ERELIJSTEN JUNIOR-VROUWEN AMMERLAAN T/M WIEBES

Ammerlaan Rozemarijn ( NED20000104 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . De Lier . Westland Wil Vooruit

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

8 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

10 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

10 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

10 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

11 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

15 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Arends Sophie ( NED20001213 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Harderwijk . WV De IJsselstreek

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

14 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

19 . MONSTER ( 2017.07.16 )

Arrammach Joyce ( NED19990908 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Bakker Manon ( NED19990715 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Swifterbant . Vv GIANT dt Benelux

4 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

5 . BEILEN ( 2017.04.27 )

5 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

6 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

6 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

8 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

10 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Batenburg Verena ( NED20001210 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Piershil . RWC Ahoy

7 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

8 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

8 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

9 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

10 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

11 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

14 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

15 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

17 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Beers Janet ( NED20000307 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Hoogkarspel . Hoornse Ren en Toerclub

9 . OBDAM ( 2017.07.09 )

10 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

17 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Beukers Lotte ( NED19990519 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Monster . Westland Wil Vooruit

7 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

9 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

15 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

15 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

18 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

19 . EDE ( 2017.08.23 )

20 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Beuling Femke ( NED19991220 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Emmeloord . FTC Marknesse

1 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

17 . STIENS ( 2017.05.06 )

Bijwaard Eva ( NED20000104 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Hillegom . RTV de Bollenstreek

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

2 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

3 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

3 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

3 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

5 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

6 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

6 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

7 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

9 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

10 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

10 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

13 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

Blok Elianne ( NED20000815 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Gouda . WV Avanti

14 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

19 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Bonthuis Lora ( NED20001031 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Ingen . JvR de Batauwers

13 . DRIEL ( 2017.07.02 )

13 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

20 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Boogaard Emma ( NED20001020 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Zwaag . Hoornse Ren en Toerclub

7 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

7 . HEULE ( 2017.03.12 )

9 . MONSTER ( 2017.07.16 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

13 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

14 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

19 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

20 . SITTARD ( 2017.09.03 )

Boschker Julia ( NED19990813 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Woerden . WV Het Stadion

4 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

8 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

9 . MARKELO ( 2017.08.18 )

10 . BORNE ( 2017.08.24 )

11 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

14 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Bredewold Mischa ( NED20000620 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Hoogland . W.V. Eemland

1 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

1 . EDE ( 2017.08.23 )

1 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

1 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

2 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

3 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

6 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

7 . BAARN ( 2017.09.10 )

7 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

9 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

11 . SITTARD ( 2017.09.02 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

15 . MARKELO ( 2017.08.18 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

17 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Buitenhuis Babette ( NED19991104 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Deventer . AR en TV de Adelaar

12 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Carfora Romana ( NED20000216 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Akersloot . Vv GIANT dt Benelux

10 . BAARN ( 2017.09.10 )

Cent Marit ( NED19990615 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Goor . WV Beet-It Volendam

1 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . BAARN ( 2017.09.10 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

5 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

5 . G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE ( 2017.07.01 )

5 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

5 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

5 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

6 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

7 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

9 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

10 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

11 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

12 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

12 . STEINFURT ( 2017.06.03 )

14 . MARKELO ( 2017.08.18 )

18 . BORNE ( 2017.08.24 )

18 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

19 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

Cox Maartje ( NED20001018 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Neer . WC Midden Limburg

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

12 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

de Brouwer Laura ( NED19990807 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Angeren . JvR de Batauwers

16 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

19 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

de Graaf Tamara ( NED20000128 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

3 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

4 . LADY´S DAY SINAAI ( 2017.05.07 )

6 . GELDROP ( 2017.06.03 )

6 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

6 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

16 . EDE ( 2017.08.23 )

de Graaff Femke ( NED19990804 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Voorschoten . LRTV  Swift

16 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

20 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

de Ruiter Anne ( NED19991130 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Polsbroek . WV Het Stadion

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

1 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

2 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

3 . MONSTER ( 2017.07.16 )

3 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

4 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

4 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

6 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

7 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

8 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

8 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.JUNIOR-VROUWEN ( 2017.08.02 )

9 . SITTARD ( 2017.09.02 )

11 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

11 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.WEG.JUNIOR-VROUWEN ( 2017.08.04 )

12 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

15 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

17 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

17 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.WOMEN JUNIOR ( 2017.09.18 )

19 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

de Zoete Mylene ( NED19990103 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Naaldwijk . WV Beet-It Volendam

2 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

2 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

3 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

4 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

5 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

6 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

6 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

7 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

8 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

12 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

17 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

Gieskens Gaby ( NED20000217 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . s-Gravenhage . Restore Cycling

2 . BAARN ( 2017.09.10 )

2 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

2 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

3 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

3 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

3 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

4 . GELDROP ( 2017.06.03 )

5 . MONSTER ( 2017.07.16 )

6 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

7 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

8 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

8 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

10 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

10 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

12 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

13 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

13 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

13 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

14 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

14 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

14 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

15 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

16 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

18 . SITTARD ( 2017.09.03 )

19 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

Goense Marike ( NED20000120 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Lelystad . WV De IJsselstreek

17 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Hendriks Dieke ( NED20000522 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Vught . WV Schijndel

1 . HOEGAARDEN ( 2017.04.23 )

5 . GELDROP ( 2017.06.03 )

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

20 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

Hoekstra Carolien ( NED19991115 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Tjerkgaast . WV WoonExpo Kapenga

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hofman Iris ( NED20000818 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Bleiswijk . Westland Wil Vooruit

7 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

14 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

14 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

15 . GELDROP ( 2017.06.03 )

Hoolwerf Cathalijne ( NED20000226 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Eemdijk . W.V. Eemland

2 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

2 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

3 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

5 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

Hoornsman Ilse ( NED19991209 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Wieringerwerf . Hoornse Ren en Toerclub

8 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

13 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

15 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Huizing Ingrid ( NED19990420 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Haren Gn . NWV Groningen

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

10 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

11 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

14 . BEILEN ( 2017.04.27 )

15 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

16 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

20 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Jansen Noa ( NED20001126 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Oosterhout Nb . Women ct-lares-waowdeals

1 . BOEZINGE ( 2017.05.14 )

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

3 . G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE ( 2017.07.01 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

5 . BELLEGEM.WEG ( 2017.06.03 )

5 . HEULE ( 2017.03.12 )

6 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

7 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

8 . SITTARD ( 2017.09.02 )

9 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

9 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

11 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

12 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

12 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

13 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

15 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

16 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

19 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

20 . NEDERHASSELT ( 2017.08.26 )

Jongenelen Joëlla ( NED20000312 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Roosendaal . RSC de Zuidwesthoek

4 . HOEGAARDEN ( 2017.04.23 )

5 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

6 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

12 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

12 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

18 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

Jonkers Eva ( NED20001007 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Staphorst . WV Noord-Westhoek

1 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

1 . DRIEL ( 2017.07.02 )

1 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

1 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

2 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

2 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . GELDROP ( 2017.06.03 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

5 . SITTARD ( 2017.09.02 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

6 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

6 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

7 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

8 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

10 . SITTARD ( 2017.09.03 )

11 . BORNE ( 2017.08.24 )

11 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

14 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

14 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

17 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

18 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

Jonkers Luna ( NED20000509 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Emmen . WSV Emmen

12 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

Klootwijk Celine ( NED19990722 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . t Loo-Oldebroek . ATB vereniging Oldebroek

3 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

12 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

13 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

14 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

Knaven Britt ( NED20000729 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Strijbeek . WV Breda

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

5 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

5 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

10 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

10 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

12 . MONSTER ( 2017.07.16 )

16 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

19 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.JUNIOR-VROUWEN ( 2017.08.02 )

Kool Charlotte ( NED19990506 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Kortenhoef . WV Het Stadion

1 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

2 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

2 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

2 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

3 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

3 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

4 . MONSTER ( 2017.07.16 )

4 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

4 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

5 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

5 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

5 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

6 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

6 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

7 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

7 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

8 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

14 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

15 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

Korevaar Thirza ( NED20000930 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

2 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

4 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

5 . BAARN ( 2017.09.10 )

5 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

5 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

8 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

8 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

9 . EDE ( 2017.08.23 )

9 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

10 . GELDROP ( 2017.06.03 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

12 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

12 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

15 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

16 . SITTARD ( 2017.09.03 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

18 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

19 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

19 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

Krol Caya ( NED20000724 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Heerde . AR en TV de Adelaar

14 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

15 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Krol Phaedra ( NED19990624 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Heerde . Restore Cycling

1 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

1 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

1 . OBDAM ( 2017.07.09 )

1 . UDEN ( 2017.05.14 )

1 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

1 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

1 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

2 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

3 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

4 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

4 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

10 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

15 . SITTARD ( 2017.09.02 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

18 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

Kruidenier Mariska ( NED19990603 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Abbenbroek . Restore Cycling

10 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

12 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

16 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Kuijper Elodie ( NED20000302 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Tilburg . WV Breda

10 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

11 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

Kuijpers Femke ( NED20000423 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Gilze . TWC Pijnenburg

3 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

6 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

7 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

8 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

11 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

13 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

14 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

15 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

17 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

18 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

Lagendijk Marise ( NED20000502 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

Lap Lieke ( NED19990717 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Dronten . K.W.C. Kampen

2 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

9 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

15 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

20 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Leerkes Esmee ( NED20000808 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Twello . AR en TV de Adelaar

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Markus Roos ( NED20000907 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Zwarte Kat . WTC de Amstel

1 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

3 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

3 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

4 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

8 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

12 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

12 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

12 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

18 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

18 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

Meistrok Maaike ( NED19991008 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Elshout . Restore Cycling

6 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

7 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

8 . EDE ( 2017.08.23 )

8 . GELDROP ( 2017.06.03 )

8 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

8 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

10 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

13 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

14 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

16 . MONSTER ( 2017.07.16 )

20 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

Meistrok Susanne ( NED19991008 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Elshout . Restore Cycling

1 . BAARN ( 2017.09.10 )

1 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

1 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

1 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

2 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

2 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

2 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

2 . MONSTER ( 2017.07.16 )

2 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

3 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

5 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

5 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

5 . SITTARD ( 2017.09.03 )

6 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

6 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

7 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

7 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

8 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

8 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

9 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

9 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

10 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

11 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

12 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

13 . SITTARD ( 2017.09.02 )

14 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

14 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

15 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

16 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

18 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

Mesu Daphne ( NED20000613 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Middelburg . WV Breda

18 . HEULE ( 2017.03.12 )

20 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

Mulder Zoë ( NED20000923 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Heinkenszand . vanomobil cycling team

11 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Nasveld Ilse ( NED19990721 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Abbenbroek . Westland Wil Vooruit

9 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

14 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

16 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

16 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

19 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

Paardekooper Tessa ( NED19990907 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Groenlo . AR en TV de Adelaar

2 . DRIEL ( 2017.07.02 )

3 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . EDE ( 2017.08.23 )

7 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

8 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

9 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

11 . MARKELO ( 2017.08.18 )

11 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

18 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

18 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

19 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

Pieterse Isa ( NED20000127 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Amersfoort . W.V. Eemland

11 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

13 . BAARN ( 2017.09.10 )

16 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

17 . DRIEL ( 2017.07.02 )

Poot Sybine ( NED19990921 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Tzum . LWV de Friesche Leeuw

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

18 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Post Nadine ( NED19990321 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Assen . W.V. Meteoor Assen-Roden

Raaijmakers Marit ( NED19990602 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Hippolytushoef . WV Beet-It Volendam

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

1 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

1 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

1 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

1 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

2 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

2 . SITTARD ( 2017.09.03 )

6 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

6 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.WOMEN JUNIOR ( 2017.09.18 )

7 . SITTARD ( 2017.09.02 )

8 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

10 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

11 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

13 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

16 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

17 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

18 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

20 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

Reen Anouk ( NED19990209 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Eindhoven . WV Breda

9 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

10 . HERSELT ( 2017.09.10 )

11 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Roozemond Sanne ( NED20000307 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Bergschenhoek . Westland Wil Vooruit

11 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

14 . GELDROP ( 2017.06.03 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Schoon Lisette ( NED20000113 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Best . TWC Het Snelle Wiel

20 . DRIEL ( 2017.07.02 )

Schoonewille Yvet ( NED20000221 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Klazienaveen . WSV Emmen

2 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

2 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . OBDAM ( 2017.07.09 )

6 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

7 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

7 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

8 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

9 . GELDROP ( 2017.06.03 )

12 . BEILEN ( 2017.04.27 )

12 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

15 . MONSTER ( 2017.07.16 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

Schuitemaker Lily ( NED19990714 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Volendam . WV Beet-It Volendam

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

5 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

9 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

10 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

13 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

20 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

Seldenthuis Naomi ( NED20001105 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

2 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

14 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

17 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Spies Anouk ( NED19990629 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Wageningen . K.W.C. Kampen

2 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

3 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

6 . EDE ( 2017.08.23 )

6 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

6 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

6 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

10 . BEILEN ( 2017.04.27 )

10 . DRIEL ( 2017.07.02 )

13 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

15 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

19 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

20 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Stolze Mirjam ( NED19991013 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . De Lier . Westland Wil Vooruit

6 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

8 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

16 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

Swinkels Sylvie ( NED20000731 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Handel . WV Breda

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . GELDROP ( 2017.06.03 )

2 . UDEN ( 2017.05.14 )

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

7 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

11 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

13 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

15 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

17 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

17 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

18 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

19 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

Tambach Isabel ( NED20000503 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Assendelft . ZWC D.T.S.

3 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

3 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

6 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

6 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

11 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

11 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

11 . HEULE ( 2017.03.12 )

11 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

17 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

18 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

19 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

20 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

ten Have Rienke ( NED19991117 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Harreveld . RTV Oldenzaalse WCL

11 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

14 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Ton Iris ( NED19990518 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Waskemeer . K.W.C. Kampen

1 . BEILEN ( 2017.04.27 )

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

4 . BAARN ( 2017.09.10 )

4 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

4 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

7 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

9 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

9 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

11 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

11 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

12 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

13 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

14 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

15 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

16 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

16 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

19 . STIENS ( 2017.05.06 )

Uiterwijk Winkel Meike ( NED19991204 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Echten . WRV de Peddelaars

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

2 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

2 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

5 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

6 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

7 . MONSTER ( 2017.07.16 )

8 . SITTARD ( 2017.09.03 )

11 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

16 . OBDAM ( 2017.07.09 )

19 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Uneken Lonneke ( NED20000302 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Veendam . WRV de Peddelaars

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

2 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

3 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

4 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

5 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

6 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

9 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

9 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

9 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

11 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

12 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

14 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

16 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

19 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

van Alphen Aniek ( NED19990201 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Hapert . WV Breda

2 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

12 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

12 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

16 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

17 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

19 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

19 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

20 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

van de Guchte Quinty ( NED19990909 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Driewegen . Scheldespurters VZW

1 . G.P. CAMPAERT KONTICH-WAARLOOS ( 2017.09.09 )

1 . GELUVELD ( 2017.04.15 )

1 . ESCANAFFLES ( 2017.09.16 )

1 . NAAST ( 2017.09.30 )

2 . BERLARE ( 2017.08.18 )

2 . BOEZINGE ( 2017.05.14 )

2 . ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

2 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

3 . BELLEGEM.WEG ( 2017.06.03 )

3 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . VELDEGEM ( 2017.04.09 )

3 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

4 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

5 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

5 . HERSELT ( 2017.09.10 )

7 . G.P. AKANTA DAMES JEUGD - TIELRODE ( 2017.07.01 )

9 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

9 . SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

10 . AFWACHTINGSWEDSTRIJD ZEDELGEM ( 2017.06.10 )

11 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

12 . HEULE ( 2017.03.12 )

13 . LEDEGEM ( 2017.08.20 )

16 . KAPELLEN ( 2017.08.01 )

16 . ZOTTEGEM STRIJPEN ( 2017.07.18 )

18 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

van den Berg Floortje ( NED20001113 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

3 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

16 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

18 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

20 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

v.d. Draaij Lieke ( NED19990511 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Dordrecht . DRC de Mol

5 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

7 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

8 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

9 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

9 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

10 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

11 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

15 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

18 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

20 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

van der Ham Cynthia ( NED20000201 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Gouda . GRTC Excelsior

14 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

20 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

van der Heijden Inge ( NED19990812 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Schaijk . WV de Jonge Renner

4 . UDEN ( 2017.05.14 )

6 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

15 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

van der Horst Tamara ( NED20000608 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Hasselt . WOMEN CT - Lares - WAOWDEALS

4 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

5 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

6 . BAARN ( 2017.09.10 )

6 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

10 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

10 . MONSTER ( 2017.07.16 )

van der Hulst Amber ( NED19990921 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Hazerswoude . WV Beet-It Volendam

1 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

1 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

1 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

2 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

2 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

2 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

2 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

2 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

2 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

4 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

5 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

5 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

6 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

6 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

7 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

7 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

10 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

11 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

van der Kolk Iris ( NED20000825 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Nieuwleusen . WV Noord-Westhoek

9 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

16 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

16 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

17 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

van der Kroft Manon ( NED19990708 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Valkenswaard . TWC de Kempen

4 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

5 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . GELDROP ( 2017.06.03 )

18 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

van der Pols Sandy ( NED20000818 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Alkmaar . WV Alcmaria Victrix

18 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

van der Voort Jennifer ( NED19990905 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Maarssen . WV Het Stadion

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

20 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

van der Wal Josien ( NED19990301 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Hoogkarspel . Hoornse Ren en Toerclub

1 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

2 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

7 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

van der Zwet Suze ( NED19990924 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Roelofarendsveen . Restore Cycling

7 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

7 . EDE ( 2017.08.23 )

9 . BAARN ( 2017.09.10 )

9 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

11 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

11 . BELLEGEM.WEG ( 2017.06.03 )

11 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . AFWACHTINGSWEDSTRIJD ZEDELGEM ( 2017.06.10 )

12 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

12 . OVERIJSE ( 2017.04.12 )

13 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

15 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

17 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

17 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

van Haaften Kirstie ( NED19990121 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . De Meern . Restore Cycling

1 . HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD ( 2017.05.25 )

1 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

1 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

1 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

3 . UDEN ( 2017.05.14 )

3 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

4 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

4 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

4 . SITTARD ( 2017.09.03 )

5 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

6 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

6 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

7 . G.P. VERDELA KONTICH ( 2017.09.24 )

8 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

8 . OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT ( 2017.04.21 )

8 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

8 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

9 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

12 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

13 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

13 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

14 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

14 . SITTARD ( 2017.09.02 )

16 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

16 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

17 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

19 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

20 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

van Klinken Hanne ( NED19990201 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Geldrop . TWC de Kempen

12 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

van Putten Melanie ( NED19990813 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Hagestein . WV Het Stadion

4 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.04.16 )

5 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

9 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

12 . DRIEL ( 2017.07.02 )

15 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

18 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

van Rooijen Anne ( NED20000604 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Driel . AR en TV de Adelaar

1 . GELDROP ( 2017.06.03 )

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

3 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

5 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

7 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

8 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

13 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

19 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

van Stee Marieke ( NED20000912 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Sliedrecht . DRC de Mol

10 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

18 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

van Teeseling Bente ( NED19990427 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Abcoude . WV Beet-It Volendam

1 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

6 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

7 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

7 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

9 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

12 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

13 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

13 . SITTARD ( 2017.09.03 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

19 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

20 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )

van Warmerdam Liqianne ( NED19991130 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Abbekerk . Hoornse Ren en Toerclub

9 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

10 . AMSTELVEEN ( 2017.05.07 )

14 . BAARN ( 2017.09.10 )

14 . NIEUW-VENNEP ( 2017.06.25 )

16 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

20 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Verhoeff Ingrit ( NED20001218 )

2017 . Junior 1e jaars Vrouw . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

1 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

2 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

3 . GROOT-AMMERS ( 2017.06.10 )

3 . HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE ( 2017.09.09 )

4 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

4 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

4 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

4 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

5 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

8 . MONSTER ( 2017.07.16 )

10 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

10 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

11 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

13 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

14 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

15 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

17 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

19 . SITTARD ( 2017.09.03 )

Vermeer Sanne ( NED19990310 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Dodewaard . AR en TV de Adelaar

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

9 . UDEN ( 2017.05.14 )

10 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

13 . GELDROP ( 2017.06.03 )

13 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

14 . DRIEL ( 2017.07.02 )

14 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

14 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

17 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

18 . ZINGEM ( 2017.08.06 )

19 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Wannink Esmeralda ( NED19990806 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

7 . HÜRTH-STOTZHEIM ( 2017.08.25 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Wasmus Nienke ( NED19991023 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Den Hoorn . Westland Wil Vooruit

2 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

3 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

3 . OBDAM ( 2017.07.09 )

4 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

5 . BERG EN TERBLIJT ( 2017.08.20 )

5 . DORDRECHT.CRITERIUM ( 2017.04.29 )

5 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

5 . MOL-SLUIS ( 2017.03.19 )

5 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

5 . SCHAFFEN ( 2017.09.30 )

6 . MONSTER ( 2017.07.16 )

6 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

6 . SITTARD ( 2017.09.03 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

8 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

8 . ASSEN.JEUGDTOER PROLOOG ( 2017.07.31 )

10 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

14 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

15 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

15 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

16 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

16 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

17 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

18 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

19 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

20 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

Westerhuis Kirsten ( NED19991113 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Leersum . K.W.C. Kampen

2 . BÖRGER… ( 2017.04.02 )

6 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

8 . BAARN ( 2017.09.10 )

8 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

9 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

11 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

13 . EDE ( 2017.08.23 )

14 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

16 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

16 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

16 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Wiebes Lorena ( NED19990317 )

2017 . Junior 2e jaars Vrouw . Mijdrecht . WV Avanti

1 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

1 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

1 . HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT. ( 2017.04.06 )

1 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

1 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.08 )

1 . HEULE ( 2017.03.12 )

1 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

1 . KAMPEN ( 2017.08.26 )

1 . MONSTER ( 2017.07.16 )

1 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

1 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

1 . OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT ( 2017.04.23 )

1 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

1 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.WEG.JUNIOR-VROUWEN ( 2017.08.04 )

1 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.27 )

2 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

2 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

2 . MARIANNE VOS CLASSIC ( 2017.05.13 )

2 . OBDAM ( 2017.07.09 )

2 . OMLOOP DOOR HET LAND VAN KLEINE HEIN ( 2017.04.15 )

3 . GENT - WEVELGEM - WOMEN JUN NAT.CUP IEPER ( 2017.03.26 )

3 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT. ( 2017.04.05 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

3 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

3 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . SITTARD ( 2017.09.02 )

3 . SITTARD ( 2017.09.03 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

3 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.27 )

4 . OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT ( 2017.04.22 )

4 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

7 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

7 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

8 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

8 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

11 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

16 . OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.23 )