ERELIJSTEN NIEUWELINGEN MAN TAKI DANIEL T/M ZWAANS IVO

Taki Daniel ( NED20020224 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Oosterhout Nb . WV de Jonge Renner

18 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

ten Have Bjorn ( NED20010705 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Harreveld . TWV De Peddelaars

5 . EXEL ( 2017.05.28 )

15 . AALTEN ( 2017.05.21 )

20 . WELL ( 2017.09.03 )

ter Laak Stef ( NED20010627 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Thoolen Nick ( NED20011010 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Weert . WC Midden Limburg

8 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

14 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

15 . KORTESSEM ( 2017.07.16 )

16 . WELL ( 2017.09.03 )

20 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

Tiegelaar Tom ( NED20020814 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . RWC Ahoy

2 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

Tigelaar Jans ( NED20010126 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Smilde . W.V. Meteoor Assen-Roden

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . URETERP ( 2017.04.17 )

20 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

Timmer Maiko ( NED20020820 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Drachten . WRV de Peddelaars

5 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . URETERP ( 2017.04.17 )

Timmermans Tristan ( NED20010812 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Yerseke . Rudyco Cycling Team

4 . BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.28 )

6 . WERCHTER ( 2017.08.20 )

7 . PRINS DER NIEUWELINGEN BONHEIDEN ( 2017.06.05 )

9 . MEERLE ( 2017.09.17 )

9 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

10 . BRASSCHAAT ( 2017.08.15 )

10 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

10 . VELDEGEM ( 2017.07.30 )

11 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . HERK-DE-STAD ( 2017.05.25 )

12 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . BERLARE ( 2017.09.23 )

14 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

15 . SCHELDEWINDEKE ( 2017.07.05 )

16 . BETEKOM ( 2017.07.15 )

16 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

16 . VERREBROEK ( 2017.05.28 )

17 . KIELDRECHT ( 2017.06.03 )

18 . ROTSELAAR ( 2017.03.25 )

19 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

19 . STEKENE ( 2017.06.10 )

20 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

20 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Uptegrove Pete ( NED20010123 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Sint-Michielsgestel . WV Schijndel

9 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

12 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

13 . TESSENDERLO ( 2017.03.18 )

15 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

V.d. Gracht Niels ( NED20020104 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Annen . W.V. Meteoor Assen-Roden

5 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

5 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

9 . ALMELO ( 2017.04.27 )

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

14 . URETERP ( 2017.04.17 )

15 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

16 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

17 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

van Beek Thijs ( NED20020920 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Geldrop . TML  Dommelstreek

15 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

16 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

20 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

van Belle Loe ( NED20020124 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

1 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

7 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

8 . GELDROP ( 2017.04.30 )

9 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

10 . ALMELO ( 2017.04.27 )

10 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . DE LIER ( 2017.08.08 )

12 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

12 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

12 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

14 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

15 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

17 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

18 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

20 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

van de Weerdhof Wouter ( NED20020806 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Lobith . Willebrord Wil Vooruit

1 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

6 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

8 . MEERLE ( 2017.09.17 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

12 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

16 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

20 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

van den Berg Tristan ( NED20010209 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

12 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

15 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

17 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

van den Bergh Stan ( NED20010128 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Oud-Gastel . WV de Jonge Renner

6 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

9 . HANK ( 2017.09.10 )

10 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

10 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . GOUDA ( 2017.05.06 )

11 . NISPEN ( 2017.07.09 )

11 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

15 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

15 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

16 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

van den Boom Luca ( NED20010529 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Boekel . WV de Jonge Renner

5 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

6 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

8 . HANK ( 2017.09.10 )

9 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

11 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

12 . OPLOO ( 2017.04.02 )

15 . GERWEN ( 2017.04.17 )

18 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

18 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

van den Bos Louk ( NED20020210 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Vlijmen . Willebrord Wil Vooruit

6 . OPLOO ( 2017.04.02 )

7 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

7 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

8 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

12 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

13 . GELDROP ( 2017.04.30 )

14 . DE LIER ( 2017.08.08 )

15 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

17 . GERWEN ( 2017.04.17 )

17 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

20 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

van den Broek Thijs ( NED20010520 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Gilze . WV Breda

5 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

7 . HANK ( 2017.09.10 )

20 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

van den Hurk Noud ( NED20020925 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Beneden-Leeuwen . JvR de Batauwers

16 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

van der Drift Twan ( NED20021102 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Wateringen . Westland Wil Vooruit

12 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

16 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

16 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

20 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

van der Hoeven Luc ( NED20010409 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wateringen . Westland Wil Vooruit

1 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

1 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

1 . WELL ( 2017.09.03 )

4 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

9 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

11 . DE LIER ( 2017.08.08 )

12 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

13 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

13 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

van der Lee Jardi Christiaan ( NED20010806 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schiedam . Westland Wil Vooruit

7 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

9 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

10 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

16 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

18 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

van der Linden Max ( NED20010206 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bergen . WV Noord-Holland

15 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

van der Pijl Tijmen ( NED20020419 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Amstelveen . WTC de Amstel

10 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

13 . BAARN ( 2017.09.10 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

18 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

van der Poel Rick ( NED20020321 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Papendrecht . Westland Wil Vooruit

13 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

16 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

van der Stam Tim ( NED20010421 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bergschenhoek . RWC Ahoy

10 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

14 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

17 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

van der Tuuk Axel ( NED20010525 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Assen . NWV Groningen

1 . AALTEN ( 2017.05.21 )

1 . BERLARE ( 2017.04.22 )

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

1 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

1 . URETERP ( 2017.04.17 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

1 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

2 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

3 . MAARKEDAL ( 2017.07.21 )

3 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

5 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

7 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

7 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

8 . LIERDE ( 2017.07.22 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

15 . ANNEN ( 2017.06.08 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

van der Veen Aldert ( NED20010824 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wijnjewoude . WV WoonExpo Kapenga

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

7 . URETERP ( 2017.04.17 )

8 . BAARN ( 2017.09.10 )

10 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

11 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

12 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van der Voort Tim ( NED20020806 )

2017 . Nieuweling 1e Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

14 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

van der Weerdt Joppe ( NED20010705 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amsterdam . WTC de Amstel

10 . BAARN ( 2017.09.10 )

15 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

18 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

van Dijk Bastiaan ( NED20010531 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Kwintsheul . Westland Wil Vooruit

5 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

van Dijk Dennis ( NED20010128 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Beek en Donk . TWC de Kempen

8 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

8 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

11 . OPLOO ( 2017.04.02 )

van Dijk Xander ( NED20011103 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Roosendaal . WV Breda

8 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

10 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

11 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

14 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

15 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

16 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

19 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

19 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

20 . BLADEL ( 2017.06.24 )

van Duren Bart ( NED20011204 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amstelveen . WTC de Amstel

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

16 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

17 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

19 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

van Eersel David ( NED20010727 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Breda . WV Breda

17 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

18 . HANK ( 2017.09.10 )

20 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

van Engelen Joep ( NED20020806 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Tilburg . TWC Pijnenburg

10 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

18 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

van Gorp Sieb ( NED20011211 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bergeijk . TWC de Kempen

3 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

5 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

6 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

11 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

17 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

19 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

van Hassel Tristan ( NED20010302 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wernhout . rudyco cycling team

3 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

7 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

8 . KUURNE ( 2017.06.25 )

10 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

10 . RIJKEVORSEL ( 2017.08.26 )

10 . VERREBROEK ( 2017.05.28 )

12 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

16 . BRASSCHAAT ( 2017.08.15 )

16 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

16 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

20 . LENNIK ( 2017.08.20 )

van Hoften Levi ( NED20021107 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Tiel . JvR de Batauwers

4 . GOUDA ( 2017.05.06 )

8 . AALTEN ( 2017.05.21 )

9 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

18 . WELL ( 2017.09.03 )

20 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

van Horik Jarid ( NED20021129 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Dordrecht . DRC de Mol

4 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

15 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

van Izerloo Beau ( NED20021210 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Dordrecht . DRC de Mol

7 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

8 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

16 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

19 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

van Kappel Geert ( NED20010930 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Sleeuwijk . GRC Jan van Arckel

8 . VERREBROEK ( 2017.05.28 )

11 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

13 . HANK ( 2017.09.10 )

17 . ESSEN ( 2017.03.26 )

19 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

20 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

van Korven Jens ( NED20020617 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Diessen . TWC Het Snelle Wiel

15 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

17 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

20 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

van Lith Koen ( NED20011210 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Est . JvR de Batauwers

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Lohuizen Stijn ( NED20020218 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Heerde . AR en TV de Adelaar

10 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

van Meer Erben ( NED20010913 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nispen . RSC de Zuidwesthoek

5 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

9 . SINT-JORIS-WEERT ( 2017.04.22 )

10 . STEKENE ( 2017.06.10 )

13 . NISPEN ( 2017.07.09 )

13 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

14 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

17 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

20 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

van Mil Biko ( NED20010405 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Voorburg . RWV de Spartaan

2 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

3 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

5 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

9 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

17 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

17 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

18 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

19 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

19 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

20 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

van Oorschot Robin ( NED20020826 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Klein-Zundert . WV de Jonge Renner

5 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

6 . SLEIDINGE ( 2017.05.25 )

9 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

9 . RIJKEVORSEL ( 2017.08.26 )

13 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

15 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

15 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

16 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

16 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

18 . BLADEL ( 2017.06.24 )

18 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

van Oosten Koert ( NED20021025 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Gouda . PRC Delta

1 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

4 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

4 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

4 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

4 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

5 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

5 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

6 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

11 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

11 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

13 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

14 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

14 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

15 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

16 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

17 . DE LIER ( 2017.08.08 )

19 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

van Poecke Etienne ( NED20020714 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Nieuw-Vennep . RTV de Bollenstreek

13 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

13 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

15 . BAARN ( 2017.09.10 )

van Poecke Jasper ( NED20020909 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Hoofddorp . RTV de Bollenstreek

15 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

van Riel Bram ( NED20021216 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Breda . WV Breda

14 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

16 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

20 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

van Schipstal Guus ( NED20020714 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Wanroy . RTC Buitenlust

17 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

19 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

20 . NISPEN ( 2017.07.09 )

van Sintmaartensdijk Roel ( NED20010508 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Zuidland . PRC Delta

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

4 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

5 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

6 . DE LIER ( 2017.08.08 )

6 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

7 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

8 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

8 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

8 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

9 . GERWEN ( 2017.04.17 )

9 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

9 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

9 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

13 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

14 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

14 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

17 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Stralen Chris ( NED20021229 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Enkhuizen . West Frisia

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

17 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

van Straten Xander ( NED20020524 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Sneek . UWTC de Volharding

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

9 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

12 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

16 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Uden Casper ( NED20010722 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schiedam . WV Zeeuws-Vlaanderen

1 . 90° 1STE MEI PRIJS EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE ( 2017.05.01 )

1 . 90° 1STE MEI PRIJS EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE ( 2017.05.01 )

1 . BORLO ( 2017.04.17 )

1 . DE LIER ( 2017.08.08 )

1 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

1 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

1 . KLUISBERGEN - RUIEN ( 2017.06.25 )

1 . LIERDE ( 2017.03.11 )

1 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

1 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

1 . POEKE ( 2017.09.10 )

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

1 . ROTSELAAR ( 2017.03.25 )

1 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

1 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

1 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

1 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

1 . TMP JUGEND TOUR.04E RIT ( 2017.05.21 )

1 . VRESSE-sur-SEMOIR ( 2017.08.16 )

2 . DENDERLEEUW-WELLE ( 2017.09.30 )

2 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

2 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

3 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

3 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

4 . HERMAN VAN SPRINGEL DIAMOIND VORSELAAR ( 2017.05.14 )

4 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

4 . TMP JUGEND TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

5 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

6 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

10 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

10 . TMP JUGEND TOUR.02E RIT ( 2017.05.19 )

19 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

van Veenendaal Hidde ( NED20010203 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Dongen . WV de Jonge Renner

1 . BRAKEL ( 2017.09.16 )

1 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

1 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

1 . GELDROP ( 2017.04.30 )

1 . HANK ( 2017.09.10 )

1 . HERMAN VAN SPRINGEL DIAMOIND VORSELAAR ( 2017.05.14 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

1 . MEULEBEKE ( 2017.08.14 )

1 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

1 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

1 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

2 . DE LIER ( 2017.08.08 )

2 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

2 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

2 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

3 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

3 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

3 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

3 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

4 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

4 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

4 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . NISPEN ( 2017.07.09 )

6 . BRECHT ( 2017.07.16 )

6 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

7 . GERWEN ( 2017.04.17 )

8 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

10 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

10 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

van Wieringen Daan ( NED20011031 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Beverwijk . ZWC D.T.S.

7 . NISPEN ( 2017.07.09 )

13 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

14 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

15 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

16 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

19 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Varweg Matthijs ( NED20010326 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hardenberg . RTV Oldenzaalse WCL

2 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

2 . OPLOO ( 2017.04.02 )

3 . URETERP ( 2017.04.17 )

4 . AALTEN ( 2017.05.21 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

14 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

17 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

Veenhuis Ole ( NED20021121 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Westwoud . Hoornse Ren en Toerclub

5 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

5 . RIJKEVORSEL ( 2017.08.26 )

7 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

9 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

10 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

13 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

13 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

14 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

18 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

19 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

19 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

20 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Veenstra Johan ( NED20020711 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Augustinusga . UWTC de Volharding

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Velter Ruben ( NED20020227 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Heythuysen . TWC Tempo

4 . WEGBERG ( 2017.05.21 )

Verburg Luke ( NED20010512 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schiedam . Club VistaMedia Hamme

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

2 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

3 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

4 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

5 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

5 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

11 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Vermulm Sebastiaan ( NED20021106 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zoetermeer . RWC Ahoy

20 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Verzijl Sten ( NED20010402 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

1 . GOUDA ( 2017.05.06 )

1 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

1 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

1 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

2 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

2 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

2 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

3 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

3 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

4 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

4 . SINT-MARTENS-BODEGEM ( 2017.05.28 )

4 . WAARSCHOOT NIEUWELINGEN) ( 2017.04.17 )

4 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

5 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

6 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

8 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

8 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

9 . BLADEL ( 2017.06.24 )

10 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

10 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

11 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

13 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

14 . LONDERZEEL ( 2017.06.25 )

Veurink Ramon ( NED20011024 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hardenberg . AWV de Zwaluwen

16 . GELDROP ( 2017.04.30 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

19 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

Vilches-Kolkman Anthony ( NED20020404 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Haarlem . HSC de Bataaf

4 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

20 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

Vogels Largo ( NED20020220 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Hoogeveen . WRV de Peddelaars

10 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Voogt Niek ( NED20010115 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

5 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

13 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

13 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

13 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

14 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

16 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

18 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

Vorstenbosch Jarno ( NED20010328 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schijndel . WV Schijndel

18 . NISPEN ( 2017.07.09 )

Vreeswijk Noah ( NED20011223 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Someren . TWC de Kempen

2 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

7 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

8 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

9 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

11 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

16 . BLADEL ( 2017.06.24 )

17 . GELDROP ( 2017.04.30 )

Vriezen Steijn ( NED20020917 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Amersfoort . W.V. Eemland

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

Walda Loek ( NED20020224 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Helmond . TWC de Kempen

14 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

15 . OPLOO ( 2017.04.02 )

17 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Waldram Tom ( NED20021111 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Nieuwerkerk aan den IJssel . RWC Ahoy

9 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

11 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

14 . GOUDA ( 2017.05.06 )

17 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

19 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Weeder Seth ( NED20010812 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Leiden . LRTV  Swift

19 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Widdershoven Jochem ( NED20020906 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Brunssum . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

13 . DILSEN ( 2017.03.19 )

16 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

19 . WELL ( 2017.09.03 )

Wijfje Rowan ( NED20020510 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Harmelen . WTC Woerden

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

14 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

Wilhelm Luca ( NED20011120 )

2017 . Nieuweling 2e Man . s-Hertogenbosch . WV Schijndel

17 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

Willems Dennis ( NED20010403 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Boxmeer . AR en TV de Adelaar

1 . KLEVE ( 2017.08.20 )

2 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

2 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . HANK ( 2017.09.10 )

3 . WELL ( 2017.09.03 )

4 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

4 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

4 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

4 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

6 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

7 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

8 . NISPEN ( 2017.07.09 )

8 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

8 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

9 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

9 . OPLOO ( 2017.04.02 )

9 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

10 . GELDROP ( 2017.04.30 )

10 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

13 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

14 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

16 . GERWEN ( 2017.04.17 )

16 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

Willemsen Steijn ( NED20021113 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . Westland Wil Vooruit

7 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

14 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

15 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

16 . DE LIER ( 2017.08.08 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

20 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Wilshaus Serginho ( NED20011128 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Haarlem . LRTV  Swift

2 . EXEL ( 2017.05.28 )

2 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

2 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

6 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

7 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

8 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

8 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

9 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

12 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

13 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

13 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

15 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

18 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

20 . DE LIER ( 2017.08.08 )

Winter Tim ( NED20010314 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Norg . Ver. Cycling Club Monkey Town

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . AALTEN ( 2017.05.21 )

8 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

10 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

11 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

13 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

Wiskerke Joran ( NED20020524 )

2017 . Nieuweling 1e Man . s-Heer-Hendrikskinderen . ZRTC Theo Middelkamp

11 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

13 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

13 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

15 . BREDENE ( 2017.06.11 )

15 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

15 . PETEGEM SCHELDE ( 2017.04.30 )

15 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

16 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

16 . HANK ( 2017.09.10 )

18 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

19 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

Wittenberg Hein ( NED20010531 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Herveld . JvR de Batauwers

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

Wouters Rick ( NED20011102 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bergeijk . TWC Het Snelle Wiel

14 . OKSELAAR ( 2017.09.24 )

17 . WELL ( 2017.09.03 )

Ziemerink Milan ( NED20010203 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Glane . MTB Het Twentse Ros

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Zoomers Lars ( NED20020412 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

4 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

6 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

18 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Zwaan Wouter ( NED20010919 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bodegraven . WV Avanti

4 . VLIERMAAL ( 2017.04.30 )

5 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

6 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

8 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

11 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

12 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

17 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

17 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Zwaans Ivo ( NED20020620 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Den Helder . Hoornse Ren en Toerclub

8 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

14 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

19 . URETERP ( 2017.04.17 )

20 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

20 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )