ( Julianadorp )

DEN HELDER ( 2017.04.17 )

BREEZAND ( 2017.04.23 )

TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

OBDAM ( 2017.07.09 )

 

4 OVERWINNINGEN

Ferry de Ruiter ( Putten )

ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

HEERDE ( 2017.04.29 )

GELDROP ( 2017.04.30 )

RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

 

3 OVERWINNINGEN

Remco Bertelink ( Ede )

DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

Arjen Bos ( Bolsward )

HIERDEN ( 2017.04.22 )

OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

DE WILP ( 2017.07.01 )

Robert de Jong ( Zeewolde )

WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

ALMELO ( 2017.04.27 )

GROENLO ( 2017.08.20 )

Tom de Vreede ( Pijnacker )

RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Harko Kievit ( Leek )

OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

DE WILP ( 2017.07.01 )

Martijn Lust ( Tuitjenhorn )

TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

Bram Mens ( Wateringen )

OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

Edwin Ophof ( Raalte )

HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

NIJVERDAL.VILLAPARK ( 2017.05.20 )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Nick Zuidewind ( Lisse )

ROZENBURG ( 2017.06.10 )

ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

 

2 OVERWINNINGEN

Elias de Bruijne ( Utrecht )

STOKKUM ( 2017.05.07 )

UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

Henk de Jong ( Nieuwveen )

RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Menno Gobielje ( Gouda )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

DORDRECHT ( 2017.09.02 )

Atze Hospes ( Hemelum )

TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

Mirgo Koehorst ( Ootmarsum )

ALMELO ( 2017.04.27 )

ENTER ( 2017.07.08 )

Ronald Ligtenberg ( Haarlem )

HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

UITHOORN ( 2017.09.03 )

Gerben Oldenkamp ( Zandhuizen )

STIENS ( 2017.05.06 )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Lars Rietveld ( Oudewater )

RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

OCHTEN ( 2017.07.22 )

Jan Terpstra ( Drachten )

VEENDAM ( 2017.05.21 )

TERNAARD ( 2017.07.08 )

Jasper Verkuijl ( Baarn )

ZEIST ( 2017.08.27 )

BAARN ( 2017.09.10 )

Steven Willemsen ( Groningen )

PEIZE  ( 2017.06.25 )

NOORDHORN ( 2017.06.30 )

 

1 OVERWINNINGEN

Bonne Aans ( Drachten )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Martin Bekking ( Apeldoorn )

WICHMOND ( 2017.05.20 )

Bas Bervoets ( Hoogwoud )

MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

Jeroen Bijnagte ( Rotterdam )

ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

Bas Bosma ( Meppel )

WICHMOND ( 2017.05.20 )

Adriaan Botma ( Driezum )

ECHTENERBRURG ( 2017.09.16 )

Bas Canoy ( Dordrecht )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Fernand Cools ( Utrecht )

HEERDE ( 2017.04.29 )

Koen de Best ( Mijdrecht )

TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

Joris de Boer ( Winkel )

MEERTOUR.02E RIT ( 2017.05.26 )

Guus de Graauw ( Etten-Leur )

CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Robert de Poel ( Dordrecht )

AMEIDE ( 2017.09.16 )

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne ( Utrecht )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Arjen Dijkstra ( Haren )

DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Arjan Elferink ( Veenhuizen )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Luc Essink ( Almere )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Timo Fransen ( Westervoort )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Frido Frencken ( Hoogland )

GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Bouke Gerritsma ( Enschede )

BREDEVOORT ( 2017.07.01 )

Teun Groeneveld ( Nieuw-Vennep )

VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Andre Grootveld ( Zoetermeer )

DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Rochéz Harbers ( Nijverdal )

HASSELT ( 2017.09.16 )

Jan Hekman ( Norg )

GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Erik Huisman ( Groningen )

MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Kars Jansman ( Hellendoorn )

NEEDE ( 2017.08.18 )

Marko Jeletich ( Amersfoort )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Gerhard Joling ( Krimpen aan de IJssel )

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL ( 2017.09.23 )

Bob Jonkheer ( Noordwijkerhout )

VOORHOUT ( 2017.09.16 )

Marten Koster ( Rheden )

DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Emiel Kunkeler ( Zuilichem )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Jack Kuper ( Dokkum )

KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

Lex Ligtenberg ( Utrecht )

NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Nick Lubbers ( s-Heerenberg )

EXEL ( 2017.05.28 )

André Luijk ( Nijkerk Gld )

ROTTERDAM.NOORD ( 2017.09.30 )

Erwin Meijer ( Berkel en Rodenrijs )

NOOTDORP ( 2017.08.10 )

Tim Nederlof ( Breukelen )

DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

Niels Overvoorde ( Delfgauw )

PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Germon Peeters ( Tilburg )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Thijmen Polman ( Zoetermeer )

GOUDA ( 2017.08.27 )

Lars Quaedvlieg ( Maastricht )

KESSEL ( 2017.04.09 )

Rein Schiphof ( Sint Annaparochie )

DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Sjaak Schipper ( Medemblik )

TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

Ruud Slagter ( Lutjebroek )

MEERTOUR PROLOOG ( 2017.05.25 )

Arnold Stam ( Sprang-Capelle )

GIESSEN ( 2017.09.08 )

Leon Strötker ( Venlo )

WELL ( 2017.09.03 )

Daan Switters ( Utrecht )

SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

Jernst Tempelaar ( Nijmegen )

RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Joost van den Blink ( s-Gravenzande )

OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Jorre van der Bij ( Utrecht )

LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Gideon van der Molen ( Megchelen )

AALTEN ( 2017.05.21 )

Maarten van Kooij ( Maastricht )

DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Paul van Schalen ( Zetten )

KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

Luuk van Wingerden ( Puttershoek )

DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Jorne Videler ( Badhoevedorp )

LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

Cor Visser ( Gytsjerk )

URETERP ( 2017.04.17 )

Kamiel Vleeming ( Zwolle )

MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

Michiel Vos ( Den Haag )

ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Bart Vreugdenhil ( Haarlem )

OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Marthijs Wegdam ( Dalen )

DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Sybren Welling ( Groningen )

DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Tom Wensink ( Enschede )

DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Arnoud Witsenburg ( Driebergen )

VORDEN ( 2017.07.02 )

Koen Wulterkens ( Boxmeer )

OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

Niels Zagers ( Utrecht )

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )