ERELIJSTEN PROFESSIONALS-B LINDENBURG IM T/M ZANOTTI MARCO

Lindenburg Jim ( NED19961211 )

2017 . Professional-B Man . Wateringen . WV de Jonge Renner

2 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

6 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

7 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

8 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

8 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

8 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

9 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.02e rit ( 2017.04.01 )

11 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit B ( 2017.04.02 )

12 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

12 . VOLTA A PORTUGAL EN BICICLETA SANTANDER TOTTA.03E RIT ( 2017.08.07 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

13 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

14 . Flèche du Sud.Eindklassement ( 2017.05.28 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

14 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

15 . Flèche du Sud.04e rit ( 2017.05.27 )

15 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.01e rit ( 2017.03.31 )

15 . Volta ao Alentejo.03e rit ( 2017.02.24 )

16 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

17 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BELOFTEN ZOTTEGEM ( 2017.07.01 )

17 . Omloop Het Nieuwsblad Beloften/Circuit Het Nieuwsblad Espoirs ( 2017.07.02 )

17 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

20 . KREIZ BREIZH ELITES.01E RIT.(2.2) ( 2017.07.29 )

Maas Jan ( NED19960219 )

2017 . Professional-B Man . Huijbergen . Willebrord Wil Vooruit

5 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

5 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

6 . CZECH CYCLING TOUR.01E RIT ( 2017.08.10 )

7 . Flèche Ardennaise ( 2017.05.07 )

8 . Ronde de l'Isard.02e rit ( 2017.05.19 )

9 . Ronde de l'Isard.Eindklassement ( 2017.05.21 )

10 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

10 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

10 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

10 . PARIJS-TOURS.ESPOIRS ( 2017.10.08 )

11 . Ronde de l'Isard.03e rit ( 2017.05.21 )

14 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit A ( 2017.04.02 )

15 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.Eindklassement ( 2017.04.02 )

15 . Ronde de l'Isard.04e rit ( 2017.05.21 )

16 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit B ( 2017.04.02 )

17 . CZECH CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.13 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

20 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

20 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

Markus Barry ( NED19910717 )

2017 . Professional-B Man . Hoofddorp . HSC de Bataaf

3 . OMLOOP VAN HET WAASLAND ( 2017.03.12 )

9 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

11 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

11 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

11 . WARERINGEN ( 2017.07.27 )

13 . ALMELO ( 2017.08.25 )

16 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE ( 2017.06.13 )

Meijer Gijs ( NED19981007 )

2017 . Professional-B Man . Oostwoud . Ver. Cycling Club Monkey Town

2 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

3 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

4 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

9 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

11 . HANK ( 2017.09.10 )

14 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

16 . Sibiu Cycling Tour.01e rit ( 2017.07.06 )

17 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

18 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

Meijers Daan ( NED19910411 )

2017 . Professional-B Man . Dongen . WV de Jonge Renner

1 . An Post Rás.07e rit ( 2017.05.27 )

1 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

3 . An Post Rás.05e rit ( 2017.05.25 )

3 . HANK ( 2017.09.10 )

3 . OSPEL ( 2017.08.05 )

4 . An Post Rás.06e rit ( 2017.05.26 )

5 . Oberösterreichrundfahrt.02e rit ( 2017.06.09 )

5 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

6 . An Post Rás.04e rit ( 2017.05.24 )

6 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

7 . An Post Rás.02e rit ( 2017.05.22 )

7 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

9 . Oberösterreichrundfahrt.04e rit ( 2017.06.11 )

12 . GP Himmerland Rundt ( 2017.04.28 )

12 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

12 . Oberösterreichrundfahrt.03e rit ( 2017.06.10 )

12 . Skive-Løbet ( 2017.04.30 )

12 . Sundvolden GP ( 2017.05.06 )

13 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

15 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

16 . GP Viborg ( 2017.04.29 )

18 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

18 . Oberösterreichrundfahrt.Eindklassement ( 2017.06.11 )

18 . Tour de Normandie.05e rit ( 2017.03.24 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.25 )

Mobach Jarno ( NED19980817 )

2017 . Professional-B Man . Philippine . WV de Jonge Renner

1 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

11 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

16 . TOUR DE I'AIN PROLOOG ( 2017.08.08 )

17 . G.P. TIM WELLENS SINT-TRUIDEN ( 2017.07.31 )

20 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

Mulhern Mitchell ( AUS19910122 )

2017 . Professional-B Man . Heerde . UWTC de Volharding

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

13 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

16 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

18 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

20 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

Nieuwenhuis Joris ( NED19960211 )

2017 . Professional-B Man . Zelhem . R en TV de Zwaluwen

5 . TOUR DE I'AVENIR.02E RIT ( 2017.08.19 )

8 . TOUR DE I'AIN.01E RIT ( 2017.08.09 )

10 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

11 . TOUR DE I'AVENIR.04E RIT ( 2017.08.21 )

12 . TOUR DE I'AIN.02E RIT ( 2017.08.10 )

13 . Grand Prix Criquielion ( 2017.05.14 )

15 . Flèche Ardennaise ( 2017.05.07 )

Nieuwpoort Jelle ( NED19970628 )

2017 . Professional-B Man . Warmenhuizen . Ver. Cycling Club Monkey Town

10 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

11 . REUSEL ( 2017.08.14 )

12 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

15 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

18 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

19 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

20 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

Nolten Bram ( NED19910519 )

2017 . Professional-B Man . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

4 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

7 . Tour du Loir et Cher E Provost.01e rit ( 2017.04.12 )

8 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

Ockeloen Jasper ( NED19900510 )

2017 . Professional-B Man . Dordrecht . DRC de Mol

11 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

13 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

14 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

15 . ALMELO ( 2017.08.25 )

18 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

18 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

18 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

Olde Meierink Lars ( NED19980228 )

2017 . Professional-B Man . Overdinkel . RTV Oldenzaalse WCL

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

11 . Steinfurt ( 2017.04.09 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

Olieslagers Bob ( NED19970317 )

2017 . Professional-B Man . Rijen . TWC Pijnenburg

3 . Carpathian Couriers Race U-23…03e rit ( 2017.05.02 )

7 . Carpathian Couriers Race U-23…01e rit ( 2017.04.30 )

8 . Baltyk - Karkonosze Tour.01e rit ( 2017.05.17 )

10 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit B ( 2017.04.02 )

14 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

16 . Volta ao Alentejo.03e rit ( 2017.02.24 )

17 . Baltyk - Karkonosze Tour.02e rit ( 2017.05.18 )

Oostra Folkert ( NED19890928 )

2017 . Professional-B Man . Amsterdam . West Frisia

1 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

2 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

2 . OSPEL ( 2017.08.05 )

2 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

4 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

4 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

5 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

11 . TOUR OF IRAN.02E RIT ( 2017.10.09 )

14 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

15 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

16 . TOUR OF IRAN.EINDKLASSEMENT(2.1) ( 2017.10.13 )

18 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

19 . TOUR OF IRAN.04E RIT(2.1) ( 2017.10.11 )

20 . GERWEN ( 2017.04.17 )

Ottema Rick ( NED19920625 )

2017 . Professional-B Man . Muntendam . Stormvogels Veendam

1 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

2 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

2 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

2 . BOCHUM ( 2017.07.30 )

3 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

3 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

5 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

6 . BEILEN ( 2017.04.27 )

7 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

9 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

10 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

11 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

11 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

13 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

13 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

14 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

14 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

15 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

15 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

17 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

18 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.Eindklassement ( 2017.06.18 )

19 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.04e rit ( 2017.06.17 )

20 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Pastoor Gerco ( NED19980517 )

2017 . Professional-B Man . Eemdijk . W.V. Eemland

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

5 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

6 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

8 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

9 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

10 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

10 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

13 . Oberösterreichrundfahrt.02e rit ( 2017.06.09 )

14 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

15 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

17 . REUSEL ( 2017.08.14 )

17 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

20 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

Santoro Antonio ( NED19890913 )

2017 . Professional-B Man . Heerlen . WV Noord-Holland

2 . TOUR OF QINHAI LAKE.06E RIT ( 2017.07.21 )

3 . TOUR OF QINHAI LAKE.04E RIT ( 2017.07.19 )

5 . TOUR OF QINHAI LAKE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.28 )

8 . TOUR OF QINHAI LAKE.08E RIT ( 2017.07.23 )

16 . Tour of Qinghai Lake.03e rit ( 2017.07.17 )

Schelling Ide ( NED19980206 )

2017 . Professional-B Man . Den Haag . Ver. Cycling Club Monkey Town

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

2 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

2 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

8 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

9 . DE LIER ( 2017.08.08 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

15 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

17 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

20 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

Schulting Peter ( NED19870819 )

2017 . Professional-B Man . Emmeloord . WRV de Peddelaars

1 . BORNE ( 2017.08.24 )

1 . HANK ( 2017.09.10 )

1 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

1 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

1 . TOBAGO CYCLING CLASSIC ( 2017.10.01 )

2 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

2 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

2 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

3 . MARKELO ( 2017.08.18 )

4 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

5 . ENTER ( 2017.07.08 )

6 . RAD AM RING ( 2017.07.30 )

7 . DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN ( 2017.03.12 )

7 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

7 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

7 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

7 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

9 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

10 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

11 . Flèche du Sud.Eindklassement ( 2017.05.28 )

12 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

12 . Flèche du Sud.03e rit ( 2017.05.26 )

12 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

17 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

18 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

Slik Ivar ( NED19930527 )

2017 . Professional-B Man . Bergen Nh . WV Noord-Holland

1 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

6 . TOUR OF HAINAN.09E RIT ( 2017.11.05 )

7 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

7 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

11 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

14 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

16 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

16 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

16 . TOUR OF HAINAN.03E RIT ( 2017.10.30 )

17 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

20 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

Sloof Jordi ( NED19950922 )

2017 . Professional-B Man . Bodegraven . Westland Wil Vooruit

Stroetinga Wim ( NED19850523 )

2017 . Professional-B Man . Nijkerk Gld . WV Noord-Holland

1 . DIDAM ( 2017.06.14 )

2 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

4 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

5 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

6 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

6 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

8 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

10 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

15 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

16 . WARERINGEN ( 2017.07.27 )

18 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

Sweering Harry ( NED19900117 )

2017 . Professional-B Man . Sneek . West Frisia

2 . USQUERT ( 2017.09.17 )

4 . GERWEN ( 2017.04.17 )

4 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

7 . GERWEN ( 2017.04.17 )

11 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

15 . 68? KAJ-KWB PRIJS OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS ( 2017.10.04 )

18 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

18 . WINSUM ( 2017.08.23 )

19 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

19 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

Talen Jordi ( NED19960529 )

2017 . Professional-B Man . Spijkenisse . DRC de Mol

1 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

1 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

2 . HEERLE ( 2017.07.10 )

3 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

4 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

4 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

5 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

5 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

5 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

8 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

8 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

9 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

10 . NISPEN ( 2017.07.09 )

10 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

11 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

14 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

15 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

19 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

te Brake Remco ( NED19881129 )

2017 . Professional-B Man . Den Hoorn . UWTC de Volharding

20 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

te Stroet Rens ( NED19890923 )

2017 . Professional-B Man . Keijenborg . RTV Vierakker-Wichmond

2 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

5 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

6 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

7 . BORNE ( 2017.08.24 )

11 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

16 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

16 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

17 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

17 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

18 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

Tietema Bas ( NED19950129 )

2017 . Professional-B Man . Zwolle . Hanzerenners Zwolle

2 . AALTEN ( 2017.05.21 )

2 . DE WILP ( 2017.07.01 )

2 . HENGELO ( 2017.06.02 )

2 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

5 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

5 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

6 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

7 . HAREN ( 2017.05.27 )

8 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

8 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

10 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

11 . BEECKMAN-DE CALUWE ( 2017.07.20 )

12 . DE WILP ( 2017.07.01 )

13 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

Timmermans Justin ( NED19960925 )

2017 . Professional-B Man . Hardenberg . NWV Groningen

2 . KÖLN-LONGERICH ( 2017.06.05 )

4 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

8 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

8 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

8 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

9 . HAREN ( 2017.05.27 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

10 . ANTWERPSE HAVENPIJL ( 2017.08.06 )

10 . ANTWERPSE PIJL ( 2017.08.06 )

12 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

12 . TOUR OF IRAN.03E RIT(2.1) ( 2017.10.10 )

13 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

14 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

18 . ALMELO ( 2017.08.25 )

18 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

19 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

Tulner Rens ( NED19980226 )

2017 . Professional-B Man . Lexmond . RWC Ahoy

10 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

16 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

18 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

19 . Grand Prix Priessnitz spa Proloog ( 2017.06.01 )

19 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

19 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

20 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

van Bakel Robbie ( NED19940822 )

2017 . Professional-B Man . Deurne . WV Schijndel

1 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

1 . OSPEL ( 2017.08.05 )

2 . MADE ( 2017.04.23 )

3 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

3 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

7 . HEERLE ( 2017.07.10 )

10 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

12 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

15 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

16 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

18 . BEECKMAN-DE CALUWE ( 2017.07.20 )

19 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

van Breda Rick ( NED19900216 )

2017 . Professional-B Man . Den Helder . WV Noord-Holland

1 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

7 . T ZAND ( 2017.05.07 )

10 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

11 . TOUR OF QINHAI LAKE.09E RIT ( 2017.07.24 )

12 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

19 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

van Broekhoven Rob ( NED19951016 )

2017 . Professional-B Man . Roosendaal . Willebrord Wil Vooruit

12 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

18 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

19 . Carpathian Couriers Race U-23 Proloog ( 2017.04.29 )

van Dalen Jason ( NED19940702 )

2017 . Professional-B Man . s-Gravenzande . Westland Wil Vooruit

1 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.02E RIT ( 2017.08.31 )

2 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

2 . Oberösterreichrundfahrt.04e rit ( 2017.06.11 )

3 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

3 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

5 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

6 . HANK ( 2017.09.10 )

7 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT A.(2.2) ( 2017.07.30 )

7 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

8 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

8 . Tour de Normandie.03e rit ( 2017.03.22 )

8 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.03E RIT ( 2017.09.01 )

8 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

10 . OBDAM ( 2017.07.09 )

12 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT B.(2.2) ( 2017.07.30 )

15 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

15 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

16 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

16 . MONSTER ( 2017.07.16 )

16 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

17 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN ( 2017.09.15 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP ( 2017.09.15 )

20 . TEXTIELPRIJS VICHTE ( 2017.09.19 )

van den Berg Julius ( NED19961023 )

2017 . Professional-B Man . Purmerend . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

1 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

2 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

4 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

4 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

5 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

6 . CZECH CYCLING TOUR.01E RIT ( 2017.08.10 )

6 . Giro Ciclistico d'Italia.01e rit ( 2017.06.09 )

6 . Le Tour de Bretagne Cycliste.06e rit ( 2017.04.30 )

6 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

6 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

7 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

8 . MONSTER ( 2017.07.16 )

9 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

10 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

10 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

10 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

11 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

12 . Le Tour de Bretagne Cycliste.07e rit ( 2017.05.01 )

12 . Le Tour de Bretagne Cycliste.Eindklassement ( 2017.05.01 )

12 . TOUR ALSACE.01E RIT ( 2017.07.26 )

12 . TOUR DE I'AVENIR.04E RIT ( 2017.08.21 )

13 . TOUR DE I'AVENIR.01E RIT ( 2017.08.18 )

15 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN UNDER 23 ( 2017.08.02 )

15 . PUTTE-KAPELLEN ( 2017.10.17 )

16 . ZLM TOUR ( 2017.04.15 )

16 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

17 . Le Tour de Bretagne Cycliste.05e rit ( 2017.04.29 )

19 . CZECH CYCLING TOUR.02E RIT ( 2017.08.11 )

19 . Flèche Ardennaise ( 2017.05.07 )

van den Berg Lars ( NED19980707 )

2017 . Professional-B Man . De Meern . Willebrord Wil Vooruit

2 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

2 . Carpathian Couriers Race U-23 Proloog ( 2017.04.29 )

4 . Baltyk - Karkonosze Tour.05e rit B ( 2017.05.21 )

6 . Carpathian Couriers Race U-23…Eindklassement ( 2017.05.02 )

9 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

10 . Baltyk - Karkonosze Tour.05e rit A ( 2017.05.21 )

10 . Baltyk - Karkonosze Tour.Eindklassement ( 2017.05.21 )

11 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

11 . Ronde de l'Oise.01e rit ( 2017.06.08 )

11 . Ronde de l'Oise.Eindklassement ( 2017.06.11 )

15 . Baltyk - Karkonosze Tour.04e rit ( 2017.05.20 )

18 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

18 . Ronde de l'Oise.03e rit ( 2017.06.10 )

19 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

20 . Baltyk - Karkonosze Tour.01e rit ( 2017.05.17 )

20 . Carpathian Couriers Race U-23…02e rit ( 2017.05.01 )

van den Brand Twan ( NED19890122 )

2017 . Professional-B Man . Volkel . WV Uden

1 . UDEN ( 2017.05.14 )

3 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

9 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

14 . Flèche du Sud.04e rit ( 2017.05.27 )

16 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

van den Dool Jens ( NED19981110 )

2017 . Professional-B Man . Hoogblokland . GRC Jan van Arckel

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

3 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

7 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

9 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

9 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

14 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

15 . Oberösterreichrundfahrt.03e rit ( 2017.06.10 )

16 . Oberösterreichrundfahrt.Eindklassement ( 2017.06.11 )

17 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

17 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

van den Hoek Bianca ( NED19760728 )

2017 . Professional-B Vrouw . Bussum . GWC de Adelaar

16 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

van der Duin Patrick ( NED19951004 )

2017 . Professional-B Man . Nieuw-Roden . WRV de Peddelaars

1 . DE WILP ( 2017.07.01 )

1 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

1 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

1 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

2 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

2 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

2 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

2 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

2 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

3 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

3 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

5 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

7 . KÖLN-LONGERICH ( 2017.06.05 )

9 . DE WILP ( 2017.07.01 )

9 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

9 . ZLM TOUR ( 2017.04.15 )

12 . BEILEN ( 2017.04.27 )

14 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

16 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

van der Haar Lars ( NED19910723 )

2017 . Professional-B Man . Woudenberg . UWTC de Volharding

7 . MADE ( 2017.04.23 )

7 . Ronde van Limburg ( 2017.06.11 )

7 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.11 )

8 . Carrefour Market Heistse Pijl ( 2017.06.03 )

8 . CARREFOUR MARKET HEISTSE PIJL ( 2017.06.03 )

8 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

15 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.02e rit ( 2017.06.15 )

van der Heijden Maik ( NED19970403 )

2017 . Professional-B Man . Schaijk . WV Uden

2 . UDEN ( 2017.05.14 )

4 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

6 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

11 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

16 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

17 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

19 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

20 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

van der Horst Dennis ( NED19980111 )

2017 . Professional-B Man . Hasselt . WV Noord-Westhoek

4 . RHEINFELDEN ( 2017.07.15 )

6 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

7 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

9 . Baltyk - Karkonosze Tour.02e rit ( 2017.05.18 )

9 . Carpathian Couriers Race U-23…02e rit ( 2017.05.01 )

9 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit B ( 2017.04.02 )

12 . Baltyk - Karkonosze Tour.03e rit ( 2017.05.19 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

14 . Carpathian Couriers Race U-23…03e rit ( 2017.05.02 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

15 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

16 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

17 . Baltyk - Karkonosze Tour.04e rit ( 2017.05.20 )

19 . Baltyk - Karkonosze Tour.01e rit ( 2017.05.17 )

19 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

20 . Carpathian Couriers Race U-23…Eindklassement ( 2017.05.02 )

van der Kooij Bas ( NED19951116 )

2017 . Professional-B Man . Maassluis . Westland Wil Vooruit

2 . Carpathian Couriers Race U-23…02e rit ( 2017.05.01 )

2 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

3 . Oberösterreichrundfahrt.04e rit ( 2017.06.11 )

4 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

6 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

6 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

7 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

8 . Carpathian Couriers Race U-23…01e rit ( 2017.04.30 )

8 . Carpathian Couriers Race U-23…03e rit ( 2017.05.02 )

8 . Carpathian Couriers Race U-23…Eindklassement ( 2017.05.02 )

9 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

9 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

10 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

12 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

12 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

16 . RONDE VAN ZEELAND ( 2017.10.14 )

17 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

20 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

van der Meer Gosse ( NED19950624 )

2017 . Professional-B Man . Surhuizum . DRC de Mol

13 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

18 . MADE ( 2017.04.23 )

20 . NATOURCRITERIUM AALST ( 2017.07.24 )

van der Veekens Mel ( NED19981005 )

2017 . Professional-B Man . Zaandam . Ver. Cycling Club Monkey Town

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

18 . Sibiu Cycling Tour.01e rit ( 2017.07.06 )

20 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

van Engelen Adne ( NED19930316 )

2017 . Professional-B Man . t Zand . West Frisia

1 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

2 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

2 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

2 . Tour du Cameroun.02e rit ( 2017.03.12 )

3 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

3 . Tour du Cameroun.01e rit ( 2017.03.11 )

3 . Tour du Cameroun.Eindklassement ( 2017.03.19 )

6 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

6 . Tour du Cameroun.08e rit ( 2017.03.19 )

8 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

8 . T ZAND ( 2017.05.07 )

10 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

11 . Tour du Cameroun.05e rit ( 2017.03.15 )

12 . Tour du Cameroun.03e rit ( 2017.03.13 )

14 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

14 . Sibiu Cycling Tour.03e rit ( 2017.07.08 )

15 . Sibiu Cycling Tour.Eindklassement ( 2017.07.09 )

15 . Wallerfangen-Ittersdorf ( 2017.04.23 )

18 . Sibiu Cycling Tour.02e rit ( 2017.07.07 )

van Loon Jordi ( NED19960421 )

2017 . Professional-B Man . Lage Zwaluwe . Willebrord Wil Vooruit

3 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

5 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

12 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

13 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

13 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

13 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

16 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

18 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

20 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

van Luijk Sven ( NED19891013 )

2017 . Professional-B Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

2 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

2 . TOUR OF QINHAI LAKE.07E RIT ( 2017.07.22 )

5 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

5 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

8 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

8 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

9 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

12 . Flèche du Sud.04e rit ( 2017.05.27 )

13 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

14 . DE LIER ( 2017.08.08 )

15 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

17 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

17 . TOUR OF QINHAI LAKE.04E RIT ( 2017.07.19 )

18 . Tour de Slovaquie.01e rit ( 2017.06.08 )

20 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

20 . Tour of Qinghai Lake.03e rit ( 2017.07.17 )

van Rhee Joey ( NED19921114 )

2017 . Professional-B Man . Nijverdal . WRV de Peddelaars

1 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

2 . BORNE ( 2017.08.24 )

2 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

3 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

3 . Tour du Loir et Cher E Provost.01e rit ( 2017.04.12 )

4 . ANNEN ( 2017.06.08 )

4 . NUENEN ( 2017.08.20 )

4 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

6 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

7 . ALMELO ( 2017.08.25 )

7 . Tour du Loir et Cher E Provost.Eindklassement ( 2017.04.16 )

8 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

8 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

9 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

11 . RONDE VAN DRENTHE ( 2017.03.11 )

13 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

19 . Tour du Loir et Cher E Provost.04e rit ( 2017.04.15 )

van Schip Jan Willem ( NED19940820 )

2017 . Professional-B Man . Schalkwijk . GRC Jan van Arckel

1 . An Post Rás.02e rit ( 2017.05.22 )

1 . RONDE VAN DRENTHE ( 2017.03.11 )

1 . Tour de Normandie.03e rit ( 2017.03.22 )

1 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.03E RIT ( 2017.09.01 )

2 . An Post Rás.07e rit ( 2017.05.27 )

2 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

2 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

3 . TEXTIELPRIJS VICHTE ( 2017.09.19 )

5 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

5 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

5 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

6 . Tour de Normandie.06e rit ( 2017.03.25 )

7 . Tour de Normandie.02e rit ( 2017.03.21 )

8 . An Post Rás.01e rit ( 2017.05.21 )

10 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

15 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

16 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.02 )

17 . An Post Rás.06e rit ( 2017.05.26 )

17 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

19 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

19 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

19 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

Vermeulen Jeff ( NED19881007 )

2017 . Professional-B Man . Hoogvliet . NWV Groningen

1 . ANNEN ( 2017.06.08 )

1 . BEDUM ( 2017.06.20 )

1 . HAREN ( 2017.05.27 )

1 . HENGELO ( 2017.06.02 )

1 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

1 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

2 . Tour du Loir et Cher E Provost.02e rit ( 2017.04.13 )

3 . DE WILP ( 2017.07.01 )

4 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

5 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

5 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

5 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

7 . DE WILP ( 2017.07.01 )

7 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

10 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

16 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

17 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

17 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

19 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

19 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

Wouters Sieben ( NED19960623 )

2017 . Professional-B Man . Zundert . Willebrord Wil Vooruit

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

19 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

Zanotti Marco ( ITA19880910 )

2017 . Professional-B Man . Heerlen . WV Noord-Holland

12 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

12 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

20 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )