ERELIJSTEN ELITE MAN AANDEWIEL PASCAL T/M JORRITSMA

Aandewiel Pascal ( NED19830428 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . WV de Kannibaal

8 . DORTMUND ( 2017.09.03 )

10 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

10 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

14 . ERMELO ( 2017.07.05 )

18 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

19 . MOL RAUW ( 2017.05.30 )

19 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

Abraham Gebru Daniel ( NED19850211 )

2017 . Elite Man . Amstelveen . Willebrord Wil Vooruit

1 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

6 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

19 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

Anthonise Lieven ( NED19900731 )

2017 . Elite Man . Dordrecht . DRC de Mol

1 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

4 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

5 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

5 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

6 . REUSEL ( 2017.08.14 )

7 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

8 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

9 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

9 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

9 . ZWIJNDRECHT ( 2017.06.04 )

10 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

11 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

11 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

12 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

13 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

17 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

17 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

19 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

20 . 74th Tour of Albania.02e rit ( 2017.05.21 )

Anthonise Witten ( NED19911218 )

2017 . Elite Man . Dordrecht . DRC de Mol

3 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

3 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

5 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

7 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

12 . HEERLE ( 2017.07.10 )

13 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

15 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

17 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

17 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

17 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

18 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

20 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

Appelman Ruud ( NED19921218 )

2017 . Elite Man . Midwoud . West Frisia

8 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

AriŽns Crispijn ( NED19890325 )

2017 . Elite Man . Wolvega . NWV Groningen

1 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

Asjes Jelmer ( NED19870611 )

2017 . Elite Man . Assendelft . ZWC D.T.S.

1 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

2 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

2 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

3 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

4 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

8 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

12 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . Fyen Rundt - Tour of Fyen ( 2017.06.10 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

Asjes Sven ( NED19900918 )

2017 . Elite Man . Haarlem . ZWC D.T.S.

13 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

Baas Harmen ( NED19940801 )

2017 . Elite Man . Wageningen . W.V. Eemland

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

14 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

17 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

Bakker BjŲrn ( NED19930711 )

2017 . Elite Man . Wijnjewoude . NWV Groningen

1 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

2 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

2 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

3 . BETEKOM ( 2017.03.12 )

4 . BEILEN ( 2017.04.27 )

4 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

5 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

7 . BEDUM ( 2017.06.20 )

9 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

9 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

10 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

10 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

11 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

11 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

12 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

12 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

12 . PEIZE( 2017.06.25 )

12 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

13 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

13 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

16 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

16 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

17 . DE WILP ( 2017.07.01 )

17 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

17 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

18 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

Balk Bobby ( NED19851230 )

2017 . Elite Man . Arnemuiden . ZRTC Theo Middelkamp

9 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

11 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

15 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

17 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

18 . KIELDRECHT ( 2017.10.07 )

18 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

Beckeringh Derk Abel ( NED19920923 )

2017 . Elite Man . Amstelveen . WTC de Amstel

Been Wouter ( NED19890130 )

2017 . Elite Man . Gouda . GRTC Excelsior

Beens Sebastiaan ( NED19900401 )

2017 . Elite Man . Hulst . Arrow Cycling Team

Beets Gijs ( NED19900323 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . West Frisia

9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

11 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Bennink Sebastiaan ( NED19830427 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . WV Noord-Holland

Berg Jaap ( NED19910311 )

2017 . Elite Man . Veenendaal . W.V. Eemland

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

Bergmans Rowan ( NED19920906 )

2017 . Elite Man . Maren-Kessel . WV Schijndel

12 . REUSEL ( 2017.08.14 )

12 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

17 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

20 . OSPEL ( 2017.08.05 )

20 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

Bergsma Jorrit ( NED19860201 )

2017 . Elite Man . Aldeboarn . WV WoonExpo Kapenga

11 . DE WILP ( 2017.07.01 )

Berk Robert ( NED19861001 )

2017 . Elite Man . Pijnacker . RWV de Spartaan

1 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

1 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

1 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

2 . NISPEN ( 2017.07.09 )

3 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

3 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

4 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

6 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . ERMELO ( 2017.07.05 )

6 . HEERLE ( 2017.07.10 )

6 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

7 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

7 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

8 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

8 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

8 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

8 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

8 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

9 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

9 . MADE ( 2017.04.23 )

9 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

12 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

13 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

13 . OPLOO ( 2017.04.02 )

13 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

20 . NIEUWRODE ( 2017.06.10 )

Berrevoets Maarten ( NED19850712 )

2017 . Elite Man . Arnhem . AR en TV de Adelaar

Besteman Daan ( NED19931221 )

2017 . Elite Man . Groningen . Stormvogels Veendam

3 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

10 . WINSUM ( 2017.08.23 )

11 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

12 . BEDUM ( 2017.06.20 )

13 . DE WILP ( 2017.07.01 )

17 . PEIZE( 2017.06.25 )

Besteman Patrick ( NED19701121 )

2017 . Elite Man . Heerhugowaard . WV Noord-Holland

Bloemers Quintero ( NED19910822 )

2017 . Elite Man . Almere . UWTC de Volharding

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bode Hermen ( NED19940427 )

2017 . Elite Man . Giessenburg . GRC Jan van Arckel

5 . NISPEN ( 2017.07.09 )

18 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

19 . HEERLE ( 2017.07.10 )

20 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

Boerrigter Mathijs ( NED19890622 )

2017 . Elite Man . Borne . Cycle Club 75

20 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Boet Mitchell ( NED19900527 )

2017 . Elite Man . s-Gravendeel . RTC de Hoekse Renners

2 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

18 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

19 . NISPEN ( 2017.07.09 )

Boeve Mats ( NED19900324 )

2017 . Elite Man . Nijverdal . Twente-Salland Cycling Team

10 . PULHEIM ( 2017.09.03 )

Bogerd Marien ( NED19940403 )

2017 . Elite Man . Kootwijk . WV De IJsselstreek

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . GEEL ( 2017.09.09 )

13 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

13 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

14 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

15 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

Bokhorst Hessel ( NED19940626 )

2017 . Elite Man . Almere . UWTC de Volharding

20 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bos Henk ( NED19910105 )

2017 . Elite Man . Drachten . WV Cycling Sneek

3 . DE WILP ( 2017.07.01 )

3 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

4 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

5 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

6 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

8 . DE WILP ( 2017.07.01 )

12 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

15 . OBDAM ( 2017.07.09 )

18 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

Bos Jan ( NED19850820 )

2017 . Elite Man . Nieuwehorne . WV Otto Ebbens

2 . HAREN ( 2017.05.27 )

2 . T ZAND ( 2017.05.07 )

4 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

8 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

Bos Melvin ( NED19820223 )

2017 . Elite Man . Sint Pancras . West Frisia

7 . URETERP ( 2017.04.17 )

15 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

16 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

18 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

Bos Patrick ( NED19870820 )

2017 . Elite Man . Deventer . WTC de Amstel

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . URETERP ( 2017.04.17 )

2 . BLADEL ( 2017.06.25 )

3 . DIDAM ( 2017.06.14 )

4 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

4 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

7 . OSPEL ( 2017.08.05 )

8 . ENTER ( 2017.07.08 )

10 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

10 . OPLOO ( 2017.04.02 )

12 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

14 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

16 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

20 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

Bosch Coen ( NED19790517 )

2017 . Elite Man . Twello . WSV de Zwaluwen

12 . HENGELO ( 2017.06.02 )

15 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

17 . AALTEN ( 2017.05.21 )

18 . MARKELO ( 2017.08.18 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . ENTER ( 2017.07.08 )

Bouman Stephan ( NED19910702 )

2017 . Elite Man . Woudenberg . UWTC de Volharding

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Boumans Didier ( NED19830609 )

2017 . Elite Man . Den Haag . DRC de Mol

Bovenhuis Jasper ( NED19910727 )

2017 . Elite Man . Staphorst . WRV de Peddelaars

1 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

1 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

2 . DE WILP ( 2017.07.01 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

6 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

7 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

7 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

9 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

11 . DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN ( 2017.03.12 )

11 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

14 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

15 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

16 . DE WILP ( 2017.07.01 )

17 . 21 G.P. ETIENNE DE WILDE LAARNE ( 2017.05.28 )

18 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

18 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

20 . ERMELO ( 2017.07.05 )

Bovenhuis Robert ( NED19870908 )

2017 . Elite Man . Zwolle . NWV Groningen

20 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

Breewel Jeroen ( NED19910920 )

2017 . Elite Man . Wilnis . Uithoornse WTC

1 . MADE ( 2017.04.23 )

3 . Tour du Cameroun.05e rit ( 2017.03.15 )

6 . UDEN ( 2017.05.14 )

6 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

12 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

12 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

12 . T ZAND ( 2017.05.07 )

12 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

18 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

Broekaart Sven ( NED19930322 )

2017 . Elite Man . Julianadorp . West Frisia

13 . HILL 60-KOERS ( 2017.08.02 )

14 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

20 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Buijk Jacob ( NED19930501 )

2017 . Elite Man . Hardinxveld-Giessendam . DRC de Mol

4 . Tour du S駭馮al.01e rit ( 2017.04.22 )

4 . VUELTA A GUATEMALA.03E RIT B ( 2017.10.25 )

9 . Tour du S駭馮al.07e rit ( 2017.04.28 )

16 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

17 . Tour du S駭馮al.Eindklassement ( 2017.04.29 )

18 . 74th Tour of Albania.05e rit ( 2017.05.24 )

Buist Maurits ( NED19900904 )

2017 . Elite Man . Drachten . WV Otto Ebbens

16 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

Buskermolen Jordy ( NED19910922 )

2017 . Elite Man . Kudelstaart . WV Avanti

1 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

1 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

2 . MONSTER ( 2017.07.16 )

3 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

3 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

3 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.02E RIT ( 2017.10.13 )

4 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

4 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

4 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

5 . ERMELO ( 2017.07.05 )

5 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

5 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.03E RIT ( 2017.10.14 )

5 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.EINDKLASSEMENT ( 2017.10.15 )

6 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

6 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

7 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.04E RIT ( 2017.10.15 )

9 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

9 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

10 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.01E RIT ( 2017.10.12 )

11 . OBDAM ( 2017.07.09 )

13 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

20 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

Cazemier Pim ( NED19890703 )

2017 . Elite Man . Den Horn . WV de Kannibaal

6 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

7 . DE WILP ( 2017.07.01 )

8 . DE WILP ( 2017.07.01 )

8 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

10 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

14 . PEIZE( 2017.06.25 )

16 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

Coljť Gerwin ( NED19940803 )

2017 . Elite Man . Snelrewaard . UWTC de Volharding

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

10 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

13 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

Cook Ivan ( AUS19910901 )

2017 . Elite Man . Voorburg . Restore Cycling

14 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

17 . OBDAM ( 2017.07.09 )

Craenen Rick ( NED19871013 )

2017 . Elite Man . Nederweert . TWC de Kempen

5 . GENK ( 2017.08.19 )

7 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

11 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

17 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

18 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

18 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.06.11 )

19 . KRIMPEN AAN DEN IJSSEL ( 2017.09.23 )

Dam Rick ( NED19880811 )

2017 . Elite Man . Bocholtz . W.C.L. Bergklimmers

Dargatz Christoph ( GER19841018 )

2017 . Elite Man . Meedhuizen . Stormvogels Veendam

13 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

de Beer Pim ( NED19870704 )

2017 . Elite Man . Bakel . HSK Trias

6 . BLADEL ( 2017.06.25 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

16 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

16 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

17 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

20 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

de Bruin Marc ( NED19861008 )

2017 . Elite Man . Groningen . WV Cycling Sneek

4 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

10 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

14 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

18 . DE WILP ( 2017.07.01 )

19 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

de Bruyn Jimmy ( NED19860809 )

2017 . Elite Man . Sint Jansteen . Arrow Cyclingteam

2 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

3 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

4 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

6 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

11 . KEMZEKE TROMP ( 2017.08.12 )

11 . SINT GILLIS WAAS DE KLINGE ( 2017.08.23 )

12 . G.P. GEORGES LASSAUT RUMMEN ( 2017.08.26 )

12 . NIEUWKERKEN WAAS ( 2017.04.17 )

12 . VRASENE ( 2017.07.12 )

13 . GROTE PRIJS VILVOORDE ( 2017.05.07 )

14 . ELVERSELE ( 2017.06.24 )

14 . HAASDONK ( 2017.08.19 )

14 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

14 . SLEIDINGE ( 2017.09.16 )

15 . SINAAI- WAAS ( 2017.06.02 )

17 . MEMORIAL STAF SEGERS - SCHOTEN ( 2017.04.05 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

de Greef Emiel ( NED19930930 )

2017 . Elite Man . Bleiswijk . GRC Jan van Arckel

15 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

17 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

de Groot Daan ( NED19911111 )

2017 . Elite Man . Utrecht . WTC de Amstel

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Groot Wouter ( NED19850804 )

2017 . Elite Man . Delft . Specialized Workfor.ce

5 . BORNE ( 2017.08.24 )

5 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

7 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

8 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

8 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

9 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

9 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

9 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

10 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

12 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

14 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

14 . MADE ( 2017.04.23 )

14 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

14 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

17 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

17 . T ZAND ( 2017.05.07 )

19 . DE LIER ( 2017.08.08 )

de Haan Arjan ( NED19760321 )

2017 . Elite Man . Rouveen . WV De IJsselstreek

14 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Haan Paul ( NED19900705 )

2017 . Elite Man . Meedhuizen . Stormvogels Veendam

1 . DE WILP ( 2017.07.01 )

2 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

3 . BEDUM ( 2017.06.20 )

3 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

5 . BEILEN ( 2017.04.27 )

5 . DE WILP ( 2017.07.01 )

6 . WINSUM ( 2017.08.23 )

7 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

9 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

10 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

10 . HAMBURG ( 2017.09.03 )

20 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

de Haas Jorrit ( NED19890923 )

2017 . Elite Man . Eersel . TWC Het Snelle Wiel

14 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

16 . REUSEL ( 2017.08.14 )

17 . BLADEL ( 2017.06.25 )

17 . OSPEL ( 2017.08.05 )

17 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

19 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

de Jong MichaŽl ( NED19920810 )

2017 . Elite Man . Kortgene . WV de Jonge Renner

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

11 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

18 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

de Jong Roelof ( NED19920616 )

2017 . Elite Man . Borger . Stormvogels Veendam

de Kok Dylan ( NED19700323 )

2017 . Elite Man . Steenbergen . ZRTC Theo Middelkamp

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

20 . HEERLE ( 2017.07.10 )

de Kort Bram ( NED19910607 )

2017 . Elite Man . Dongen . WV de Jonge Renner

2 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

3 . BRUGGE-DUDZELE ( 2017.04.22 )

4 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

5 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

5 . RELEGEM ( 2017.06.25 )

7 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

7 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

8 . MEERLE ( 2017.09.17 )

8 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

19 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

de Lange Thijs ( NED19941125 )

2017 . Elite Man . Utrecht . ZRTC Theo Middelkamp

1 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

2 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

2 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

2 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

2 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

3 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

4 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

4 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

4 . WETTEREN ( 2017.03.11 )

5 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

7 . ASSEBROEK ( 2017.05.06 )

7 . G.P. JUUL MARINUS ZANDHOVEN PULDERBOS ( 2017.04.22 )

7 . MIDDEN-BRABANT POORT OMLOOP ( 2017.07.09 )

7 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

8 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

9 . LONDERZEEL ( 2017.06.24 )

12 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

14 . 68? KAJ-KWB PRIJS OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS ( 2017.10.04 )

14 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

14 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

14 . GOOIKSE PIJL ( 2017.09.24 )

14 . OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE ( 2017.08.26 )

14 . OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE ( 2017.08.26 )

20 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

20 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

de Maar Marc ( NED19840215 )

2017 . Elite Man . Glimmen . NWV Groningen

3 . TOUR OF HAINAN.07E RIT ( 2017.11.03 )

4 . TOUR OF CHINA I.01E RIT ( 2017.09.10 )

5 . TOUR OF CHINA I.03E RIT ( 2017.09.14 )

5 . TOUR OF CHINA I.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.17 )

6 . TOUR OF HAINAN.EINDKLASSEMENT ( 2017.11.05 )

7 . TOUR OF CHINA I.04E RIT ( 2017.09.15 )

12 . TOUR OF CHINA II.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.24 )

13 . TOUR OF CHINA II.01E RIT ( 2017.09.19 )

13 . TOUR OF CHINA II.02E RIT ( 2017.09.20 )

16 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

18 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

20 . TOUR OF CHINA I.02E RIT ( 2017.09.12 )

de Reus Frank ( NED19890825 )

2017 . Elite Man . Papendrecht . GRC Jan van Arckel

5 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

7 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

9 . HEERLE ( 2017.07.10 )

13 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

13 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

13 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

19 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

de Ruysscher Dante ( BEL19941031 )

2017 . Elite Man . Oostburg . WSV Artevelde (Vetrapo CT)

15 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

18 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

de Vette Nander ( NED19910515 )

2017 . Elite Man . Rotterdam . RWC Ahoy

de Voogd Jan ( NED19920726 )

2017 . Elite Man . s-Gravenpolder . ZRTC Theo Middelkamp

20 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

de Vos Jos ( NED19910214 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . NWV Groningen

4 . HAREN ( 2017.05.27 )

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Vries Douwe ( NED19820614 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . NWV Groningen

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

13 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

13 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

de Weerd Pieter-Paul ( NED19810217 )

2017 . Elite Man . t Harde . WV De IJsselstreek

2 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

8 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.06.11 )

10 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

de Winter Peter ( NED19910712 )

2017 . Elite Man . Wolphaartsdijk . ZRTC Theo Middelkamp

8 . NISPEN ( 2017.07.09 )

10 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

13 . BLADEL ( 2017.06.25 )

19 . SINAAI-WAAS ( 2017.07.08 )

20 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

Deelen Diederik ( NED19920409 )

2017 . Elite Man . Berkenwoude . Westland Wil Vooruit

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

4 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

7 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

7 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

7 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

8 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

9 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

11 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

11 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

16 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

17 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

17 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

17 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

18 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

18 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

Dekker Sjors ( NED19940214 )

2017 . Elite Man . Andijk . West Frisia

1 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

1 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

1 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

1 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

3 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

4 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

4 . WINSUM ( 2017.08.23 )

5 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

7 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

8 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

9 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

9 . T ZAND ( 2017.05.07 )

11 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

Dekkers Hans ( NED19810807 )

2017 . Elite Man . IJzendijke . Arrow Cycling Team

1 . BEERNEM ( 2017.08.09 )

1 . BLADEL ( 2017.06.25 )

1 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

1 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

2 . DEINZE ( 2017.07.23 )

2 . MEMORIAL DANNY JONCKHEERE OUDENBURG ( 2017.08.30 )

2 . OORDEGEM ( 2017.08.26 )

2 . TORHOUT ( 2017.04.15 )

3 . NUENEN ( 2017.08.20 )

3 . OOSTKAMP ( 2017.08.03 )

3 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

4 . REUSEL ( 2017.08.14 )

5 . ASSEBROEK ( 2017.05.06 )

5 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

7 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

7 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

7 . WESTKAPELLE ( 2017.07.18 )

8 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

9 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

11 . MALDEGEM-KLEIT ( 2017.02.26 )

12 . MEMORIAL STAF SEGERS - SCHOTEN ( 2017.04.05 )

15 . BASSEVELDE ( 2017.06.20 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE ( 2017.06.13 )

20 . ERPE MERE ( 2017.03.25 )

den Hengst Martin ( NED19920923 )

2017 . Elite Man . Veenendaal . UWTC de Volharding

16 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

den Hertog Sjoerd ( NED19911230 )

2017 . Elite Man . Groningen . WV De IJsselstreek

12 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

18 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

Desale Nahom ( NED19921203 )

2017 . Elite Man . Amstelveen . Willebrord Wil Vooruit

3 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

8 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

10 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Dielissen Bart ( NED19940424 )

2017 . Elite Man . Breda . WV Breda

1 . BRASSCHAAT - BETHANIE ( 2017.08.06 )

1 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

1 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

2 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

2 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

2 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.03E RIT ( 2017.10.14 )

2 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.04E RIT ( 2017.10.15 )

3 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

3 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

4 . VUELTA A GUATEMALA.03E RIT B ( 2017.10.25 )

5 . VUELTA A GUATEMALA.05E RIT ( 2017.10.27 )

6 . SINAAI-WAAS ( 2017.07.07 )

7 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

7 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

8 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

9 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.02E RIT ( 2017.10.13 )

9 . VUELTA A GUATEMALA.10E RIT ( 2017.11.01 )

10 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

10 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

10 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

11 . BRASSCHAAT - BETHANIE ( 2017.08.05 )

11 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

12 . GRAND PRIX CHANTAL BIYA.EINDKLASSEMENT ( 2017.10.15 )

13 . MADE ( 2017.04.23 )

13 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

13 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

14 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

15 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

15 . OVERIJSE ( 2017.07.29 )

16 . HEERLE ( 2017.07.10 )

Dijkstra Jan ( NED19841101 )

2017 . Elite Man . Drachten . WRV de Peddelaars

Dijkstra Martijn ( NED19930718 )

2017 . Elite Man . De Knipe . WV de Jonge Renner

2 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

3 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

3 . PEIZE( 2017.06.25 )

4 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

6 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

7 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

8 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

11 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

12 . DE WILP ( 2017.07.01 )

12 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

13 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

13 . T ZAND ( 2017.05.07 )

14 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

15 . WINSUM ( 2017.08.23 )

16 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

17 . BEILEN ( 2017.04.27 )

17 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

Dilling Hans ( NED19920726 )

2017 . Elite Man . Nijmegen . DRC de Mol

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . NUENEN ( 2017.08.20 )

1 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

2 . VUELTA A GUATEMALA.05E RIT ( 2017.10.27 )

4 . VUELTA A GUATEMALA.03E RIT B ( 2017.10.25 )

5 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

5 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

6 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

7 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

8 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

9 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

9 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

9 . VUELTA A GUATEMALA.06E RIT ( 2017.10.28 )

10 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

10 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

11 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

12 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

12 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

17 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

18 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

Doornbusch Jeffrey ( NED19900315 )

2017 . Elite Man . Breda . WV Breda

4 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

4 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

6 . MADE ( 2017.04.23 )

12 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

14 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

15 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

16 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

17 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

17 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

17 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

18 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

20 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Duterloo Florian ( NED19890712 )

2017 . Elite Man . Amsterdam . WV Noord-Holland

Eefting Roy ( NED19890904 )

2017 . Elite Man . Apeldoorn . WV de Jonge Renner

1 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

1 . MEER ( 2017.03.26 )

1 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

1 . DREN-MERKEN ( 2017.04.02 )

2 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

2 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

4 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

6 . BORNE ( 2017.08.24 )

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

8 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

8 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

9 . PWZ-ZUIDENVELDTOUR ( 2017.04.29 )

10 . DIDAM ( 2017.06.14 )

Ekema Jacob ( NED19790101 )

2017 . Elite Man . Veendam . Stormvogels Veendam

18 . USQUERT ( 2017.09.17 )

Erren Pim ( NED19940924 )

2017 . Elite Man . Velden . WV de Jonge Renner

3 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.13 )

8 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

9 . LOMMEL-BARRIR ( 2017.07.31 )

11 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

14 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

18 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

Essers Jan ( NED19770712 )

2017 . Elite Man . Wolvega . WV Noord-Holland

11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Fackeldey Vincent ( NED19870822 )

2017 . Elite Man . Leiden . LRTVSwift

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

19 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Flint Teun ( NED19911101 )

2017 . Elite Man . Winterswijk . Specialized Workfor.ce

Franken Marc ( BEL19910306 )

2017 . Elite Man . Breda . Wielerprom.clubProrace CT

1 . BOOISCHOT ( 2017.08.22 )

1 . LONDERZEEL ( 2017.06.24 )

2 . LONDERZEEL ( 2017.08.06 )

2 . HEIST OP DEN BERG (GOOR) (ELITE/BELOFTEN) ( 2017.10.10 )

3 . HERENTHOUT ( 2017.07.01 )

3 . MEERLE ( 2017.09.17 )

4 . VERREBROEK ( 2017.08.26 )

6 . ROZEBEKE ( 2017.07.09 )

7 . HAASDONK ( 2017.08.19 )

11 . OVERIJSE ( 2017.08.05 )

11 . RETIE ( 2017.09.13 )

12 . RUMST ( 2017.10.01 )

13 . LONDERZEEL SINT JOZEF ( 2017.05.28 )

14 . ONZE LIEVE VROUW WAVER ( 2017.08.20 )

15 . TIENEN ( 2017.05.25 )

19 . KORTENAKEN-STOK ( 2017.06.01 )

19 . TIENEN ( 2017.09.23 )

Frijters Ferdi ( NED19850925 )

2017 . Elite Man . Berkel-Enschot . TWC Het Snelle Wiel

8 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

10 . NUENEN ( 2017.08.20 )

14 . GERWEN ( 2017.04.17 )

15 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

16 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

18 . BLADEL ( 2017.06.25 )

18 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

19 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

Gevers Robbie ( NED19920824 )

2017 . Elite Man . Schijndel . Willebrord Wil Vooruit

6 . NUENEN ( 2017.08.20 )

8 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

11 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

11 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

12 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

12 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

12 . OSPEL ( 2017.08.05 )

14 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

14 . REUSEL ( 2017.08.14 )

14 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

18 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

18 . UDEN ( 2017.05.14 )

19 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

20 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

Gijzel Roy ( NED19920814 )

2017 . Elite Man . . ZRTC Theo Middelkamp

17 . NIEUWKERKEN WAAS ( 2017.04.17 )

GŲdde Eddy ( NED19920518 )

2017 . Elite Man . Hendrik-ido-Ambacht . DRC de Mol

4 . HANK ( 2017.09.10 )

6 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

6 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

6 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

6 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

7 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

8 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

8 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

10 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

11 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

12 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

12 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

12 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

12 . MADE ( 2017.04.23 )

14 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

14 . PUURS ( 2017.08.27 )

15 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

15 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

17 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

18 . MONSTER ( 2017.07.16 )

18 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

18 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

19 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

20 . ONZE LIEVE VROUW WAVER ( 2017.08.20 )

20 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

Gommers Sven ( NED19940511 )

2017 . Elite Man . Philippine . ZRTC Theo Middelkamp

17 . SINAAI-WAAS ( 2017.06.04 )

Grasman Remco ( NED19720921 )

2017 . Elite Man . Emmeloord . FTC Marknesse

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Griffin Jake ( NED19890220 )

2017 . Elite Man . Maarn . HSK Trias

2 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

8 . Tour du Cameroun.07e rit ( 2017.03.18 )

15 . Tour du Cameroun.06e rit ( 2017.03.16 )

16 . Tour du Cameroun.05e rit ( 2017.03.15 )

Groen Dex ( NED19900808 )

2017 . Elite Man . Tuitjenhorn . West Frisia

3 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

14 . RONDE VAN NOORD-HOLLAND ( 2017.05.14 )

17 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

18 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

Groen Erik ( NED19900108 )

2017 . Elite Man . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

11 . DIDAM ( 2017.06.14 )

11 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

11 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

12 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

13 . DE LIER ( 2017.08.08 )

18 . PEIZE( 2017.06.25 )

Groeneveld Jan-Willem ( NED19890626 )

2017 . Elite Man . Rotterdam . RWC Ahoy

12 . NISPEN ( 2017.07.09 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

20 . Tour du Cameroun.05e rit ( 2017.03.15 )

Haakman Tino ( NED19721225 )

2017 . Elite Man . Enkhuizen . West Frisia

2 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

2 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

6 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

7 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

8 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

13 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

16 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

16 . OBDAM ( 2017.07.09 )

18 . T ZAND ( 2017.05.07 )

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Handgraaf Sjors ( NED19910131 )

2017 . Elite Man . Leiden . RTV de Bollenstreek

3 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

3 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

4 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

4 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

4 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

5 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

5 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

6 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

6 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

8 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

9 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

9 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

9 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

10 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

12 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

13 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

14 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

15 . 74th Tour of Albania.01e rit ( 2017.05.20 )

16 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

18 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

19 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

19 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

19 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

19 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Harms Jos ( NED19840330 )

2017 . Elite Man . Oude Pekela . NWV Groningen

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

Hartog Thomas ( NED19901215 )

2017 . Elite Man . Haarlem . West Frisia

14 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

16 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

18 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

19 . ERMELO ( 2017.07.05 )

Havermans Youp ( NED19880518 )

2017 . Elite Man . Rotterdam . RWC Ahoy

10 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

14 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

15 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

16 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

19 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Hekman Gary ( NED19880721 )

2017 . Elite Man . Kampen . NWV Groningen

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

10 . BEILEN ( 2017.04.27 )

11 . AALTEN ( 2017.05.21 )

11 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

17 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

Helderman Paul ( NED19871026 )

2017 . Elite Man . Naaldwijk . HSK Trias

3 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

3 . MONSTER ( 2017.07.16 )

7 . DE LIER ( 2017.08.08 )

8 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

15 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

20 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Hendriksen Wouter ( NED19930112 )

2017 . Elite Man . Varsseveld . Specialized Workfor.ce

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . AALTEN ( 2017.05.21 )

19 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

Hodiamont Jeffrey ( NED19920521 )

2017 . Elite Man . Heerlen . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

Hoekstra Marco ( NED19890703 )

2017 . Elite Man . Haren Gn . NWV Groningen

9 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

19 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

Hoekstra Ruben ( NED19891015 )

2017 . Elite Man . Heerenveen . WV Cycling Sneek

4 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

10 . HAREN ( 2017.05.27 )

10 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

11 . BEDUM ( 2017.06.20 )

12 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

15 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

16 . DE WILP ( 2017.07.01 )

16 . WINSUM ( 2017.08.23 )

17 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

18 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

19 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

20 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

20 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

20 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

20 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

20 . PEIZE( 2017.06.25 )

Hofman Arjan ( NED19911016 )

2017 . Elite Man . Nunspeet . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

3 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

3 . ERMELO ( 2017.07.05 )

3 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

4 . DIDAM ( 2017.06.14 )

4 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

6 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

7 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

7 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

7 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

7 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

8 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

8 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

9 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

10 . ENTER ( 2017.07.08 )

12 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

12 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND ( 2017.06.18 )

19 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

19 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

20 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

20 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

20 . TON DOLMANS TROFEE ( 2017.04.23 )

Homan Pieter ( NED19871002 )

2017 . Elite Man . Uithoorn . UWTC de Volharding

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hoogenboom Niels ( NED19940409 )

2017 . Elite Man . Montfoort . UWTC de Volharding

14 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hooghiemster Niek ( NED19891017 )

2017 . Elite Man . Drachten . WV Cycling Sneek

14 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

Hoogland Ruben ( NED19941012 )

2017 . Elite Man . Rotterdam . RWC Ahoy

14 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

15 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Hooijen Sjors ( NED19870713 )

2017 . Elite Man . Bladel . TWC Het Snelle Wiel

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

10 . NEERPELT ( 2017.04.18 )

17 . BRECHT ( 2017.07.16 )

20 . VERREBROEK ( 2017.08.26 )

Horring Lars ( NED19871109 )

2017 . Elite Man . Borger . NWV Groningen

20 . BEDUM ( 2017.06.20 )

Houwers Bor ( NED19901214 )

2017 . Elite Man . Aalten . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

5 . AALTEN ( 2017.05.21 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

Houwers Xaf ( NED19901214 )

2017 . Elite Man . Aalten . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

4 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . ENTER ( 2017.07.08 )

9 . AALTEN ( 2017.05.21 )

15 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

16 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

Hoveijn Frans ( NED19770728 )

2017 . Elite Man . Houten . WV de Kannibaal

Huenders Mitchell ( NED19880712 )

2017 . Elite Man . Maarn . HSK Trias

2 . ERMELO ( 2017.07.05 )

2 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

2 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

3 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

4 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

4 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

5 . DIDAM ( 2017.06.14 )

5 . G.P. JUUL MARINUS ZANDHOVEN PULDERBOS ( 2017.04.22 )

6 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

6 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

7 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

8 . DE LIER ( 2017.08.08 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

8 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIN ( 2017.03.25 )

9 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

9 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

11 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

12 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

13 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

14 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Hulsen Dennie ( NED19830811 )

2017 . Elite Man . Schijndel . TWC de Kempen

Immerzeel Niels ( NED19941118 )

2017 . Elite Man . Wilnis . HSK Trias

2 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

3 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

6 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

7 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

12 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

15 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

15 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

16 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

20 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

Imming Bram ( NED19900428 )

2017 . Elite Man . Egmond-Binnen . WV Noord-Holland

Iwema Sander ( NED19911006 )

2017 . Elite Man . Hooghalen . NWV Groningen

8 . BEDUM ( 2017.06.20 )

8 . BUCHOLTZ ( 2017.05.25 )

9 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

10 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

12 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

13 . WINSUM ( 2017.08.23 )

14 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

17 . DE WILP ( 2017.07.01 )

19 . ALMELO ( 2017.08.25 )

19 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

Jansen Luuk ( NED19920325 )

2017 . Elite Man . Arnhem . W.V. Eemland

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

19 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Janssen Dick ( NED19940801 )

2017 . Elite Man . Velden . WV de Jonge Renner

8 . STER VAN ZWOLLE ( 2017.03.04 )

Janssen Jeroen ( NED19840513 )

2017 . Elite Man . Nijmegen . NSWV Mercurius

5 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

7 . ERMELO ( 2017.07.05 )

14 . UDEN ( 2017.05.14 )

16 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Janssen Marc ( NED19860915 )

2017 . Elite Man . Ede . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

13 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

14 . ENTER ( 2017.07.08 )

16 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

16 . ERMELO ( 2017.07.05 )

16 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

18 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Janssen Yannick ( NED19901108 )

2017 . Elite Man . Beringe . WC Midden Limburg

2 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

10 . Tour du Maroc.01e rit ( 2017.04.07 )

12 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

17 . Tour of Estonia.02e rit ( 2017.05.27 )

18 . MAARHEEZE.PUNTENKOERS ( 2017.07.29 )

Jorritsma Jorjan ( NED19930523 )

2017 . Elite Man . Appelscha . WV De IJsselstreek

1 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HAREN ( 2017.05.27 )