OVERZICHT SEIZOEN 2017

                                     UITSLAGEN KAMPIOENSCHAPPEN

MAP 01

UITSLAGEN VAN A T/M Z

                                     UITSLAGEN MEERDAAGSE

MAP.02

UITSLAGEN VAN A T/M Z

                                     UITSLAGEN KLASSIEKERS

MAP.03

UITSLAGEN VAN A T/M Z

                                     UITSLAGEN CRITERIUMS

MAP.04

UITSLAGEN AALTEN-DUIZEL

MAP.05

UITSLAGEN EDE-MONSTER

MAP.06

UITSLAGEN NAALDWIJK-PRINSENBEEK

MAP.07

UITSLAGEN RAAMSDONKSVEER-ZWANENBURG

                                    OVERWINNINGEN PER LICENTIE

MAP.08

OVERWINNINGEN PROFESSIONALS-A

MAP.09

OVERWINNINGEN PROFESSIONALS-B

MAP.10

OVERWINNINGEN ELITE MANNEN

MAP.11

OVERWINNINGEN ELITE VROUWEN

MAP.12

OVERWINNINGEN BELOFTEN MANNEN

MAP.13

OVERWINNINGEN BELOFTEN VROUWEN

MAP.14

OVERWINNINGEN JUNIOR-MANNEN

MAP.15

OVERWINNINGEN JUNIOR-VROUWEN

MAP.16

OVERWINNINGEN NIEUWELING-MANNEN

MAP.17

OVERWINNINGEN NIEUWELING-MEISJES

MAP.18

OVERWINNINGEN AMATEURS MANNEN

MAP.19

OVERWINNINGEN AMATEURS VROUWEN

MAP.20

OVERWINNINGEN SPORTKLASSE MANNEN

                        ERELIJSTEN

MAP.21

AMATEURS MAN   AANS BONE T/M EVERS PAUL

MAP.22

AMATEURS MAN   FALKE REIN T/M MULDER ROBBERT

MAP.23

AMATEURS MAN   NANNINGA EGON T/M VAN DE STREEK ARNOLD

MAP.24

AMATEURS MAN   VAN DE VEN T/M ZWANENBURG CHRIS

MAP.25

AMATEURS VROUW  BAAS T/M WESTERVELD SANNE

MAP.26

BELOFTEN MAN  AKKERMANS LARS T/M MUSKENS SAM

MAP.27

BELOFTEN MAN  NAKKEN BRUNO T/M ZENNIPMAN WESSEL

MAP.28

BELOFTEN VROUW  ADEGEEST LOES T/M WORST ANNEMARIE

MAP.29

ELITE MAN  AANDEWIEL PASCAL T/M JORRITSMA JORJAN

MAP.30

ELITE MAN  KALDENBACH JEROEN T/M STROOSNIJDER MICHEL

MAP.31

ELITE MAN  TEN KORTENAAR PIETER T/M ZUIDEMA JOAHIM

MAP.32

ELITE VROUW  AL LISANNE T/M KUYSTERMANS DÉVON

MAP.33

ELITE VROUW  LAUDY JEANNI T/M ZIJLSTRA BETTINA

MAP.34

JUNIOR MAN  AKKERMANS LARS T/M GROOT NICK

MAP.35

JUNIOR MAN  HAEST JASPER T/M RUSKA DEAN

MAP.36

JUNIOR MAN  SANDERS VINCENT T/M ZIJLAARD MAIKEL

MAP.37

JUNIOR VROUW  AMMERLAAN ROZEMARIJN T/M WIEBES LORENA

MAP.38

NIEUWELING MAN  ADAMS DAAN T/M JUKKEMA FRISO

MAP.39

NIEUWELING MAN  KARS HUGO T/M SYTEMA JESSE

MAP.40

NIEUWELING MAN  TAKI DANIEL T/M ZWAANS IVO

MAP.41

NIEUWELING MEISJES  ADRIAANSEN MAUD T/M MOLENAAR LAURA

MAP.42

NIEUWELING MEISJES  NAGTEGAAL FLEUR T/M WIJNHORST LAURAINE


 

MAP.43

PROFESSIONALS-A  ARIESEN TIM T/M VERMELFOORT COEN

MAP.44

PROFESSIONALS-B  ARIESEN JOHIM T/M KRUL STEF

MAP.45

PROFESSIONALS-B  LINDENBURG JIM T/M ZANOTTI MARCO

MAP.46

SPORTKLASSE  AARDENBURG RON T/M IPPEL TON

MAP.47

SPORTKLASSE  JACOBS MARCEL T/M RUTTE ARTHUR

MAP.48

SPORTKLASSE  SANDERS JAN T/M ZWIERS FOLKERT

                        PUNTENKLASSEMENTEN PER LICENTIE

                      VAN NEDERLANDSE WEDSTRIJDEN

MAP.49

PUNTENKLASSEMENT AMATEURS MAN

MAP.50

PUNTENKLASSEMENT AMATEURS VROUW

MAP.51

PUNTENKLASSEMENT BELOFTEN MAN

MAP.52

PUNTENKLASSEMEN BELOFTEN VROUW

MAP.53

PUNTENKLASSEMENT ELITE MAN

MAP.54

PUNTENKLASSEMENT ELITE VROUW

MAP.55

PUNTENKLASSEMENT JUNIOR MAN

MAP.56

PUNTENKLASSEMENT JUNIOR VROUW

MAP.57

PUNTENKLASSEMENT NIEUWELING MAN

MAP.58

PUNTENKLASSEMENT NIEUWELING VROUW

MAP.59

PUNTENKLASSEMENT PROFESSIONALS-A

MAP.60

PUNTENKLASSEMENT PROFESSIONALS-B

MAP.61

PUNTENKLASSEMENT SPORTKLASSE