ERELIJSTEN JUNIOREN MAN  HAEST JASPER T/M RUSKA DEAN

Sanders Vincent ( NED20000425 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Liempde . WV Schijndel

14 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Scherpenzeel Jelle ( NED19991220 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Nieuwpoort . GRC Jan van Arckel

11 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

14 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . WAASMUNSTER ( 2017.08.23 )

17 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

Schoolenaar Dion ( NED20000623 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zwanenburg . UWTC de Volharding

8 . WAARSCHOOT ( 2017.05.21 )

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

13 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

14 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

16 . SINAAI-WAAS ( 2017.05.06 )

Schoormans Rav ( NED19990504 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Oosterhout . WV de Jonge Renner

11 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

11 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

18 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Schuller Mickey ( NED19990608 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Dordrecht . DRC de Mol

11 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

11 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Schulten Chiel ( NED19990622 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Raalte . Hanzerenners Zwolle

1 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

2 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

5 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

14 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

15 . GEEL ( 2017.09.23 )

16 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

16 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

Schuurman Sep ( NED20000125 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Sint-Oedenrode . WV Schijndel

4 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

6 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

14 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

15 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

16 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

20 . ERP ( 2017.06.11 )

Segers Bart ( NED20001120 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

13 . GELDROP ( 2017.04.30 )

15 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Sips Timo ( NED20000427 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Den Haag . RWV de Spartaan

7 . RIJSWIJK ( 2017.05.05 )

Sitters Bart ( NED19990412 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zegge . RSC de Zuidwesthoek

16 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.09 )

18 . DIEGEM ( 2017.09.09 )

18 . GEEL ( 2017.09.23 )

18 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

Smit Mark ( NED19990513 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Wervershoof . Ver. Cycling Club Monkey Town

14 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

Spapen Mauro ( NED20001018 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijen . TWC Pijnenburg

2 . OPWIJK ( 2017.02.26 )

4 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

4 . MERCHTEM-PEIZEGEM ( 2017.05.06 )

4 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

5 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

5 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

8 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

11 . TIELT ( 2017.08.20 )

13 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

13 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

14 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

15 . BALEGEM ( 2017.08.19 )

15 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . ESSEN ( 2017.03.26 )

17 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

17 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

Spelthaen Kai ( NED19990120 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Bocholtz . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

12 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Sprockel Maurice ( NED20000207 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

13 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Stam Maikel ( NED20000106 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Sprang-Capelle . TWC Pijnenburg

1 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

4 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

9 . ERP ( 2017.06.11 )

12 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

Steenhof Mitchel ( NED19990803 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Ureterp . WV WoonExpo Kapenga

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

10 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

11 . DE WILP ( 2017.07.01 )

12 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

14 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

17 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

20 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Steenhuis Pijke ( NED19990616 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Amsterdam . ZWC D.T.S.

13 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

17 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Steman Jip ( NED20000909 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zutphen . E.T.P. Zutphen

17 . ALMELO ( 2017.04.27 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Stijger Frank ( NED20000409 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

1 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

6 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

7 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

10 . DE LIER ( 2017.08.08 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

14 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

15 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

17 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

18 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Struijs Niek ( NED20000331 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rucphen . Willebrord Wil Vooruit

12 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

16 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

Stuij Thom ( NED19990601 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Hei en Boeicop . GRC Jan van Arckel

6 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

8 . BETEKOM ( 2017.07.15 )

8 . KRUISHOUTEM ( 2017.08.13 )

9 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

10 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

12 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

12 . ROTSELAAR ( 2017.04.29 )

13 . HEERS ( 2017.07.05 )

13 . MOLENSTEDE ( 2017.04.30 )

16 . ERP ( 2017.06.11 )

16 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

17 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

18 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

19 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Suijkerbuijk Raoul ( NED19990510 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Sittard-Geleen . WV de Jonge Renner

20 . MONTENAKEN ( 2017.09.10 )

Tellegen Arno ( NED20001226 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hattem . WV De IJsselstreek

11 . ALMELO ( 2017.04.27 )

ten Boske Kars ( NED20000823 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Wintelre . TWC Het Snelle Wiel

2 . GELDROP ( 2017.04.30 )

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

6 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

6 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

12 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

14 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

14 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

15 . VLIERMAAL ( 2017.08.20 )

16 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

18 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

Tilli Niall ( NED20000202 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Amsterdam . WTC de Amstel

5 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

7 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

8 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

9 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

9 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

10 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

11 . GELDROP ( 2017.04.30 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

17 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

18 . DE LIER ( 2017.08.08 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

20 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

20 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Timmers Lars ( NED19990629 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Kaatsheuvel . CT Vive le Vélo Diegem

1 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

1 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

1 . OETINGEN ( 2017.05.27 )

1 . ZOTTEGEM-STRIJPEN ( 2017.03.26 )

2 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

3 . BERG-KAMPENHOUT ( 2017.08.15 )

3 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

3 . SINT-MARTENS-BODEGEM ( 2017.05.25 )

3 . VOLLEZELE ( 2017.03.11 )

4 . AREND DER JUNIOREN- GROTE PRIJS B & R ( 2017.06.25 )

5 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

6 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

7 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.04.09 )

7 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

7 . OPWIJK ( 2017.02.26 )

8 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . KNESSELARE ( 2017.10.01 )

12 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

15 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST ( 2017.07.26 )

17 . GP RESTAURANT-FEESTZAAL DELICIA ( 2017.05.20 )

20 . GROTE PRIJS STERREBEEK ( 2017.07.30 )

Tolhoek Ezra ( NED19990827 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zierikzee . Willebrord Wil Vooruit

1 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

2 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

4 . JESSEREN ( 2017.04.23 )

5 . AREND DER JUNIOREN- GROTE PRIJS B & R ( 2017.06.25 )

11 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

13 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

18 . DESTELBERGEN ( 2017.07.08 )

20 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Vaarties Kevin ( NED20000107 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Barendrecht . PRC Delta

12 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

12 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

van Alphen Damian ( NED19991013 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Hoeven . VZW de scheldesputers  isorex cycling team

10 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

van Belle Bas ( NED20000520 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

1 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

1 . HEERS ( 2017.07.05 )

2 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

3 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

3 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

3 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

4 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

5 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

5 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

5 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

7 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

8 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

13 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

14 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

14 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

14 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

18 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

20 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

20 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

van Bruggen Armando ( NED19990612 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Purmerend . Uithoornse WTC

2 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

van Capel Menno ( NED19991203 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Noorden . WV Avanti

4 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

5 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . GOUDA ( 2017.08.27 )

9 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

10 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

10 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

11 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

17 . GERWEN ( 2017.04.17 )

18 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

18 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

van de Burgt Joran ( NED20000606 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Barneveld . W.V. Eemland

9 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

18 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

van de Weg Joël ( NED19990907 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Elburg . WV De IJsselstreek

14 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

20 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van de Wouw Ino ( NED20000710 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Kaatsheuvel . TWC Pijnenburg

10 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

17 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van den Aarssen Jurgen ( NED20000211 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Dreumel . TWC Het Snelle Wiel

8 . ESSEN ( 2017.03.26 )

9 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

9 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

16 . Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017.02e rit B ( 2017.04.08 )

18 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

van den Berg Carlo ( NED19990719 )

2017 . Junior 2e jaars Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

1 . DE LIER ( 2017.08.08 )

1 . SINT-MARTINUSPRIJS 01E RIT KONTICH ( 2017.07.08 )

2 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

2 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

2 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

2 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

3 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

7 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

7 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

7 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT A ( 2017.07.09 )

9 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

11 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

12 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

13 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

16 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

16 . Sint-Martinusprijs Kontich.04e rit ( 2017.07.10 )

van den Berg Marijn ( NED19990719 )

2017 . Junior 2e jaars Man . De Meern . Willebrord Wil Vooruit

1 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

2 . DE LIER ( 2017.08.08 )

2 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

2 . RECORD BANK E3 HARELBEKE ( 2017.04.23 )

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

3 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

5 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

6 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.03E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

6 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

6 . Tour du Pays de Vaud.Junioren.01e rit ( 2017.05.26 )

7 . Course de la Paix Juniors.04e rit ( 2017.05.07 )

7 . GENT - WEVELGEM - GP NOYELLE IEPER ( 2017.03.26 )

8 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

10 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

11 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

14 . Course de la Paix Juniors.01e rit ( 2017.05.04 )

15 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.Eindklassement ( 2017.07.15 )

15 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.02 )

16 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.01E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.04 )

16 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.02E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.05 )

16 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.03e rit ( 2017.07.15 )

17 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

17 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

18 . LA PHILIPPE GILBERT ( 2017.09.03 )

van den Berg Tom ( NED19991124 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Helmond . TWC de Kempen

3 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

13 . ERP ( 2017.06.11 )

14 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

15 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

15 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

16 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

16 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

20 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

van den Broek Frank ( NED20001228 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Voorhout . RTV de Bollenstreek

7 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

8 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

10 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . DE LIER ( 2017.08.08 )

18 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

van den Broek Jasper ( NED19990216 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

9 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

19 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

van der Linden Matthew ( NED20000111 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Barendrecht . PRC Delta

7 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

12 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

15 . GOUDA ( 2017.08.27 )

19 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

van der Pijl Ruben ( NED20000315 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Amstelveen . WTC de Amstel

3 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

7 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

7 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

12 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.26 )

14 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.26 )

15 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

16 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

18 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

19 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

19 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

van der Straaten Joris ( NED20000510 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Budel . TWC de Kempen

16 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

20 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

van der Touw Milan ( NED19990315 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Voorschoten . LRTV  Swift

7 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

10 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

11 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

18 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

19 . GELDROP ( 2017.04.30 )

van der Tuuk Danny ( NED19991105 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Assen . Young Cycling Team VZW

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . LIERDE ( 2017.07.22 )

1 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

1 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

2 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

2 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

2 . WESTROZEBEKE ( 2017.07.23 )

4 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

4 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

8 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.03E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

9 . GROTE PRIJS STERREBEEK ( 2017.07.30 )

10 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . ANNEN ( 2017.06.08 )

10 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

12 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

14 . GP Général Patton.Eindklassement ( 2017.07.09 )

15 . GP Général Patton.02e rit ( 2017.07.09 )

van Diemen Friso ( NED19990524 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Amstelveen . WTC de Amstel

2 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

2 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

4 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

5 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

11 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

14 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

17 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

van Dijke Tim ( NED20000315 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Colijnsplaat . ZRTC Theo Middelkamp

20 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

van Dinther Bas ( NED19990319 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rossum . TWC Tempo

2 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

5 . GERWEN ( 2017.04.17 )

15 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

18 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

19 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

van Drunen Raoul ( NED20000902 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Dordrecht . DRC de Mol

14 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

17 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

19 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Ekeren Niels ( NED20000309 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijswijk . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

2 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

4 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

4 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

5 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

6 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

7 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

8 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

13 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . GP RESTAURANT-FEESTZAAL DELICIA ( 2017.05.20 )

19 . ERP ( 2017.06.11 )

van Esch Jarno ( NED19990105 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Sint-Oedenrode . WV Schijndel

2 . GERWEN ( 2017.04.17 )

2 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

3 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

11 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

12 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

13 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

13 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

14 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

16 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

17 . RAPERTINGEN ( 2017.07.30 )

19 . LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS ( 2017.07.23 )

19 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

20 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

van Galen Teun ( NED20000405 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zaandam . Hoornse Ren en Toerclub

18 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

19 . GERWEN ( 2017.04.17 )

van Gestel Luuk ( NED20000328 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Moergestel . TWC Het Snelle Wiel

4 . Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017.03e rit ( 2017.04.09 )

5 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

5 . GROTE PRIJS STERREBEEK ( 2017.07.30 )

5 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

5 . Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017.01e rit ( 2017.04.07 )

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

7 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

7 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2017.02e rit B ( 2017.04.08 )

12 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

12 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

14 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

15 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

16 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

18 . ESSEN ( 2017.03.26 )

van Helvoirt Koen ( NED19990503 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Erp . WV de Jonge Renner

10 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

10 . GELDROP ( 2017.04.30 )

12 . ERP ( 2017.06.11 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

van Krimpen Jeroen ( NED19990302 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Utrecht . UWTC de Volharding

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

5 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

6 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

7 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

9 . ESSEN ( 2017.03.26 )

10 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.09 )

11 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

van Lint Tom ( NED20001023 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Maarssen . WV Het Stadion

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

van os mark ( NED20000118 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Amerongen . W.V. Eemland

10 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Rijsbergen Polle ( NED19990202 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Etten-Leur . Willebrord Wil Vooruit

10 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . ZELE ( 2017.06.25 )

20 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

van Rijsbergen Ties ( NED20000826 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Etten-Leur . Willebrord Wil Vooruit

3 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

9 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

12 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

14 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

15 . BERLAAR ( 2017.07.08 )

20 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

20 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

van Zandbeek Sjors ( NED20001027 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Heeswijk-Dinther . WV Schijndel

5 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

12 . GERWEN ( 2017.04.17 )

15 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

17 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Veen Karsten ( NED20000907 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Westerlee . Stormvogels Veendam

4 . DE WILP ( 2017.07.01 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

9 . ALMELO ( 2017.04.27 )

9 . DE WILP ( 2017.07.01 )

15 . VEENDAM ( 2017.05.21 )

18 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Veenhoven Rick ( NED20000612 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Oostzaan . ZWC D.T.S.

6 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

7 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

14 . DE LIER ( 2017.08.08 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . GELDROP ( 2017.04.30 )

19 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

Veenstra Fokke ( NED20000504 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Augustinusga . WV Otto Ebbens

18 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Vegter Daan ( NED19990703 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Apeldoorn . WV De IJsselstreek

19 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Veling Quinten ( NED19990519 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Monnickendam . ZWC D.T.S.

1 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

1 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

3 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

3 . GELDROP ( 2017.04.30 )

4 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

5 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

6 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

7 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.26 )

8 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

10 . ERP ( 2017.06.11 )

13 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

17 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

17 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

17 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

Verboom Minne ( NED19991018 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Krimpen aan de IJssel . UWTC de Volharding

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

1 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

2 . ESSEN ( 2017.03.26 )

4 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

4 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

4 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

4 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME ( 2017.03.19 )

4 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

4 . SINT-MARTINUSPRIJS 01E RIT KONTICH ( 2017.07.08 )

4 . Sint-Martinusprijs Kontich.04e rit ( 2017.07.10 )

6 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

6 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.09 )

7 . Grand Prix Bob Jungels.Junioren ( 2017.04.02 )

7 . KUURNE-BRUSSEL-KUURNE JUNIORS ( 2017.02.26 )

8 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

8 . WAMBEEK-TERNAT ( 2017.04.08 )

8 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

9 . Course de la Paix Juniors.01e rit ( 2017.05.04 )

9 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

11 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

11 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

11 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.WEG.JUNIOREN ( 2017.08.05 )

12 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

13 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN JUNIOREN ( 2017.08.02 )

14 . Course de la Paix Juniors.04e rit ( 2017.05.07 )

14 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

18 . DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE ( 2017.03.11 )

19 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT B ( 2017.07.09 )

Verheijen Geert ( NED19991214 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rijsbergen . Rudyco Cycling Team

3 . PUURS ( 2017.08.26 )

4 . JESSEREN ( 2017.04.23 )

4 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.03.05 )

8 . BOLLEBEEK-ASSE ( 2017.07.01 )

8 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

10 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

11 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

13 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

13 . LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS ( 2017.07.23 )

15 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

16 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.04.09 )

17 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ( 2017.09.10 )

18 . HAKENDOVER ( 2017.04.22 )

19 . OPWIJK ( 2017.07.19 )

Verhoeff Stefan ( NED19990308 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Groot-Ammers . RWC Ahoy

1 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

1 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

3 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

4 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

4 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

5 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

7 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

8 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

9 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

9 . JEMEPPE ( 2017.09.24 )

12 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

15 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

18 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

Verschueren Wessel ( NED20000208 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Ulicoten . WV de Jonge Renner

3 . MELSELE ( 2017.08.27 )

8 . GEETBETS ( 2017.08.23 )

9 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

12 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

15 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

16 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . BEVEREN-WAAS ( 2017.08.09 )

Vester Sebastian ( NED19990602 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Drachten . WV WoonExpo Kapenga

4 . URETERP ( 2017.04.17 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

9 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

14 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

15 . ALMELO ( 2017.04.27 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

19 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

20 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

Vijverberg Sven ( NED20000727 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

7 . DE LIER ( 2017.08.08 )

7 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

8 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

16 . GOUDA ( 2017.08.27 )

19 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Vink Mitchell ( NED20000613 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Veenendaal . WV de Valleirenners AXA

5 . MOPERTINGEN ( 2017.06.10 )

8 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

8 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DRIEL ( 2017.07.02 )

13 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

14 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

15 . ERP ( 2017.06.11 )

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

18 . GELDROP ( 2017.04.30 )

19 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

Visser Guillaume ( NED20000723 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Heerenveen . WV WoonExpo Kapenga

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

18 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

Vliek Mike ( NED20000714 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Vriezenveen . AWV de Zwaluwen

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

18 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

Vocking Simon ( NED19991214 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Amerongen . WV de Valleirenners AXA

17 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Vogels Dorian ( NED20000301 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Valkenburg en Geul . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

14 . KERKOM BIJ ST-TRUIDEN ( 2017.05.28 )

15 . GERWEN ( 2017.04.17 )

17 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Vollebregt Luuk ( NED20000613 )

2017 . Junior 1e jaars Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

14 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

16 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

Vreeswijk Luca ( NED19990520 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Someren . TWC de Kempen

8 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

18 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Warnier Koen ( NED19990615 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Amsterdam . WTC de Amstel

9 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

16 . GELDROP ( 2017.04.30 )

Warnier Timo ( NED19990406 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Eijsden . Sport en Moedig Genk

2 . ROTSELAAR ( 2017.04.29 )

5 . MAL-TONGEREN ( 2017.04.09 )

8 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

14 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

19 . MOPERTINGEN ( 2017.06.10 )

Westelinck Jesper ( NED20000126 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Putte . VA Cycling Team Zele VZW

2 . BERLARE ( 2017.05.01 )

8 . WESTKERKE ( 2017.04.17 )

10 . PUURS ( 2017.08.26 )

10 . WIJER ( 2017.08.06 )

14 . DILSEN ( 2017.04.02 )

15 . WILSELE ( 2017.05.25 )

17 . RAVELS ( 2017.06.28 )

19 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

20 . WIJER ( 2017.05.07 )

Weulink Meindert ( NED19990515 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Diepenveen . WV De IJsselstreek

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

5 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

6 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

9 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

12 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.03e rit ( 2017.07.15 )

12 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.Eindklassement ( 2017.07.15 )

15 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

18 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.03E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

18 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

18 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

20 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

Willemsen Mees ( NED20000626 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Elst Ut . UWTC de Volharding

11 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

12 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

12 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

13 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

14 . EDE ( 2017.08.23 )

16 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Withag Jeldert ( NED19990705 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Beltrum . RC Bocholt 77 e.v.

3 . WUPPERTAL ( 2017.08.27 )

4 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

5 . DINSLAKEN ( 2017.09.10 )

12 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

Wittenberg Wim ( NED19990720 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Herveld . JvR de Batauwers

1 . DRIEL ( 2017.07.02 )

1 . DINSLAKEN ( 2017.09.10 )

3 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

3 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

4 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

4 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

5 . ESSEN ( 2017.03.26 )

5 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT B ( 2017.07.09 )

6 . DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE ( 2017.03.11 )

7 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

8 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

13 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

13 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

15 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

15 . ESSEN ( 2017.03.26 )

15 . Grand Prix Bob Jungels.Junioren ( 2017.04.02 )

17 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

17 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

17 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

20 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

Wolters Jonathan ( NED20000327 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Waddinxveen . WV Avanti

13 . GOUDA ( 2017.08.27 )

15 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

17 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

18 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Wouters Kamiel ( NED19990527 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Reusel . TWC Het Snelle Wiel

6 . WIJER ( 2017.05.07 )

14 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

18 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

18 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Zeestraten Stef ( NED19990607 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Pijnacker . RWC Ahoy

1 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

2 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

2 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

3 . DE LIER ( 2017.08.08 )

6 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

6 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

6 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

13 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

14 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

15 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

16 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

20 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.02 )

Zijlaard Maikel ( NED19990601 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rotterdam . RWC Ahoy

1 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

1 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

1 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

1 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

1 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

1 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.02 )

1 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

1 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

2 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

2 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

2 . Course de la Paix Juniors.01e rit ( 2017.05.04 )

2 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

3 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

4 . STER VAN ZUID-LIMBURG.03E RIT ( 2017.04.17 )

5 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

5 . STER VAN ZUID-LIMBURG.02E RIT ( 2017.04.16 )

5 . STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKL. ( 2017.04.17 )

6 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME ( 2017.03.19 )

6 . RECORD BANK E3 HARELBEKE ( 2017.04.23 )

7 . Course de la Paix Juniors.02e rit A ( 2017.05.05 )

7 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

8 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

10 . Paris-Roubaix.Junioren ( 2017.04.09 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

13 . DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE ( 2017.03.11 )

15 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

16 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

16 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

19 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

19 . STER VAN ZUID-LIMBURG.01E RIT ( 2017.04.15 )