ERELIJSTEN NIEUWELING-MEISJES ADRIAANSEN T/M MOLENAAR

Adriaansen Maud (NED20010629)

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Dordrecht . DRC de Mol

6 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

12 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

12 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

12 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

14 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

15 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

19 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

19 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

19 . TILBURG ( 2017.04.02 )

20 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Akkermans Lotte ( NED20011107 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Ossendrecht . RSC de Zuidwesthoek

10 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

12 . BELLEGEM.WEG ( 2017.06.03 )

13 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

16 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

17 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

18 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

18 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

18 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

19 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

19 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

19 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

20 . GELUVELD ( 2017.04.15 )

20 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Bekhuis Anne ( NED20010206 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Hengelo . RTV Oldenzaalse WCL

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

18 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Berkers Marit ( NED20020513 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . s-Hertogenbosch . Team Brabant 2000

15 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . BREDA ( 2017.09.17 )

Bos Leonie ( NED20010203 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . s-Gravendeel . DRC de Mol

6 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

9 . TILBURG ( 2017.04.02 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

10 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

11 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

14 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

14 . SITTARD ( 2017.09.03 )

15 . BREDA ( 2017.09.17 )

16 . GOUDA ( 2017.05.06 )

16 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

Bouwers Lisa ( NED20020904 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Assen . W.V. Meteoor Assen-Roden

11 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

16 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

18 . BEILEN ( 2017.04.27 )

Braam Mirjam ( NED20011003 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Assen . W.V. Meteoor Assen-Roden

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

16 . ERP ( 2017.06.11 )

19 . BEILEN ( 2017.04.27 )

de Bie Lieke ( NED20020326 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Waalre . TWC Het Snelle Wiel

19 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

20 . UDEN ( 2017.05.14 )

de Boer Iris ( NED20021001 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Zaandam . ZWC D.T.S.

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

13 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

16 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

de Bruin Carolien ( NED20020605 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Zuidbroek . NWV Groningen

7 . GELDROP ( 2017.06.03 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

de Bruyn Joan ( NED20010613 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Bergeijk . TWC de Kempen

1 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

2 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

2 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

3 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

3 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

3 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

3 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

4 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

5 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

6 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

6 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

6 . MONSTER ( 2017.07.16 )

8 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

9 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

13 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

14 . ERP ( 2017.06.11 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

20 . SITTARD ( 2017.09.03 )

de Haan Noa ( NED20010710 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Terschuur . W.V. Eemland

1 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

1 . GOUDA ( 2017.05.06 )

1 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

1 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

2 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

3 . GELDROP ( 2017.06.03 )

3 . TILBURG ( 2017.04.02 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

4 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

4 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

5 . BOEZINGE ( 2017.05.14 )

5 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

7 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

8 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

14 . EDE ( 2017.08.23 )

16 . BAARN ( 2017.09.10 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

20 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

de Jong Hedwig ( NED20010403 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Feanwalden . WV Otto Ebbens

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

12 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

de Jonge Sanne ( NED20010425 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Tweede ExloÙrmond . WSV Emmen

1 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

10 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

10 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

11 . BEILEN ( 2017.04.27 )

14 . GELDROP ( 2017.06.03 )

17 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

20 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

de Munnik Lisanne ( NED20020414 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Kapelle . ZRTC Theo Middelkamp

18 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

Dekker Anouk ( NED20010212 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Echten . WRV de Peddelaars

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Dorussen Lisa ( NED20011030 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Beuningen . JvR de Batauwers

6 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

7 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

7 . ERP ( 2017.06.11 )

8 . DRIEL ( 2017.07.02 )

10 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

11 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

14 . TILBURG ( 2017.04.02 )

15 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

15 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

16 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

17 . BEILEN ( 2017.04.27 )

17 . GELDROP ( 2017.06.03 )

18 . MONSTER ( 2017.07.16 )

18 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

19 . UDEN ( 2017.05.14 )

20 . SITTARD ( 2017.09.02 )

Duyn Sofie ( NED20020720 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Hoogwoud . Hoornse Ren en Toerclub

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

15 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

16 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . MONSTER ( 2017.07.16 )

Eickhof Juliet ( NED20011116 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

Elzinga Nathalie ( NED20010628 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . De Westereen . WV Otto Ebbens

9 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

10 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

13 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

14 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

14 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

14 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

15 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

16 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

16 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

19 . SITTARD ( 2017.09.02 )

20 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

Engberink Julia ( NED20010719 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Eppinga Tjitske ( NED20020725 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Smilde . W.V. Meteoor Assen-Roden

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Geraerts Lonneke ( NED20020313 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Luyksgestel . TWC de Kempen

10 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

Gerritse Femke ( NED20010514 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Rosmalen . WV Schijndel

1 . BREDA ( 2017.09.17 )

1 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

1 . SITTARD ( 2017.09.02 )

2 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

2 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

2 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

2 . ERP ( 2017.06.11 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

3 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

5 . GELDROP ( 2017.06.03 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

12 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

15 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

18 . TILBURG ( 2017.04.02 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Zwolle . K.W.C. Kampen

1 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

2 . GELDROP ( 2017.06.03 )

2 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

2 . GOUDA ( 2017.05.06 )

2 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

2 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

3 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

3 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

3 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

3 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

3 . SITTARD ( 2017.09.03 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

4 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

4 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

4 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

4 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . BEILEN ( 2017.04.27 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

7 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

9 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

15 . BAARN ( 2017.09.10 )

17 . BÖRGER…. ( 2017.04.02 )

Hassoldt Sasha ( NED20020130 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

7 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

7 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

7 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

11 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

11 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

12 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

15 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

18 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

19 . GOUDA ( 2017.05.06 )

19 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

19 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

Hengeveld Daniek ( NED20021117 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Nootdorp . Westland Wil Vooruit

1 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

1 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

1 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

1 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

1 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

1 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

2 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

2 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

3 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

4 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

5 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

5 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

7 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

8 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

10 . ERP ( 2017.06.11 )

12 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

14 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

14 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

15 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

18 . GELDROP ( 2017.06.03 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Hesselberth Mandy ( NED20020313 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Kaatsheuvel . TWC Pijnenburg

12 . BAARN ( 2017.09.10 )

14 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Hoog Antink Dorien ( NED20010524 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Ochten . JvR de Batauwers

2 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

2 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

2 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

3 . DRIEL ( 2017.07.02 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

5 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

5 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

5 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

6 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

7 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

8 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

8 . GOUDA ( 2017.05.06 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

8 . MONSTER ( 2017.07.16 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

10 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

11 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

13 . TILBURG ( 2017.04.02 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

15 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

15 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

17 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

18 . SITTARD ( 2017.09.03 )

Hoog Antink Iris ( NED20010524 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Ochten . JvR de Batauwers

8 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

16 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

3 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

3 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

4 . GOUDA ( 2017.05.06 )

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

12 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

13 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

13 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

15 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

16 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

17 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

19 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Huiting Berit ( NED20010914 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Rolde . W.V. Meteoor Assen-Roden

2 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

3 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

4 . MONSTER ( 2017.07.16 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

8 . BEILEN ( 2017.04.27 )

8 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

8 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

11 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

14 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

Janse Kiki ( NED20021025 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Zaandam . ZWC D.T.S.

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

16 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

17 . GOUDA ( 2017.05.06 )

20 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

Jansen Lotte ( NED20020426 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Dordrecht . DRC de Mol

13 . ERP ( 2017.06.11 )

14 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Janssen Lieke ( NED20021121 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Panningen . W.C.L. Bergklimmers

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

6 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

7 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

11 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

11 . SITTARD ( 2017.09.02 )

12 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

12 . UDEN ( 2017.05.14 )

15 . SITTARD ( 2017.09.03 )

16 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

16 . TILBURG ( 2017.04.02 )

18 . BREDA ( 2017.09.17 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Jongenelen Sanne ( NED20010916 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Steenbergen . Willebrord Wil Vooruit

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

3 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

12 . GOUDA ( 2017.05.06 )

13 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

15 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

15 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

16 . SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

16 . UDEN ( 2017.05.14 )

17 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

17 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Jonkers Zonne ( NED20020920 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Emmen . WSV Emmen

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Keesman Denice ( NED20020814 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Velserbroek . HSV de Kampioen

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

4 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

5 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

6 . BAARN ( 2017.09.10 )

6 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

7 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

12 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

13 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

15 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ketting Desiree ( NED20010225 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Spijkenisse . DRC de Mol

5 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

11 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

12 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

13 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

13 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

13 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

13 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

14 . GOUDA ( 2017.05.06 )

14 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

Klerkx Mirte ( NED20020221 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Helmond . RTC Buitenlust

14 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

19 . ERP ( 2017.06.11 )

Kloese Rose ( NED20011210 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Emmen . WSV Emmen

10 . BREDA ( 2017.09.17 )

11 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . DRIEL ( 2017.07.02 )

11 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

13 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

13 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

15 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

20 . EPZ-OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.23 )

Kluit Ilsa ( NED20010903 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Beets . Hoornse Ren en Toerclub

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

5 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

17 . SITTARD ( 2017.09.03 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Kool Fabiënne ( NED20010304 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Kortenhoef . WV Het Stadion

4 . BAARN ( 2017.09.10 )

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

9 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

10 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

14 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

15 . MONSTER ( 2017.07.16 )

19 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

Koper Rosan ( NED20010516 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Heemskerk . WTC de Amstel

1 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

2 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

3 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

5 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

5 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

8 . BAARN ( 2017.09.10 )

8 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

13 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

17 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

19 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

19 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Korstanje Merel ( NED20020119 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Tilburg . TWC Pijnenburg

15 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

17 . TILBURG ( 2017.04.02 )

Kramer Julia ( NED20020105 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Borkel en Schaft . TWC de Kempen

9 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

14 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

18 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

18 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Kreulen Daphne ( NED20020506 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Hooghalen . W.V. Meteoor Assen-Roden

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

15 . BEILEN ( 2017.04.27 )

17 . GENT - WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS ( 2017.03.26 )

20 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

Kuijpers Anoek ( NED20020325 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Gilze . TWC Pijnenburg

2 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

10 . VELDHOVEN ( 2017.05.21 )

11 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

13 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . DRIEL ( 2017.07.02 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

Lich Marcha ( NED20021031 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Aalden . W.V. Meteoor Assen-Roden

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

17 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

Limpens Pien ( NED20010224 )

2017 . Nieuweling 2e Vrouw . Obbicht . W.C.L. Bergklimmers

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

2 . WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

3 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

4 . HERSELT ( 2017.09.10 )

5 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

5 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

7 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

7 . SITTARD ( 2017.09.02 )

8 . UDEN ( 2017.05.14 )

9 . GELDROP ( 2017.06.03 )

9 . SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

10 . HEULE ( 2017.03.12 )

11 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

12 . TILBURG ( 2017.04.02 )

14 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

16 . G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE ( 2017.07.01 )

18 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

18 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

Lingen Ilse ( NED20020305 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Ouderkerk aan den IJssel . GRTC Excelsior

10 . DEN HAAG.UITHOF ( 2017.09.24 )

13 . RIJSWIJK PUNTENKOERS ( 2017.06.30 )

14 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

15 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

15 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

17 . RIJSWIJK PROLOOG  ( 2017.06.30 )

17 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

18 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

18 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

20 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

Lombaerts Donja ( NED20020821 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

16 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

20 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

Molenaar Laura ( NED20020226 )

2017 . Nieuweling 1e Vrouw . Oud-Beijerland . DRC de Mol

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . GOUDA ( 2017.05.06 )

9 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

10 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

10 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

13 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )