ERELIJSTEN ELITE MAN KALDENBACH T/M STROOSNIJDER

Kaldenbach Jeroen ( NED19930921 )

2017 . Elite Man . Hoorn . Hoornse Ren en Toerclub

7 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

10 . MARKELO ( 2017.08.18 )

13 . USQUERT ( 2017.09.17 )

14 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

18 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

19 . OBDAM ( 2017.07.09 )

19 . REUSEL ( 2017.08.14 )

Kamphof Jan-Willem ( NED19830518 )

2017 . Elite Man . Eindhoven . TML  Dommelstreek

20 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

Kelderman Martin ( NED19870215 )

2017 . Elite Man . Veenendaal . UWTC de Volharding

4 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

6 . OPLOO ( 2017.04.02 )

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

13 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

15 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

15 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

20 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

Keus Robbert ( NED19940624 )

2017 . Elite Man . Naaldwijk . Willebrord Wil Vooruit

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

5 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

5 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

8 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

9 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

12 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

13 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

14 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

17 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

18 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

19 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

20 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

Kleiman Wim ( NED19930319 )

2017 . Elite Man . Almelo . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

1 . MARKELO ( 2017.08.18 )

1 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

1 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

2 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

2 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

2 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

5 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

5 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

6 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

8 . ALMELO ( 2017.08.25 )

8 . BORNE ( 2017.08.24 )

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

11 . ENTER ( 2017.07.08 )

12 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

13 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

14 . HENGELO ( 2017.06.02 )

16 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

Kleinjan Arno ( NED19931209 )

2017 . Elite Man . Gouda . GRC Jan van Arckel

1 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

1 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

1 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

2 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

2 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

2 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

2 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

3 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

3 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

4 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

4 . MEMORIAL DANNY JONCKHEERE OUDENBURG ( 2017.08.30 )

4 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

5 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

5 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

6 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

8 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

13 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

13 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

14 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

Klomp Aldo ( NED19760131 )

2017 . Elite Man . s-Gravendeel . TWC Het Snelle Wiel

3 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

14 . BLADEL ( 2017.06.25 )

Knol Johan ( NED19900919 )

2017 . Elite Man . Bakkeveen . WV de Kannibaal

1 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

1 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

2 . BEDUM ( 2017.06.20 )

2 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

4 . DE WILP ( 2017.07.01 )

4 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

5 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

6 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

6 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

6 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

7 . BEILEN ( 2017.04.27 )

10 . DE WILP ( 2017.07.01 )

10 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

11 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

11 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

11 . WINSUM ( 2017.08.23 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

20 . URETERP ( 2017.04.17 )

Knol Martijn ( NED19871120 )

2017 . Elite Man . Zwolle . WV de Kannibaal

4 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

6 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

8 . MARKELO ( 2017.08.18 )

10 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

13 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

15 . ERMELO ( 2017.07.05 )

17 . ENTER ( 2017.07.08 )

17 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

Koeman Bjorn ( NED19871009 )

2017 . Elite Man . Utrecht . DRC de Mol

3 . BOOISCHOT PIJPELHEIDE ( 2017.03.19 )

3 . GEEL ( 2017.09.09 )

4 . KLEIN-SINAAI ( 2017.09.10 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . KIELDRECHT ( 2017.10.07 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

6 . WETTEREN TEN EDE ( 2017.09.23 )

12 . RETIE ( 2017.04.17 )

13 . NIEL ( 2017.05.07 )

15 . ONZE LIEVE VROUW WAVER ( 2017.08.20 )

16 . MEERLE ( 2017.09.17 )

Kooijman Jaap ( NED19930424 )

2017 . Elite Man . Sittard . WV de Jonge Renner

1 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

2 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

3 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

3 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

3 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

4 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

5 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

5 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

6 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

6 . OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK ( 2017.08.22 )

10 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

11 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

13 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

14 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

16 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

17 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

18 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

20 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

Kooiman Erik Jan ( NED19860628 )

2017 . Elite Man . Lekkerkerk . GRTC Excelsior

4 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

Kools Jos ( NED19770912 )

2017 . Elite Man . Putte . KTC-CyclingTeam

4 . SCHOONAARDE ( 2017.08.20 )

11 . DENDERHOUTEM ( 2017.09.04 )

14 . BASSEVELDE ( 2017.06.20 )

15 . OORDEGEM ( 2017.08.26 )

17 . BAVEGEM ( 2017.06.18 )

17 . HOUTHALEN-HELCHTEREN ( 2017.06.03 )

17 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.06.12 )

17 . WOUBRECHTEGEM ( 2017.08.28 )

18 . BERLARE ( 2017.06.05 )

18 . BERLARE ( 2017.09.09 )

18 . WACHTEBEKE ( 2017.07.11 )

19 . SINT GILLIS WAAS ( 2017.09.07 )

Koop Jos ( NED19880816 )

2017 . Elite Man . Delft . Westland Wil Vooruit

1 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

1 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

1 . MONSTER ( 2017.07.16 )

1 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

1 . NISPEN ( 2017.07.09 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

3 . HEERLE ( 2017.07.10 )

3 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

4 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

4 . TOUR DE BANYUWANGI IJEN.02E RIT ( 2017.09.28 )

5 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

5 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

5 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

5 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

6 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

7 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

7 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

9 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

9 . TOUR DE BANYUWANGI IJEN.04E RIT ( 2017.09.30 )

10 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

10 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

11 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

11 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

14 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

15 . DE LIER ( 2017.08.08 )

16 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

16 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

16 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

17 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

18 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Koorn Jeroen ( NED19880816 )

2017 . Elite Man . Hoogkarspel . West Frisia

8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

16 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

Kootstra Philip ( NED19930621 )

2017 . Elite Man . Almelo . Twente-Salland Cycling Team

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

17 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

18 . HENGELO ( 2017.06.02 )

20 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

Korsman Fabrizio ( NED19940511 )

2017 . Elite Man . Hoogvliet . RTC de Hoekse Renners

12 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

Kos Christian ( NED19900602 )

2017 . Elite Man . Velp . W.V. Eemland

7 . FORTS/LAURITZ ( 2017.06.03 )

Kos Patrick ( NED19860921 )

2017 . Elite Man . Bergen Nh . WV Noord-Holland

1 . FORTS/LAURITZ ( 2017.06.03 )

3 . CHEMNITZ ( 2017.09.01 )

7 . BOCHUM ( 2017.07.30 )

Kramer Erik ( NED19940213 )

2017 . Elite Man . Breda . DRC de Mol

5 . GEEL ( 2017.09.09 )

7 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

12 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

14 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

14 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

16 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

16 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

18 . MADE ( 2017.04.23 )

18 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

Kramer Sven ( NED19860423 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . NWV Groningen

9 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Kremer Aron ( NED19890504 )

2017 . Elite Man . Pernis . RTC de Hoekse Renners

6 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

18 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

20 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Kruijer Ronald ( NED19890625 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . WV de Kannibaal

13 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

15 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

19 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

20 . DE WILP ( 2017.07.01 )

Kweldam Nick ( NED19880821 )

2017 . Elite Man . Aalten . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . AALTEN ( 2017.05.21 )

8 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

12 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

13 . HENGELO ( 2017.06.02 )

20 . DIDAM ( 2017.06.14 )

Langereis Daniël ( NED19920305 )

2017 . Elite Man . Delft . WTOS Delft

4 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

12 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

13 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

16 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

17 . DE LIER ( 2017.08.08 )

17 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

17 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

17 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

18 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

19 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

Lathouwers Frank ( NED19910828 )

2017 . Elite Man . Sint-Oedenrode . WV Schijndel

Leppers Sander ( NED19891220 )

2017 . Elite Man . Veenendaal . UWTC de Volharding

18 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Lindeman Adrie ( NED19851021 )

2017 . Elite Man . Assen . NWV Groningen

2 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

4 . BEDUM ( 2017.06.20 )

4 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

6 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

13 . MUNSTER ( 2017.10.03 )

14 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

14 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

15 . USQUERT ( 2017.09.17 )

18 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . BETEKOM ( 2017.03.12 )

Linnartz Bram ( NED19930421 )

2017 . Elite Man . Stein . W.C.L. Bergklimmers

Lof Jan ( NED19890502 )

2017 . Elite Man . Broek in Waterland . WTC de Amstel

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

12 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

15 . T ZAND ( 2017.05.07 )

20 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Loohuis Luuk ( NED19941130 )

2017 . Elite Man . Haaksbergen . Stormvogels Veendam

16 . BORNE ( 2017.08.24 )

16 . MARKELO ( 2017.08.18 )

17 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

18 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Luisman Jordy ( NED19850907 )

2017 . Elite Man . Lemelerveld . ATB Team Lemelerveld

6 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

10 . ERMELO ( 2017.07.05 )

Meewisse John ( NED19940701 )

2017 . Elite Man . Erica . NWV Groningen

2 . URETERP ( 2017.04.17 )

7 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

14 . HAREN ( 2017.05.27 )

16 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

17 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

Megens Brian ( NED19900126 )

2017 . Elite Man . Maastricht . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

9 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

11 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

13 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

18 . OSPEL ( 2017.08.05 )

Mensink Rick ( NED19940814 )

2017 . Elite Man . Zwolle . NWV Groningen

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Merx Peter ( NED19880808 )

2017 . Elite Man . Warfhuizen . NWV Groningen

1 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

1 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

1 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

1 . WINSUM ( 2017.08.23 )

1 . MUNSTER ( 2017.10.03 )

5 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

6 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

6 . USQUERT ( 2017.09.17 )

6 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

7 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

8 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

10 . AALTEN ( 2017.05.21 )

10 . BEDUM ( 2017.06.20 )

11 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

11 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

11 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

12 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

13 . DE WILP ( 2017.07.01 )

13 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

13 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

16 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

17 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

18 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

18 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

19 . BEILEN ( 2017.04.27 )

19 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . RETIE ( 2017.09.13 )

Mol Bart ( NED19870908 )

2017 . Elite Man . Wognum . West Frisia

10 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

10 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

Mol Henri ( NED19900612 )

2017 . Elite Man . Hulshorst . WV De IJsselstreek

Mol Robbert-Jan ( NED19880723 )

2017 . Elite Man . Nibbixwoud . West Frisia

1 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

3 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

4 . TOUR DU FASO.05E RIT ( 2017.10.31 )

4 . TOUR DU FASO.08E RIT ( 2017.11.03 )

5 . TOUR DU FASO.01E RIT ( 2017.10.27 )

6 . OBDAM ( 2017.07.09 )

9 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

9 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

15 . TOUR DU FASO.10E RIT ( 2017.11.05 )

20 . TOUR DU FASO.09E RIT ( 2017.11.04 )

Mol Wouter ( NED19820417 )

2017 . Elite Man . Alkmaar . West Frisia

Molenschot Emiel ( NED19930331 )

2017 . Elite Man . Zundert . WV Breda

20 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

20 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

Mooij Eric ( NED19880930 )

2017 . Elite Man . Hoogwoud . West Frisia

1 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

6 . MEERTOUR.02E RIT ( 2017.05.26 )

9 . MEERTOUR.EINDKLASSEMENT CAT.A ( 2017.05.28 )

9 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

11 . MEERTOUR.01E RIT ( 2017.05.25 )

15 . DEN HELDER ( 2017.04.17 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . MEERTOUR.04E RIT CAT.A ( 2017.05.28 )

20 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Moorlag Henk Jaap ( NED19900508 )

2017 . Elite Man . Onstwedde . Stormvogels Veendam

5 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

8 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . URETERP ( 2017.04.17 )

16 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

Mos Gerben ( NED19911129 )

2017 . Elite Man . Havelte . WV De IJsselstreek

6 . HAREN ( 2017.05.27 )

8 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

19 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

Mulderij Gert ( NED19730622 )

2017 . Elite Man . Elim . WRV de Peddelaars

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

20 . ANNEN ( 2017.06.08 )

Neijmeijer Allard ( NED19890615 )

2017 . Elite Man . Groningen . Stormvogels Veendam

3 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

6 . BEDUM ( 2017.06.20 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

7 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

7 . HAMBURG ( 2017.09.03 )

9 . BRGER ( 2017.04.02 )

10 . DE WILP ( 2017.07.01 )

10 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

11 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

15 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

18 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

20 . DE WILP ( 2017.07.01 )

Newbery Dylan ( AUS19940310 )

2017 . Elite Man . Renkum . W.V. Eemland

3 . ENTER ( 2017.07.08 )

4 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

5 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

8 . AALTEN ( 2017.05.21 )

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

12 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

15 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

18 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

20 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

Nijssen Kenny ( NED19900906 )

2017 . Elite Man . Haarlem . UWTC de Volharding

4 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

4 . VUELTA A GUATEMALA.03E RIT B ( 2017.10.25 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

14 . VUELTA A GUATEMALA.04E RIT ( 2017.10.26 )

17 . VUELTA A GUATEMALA.01E RIT ( 2017.10.23 )

19 . VUELTA A GUATEMALA.05E RIT ( 2017.10.27 )

Nikkels Melle ( NED19890621 )

2017 . Elite Man . Bennekom . UWTC de Volharding

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Nobel Rick ( NED19940926 )

2017 . Elite Man . Foudgum . WRV de Peddelaars

8 . TOUR DU FASO.07E RIT ( 2017.11.02 )

10 . TOUR DU FASO.10E RIT ( 2017.11.05 )

12 . USQUERT ( 2017.09.17 )

18 . TOUR DU FASO.04E RIT ( 2017.10.30 )

18 . TOUR DU FASO.08E RIT ( 2017.11.03 )

18 . TOUR DU FASO.09E RIT ( 2017.11.04 )

19 . TOUR DU FASO.06E RIT ( 2017.11.01 )

Nuijten Jelmer ( NED19900916 )

2017 . Elite Man . Soest . West Frisia

7 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

8 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

9 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

13 . ENTER ( 2017.07.08 )

15 . HANK ( 2017.09.10 )

19 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

20 . UDEN ( 2017.05.14 )

Nuis Kjeld ( NED19891110 )

2017 . Elite Man . Emmen . NWV Groningen

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

Olieman Mark ( NED19880504 )

2017 . Elite Man . Leende . UWTC de Volharding

6 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

11 . BLADEL ( 2017.06.25 )

17 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Oppewal Taeke ( NED19690718 )

2017 . Elite Man . Sneek . WV Cycling Sneek

9 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

14 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Ottenbros Joury ( NED19941223 )

2017 . Elite Man . Heerhugowaard . West Frisia

7 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

7 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.09.27 )

8 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

9 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

10 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

10 . ZELE ( 2017.04.08 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

13 . OBDAM ( 2017.07.09 )

14 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

15 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

16 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

19 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

19 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

20 . T ZAND ( 2017.05.07 )

Oussoren Olaf ( NED19921013 )

2017 . Elite Man . Amerongen . UWTC de Volharding

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

16 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

17 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

Overtoom Valentijn ( NED19940616 )

2017 . Elite Man . Dongen . WV Breda

Paasschens Mathijs

2017 . Elite Man

1 . EIZER-OVERIJSE ( 2017.09.10 )

1 . GALMAARDEN ( 2017.04.30 )

1 . HAKENDOVER ( 2017.04.18 )

1 . KEERBERGEN ( 2017.07.11 )

1 . LINDEN-LUBBEEK ( 2017.08.02 )

1 . MERE ( 2017.08.21 )

1 . PUTTE ( 2017.08.30 )

2 . SINT-PAUWELS ( 2017.09.13 )

3 . HULDENBERG ( 2017.08.13 )

3 . RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.01E RIT ( 2017.07.26 )

5 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

6 . HOELEDEN ( 2017.08.17 )

6 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

7 . RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.02E RIT ( 2017.07.27 )

9 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

11 . TIELT-WINGE ( 2017.08.15 )

12 . ANTWERPSE HAVENPIJL ( 2017.08.06 )

12 . ANTWERPSE PIJL ( 2017.08.06 )

13 . HAALTERT ( 2017.09.17 )

13 . RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.05E RIT ( 2017.07.30 )

16 . DILSEN-STOKKEM ( 2017.04.09 )

16 . KORTENAKEN ( 2017.05.04 )

19 . BRUSSEL-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

19 . G.P. LUCIEN VAN IMPE ERPE-MERE ( 2017.08.24 )

19 . STADEN-STADEN ( 2017.02.26 )

Peters Bas ( NED19760514 )

2017 . Elite Man . Heythuysen . Vv GIANT dt Benelux

13 . OSPEL ( 2017.08.05 )

18 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

Piersma Wessel ( NED19920501 )

2017 . Elite Man . Groningen . Stormvogels Veendam

1 . BEILEN ( 2017.04.27 )

1 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

2 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

3 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

3 . URETERP ( 2017.04.17 )

6 . DE WILP ( 2017.07.01 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

14 . DE WILP ( 2017.07.01 )

16 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

Pieters Roy ( NED19890612 )

2017 . Elite Man . Zwanenburg . Illi bikes cyclingteam

1 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

2 . DE LIER ( 2017.08.08 )

2 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

3 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

3 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

3 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

3 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

4 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

5 . OBDAM ( 2017.07.09 )

7 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

8 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

10 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

14 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

15 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Plender Jasper ( NED19920511 )

2017 . Elite Man . Almelo . Twente-Salland Cycling Team

5 . URETERP ( 2017.04.17 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

15 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

18 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

19 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

Polak Thomas ( NED19900826 )

2017 . Elite Man . Prinsenbeek . ZRTC Theo Middelkamp

Post Willem-Jan ( NED19820826 )

2017 . Elite Man . Haastrecht . GRTC Excelsior

17 . NUENEN ( 2017.08.20 )

Pot Sebastiaan ( NED19930812 )

2017 . Elite Man . Badhoevedorp . West Frisia

Raas Eloy ( NED19931029 )

2017 . Elite Man . Hendrikskinderen . ZRTC Theo Middelkamp

1 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

3 . NISPEN ( 2017.07.09 )

3 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

4 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

5 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

6 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

6 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

7 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

7 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

11 . HEERLE ( 2017.07.10 )

11 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

12 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

12 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

12 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

13 . EEKLO ( 2017.06.15 )

14 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

15 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

16 . NIEUWKERKEN WAAS ( 2017.04.17 )

17 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

18 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

18 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

19 . G.P. JUUL MARINUS ZANDHOVEN PULDERBOS ( 2017.04.22 )

19 . HAASDONK ( 2017.08.19 )

19 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

20 . MADE ( 2017.04.23 )

Ratering Timon ( NED19930312 )

2017 . Elite Man . Megchelen . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rep Sjoerd ( NED19820616 )

2017 . Elite Man . Groningen . Cycle Sport Groningen

Rijpma Coen ( NED19911006 )

2017 . Elite Man . Wolvega . NWV Groningen

6 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

11 . BEILEN ( 2017.04.27 )

15 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

20 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rinsma Erwin ( NED19860311 )

2017 . Elite Man . Stadskanaal . Stormvogels Veendam

Rodenburg Tim ( NED19940914 )

2017 . Elite Man . Berkel en Rodenrijs . RWC Ahoy

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

9 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

19 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

Romana Michael-Angelo ( NED19921226 )

2017 . Elite Man . Tilburg . TWC Tempo

9 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . GERWEN ( 2017.04.17 )

16 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

19 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

Romeijn Aron ( NED19910809 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . GRC Jan van Arckel

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rotmensen Davey ( NED19831105 )

2017 . Elite Man . Leiderdorp . LRTV  Swift

13 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

17 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

19 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

Ruchtie Wouter ( NED19930820 )

2017 . Elite Man . Utrecht . W.V. Eemland

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

15 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Schaap Robbert ( NED19920427 )

2017 . Elite Man . Voorburg . HSK Trias

5 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

6 . ALPHEN AAN DEN RIJN ( 2017.09.17 )

7 . LISSE.OMLOOP VAN DE BOLLENSTREEK ( 2017.09.10 )

9 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

16 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Scheerens Pieter ( NED19820731 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . WV Noord-Holland

4 . BOOM.DERNY'S ( 2017.06.16 )

10 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

18 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

Scherff Jan Arie ( NED19870114 )

2017 . Elite Man . Waardhuizen . GRC Jan van Arckel

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

15 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

18 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

Schipper Bart ( NED19930912 )

2017 . Elite Man . Wierden . Twente-Salland Cycling Team

13 . MARKELO ( 2017.08.18 )

16 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

17 . ERMELO ( 2017.07.05 )

Scholten Tim ( NED19930607 )

2017 . Elite Man . Denekamp . UWTC de Volharding

14 . Five rings of Moscow.Eindklassement ( 2017.05.09 )

15 . Five rings of Moscow.03e rit ( 2017.05.08 )

Schouten Daan ( NED19941226 )

2017 . Elite Man . Almelo . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

20 . MARKELO ( 2017.08.18 )

Schouten Jasper ( NED19931120 )

2017 . Elite Man . Dronten . WV De IJsselstreek

1 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

1 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

2 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

2 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

3 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

3 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

6 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

6 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

7 . 88 STE GROTE PRIJS GELUWE ( 2017.06.20 )

7 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

8 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

9 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

12 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

14 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

14 . OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK ( 2017.08.22 )

15 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

16 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

17 . HEIST OP DEN BERG ( 2017.04.14 )

18 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

18 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

20 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

20 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

Schreurs Mark ( NED19891219 )

2017 . Elite Man . Aalten . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

3 . HENGELO ( 2017.06.02 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . AALTEN ( 2017.05.21 )

Smilda Bert ( NED19870114 )

2017 . Elite Man . Groningen . WV de Kannibaal

3 . ANNEN ( 2017.06.08 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Smit Dennis ( NED19810218 )

2017 . Elite Man . Zwanenburg . HSK Trias

Smit Rick ( NED19880506 )

2017 . Elite Man . t Harde . NWV Groningen

1 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

3 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

4 . ENTER ( 2017.07.08 )

4 . ERMELO ( 2017.07.05 )

5 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

5 . HENGELO ( 2017.06.02 )

5 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

6 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

7 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

10 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

10 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

11 . UDEN ( 2017.05.14 )

12 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

14 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

17 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

19 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Smits Florian ( NED19811016 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . West Frisia

2 . Tour du S駭馮al.02e rit ( 2017.04.23 )

3 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

4 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

6 . OSPEL ( 2017.08.05 )

7 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

7 . Tour du S駭馮al.03e rit ( 2017.04.24 )

7 . Tour du S駭馮al.Eindklassement ( 2017.04.29 )

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . KLEVE ( 2017.08.20 )

9 . BORNE ( 2017.08.24 )

9 . DORTMUND ( 2017.09.03 )

10 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

11 . OPLOO ( 2017.04.02 )

12 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

12 . MUNSTER ( 2017.10.03 )

13 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

15 . Tour du S駭馮al.04e rit ( 2017.04.25 )

16 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

16 . Tour du S駭馮al.01e rit ( 2017.04.22 )

16 . Tour du S駭馮al.07e rit ( 2017.04.28 )

Snippe Remco ( NED19930619 )

2017 . Elite Man . Munstergeleen . TWC Tempo

11 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

Solberg Robert ( NED19890823 )

2017 . Elite Man . Neerbeek . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

5 . OSPEL ( 2017.08.05 )

8 . MOL RAUW ( 2017.05.30 )

9 . ZUTENDAAL ( 2017.04.15 )

11 . NUENEN ( 2017.08.20 )

16 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

17 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

19 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

20 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

20 . HOUTHALEN-HELCHTEREN ( 2017.06.03 )

Splinter Raymond ( NED19900311 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . HSK Trias

11 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

14 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

17 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

19 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

20 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

Spruit John ( NED19890315 )

2017 . Elite Man . Nootdorp . WTOS Delft

Stam Patrick ( NED19940817 )

2017 . Elite Man . Uitgeest . UWTC de Volharding

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Stenekes Steven ( NED19890117 )

2017 . Elite Man . Bennekom . Uithoornse WTC

1 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

5 . UDEN ( 2017.05.14 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

8 . MADE ( 2017.04.23 )

8 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

10 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

10 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

12 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

13 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

13 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

14 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

16 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

16 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

17 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

Stijns Wayne ( NED19930809 )

2017 . Elite Man . Bunde . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

5 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

5 . NUENEN ( 2017.08.20 )

8 . GERWEN ( 2017.04.17 )

12 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

13 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

15 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

Stolwijk Arian ( NED19910208 )

2017 . Elite Man . Delft . WTOS Delft

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

Stöpler Nick ( NED19901122 )

2017 . Elite Man . Woerden . RSV Irschenberg

3 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

6 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

7 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

8 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

9 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

10 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

10 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

11 . MONSTER ( 2017.07.16 )

12 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

12 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

Stroetinga Arjan ( NED19810626 )

2017 . Elite Man . Wijnjewoude . WV WoonExpo Kapenga

2 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

3 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

6 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

Stroosnijder Michel ( NED19890721 )

2017 . Elite Man . Hansweert . ZRTC Theo Middelkamp

4 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

7 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

10 . GREMBERGEN ( 2017.08.16 )

12 . KEMZEKE - STEKENE ( 2017.09.27 )

16 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

17 . LAARNE - KALKEN ( 2017.04.15 )

17 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )