ERELIJSTEN JUNIOREN MAN  AGTERBERG KYLE T/M GROOT NIEK

Agterberg Kyle ( NED19990219 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Maartensdijk . GWC de Adelaar

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . MAARTENSDIJK ( 2017.05.20 )

6 . ERP ( 2017.06.11 )

6 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

7 . JULIANADORP ( 2017.09.03 )

8 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

9 . GELDROP ( 2017.04.30 )

10 . ZEIST ( 2017.08.27 )

16 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

17 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Andriessen Bas ( NED19991129 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Eindhoven . TWC Tempo

17 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Appelman Stefan ( NED19991011 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Beverwijk . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

2 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

3 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

4 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

5 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

5 . ERP ( 2017.06.11 )

6 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

9 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

9 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

10 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

11 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

12 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

12 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

12 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

12 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

15 . TROFEO EMILOI PAGANESSI ( 2017.08.27 )

16 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.03E RIT ( 2017.07.30 )

16 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

17 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

18 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

18 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

18 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

19 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

19 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.02E RIT ( 2017.04.30 )

Arends Thomas ( NED19990828 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Harderwijk . WV De IJsselstreek

19 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Arensman Thymen ( NED19991204 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Deil . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

1 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

1 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.03e rit ( 2017.07.15 )

1 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.02E RIT ( 2017.04.30 )

1 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

2 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.Eindklassement ( 2017.07.15 )

2 . STER VAN ZUID-LIMBURG.02E RIT ( 2017.04.16 )

2 . STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKL. ( 2017.04.17 )

3 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.30 )

3 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.01e rit ( 2017.07.14 )

3 . ZEIST ( 2017.08.27 )

4 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.02E RIT A ( 2017.07.29 )

4 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

5 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.02e rit ( 2017.07.15 )

5 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

6 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.01E RIT ( 2017.07.28 )

7 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

8 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

11 . LA PHILIPPE GILBERT ( 2017.09.03 )

12 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN JUNIOR ( 2017.09.19 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

16 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

19 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

19 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

Artz Bart ( NED20000206 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Wintelre . TWC Het Snelle Wiel

6 . GELDROP ( 2017.04.30 )

7 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

18 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Attanasio Ernesto ( NED20001218 )

2017 . Junior 1e jaars Man . s-Gravendeel . UWTC de Volharding

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Baak Jord ( NED20000611 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Dronten . K.W.C. Kampen

1 . ASSEN.JEUGDTOER.OMLOOP ( 2017.08.04 )

2 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

2 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

5 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

6 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

6 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

6 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

8 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

10 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

10 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

11 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

12 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

13 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

17 . ESSEN ( 2017.03.26 )

18 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

19 . GEEL ( 2017.09.23 )

20 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Bakker Martijn ( NED20000630 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Norg . W.V. Meteoor Assen-Roden

7 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

14 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

Bakker Niels ( NED20001222 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijssen . AWV de Zwaluwen

4 . WARENDORF ( 2017.05.06 )

7 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

10 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

10 . ROND OM KOLN ( 2017.06.10 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

17 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Barendregt Thijs ( NED19990603 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Kruiningen . Wielerteam Waasland VZW

2 . MERKSEM ( 2017.08.27 )

2 . VARSENARE ( 2017.04.22 )

3 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

4 . SLEIDINGE ( 2017.05.25 )

5 . BALEGEM ( 2017.08.21 )

5 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

5 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

7 . LOCHRISTI ( 2017.09.09 )

8 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

8 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.03.05 )

8 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . WAASMUNSTER ( 2017.08.23 )

10 . HERSELT ( 2017.07.02 )

10 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

11 . BRECHT ( 2017.07.16 )

11 . HERSELT ( 2017.09.10 )

11 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

11 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

12 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

14 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

15 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

17 . BALEGEM ( 2017.08.19 )

17 . DESTELBERGEN ( 2017.07.08 )

17 . WAARSCHOOT ( 2017.04.17 )

18 . ZOTTEGEM-STRIJPEN ( 2017.03.26 )

Bartels Ben ( NED20001208 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Dalfsen . RTV Oldenzaalse WCL

5 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

7 . GOUDA ( 2017.08.27 )

7 . DUREN ( 2017.07.16 )

12 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

Beerepoot Stanley ( NED20000213 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Enkhuizen . VZW Jong Wielertalent

3 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Bierens Niels ( NED20001026 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Eersel . TWC Het Snelle Wiel

11 . GERWEN ( 2017.04.17 )

16 . ROSMEER BILZEN ( 2017.05.07 )

20 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

Bierkens Tim ( NED19991109 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Stampersgat . rudyco cycling team vzw

1 . DESTELBERGEN ( 2017.07.08 )

1 . MERELBEKE-MUNTE ( 2017.09.16 )

1 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

1 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

1 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

2 . RAVELS-EEL ( 2017.09.17 )

4 . RAMSEL HERSELT ( 2017.05.28 )

5 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

6 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

7 . ESSEN ( 2017.03.26 )

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . 5éme Tour des Portes du Pays d'Othe.Junioren.03e rit ( 2017.04.30 )

8 . ALKEN ( 2017.10.07 )

8 . Carpathian Couriers Race U-23.03e rit ( 2017.04.30 )

8 . KACHTEM IZEGEM ( 2017.03.19 )

8 . KNESSELARE ( 2017.10.01 )

8 . KORTEMARK-EDEWALLE ( 2017.08.24 )

8 . MERELBEKE - SCHELDERODE ( 2017.06.18 )

9 . LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS ( 2017.07.23 )

9 . LONDERZEEL ( 2017.09.30 )

9 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.03.05 )

9 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN ( 2017.08.27 )

10 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

10 . MERCHTEM-PEIZEGEM ( 2017.05.06 )

11 . DRIESLINTER ( 2017.03.12 )

14 . HAKENDOVER ( 2017.04.22 )

14 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

14 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

15 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.04.09 )

16 . ERPE ( 2017.09.02 )

16 . OETINGEN ( 2017.05.27 )

17 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

18 . BERG-KAMPENHOUT ( 2017.08.15 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Bloem Joren ( NED19991221 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Brummen . E.T.P. Zutphen

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

3 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

3 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

4 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

5 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

5 . OMLOOP DER 3 PROVINCIES - G.P. MORGAN BLUE ( 2017.05.25 )

6 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

7 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

8 . ALMELO ( 2017.04.27 )

9 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

11 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

12 . VALKENBURG ( 2017.08.20 )

13 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

14 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

16 . GRAND PRIX RÜEBLILAND.02E RIT ( 2017.09.02 )

17 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

18 . GRAND PRIX RÜEBLILAND.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.03 )

18 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.01e rit ( 2017.07.14 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

19 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.Eindklassement ( 2017.07.15 )

Blummel Robin ( NED19990610 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Sint-Michielsgestel . Willebrord Wil Vooruit

1 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

1 . WIJER ( 2017.08.06 )

2 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

2 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

2 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

2 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

3 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

3 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

3 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

3 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

3 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

3 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT B ( 2017.07.09 )

4 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

4 . VELM ( 2017.07.23 )

6 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

6 . Sint-Martinusprijs Kontich.04e rit ( 2017.07.10 )

8 . DE LIER ( 2017.08.08 )

10 . GEEL ( 2017.09.23 )

11 . SINT-MARTINUSPRIJS 01E RIT KONTICH ( 2017.07.08 )

12 . SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT A ( 2017.07.09 )

13 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

18 . Sint-Martinusprijs Kontich.Eindklassement ( 2017.07.10 )

19 . DRIEDAAGSE AXEL.02E RIT ( 2017.05.19 )

19 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

19 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

Boekestijn Daan ( NED19990510 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

13 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

15 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Bootsveld Jelle ( NED19991205 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Heino . Hanzerenners Zwolle

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

1 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

4 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

8 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

10 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

10 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

10 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

10 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

10 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

11 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

11 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

11 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

11 . GEEL ( 2017.09.23 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

13 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

14 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

14 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

Bosman Aron ( NED19990410 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Hazerswoude-Dorp . WV Avanti

4 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

5 . GOUDA ( 2017.08.27 )

5 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

8 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

9 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

11 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

16 . GERWEN ( 2017.04.17 )

17 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Bours Mats ( NED20000718 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Holsloot . WSV Emmen

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . ALMELO ( 2017.04.27 )

18 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

Brabander Nick ( NED20000331 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . GOUDA ( 2017.08.27 )

1 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

1 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

2 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

3 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

4 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

4 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

4 . DE LIER ( 2017.08.08 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

8 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

8 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

8 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

8 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

9 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

9 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

11 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

14 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

16 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

16 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

16 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

18 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

19 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

Breederveld Heijme ( NED20000719 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Purmer . Ver. Cycling Club Monkey Town

8 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

9 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

19 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Brinkman Herman ( NED19990520 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Rotterdam . RWC Ahoy

5 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

5 . ZELE ( 2017.06.25 )

6 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

10 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

10 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

10 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

11 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

12 . DE LIER ( 2017.08.08 )

12 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

14 . ERP ( 2017.06.11 )

18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

18 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

20 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

20 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Broex Menno ( NED20000131 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

13 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

13 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

15 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

20 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Broex Victor ( NED20000131 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

1 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

1 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

2 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

2 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

2 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

2 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

3 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

4 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

4 . GELDROP ( 2017.04.30 )

4 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

6 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

7 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

8 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

8 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

10 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

12 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

12 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

14 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

15 . OMLOOP VAN DE MAASVALLEI ( 2017.06.03 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.EINDKLASSEMENT ( 2017.05.26 )

16 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

17 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

18 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . TOUR DE HIMMELFART.03E RIT ( 2017.05.26 )

19 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

19 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

20 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

Broos Alain ( NED19990131 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Baarle-Nassau . ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN

1 . BERLAAR ( 2017.07.08 )

1 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

1 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

2 . BRECHT ( 2017.07.16 )

2 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.02E RIT ( 2017.04.30 )

3 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

6 . STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKL. ( 2017.04.17 )

7 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

7 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.03.05 )

8 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

8 . G.P. TOMBROEK ROLLEGEM ( 2017.04.08 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

8 . TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN ( 2017.08.27 )

8 . WIJER ( 2017.08.06 )

9 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

10 . STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. ( 2017.05.01 )

15 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

16 . LINTER - GROTE PRIJS EDDY SCHEPERS ( 2017.07.23 )

17 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . RECORD BANK E3 HARELBEKE ( 2017.04.23 )

Brusche Justin ( NED20000327 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zaandam . ZWC D.T.S.

14 . TOUR DE HIMMELFART.02E RIT ( 2017.05.25 )

15 . TOUR DE HIMMELFART.05E RIT ( 2017.05.26 )

19 . TOUR DE HIMMELFART.01E RIT ( 2017.05.25 )

2 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

5 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Buijs Leon ( NED19990917 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Aalsmeer . UWTC de Volharding

1 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

8 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

10 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

11 . BOOISCHOT ( 2017.09.02 )

11 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . ASSEN.JEUGDTOER.CRITERIUM ( 2017.08.05 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

19 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

Buitendijk Ruben ( NED20000426 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Lekkerkerk . VZW Jong Wielertalent

1 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

3 . GOUDA ( 2017.08.27 )

3 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

4 . GERWEN ( 2017.04.17 )

5 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

5 . GELDROP ( 2017.04.30 )

6 . BAARDEGEM ( 2017.08.30 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

6 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

7 . RETIE - SCHOONBROEK ( 2017.04.23 )

7 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

9 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

9 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

10 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

11 . OUTRIJVE ( 2017.03.11 )

14 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

16 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.02E RIT A ( 2017.07.29 )

16 . ASSEN.JEUGDTOER.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.05 )

17 . ACHT VAN BLADEL.01E RIT ( 2017.06.23 )

17 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.02E RIT B ( 2017.07.29 )

17 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.30 )

17 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

Burger Gijs ( NED19990611 )

2017 . Junior 2e jaars Man . t Zand . WV Noord-Holland

3 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Burgmans Rick ( NED20000312 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Westerhoven . TWC de Kempen

3 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

10 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

10 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

10 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

11 . ERP ( 2017.06.11 )

15 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

15 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

15 . KASTERLEE ( 2017.06.18 )

16 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

17 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

20 . GEEL ( 2017.09.23 )

Buwalda Iska ( NED19991203 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Biddinghuizen . WV De IJsselstreek

2 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

6 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

20 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

Celi Harm ( NED19990120 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Oosterhout . TWC Pijnenburg

5 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

8 . SINAAI-WAAS ( 2017.05.06 )

16 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

17 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

Celie Thijs ( NED20000425 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Harderwijk . W.V. Eemland

11 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

13 . ALMELO ( 2017.04.27 )

19 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Coolen Stan ( NED20001130 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Well . TWC Noord-Limburg

4 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

Coppelmans Wessel ( NED19991203 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Hapert . TWC Het Snelle Wiel

4 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

7 . GERWEN ( 2017.04.17 )

12 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

13 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

15 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

15 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

16 . BERLAAR ( 2017.07.08 )

16 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

19 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

19 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

Daemen Stijn ( NED19990725 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Landgraaf . DAVO Cycling Team - Tongeren

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

1 . GP RESTAURANT-FEESTZAAL DELICIA ( 2017.05.20 )

1 . KERNIEL - BORGLOON ( 2017.07.22 )

1 . MAL-TONGEREN ( 2017.08.28 )

1 . MECHELEN-BOVELINGEN ( 2017.06.11 )

1 . MONTENAKEN ( 2017.07.09 )

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . ROSMEER BILZEN ( 2017.05.07 )

2 . AREND DER JUNIOREN- GROTE PRIJS B & R ( 2017.06.25 )

2 . GP BONHEIDEN ( 2017.06.03 )

2 . HINGENE ( 2017.03.19 )

3 . MAL-TONGEREN ( 2017.04.09 )

3 . JEMEPPE ( 2017.09.24 )

4 . SCHULEN ( 2017.07.08 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

6 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

6 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

6 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

10 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

11 . PITTEM ( 2017.09.17 )

14 . KORTESSEM ( 2017.05.21 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

20 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ( 2017.09.10 )

de Blom Bastiaan ( NED20000615 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Zeewolde . W.V. Eemland

6 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

10 . ACHT VAN BLADEL.02E RIT ( 2017.06.24 )

11 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

15 . ASSEN.JEUGDTOUR.KLASSIEKER ( 2017.08.02 )

17 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

18 . ZEIST ( 2017.08.27 )

de Boer Adam ( NED20000723 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Apeldoorn . K.W.C. Kampen

7 . ALMELO ( 2017.04.27 )

12 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

20 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

de Bot Lars ( NED19991209 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Losser . RTV Oldenzaalse WCL

6 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

9 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

15 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

20 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

de Bruin Jayson ( NED20000721 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

14 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

14 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

de Groot Noah ( NED19990710 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Ottoland . GRC Jan van Arckel

3 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

5 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

5 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

12 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

13 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

13 . NAALDWIJK ( 2017.08.15 )

13 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

14 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

16 . HERSELT ( 2017.07.02 )

16 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

20 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

de Haan Sven ( NED19991113 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zuidlaren . NWV Groningen

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

16 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

20 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

de Jong Daan ( NED20000306 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Steenwijk . Mountainbike ver. Havelte

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Jong Frank ( NED20000817 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijen . zannata galloo ct menen

9 . KAATSHEUVEL ( 2017.07.02 )

18 . RAVELS ( 2017.06.28 )

de Jong Remco ( NED20000817 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Rijen . Zannata Galloo ct Menen

4 . MEEUWEN ( 2017.07.29 )

6 . MAZENZELE-OPWIJK ( 2017.03.05 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . RAVELS ( 2017.06.28 )

14 . WILSELE ( 2017.05.25 )

17 . BERLAAR ( 2017.07.08 )

de Jong Timo ( NED19990328 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Goes . Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC)

1 . BAZEL-KRUIBEKE ( 2017.07.29 )

1 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

1 . KLUISBERGEN - ZULZEKE ( 2017.04.30 )

1 . LIERDE ( 2017.03.11 )

1 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

2 . DENDERWINDEKE - NINOVE ( 2017.08.05 )

2 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

2 . WAMBEEK-TERNAT ( 2017.04.08 )

3 . BELSELE-WAAS ( 2017.06.10 )

3 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

5 . PITTEM ( 2017.09.17 )

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

6 . GEEL ( 2017.09.23 )

6 . ZEPPEREN-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

8 . LA ROUTE DES GERANTS ( 2017.08.27 )

9 . ROOSENDAALDRAAI VAN DE KAAI ( 2017.07.31 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

15 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

16 . SINT GILLIS WAAS ( 2017.09.30 )

de Kort Stijn ( NED20000122 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Schipluiden . Westland Wil Vooruit

19 . NIEUWPOORT ( 2017.08.26 )

de Lange Hidde Erben ( NED20001116 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hurdegaryp . WV Otto Ebbens

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

de Leng Mathijs ( NED19990824 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Boskoop . UWTC de Volharding

1 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

1 . BACHTE-MARIA-LEERNE ( 2017.04.09 )

1 . GEEL -STELEN ( 2017.07.30 )

1 . LIEZELE ( 2017.03.11 )

2 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

2 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

3 . ARNO WALLAARD MEMORIAL ( 2017.04.22 )

3 . GERAARDSBERGEN ( 2017.06.10 )

3 . GUIDO REYBROUCK CLASSIC MOERKERKE-DAMME ( 2017.03.19 )

3 . JOHAN MUSEEUW CLASSIC - G.P. STAD GISTEL ( 2017.08.05 )

4 . Menen-Kemmel-Menen ( 2017.07.11 )

4 . MENEN-KEMMEL-MENEN ( 2017.07.11 )

5 . OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE ( 2017.07.16 )

9 . STERAGAS VLAAMS-BRABANT CLASSIC ( 2017.09.10 )

10 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

11 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

12 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

14 . ESSEN ( 2017.03.26 )

14 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN ( 2017.08.20 )

14 . OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN.JUNIOREN ( 2017.08.20 )

16 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

de Nijs Maarten ( NED20000308 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Huijbergen . RSC de Zuidwesthoek

5 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

5 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

8 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

12 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

17 . KLUISBERGEN - ZULZEKE ( 2017.04.30 )

17 . MERE ( 2017.08.23 )

20 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

de Roeck Bouk ( NED19990620 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Heemskerk . Ver. Cycling Club Monkey Town

14 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

de Rooij Jesse ( NED19990105 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Hoorn . Ver. Cycling Club Monkey Town

1 . ERP ( 2017.06.11 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.WEG ( 2017.06.17 )

3 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

5 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

11 . RONDE VAN TWENTE ( 2017.07.08 )

11 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

12 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.02E RIT B ( 2017.07.29 )

13 . GP DIMITRI DEFRANCQ HOOGLEDE ( 2017.07.21 )

14 . NIEDERSACHSEN-RUNDFAHRT DER JUNIOREN.03E RIT ( 2017.07.30 )

15 . OMLOOP VAN NOORD-WEST-OVERIJSSEL ( 2017.04.01 )

19 . KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.09.09 )

20 . DRIEDAAGSE AXEL.01E RIT ( 2017.05.19 )

20 . DRIEDAAGSE VAN AXEL.03E RIT ( 2017.05.20 )

20 . FLEVO TOUR ( 2017.05.13 )

de Sain Gerben ( NED20000322 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Sleen . WSV Emmen

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Vries Jan Egbert ( NED20000530 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Broeksterwoude . WV WoonExpo Kapenga

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

9 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

15 . GELDROP ( 2017.04.30 )

18 . T ZAND ( 2017.05.07 )

19 . ALMELO ( 2017.04.27 )

de Vries Rick ( NED20001017 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Nijeholtpade . WRV de Peddelaars

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

14 . GOUDA ( 2017.08.27 )

20 . GERWEN ( 2017.04.17 )

20 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Deelstra Huub ( NED20000413 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Hoogeveen . WRV de Peddelaars

1 . ALMELO ( 2017.04.27 )

3 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

7 . ANNEN ( 2017.06.08 )

7 . ASSEN.JEUGDTOUR.TIJDRIT ( 2017.08.03 )

8 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

14 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

16 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

18 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

19 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

Dekkers Aaron ( NED20000211 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Wouw . Willebrord Wil Vooruit

4 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

13 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

Demaret Simon ( NED19990703 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Etten-Leur . Willebrord Wil Vooruit

18 . STEENBERGEN ( 2017.04.02 )

19 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

Demoet Jay ( NED20001202 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

20 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

den Duijn Mitchell ( NED20000825 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Alphen aan den Rijn . UWTC de Volharding

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

15 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

17 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

18 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

19 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

20 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Dijkstra Jesse ( NED20000623 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Stadskanaal . WSV Emmen

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

9 . Steinfurt. ( 2017.04.09 )

10 . ALMELO ( 2017.04.27 )

12 . ASSEN.JEUGDTOUR.CRITERIUM ( 2017.08.01 )

17 . ASSEN.JEUGDTOUR PROLOOG ( 2017.07.31 )

19 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Dillema Mark ( NED20001204 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Doezum . WV WoonExpo Kapenga

11 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

19 . BÖRGER. ( 2017.04.02 )

Dirven Roy ( NED20000331 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Bergeijk . TWC de Kempen

6 . GERWEN ( 2017.04.17 )

12 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

12 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

14 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

16 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

Dorenbos Yanne ( NED20000915 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Castricum . UWTC de Volharding

1 . SINAAI-WAAS ( 2017.05.06 )

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

11 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

12 . VELDHOVEN ( 2017.05.20 )

15 . HOBOKEN ( 2017.05.01 )

17 . JOHAN MUSEEUW CLASSIC - G.P. STAD GISTEL ( 2017.08.05 )

Dorussen Berko ( NED20000618 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Beuningen . JvR de Batauwers

10 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

Ehlert Marco ( NED20000530 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Kortenhoef . GWC de Adelaar

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . STAMPERSGAT ( 2017.05.21 )

19 . NIEUWENDIJK ( 2017.06.03 )

Fontijne Niels ( NED19990302 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Krimpen aan de IJssel . Young Cycling Team

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

3 . RIJKEVORSEL ( 2017.02.25 )

5 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.01e rit ( 2017.07.14 )

5 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.03e rit ( 2017.07.15 )

5 . Oberösterreich Juniorenrundfahrt.Eindklassement ( 2017.07.15 )

5 . WAMBEEK-TERNAT ( 2017.04.08 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

20 . GP Général Patton.02e rit ( 2017.07.09 )

Gademan Sam ( NED20000802 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Beek . R en TV de Zwaluwen

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . DOETICHEM ( 2017.08.13 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

6 . Kreuzau/Duren. ( 2017.04.23 )

7 . NIOORD DRENTSE DORPENOMLOOP ( 2017.05.27 )

8 . GELDROP ( 2017.04.30 )

12 . ACHT VAN BLADEL.04E RIT ( 2017.06.25 )

13 . ZUIDERZEERONDE ( 2017.04.08 )

15 . ACHT VAN BLADEL.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.25 )

16 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

17 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Gambon Rob ( NED19990923 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Apeldoorn . MBC Bar End

5 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Geelen Loek ( NED20000426 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Lonneker . RTV Oldenzaalse WCL

11 . STADTLOHN ( 2017.06.30 )

Geleijnse Yuran ( NED20000914 )

2017 . Junior 1e jaars Man . Amsterdam . ASC Olympia

13 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

18 . AMSTERDAM.ORANJERONDE ( 2017.04.27 )

Glotzbach Hessel ( NED19991221 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Almere . W.V. Eemland

15 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Goene Victor ( NED19991015 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Veenendaal . W.V. Eemland

11 . ACHT VAN BLADEL.03E RIT ( 2017.06.25 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . EIJSDEN  ( 2017.04.23 )

17 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Groot Nick ( NED19990725 )

2017 . Junior 2e jaars Man . Zaandijk . Ver. Cycling Club Monkey Town

14 . GELDROP ( 2017.04.30 )

16 . AMSTERDAM.ASC OLYMPIA ( 2017.06.18 )

19 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )