ERELIJSTEN NIEUWELINGEN MAN KARS HUGO T/M SYTEMA JESSE

Kars Hugo ( NED20020703 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Oosterbeek . AR en TV de Adelaar

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

6 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

6 . GELDROP ( 2017.04.30 )

6 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

11 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

11 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

12 . ALMELO ( 2017.04.27 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

15 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

15 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

18 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

20 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Keller Joris ( NED20020624 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Den Haag . HSK Trias

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

Kes Jim ( NED20011120 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Volendam . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

1 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

2 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

3 . DAMME ( 2017.03.19 )

3 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

3 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

5 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

13 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

15 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

17 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

18 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

19 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

Klein Nienhuis Bart ( NED20010917 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Lichtenvoorde . TWV De Peddelaars

1 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

1 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

1 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

1 . NEUS ( 2017.07.26 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

2 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

2 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

3 . GELDROP ( 2017.04.30 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

4 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

5 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

5 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . OPLOO ( 2017.04.02 )

7 . WELL ( 2017.09.03 )

8 . ALMELO ( 2017.04.27 )

8 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

11 . GERWEN ( 2017.04.17 )

12 . AALTEN ( 2017.05.21 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

18 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

20 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

Klugt Lars ( NED20010212 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Volendam . NWV Groningen

10 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

11 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

15 . URETERP ( 2017.04.17 )

15 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kluts Thijn ( NED20010317 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Leiden . LRTV  Swift

4 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

6 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

19 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

20 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

Kok Alexander ( NED20020418 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Amstelveen . WTC de Amstel

16 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

19 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Kooij Olav ( NED20011017 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Numansdorp . NWV Groningen

1 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

1 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

1 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

1 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

1 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

1 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

2 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

2 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

3 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

3 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

4 . GERWEN ( 2017.04.17 )

4 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

7 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

17 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Kool Daan ( NED20010512 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Zevenhoven . WV Avanti

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

1 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

2 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

3 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

5 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

17 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

20 . GERWEN ( 2017.04.17 )

Kool Tristan ( NED20020906 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Purmerend . Ver. Cycling Club Monkey Town

2 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

5 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

9 . URETERP ( 2017.04.17 )

14 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

Koops Bas ( NED20010420 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Elim . WRV de Peddelaars

6 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

8 . URETERP ( 2017.04.17 )

14 . ALMELO ( 2017.04.27 )

19 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

Kraaijenbrink Jasper ( NED20010403 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Abbenbroek . PRC Delta

3 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

4 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

5 . BAARN ( 2017.09.10 )

5 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

6 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

9 . BIERBEEK ( 2017.06.11 )

11 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

11 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

12 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

12 . TOLLEMBEEK ( 2017.08.19 )

13 . BETEKOM ( 2017.07.15 )

17 . BLADEL ( 2017.06.24 )

18 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

18 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

20 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Kramer Jip ( NED20020316 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Oosterbeek . RETO

4 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

8 . EXEL ( 2017.05.28 )

11 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kranenburg Jari ( NED20021124 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

Kriek Vincent ( NED20021205 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zeewolde . K.W.C. Kampen

11 . EXEL ( 2017.05.28 )

20 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

Krijnsen Jelte ( NED20010512 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bolsward . UWTC de Volharding

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.12 )

3 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

4 . HOEGAARDEN ( 2017.09.17 )

5 . ESSEN ( 2017.03.26 )

6 . BLADEL ( 2017.06.24 )

7 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

8 . DAMME ( 2017.03.19 )

8 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

10 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

10 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

11 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

11 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

11 . URETERP ( 2017.04.17 )

12 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

15 . DAMME ( 2017.03.18 )

15 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

18 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

18 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Kroon Joris ( NED20011222 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schalkwijk . UWTC de Volharding

1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

1 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . KRUISHOUTEM.TIJDRIT ( 2017.05.28 )

2 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

3 . ESSEN ( 2017.03.26 )

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

7 . DE LIER ( 2017.08.08 )

8 . KRUISHOUTEM.WEGRIT ( 2017.05.28 )

9 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

10 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

10 . BLADEL ( 2017.06.24 )

12 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

12 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

13 . TMP JUGEND TOUR.03E RIT ( 2017.05.20 )

14 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

16 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

17 . DAMME ( 2017.03.19 )

18 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

19 . DAMME ( 2017.03.18 )

Kroon Levi ( NED20020925 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Steggerda . WV WoonExpo Kapenga

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Lagendijk Elian ( NED20020623 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . GOUDA ( 2017.05.06 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

7 . KLEIN-SINAAI ( 2017.03.18 )

7 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

8 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

9 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

11 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

11 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

14 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

17 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

Lamberink Steyn ( NED20011003 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bergentheim . AWV de Zwaluwen

3 . AALTEN ( 2017.05.21 )

4 . URETERP ( 2017.04.17 )

6 . BAARN ( 2017.09.10 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . GELDROP ( 2017.04.30 )

7 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

10 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

11 . ALMELO ( 2017.04.27 )

13 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

14 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

15 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

16 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

19 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

Lampen Boyd ( NED20020929 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Leusden . UWTC de Volharding

19 . BAARN ( 2017.09.10 )

19 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

Langen Thom ( NED20010216 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nieuw-Dordrecht . WSV Emmen

18 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ledoux Frans ( NED20020317 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Landgraaf . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

9 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

10 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

13 . BLADEL ( 2017.06.24 )

15 . KERKOM BIJ SINT-TRUIDEN ( 2017.08.15 )

15 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

16 . HERK-DE-STAD ( 2017.05.25 )

16 . TIELT-WINGE ( 2017.06.18 )

20 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

Leegwater Thom ( NED20011007 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Sint Pancras . WV Noord-Holland

16 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Leerkes Bram ( NED20020529 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Twello . AR en TV de Adelaar

1 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

1 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

2 . ALMELO ( 2017.04.27 )

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

3 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

3 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

4 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

5 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

6 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

6 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

7 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

7 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

8 . GERWEN ( 2017.04.17 )

8 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

11 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

13 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

17 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Leijnse Enzo ( NED20010716 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amstelveen . WTC de Amstel

1 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

1 . BAARN ( 2017.09.10 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

1 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

1 . OPLOO ( 2017.04.02 )

1 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

1 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

1 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

1 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

1 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

1 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

1 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

1 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

2 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

2 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

2 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

2 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

2 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

2 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

3 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

3 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

4 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

4 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

5 . GERWEN ( 2017.04.17 )

5 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

5 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

6 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

8 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

10 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

Lubbers Christiaan ( NED20010429 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Winterswijk . TWV De Peddelaars

2 . WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

4 . ALMELO ( 2017.04.27 )

5 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

8 . WELL ( 2017.09.03 )

10 . AALTEN ( 2017.05.21 )

10 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

12 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

17 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

Luijten Noel ( NED20020828 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Meerkerk . GRC Jan van Arckel

15 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

15 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

18 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

Luiten ( NED20011007 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Naarden . W.V. Eemland

6 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

7 . BAARN ( 2017.09.10 )

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

18 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

Luiten Niels ( NED20021231 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Brunssum . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

10 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

15 . WELL ( 2017.09.03 )

17 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

20 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

Maas Aleksandr ( NED20010910 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Den Dungen . WV Schijndel

4 . KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

9 . ESSEN ( 2017.03.26 )

10 . BRECHT ( 2017.07.16 )

10 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

13 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

13 . MEERLE ( 2017.09.17 )

15 . GEEL ( 2017.09.23 )

15 . GEETBETS ( 2017.07.02 )

16 . KIELDRECHT ( 2017.06.03 )

16 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

17 . BORNEM ( 2017.08.05 )

20 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Maas Marijn ( NED20020117 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Huijbergen . RSC de Zuidwesthoek

1 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

1 . NISPEN ( 2017.07.09 )

3 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

3 . SLEIDINGE ( 2017.05.25 )

4 . PEPINGEN BOGAARDEN ( 2017.05.27 )

6 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

8 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

9 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

9 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

10 . BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.28 )

13 . GEEL ( 2017.09.23 )

14 . HANK ( 2017.09.10 )

14 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

15 . AALBEKE ( 2017.05.13 )

15 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

15 . LICHTERVELDE ( 2017.06.24 )

17 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

17 . ICHTEGEM ( 2017.03.05 )

18 . AALTER-LOTENHULLE ( 2017.10.08 )

18 . BERLARE ( 2017.04.22 )

18 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . RUMST ( 2017.04.23 )

19 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

19 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Meeuws Youri ( NED20020422 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Someren . TWC Het Snelle Wiel

12 . GELDROP ( 2017.04.30 )

Meijdam Sam ( NED20010927 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Utrecht . UWTC de Volharding

2 . RAMSEL ( 2017.05.01 )

3 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . KRUISHOUTEM.WEGRIT ( 2017.05.28 )

6 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

6 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

6 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

7 . BLADEL ( 2017.06.24 )

7 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

8 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

8 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

10 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

10 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

15 . TMP JUGEND TOUR.04E RIT ( 2017.05.21 )

16 . DAMME ( 2017.03.19 )

16 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

17 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

19 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

Melching Gabriel ( NED20020106 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . PRC Delta

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

15 . NISPEN ( 2017.07.09 )

15 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

19 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

Mengerink Lars ( NED20010312 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Breda . WV Breda

9 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

10 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

16 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

17 . KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

19 . LENNIK ( 2017.08.20 )

Metselaar Rick ( NED20010827 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hoogeveen . WRV de Peddelaars

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . AALTEN ( 2017.05.21 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

7 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

8 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

12 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

15 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

16 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

18 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Mijnsbergen Thomas ( NED20020815 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . Willebrord Wil Vooruit

2 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

3 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

4 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

4 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

4 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

4 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

5 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

5 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

5 . TMP JUGEND TOUR.04E RIT ( 2017.05.21 )

6 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

6 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

6 . NISPEN ( 2017.07.09 )

6 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

7 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

7 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

9 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

10 . WEILBURG.03E RIT ( 2017.07.16 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

12 . TMP JUGEND TOUR.03E RIT ( 2017.05.20 )

12 . WEILBURG.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.16 )

13 . WEILBURG.02E RIT ( 2017.07.15 )

16 . WEILBURG.01E RIT ( 2017.07.15 )

18 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

20 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

20 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

Mouris Wessel ( NED20021230 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Baambrugge . WTC de Amstel

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

11 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

13 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

15 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

15 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

15 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

17 . BAARN ( 2017.09.10 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

Mulderij Lars ( NED20010130 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Pesse . WRV de Peddelaars

3 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

7 . EXEL ( 2017.05.28 )

8 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

17 . AALTEN ( 2017.05.21 )

19 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

Naberman Sam ( NED20021210 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Genemuiden . WV Noord-Westhoek

3 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

20 . GELDROP ( 2017.04.30 )

Nomden Tycho ( NED20010114 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hoenderloo . AR en TV de Adelaar

6 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

12 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Oosterbaan Maarten ( NED20020324 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Driel . RETO

14 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

Pavone Gianni ( NED20010610 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Steenbergen . WV de Jonge Renner

4 . NISPEN ( 2017.07.09 )

8 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

12 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

13 . DE LIER ( 2017.08.08 )

13 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

14 . BRECHT ( 2017.07.16 )

14 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

16 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

17 . HANK ( 2017.09.10 )

17 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

19 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

20 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

20 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

Pijnenburg Sven ( NED20020808 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Raamsdonksveer . WV de Jonge Renner

15 . HANK ( 2017.09.10 )

20 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Plat Martin ( NED20010429 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Volendam . WV Beet-It Volendam

10 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

13 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Poleij Arjan ( NED20010325 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Kruiningen . Rudyco Cycling Team

1 . BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.28 )

1 . LIERDE ( 2017.07.22 )

1 . OOSTKERKE - DAMME ( 2017.07.09 )

1 . RAMSEL ( 2017.05.01 )

1 . RUISELEDE ( 2017.08.23 )

1 . SCHELDEWINDEKE ( 2017.07.05 )

1 . SLEIDINGE ( 2017.05.25 )

1 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

1 . ZOMERGEM ( 2017.04.22 )

1 . ZOTTEGEM-STRIJPEN ( 2017.07.16 )

2 . HARELBEKE-STASEGEM ( 2017.04.15 )

2 . KIELDRECHT ( 2017.06.03 )

2 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

2 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

2 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

2 . STEKENE ( 2017.06.10 )

3 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

3 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

3 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

3 . SINT-JORIS ( 2017.04.23 )

3 . WETTEREN TEN EDE ( 2017.09.24 )

4 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

4 . OOSTERZELE ( 2017.06.05 )

5 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

5 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

5 . LENNIK ( 2017.08.20 )

5 . OPWIJK ( 2017.07.19 )

6 . DENDERLEEUW-WELLE ( 2017.09.30 )

7 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

8 . BEVEREN ( 2017.04.01 )

8 . OPWIJK ( 2017.02.26 )

8 . WAARSCHOOT NIEUWELINGEN) ( 2017.04.17 )

8 . WICHELEN ( 2017.09.02 )

8 . ZOTTEGEM - ERWETEGEM ( 2017.05.13 )

8 . TMP JUGEND TOUR.01E RIT ( 2017.05.19 )

9 . BERLARE ( 2017.09.23 )

11 . HAMME ( 2017.09.17 )

12 . HEESTERT ( 2017.03.05 )

13 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

14 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

14 . GROTE PRIJS TANIA DE JONGE - NEDERHASSELT ( 2017.08.27 )

18 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

20 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Polet Casper ( NED20010421 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Katwijk . RTV de Bollenstreek

4 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

11 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

11 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

11 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

12 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

15 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

16 . GOUDA ( 2017.05.06 )

16 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

18 . DE LIER ( 2017.08.08 )

19 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

Potter James ( NED20020324 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Soest . W.V. Eemland

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

5 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

6 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

6 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

10 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

11 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

12 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

12 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

12 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

14 . AALTEN ( 2017.05.21 )

14 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

14 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

14 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

15 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Prince Jamie ( NED20011120 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Oud-Vossemeer . WV de Jonge Renner

2 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

7 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

8 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

9 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

14 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

15 . GELDROP ( 2017.04.30 )

16 . HERENTHOUT ( 2017.04.29 )

17 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

19 . HANK ( 2017.09.10 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

Pronk Jens ( NED20011006 )

2017 . Nieuweling 2e Man . De Rijp . Ver. Cycling Club Monkey Town

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

3 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

5 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

8 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

8 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

10 . DE LIER ( 2017.08.08 )

11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

12 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

13 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

18 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

19 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

Prosman Pieter ( NED20020126 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zaltbommel . Willebrord Wil Vooruit

2 . NISPEN ( 2017.07.09 )

4 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

5 . DE LIER ( 2017.08.08 )

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

7 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

9 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

12 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

14 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

14 . OPLOO ( 2017.04.02 )

14 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

14 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

17 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

17 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

18 . TMP JUGEND TOUR.01E RIT ( 2017.05.19 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

20 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

Raats Sven ( NED20011210 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amsterdam . WTC de Amstel

8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

18 . URETERP ( 2017.04.17 )

19 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Rasenberg Martijn ( NED20011109 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Terheyden . WV Breda

1 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

3 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

3 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

4 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

4 . HANK ( 2017.09.10 )

4 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

7 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

7 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

8 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

9 . DE LIER ( 2017.08.08 )

9 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

10 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

11 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

13 . BRECHT ( 2017.07.16 )

13 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

13 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

16 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

16 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

16 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

17 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Rasenberg Robbert ( NED20011109 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Terheyden . WV Breda

5 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.08 )

5 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

6 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

7 . GOUDA ( 2017.05.06 )

14 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

14 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

17 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

17 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

20 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

Reemeijer Niels ( NED20020704 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Spaarndam . HSV de Kampioen

18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Reinderink Pepijn ( NED20020504 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Ruurlo . AR en TV de Adelaar

2 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

4 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

6 . URETERP ( 2017.04.17 )

7 . AALTEN ( 2017.05.21 )

7 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

7 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

8 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

10 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

12 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

13 . OPLOO ( 2017.04.02 )

14 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

14 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

15 . ALMELO ( 2017.04.27 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Reunis Rowdy ( NED20021208 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Hulst . Wielerteam Waasland vzw

1 . MAARKEDAL ( 2017.07.21 )

1 . WICHELEN ( 2017.09.02 )

2 . ERPE-MERE BAMBRUGGE ( 2017.07.28 )

2 . LIERDE-DEFTINGE ( 2017.06.18 )

3 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

3 . SINT-DENIJS ( 2017.10.07 )

4 . VERREBROEK ( 2017.05.28 )

4 . ZINGEM ( 2017.07.02 )

5 . KLUISBERGEN - RUIEN ( 2017.06.25 )

10 . KIELDRECHT ( 2017.06.03 )

11 . AALTER-LOTENHULLE ( 2017.10.08 )

12 . DENDERLEEUW-WELLE ( 2017.09.30 )

13 . KLEIN-SINAAI ( 2017.03.18 )

13 . MAARKEDAL ( 2017.09.23 )

16 . BRAKEL ( 2017.09.16 )

16 . ROESELARE ( 2017.07.25 )

17 . HAMME ( 2017.09.17 )

20 . TEMSE, WIJK VELLE ( 2017.03.19 )

Roelen Jaap ( NED20020101 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Chaam . WV de Jonge Renner

2 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

2 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

3 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

4 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

5 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

5 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

5 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

7 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

7 . OVERIJSE ( 2017.08.23 )

11 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

12 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

12 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

15 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

15 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . GEEL ( 2017.09.23 )

20 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Romers Boris ( NED20021119 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rozenburg . PRC Delta

3 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

4 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

4 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

4 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

6 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

7 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

8 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

8 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

9 . NISPEN ( 2017.07.09 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

10 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

10 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

12 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

12 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

14 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

15 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

16 . HULSTE ( 2017.09.02 )

16 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

17 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

18 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

19 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

19 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Romijn Lars ( NED20020122 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

13 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

19 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

Ronhaar Pim ( NED20010720 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hellendoorn . VistaMediaHamme Lares Doltcini

1 . EXEL ( 2017.05.28 )

1 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

2 . GERWEN ( 2017.04.17 )

2 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

2 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

3 . ALMELO ( 2017.04.27 )

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

4 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

4 . OPLOO ( 2017.04.02 )

4 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

11 . BLADEL ( 2017.06.24 )

11 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

12 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

12 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Runderkamp Samuel ( NED20011231 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Volendam . WV Beet-It Volendam

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Sardina Mika ( NED20020412 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Helmond . TWC Het Snelle Wiel

17 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

18 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Schaasberg Daan ( NED20010826 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Almere . Ver. Cycling Club Monkey Town

11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

19 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

Scheffer Bas ( NED20010914 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wierden . AWV de Zwaluwen

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

9 . AALTEN ( 2017.05.21 )

9 . GELDROP ( 2017.04.30 )

9 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

12 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

13 . ALMELO ( 2017.04.27 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Schenk Pim ( NED20020718 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Aalten . TWV De Peddelaars

4 . EXEL ( 2017.05.28 )

14 . WELL ( 2017.09.03 )

Schouten Vigo ( NED20021222 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Venlo . TWC Noord-Limburg

9 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

Schuch Mike ( NED20021227 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Leek . NWV Groningen

2 . URETERP ( 2017.04.17 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

7 . ALMELO ( 2017.04.27 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

11 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

17 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

Seldenthuis Lars ( NED20020905 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

5 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

8 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

9 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

11 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

12 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

13 . LONDERZEEL ( 2017.06.25 )

15 . DE LIER ( 2017.08.08 )

15 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

15 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

16 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

18 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

20 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

Sieders Jan Wicher ( NED20010503 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Leidschendam . LRTV  Swift

3 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

4 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

5 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

7 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

8 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

13 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

16 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

Sijbrandi Philip ( NED20011223 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Bolsward . WV WoonExpo Kapenga

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

13 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

13 . URETERP ( 2017.04.17 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

16 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

20 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Sijbrandij Pieter ( NED20021226 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Dronten . K.W.C. Kampen

17 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

Slagter Gijs ( NED20020102 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Lage Zwaluwe . WV Breda

5 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

6 . GOUDA ( 2017.05.06 )

6 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

10 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

18 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Slokkers Yoeri ( NED20010821 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Oud-Vossemeer . RSC de Zuidwesthoek

1 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

2 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

3 . DE LIER ( 2017.08.08 )

3 . GOUDA ( 2017.05.06 )

4 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

5 . BETEKOM ( 2017.07.15 )

5 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

5 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

5 . SINT-JORIS-WEERT ( 2017.04.22 )

6 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

6 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

7 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

8 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

8 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

10 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

10 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

11 . HANK ( 2017.09.10 )

11 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

13 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

13 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

15 . KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

15 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

16 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

19 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

19 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

19 . NISPEN ( 2017.07.09 )

19 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Smeets Tom ( NED20010316 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Reuver . WC Midden Limburg

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

8 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

8 . DILSEN ( 2017.03.19 )

10 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

11 . WELL ( 2017.09.03 )

13 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

14 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

16 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

Smit Erwin ( NED20020511 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Wervershoof . Hoornse Ren en Toerclub

2 . BAARN ( 2017.09.10 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

6 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

7 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

8 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

9 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

9 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

11 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

12 . URETERP ( 2017.04.17 )

12 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

13 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

16 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Speijers Jesse ( NED20020519 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . RWC Ahoy

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

8 . GOUDA ( 2017.05.06 )

10 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

11 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

12 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

13 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Spenkelink Ian ( NED20010809 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nijverdal . AWV de Zwaluwen

1 . ALMELO ( 2017.04.27 )

2 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIĖN ( 2017.09.09 )

4 . GELDROP ( 2017.04.30 )

4 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

4 . Steinfurt.. ( 2017.04.09 )

5 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . GERWEN ( 2017.04.17 )

7 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

7 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

8 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

9 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

9 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

10 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

10 . BÖRGER.. ( 2017.04.02 )

12 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

15 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Spijker Luuk ( NED20020614 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Sleeuwijk . GRC Jan van Arckel

3 . BRECHT ( 2017.07.16 )

6 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

10 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

12 . HANK ( 2017.09.10 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

16 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

17 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

18 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

18 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

20 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

Steegenga Thomas ( NED20011207 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Utrecht . WV Het Stadion

13 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . BAARN ( 2017.09.10 )

Stoffers Warner ( NED20011026 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Gasteren . W.V. Meteoor Assen-Roden

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Strik Dylan ( NED20010412 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Heerlen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

1 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

2 . BLADEL ( 2017.06.24 )

2 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

2 . MOPERTINGEN ( 2017.08.23 )

3 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

3 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

3 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

3 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

3 . VLIERMAAL ( 2017.04.30 )

4 . DRIESLINTER ( 2017.08.06 )

4 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . WELL ( 2017.09.03 )

6 . KERKOM BIJ SINT-TRUIDEN ( 2017.08.15 )

9 . KORTESSEM ( 2017.07.16 )

9 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.12 )

10 . HERK-DE-STAD ( 2017.05.25 )

10 . KOERSEL ( 2017.09.09 )

10 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

10 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

17 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

20 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

Stuiver Ard ( NED20011224 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Zwolle . Hanzerenners Zwolle

11 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

19 . ALMELO ( 2017.04.27 )

Suijker Stef ( NED20010425 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Schipluiden . Westland Wil Vooruit

10 . GOUDA ( 2017.05.06 )

11 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

12 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

12 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

13 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

Sweens Keigo ( NED20020810 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Goirle . TWC Pijnenburg

10 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

14 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

14 . TESSENDERLO ( 2017.03.18 )

16 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

18 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

19 . GOUDA ( 2017.05.06 )

20 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Sytema Jesse ( NED20010611 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Leusden . W.V. Eemland

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

2 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

3 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

3 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

4 . BAARN ( 2017.09.10 )

4 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . ALMELO ( 2017.04.27 )

6 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

6 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

7 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

8 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

8 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

10 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

12 . GERWEN ( 2017.04.17 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

13 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

14 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

16 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )