ERELIJSTEN NIEUWELING-MEISJES NAGTEGAAL T/M WIJNHORST

Nagtegaal Fleur ( NED20020123 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Veenendaal . JvR de Batauwers

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

3 . BEILEN ( 2017.04.27 )

3 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

4 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

4 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

5 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

5 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

5 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

6 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

6 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

6 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

7 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

10 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

10 . GELDROP ( 2017.06.03 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

11 . MONSTER ( 2017.07.16 )

11 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

20 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

Nijkamp Mickey ( NED20020207 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Zwolle . K.W.C. Kampen

1 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

1 . GELDROP ( 2017.06.03 )

1 . MONSTER ( 2017.07.16 )

1 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

2 . BAARN ( 2017.09.10 )

2 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

3 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

4 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

5 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

5 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

5 . UDEN ( 2017.05.14 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . SITTARD ( 2017.09.03 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

7 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

9 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

9 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

12 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

18 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

Nooijen Lieke ( NED20010720 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Coevorden . WSV Emmen

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

1 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

1 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

2 . BEILEN ( 2017.04.27 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

2 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

3 . BREDA ( 2017.09.17 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

4 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

5 . SITTARD ( 2017.09.03 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

6 . GELDROP ( 2017.06.03 )

7 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

8 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

10 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

13 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Paumen Jewel ( NED20010717 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Einighausen . Balen BC

2 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

4 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

5 . AFWACHTINGSWEDSTRIJD ZEDELGEM ( 2017.06.10 )

6 . HEULE ( 2017.03.12 )

8 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

11 . G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE ( 2017.07.01 )

11 . TILBURG ( 2017.04.02 )

13 . SITTARD ( 2017.09.02 )

14 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

14 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

18 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

19 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

Pieterse Puck ( NED20020513 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Amersfoort . W.V. Eemland

1 . BAARN ( 2017.09.10 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

7 . BEILEN ( 2017.04.27 )

10 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

11 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

13 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Pluimers Ilse ( NED20020429 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Enter . AWV de Zwaluwen

1 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

2 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

3 . EDE ( 2017.08.23 )

4 . ERP ( 2017.06.11 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

7 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

8 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

8 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

9 . BEILEN ( 2017.04.27 )

9 . DRIEL ( 2017.07.02 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

12 . GELDROP ( 2017.06.03 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

16 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Prins Sanne ( NED20011119 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Wierden . AWV de Zwaluwen

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . GELDROP ( 2017.06.03 )

15 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

17 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Quint Danielle ( NED20020515 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Deil . JvR de Batauwers

6 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

10 . BAARN ( 2017.09.10 )

12 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Rijnbeek Maud ( NED20021203 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Limmen . WTC de Amstel

1 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

2 . BREDA ( 2017.09.17 )

2 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

3 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

3 . BAARN ( 2017.09.10 )

3 . MONSTER ( 2017.07.16 )

3 . SITTARD ( 2017.09.02 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

4 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

4 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

4 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

6 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

6 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

6 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

7 . SITTARD ( 2017.09.03 )

8 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

11 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

13 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

15 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Röge Lorraine ( NED20010329 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

8 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

9 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

9 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

11 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

13 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

16 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

16 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

17 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

17 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

17 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

19 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

20 . GOUDA ( 2017.05.06 )

20 . TILBURG ( 2017.04.02 )

Romers Piene ( NED20010429 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Rozenburg . PRC Delta

12 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

12 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

14 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

15 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

20 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

Schultinga Iris ( NED20010915 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Zuidlaren . W.V. Meteoor Assen-Roden

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

Schutten Pam ( NED20010306 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Nijverdal . AWV de Zwaluwen

3 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

10 . SITTARD ( 2017.09.02 )

11 . ERP ( 2017.06.11 )

13 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

16 . SITTARD ( 2017.09.03 )

17 . BAARN ( 2017.09.10 )

18 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Senneker Borg ( NED20021015 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Breda . WV Breda

13 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

15 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

17 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

18 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

19 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

Serné Elisa ( NED20010922 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Breda . WV Breda

10 . TILBURG ( 2017.04.02 )

12 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

12 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

13 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Smulders Silke ( NED20010401 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Loon op Zand . TWC Pijnenburg

1 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

4 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

4 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

4 . TILBURG ( 2017.04.02 )

4 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

6 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

6 . UDEN ( 2017.05.14 )

7 . BREDA ( 2017.09.17 )

8 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . HERSELT ( 2017.09.10 )

10 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . EDE ( 2017.08.23 )

14 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

19 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

19 . SITTARD ( 2017.09.03 )

19 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Soerewijn Oriana ( NED20021017 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Velserbroek . WTC de Amstel

8 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

14 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

17 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

Spapen Nina ( NED20020408 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Rijen . TWC Pijnenburg

1 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

2 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

2 . TILBURG ( 2017.04.02 )

2 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

3 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . BERLARE ( 2017.08.18 )

5 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

5 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

6 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

6 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

9 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

9 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

10 . MONSTER ( 2017.07.16 )

11 . BREDA ( 2017.09.17 )

12 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

13 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

13 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

14 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

15 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

Stolze Judith ( NED20010616 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . De Lier . Westland Wil Vooruit

4 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

7 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

8 . BREDA ( 2017.09.17 )

9 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

9 . SITTARD ( 2017.09.03 )

9 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

11 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

11 . GOUDA ( 2017.05.06 )

12 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

12 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

14 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

16 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

18 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Tol Rixt ( NED20020810 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Hasselt . WV Noord-Westhoek

4 . DRIEL ( 2017.07.02 )

4 . GELDROP ( 2017.06.03 )

5 . BAARN ( 2017.09.10 )

5 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

5 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

5 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

6 . ERP ( 2017.06.11 )

6 . GOUDA ( 2017.05.06 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

9 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

10 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

13 . BEILEN ( 2017.04.27 )

15 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

19 . MONSTER ( 2017.07.16 )

Tom Anne ( NED20010701 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Den Haag . HSK Trias

7 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

9 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

10 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

10 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

11 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

11 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

12 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

12 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

16 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

van Anrooij Shirin ( NED20020205 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Kapelle . Kids Sport prom/Alpha motorhomes ct

1 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

20 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

van Bokhoven Julia ( NED20010401 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Tilburg . TWC Pijnenburg

4 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

8 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

9 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

12 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

16 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Dam Malena ( NED20020422 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Haastrecht . WV Avanti

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

6 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

7 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

8 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

8 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

8 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

9 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

9 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

10 . GOUDA ( 2017.05.06 )

10 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

11 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

11 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

12 . BREDA ( 2017.09.17 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

15 . TILBURG ( 2017.04.02 )

16 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

17 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

19 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van de Kruisweg Esra ( NED20020206 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Oldebroek . K.W.C. Kampen

1 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

10 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

van der Drift Tanja ( NED20020407 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Nij Beets . W.V. Meteoor Assen-Roden

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

18 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

19 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

van der Duin Maike ( NED20010912 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Assen . W.V. Meteoor Assen-Roden

1 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

2 . SITTARD ( 2017.09.03 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

3 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

3 . ERP ( 2017.06.11 )

4 . BEILEN ( 2017.04.27 )

4 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

4 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

4 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

5 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

8 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

8 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

8 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

9 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

16 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

van der Meer Lisa ( NED20020929 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . s-Gravenzande . Westland Wil Vooruit

7 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

7 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

8 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

8 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

8 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

8 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

13 . MONSTER ( 2017.07.16 )

14 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

15 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

16 . BREDA ( 2017.09.17 )

van der Peet Fleur ( NED20021209 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Den Haag . Westland Wil Vooruit

1 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . SITTARD ( 2017.09.03 )

3 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

3 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

4 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

6 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

6 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

8 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

8 . GELDROP ( 2017.06.03 )

8 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

18 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

19 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

van der Wal Sophie ( NED20010808 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Hoogkarspel . Hoornse Ren en Toerclub

8 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

11 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

16 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

16 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

18 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van der Wolf Rosalie ( NED20010311 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Oude-Tonge . Cyclingteam Flakkee

3 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

3 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

4 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

5 . TILBURG ( 2017.04.02 )

6 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

10 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

12 . ERP ( 2017.06.11 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . SITTARD ( 2017.09.02 )

17 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

17 . MONSTER ( 2017.07.16 )

17 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

van der Zwaan Laura ( NED20010220 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Sliedrecht . DRC de Mol

4 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

7 . TILBURG ( 2017.04.02 )

11 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

11 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

13 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

20 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

van Dijke Demi ( NED20010427 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Borssele . Lensworld Cycling Team

2 . BOEZINGE ( 2017.05.14 )

10 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

10 . GELUVELD ( 2017.04.15 )

11 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

12 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

15 . LEDEGEM ( 2017.08.20 )

15 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

16 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

16 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

16 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

16 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

18 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

18 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

19 . BERLARE ( 2017.08.18 )

19 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

19 . ESCANAFFLES ( 2017.09.16 )

20 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

20 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

20 . HERSELT ( 2017.09.10 )

van Erp Victoire ( NED20020314 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Berghem . RETO

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

18 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

19 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

van Heel Sanne ( NED20021128 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Zaltbommel . WTC Maas-Waal

3 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

9 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

9 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

11 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

14 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

14 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

17 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

van Helvoirt Lisa ( NED20020725 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Erp . WV Schijndel

1 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

1 . ERP ( 2017.06.11 )

4 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

5 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

5 . SITTARD ( 2017.09.02 )

6 . DRIEL ( 2017.07.02 )

6 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

7 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

9 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

9 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

10 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

12 . MONSTER ( 2017.07.16 )

12 . SITTARD ( 2017.09.03 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

van Hulst Ruth ( NED20010815 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Zwolle . WV Noord-Westhoek

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . DRIEL ( 2017.07.02 )

9 . BAARN ( 2017.09.10 )

10 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

10 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

11 . GELDROP ( 2017.06.03 )

13 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

14 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

19 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

19 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

van Leeuwen Julia ( NED20010625 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

20 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

van Neck Alysha ( NED20010304 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Amstelveen . ARC Ulysses

9 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

12 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

12 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . GOUDA ( 2017.05.06 )

14 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

van Norel Megan ( NED20010107 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Nijverdal . Cycle Club 75

17 . ERP ( 2017.06.11 )

van Rooijen Eline ( NED20010829 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Woerden . WV Het Stadion

1 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

1 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

1 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

1 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

1 . TILBURG ( 2017.04.02 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

2 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

2 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

2 . HEULE ( 2017.03.12 )

2 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

2 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

2 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

2 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

3 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

3 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

4 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

5 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

7 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

7 . MONSTER ( 2017.07.16 )

9 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

van Rooijen Sofie ( NED20020713 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Driel . JvR de Batauwers

1 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . EDE ( 2017.08.23 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

4 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

4 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

4 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

5 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . DRIEL ( 2017.07.02 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

6 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

6 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

10 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

17 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

17 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Van Weereld Lieke ( NED20011003 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Papendrecht . DRC de Mol

12 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

15 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

16 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

17 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

20 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

20 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

van Wersch Anna ( NED20010814 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Tilburg . TWC Pijnenburg

2 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

2 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . GOUDA ( 2017.05.06 )

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

6 . TILBURG ( 2017.04.02 )

7 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

9 . BREDA ( 2017.09.17 )

11 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . GELDROP ( 2017.06.03 )

17 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

17 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

19 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

van Zuthem Samira ( NED20010722 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Zwolle . Hanzerenners Zwolle

15 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

20 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Velner Kyra ( NED20010829 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Rossum . RTV Oldenzaalse WCL

11 . BAARN ( 2017.09.10 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

18 . EDE ( 2017.08.23 )

18 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

19 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Verhoeven Stephanie ( NED20010101 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Etten-Leur . WV Breda

6 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

16 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

16 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

Verschuren Iris ( NED20020122 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Streefkerk . DRC de Mol

1 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

5 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

5 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

8 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . TILBURG ( 2017.04.02 )

11 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

13 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . UDEN ( 2017.05.14 )

15 . DRIEL ( 2017.07.02 )

15 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

16 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

16 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

16 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

18 . GOUDA ( 2017.05.06 )

19 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

19 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

20 . GELDROP ( 2017.06.03 )

Vogelezang Eva ( NED20010629 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Rhenen . WV de Valleirenners AXA

7 . BAARN ( 2017.09.10 )

14 . BREDA ( 2017.09.17 )

Vollering Nena ( NED20011220 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Berkel en Rodenrijs . Restore Cycling

2 . MONSTER ( 2017.07.16 )

3 . GOUDA ( 2017.05.06 )

3 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

4 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

4 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

4 . SITTARD ( 2017.09.02 )

4 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

5 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

5 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

6 . BREDA ( 2017.09.17 )

6 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

6 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

7 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

7 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

13 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

13 . SITTARD ( 2017.09.03 )

15 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

20 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

Vorsteveld Maaike ( NED20010602 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Ede . WV de Valleirenners AXA

13 . BAARN ( 2017.09.10 )

Vos Marlies ( NED20010606 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Aalden . WSV Emmen

8 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . SITTARD ( 2017.09.02 )

19 . BREDA ( 2017.09.17 )

Wasmus Marit ( NED20020118 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Den Hoorn . Westland Wil Vooruit

2 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

3 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

4 . BREDA ( 2017.09.17 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

5 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

5 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

6 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

6 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

10 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

10 . SITTARD ( 2017.09.03 )

12 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

13 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

13 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

13 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

18 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

19 . GELDROP ( 2017.06.03 )

Welmers Petra ( NED20020325 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Dronten . K.W.C. Kampen

7 . GOUDA ( 2017.05.06 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

10 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

10 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

11 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

13 . GELDROP ( 2017.06.03 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

14 . SITTARD ( 2017.09.02 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

16 . BEILEN ( 2017.04.27 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

20 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Wijnhorst Lauraine ( NED20010222 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

14 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

18 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )