ERELIJSTEN JUNIOREN MAN  HAEST JASPER T/M RUSKA DEAN

Haest Jasper ( NED19990428 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Roosendaal . Willebrord Wil Vooruit

1 . PUURS ( 2017.08.26 )

2 . MERELBEKE - SCHELDERODE ( 2017.06.18 )

2 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

7 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

12 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.04.09 )

14 . PITTEM ( 2017.09.17 )

14 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

15 . DESTELBERGEN ( 2017.07.08 )

16 . BIERBEEK ( 2017.08.06 )

19 . BEVEREN-WAAS ( 2017.08.09 )

20 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Haest Jeroen ( NED20000821 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijsbergen . Willebrord Wil Vooruit

14 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

14 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

16 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

20 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

20 . VOSSEM ( 2017.08.26 )

Haest Kevin ( NED19990428 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rijsbergen . Willebrord Wil Vooruit

3 . TIELT ( 2017.07.23 )

9 . BUDINGEN ZOUTLEEUW ( 2017.03.18 )

9 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

9 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

12 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

16 . VOLLEZELE ( 2017.03.11 )

Hage Jelle ( NED19990606 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Alblasserdam . DRC de Mol

20 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Harmeling Sten ( NED19990425 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Nijverdal . WV De IJsselstreek

3 . ROND OM KOLN ( 2017.06.10 )

6 . DUREN ( 2017.07.16 )

7 . DINSLAKEN ( 2017.09.10 )

9 . GRAZEN ( 2017.06.24 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

16 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

20 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

Harms Roy ( NED19990219 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Paterswolde . W.V. Meteoor Assen-Roden

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hassert Sven ( NED20000108 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Bocholtz . WV de Jonge Renner

3 . HEERS ( 2017.07.05 )

4 . MARANSAST ( 2017.09.10 )

6 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . BUDINGEN ZOUTLEEUW ( 2017.03.18 )

8 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

9 . EVERBERG ( 2017.08.27 )

10 . GEETBETS ( 2017.08.23 )

10 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

11 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.04.09 )

12 . HERK-DE-STAD ( 2017.09.30 )

12 . VOSSEM ( 2017.08.26 )

12 . KOLN ( 2017.09.24 )

13 . GENK ( 2017.08.13 )

15 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

17 . NEERWINDEN-LANDEN ( 2017.09.02 )

20 . PLOEGSTEERT ( 2017.10.07 )

Heijer Hugo ( NED20000822 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Houten . WV Het Stadion

15 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Heijnen Philip ( NED20000525 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Oeffelt . UWTC de Volharding

1 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

8 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

Hendrickx Sander ( NED20000120 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Baarle-Nassau . Zannata Galloo CT Menen

6 . BRECHT ( 2017.07.16 )

Hendriks Leco ( NED20000428 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Maassluis . UWTC de Volharding

5 . SINAAI-WAAS ( 2017.05.06 )

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

Hendrikx Mees ( NED20000805 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Valkenswaard . Kids sport pr/Alpha motorhomes

5 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

5 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

7 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

12 . GRAZEN ( 2017.06.24 )

Herben Luuk ( NED20000910 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Gronsveld . VZW JONG WIELERTALENT VA

10 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

11 . MAL-TONGEREN ( 2017.04.09 )

12 . Ain Bugey Valromey Tour.04e rit ( 2017.07.14 )

17 . HINGENE ( 2017.03.19 )

17 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

Herregodts Stijn ( NED20001026 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Heerlen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

18 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Hesselink Jermo ( NED19990903 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Overdinkel . RTV Oldenzaalse WCL

6 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

15 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

20 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

Hillemans Pepijn ( NED20000201 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Middelburg . Rudyco Cycling Team vzw

9 . PUURS ( 2017.08.26 )

18 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

20 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Hochstenbach Cas ( NED20001202 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Maastricht . W.C.L. Bergklimmers

3 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

7 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Hoekjen Hugo ( NED20000703 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Delft . WV de Jonge Renner

8 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

9 . MERKSEM ( 2017.08.27 )

14 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

17 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

18 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

19 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

Hoeks Daan ( NED20000405 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Amstelveen . WTC de Amstel

3 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

4 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

5 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

6 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

7 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

7 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

8 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

11 . BAARN ( 2017.09.10 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.26 )

13 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

13 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

14 . WOERDEN ( 2017.05.14 )

15 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

19 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

20 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

20 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Hoekstra Ingmar ( NED20000921 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Winsum . NWV Groningen

17 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

Hollander Sjoerd ( NED20001018 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Garrelsweer . NWV Groningen

19 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Hoogeveen Niels ( NED20001003 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hoogeveen . WRV de Peddelaars

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hooiveld Mike ( NED19990306 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Andijk . WV Noord-Holland

3 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

Hoole Daan ( NED19990222 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zuidland . RWC Ahoy

1 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

1 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

2 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

2 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

2 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

2 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

2 . Paris-Roubaix.Junioren ( 2017.04.09 )

3 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

3 . DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE ( 2017.03.11 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

3 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

3 . STER VAN ZUID-LIMBURG.02E RIT ( 2017.04.16 )

3 . STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKL. ( 2017.04.17 )

4 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

4 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN JUNIOREN ( 2017.08.02 )

5 . Course de la Paix Juniors.01e rit ( 2017.05.04 )

5 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

6 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

7 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN JUNIOR ( 2017.09.19 )

8 . Course de la Paix Juniors.04e rit ( 2017.05.07 )

8 . KUURNE-BRUSSEL-KUURNE JUNIORS ( 2017.02.26 )

9 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

10 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

10 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

14 . Course de la Paix Juniors.02e rit A ( 2017.05.05 )

14 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . Course de la Paix Juniors.Eindklassement ( 2017.05.07 )

19 . STER VAN ZUID-LIMBURG.03E RIT ( 2017.04.17 )

19 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.WEG.MEN JUNIOR ( 2017.09.23 )

Hoppezak Vincent ( NED19990202 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Nieuwerkerk aan den IJssel . RWC Ahoy

1 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

3 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

4 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . SINT-DENIJS ( 2017.09.16 )

7 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

8 . JEMEPPE ( 2017.09.24 )

9 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

9 . STER VAN ZUID-LIMBURG.03E RIT ( 2017.04.17 )

11 . STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKL. ( 2017.04.17 )

11 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

13 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

19 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Hordijk Casper ( NED19990820 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rotterdam . RWC Ahoy

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

3 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

4 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

4 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

5 . DE LIER ( 2017.08.08 )

8 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

17 . ERP ( 2017.06.11 )

18 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Huijbregts Jesse ( NED19990909 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Roosendaal . young cycling team

4 . BRECHT ( 2017.07.16 )

5 . LEEST ( 2017.08.27 )

5 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

8 . ERPE ( 2017.09.02 )

10 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

11 . ZEMST ( 2017.07.15 )

13 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

13 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

14 . GERWEN ( 2017.04.17 )

14 . KALKEN - LAARNE ( 2017.08.26 )

15 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

17 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

19 . ESSEN ( 2017.03.26 )

19 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

20 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

20 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

Huntink Jentje ( NED19990215 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Drempt . R en TV de Zwaluwen

17 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

Immerzeel Ivar ( NED20001006 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Wilnis . WTC de Amstel

7 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

8 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

9 . DE LIER ( 2017.08.08 )

9 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

Jansen Cornee ( NED20000817 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Lelystad . K.W.C. Kampen

3 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

15 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

Jansen Jasper ( NED19990406 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Wageningen . WV Ede

12 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Jansen Nils ( NED20000622 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Middelaar . WV Schijndel

19 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Janssen Willem ( NED20001105 )

2017 . Junior 1e jaars Man . De Hoeve . WV WoonExpo Kapenga

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Jetten Niels ( NED19990521 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Heemskerk . BRC Kennemerland

6 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

6 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

10 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

16 . ZWANENBURG ( 2017.07.01 )

Kaak Riis ( NED19991003 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Nieuw-Vennep . UWTC de Volharding

8 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

9 . HINGENE ( 2017.03.19 )

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . ESSEN ( 2017.03.26 )

Kamp Hidde ( NED20000717 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hengelo . RTV Oldenzaalse WCL

2 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

3 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . ALMELO ( 2017.04.27 )

20 . GELDROP ( 2017.04.30 )

20 . WICHMOND ( 2017.05.20 )

Kamp Ryan ( NED20001212 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Raamsdonksveer . WV de Jonge Renner

2 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

4 . ERP ( 2017.06.11 )

4 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

6 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

9 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

9 . SINT-MARTINUSPRIJS 01E RIT KONTICH ( 2017.07.08 )

11 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

11 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

13 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

14 . Sint-Martinusprijs Kontich.04e rit ( 2017.07.10 )

15 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

15 . La Coupe du President de la Ville de Grudziadz.Junioren.01e rit A ( 2017.04.30 )

15 . La Coupe du President de la Ville de Grudziadz.Junioren.01e rit B ( 2017.04.30 )

16 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

17 . La Coupe du President de la Ville de Grudziadz.Junioren.02e Rit ( 2017.05.01 )

18 . La Coupe du President de la Ville de Grudziadz.Junioren.Eindklassement ( 2017.05.03 )

20 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

Kanen Kelvin ( NED20001213 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Bergeijk . TWC de Kempen

9 . GERWEN ( 2017.04.17 )

11 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

11 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

13 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

14 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

16 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

18 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

20 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Karstel Twan ( NED19991020 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rotterdam . RWC Ahoy

11 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

11 . GOUDA ( 2017.08.27 )

15 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

16 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

16 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

18 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

Kemper Mick ( NED19990716 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Volendam . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

3 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

4 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

6 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

9 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.02E RIT B ( 2017.07.29 )

9 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

10 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

11 . DE LIER ( 2017.08.08 )

12 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

12 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

14 . BERG-KAMPENHOUT ( 2017.08.15 )

19 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

Kerckhaert Jochem ( NED20001029 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Schoondijke . KSV Deerlijk VZW

7 . GULLEGEM ( 2017.04.29 )

8 . DRIESLINTER ( 2017.03.12 )

9 . DESSELGEM ( 2017.07.08 )

15 . VARSENARE ( 2017.04.22 )

Klop Martijn ( NED19990804 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Leeuwarden . LWV de Friesche Leeuw

9 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Klunder Mohs ( NED20000324 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Nijeveen . K.W.C. Kampen

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

11 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

11 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Konijn Alexander ( NED19991015 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Spanbroek . Ver. Cycling Club Monkey Town

7 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

7 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

8 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST ( 2017.07.26 )

9 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

10 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.03E RIT ( 2017.07.30 )

10 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.30 )

10 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.01e rit ( 2017.07.14 )

10 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

11 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.01E RIT ( 2017.07.28 )

15 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

18 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

18 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

Koster Adne ( NED20000824 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Roden . FYCA VZW

1 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

1 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

2 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

3 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

4 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

4 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

6 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

13 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

14 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Krijnsen Jobbe ( NED19991010 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Bolsward . UWTC de Volharding

1 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

3 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

3 . VEENDAM ( 2017.05.21 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

9 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

10 . TOUR DE LASALLE.01E RIT ( 2017.06.08 )

11 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

12 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.11 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

13 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

14 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.05E RIT ( 2017.06.11 )

15 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

16 . TOUR DE LASALLE.GROEP A.03E RIT ( 2017.06.10 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

18 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

19 . PITTEM ( 2017.09.17 )

19 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT A ( 2017.07.09 )

19 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

Krook Martijn ( NED19990623 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Purmerend . ZWC D.T.S.

2 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

4 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

9 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kroonen Max ( NED20000823 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Diepenveen . K.W.C. Kampen

1 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

1 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

1 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

2 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

2 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

2 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

3 . ESSEN ( 2017.03.26 )

3 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

3 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

6 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

6 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

6 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ( 2017.09.10 )

7 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

7 . GEEL ( 2017.09.23 )

7 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

9 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

14 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.02E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.05 )

14 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.01E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.04 )

15 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

15 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

18 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

19 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

20 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

Krul Wessel ( NED20000128 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Enkhuizen . Young Cycling Team vzw

1 . GERWEN ( 2017.04.17 )

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

5 . G.P. TOMBROEK ROLLEGEM ( 2017.04.08 )

5 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

6 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

8 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.02E RIT ( 2017.04.30 )

12 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

14 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

18 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

Kuijvenhoven Robin ( NED19990923 )

2017 . Junior 2e jaars Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

5 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

12 . GOUDA ( 2017.08.27 )

13 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

15 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

17 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

20 . DE LIER ( 2017.08.08 )

20 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

20 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

Kunkeler Kees ( NED19990831 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zuilichem . WRV de Peddelaars

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ALMELO ( 2017.04.27 )

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

17 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

18 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

19 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

Kwak Beer ( NED20000817 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Diepenveen . CRT Raalte

5 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

13 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

14 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

Lanting Sybren ( NED19990731 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Bakkeveen . WV WoonExpo Kapenga

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Leemreize Gijs ( NED19991023 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Ruurlo . TWV De Peddelaars

4 . KREFELD ( 2017.07.28 )

7 . GELDROP ( 2017.04.30 )

11 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

14 . ALMELO ( 2017.04.27 )

14 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

15 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

20 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

Lindelauf Melvin ( NED20001018 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Gulpen . DAVO Cycling Team - Tongeren

1 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

1 . KORTESSEM ( 2017.05.21 )

4 . DRIESLINTER ( 2017.03.12 )

4 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

5 . SINT-JORIS-WEERT ( 2017.04.15 )

8 . HINGENE ( 2017.03.19 )

9 . HERK-DE-STAD ( 2017.09.30 )

9 . MAL-TONGEREN ( 2017.08.28 )

12 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

12 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

15 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

17 . SCHULEN ( 2017.07.08 )

17 . VLIERMAAL ( 2017.08.20 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

19 . MEEUWEN ( 2017.07.29 )

20 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

Loman Mathijs ( NED19991216 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Heerlen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

11 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

14 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

Loohuis Lars ( NED20001004 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Harbrinkhoek . RTV Oldenzaalse WCL

5 . ALMELO ( 2017.04.27 )

5 . ROND OM KOLN ( 2017.06.10 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

12 . GELDROP ( 2017.04.30 )

12 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

12 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

18 . ROSMEER BILZEN ( 2017.05.07 )

Looman Sam ( NED20000323 )

2017 . Junior 1e jaars Man . . R en TV de Zwaluwen

5 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

6 . KREFELD ( 2017.07.28 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Maas Danny ( NED19990408 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Oudenbosch . Willebrord Wil Vooruit

2 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

2 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

4 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

5 . BRECHT ( 2017.07.16 )

5 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

5 . MERKSEM ( 2017.08.27 )

5 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

7 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

8 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

9 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

9 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

10 . LOCHRISTI ( 2017.09.09 )

10 . RAVELS ( 2017.06.28 )

12 . LIERDE ( 2017.07.22 )

12 . PUURS ( 2017.08.26 )

16 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

17 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

18 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

18 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

20 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

Maas Edo ( NED20000417 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rotterdam . RWC Ahoy

1 . DENDERWINDEKE - NINOVE ( 2017.08.05 )

1 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

1 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

1 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

1 . RECORD BANK E3 HARELBEKE ( 2017.04.23 )

1 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

2 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

2 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

2 . ERP ( 2017.06.11 )

2 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

2 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

3 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

5 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

5 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

5 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

5 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

6 . GOUDA ( 2017.08.27 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

8 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

8 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

8 . STER VAN ZUID-LIMBURG.01E RIT ( 2017.04.15 )

9 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

10 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

11 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

13 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST ( 2017.07.26 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Markus Bob ( NED20000330 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hoofddorp . UWTC de Volharding

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

7 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

10 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

13 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Marsman Tim ( NED20001004 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hattem . Young Cycling Team Belgie

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

4 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

5 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

8 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

8 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

15 . GROTE PRIJS STERREBEEK ( 2017.07.30 )

20 . PITTEM ( 2017.09.17 )

Mastebroek Lars ( NED19991210 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Barneveld . WV de Valleirenners AXA

8 . ERP ( 2017.06.11 )

11 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

12 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

13 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . DE LIER ( 2017.08.08 )

16 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

17 . ACHTERVELD ( 2017.08.13 )

19 . AALTEN ( 2017.05.21 )

20 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

Meerbeek Markus ( NED20000501 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

5 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

6 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

10 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DE LIER ( 2017.08.08 )

13 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

14 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

17 . SLIEDRECHT ( 2017.06.24 )

Meeter Tommie-Jens ( NED20000719 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Tiel . JvR de Batauwers

8 . GOUDA ( 2017.08.27 )

10 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

13 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

15 . MOPERTINGEN ( 2017.06.10 )

Michielsen Manuel ( NED20000607 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Eck en Wiel . WV de Jonge Renner

2 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

2 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

3 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

4 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

5 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

7 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

10 . GOUDA ( 2017.08.27 )

10 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

12 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

12 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

15 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

17 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

20 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT A ( 2017.07.09 )

Middelburg Freek ( NED19991115 )

2017 . Junior 2e jaars Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

1 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

4 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

4 . GOUDA ( 2017.08.27 )

4 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

4 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

5 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

6 . DE LIER ( 2017.08.08 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

9 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

10 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

13 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

17 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

Mol Wesley ( NED19990225 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Kapelle . Kon.Balen BC

2 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.02E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.05 )

2 . LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS ( 2017.07.23 )

2 . PLOEGSTEERT ( 2017.10.07 )

3 . AREND DER JUNIOREN- GROTE PRIJS B & R ( 2017.06.25 )

3 . RAPERTINGEN ( 2017.07.30 )

3 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

4 . HERSELT ( 2017.09.10 )

5 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

5 . LIERDE ( 2017.03.11 )

5 . TROFEE VAN VLAANDEREN RENINGELST ( 2017.07.26 )

8 . OTEGEM ( 2017.06.03 )

8 . VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO ( 2017.05.07 )

10 . Ain Bugey Valromey Tour.Eindklassement ( 2017.07.16 )

10 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

10 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

11 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

11 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . JEMEPPE ( 2017.09.24 )

13 . Ain Bugey Valromey Tour.01e rit ( 2017.07.11 )

13 . Tour du Pays de Vaud.Junioren.01e rit ( 2017.05.26 )

13 . Tour du Pays de Vaud.Junioren.03e rit ( 2017.05.28 )

14 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

14 . LA PHILIPPE GILBERT ( 2017.09.03 )

15 . Ain Bugey Valromey Tour.02e rit ( 2017.07.12 )

16 . Ain Bugey Valromey Tour.03e rit ( 2017.07.13 )

16 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.03E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

Molenaar Alex ( NED19990713 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Oud-Beijerland . UWTC de Volharding

1 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

1 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.21 )

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

4 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

4 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.04E RIT ( 2017.05.21 )

5 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

5 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

5 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

6 . ESSEN ( 2017.03.26 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

8 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

8 . GP Général Patton.Eindklassement ( 2017.07.09 )

9 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

11 . GP Général Patton.01e rit ( 2017.07.08 )

11 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

13 . GP Général Patton.02e rit ( 2017.07.09 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

16 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

Morsink Jesse ( NED20000715 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Enter . AWV de Zwaluwen

2 . ALMELO ( 2017.04.27 )

5 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

8 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

9 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

9 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

11 . ROND OM KOLN ( 2017.06.10 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

18 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

19 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

Naberman Tim ( NED19990511 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Genemuiden . WV Noord-Westhoek

3 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

3 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

4 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ( 2017.09.10 )

4 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

7 . ERP ( 2017.06.11 )

8 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.01E RIT.JUNIOREN ( 2017.08.04 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.01E RIT ( 2017.07.28 )

9 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.30 )

9 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

10 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

11 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

11 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

12 . ANNEN ( 2017.06.08 )

14 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

18 . AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN ( 2017.08.06 )

Nicolai Siebe ( NED20000720 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Ermelo . WV De IJsselstreek

7 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

Nijhuis Sven ( NED19990411 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Wilnis . Ver. Cycling Club Monkey Town

3 . JESSEREN ( 2017.07.02 )

6 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

10 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

16 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

Nijzingh Sven ( NED19990208 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zuilichem . WRV de Peddelaars

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

3 . ALMELO ( 2017.04.27 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

8 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

8 . ANNEN ( 2017.06.08 )

9 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

15 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

16 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

20 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

Oost Jesper ( NED20000202 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hoogeveen . K.W.C. Kampen

6 . ALMELO ( 2017.04.27 )

17 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

19 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Oostra Jeroen ( NED20000821 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Roden . NWV Groningen

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Oreel Lars ( NED19990810 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Goes . Wielerteam Waasland VZW

1 . BELLEM ( 2017.08.12 )

1 . BEVEREN-WAAS ( 2017.08.09 )

1 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

1 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

1 . KNESSELARE ( 2017.10.01 )

2 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

2 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

2 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

2 . WAASMUNSTER ( 2017.08.23 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

4 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

4 . GEEL ( 2017.09.23 )

7 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

8 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

9 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

10 . BIERBEEK ( 2017.08.06 )

12 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

14 . STER VAN ZUID-LIMBURG.02E RIT ( 2017.04.16 )

15 . PITTEM ( 2017.09.17 )

17 . BERG-KAMPENHOUT ( 2017.08.15 )

Paalman Floris ( NED19991125 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

19 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

Peeters Sven ( NED20000103 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hoeven . Willebrord Wil Vooruit

18 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

19 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

Penson Tim ( NED19990730 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Reusel . TWC Het Snelle Wiel

6 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

7 . MOPERTINGEN ( 2017.06.10 )

9 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.08.04 )

10 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

15 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

16 . DILSEN ( 2017.04.02 )

Peters Niels ( NED19990512 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Meers . W.C.L. Bergklimmers

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

14 . KESSEL ( 2017.04.09 )

15 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Peters Tom ( NED19990207 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Thorn . Wielerteam Waasland VZW

2 . DANILITH CLASSIC - NOKERE KOERSE ( 2017.03.11 )

11 . GP BONHEIDEN ( 2017.06.03 )

14 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.02 )

20 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Pieters Bram ( NED19990123 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Oosterhout Nb . WV de Jonge Renner

11 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

17 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

Pluimers Rick ( NED20001207 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Enter . AWV de Zwaluwen

1 . GELDROP ( 2017.04.30 )

1 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

1 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

1 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

3 . ERP ( 2017.06.11 )

3 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

3 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

4 . ALMELO ( 2017.04.27 )

4 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

6 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

7 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

7 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

7 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

8 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

8 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

9 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.02e rit ( 2017.07.15 )

10 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

10 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

11 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

11 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

11 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

11 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

11 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

12 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

15 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.04E RIT ( 2017.05.26 )

16 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

18 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

19 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

20 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

Prins Bram ( NED20000102 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hasselt . WV Noord-Westhoek

20 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

Räkers Martijn ( NED20000103 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Bavel . WV de Jonge Renner

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

4 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

8 . MELSELE ( 2017.08.27 )

18 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Rasch Tommy ( NED20000511 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zandvoort . Ver. Cycling Club Monkey Town

7 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

9 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

19 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

20 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Raven Mike ( NED19990105 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Loosdrecht . Ver. Cycling Club Monkey Town

3 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

8 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

15 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

18 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rayes Mohamed ( SYR20000101 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Utrecht . UWTC de Volharding

8 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . DE LIER ( 2017.08.08 )

Reijtenbagh Lennart ( NED20000819 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zuidland . RWC Ahoy

1 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

2 . GOUDA ( 2017.08.27 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

3 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

3 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

4 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

5 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

5 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

6 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

7 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

7 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

8 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

8 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

8 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

9 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

9 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

9 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

10 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

11 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

11 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

17 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

Reuvers Kevin ( NED19991222 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zevenbergen . Rudyco cycling team

1 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

3 . KNESSELARE ( 2017.10.01 )

3 . VOSSEM ( 2017.08.26 )

5 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

5 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . MOORTSELE ( 2017.09.02 )

7 . BOLLEBEEK-ASSE ( 2017.07.01 )

7 . HAKENDOVER ( 2017.04.22 )

8 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

12 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

12 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

12 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

12 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

13 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

13 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

13 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

13 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

14 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN ( 2017.08.27 )

15 . BEVEREN-WAAS ( 2017.08.09 )

18 . Sint-Martinusprijs Kontich.04e rit ( 2017.07.10 )

19 . DE LIER ( 2017.08.08 )

20 . KRUISHOUTEM ( 2017.08.13 )

20 . OETINGEN ( 2017.05.27 )

Rijsdijk Nathan ( NED20000607 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Vlaardingen . TWC Pijnenburg

2 . ERPE ( 2017.09.02 )

2 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

2 . ZEMST ( 2017.07.15 )

3 . OETINGEN ( 2017.05.27 )

3 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

3 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

4 . ESSEN ( 2017.03.26 )

4 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

5 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

6 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

6 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

7 . BELLEM ( 2017.08.12 )

7 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

8 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

9 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

9 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

10 . HERNE ( 2017.09.23 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

12 . OTTENBURG ( 2017.07.16 )

13 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

13 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

16 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

16 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

17 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

17 . KRUISHOUTEM ( 2017.08.13 )

19 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN ( 2017.08.27 )

19 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Roodenburg Roy ( NED20000204 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

12 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

18 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

Rotman Maarten ( NED20000714 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Wierden . AWV de Zwaluwen

13 . GERWEN ( 2017.04.17 )

18 . ALMELO ( 2017.04.27 )

18 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Rotman Niels ( NED19990307 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Wierden . AWV de Zwaluwen

14 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Ruijter Stijn ( NED20000125 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Uithoorn . Ver. Cycling Club Monkey Town

2 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

2 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

7 . BAARN ( 2017.09.10 )

7 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

7 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

8 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

8 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

10 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Ruska Dean ( NED19990404 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Volendam . Ver. Cycling Club Monkey Town

8 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

12 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )