ERELIJSTEN NIEUWELINGEN MAN ADAMS DAAN T/M JUKKEMA FRISO

Adams Daan ( NED20020203 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Budel . TWC de Kempen

13 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Adriaans Bowen ( NED20010913 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Stein . W.C.L. Bergklimmers

13 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

16 . BINDERVELD ( 2017.06.18 )

17 . MOPERTINGEN ( 2017.08.23 )

18 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

18 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

Alvarado Salvador ( NED20020317 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rotterdam . Vistamedia H Lares-Doltcini

1 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

2 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

2 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

2 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

3 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

3 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

4 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

4 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

5 . OPLOO ( 2017.04.02 )

6 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

7 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

7 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

8 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

9 . BRECHT ( 2017.07.16 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

11 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

13 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

20 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

Arrammach Kevin ( NED20010901 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

4 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

5 . BLADEL ( 2017.06.24 )

8 . ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

9 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

10 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

12 . ALKEN ( 2017.10.08 )

12 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

12 . MOPERTINGEN ( 2017.08.23 )

12 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

12 . WELL ( 2017.09.03 )

13 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

14 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

14 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . DILSEN ( 2017.03.19 )

17 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

17 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

19 . KORTESSEM ( 2017.07.16 )

Artz Huub ( NED20020514 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Wintelre . TWC Het Snelle Wiel

4 . BLADEL ( 2017.06.24 )

15 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

15 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

Baars Igor ( NED20020122 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Nieuw-Vennep . RTV de Bollenstreek

13 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

16 . BAARN ( 2017.09.10 )

Bakker Jesse ( NED20011210 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hellevoetsluis . PRC Delta

17 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

Baks Jelle ( NED20020731 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Haalderen . TWC 't Verzetje

8 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

20 . HANK ( 2017.09.10 )

Beks Bart ( NED20010925 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wouw . RSC de Zuidwesthoek

6 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

8 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

8 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

9 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

10 . HANK ( 2017.09.10 )

10 . NISPEN ( 2017.07.09 )

15 . BLADEL ( 2017.06.24 )

15 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

18 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

Berkelder Sammy ( NED20010512 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Varsseveld . TWV De Peddelaars

4 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

13 . AALTEN ( 2017.05.21 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ALMELO ( 2017.04.27 )

Besseling Luc ( NED20010306 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amersfoort . W.V. Eemland

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

12 . BAARN ( 2017.09.10 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

19 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

Bierkens Luuk ( NED20020614 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Stampersgat . RSC de Zuidwesthoek

12 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

14 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

15 . GENT-OOOSTAKKER ( 2017.08.26 )

15 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

Bijl Kinley ( NED20020218 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Valkenswaard . TWC Het Snelle Wiel

10 . OKSELAAR ( 2017.09.24 )

14 . ROTSELAAR ( 2017.03.25 )

14 . SCHOOT-TESSENDERLO ( 2017.09.10 )

18 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

Bijlsma Paul ( NED20020413 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Franeker . LWV de Friesche Leeuw

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Binnema Hans Pieter ( NED20010121 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Eenrum . NWV Groningen

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Blaauw Arjan ( NED20020701 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Doornspijk . WV De IJsselstreek

16 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

Blok Jos ( NED20021019 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Gouda . WV Avanti

7 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

8 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

9 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

9 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

15 . GOUDA ( 2017.05.06 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

18 . KLEIN-SINAAI ( 2017.03.18 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

Blom Ruben ( NED20011027 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Tienhoven . GRC Jan van Arckel

6 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

11 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

12 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

17 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

18 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

19 . GELDROP ( 2017.04.30 )

20 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

Boersema Daan ( NED20020628 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Den Haag . HSK Trias

9 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

10 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

20 . GOUDA ( 2017.05.06 )

Boshoven Arjan ( NED20011003 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Spijkenisse . PRC Delta

3 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

3 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

3 . STEKENE ( 2017.06.10 )

4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

4 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

5 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

5 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

6 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

6 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

7 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

7 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

8 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

9 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

9 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

12 . BLADEL ( 2017.06.24 )

13 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

15 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

16 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

20 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

20 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Bosma Tjipke ( NED20020606 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Kollumerzwaag . WV Otto Ebbens

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

10 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

10 . URETERP ( 2017.04.17 )

10 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

11 . AALTEN ( 2017.05.21 )

12 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

18 . ALMELO ( 2017.04.27 )

18 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

20 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Bosman Thomas ( NED20021011 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Driel . RETO

9 . EXEL ( 2017.05.28 )

17 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

20 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bouwers Pieter ( NED20011122 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Beilen . WRV de Peddelaars

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

18 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Boven Lars ( NED20010813 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Reutum . AWV de Zwaluwen

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

1 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

2 . AALTEN ( 2017.05.21 )

2 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

2 . WELL ( 2017.09.03 )

2 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

3 . GERWEN ( 2017.04.17 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

4 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

5 . ALMELO ( 2017.04.27 )

5 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

6 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

6 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

13 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

17 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

Braat Bram ( NED20020213 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

13 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

14 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bronder Bart ( NED20020708 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Abbenbroek . PRC Delta

1 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

7 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

8 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

10 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

15 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

15 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

19 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

20 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Brouwer Daan ( NED20020105 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Jaarsveld . WTC Woerden

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . BAARN ( 2017.09.10 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

20 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

Brouwer Dennis ( NED20010613 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Westerbork . W.V. Meteoor Assen-Roden

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Brugging Thijs ( NED20021224 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Bleiswijk . RWC Ahoy

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

8 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

11 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

13 . GOUDA ( 2017.05.06 )

13 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

14 . NISPEN ( 2017.07.09 )

17 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

Buijs Quinten ( NED20020419 )

2017 . Nieuweling 1e Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

2 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

3 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

4 . DE LIER ( 2017.08.08 )

4 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

5 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

6 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

7 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

8 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

8 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

9 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

10 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

17 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

17 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

19 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Bult Lennart ( NED20011016 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Zeist . UWTC de Volharding

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

13 . DAMME ( 2017.03.18 )

16 . URETERP ( 2017.04.17 )

Burger Binck ( NED20020812 )

2017 . Nieuweling 1e Man . t Zand . WV Noord-Holland

19 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Buteijn Yaron ( NED20010530 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nieuwerbrug . WTC Woerden

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

19 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Buters Joris ( NED20020303 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Nootdorp . RWV de Spartaan

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

2 . LICHTERVELDE ( 2017.06.24 )

5 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

6 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

6 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

6 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

7 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

11 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

13 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

13 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

15 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

15 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

16 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

16 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

19 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Celie Rick ( NED20011217 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Harderwijk . W.V. Eemland

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

Claassen Bjorn ( NED20021126 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Den Haag . Westland Wil Vooruit

10 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

11 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

16 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

17 . GOUDA ( 2017.05.06 )

19 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

Cordes Jeffrey ( NED20010317 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nieuw-Roden . W.V. Meteoor Assen-Roden

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Cox Luuk ( NED20020106 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Buchten . kon. balen bc

5 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

17 . DILSEN ( 2017.03.19 )

18 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

18 . OKSELAAR ( 2017.09.24 )

19 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

Crusio Jochem ( NED20020326 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Tilburg . TWC Pijnenburg

7 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

10 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

11 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

12 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

14 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

15 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

18 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

19 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

19 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Damiaans Wesley ( NED20010624 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Sint Maartensbrug . WV Noord-Holland

20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Blom Mathijs ( NED20021016 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zeewolde . W.V. Eemland

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

de Bruin Tjalle ( NED20020212 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Deventer . WSV de Zwaluwen

17 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

19 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

de Groof Pieter ( NED20010712 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Heeze . TMLá Dommelstreek

1 . ALKEN ( 2017.06.11 )

1 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

2 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

2 . GELDROP ( 2017.04.30 )

2 . HANK ( 2017.09.10 )

4 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

4 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

5 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

5 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

5 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

5 . TORHOUT ( 2017.05.14 )

10 . OPLOO ( 2017.04.02 )

12 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

14 . BLADEL ( 2017.06.24 )

17 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

de Groot Mark ( NED20020420 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Hoeven . WV Breda

1 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

2 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

2 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

3 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

5 . NIEUWRODE ( 2017.03.12 )

5 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

6 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

6 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

6 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

7 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

11 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

13 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

de Heij Joppe ( NED20020129 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Heteren . Willebrord Wil Vooruit

6 . MOL GOMPEL ( 2017.08.13 )

11 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

12 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

15 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

16 . ALMELO ( 2017.04.27 )

16 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . WEILBURG.01E RIT ( 2017.07.15 )

de Jager Kjell ( NED20020127 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Barendrecht . DRC de Mol

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

3 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

12 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

12 . GOUDA ( 2017.05.06 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

19 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N ( 2017.09.09 )

de Kok Mathijs ( NED20020915 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Steenbergen . WV de Jonge Renner

4 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

9 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

14 . GERWEN ( 2017.04.17 )

18 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

de Moor Jip ( NED20010608 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amsterdam . WTC de Amstel

8 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

10 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

17 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

18 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

18 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

de Poorter Jonas ( NED20010721 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Den Haag . RWV de Spartaan

7 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

10 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

11 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

12 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

17 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

18 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

19 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

20 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

de Schepper Ward ( NED20010616 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wagenberg . WV Breda

4 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

7 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

7 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

7 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

8 . HARELBEKE-STASEGEM ( 2017.04.15 )

12 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

13 . GERWEN ( 2017.04.17 )

14 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

18 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

18 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

19 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Veld Michiel ( NED20010323 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Rotterdam . RWC Ahoy

6 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

7 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

8 . DE LIER ( 2017.08.08 )

9 . GOUDA ( 2017.05.06 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

16 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

18 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . RIJSWIJK TIJDRIT ( 2017.07.01 )

de Vente Jorn ( NED20020702 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zwanenburg . HSV de Kampioen

17 . OPLOO ( 2017.04.02 )

de Zeeuw Timo ( NED20020625 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Molenaarsgraaf . GRC Jan van Arckel

11 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

16 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

17 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

19 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

Dekker Pieter ( NED20010410 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Warmenhuizen . WV Noord-Holland

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Del Grosso Bodi ( NED20010314 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Eelde . W.V. Meteoor Assen-Roden

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

1 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

3 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

3 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.12 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

5 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . URETERP ( 2017.04.17 )

5 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

11 . TMP JUGEND TOUR.02E RIT ( 2017.05.19 )

12 . TMP JUGEND TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

13 . ANNEN ( 2017.06.08 )

15 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Delnoije Remon ( NED20010713 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Mechelen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

3 . BUCHTEN ( 2017.06.17 )

den Braber Simon ( NED20010219 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Woerden . UWTC de Volharding

1 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

3 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

5 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

10 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

10 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

13 . RIJSWIJK EINDKLASSEMENT ( 2017.07.02 )

13 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

14 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

14 . RIJSWIJK OMLOOP ( 2017.07.02 )

15 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

18 . RIJSWIJK CRITERIUM ( 2017.07.01 )

d'Huy Niels ( NED20020119 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Monster . HSK Trias

20 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

Diepstraten Jari ( NED20021016 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Tegelen . TWC Noord-Limburg

9 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Dijkman Redmar ( NED20020109 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Lutjegast . WV Otto Ebbens

14 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

14 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

16 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

16 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . BLADEL ( 2017.06.24 )

19 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

20 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Dirven Beau ( NED20010903 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Leusden . W.V. Eemland

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Douven Daan ( NED20020228 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Herten . WC Midden Limburg

3 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

8 . OPLOO ( 2017.04.02 )

9 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

9 . WELL ( 2017.09.03 )

11 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

18 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

18 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

19 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Drost Melvin ( NED20010519 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Veenendaal . W.V. Eemland

1 . BLADEL ( 2017.06.24 )

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . BAARN ( 2017.09.10 )

6 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

6 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

7 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

7 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

9 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

10 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

11 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

11 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

12 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

13 . WELL ( 2017.09.03 )

14 . GELDROP ( 2017.04.30 )

14 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

Duijvesteijn Roy ( NED20010729 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

1 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

1 . KORTESSEM ( 2017.07.16 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

2 . VLIERMAAL ( 2017.04.30 )

3 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

3 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

3 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

3 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

3 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

3 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

5 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

7 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

8 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

8 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

9 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

9 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

9 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

10 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

10 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

11 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

12 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

12 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N ( 2017.09.09 )

14 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

14 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

18 . BORLO ( 2017.04.17 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Duivelshof Marnick ( NED20010219 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Oldenzaal . RTV Oldenzaalse WCL

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ellermann Leon ( NED20020719 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Emmen . WV de Driehoek

6 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

14 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

16 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

20 . ALMELO ( 2017.04.27 )

Engelenberg Philip ( NED20010621 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amsterdam . ASC Olympia

4 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

8 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

Fontijne Emiel ( NED20010704 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Krimpen aan de IJssel . UWTC de Volharding

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

5 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

6 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

7 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

8 . ESSEN ( 2017.03.26 )

8 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

9 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

11 . GELDROP ( 2017.04.30 )

12 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

12 . OTTOLAND ( 2017.09.23 )

14 . HERENTHOUT ( 2017.04.29 )

16 . KRUISHOUTEM.WEGRIT ( 2017.05.28 )

17 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.12 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

19 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

Franken Jonas ( NED20010718 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

3 . EXEL ( 2017.05.28 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

19 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Freriks Joost ( NED20010704 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Emmen . WSV Emmen

9 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

19 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

Geerligs Nils ( NED20010823 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Borculo . RTC de Stofwolk

10 . EXEL ( 2017.05.28 )

Geleijn Owen ( NED20010114 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Rijsenhout . WTC de Amstel

1 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

1 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

1 . GERWEN ( 2017.04.17 )

1 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

1 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N ( 2017.09.09 )

1 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

2 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

2 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

3 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

3 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

3 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

3 . OPLOO ( 2017.04.02 )

3 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

3 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.29 )

4 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

5 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

6 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

6 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

9 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

9 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

10 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

12 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

13 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

15 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Geleijn Tristan ( NED20020615 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Rijsenhout . WTC de Amstel

14 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

15 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . UITHOORN ( 2017.09.03 )

Gerritsen Bob ( NED20010621 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hillegom . RTV de Bollenstreek

12 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

16 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Gerritsen Bram ( NED20020724 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Bemmel . TWC 't Verzetje

20 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

G÷bel Wieger ( NED20010111 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amstelveen . WTC de Amstel

2 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

15 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

Goene Lucas ( NED20011015 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Veenendaal . W.V. Eemland

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

11 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

16 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

16 . OPLOO ( 2017.04.02 )

18 . BAARN ( 2017.09.10 )

18 . GELDROP ( 2017.04.30 )

18 . GOUDA ( 2017.05.06 )

Goverde Wouter ( NED20020114 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Best . TWC Het Snelle Wiel

20 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

Groot Koerkamp Jur ( NED20010226 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Raalte . CRT Raalte

13 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

14 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Grovenstein Yoran ( NED20011209 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Amersfoort . W.V. Eemland

7 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

11 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

12 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

13 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

14 . BAARN ( 2017.09.10 )

15 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

18 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Habets Jordan ( NED20011115 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Sint-Geertruid . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

1 . HEIDE LINTER ( 2017.07.26 )

1 . KERKOM BIJ SINT-TRUIDEN ( 2017.08.15 )

3 . ALKEN ( 2017.10.08 )

4 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

4 . HERK-DE-STAD ( 2017.05.25 )

4 . SINT-JORIS-WEERT ( 2017.04.22 )

4 . MARANSAST ( 2017.09.10 )

5 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

5 . WELL ( 2017.09.03 )

6 . DILSEN ( 2017.03.19 )

6 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . GEETBETS ( 2017.07.02 )

9 . HOELEDEN ( 2017.05.28 )

9 . TESSENDERLO ( 2017.03.18 )

13 . ORRIOR ( 2017.09.30 )

18 . GRAZEN ( 2017.06.25 )

18 . RANSBERG KORTENAKEN ( 2017.08.02 )

19 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Hanegraaf Stijn ( NED20020415 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Heeswijk-Dinther . WV Schijndel

2 . GOUDA ( 2017.05.06 )

3 . EIJSDENá ( 2017.04.23 )

3 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

4 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

4 . MOPERTINGEN ( 2017.08.23 )

5 . GELDROP ( 2017.04.30 )

5 . OKSELAAR ( 2017.09.24 )

5 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

6 . HANK ( 2017.09.10 )

6 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

6 . WELL ( 2017.09.03 )

8 . BLADEL ( 2017.06.24 )

8 . BRECHT ( 2017.07.16 )

10 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST ( 2017.08.15 )

11 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

11 . RIJKEVORSEL ( 2017.08.26 )

11 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

12 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . NIEUWRODE ( 2017.03.12 )

14 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.12 )

14 . WERCHTER ( 2017.08.20 )

16 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

16 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Hendriks Stef ( NED20011113 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Haelen . MTBá Baarlo

7 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Hennekam Tim ( NED20020525 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Zundert . Willebrord Wil Vooruit

4 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

11 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

15 . BRECHT ( 2017.07.16 )

15 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N ( 2017.09.09 )

18 . MERE ( 2017.08.19 )

19 . MEERLE ( 2017.09.17 )

19 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

20 . HALLE - BUIZINGEN ( 2017.06.11 )

Hezeman Rick ( NED20010717 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

3 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

4 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

4 . KLEVE ( 2017.08.20 )

5 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

6 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

6 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

7 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

8 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

9 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

9 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

13 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONI╦N ( 2017.09.09 )

13 . SINT MICHIELSGESTEL ( 2017.05.28 )

14 . DOMMELEN ( 2017.03.26 )

16 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Hohmann Lars ( NED20010905 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Oosterhout . WV Breda

11 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

14 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

14 . SCHINNEN ( 2017.07.09 )

15 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

Holslag Luuk ( NED20021212 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Almelo . AWV de Zwaluwen

19 . MOERDIJK ( 2017.06.04 )

Hoornsman Niek ( NED20010914 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Wieringerwerf . WV Noord-Holland

7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Hopmans Wouter ( NED20010517 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Hoogerheide . Rudyco Cycling Team

1 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

2 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.08 )

2 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.03.12 )

3 . NISPEN ( 2017.07.09 )

3 . ZOTTEGEM - ERWETEGEM ( 2017.05.13 )

4 . BRECHT ( 2017.07.16 )

4 . OPWIJK ( 2017.07.19 )

9 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

10 . HEESTERT ( 2017.03.05 )

12 . LENDELEDE ( 2017.10.08 )

13 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

14 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Hopster Daan ( NED20010416 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Nijverdal . AWV de Zwaluwen

16 . AALTEN ( 2017.05.21 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . OLDENZAAL ( 2017.04.22 )

20 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Hubers Chiel ( NED20021010 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Lievelde . TWV De Peddelaars

8 . DINSLAKEN ( 2017.09.10 )

10 . WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

13 . KLEVE ( 2017.08.20 )

Huenders Lance ( NED20020710 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Almere . Ver. Cycling Club Monkey Town

2 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.07E RIT ( 2017.08.18 )

4 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.19 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.02E RIT ( 2017.08.15 )

6 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

8 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

9 . BAARN ( 2017.09.10 )

10 . ESSEN ( 2017.03.26 )

10 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

11 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

12 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

12 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

12 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

13 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

14 . Kreuzau/Duren.. ( 2017.04.23 )

15 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.06E RIT ( 2017.08.17 )

17 . DAMME ( 2017.03.18 )

17 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

17 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

18 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )

19 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.04E RIT ( 2017.08.16 )

19 . DE LIER ( 2017.08.08 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.08E RIT ( 2017.08.18 )

20 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

Huijbregts Niels ( NED20021017 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Wernhout . Willebrord Wil Vooruit

10 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

13 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

17 . NISPEN ( 2017.07.09 )

20 . MEERLE ( 2017.09.17 )

Huijbregts Stan ( NED20020721 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Bergen op Zoom . RSC de Zuidwesthoek

12 . ZUTENDAAL ( 2017.04.15 )

Jansen Max ( NED20020301 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Dordrecht . DRC de Mol

5 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

6 . EXEL ( 2017.05.28 )

11 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

20 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Jochems Jody ( NED20020801 )

2017 . Nieuweling 1e Man . Sint Anthonis . WV Schijndel

2 . BETEKOM ( 2017.05.01 )

5 . HANK ( 2017.09.10 )

8 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . WELL ( 2017.09.03 )

12 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

13 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

15 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

15 . HEERLEN ( 2017.09.24 )

18 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

18 . DE KLINGE ( 2017.08.19 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

18 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Jukema Friso ( NED20011121 )

2017 . Nieuweling 2e Man . Heel . WV WoonExpo Kapenga

5 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.09E RIT ( 2017.08.19 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.05E RIT ( 2017.08.17 )

14 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.03E RIT ( 2017.08.15 )

17 . ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR.01E RIT ( 2017.08.14 )