ERELIJSTEN SPORTKLASSEAARDENBURG RON T/M IPPEL TON

Aardenburg Ron ( NED19640306 )

2017 . Sportklasse Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Acar Kemal ( NED19691220 )

2017 . Sportklasse Man . Alblasserdam . DRC de Mol

10 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

20 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

Admiraal Martijn ( NED19960919 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Vennep . HSV de Kampioen

8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

10 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

12 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

14 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

Ahoud Michel ( NED19920916 )

2017 . Sportklasse Man . Elst Gld . TWC 't Verzetje

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Aker Lennart ( NED19851027 )

2017 . Sportklasse Man . Wervershoof . West Frisia

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Akkerman Tom ( NED19860929 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . W.V. Omega

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

19 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Albanese Franco ( NED19720501 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . HSK Trias

18 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

20 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

Alblas Rene ( NED19691226 )

2017 . Sportklasse Man . Vleuten . UWTC de Volharding

9 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

16 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Alma Marcel ( NED19700605 )

2017 . Sportklasse Man . Harskamp . Special Cycling Team

1 . EPE ( 2017.07.06 )

1 . HENGELO ( 2017.06.02 )

1 . MILL ( 2017.05.07 )

1 . VORDEN ( 2017.07.02 )

2 . ALMELO ( 2017.04.27 )

2 . HEERDE ( 2017.04.29 )

3 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Andes Roy ( NED19800519 )

2017 . Sportklasse Man . Heteren . WV Ede

8 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

13 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

15 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

16 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

17 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

Andeweg Marco ( NED19720325 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogvliet . Spijkenisse Bike United

15 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

Annink Maurijn ( NED19700212 )

2017 . Sportklasse Man . Hengelo ov . Masters Cycling Team

16 . ALMELO ( 2017.04.27 )

19 . HENGELO ( 2017.06.02 )

Assinck Marc ( NED19710519 )

2017 . Sportklasse Man . Aalst-Waalre . TWC de Kempen

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Baars Sander ( NED19760611 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Backer Jos ( NED19740908 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Bakker Bert ( NED19541127 )

2017 . Sportklasse Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

2 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

3 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bakker Nico ( NED19730520 )

2017 . Sportklasse Man . Hattem . GWC de Adelaar

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Bakker Niels ( NED19690729 )

2017 . Sportklasse Man . Den Burg Texel . vereniging MTB Noordwest

7 . BGER. ( 2017.04.02 )

Bakker Raymond ( NED19761029 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

1 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

4 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

7 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

10 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

13 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

14 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

16 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

16 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

18 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

20 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

Bakker Ruud ( NED19810305 )

2017 . Sportklasse Man . Wormer . ZWC D.T.S.

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Bakkum Ge ( NED19571024 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bal Hans ( NED19661106 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravenhage . RWV de Spartaan

9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

11 . GOUDA ( 2017.08.27 )

14 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

16 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

Barendregt Kees ( NED19580606 )

2017 . Sportklasse Man . Rhoon . PRC Delta

19 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

Beckers Coen ( NED19800122 )

2017 . Sportklasse Man . Woudenberg . W.V. Eemland

12 . NEEDE ( 2017.08.18 )

13 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

15 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

16 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

19 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Beckers Erwin ( NED19890413 )

2017 . Sportklasse Man . Julianadorp . HR en TC D.O.K.

8 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

8 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Bennen Dirk ( NED19920711 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . Dasia Cycling Team

11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Berrens Frans ( NED19640427 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . UWTC de Volharding

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bertolini Fabio ( ITA19840428 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . ASC Olympia

9 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

14 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Beukema Goos ( NED19671223 )

2017 . Sportklasse Man . Sleen . WSV Emmen

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ALMELO ( 2017.04.27 )

19 . EXEL ( 2017.05.28 )

20 . BGER ( 2017.04.02 )

Beuker Wesley ( NED19841024 )

2017 . Sportklasse Man . Huizen . GWC de Adelaar

19 . LISSE ( 2017.09.24 )

Bisschop Rik ( NED19670425 )

2017 . Sportklasse Man . Delft . Westland Wil Vooruit

16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Blokdijk Kay ( NED19901105 )

2017 . Sportklasse Man . t Veld . vereniging MTB Noordwest

1 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

1 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

2 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

3 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

3 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

4 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

11 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

12 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

13 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

16 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Blom Gabor ( NED19811019 )

2017 . Sportklasse Man . s-Gravenhage . RWV de Spartaan

12 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

Blom Leen ( NED19440828 )

2017 . Sportklasse Man . Uithoorn . Uithoornse WTC

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Blom Marco ( NED19730608 )

2017 . Sportklasse Man . Tiel . JvR de Batauwers

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

14 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Blomberg Arie ( NED19511111 )

2017 . Sportklasse Man . Kedichem . GRC Jan van Arckel

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

8 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

Boekel Daan ( NED19920607 )

2017 . Sportklasse Man . Assendelft . ZWC D.T.S.

15 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

17 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

Boele Henrik ( NED19920706 )

2017 . Sportklasse Man . Sliedrecht . GRC Jan van Arckel

12 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

19 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

Boerboom Michel ( NED19780702 )

2017 . Sportklasse Man . Driel . RETO

20 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Bogaerts Jos ( NED19610720 )

2017 . Sportklasse Man . Strijbeek . WV Breda

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Boks Mark ( NED19870814 )

2017 . Sportklasse Man . Breezand . HR en TC D.O.K.

2 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

5 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

11 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

11 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Bolks Klaas ( NED19570805 )

2017 . Sportklasse Man . Hardenberg . Hardenberger WSV

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bolle MichaŽl ( NED19570401 )

2017 . Sportklasse Man . Wezep . WV De IJsselstreek

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

Bommer Cas ( NED19880602 )

2017 . Sportklasse Man . Waarland . vereniging MTB Noordwest

15 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

Bosch Erik-Jan ( NED19620724 )

2017 . Sportklasse Man . Amstelveen . WV Amsterdam

7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Bosklopper Remmelt ( NED19810804 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

20 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Boskovic Ernest ( NED19720928 )

2017 . Sportklasse Man . Soest . W.V. Eemland

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bosma Date ( NED19521031 )

2017 . Sportklasse Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bosma Jorn ( NED19940814 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . USWV de Domrenner

11 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

12 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

19 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Bosma Riemer ( NED19600128 )

2017 . Sportklasse Man . Haulerwijk . WV WoonExpo Kapenga

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bosman Gert ( NED19650728 )

2017 . Sportklasse Man . Wijhe . WV Salland

9 . ALMELO ( 2017.04.27 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

13 . HENGELO ( 2017.06.02 )

15 . DIDAM ( 2017.06.14 )

15 . EXEL ( 2017.05.28 )

18 . AALTEN ( 2017.05.21 )

19 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Boudri Tim ( NED19860816 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Amsterdam

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Bourgonje Iwan ( NED19720210 )

2017 . Sportklasse Man . Vaassen . Specialized Workfor.ce

17 . DIDAM ( 2017.06.14 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Brandwijk Harmen ( NED19810423 )

2017 . Sportklasse Man . Bleskensgraaf . GRC Jan van Arckel

3 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

10 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

12 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

15 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

17 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

19 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Breedt Michael ( NED19770325 )

2017 . Sportklasse Man . Diemen . WTC de Amstel

13 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Bremer Maarten ( NED19830410 )

2017 . Sportklasse Man . Bemmel . WV de Meteoor

2 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

3 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

5 . MILL ( 2017.05.07 )

17 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

19 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

Brijder Bertijn ( NED19710928 )

2017 . Sportklasse Man . Heerenveen . WV Cycling Sneek

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Broekema Sietse ( NED19831001 )

2017 . Sportklasse Man . Almere . W.V. Eemland

14 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Broeren Pieter ( NED19930427 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . USWV de Domrenner

5 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

6 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

8 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

Broex Auke ( NED19660809 )

2017 . Sportklasse Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

3 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

5 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

11 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

13 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

Brouwers Sytze ( NED19800521 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

17 . ANNEN ( 2017.06.08 )

Buisman Jan ( NED19620907 )

2017 . Sportklasse Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

11 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

Buitendijk Willem ( NED19650615 )

2017 . Sportklasse Man . Lekkerkerk . GRTC Excelsior

16 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Bult Sjoerd ( NED19740331 )

2017 . Sportklasse Man . Rhoon . Cyclingteam Flakkee

8 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

17 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

Burggraaf Brian ( NED19720404 )

2017 . Sportklasse Man . Velsen-Noord . HSV de Kampioen

1 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

1 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

1 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

1 . GOUDA ( 2017.08.27 )

1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

1 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

1 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

1 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

1 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

1 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

1 . T ZAND ( 2017.05.07 )

2 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

2 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

2 . HENGELO ( 2017.06.02 )

2 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

2 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

2 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

3 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

3 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

3 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

3 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

4 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

4 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

4 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

5 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

5 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

5 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

5 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

5 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

6 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

6 . s-GRAVENZANDE ( 2017.07.05 )

8 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

8 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

10 . NISPEN ( 2017.07.09 )

Castein Corne ( NED19760916 )

2017 . Sportklasse Man . Renkum . JvR de Batauwers

1 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

2 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

3 . MILL ( 2017.05.07 )

6 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

7 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

8 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

Ceelen Henk ( NED19640225 )

2017 . Sportklasse Man . Ouderkerk . Cyclingteam Flakkee

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . GOUDA ( 2017.08.27 )

3 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

7 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

9 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

11 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Clowting Ron ( NED19670425 )

2017 . Sportklasse Man . Middenmeer . WV Amsterdam

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Cluistra Ritsaert ( NED19940218 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSV de Kampioen

15 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

18 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Coers Ruud ( NED19840127 )

2017 . Sportklasse Man . Grootebroek . West Frisia

3 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

4 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

5 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

8 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

8 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

8 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

11 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

12 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

13 . GIESSEN ( 2017.09.08 )

14 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

15 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

16 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

16 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

Commandeur Edwin ( NED19720807 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

7 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

7 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

12 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Cornielje Georg ( NED19700329 )

2017 . Sportklasse Man . s-Heerenberg . R en TV de Zwaluwen

12 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

Croon Paul ( NED19670917 )

2017 . Sportklasse Man . Castricum . BRC Kennemerland

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Daanen Wouter ( NED19611130 )

2017 . Sportklasse Man . Heerde . WV Salland

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

Dam Barry ( NED19910625 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogwoud . Hoornse Ren en Toerclub

6 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

8 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

9 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

12 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

13 . T ZAND ( 2017.05.07 )

14 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

17 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

18 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

20 . MEERTOUR PROLOOG ( 2017.05.25 )

Danckaarts Erwin ( NED19730702 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . WV Het Stadion

13 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

de Boer Eddy ( NED19731210 )

2017 . Sportklasse Man . Assen . W.V. Omega

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

de Boer Marcel ( NED19790822 )

2017 . Sportklasse Man . Zwaag . ZWC D.T.S.

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

de Bokx Marc ( NED19560623 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . Gaul !

15 . UTRECHT.MALIEBAAN ( 2017.06.25 )

de Bondt Michel ( NED19690802 )

2017 . Sportklasse Man . Lexmond . WV Amsterdam

18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

de Bruijn Maurice ( NED19700206 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . WV Amsterdam

7 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

17 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

de Groot Arie ( NED19491128 )

2017 . Sportklasse Man . Stolwijk . UWTC de Volharding

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Groot Jelle-Wytze ( NED19731227 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

de Groot Johannes ( NED19761110 )

2017 . Sportklasse Man . Jubbega . WV Otto Ebbens

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

de Jager Edwin ( NED19651201 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Jong Bastian ( NED19940531 )

2017 . Sportklasse Man . Hoorn . West Frisia

3 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

5 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

9 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

10 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

11 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

12 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

12 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

13 . GOUDA ( 2017.08.27 )

14 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

17 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

de Jong Freek ( NED19801001 )

2017 . Sportklasse Man . Vught . WTC Maas-Waal

8 . GIESSEN ( 2017.09.08 )

8 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

12 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

14 . GOUDA ( 2017.08.27 )

de Jong Herman ( NED19590728 )

2017 . Sportklasse Man . Zoeterwoude . WV Het Stadion

13 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

de Jong Jelle ( NED19890105 )

2017 . Sportklasse Man . Anna Paulowna . HR en TC D.O.K.

12 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

18 . TOUR DE LASALLE.GROEP B.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

de Kinkelder Fred ( NED19501010 )

2017 . Sportklasse Man . Groenlo . RTC de Stofwolk

2 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

De Klerk Sebastiaan ( NED19860717 )

2017 . Sportklasse Man . Hoofddorp . HSV de Kampioen

8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

16 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

18 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

de Koster Peter ( NED19670305 )

2017 . Sportklasse Man . Purmerend . ZWC D.T.S.

17 . T ZAND ( 2017.05.07 )

17 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

de Kruijff Rick ( NED19680806 )

2017 . Sportklasse Man . Barendrecht . PRC Delta

13 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

19 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

de Lange Bas ( NED19800418 )

2017 . Sportklasse Man . Assendelft . BRC Kennemerland

16 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

de Marco Federico ( ITA19691217 )

2017 . Sportklasse Man . Almere . WV Amsterdam

14 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

de Munnik Rodrick ( NED19671108 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

8 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

11 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

15 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

de Putter Martijn ( NED19800620 )

2017 . Sportklasse Man . Nederhemert . Cycloteam.nl

10 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

14 . ENTER ( 2017.07.08 )

14 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

20 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

de Ridder Job ( NED19880128 )

2017 . Sportklasse Man . Noordwijkerhout . RTV de Bollenstreek

14 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

de Smit Patrick ( NED19840413 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Vennep . HSC de Bataaf

4 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

6 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

8 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

10 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

11 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

12 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

14 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

16 . LISSE ( 2017.09.24 )

18 . GOUDA ( 2017.08.27 )

de Veen Jan ( NED19551018 )

2017 . Sportklasse Man . Muntendam . W.V. Omega

9 . BGER. ( 2017.04.02 )

20 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

de Vendt Ferry ( NED19840218 )

2017 . Sportklasse Man . Rhoon . PRC Delta

8 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

9 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

10 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

11 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

12 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

14 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

16 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

16 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

17 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

18 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

de Vlieger Bram ( NED19790609 )

2017 . Sportklasse Man . Nijmegen . Cicli Basso Vicenza - Reasons

13 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

15 . MILL ( 2017.05.07 )

17 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

de Vries Eric ( NED19671015 )

2017 . Sportklasse Man . De Goorn . Ver. Cycling Club Monkey Town

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Waard Arje ( NED19771129 )

2017 . Sportklasse Man . Dordrecht . DRC de Mol

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

2 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

5 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

9 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

11 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

16 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

19 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

20 . ROTTERDAM.KRALINGEN ( 2017.07.02 )

de Waard Bram ( NED19780126 )

2017 . Sportklasse Man . Petten . HR en TC D.O.K.

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

de Weert Peter ( NED19620824 )

2017 . Sportklasse Man . Staphorst . WV de Driehoek

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . ALMELO ( 2017.04.27 )

4 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

4 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

4 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

5 . HEERDE ( 2017.04.29 )

6 . AALTEN ( 2017.05.21 )

6 . EPE ( 2017.07.06 )

6 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

7 . ENTER ( 2017.07.08 )

7 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

7 . BGER ( 2017.04.02 )

7 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

8 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

13 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

16 . GROENLO ( 2017.08.20 )

Deen Pierre ( NED19671215 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

16 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

20 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

Dekker Tijs ( NED19931220 )

2017 . Sportklasse Man . Oosthuizen . WV Alcmaria Victrix

1 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

1 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

1 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

2 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

2 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

2 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

2 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

3 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

4 . MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

4 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

4 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

5 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

6 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

6 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

7 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

7 . s-GRAVENZANDE ( 2017.07.05 )

7 . ZEIST ( 2017.08.27 )

8 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

8 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

8 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

9 . BOCENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

9 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

10 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

11 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

12 . MEERTOUR.02E RIT ( 2017.05.26 )

13 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

14 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

15 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

15 . T ZAND ( 2017.05.07 )

15 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

17 . MEERTOUR.05E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

19 . MEERTOUR PROLOOG ( 2017.05.25 )

19 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

den Das Jan-Dick ( NED19640131 )

2017 . Sportklasse Man . Landsmeer . ZWC D.T.S.

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

den Edel Paul ( NED19830808 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . HSV de Kampioen

1 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.06.10 )

6 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

6 . LISSE ( 2017.09.24 )

7 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

7 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

7 . SANTPOORT ( 2017.08.02 )

10 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

12 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

19 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

den Hertog Kasimir ( NED19820202 )

2017 . Sportklasse Man . Enkhuizen . West Frisia

13 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

den Ouden Dennis ( NED19730627 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . Cycling Team Wielertoerist

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Derriks Barend ( NED19810102 )

2017 . Sportklasse Man . Heerhugowaard . vereniging MTB Noordwest

16 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

Detant Thierry ( NED19651123 )

2017 . Sportklasse Man . Edam . Ver. Cycling Club Monkey Town

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Deutekom John ( NED19560522 )

2017 . Sportklasse Man . t Zand . HR en TC D.O.K.

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Dijk Bart ( NED19800101 )

2017 . Sportklasse Man . Arnhem . RETO

18 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Dijkstra Gert ( NED19670208 )

2017 . Sportklasse Man . Emmeloord . FTC Marknesse

7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

19 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

Dijkstra Harmen ( NED19920310 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . GSWV Tandje Hoger

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Dijkstra Matthias ( NED19870307 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . Stormvogels Veendam

7 . ECHTENERBRURG ( 2017.09.16 )

8 . STIENS ( 2017.05.06 )

Dissel Perry ( NED19651209 )

2017 . Sportklasse Man . Vleuten . UWTC de Volharding

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Doornebos Marcel ( NED19700704 )

2017 . Sportklasse Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Dooyeweerd Ron ( NED19640527 )

2017 . Sportklasse Man . Harderwijk . Special Cycling Team

5 . VORDEN ( 2017.07.02 )

11 . EPE ( 2017.07.06 )

12 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

13 . EXEL ( 2017.05.28 )

16 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

Draaisma Jelmer ( NED19810409 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

19 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Driessen Edwin ( NED19701231 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . UWTC de Volharding

5 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

17 . NEEDE ( 2017.08.18 )

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

Drogtrop Fred ( NED19620604 )

2017 . Sportklasse Man . Den Dolder . W.V. Eemland

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Dudink Jaap ( NED19931209 )

2017 . Sportklasse Man . Andijk . West Frisia

3 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

16 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

17 . MEERTOUR.03E RIT CAT.A ( 2017.05.27 )

Duijnisveld Alex ( NED19660309 )

2017 . Sportklasse Man . Zoetermeer . RWC Ahoy

6 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

6 . LISSE ( 2017.09.24 )

12 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Duyn Jeroen ( NED19710317 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogwoud . Hoornse Ren en Toerclub

7 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

7 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

7 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

8 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

12 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

15 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

20 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

Eefting Bas ( NED19820516 )

2017 . Sportklasse Man . Groningen . WV de Kannibaal

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Eggers John ( NED19630911 )

2017 . Sportklasse Man . Ridderkerk . Cycling Team Wielertoerist

1 . GOUDA ( 2017.08.27 )

6 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

11 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

Eijgenhuijsen Sjaak ( NED19621017 )

2017 . Sportklasse Man . Leeuwarden . W.V. Omega

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Emmer Coen ( NED19681109 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

8 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

9 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

Evers Martijn ( NED19720405 )

2017 . Sportklasse Man . Midwoud . Hoornse Ren en Toerclub

2 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

Fennis Iloy ( NED19690830 )

2017 . Sportklasse Man . Haarlem . Dasia Cycling Team

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Foort Jordie ( NED19820110 )

2017 . Sportklasse Man . Spijkenisse . Spijkenisse Bike United

7 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

14 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

18 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

Francke Joos ( NED19720823 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Francois Michel ( NED19880422 )

2017 . Sportklasse Man . Hekelingen . HSK Trias

4 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

8 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

9 . ZUIDLAND. ( 2017.08.26 )

10 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Franken Danny ( NED19720317 )

2017 . Sportklasse Man . Harderwijk . Special Cycling Team

8 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

19 . ALMELO ( 2017.04.27 )

Frijters Adrie ( NED19680426 )

2017 . Sportklasse Man . Wageningen . WV Ede

4 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . NEEDE ( 2017.08.18 )

6 . MILL ( 2017.05.07 )

6 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

8 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

12 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

12 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

13 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

14 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

18 . DIDAM ( 2017.06.14 )

18 . HEERDE ( 2017.04.29 )

19 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 40+ ( 2017.06.11 )

Gerritsen Willard ( NED19630509 )

2017 . Sportklasse Man . Uithoorn . WTC de Amstel

20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Goote Max ( NED19980412 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

14 . VOORHOUT ( 2017.09.16 )

17 . NOORDWIJK ( 2017.09.02 )

Goudswaard Lex ( NED19500906 )

2017 . Sportklasse Man . Houten . UWTC de Volharding

17 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Gras Berend ( NED19820112 )

2017 . Sportklasse Man . Den Haag . RWV de Spartaan

7 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

8 . OMLOOP VAN RIJSWIJK ( 2017.07.02 )

15 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Greep Raymond ( NED19901112 )

2017 . Sportklasse Man . Maasland . RWV de Spartaan

20 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

Greupink Ralph ( NED19631210 )

2017 . Sportklasse Man . Dalen . Hardenberger WSV

10 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Groen Bram ( NED19950928 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WV Noord-Holland

3 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

5 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

6 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

9 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

11 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

18 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

Groenewold Michel ( NED19850408 )

2017 . Sportklasse Man . Sliedrecht . DRC de Mol

16 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

Gruteke Piet ( NED19471030 )

2017 . Sportklasse Man . Rotterdam . RWC Ahoy

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Guldemeester Ad ( NED19620315 )

2017 . Sportklasse Man . Amersfoort . W.V. Eemland

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Haas Peter ( NED19650504 )

2017 . Sportklasse Man . Ouderkerk aan den IJssel . WC de Waardrenner

17 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Halma Marco ( NED19700722 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuwkoop . Cycloteam.nl

4 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

4 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

11 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

12 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Hamer Bert Jan ( NED19720108 )

2017 . Sportklasse Man . Hattem . WV Salland

10 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . ENTER ( 2017.07.08 )

11 . HEERDE ( 2017.04.29 )

11 . HENGELO ( 2017.06.02 )

12 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

13 . EPE ( 2017.07.06 )

14 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Harbers Wilfred ( NED19680816 )

2017 . Sportklasse Man . Putten . Special Cycling Team

2 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

2 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

5 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

6 . ENTER ( 2017.07.08 )

6 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

7 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

7 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

9 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

9 . EXEL ( 2017.05.28 )

9 . HENGELO ( 2017.06.02 )

9 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

11 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

12 . ALMELO ( 2017.04.27 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

13 . RETIE ( 2017.09.13 )

14 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

14 . HEERDE ( 2017.04.29 )

14 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

16 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

17 . EPE ( 2017.07.06 )

19 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

20 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Harteloh Martijn ( NED19700708 )

2017 . Sportklasse Man . Dordrecht . Cyclingteam Flakkee

3 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

5 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

5 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

6 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

6 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

8 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

9 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

9 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

9 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

12 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

13 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

14 . MILL ( 2017.05.07 )

15 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

16 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

17 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

18 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

19 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

19 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

20 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Havenaar Bert ( NED19610811 )

2017 . Sportklasse Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

4 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

8 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

Haverkamp Lammert ( NED19751101 )

2017 . Sportklasse Man . Elburg . FTC Marknesse

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Heijne Jeroen ( NED19770428 )

2017 . Sportklasse Man . Nietap . WV de Kannibaal

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Heins Harbert ( NED19810606 )

2017 . Sportklasse Man . Almelo . AWV de Zwaluwen

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . ENTER ( 2017.07.08 )

Heistek Ramon ( NED19801127 )

2017 . Sportklasse Man . Warmenhuizen . WV Alcmaria Victrix

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Heldoorn Eddie ( NED19700924 )

2017 . Sportklasse Man . Vleuten . UWTC de Volharding

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Helvensteijn Menno ( NED19680622 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . Gaul !

15 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Hendriks Jeroen ( NED19830313 )

2017 . Sportklasse Man . Boxmeer . TMLDommelstreek

8 . GOUDA ( 2017.08.27 )

Hendriks Johan ( NED19580720 )

2017 . Sportklasse Man . Hilversum . GWC de Adelaar

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hendriks Matthieu ( NED19640616 )

2017 . Sportklasse Man . Lekkerkerk . Cyclingteam Flakkee

2 . LISSE ( 2017.09.24 )

4 . HAARLEM.WAARDEPOLDER ( 2017.03.12 )

7 . DRIEBERGEN ( 2017.06.01 )

8 . GIESSENBURG ( 2017.07.08 )

9 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

9 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

14 . GOUDA ( 2017.08.27 )

14 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

15 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

Hensing Xander ( NED19740822 )

2017 . Sportklasse Man . Delft . RWV de Spartaan

20 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.04E RIT ( 2017.06.11 )

Hermans Caspar ( NED19650413 )

2017 . Sportklasse Man . Amsterdam . WTC de Amstel

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

4 . BRAKEL ( 2017.04.22 )

4 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 50+ ( 2017.06.11 )

5 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

5 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

5 . UTRECHT ( 2017.09.09 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hermsen Eddy ( NED19680311 )

2017 . Sportklasse Man . Ochten . WV Zeeuws-Vlaanderen

3 . EPE ( 2017.07.06 )

4 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

4 . DIDAM ( 2017.06.14 )

4 . STOKKUM ( 2017.05.07 )

6 . BEMMEL ( 2017.09.17 )

6 . NEEDE ( 2017.08.18 )

7 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

7 . HEERDE ( 2017.04.29 )

7 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

8 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

9 . OOSTERGOUT.GLD. ( 2017.09.24 )

10 . KESSEL ( 2017.04.09 )

10 . SCHERPENZEEL ( 2017.07.01 )

11 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

12 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

13 . DRONTEN ( 2017.04.08 )

13 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

15 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

17 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . GELDROP ( 2017.04.30 )

Herrebout Arco ( NED19840212 )

2017 . Sportklasse Man . Scherpenzeel . WV de Valleirenners AXA

15 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Heshusius Steven ( NED19861120 )

2017 . Sportklasse Man . Alkmaar . WV Alcmaria Victrix

1 . MEERTOUR.04E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

1 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.B ( 2017.05.28 )

4 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.20 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

5 . MEERTOUR PROLOOG ( 2017.05.25 )

7 . MEERTOUR.05E RIT CAT.B ( 2017.05.28 )

10 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

12 . MEERTOUR.03E RIT CAT.B ( 2017.05.27 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

16 . EPE ( 2017.07.06 )

19 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

20 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

Hiemstra Richard ( NED19760207 )

2017 . Sportklasse Man . Schildwolde . W.V. Omega

20 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

Hillaert Marcel ( NED19711009 )

2017 . Sportklasse Man . Edam . WV Beet-It Volendam

17 . GROEISTAD KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Hink Martien ( NED19620417 )

2017 . Sportklasse Man . Oudkarspel . WV Noord-Holland

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hoefakker Martin ( NED19620130 )

2017 . Sportklasse Man . Middenmeer . vereniging MTB Noordwest

12 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Hoefakker Patrick ( NED19900418 )

2017 . Sportklasse Man . Middenmeer . vereniging MTB Noordwest

6 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

Hoevers Henny ( NED19470702 )

2017 . Sportklasse Man . Utrecht . WTC Woerden

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hol Diederik ( NED19720410 )

2017 . Sportklasse Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

9 . VORDEN ( 2017.07.02 )

14 . EPE ( 2017.07.06 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Honkoop Theo ( NED19831010 )

2017 . Sportklasse Man . Sliedrecht . DRC de Mol

19 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

19 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

Hoogenboom Arjen ( NED19660808 )

2017 . Sportklasse Man . Rijswijk Zh . RWV de Spartaan

16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Horst Gerard ( NED19510217 )

2017 . Sportklasse Man . Huizen . GWC de Adelaar

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hovenkamp Harm Jan ( NED19651006 )

2017 . Sportklasse Man . Zutphen . Masters Cycling Team

16 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hoving Frens ( NED19570319 )

2017 . Sportklasse Man . Kropswolde . W.V. Omega

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . BGER. ( 2017.04.02 )

4 . BIELEFELD-BRECKWEDDE ( 2017.05.28 )

9 . KOLN ( 2017.09.24 )

Huijsman Dave ( NED19980326 )

2017 . Sportklasse Man . De Koog Texel . vereniging MTB Noordwest

4 . T ZAND ( 2017.05.07 )

5 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

11 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

13 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

17 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

17 . TOUR DE LASALLE.02E RIT ( 2017.06.09 )

17 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

19 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

Huiskes Bart ( NED19850822 )

2017 . Sportklasse Man . Zuilichem . Hardenberger WSV

16 . NEEDE ( 2017.08.18 )

Huisman Edward ( NED19701007 )

2017 . Sportklasse Man . Nijverdal . Hardenberger WSV

10 . NIJVERDAL.VILLAPARK.CAT.7 ( 2017.05.20 )

14 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . HENGELO ( 2017.06.02 )

Huisman Ivo ( NED19920926 )

2017 . Sportklasse Man . Hoogkarspel . West Frisia

8 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

8 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

10 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

13 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

15 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

16 . T ZAND ( 2017.05.07 )

17 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

18 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

20 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

Hulzebos Marc ( NED19750926 )

2017 . Sportklasse Man . Den Helder . HR en TC D.O.K.

5 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Hurenkamp Arnout ( NED19690306 )

2017 . Sportklasse Man . Enschede . Special Cycling Team

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . VORDEN ( 2017.07.02 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Hus Willem ( NED19551212 )

2017 . Sportklasse Man . Voorburg . HSK Trias

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KAMP.VAN NEDERLAND.MASTERS 60+ ( 2017.06.11 )

Hutten Gerrit Henk ( NED19730102 )

2017 . Sportklasse Man . Hardenberg . Hardenberger WSV

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

14 . ANNEN ( 2017.06.08 )

in 't Veld Anton ( NED19690219 )

2017 . Sportklasse Man . Nieuw-Lekkerland . DRC de Mol

18 . MIDDELHARNIS ( 2017.07.01 )

20 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Ippel Ton ( NED19720706 )

2017 . Sportklasse Man . Barendrecht . PRC Delta

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )