ERELIJSTEN SPORTKLASSE  JACOBS MARCEL T/M RUTTE ARTHUR

Jacobs Marcel ( NED19800712 )

2017 . Sportklasse Man . Nes aan de Amstel . HSC de Bataaf

7 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

12 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

18 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

Jager Erwin ( NED19740826 )

2017 . Sportklasse Man . Vleuten . UWTC de Volharding

2 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Jansen Tim ( NED19870204 )

2017 . Sportklasse Man . Rheden . RETO

5 . DIDAM ( 2017.06.14 )

Jansman Jeroen ( NED19720831 )

2017 . Sportklasse Man . Oosterbeek . RETO

3 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

3 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

6 . HEERDE ( 2017.04.29 )

7 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

10 . MILL ( 2017.05.07 )

12 . DIDAM ( 2017.06.14 )

18 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Jonker Ad ( NED19700630 )

2017 . Sportklasse Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Joosten Theo ( NED19551201 )

2017 . Sportklasse Man . Spaarndam . Dasia Cycling Team

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Jordaan Peter ( NED19690513 )

2017 . Sportklasse Man . Maassluis . Spijkenisse Bike United

8 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

15 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

Kamerling Marcel ( NED19570320 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Kaptein Bas ( NED19820911 )

2017 . Sportklasse Man . Noordwijkerhout . MBC de Noordbikers

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

8 . LISSE ( 2017.09.24 )

20 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

20 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

Keijer Eltjo ( NED19750629 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . CS030

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Kelderman Wouter ( NED19820114 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

Keynemans Dirk ( NED19530116 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwaal . WTC Maas-Waal

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Kinket Dick ( NED19681211 )

2017 . Sportklasse Man . Hattem . STMA Cycling team

2 . NEEDE ( 2017.08.18 )

2 . VORDEN ( 2017.07.02 )

3 . DIDAM ( 2017.06.14 )

3 . EXEL ( 2017.05.28 )

3 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

7 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . EPE ( 2017.07.06 )

10 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

10 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

10 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

12 . HEERDE ( 2017.04.29 )

12 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

13 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

15 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

16 . DRONTEN ( 2017.04.08 )

19 . DEDEMSVAART ( 2017.08.01 )

Kistemaker Erwin ( NED19630625 )

2017 . Sportklasse Man . Diemen . WV Amsterdam

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

9 . GOUDA ( 2017.08.27 )

12 . AALTEN ( 2017.05.21 )

14 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Klapwijk Marcel ( NED19800415 )

2017 . Sportklasse Man . Ter Aar . Cycling Team Wielertoerist

11 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

11 . GOUDA ( 2017.08.27 )

12 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

Klarenbeek Michel ( NED19740101 )

2017 . Sportklasse Man . Dieren . E.T.P. Zutphen

5 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

Kleijn Daniel ( NED19740318 )

2017 . Sportklasse Man . Wognum . Hoornse Ren en Toerclub

4 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

5 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

5 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

16 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

18 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

18 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

18 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

19 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

20 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Kluit Ruud ( NED19630616 )

2017 . Sportklasse Man . Beets . Hoornse Ren en Toerclub

10 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

13 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

14 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . LISSE ( 2017.09.24 )

20 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Knaap Remy ( NED19630814 )

2017 . Sportklasse Man . Dordrecht . DRC de Mol

15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Koenen Ger ( NED19621216 )

2017 . Sportklasse Man . Culemborg . WV de Valleirenners AXA

17 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Kok Felix ( NED19941102 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kok Marco ( NED19700220 )

2017 . Sportklasse Man . Enter . Masters Cycling Team

10 . VORDEN ( 2017.07.02 )

14 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

15 . BREDEVOORT ( 2017.07.01 )

Koks Barry ( NED19740913 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

18 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

20 . HEERDE ( 2017.04.29 )

Koning Daan ( NED19951123 )

2017 . Sportklasse Man . Midwolda . W.V. Omega

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kooij Arjan ( NED19681216 )

2017 . Sportklasse Man . Numansdorp . RTC de Hoekse Renners

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kooistra Gerard ( NED19831122 )

2017 . Sportklasse Man . Hendrik-ido-Ambacht . HSK Trias

4 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

6 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

6 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

6 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

7 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

10 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

18 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

20 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

Kooistra Peter ( NED19770102 )

2017 . Sportklasse Man . Papendrecht . HSK Trias

7 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

12 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

13 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

13 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

17 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

Koomen Sander ( NED19770529 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

4 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

7 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

14 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

19 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

Koopman Axel ( NED19920123 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

11 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

15 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

Koorn Richard ( NED19830407 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogkarspel . West Frisia

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

19 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

19 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Koote Tim ( NED19860912 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . WSV Emmen

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kop Carlo ( NED19820615 )

2017 . Sportklasse Man . Almere . W.V. Eemland

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

13 . LISSE ( 2017.09.24 )

17 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

18 . DRONTEN ( 2017.04.08 )

19 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Koren Jim ( NED19770526 )

2017 . Sportklasse Man . Zeewolde . AR en TV de Adelaar

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Korstanje Martijn ( NED19760619 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . WTC Woerden

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

10 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

10 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

13 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

13 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

20 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Koster Bas ( NED19831129 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Het Stadion

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

Koster Laurens ( NED19690524 )

2017 . Sportklasse Man . Oegstgeest . HSK Trias

1 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

3 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

3 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

6 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

7 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

7 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

8 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

10 . LISSE ( 2017.09.24 )

15 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

Koster Walter ( NED19650808 )

2017 . Sportklasse Man . Etten-Leur . DRC de Mol

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kraaijeveld Arjen ( NED19671211 )

2017 . Sportklasse Man . Emmeloord . FTC Marknesse

15 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

18 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Kraaijvanger Peter ( NED19800501 )

2017 . Sportklasse Man . Zevenaar . Specialized Workfor.ce

19 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Kraan André ( NED19680523 )

2017 . Sportklasse Man . Gouda . GRTC Excelsior

2 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . GOUDA ( 2017.08.27 )

6 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

9 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

9 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

10 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

13 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

16 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

Kralt Piet ( NED19570318 )

2017 . Sportklasse Man . Rijnsburg . RTV de Bollenstreek

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

11 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

12 . GOUDA ( 2017.08.27 )

16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

Kramer Stefan ( NED19900810 )

2017 . Sportklasse Man . Sliedrecht . DRC de Mol

9 . GOUDA ( 2017.08.27 )

12 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

14 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

18 . GIESSEN ( 2017.09.08 )

Kranenburg Marcel ( NED19700612 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

5 . NEEDE ( 2017.08.18 )

6 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

7 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

8 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

8 . VORDEN ( 2017.07.02 )

10 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

11 . DIDAM ( 2017.06.14 )

11 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

14 . ALMELO ( 2017.04.27 )

15 . Steinfurt?( 2017.04.09 )

16 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

19 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

Krijgh Edwin ( NED19741106 )

2017 . Sportklasse Man . Dieren . JvR de Batauwers

2 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

3 . HENGELO ( 2017.06.02 )

3 . VORDEN ( 2017.07.02 )

5 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

7 . DIDAM ( 2017.06.14 )

7 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

8 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Krijt Rick ( NED19720106 )

2017 . Sportklasse Man . Koog aan de Zaan . ZWC D.T.S.

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

Kroon Gerben ( NED19880328 )

2017 . Sportklasse Man . Wijk en Aalburg . WTC Maas-Waal

9 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

9 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

11 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

14 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

16 . HEERLE ( 2017.07.10 )

17 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

19 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

19 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

Kruk Thomas ( NED19900510 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . WV de Maaskant

8 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

16 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

Krukkert Hans ( NED19611101 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . WV Het Stadion

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kuik Willem-Jan ( NED19841022 )

2017 . Sportklasse Man . Wolvega . Cycle Sport Groningen

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kuikstra Christian ( NED19950307 )

2017 . Sportklasse Man . Heenvliet . PRC Delta

2 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

3 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

4 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

7 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

7 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

8 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

16 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

Kuiper Arjan ( NED19861128 )

2017 . Sportklasse Man . Meeden . W.V. Omega

18 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kwant Wichard ( NED19941103 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Lachi Johannes ( NED19690308 )

2017 . Sportklasse Man . Rijnsburg . LRTV  Swift

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

Lamberink Barjo ( NED19671027 )

2017 . Sportklasse Man . Bergentheim . Hardenberger WSV

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . ALMELO ( 2017.04.27 )

Lambregts Marcel ( NED19650807 )

2017 . Sportklasse Man . Meteren . JvR de Batauwers

1 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

1 . EXEL ( 2017.05.28 )

1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

2 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

5 . LISSE ( 2017.09.24 )

7 . GOUDA ( 2017.08.27 )

8 . AALTEN ( 2017.05.21 )

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

13 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

Lap Hans ( NED19570202 )

2017 . Sportklasse Man . Hendrik-ido-Ambacht . RTC de Hoekse Renners

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

14 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Leenderts Theo ( NED19670705 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . HSK Trias

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

8 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

12 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

15 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

17 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

Lemmen Bart ( NED19951014 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . USWV de Domrenner

1 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

1 . OMLOOP VAN RIJSWIJK ( 2017.07.02 )

1 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

1 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

2 . EDE ( 2017.08.23 )

2 . TIEL ( 2017.07.30 )

3 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

5 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

5 . ECHTENERBRURG ( 2017.09.16 )

5 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

9 . BAARN ( 2017.09.10 )

12 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

12 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

17 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Lems Dennis ( NED19821030 )

2017 . Sportklasse Man . Papendrecht . DRC de Mol

15 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

15 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Lennings Roy ( NED19830721 )

2017 . Sportklasse Man . Berkhout . West Frisia

7 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

11 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

18 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

Ligthart Theo ( NED19850127 )

2017 . Sportklasse Man . Andijk . West Frisia

8 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

13 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

18 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

19 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Lodder Sander ( NED19860728 )

2017 . Sportklasse Man . Ridderkerk . RTC de Hoekse Renners

4 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

4 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

5 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

8 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

8 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

8 . ROTTERDAM.NOORD ( 2017.09.30 )

15 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

15 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

16 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

20 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

Loenen Menno ( )

2017 . Sportklasse Man . Houten . WV Het Stadion

14 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

Looijesteijn Jelmer ( NED19830108 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . vereniging MTB Noordwest

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Lormans Sander ( NED19761012 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . WV Noord-Holland

3 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

12 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

Luimes Herman ( NED19801025 )

2017 . Sportklasse Man . Erica . WSV Emmen

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . HASSELT ( 2017.09.16 )

Lunenborg Henk ( NED19600112 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogeveen . WRV de Peddelaars

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Lute Jeroen ( NED19810106 )

2017 . Sportklasse Man . Zuid-Scharwoude . WV Noord-Holland

3 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

4 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

8 . T ZAND ( 2017.05.07 )

8 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

9 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

10 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

10 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

13 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Maas Chris ( NED19631002 )

2017 . Sportklasse Man . Papendrecht . DRC de Mol

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

4 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

16 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Maat Bartjan ( NED19911008 )

2017 . Sportklasse Man . Schoonhoven . GRTC Excelsior

18 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

19 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

20 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

Makkink Peter ( NED19670530 )

2017 . Sportklasse Man . Hengelo Gld . RTV Vierakker-Wichmond

9 . DIDAM ( 2017.06.14 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . EXEL ( 2017.05.28 )

17 . VORDEN ( 2017.07.02 )

18 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

20 . ENTER ( 2017.07.08 )

Marinus Wout ( NED19851204 )

2017 . Sportklasse Man . Surhuisterveen . W.V. Omega

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

Martens Jeroen ( NED19750831 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . WV Barrhopoort

3 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

3 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

4 . GOUDA ( 2017.08.27 )

5 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

5 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

6 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

7 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

8 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

8 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

10 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

11 . LISSE ( 2017.09.24 )

11 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

15 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

16 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

17 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

18 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

Martin John ( NED19470820 )

2017 . Sportklasse Man . Hoek van Holland . HSK Trias

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

McKay Michael ( NED19860518 )

2017 . Sportklasse Man . Hillegom . RTV de Bollenstreek

12 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

14 . LISSE ( 2017.09.24 )

15 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

20 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

Meerkerk Erik ( NED19640812 )

2017 . Sportklasse Man . Zuidland . PRC Delta

3 . LISSE ( 2017.09.24 )

7 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

14 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

Meessen Yoeri ( NED19811016 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . CS010

18 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

Meijer Marcel ( NED19690918 )

2017 . Sportklasse Man . Eibergen . RTC de Stofwolk

4 . ENTER ( 2017.07.08 )

7 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Meinsma Volkert ( NED19641105 )

2017 . Sportklasse Man . Oudkarspel . WV Noord-Holland

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

5 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

6 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

10 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

12 . T ZAND ( 2017.05.07 )

16 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

18 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

19 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

20 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

20 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

Melk Rene ( NED19700726 )

2017 . Sportklasse Man . Assendelft . BRC Kennemerland

1 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

4 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

6 . T ZAND ( 2017.05.07 )

12 . LISSE ( 2017.09.24 )

17 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

Mellema Edwin ( NED19700720 )

2017 . Sportklasse Man . Veendam . W.V. Omega

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Menting Remco ( NED19750530 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

14 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

Mesman Wilbert ( NED19570303 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HRC Excelsior

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Metzemakers Paul ( NED19711203 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Metzlar Christian ( NED19840320 )

2017 . Sportklasse Man . Medemblik . vereniging MTB Noordwest

20 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

Michiels Kristian ( NED19791105 )

2017 . Sportklasse Man . Vierlingsbeek . Marco Polo Cycling Club

3 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

7 . NEEDE ( 2017.08.18 )

10 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

12 . MILL ( 2017.05.07 )

14 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

18 . TIEL ( 2017.07.30 )

Middelburg Marco ( NED19641107 )

2017 . Sportklasse Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

7 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

13 . GOUDA ( 2017.08.27 )

18 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

Mink Anton ( NED19640405 )

2017 . Sportklasse Man . Linschoten . WTC Woerden

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Minkema Geert ( NED19781117 )

2017 . Sportklasse Man . Schoonhoven . GRC Jan van Arckel

8 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

12 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

12 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

14 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

16 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

Mook André ( NED19790612 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

18 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

Moonen Antoine ( NED19730617 )

2017 . Sportklasse Man . Cuijk . FCA Cycling team

2 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

6 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

7 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

11 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

13 . MILL ( 2017.05.07 )

14 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

Muis Kees ( NED19630403 )

2017 . Sportklasse Man . Stadskanaal . W.V. Omega

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . EXEL ( 2017.05.28 )

Mulder Gert ( NED19661007 )

2017 . Sportklasse Man . Dodewaard . JvR de Batauwers

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Munster Roel ( NED19770515 )

2017 . Sportklasse Man . Heerhugowaard . WV Noord-Holland

11 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

18 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Nagtegaal Martijn ( NED19930710 )

2017 . Sportklasse Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Nap Bart ( NED19810902 )

2017 . Sportklasse Man . Lopik . WTC Woerden

3 . ENTER ( 2017.07.08 )

5 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

5 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

7 . HASSELT ( 2017.09.16 )

7 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

12 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

13 . DIDAM ( 2017.06.14 )

13 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

14 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

16 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

17 . GOUDA ( 2017.08.27 )

19 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

19 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

Nap Rene ( NED19690319 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Nekkers Erik ( NED19810126 )

2017 . Sportklasse Man . Vught . TWC Pijnenburg

12 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

Nieuwenhuizen Robin ( NED19810402 )

2017 . Sportklasse Man . Den Oever . HR en TC D.O.K.

7 . MEERTOUR.02E RIT ( 2017.05.26 )

11 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

18 . MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

Niewold Arno ( NED19700307 )

2017 . Sportklasse Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

18 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

Nijhof Sander ( NED19780107 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

7 . EPE ( 2017.07.06 )

10 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

13 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

14 . DIDAM ( 2017.06.14 )

16 . VORDEN ( 2017.07.02 )

17 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

20 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Nijkamp Jan Willem ( NED19640901 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogland . W.V. Eemland

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Nijkamp Jasper ( NED19820505 )

2017 . Sportklasse Man . Zwolle . ATB vereniging Oldebroek

3 . BREDEVOORT ( 2017.07.01 )

3 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

3 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

4 . EPE ( 2017.07.06 )

4 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . DRIEL ( 2017.07.02 )

7 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . ALMELO ( 2017.04.27 )

10 . HEERDE ( 2017.04.29 )

Nijkamp Rudi ( NED19801201 )

2017 . Sportklasse Man . Vriezenveen . AWV de Zwaluwen

16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Nijmeijer Marten ( NED19511007 )

2017 . Sportklasse Man . Lemmer . FTC Marknesse

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Nijssen Frank ( NED19610426 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSV de Kampioen

3 . AALTEN ( 2017.05.21 )

7 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

9 . EXEL ( 2017.05.28 )

10 . LISSE ( 2017.09.24 )

20 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Noppen Jorrit ( NED19691214 )

2017 . Sportklasse Man . Dordrecht . DRC de Mol

11 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

12 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

13 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

13 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

14 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

18 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

20 . GOUDA ( 2017.08.27 )

20 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

Olde Meule Niek ( NED19901017 )

2017 . Sportklasse Man . Hengelo . RTV Oldenzaalse WCL

14 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

20 . DIDAM ( 2017.06.14 )

20 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Oorbeek Ad ( NED19740128 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Beijerland . RTC de Hoekse Renners

18 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

Oortgiesen Bram ( NED19800214 )

2017 . Sportklasse Man . Deventer . WSV de Zwaluwen

15 . VORDEN ( 2017.07.02 )

Oosters Leon ( NED19800725 )

2017 . Sportklasse Man . Hellevoetsluis . Cyclingteam Flakkee

15 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Oudshoorn John ( NED19650425 )

2017 . Sportklasse Man . Uithoorn . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

4 . LISSE ( 2017.09.24 )

6 . GOUDA ( 2017.08.27 )

7 . AALTEN ( 2017.05.21 )

7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

8 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

13 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

17 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

Paffen Ron ( NED19571227 )

2017 . Sportklasse Man . Milsbeek . Marco Polo Cycling Club

1 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

1 . BGER. ( 2017.04.02 )

1 . KOLN ( 2017.09.24 )

1 . KN-LONGERICH ( 2017.06.06 )

1 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

1 . WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

2 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

5 . ENTER ( 2017.07.08 )

5 . EPE ( 2017.07.06 )

5 . EXEL ( 2017.05.28 )

5 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

6 . DIDAM ( 2017.06.14 )

6 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

7 . MILL ( 2017.05.07 )

7 . VORDEN ( 2017.07.02 )

7 . KEMPEN-SINT HUBERT ( 2017.09.02 )

8 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . AALTEN ( 2017.05.21 )

9 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

9 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

13 . WELL ( 2017.09.03 )

20 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

Pascha René ( NED19850813 )

2017 . Sportklasse Man . Zuid-Scharwoude . WV Alcmaria Victrix

7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

10 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

12 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

19 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

Pasman Lennard ( NED19840713 )

2017 . Sportklasse Man . Landsmeer . ZWC D.T.S.

10 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

19 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

19 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

20 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Pauw Benno ( NED19550416 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwegein . WV Het Stadion

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

15 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Peters Haiko ( NED19780523 )

2017 . Sportklasse Man . Vianen Nb . Marco Polo Cycling Club

14 . DRIEL ( 2017.07.02 )

16 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

19 . WELL ( 2017.09.03 )

Peters Henk ( NED19641019 )

2017 . Sportklasse Man . Hillegom . vereniging MTB Noordwest

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

18 . GOUDA ( 2017.08.27 )

19 . LISSE ( 2017.09.24 )

19 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

Piet Jorrit ( NED19901105 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

9 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

15 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

18 . LISSE ( 2017.09.24 )

Platenburg Geert ( NED19721002 )

2017 . Sportklasse Man . Den Bosch . WTC Maas-Waal

13 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

Plijter Justin ( NED19940914 )

2017 . Sportklasse Man . Hillegom . RTV de Bollenstreek

2 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

2 . GOUDA ( 2017.08.27 )

2 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

4 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

5 . LISSE ( 2017.09.24 )

7 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

Poelstra Ronnie ( NED19681113 )

2017 . Sportklasse Man . Haren . W.V. Omega

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Polder Koen ( NED19840507 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

8 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

11 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

15 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+ ( 2017.06.11 )

17 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

Portegies Joop ( NED19510928 )

2017 . Sportklasse Man . Heemstede . HSV de Kampioen

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Post Dick ( NED19710525 )

2017 . Sportklasse Man . Wezep . WV Salland

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

8 . ENTER ( 2017.07.08 )

9 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

10 . EPE ( 2017.07.06 )

10 . NEEDE ( 2017.08.18 )

19 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Postma Maarten ( NED19850129 )

2017 . Sportklasse Man . Hoofddorp . Uithoornse WTC

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

Postma Marco ( NED19720317 )

2017 . Sportklasse Man . Almere . WV Amsterdam

4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

15 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

Pronk Geer ( NED19610131 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Pronk Johan ( NED19640713 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . TWC 't Verzetje

10 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

Punt Jurriaan ( NED19810712 )

2017 . Sportklasse Man . Castricum . BRC Kennemerland

19 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

Rademaker Peter ( NED19660501 )

2017 . Sportklasse Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rahms Frans ( NED19631121 )

2017 . Sportklasse Man . Waddinxveen . GRTC Excelsior

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Reijtenbagh Tony ( NED19961210 )

2017 . Sportklasse Man . Zuidland . DRC de Mol

16 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

18 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

18 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

19 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

Repko Jan ( NED19640410 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . ARC Ulysses

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

Repko Jeroen ( NED19840925 )

2017 . Sportklasse Man . Julianadorp . vereniging MTB Noordwest

13 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

20 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

Rigter Kees ( NED19601019 )

2017 . Sportklasse Man . Baarn . W.V. Eemland

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rijkhoff Frank ( NED19640326 )

2017 . Sportklasse Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rijntjes Mark ( NED19691117 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . Dasia Cycling Team

11 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

11 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

11 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

13 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

14 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

14 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

15 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

18 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

19 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

20 . LISSE ( 2017.09.24 )

20 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

Rijpkema Arnout ( NED19900201 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwegein . WV Het Stadion

13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

19 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

20 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

Rijs Bas ( NED19910808 )

2017 . Sportklasse Man . Alkmaar . WV Alcmaria Victrix

2 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

2 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

2 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

3 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

4 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

5 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

5 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

5 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

5 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

6 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

7 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

7 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

7 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

9 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

9 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

12 . EPE ( 2017.07.06 )

14 . TIEL ( 2017.07.30 )

15 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

Rikkers Peter ( NED19790817 )

2017 . Sportklasse Man . Gorinchem . Cycloteam.nl

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Roelofs Berry ( NED19710504 )

2017 . Sportklasse Man . Groesbeek . Marco Polo Cycling Club

8 . MILL ( 2017.05.07 )

8 . WEGBERG ( 2017.05.21 )

Roetman Nick ( NED19900501 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSV de Kampioen

7 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

10 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

11 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

17 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

Roos John ( NED19760521 )

2017 . Sportklasse Man . Middelharnis . Cyclingteam Flakkee

4 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

11 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

13 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

17 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Roos Wout ( NED19810812 )

2017 . Sportklasse Man . Stad aan het Haringvliet . Cyclingteam Flakkee

1 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

3 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

4 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

4 . STIENS ( 2017.05.06 )

5 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

5 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

6 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+ ( 2017.06.11 )

7 . WERKENDAM ( 2017.04.17 )

9 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

10 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

10 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

12 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

12 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

14 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

20 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Roozendaal Bram ( NED19890303 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

12 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

16 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

18 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

19 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.03E RIT ( 2017.06.10 )

Rotscheid René ( NED19670923 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

3 . EXEL ( 2017.05.28 )

9 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

11 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . LISSE ( 2017.09.24 )

16 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

17 . HENGELO ( 2017.06.02 )

20 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Rovers Jeroen ( NED19680416 )

2017 . Sportklasse Man . Breda . Cyclingteam Flakkee

17 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

Rowaan Rob ( NED19660312 )

2017 . Sportklasse Man . Made . WC de Pedaalridders

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ruesink Erik ( NED19640210 )

2017 . Sportklasse Man . Dinxperlo . TWV De Peddelaars

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ruiterkamp Harry ( NED19741211 )

2017 . Sportklasse Man . Slijk-Ewijk . RETO

14 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Ruska Michael ( NED19681124 )

2017 . Sportklasse Man . Volendam . WV Beet-It Volendam

18 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Rutte Arthur ( NED19790227 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSV de Kampioen

1 . DIDAM ( 2017.06.14 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

1 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

2 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

2 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

3 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

4 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

4 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 30+ ( 2017.06.11 )

5 . ZEIST ( 2017.08.27 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )