ERELIJSTEN SPORTKLASSE  SANDERS JAN T/M ZWIERS FOLKERT

Sanders Jan ( NED19811023 )

2017 . Sportklasse Man . Beuningen . GWC de Adelaar

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Satter Erik ( NED19670730 )

2017 . Sportklasse Man . Gameren . WTC Maas-Waal

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Schaap Maarten ( NED19640719 )

2017 . Sportklasse Man . Hilversum . GWC de Adelaar

10 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Schaap Patrick ( NED19911228 )

2017 . Sportklasse Man . Kortenhoef . GWC de Adelaar

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Scheer Arjan ( NED19730213 )

2017 . Sportklasse Man . Houten . RWC Ahoy

16 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Scheffel Ronald ( NED19610328 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . Special Cycling Team

10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Schelvis Hans ( NED19700126 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

9 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

15 . T ZAND ( 2017.05.07 )

19 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Schim Gianni ( NED19701217 )

2017 . Sportklasse Man . Vierlingsbeek . Limburg Express Cycling team

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Schinkel Maarten ( NED19700103 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Schipper Sander ( NED19891009 )

2017 . Sportklasse Man . Kolhorn . WV Alcmaria Victrix

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

17 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

17 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

20 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Schoemaker Egbert ( NED19860904 )

2017 . Sportklasse Man . Wapserveen . WV de Driehoek

17 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . EPE ( 2017.07.06 )

Scholten Ralf ( NED19870801 )

2017 . Sportklasse Man . Netterden . R en TV de Zwaluwen

1 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

3 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

8 . HEERDE ( 2017.04.29 )

14 . EXEL ( 2017.05.28 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Schoonderwoerd Eric ( NED19620822 )

2017 . Sportklasse Man . Maarssen . WV Het Stadion

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Schotte Kasper ( NED19831204 )

2017 . Sportklasse Man . Hellevoetsluis . PRC Delta

1 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

1 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

2 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

3 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

9 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Schotte Otto ( NED19770314 )

2017 . Sportklasse Man . Hellevoetsluis . PRC Delta

3 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

3 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

18 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

Schouten Leon ( NED19650718 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . De Eendracht

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

Schweigl Robin ( NED19961130 )

2017 . Sportklasse Man . Andijk . West Frisia

2 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

4 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

7 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

7 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Sebregts Sebastiaan ( NED19810803 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . HR en TC D.O.K.

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

Seijen Bert ( NED19670515 )

2017 . Sportklasse Man . Westerhaar . Masters Cycling Team

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Semper Arno ( NED19671124 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . W.V. Eemland

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Seunninga Arjan ( NED19700417 )

2017 . Sportklasse Man . Ede . WV Ede

1 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

2 . DIDAM ( 2017.06.14 )

2 . DRIEL ( 2017.07.02 )

2 . EPE ( 2017.07.06 )

2 . KESSEL ( 2017.04.09 )

2 . MILL ( 2017.05.07 )

2 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

2 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

3 . HEERDE ( 2017.04.29 )

3 . NEEDE ( 2017.08.18 )

3 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

4 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

4 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

4 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

5 . ALMELO ( 2017.04.27 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

5 . WERKENDAM ( 2017.04.17 )

6 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

7 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

8 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

9 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

11 . TIEL ( 2017.07.30 )

17 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

17 . ZEIST ( 2017.08.27 )

18 . EDE ( 2017.08.23 )

Siebelink Roel ( NED19770520 )

2017 . Sportklasse Man . Zutphen . Masters Cycling Team

11 . NEEDE ( 2017.08.18 )

16 . BREDEVOORT ( 2017.07.01 )

16 . ENTER ( 2017.07.08 )

19 . DIDAM ( 2017.06.14 )

19 . EPE ( 2017.07.06 )

Siegers Erik ( NED19601118 )

2017 . Sportklasse Man . Gouda . GRTC Excelsior

20 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Sierkstra Edwin ( NED19711118 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogkarspel . Hoornse Ren en Toerclub

2 . T ZAND ( 2017.05.07 )

4 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

7 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

12 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

13 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

14 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

Sikking Mark ( NED19841030 )

2017 . Sportklasse Man . Odijk . UWTC de Volharding

13 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

Simpson Chris ( GBR19840922 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

3 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

Sligman Bennie ( NED19530102 )

2017 . Sportklasse Man . Laren Gld . LWC de Paaschberg

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Slijkerman Nick ( NED19891012 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . vereniging MTB Noordwest

14 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

17 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

17 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Slijver Erik ( NED19800324 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . WV Otto Ebbens

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Slingerland Ad ( NED19631231 )

2017 . Sportklasse Man . Haastrecht . GRTC Excelsior

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . EXEL ( 2017.05.28 )

10 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Smit Ron ( NED19510919 )

2017 . Sportklasse Man . Zandvoort . HSV de Kampioen

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

7 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

9 . LISSE ( 2017.09.24 )

17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Smith Pieter ( NED19860328 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

18 . ANNEN ( 2017.06.08 )

Smits Rene ( NED19590411 )

2017 . Sportklasse Man . Purmerend . ARC Ulysses

8 . T ZAND ( 2017.05.07 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

12 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

16 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

19 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

Snoek Laurens ( NED19750527 )

2017 . Sportklasse Man . Volendam . WV Beet-It Volendam

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Sol Edward ( NED19750228 )

2017 . Sportklasse Man . Spijkenisse . Spijkenisse Bike United

7 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

11 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

11 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

13 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

14 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

14 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

17 . LISSE ( 2017.09.24 )

17 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

19 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

Sollie Paul ( NED19760307 )

2017 . Sportklasse Man . Woerden . WTC Woerden

19 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

Somers Michele ( NED19680118 )

2017 . Sportklasse Man . Spijkenisse . HSK Trias

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

6 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

8 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

9 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

9 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

12 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

16 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

Somsen Patrick ( NED19730910 )

2017 . Sportklasse Man . Aalten . TWV De Peddelaars

1 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

1 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Speijer Cor ( NED19560820 )

2017 . Sportklasse Man . Schiedam . RWC Ahoy

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Spierings Vincent ( NED19790725 )

2017 . Sportklasse Man . Alkmaar . Marco Polo Cycling Club

6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

9 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

Spies Matthijs ( NED19941029 )

2017 . Sportklasse Man . Wageningen . WV Ede

14 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Spijkers Henri ( NED19581102 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . HSK Trias

5 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

Spoor Jaap ( NED19530802 )

2017 . Sportklasse Man . Rijswijk Zh . RWV de Spartaan

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

Stajkovac Bozidar ( NED19841021 )

2017 . Sportklasse Man . IJmuiden . HSC de Bataaf

18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

Stammes Huub ( NED19620805 )

2017 . Sportklasse Man . Soest . W.V. Eemland

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Steeghs Ruud ( NED19760129 )

2017 . Sportklasse Man . Bemmel . TWC 't Verzetje

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Steegs Ralf ( NED19811005 )

2017 . Sportklasse Man . Velp . Cicli Basso Vicenza - Reasons

3 . KESSEL ( 2017.04.09 )

11 . WELL ( 2017.09.03 )

Stengs Patrick ( NED19860916 )

2017 . Sportklasse Man . Beverwijk . BRC Kennemerland

2 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

3 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

3 . GOUDA ( 2017.08.27 )

6 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

6 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

6 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

6 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

7 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

8 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

9 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

9 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

9 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

14 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

15 . LISSE ( 2017.09.24 )

16 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

19 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

20 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

Straver Remco ( NED19770305 )

2017 . Sportklasse Man . Oudewater . WTC Woerden

1 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

10 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

16 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

Streefkerk Bart ( NED19910413 )

2017 . Sportklasse Man . Ameide . GRC Jan van Arckel

1 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

7 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

8 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

9 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

11 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

13 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

18 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

20 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

Struik Gerard ( NED19691026 )

2017 . Sportklasse Man . Medemblik . West Frisia

10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Stuy Anne-Jan ( NED19651113 )

2017 . Sportklasse Man . Hei en Boeicop . GRC Jan van Arckel

9 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Suk Martijn ( NED19741113 )

2017 . Sportklasse Man . Velserbroek . Dasia Cycling Team

9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

14 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

Sun Ming-ko ( NED19631211 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

4 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

4 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

7 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

9 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

10 . T ZAND ( 2017.05.07 )

14 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

14 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

14 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

16 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

17 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

17 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

18 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

20 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

20 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Swart Martin ( NED19690816 )

2017 . Sportklasse Man . Franeker . LWV de Friesche Leeuw

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

12 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

14 . T ZAND ( 2017.05.07 )

ter Grote Gerrit ( NED19550724 )

2017 . Sportklasse Man . Reutum . AWV de Zwaluwen

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Terpstra Tjerk ( NED19961218 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

8 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

15 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

16 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Tesselaar Mike ( NED19770305 )

2017 . Sportklasse Man . Heerhugowaard . WV Noord-Holland

3 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

5 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

6 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

6 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

6 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

7 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

16 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

16 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Tigelaar Arjan ( NED19651109 )

2017 . Sportklasse Man . Smilde . W.V. Meteoor Assen-Roden

17 . HASSELT ( 2017.09.16 )

Timmerman Wilco ( NED19900430 )

2017 . Sportklasse Man . Emmeloord . FTC Marknesse

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Timmermans Onno ( NED19790830 )

2017 . Sportklasse Man . Beverwijk . BRC Kennemerland

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

8 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

11 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

14 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

Tol Jan ( NED19690216 )

2017 . Sportklasse Man . Volendam . WV Beet-It Volendam

18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Toonen Nick ( NED19880925 )

2017 . Sportklasse Man . Lisse . vereniging MTB Noordwest

1 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

1 . LISSE ( 2017.09.24 )

1 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

2 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

2 . s-GRAVENZANDE ( 2017.07.05 )

3 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

3 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

3 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

3 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

3 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

4 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

5 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

6 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

7 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

8 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

13 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

17 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

18 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

Treur Reinier ( NED19721028 )

2017 . Sportklasse Man . Ugchelen . AR en TV de Adelaar

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Tuithof Erwin ( NED19700530 )

2017 . Sportklasse Man . Woerden . WTC Woerden

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . GOUDA ( 2017.08.27 )

16 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

20 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Twaalfhoven Harm ( NED19800219 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . BRC Kennemerland

12 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

Uithoven Jochem ( NED19850417 )

2017 . Sportklasse Man . Andel . WTC Maas-Waal

6 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Ulrich Clemens ( NED19771206 )

2017 . Sportklasse Man . Alkmaar . Hoornse Ren en Toerclub

11 . T ZAND ( 2017.05.07 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

v.d. Meulen Rene ( NED19781117 )

2017 . Sportklasse Man . Hattem . WV Gazgas

15 . HASSELT ( 2017.09.16 )

16 . HEERDE ( 2017.04.29 )

17 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

18 . EPE ( 2017.07.06 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Asten Kees ( NED19660502 )

2017 . Sportklasse Man . Zeewolde . W.V. Eemland

6 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . AALTEN ( 2017.05.21 )

van Bavel Hans ( NED19491101 )

2017 . Sportklasse Man . Sint Anthonis . Cicli Basso Vicenza - Reasons

5 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

13 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

van Beek Rob ( NED19720531 )

2017 . Sportklasse Man . Leusden . W.V. Eemland

14 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

van Beekum Ronald ( NED19560808 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwegein . WV Het Stadion

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Beuningen Albert ( NED19600714 )

2017 . Sportklasse Man . Geertruidenberg . WC de Pedaalridders

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

van Beuzekom Aart ( NED19490628 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwpoort . GRC Jan van Arckel

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

van Bezooijen Joost ( NED19670507 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . Special Cycling Team

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

12 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

16 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

18 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

20 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

van Bijnen Cor ( NED19561103 )

2017 . Sportklasse Man . Andijk . Hoornse Ren en Toerclub

6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

van Bockel Wouter ( NED19820115 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . CS010

9 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

16 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

van Braak Tom ( NED19810515 )

2017 . Sportklasse Man . Velp . RETO

20 . VORDEN ( 2017.07.02 )

van Breemen Bart ( NED19650914 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . LISSE ( 2017.09.24 )

van Campen Gilbert ( NED19740118 )

2017 . Sportklasse Man . Kranenburg . FTC Marknesse

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

van de Hoef John ( NED19831208 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

van de Vegte Ossip ( NED19910526 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . USWV de Domrenner

6 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

7 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

11 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

19 . BAARN ( 2017.09.10 )

van de Water John ( NED19860408 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . HR en TC D.O.K.

17 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

van de Weteringe Buijs Frank ( NED19660813 )

2017 . Sportklasse Man . Sint Pancras . ZWC D.T.S.

16 . T ZAND ( 2017.05.07 )

van den Akker Willem ( NED19700505 )

2017 . Sportklasse Man . Almere-Buiten . W.V. Eemland

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

15 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

van den Berg Elbert ( NED19660625 )

2017 . Sportklasse Man . Nijkerkerveen . W.V. Eemland

2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . EXEL ( 2017.05.28 )

11 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

14 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

17 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

18 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

van den Berg Johnny ( NED19680813 )

2017 . Sportklasse Man . Beuningen . Marco Polo Cycling Club

9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

14 . VORDEN ( 2017.07.02 )

15 . GOUDA ( 2017.08.27 )

19 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

20 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

van den Berg Sjon ( NED19651113 )

2017 . Sportklasse Man . Zevenhoven . Uithoornse WTC

8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

van den Bosch Marcel ( NED19710815 )

2017 . Sportklasse Man . Wezep . WV Salland

9 . NEEDE ( 2017.08.18 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

van den Brink Robert ( NED19840125 )

2017 . Sportklasse Man . Biddinghuizen . WV De IJsselstreek

16 . HASSELT ( 2017.09.16 )

18 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

van den Hoven Jeffrey ( NED19911114 )

2017 . Sportklasse Man . Raamsdonksveer . TWC Het Snelle Wiel

16 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

van den Noort Ivo ( NED19750911 )

2017 . Sportklasse Man . De Meern . UWTC de Volharding

2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

van den Ouden Dennis ( NED19641118 )

2017 . Sportklasse Man . Oude Tonge . Cyclingteam Flakkee

16 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

van der Breggen Dick ( NED19640926 )

2017 . Sportklasse Man . Ellemeet . RWC Ahoy

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

van der Breggen Jaap ( NED19601023 )

2017 . Sportklasse Man . Nijkerk Gld . W.V. Eemland

7 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

8 . GOUDA ( 2017.08.27 )

13 . LISSE ( 2017.09.24 )

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

16 . AALTEN ( 2017.05.21 )

van der Burg Mickel ( NED19770921 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

11 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

13 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

20 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

van der Eijk Jaco ( NED19671101 )

2017 . Sportklasse Man . Zevenhuizen Zh . GRTC Excelsior

13 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

van der Ham Mike ( NED19960107 )

2017 . Sportklasse Man . Lexmond . GRC Jan van Arckel

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

van der Heide Erik ( NED19660721 )

2017 . Sportklasse Man . Emmeloord . FTC Marknesse

10 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

van der Horst Jos ( NED19640228 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . WV de Maaskant

11 . MILL ( 2017.05.07 )

van der Klooster Bert ( NED19631202 )

2017 . Sportklasse Man . Ridderkerk . DRC de Mol

17 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

van der Kooi Dennie ( NED19930402 )

2017 . Sportklasse Man . Franeker . WV Cycling Sneek

3 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

3 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

3 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

4 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

9 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

12 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

12 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

12 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

20 . STIENS ( 2017.05.06 )

van der Made Wilco ( NED19750213 )

2017 . Sportklasse Man . Medemblik . WV Beet-It Volendam

14 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

van der Marel Casper ( NED19750801 )

2017 . Sportklasse Man . Maasland . Spijkenisse Bike United

18 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

19 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

van der Meer Bas ( NED19821020 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

19 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

van der Molen Richard ( NED19800527 )

2017 . Sportklasse Man . Burgum . WV Otto Ebbens

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van der Park Jeffrey ( NED19910623 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . HR en TC D.O.K.

4 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

van der Ploeg Cor ( NED19651023 )

2017 . Sportklasse Man . Bemmel . Special Cycling Team

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HENGELO ( 2017.06.02 )

17 . AALTEN ( 2017.05.21 )

18 . ENTER ( 2017.07.08 )

18 . VORDEN ( 2017.07.02 )

19 . MILL ( 2017.05.07 )

19 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

20 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

van der Putten Serge ( NED19690825 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

3 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

12 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

van der Tang Jan ( NED19500204 )

2017 . Sportklasse Man . Voorhout . RTV de Bollenstreek

19 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

van der Veer Ed ( NED19650429 )

2017 . Sportklasse Man . Renswoude . WV de Valleirenners AXA

13 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

van der Velden Andries ( NED19810704 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Vennep . HRC Excelsior

8 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

16 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

van der Vis Ferry ( NED19891006 )

2017 . Sportklasse Man . Oudeschild . vereniging MTB Noordwest

9 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

van der Vlugt Willem ( NED19821125 )

2017 . Sportklasse Man . Medemblik . WV Beet-It Volendam

18 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

van der Weide Mark ( NED19750606 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

12 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

van der Wel Jan ( NED19560522 )

2017 . Sportklasse Man . Austerlitz . WV Het Stadion

10 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

van der Werf Edward ( NED19690422 )

2017 . Sportklasse Man . Kessel . Limburg Express Cycling team

17 . KESSEL ( 2017.04.09 )

van der Werf Theo ( NED19710913 )

2017 . Sportklasse Man . De Meern . UWTC de Volharding

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

20 . MILL ( 2017.05.07 )

van der Zaal Dennis ( NED19960412 )

2017 . Sportklasse Man . Lisse . vereniging MTB Noordwest

1 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

1 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

1 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

2 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

2 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

2 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

4 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

4 . ROOSENDAALDRAAI VAN DE KAAI ( 2017.07.31 )

5 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

6 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

6 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

12 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

13 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

13 . s-GRAVENZANDE ( 2017.07.05 )

14 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

van Dijk Emiel ( NED19770509 )

2017 . Sportklasse Man . Hellevoetsluis . Cyclingteam Flakkee

7 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

8 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

11 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

15 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

16 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

9 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

van Dullemen Diederik ( NED19780529 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Eijk Hans ( NED19650524 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Vennep . RTV de Bollenstreek

1 . LISSE ( 2017.09.24 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

9 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

9 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

9 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

10 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

15 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

van Essen Ferdinand ( NED19820119 )

2017 . Sportklasse Man . Hardenberg . Hardenberger WSV

19 . VORDEN ( 2017.07.02 )

van Ewijk Paul ( NED19690727 )

2017 . Sportklasse Man . IJmuiden . BRC Kennemerland

20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

van Gool Pascal ( NED19891007 )

2017 . Sportklasse Man . Oud-Beijerland . RTC de Hoekse Renners

10 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

17 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

van Hal Sjaak ( NED19581105 )

2017 . Sportklasse Man . Deventer . WSV de Zwaluwen

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

van Harlingen Marcel ( NED19900802 )

2017 . Sportklasse Man . Wormer . ZWC D.T.S.

14 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

18 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

van Herp Ronald ( NED19711116 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWC Ahoy

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

van Korven Mike ( NED19720412 )

2017 . Sportklasse Man . Opijnen . TWC Het Snelle Wiel

20 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

van Krimpen Jarno ( NED19730520 )

2017 . Sportklasse Man . Groot-Ammers . DRC de Mol

2 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

2 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

van Langen Rogier ( NED19790607 )

2017 . Sportklasse Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

9 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

10 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

19 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

van Leeuwen Albert ( NED19620726 )

2017 . Sportklasse Man . Maarssen . WV Het Stadion

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

van Lieshout Frits ( NED19790120 )

2017 . Sportklasse Man . Spaarndam . Dasia Cycling Team

1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

1 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

1 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

3 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

3 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

3 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

3 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

5 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

6 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

17 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

van Merkerk Ronald ( NED19670705 )

2017 . Sportklasse Man . Woerden . WTC Woerden

20 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

van Prooijen Kees ( NED19591029 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravenhage . HSK Trias

19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Rhoon Ronald ( NED19540511 )

2017 . Sportklasse Man . Zwijndrecht . DRC de Mol

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Rijswijk William ( NED19591021 )

2017 . Sportklasse Man . Rijswijk . HSK Trias

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

van Roijen Mitchell ( NED19971121 )

2017 . Sportklasse Man . Beverwijk . BRC Kennemerland

2 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

4 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

4 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

5 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

6 . GOUDA ( 2017.08.27 )

6 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

7 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

8 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

11 . T ZAND ( 2017.05.07 )

13 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

16 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

18 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

van Rooijen Twan ( NED19970726 )

2017 . Sportklasse Man . Breukelen . De Eendracht

17 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

van Ruiten Bart ( NED19810430 )

2017 . Sportklasse Man . Noordwijkerhout . vereniging MTB Noordwest

3 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

4 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

5 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

7 . LISSE ( 2017.09.24 )

8 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

12 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

12 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

15 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

van Rullen John ( NED19630504 )

2017 . Sportklasse Man . Schijndel . WV Schijndel

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Spengen Stefan ( NED19961230 )

2017 . Sportklasse Man . Wieringerwerf . HR en TC D.O.K.

2 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

11 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

11 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

12 . MEERTOUR PROLOOG ( 2017.05.25 )

13 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

van Sprakelaar Maarten ( NED19960808 )

2017 . Sportklasse Man . Wijk bij Duurstede . WV de Valleirenners AXA

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Straalen Yarwin ( NED19950414 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

6 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

10 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

13 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

13 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

15 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

16 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

16 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

19 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

van Straten Lennert ( NED19741223 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

13 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

14 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

14 . ROTTERDAM.NOORD ( 2017.09.30 )

van 't Hof Eibert ( NED19840223 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

16 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

van Toorenburg Mitja ( NED19740320 )

2017 . Sportklasse Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

9 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

van Triest Wim ( NED19650521 )

2017 . Sportklasse Man . Elburg . FTC Marknesse

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

van Vechgel Martijn ( NED19720227 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

7 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

18 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

19 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

van Vuren Robin ( NED19650713 )

2017 . Sportklasse Man . Naarden . GWC de Adelaar

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

van Weele Jannes ( NED19961002 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . USWV de Domrenner

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

14 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

15 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

van Wegen Jos ( NED19550410 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogland . W.V. Eemland

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Wezenbeek Egbert ( NED19631018 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Winden Frans ( NED19710601 )

2017 . Sportklasse Man . Bergschenhoek . LRTV  Swift

1 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

2 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

2 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

2 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

2 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

2 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

2 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

2 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

4 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

5 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

14 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

van Wonderen Hans ( NED19860427 )

2017 . Sportklasse Man . Tuitjenhorn . WV Alcmaria Victrix

7 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

8 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

10 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

17 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

18 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

van Wonderen Kees ( NED19840208 )

2017 . Sportklasse Man . Tuitjenhorn . WV Alcmaria Victrix

6 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

15 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

15 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

18 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

Veen Marten ( NED19820219 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . W.V. Omega

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Veenstra Meinte ( NED19561030 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . W.V. Eemland

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Veldhorst Dirk Jan ( NED19770829 )

2017 . Sportklasse Man . Breedenbroek . R en TV de Zwaluwen

19 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

Veldhuijs Marco ( NED19871113 )

2017 . Sportklasse Man . Beverwijk . BRC Kennemerland

17 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Veltkamp Gert-Jan ( NED19840430 )

2017 . Sportklasse Man . Deventer . WSV de Zwaluwen

9 . EPE ( 2017.07.06 )

9 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

13 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . ENTER ( 2017.07.08 )

15 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Veneman Ard ( NED19830326 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

7 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

8 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

9 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

11 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

12 . VORDEN ( 2017.07.02 )

13 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

17 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

17 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

18 . MILL ( 2017.05.07 )

19 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Verhagen Barend ( NED19540516 )

2017 . Sportklasse Man . Woerden . WTC Woerden

1 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . AALTEN ( 2017.05.21 )

2 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

3 . GOUDA ( 2017.08.27 )

3 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

3 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

3 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

4 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

4 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

4 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

4 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

5 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

7 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

7 . T ZAND ( 2017.05.07 )

9 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

Verkoijen Frank ( NED19670423 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

9 . ENTER ( 2017.07.08 )

12 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

15 . HENGELO ( 2017.06.02 )

19 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

Verlee Joel ( NED19881105 )

2017 . Sportklasse Man . Sleeuwijk . GRC Jan van Arckel

1 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

3 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

4 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

7 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

9 . MILL ( 2017.05.07 )

11 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

11 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

14 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

14 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

15 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

15 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

17 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Vermeer Jacco ( NED19940516 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

12 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

13 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

19 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

20 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Vermeer Richard ( NED19780801 )

2017 . Sportklasse Man . Spakenburg . W.V. Eemland

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Vermeulen Merijn ( NED19820627 )

2017 . Sportklasse Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Versloot Ruben ( NED19900730 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

Vertelman Bram ( NED19981027 )

2017 . Sportklasse Man . Midwoud . West Frisia

11 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

13 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

17 . T ZAND ( 2017.05.07 )

18 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

20 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

20 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

Verwijk Frank ( NED19631001 )

2017 . Sportklasse Man . Leusden . W.V. Eemland

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Veth Sjaak ( NED19590115 )

2017 . Sportklasse Man . Bleiswijk . GRTC Excelsior

19 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Vilches-Kolkman Antonio ( NED19790330 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSC de Bataaf

6 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

16 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

17 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

Vingerling Aad ( NED19430708 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravendeel . RTC de Hoekse Renners

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Vink Dingeman ( NED19830423 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . Dasia Cycling Team

4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

15 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

15 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

16 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

16 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

17 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

Vinke Hein ( NED19721010 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . W.V. Eemland

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Visser Sep ( NED19631222 )

2017 . Sportklasse Man . Heemstede . HSV de Kampioen

5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

12 . LISSE ( 2017.09.24 )

18 . EXEL ( 2017.05.28 )

Vlasblom Julian ( NED19911107 )

2017 . Sportklasse Man . Schoonhoven . GRTC Excelsior

17 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

18 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

Vlieger Gerry ( NED19710316 )

2017 . Sportklasse Man . Appelscha . WV WoonExpo Kapenga

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Vlijm Mark ( NED19770922 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

1 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

1 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

8 . MEERTOUR.02E RIT ( 2017.05.26 )

Vonk Hans ( NED19590815 )

2017 . Sportklasse Man . Arnhem . Special Cycling Team

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . DIDAM ( 2017.06.14 )

10 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

11 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

13 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

15 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

16 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

16 . EXEL ( 2017.05.28 )

20 . NEEDE ( 2017.08.18 )

20 . WELL ( 2017.09.03 )

Vos Jan ( NED19720520 )

2017 . Sportklasse Man . Sleen . WSV Emmen

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . BGER?. ( 2017.04.02 )

Vos Johan ( NED19820407 )

2017 . Sportklasse Man . Bruchem . WTC Maas-Waal

12 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

13 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

13 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

15 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

19 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

Vos Rutger ( NED19940901 )

2017 . Sportklasse Man . Exloo . Velo51 Cycling Team

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . VEENDAM ( 2017.05.21 )

5 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

9 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

13 . HEERDE ( 2017.04.29 )

Vosmer Marten ( NED19700715 )

2017 . Sportklasse Man . Ede . WV Ede

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

Vrauwdeunt Edwin ( NED19650902 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravenhage . RWV de Spartaan

12 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

20 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

20 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

20 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

20 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

Vriend Jesse ( NED19951014 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogkarspel . West Frisia

5 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

10 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

10 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

13 . MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

15 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

17 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

18 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

20 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

Waaijer Jan ( NED19520330 )

2017 . Sportklasse Man . Langeveen . Hardenberger WSV

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Warlich Michel ( NED19720315 )

2017 . Sportklasse Man . Heerde . WV Salland

7 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

9 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

9 . HEERDE ( 2017.04.29 )

10 . HENGELO ( 2017.06.02 )

11 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

13 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Wassink Marco ( NED19800823 )

2017 . Sportklasse Man . Ruurlo . Special Cycling Team

20 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

Weber Eric ( NED19600531 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Webers Marcel ( NED19710328 )

2017 . Sportklasse Man . Milsbeek . WV de Maaskant

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Weijers Martin ( NED19690819 )

2017 . Sportklasse Man . s-Heerenberg . RTV Vierakker-Wichmond

13 . VORDEN ( 2017.07.02 )

Wellner Jeroen ( NED19790513 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

20 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Wendler Robert ( NED19661005 )

2017 . Sportklasse Man . Doenrade . W.C.L. Bergklimmers

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Wesselman Rogier ( NED19880605 )

2017 . Sportklasse Man . Weesp . GWC de Adelaar

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Westendorp Tijs ( NED19730206 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . Specialized Workfor.ce

11 . VORDEN ( 2017.07.02 )

12 . WEGBERG ( 2017.05.21 )

15 . EPE ( 2017.07.06 )

16 . MILL ( 2017.05.07 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

19 . EXEL ( 2017.05.28 )

Westerhof Richard ( NED19900208 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

20 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

Westerlaken William ( NED19920930 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Lekkerland . GRC Jan van Arckel

9 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

10 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

11 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

15 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

16 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Wierenga Lex ( NED19930819 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Wieringa Jeroen ( NED19771212 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravenhage . RWV de Spartaan

18 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

20 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

Winthagen Michiel ( NED19730818 )

2017 . Sportklasse Man . Amstelveen . WTC de Amstel

18 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

20 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Witte Marcel ( NED19660430 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

10 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Wolbrink Jeroen ( NED19721029 )

2017 . Sportklasse Man . Deventer . WSV de Zwaluwen

11 . ALMELO ( 2017.04.27 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Wolfkamp Jos ( NED19631004 )

2017 . Sportklasse Man . Raalte . Cycle Club 75

1 . AALTEN ( 2017.05.21 )

1 . BGER ( 2017.04.02 )

2 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

4 . MILL ( 2017.05.07 )

13 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Woo Leewah ( NED19741204 )

2017 . Sportklasse Man . IJmuiden . HRC Excelsior

10 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

13 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

15 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

18 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

Wouda Idsert ( NED19690319 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwegein . UWTC de Volharding

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Zandbergen Joris ( NED19630515 )

2017 . Sportklasse Man . Rijnsburg . LRTV  Swift

12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Zandbergen Seine ( NED19680301 )

2017 . Sportklasse Man . Sleen . WSV Emmen

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Zantingh Guus ( NED19471002 )

2017 . Sportklasse Man . Mijdrecht . Uithoornse WTC

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Zarebski Tomasz ( NED19911006 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

11 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

20 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

Zennipman John ( NED19671210 )

2017 . Sportklasse Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

8 . NEEDE ( 2017.08.18 )

11 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . AALTEN ( 2017.05.21 )

16 . DIDAM ( 2017.06.14 )

16 . HENGELO ( 2017.06.02 )

19 . GROENLO ( 2017.08.20 )

Zijlstra Jurgen ( NED19670522 )

2017 . Sportklasse Man . Bergeijk . TWC de Kempen

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Zwaving Bert ( NED19560928 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . ARC Ulysses

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Zwiers Folkert ( NED19760624 )

2017 . Sportklasse Man . Wormer . WV Alcmaria Victrix

11 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

17 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

18 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

20 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )