ERELIJSTEN PROFESSIONALS-B ARIESEN JOHIM T/M KRUL STEF

Ariesen Johim ( NED19880316 )

2017 . Professional-B Man . Rhenen . UWTC de Volharding

1 . Baltyk - Karkonosze Tour.01e rit ( 2017.05.17 )

1 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

1 . Tour de Normandie.05e rit ( 2017.03.24 )

1 . Volta ao Alentejo.02e rit ( 2017.02.23 )

2 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.01e rit B ( 2017.06.28 )

2 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.02e rit ( 2017.06.29 )

3 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.01e rit A ( 2017.06.28 )

3 . Ronde van Overijssel ( 2017.05.06 )

4 . Baltyk - Karkonosze Tour.02e rit ( 2017.05.18 )

4 . Tour de Normandie.02e rit ( 2017.03.21 )

4 . Tour de Normandie.04e rit ( 2017.03.23 )

4 . Volta ao Alentejo.03e rit ( 2017.02.24 )

5 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

5 . Baltyk - Karkonosze Tour.04e rit ( 2017.05.20 )

5 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.04e rit ( 2017.07.01 )

6 . Ronde de l'Oise.02e rit ( 2017.06.09 )

7 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

7 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

8 . Baltyk - Karkonosze Tour.03e rit ( 2017.05.19 )

8 . HANK ( 2017.09.10 )

9 . Tour de Normandie.07e rit ( 2017.03.26 )

10 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

12 . Tour de Normandie.03e rit ( 2017.03.22 )

13 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

13 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

14 . ALMELO ( 2017.08.25 )

17 . Tour de Normandie.06e rit ( 2017.03.25 )

18 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

18 . Volta ao Alentejo.05e rit ( 2017.02.26 )

Bakker Dennis ( NED19931104 )

2017 . Professional-B Man . De Rijp . WV Noord-Holland

2 . An Post Rás.01e rit ( 2017.05.21 )

3 . An Post Rás.06e rit ( 2017.05.26 )

3 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

3 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT A.(2.2) ( 2017.07.30 )

3 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

4 . An Post Rás.03e rit ( 2017.05.23 )

5 . I.W.T. JONG MAAR MOEDIG OETINGEN ( 2017.06.28 )

5 . Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T. ( 2017.06.28 )

5 . Tour de Normandie.05e rit ( 2017.03.24 )

6 . An Post Rás.02e rit ( 2017.05.22 )

6 . KREIZ BREIZH ELITES.01E RIT.(2.2) ( 2017.07.29 )

8 . OBDAM ( 2017.07.09 )

8 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

9 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

10 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

10 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

12 . An Post Rás.08e rit ( 2017.05.28 )

12 . Tour de Normandie.07e rit ( 2017.03.26 )

13 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

13 . Ronde van Limburg ( 2017.06.11 )

13 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.11 )

14 . Tour de Normandie.02e rit ( 2017.03.21 )

17 . GP Viborg ( 2017.04.29 )

17 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

19 . An Post Rás.05e rit ( 2017.05.25 )

20 . An Post Rás.Eindklassement ( 2017.05.28 )

20 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

Bakker Stephan ( NED19940417 )

2017 . Professional-B Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

1 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

5 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

6 . TOUR OF HAINAN.06E RIT ( 2017.11.02 )

9 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

17 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

18 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

18 . TOUR OF HAINAN.04E RIT ( 2017.10.31 )

Beukeboom Dion ( NED19890202 )

2017 . Professional-B Man . Amsterdam . WV Noord-Holland

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

1 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

2 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

2 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

4 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

4 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

5 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . Oberösterreichrundfahrt.04e rit ( 2017.06.11 )

17 . Oberösterreichrundfahrt.01e rit ( 2017.06.08 )

Blokker Joris ( NED19930920 )

2017 . Professional-B Man . Wieringerwerf . WV Noord-Holland

2 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

4 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

11 . Sibiu Cycling Tour Proloog ( 2017.07.05 )

15 . TOUR OF QINHAI LAKE.10E RIT ( 2017.07.25 )

16 . Tour of Qinghai Lake.02e rit ( 2017.07.17 )

16 . TOUR OF QINHAI LAKE.12E RIT ( 2017.07.27 )

17 . Sibiu Cycling Tour.01e rit ( 2017.07.06 )

18 . GP Viborg ( 2017.04.29 )

18 . TOUR OF HAINAN.03E RIT ( 2017.10.30 )

20 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

20 . Skive-Løbet ( 2017.04.30 )

Bol Cees ( NED19950727 )

2017 . Professional-B Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

1 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

15 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

15 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

Bosman Gert-Jan ( NED19920816 )

2017 . Professional-B Man . Nijverdal . WRV de Peddelaars

1 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

3 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

3 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

4 . BORNE ( 2017.08.24 )

8 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

9 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

9 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

9 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

10 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

11 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

12 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

13 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

14 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

16 . ALMELO ( 2017.08.25 )

20 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

20 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

Bouwmans Dylan ( NED19970116 )

2017 . Professional-B Man . Gemert . Willebrord Wil Vooruit

2 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

2 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

2 . REUSEL ( 2017.08.14 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

10 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

10 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

11 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

14 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

15 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

15 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

17 . Grand Prix Criquielion ( 2017.05.14 )

18 . Carpathian Couriers Race U-23 Proloog ( 2017.04.29 )

20 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

20 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

Breukelman Chiel ( NED19970116 )

2017 . Professional-B Man . Gramsbergen . NWV Groningen

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

9 . ANNEN ( 2017.06.08 )

11 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

14 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

14 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

16 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

17 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

17 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

18 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

20 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Brusselman Twan ( NED19930815 )

2017 . Professional-B Man . Helmond . Willebrord Wil Vooruit

1 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

1 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

2 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

2 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

3 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

3 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

4 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

4 . HENGELO ( 2017.06.02 )

5 . OPLOO ( 2017.04.02 )

5 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

6 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

6 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

7 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

7 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

8 . RONDE VAN DRENTHE ( 2017.03.11 )

11 . ALMELO ( 2017.08.25 )

11 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

11 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

11 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

11 . Tour du Loir et Cher E Provost.02e rit ( 2017.04.13 )

12 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

12 . Tour du Loir et Cher E Provost.05e rit ( 2017.04.16 )

13 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

13 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

13 . Tour du Loir et Cher E Provost.01e rit ( 2017.04.12 )

14 . Ronde van Overijssel ( 2017.05.06 )

15 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

16 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.05e rit ( 2017.06.18 )

16 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

17 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

18 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

Bugter Luuc ( NED19930710 )

2017 . Professional-B Man . Nijmegen . UWTC de Volharding

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . DIDAM ( 2017.06.14 )

2 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

3 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

3 . REUSEL ( 2017.08.14 )

4 . GP Viborg ( 2017.04.29 )

4 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

6 . DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN ( 2017.03.12 )

6 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

6 . Tour de Normandie.04e rit ( 2017.03.23 )

8 . GP Himmerland Rundt ( 2017.04.28 )

10 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

10 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.03E RIT ( 2017.09.01 )

11 . Ronde van Limburg ( 2017.06.11 )

11 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.11 )

12 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

14 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

14 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

14 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

14 . Tour de Normandie.03e rit ( 2017.03.22 )

15 . Skive-Løbet ( 2017.04.30 )

16 . MEMORIAL FRED DE BRUYNE BERLARE ( 2017.09.27 )

16 . Ringerike GP ( 2017.05.07 )

16 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

17 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

17 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

18 . Tour de Normandie.01e rit ( 2017.03.20 )

18 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

18 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

19 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

Celi Abe ( NED19961013 )

2017 . Professional-B Man . Oosterhout . TWC Het Snelle Wiel

2 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

5 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

7 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

8 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

8 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

11 . GERWEN ( 2017.04.17 )

13 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

13 . REUSEL ( 2017.08.14 )

13 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

14 . KÖLN-LONGERICH ( 2017.06.05 )

15 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

19 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

19 . OPLOO ( 2017.04.02 )

19 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

de Greef Robbert ( NED19910827 )

2017 . Professional-B Man . Geldrop . WV de Jonge Renner

1 . GERWEN ( 2017.04.17 )

1 . OPLOO ( 2017.04.02 )

1 . REUSEL ( 2017.08.14 )

1 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

2 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

2 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

3 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

3 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

4 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

4 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

5 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

5 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

5 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

7 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

9 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

10 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

11 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

11 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

12 . Tour du Loir et Cher E Provost.Eindklassement ( 2017.04.16 )

13 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

13 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

14 . Tour du Loir et Cher E Provost.04e rit ( 2017.04.15 )

17 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

19 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

20 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

de Jong Martijn ( NED19950524 )

2017 . Professional-B Man . Woerden . UWTC de Volharding

14 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

de Jonge Maarten ( NED19850309 )

2017 . Professional-B Man . Oldenzaal . WV Noord-Holland

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

9 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

9 . TOUR OF HAINAN.06E RIT ( 2017.11.02 )

10 . ALMELO ( 2017.08.25 )

12 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

12 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

12 . TOUR OF QINHAI LAKE.10E RIT ( 2017.07.25 )

12 . TOUR OF HAINAN.04E RIT ( 2017.10.31 )

13 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

14 . TOUR OF QINHAI LAKE.13E RIT ( 2017.07.28 )

16 . TOUR OF QINHAI LAKE.05E RIT ( 2017.07.20 )

18 . Tour du Loir et Cher E Provost.05e rit ( 2017.04.16 )

18 . PUTTE-KAPELLEN ( 2017.10.17 )

19 . TOUR OF QINHAI LAKE.12E RIT ( 2017.07.27 )

19 . TOUR OF HAINAN.EINDKLASSEMENT ( 2017.11.05 )

20 . TOUR OF HAINAN.03E RIT ( 2017.10.30 )

20 . TOUR OF HAINAN.05E RIT ( 2017.11.01 )

de Kleijn Arvid ( NED19940321 )

2017 . Professional-B Man . Herveld . UWTC de Volharding

1 . ANTWERPSE HAVENPIJL ( 2017.08.06 )

1 . ANTWERPSE PIJL ( 2017.08.06 )

1 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

1 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

1 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

1 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

1 . PUTTE-KAPELLEN ( 2017.10.17 )

2 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT A.(2.2) ( 2017.07.30 )

2 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

2 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

3 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

3 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

3 . OPLOO ( 2017.04.02 )

3 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

4 . 86° G.P. STAD SINT-NIKLAAS ( 2017.07.07 )

4 . 86ste Grote Prijs Stad Sint-Niklaas ( 2017.07.07 )

4 . KREIZ BREIZH ELITES.01E RIT.(2.2) ( 2017.07.29 )

4 . Ronde van Overijssel ( 2017.05.06 )

4 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.25 )

5 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

6 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

6 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

6 . Tour du Loir et Cher E Provost.05e rit ( 2017.04.16 )

7 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.02e rit ( 2017.06.15 )

8 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

8 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

8 . Tour du Loir et Cher E Provost.02e rit ( 2017.04.13 )

8 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

8 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

9 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

11 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

11 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT B.(2.2) ( 2017.07.30 )

12 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

13 . RONDE VAN ZEELAND ( 2017.10.14 )

14 . NIJMEGEN ( 2017.05.13 )

14 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

14 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

15 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

15 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.05e rit ( 2017.06.18 )

16 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.03e rit ( 2017.06.16 )

18 . OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE ( 2017.09.20 )

18 . OMLOOP VAN HET HOUTLAND LICHTERVELDE ( 2017.09.20 )

18 . TEXTIELPRIJS VICHTE ( 2017.09.19 )

20 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

20 . Tour du Loir et Cher E Provost.01e rit ( 2017.04.12 )

de Laat Jasper ( NED19940217 )

2017 . Professional-B Man . Moergestel . TWC Tempo

1 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

2 . GERWEN ( 2017.04.17 )

3 . GERWEN ( 2017.04.17 )

3 . Tour de Normandie.06e rit ( 2017.03.25 )

3 . Volta ao Alentejo.04e rit ( 2017.02.25 )

3 . Volta ao Alentejo.Eindklassement ( 2017.02.26 )

4 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

6 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

7 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

7 . Volta ao Alentejo.01e rit ( 2017.02.22 )

8 . Grand Prix Criquielion ( 2017.05.14 )

9 . Volta ao Alentejo.03e rit ( 2017.02.24 )

10 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

10 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.04e rit ( 2017.06.17 )

10 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.Eindklassement ( 2017.06.18 )

11 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

12 . Flèche du Sud.05e rit ( 2017.05.28 )

12 . Ronde van Limburg ( 2017.06.11 )

12 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.11 )

14 . KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT A.(2.2) ( 2017.07.30 )

15 . VOLTA A PORTUGAL EM BICICLETA SANTANDER TOTTO.02E RIT ( 2017.08.05 )

15 . VOLTA A PORTUGAL EN BICICLETA SANTANDER TOTTA.03E RIT ( 2017.08.07 )

15 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

16 . Circuit de Wallonie ( 2017.05.01 )

16 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

17 . Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk.02e rit ( 2017.06.15 )

17 . Volta ao Alentejo.05e rit ( 2017.02.26 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.25 )

19 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

19 . Ronde van Overijssel ( 2017.05.06 )

19 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

de Vries Hartthijs ( NED19960711 )

2017 . Professional-B Man . Kollum . NWV Groningen

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . PARIJS-TOURS.ESPOIRS ( 2017.10.08 )

5 . GENT - WEVELGEM - KATTEKOERS IEPER ( 2017.03.26 )

6 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

6 . URETERP ( 2017.04.17 )

8 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

8 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

8 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

9 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

11 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

11 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

12 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

13 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.02e rit ( 2017.04.01 )

13 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.Eindklassement ( 2017.04.02 )

15 . HAREN ( 2017.05.27 )

15 . Le Tour de Bretagne Cycliste.04e rit ( 2017.04.28 )

16 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

17 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

18 . Le Tour de Bretagne Cycliste.07e rit ( 2017.05.01 )

18 . Le Tour de Bretagne Cycliste.Eindklassement ( 2017.05.01 )

18 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit B ( 2017.04.02 )

20 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

Detant Yannick ( NED19970323 )

2017 . Professional-B Man . Purmerend . Ver. Cycling Club Monkey Town

4 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

12 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

Doets Marco ( NED19951028 )

2017 . Professional-B Man . Monnickendam . ZWC D.T.S.

1 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

2 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

3 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

3 . TOUR OF IRAN.06E RIT(2.1) ( 2017.10.13 )

4 . GERWEN ( 2017.04.17 )

4 . TOUR OF IRAN.03E RIT(2.1) ( 2017.10.10 )

5 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

8 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

9 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

10 . TOUR OF IRAN.05E RIT(2.1) ( 2017.10.12 )

12 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

13 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

13 . PUTTE-KAPELLEN ( 2017.10.17 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

16 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

17 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

17 . TOUR OF IRAN.01E RIT ( 2017.10.08 )

19 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

20 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

Eekhoff Nils ( NED19980123 )

2017 . Professional-B Man . Rijsenhout . UWTC de Volharding

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

1 . Paris-Roubaix.Beloften ( 2017.05.28 )

6 . Grand Prix Criquielion ( 2017.05.14 )

7 . Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy Proloog ( 2017.03.09 )

8 . Le Tour de Bretagne Cycliste.01e rit ( 2017.04.25 )

8 . Trofej Porec - Porec Trophy ( 2017.03.04 )

10 . Boucles de la Mayenne.01e rit ( 2017.06.02 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

11 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

11 . VEENENDAAL-VEENENDAAL ( 2017.08.18 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.01e rit ( 2017.03.31 )

13 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

16 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.03e rit A ( 2017.04.02 )

17 . Le Triptyque des Monts et Châteaux.Eindklassement ( 2017.04.02 )

19 . Trofej Umag - Umag Trophy ( 2017.03.01 )

20 . Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy.01e rit ( 2017.03.10 )

Eising Tijmen ( NED19910327 )

2017 . Professional-B Man . Emmen . NWV Groningen

1 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

2 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

3 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

6 . ANNEN ( 2017.06.08 )

6 . Flèche du Sud.04e rit ( 2017.05.27 )

6 . Tour du Loir et Cher E Provost.03e rit ( 2017.04.14 )

8 . 68? KAJ-KWB PRIJS OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS ( 2017.10.04 )

8 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

8 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

8 . Tour du Loir et Cher E Provost.05e rit ( 2017.04.16 )

8 . HANNOVER ( 2017.07.29 )

10 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.25 )

13 . MEMORIAL FRED DE BRUYNE BERLARE ( 2017.09.27 )

16 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

18 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Gmelich Meijling Jarno ( NED19890621 )

2017 . Professional-B Man . Almere . UWTC de Volharding

1 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

2 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

2 . STADSPRIJS GERAARDSBERGEN ( 2017.08.30 )

4 . DE KUSTPIJL ( 2017.09.09 )

4 . DE KUSTPIJL HEIST ( 2017.09.09 )

5 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.Eindklassement ( 2017.07.01 )

5 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

6 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

8 . Baltyk - Karkonosze Tour.04e rit ( 2017.05.20 )

10 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.03e rit ( 2017.06.30 )

10 . VOLTA A PORTUGAL EN BICICLETA SANTANDER TOTTA.03E RIT ( 2017.08.07 )

13 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

13 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.02e rit ( 2017.06.29 )

13 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

14 . Tour de Normandie.01e rit ( 2017.03.20 )

15 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

16 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

16 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

16 . KREIZ BREIZH ELITES.03E RIT.(2.2) ( 2017.07.31 )

17 . VOLTA A PORTUGAL EM BICICLETA SANTANDER TOTTO.03E RIT ( 2017.08.06 )

18 . VOLTA A PORTUGAL EN BICICLETA SANTANDER TOTTA.05E RIT ( 2017.08.09 )

Goos Marc ( NED19901130 )

2017 . Professional-B Man . Bosschenhoofd . WV de Jonge Renner

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

6 . Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy.01e rit ( 2017.03.10 )

7 . Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy.02e rit ( 2017.03.11 )

9 . Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy.Eindklassement ( 2017.03.12 )

13 . Trofej Porec - Porec Trophy ( 2017.03.04 )

18 . Le Tour de Savoie Mont Blanc.04e rit ( 2017.06.17 )

Groen Ike ( NED19920531 )

2017 . Professional-B Man . Tuitjenhorn . West Frisia

2 . An Post Rás.Eindklassement ( 2017.05.28 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

3 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

3 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

4 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

5 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

6 . An Post Rás.05e rit ( 2017.05.25 )

6 . Oberösterreichrundfahrt.Eindklassement ( 2017.06.11 )

6 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

9 . An Post Rás.03e rit ( 2017.05.23 )

9 . Oberösterreichrundfahrt.01e rit ( 2017.06.08 )

10 . Oberösterreichrundfahrt.03e rit ( 2017.06.10 )

11 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

16 . An Post Rás.04e rit ( 2017.05.24 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . An Post Rás.01e rit ( 2017.05.21 )

17 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

17 . Oberösterreichrundfahrt.02e rit ( 2017.06.09 )

17 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

18 . Oberösterreichrundfahrt.04e rit ( 2017.06.11 )

18 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

19 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

Gunst Davy ( NED19950130 )

2017 . Professional-B Man . Yerseke . Willebrord Wil Vooruit

17 . Volta ao Alentejo.03e rit ( 2017.02.24 )

20 . Volta ao Alentejo.05e rit ( 2017.02.26 )

Hamelink Jasper ( NED19900112 )

2017 . Professional-B Man . Dronten . CRT Raalte

3 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

4 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

6 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

9 . ALMELO ( 2017.08.25 )

9 . HANK ( 2017.09.10 )

9 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

10 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.Eindklassement ( 2017.07.01 )

10 . DRUIVENKOERS OVERIJSE ( 2017.08.23 )

10 . DRUIVENKOERS-OVERIJSE ( 2017.08.23 )

11 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

13 . Baltyk - Karkonosze Tour.05e rit A ( 2017.05.21 )

14 . Baltyk - Karkonosze Tour.02e rit ( 2017.05.18 )

14 . STADSPRIJS GERAARDSBERGEN ( 2017.08.30 )

15 . Baltyk - Karkonosze Tour.Eindklassement ( 2017.05.21 )

15 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.02e rit ( 2017.06.29 )

16 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.03e rit ( 2017.06.30 )

17 . Baltyk - Karkonosze Tour.05e rit B ( 2017.05.21 )

Havik Piotr ( NED19940707 )

2017 . Professional-B Man . Bergambacht . Westland Wil Vooruit

1 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

1 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

1 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

1 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

1 . SINT-TRUIDEN ( 2017.03.26 )

1 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

1 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

2 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

2 . ERPE MERE ( 2017.03.25 )

2 . GROTE PRIJS MEMORIAL BRIEK SCHOTTE ( 2017.09.12 )

2 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

2 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

2 . WOLVERTEM ( 2017.06.11 )

3 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

3 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

5 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

5 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

5 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

6 . BEECKMAN-DE CALUWE ( 2017.07.20 )

6 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

6 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

8 . DIDAM ( 2017.06.14 )

8 . VILVOORDE ( 2017.07.11 )

9 . G.P. TIM WELLENS SINT-TRUIDEN ( 2017.07.31 )

9 . HEUSDEN KOERS ( 2017.08.15 )

10 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

11 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

12 . TIENEN ( 2017.09.23 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

15 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

15 . WARERINGEN ( 2017.07.27 )

18 . NATOURCRITERIUM AALST ( 2017.07.24 )

18 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

18 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

19 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

19 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

19 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

Havik Yoeri ( NED19910219 )

2017 . Professional-B Man . Avenhorn . ZWC D.T.S.

2 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

4 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Hoekstra Jochem ( NED19921021 )

2017 . Professional-B Man . Haren Gn . NWV Groningen

10 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

Honig Reinier ( NED19831028 )

2017 . Professional-B Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

7 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

9 . ERPE ( 2017.09.04 )

15 . TIENEN ( 2017.09.23 )

16 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

18 . RAD AM RING ( 2017.07.30 )

19 . International Rhodes Grand Prix ( 2017.03.05 )

20 . OOSTROZEBEKE ( 2017.10.02 )

Hooghiemster René ( NED19860730 )

2017 . Professional-B Man . Sneek . Stormvogels Veendam

3 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

5 . Tour du Loir et Cher E Provost.01e rit ( 2017.04.12 )

6 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

10 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

15 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

18 . Tour du Loir et Cher E Provost.02e rit ( 2017.04.13 )

Jakobsen Fabio ( NED19960831 )

2017 . Professional-B Man . Heukelum . GRC Jan van Arckel

1 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

1 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

1 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

1 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

1 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

1 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

1 . TOUR ALSACE.05E RIT ( 2017.07.30 )

1 . TOUR DE I'AVENIR.02E RIT ( 2017.08.19 )

1 . Tour de Normandie.02e rit ( 2017.03.21 )

2 . DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN ( 2017.03.12 )

2 . Tour de Normandie.04e rit ( 2017.03.23 )

3 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

3 . Tour de Normandie.05e rit ( 2017.03.24 )

4 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

4 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

5 . KOGA Slag om Norg ( 2017.07.02 )

5 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

5 . SLAG OM NORG ( 2017.07.02 )

6 . TOUR DE I'AVENIR.03E RIT ( 2017.08.20 )

6 . Tour de Normandie.07e rit ( 2017.03.26 )

8 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

8 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

9 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

10 . TOUR DE I'AVENIR.06E RIT ( 2017.08.23 )

14 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.08 )

20 . RONDE VAN DRENTHE ( 2017.03.11 )

Janssen Adriaan ( NED19951212 )

2017 . Professional-B Man . Diepenveen . RTV Oldenzaalse WCL

1 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

5 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

6 . CZECH CYCLING TOUR.01E RIT ( 2017.08.10 )

7 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

13 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

14 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

14 . Paris-Roubaix.Beloften ( 2017.05.28 )

14 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

16 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

19 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

19 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

Kerkhof Tim ( NED19931113 )

2017 . Professional-B Man . Nistelrode . WV Schijndel

1 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

3 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

3 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

4 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

5 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

6 . Oberösterreichrundfahrt.02e rit ( 2017.06.09 )

7 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

8 . REUSEL ( 2017.08.14 )

10 . Flèche du Sud.01e rit ( 2017.05.24 )

10 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

11 . Flèche du Sud.05e rit ( 2017.05.28 )

11 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

11 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

12 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

15 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

15 . Ronde van Overijssel ( 2017.05.06 )

16 . Flèche du Sud.04e rit ( 2017.05.27 )

19 . GROTE PRIJS LANSSENS - CRELAN ( 2017.07.17 )

Kers Koos Jeroen ( NED19861011 )

2017 . Professional-B Man . Amstelveen . WTC de Amstel

1 . GERWEN ( 2017.04.17 )

1 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

1 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

1 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

1 . T ZAND ( 2017.05.07 )

1 . TOUR OF IRAN.01E RIT ( 2017.10.08 )

1 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

2 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

2 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

2 . HANK ( 2017.09.10 )

2 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

2 . OPLOO ( 2017.04.02 )

2 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

2 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

3 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

3 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

3 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

3 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

3 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

4 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

4 . OSPEL ( 2017.08.05 )

4 . UDEN ( 2017.05.14 )

5 . REUSEL ( 2017.08.14 )

6 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

7 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

7 . GERWEN ( 2017.04.17 )

7 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

7 . MAARHEEZE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.29 )

7 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

7 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

8 . MAARHEEZE.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.07.29 )

8 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

8 . TOUR OF IRAN.03E RIT(2.1) ( 2017.10.10 )

9 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

9 . TOUR OF IRAN.06E RIT(2.1) ( 2017.10.13 )

10 . DE LIER ( 2017.08.08 )

12 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

12 . TOUR OF IRAN.04E RIT(2.1) ( 2017.10.11 )

15 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

16 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

18 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

18 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

18 . TOUR OF IRAN.05E RIT(2.1) ( 2017.10.12 )

Kooistra Marten ( NED19971018 )

2017 . Professional-B Man . Jonkerslan . UWTC de Volharding

3 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

6 . CZECH CYCLING TOUR.01E RIT ( 2017.08.10 )

8 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

11 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

11 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

11 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

12 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

17 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

20 . PUTTE-KAPELLEN ( 2017.10.17 )

Korevaar Merijn ( NED19940507 )

2017 . Professional-B Man . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

2 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

5 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

7 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

8 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

8 . TOUR OF IRAN.01E RIT ( 2017.10.08 )

10 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

11 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

11 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

13 . HANK ( 2017.09.10 )

15 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

15 . TOUR OF IRAN.06E RIT(2.1) ( 2017.10.13 )

16 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

17 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

17 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

18 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

Kouwenhoven Sjoerd ( NED19901103 )

2017 . Professional-B Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

2 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

4 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

9 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

13 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.Eindklassement ( 2017.07.01 )

14 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.02e rit ( 2017.06.29 )

Kreder Stefan ( NED19960824 )

2017 . Professional-B Man . Zevenhuizen Zh . HSK Trias

8 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.Eindklassement ( 2017.07.01 )

9 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.03e rit ( 2017.06.30 )

11 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

16 . Baltyk - Karkonosze Tour.03e rit ( 2017.05.19 )

17 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.02e rit ( 2017.06.29 )

20 . WARERINGEN ( 2017.07.27 )

Krul Stef ( NED19950715 )

2017 . Professional-B Man . Tjalleberd . WV WoonExpo Kapenga

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

3 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

4 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

6 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

10 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

12 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

14 . BEILEN ( 2017.04.27 )

17 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

17 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

19 . Flèche du Sud.02e rit ( 2017.05.25 )

20 . ALMELO ( 2017.08.25 )

20 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )