ERELIJSTEN BELOFTEN VROUW ADEGEEST T/M  WORST ANNEMARIE

 

Adegeest Loes ( NED19960807 )

2017 . Belofte Vrouw . Enschede . NWV Groningen

1 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

1 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

2 . HAREN ( 2017.05.27 )

2 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

6 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

6 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

9 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

13 . BORNE ( 2017.08.24 )

13 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

17 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

18 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

Bakker Bianca ( NED19950810 )

2017 . Belofte Vrouw . Wijnjewoude . NWV Groningen

5 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Bakker Minke ( NED19970311 )

2017 . Belofte Vrouw . Monster . Restore Cycling

1 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

2 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

2 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

2 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

3 . BERLARE ( 2017.09.25 )

4 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

4 . DERNY'S NIEL ( 2017.04.30 )

4 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

4 . GP INDUS CLEAN ( 2017.07.14 )

5 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

5 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

6 . PUTTE ( 2017.08.28 )

6 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

8 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

8 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

8 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

8 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

8 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

10 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

10 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

10 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

11 . MERELBEKE SCHELDERODE ( 2017.09.24 )

12 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

15 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

16 . DIEGEM ( 2017.04.15 )

18 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

20 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

Baks Marissa ( NED19981205 )

2017 . Belofte Vrouw . Alphen aan den Rijn . WV Avanti

4 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

4 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

5 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

7 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

13 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

15 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

15 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

Been Bibian ( NED19980825 )

2017 . Belofte Vrouw . Den Haag . RWV de Spartaan

19 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

Beijer Inez ( NED19951122 )

2017 . Belofte Vrouw . Driel . AR en TV de Adelaar

6 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

6 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

9 . OSPEL ( 2017.08.05 )

10 . MILL ( 2017.05.07 )

12 . MARKELO ( 2017.08.18 )

12 . TIEL ( 2017.07.30 )

17 . BORNE ( 2017.08.24 )

18 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

20 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

20 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Bergsma Tessa ( NED19970912 )

2017 . Belofte Vrouw . Leeuwarden . NWV Groningen

10 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

Besteman Floor ( NED19960319 )

2017 . Belofte Vrouw . Alkmaar . Hoornse Ren en Toerclub

10 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

Boogaard Maaike ( NED19980824 )

2017 . Belofte Vrouw . Zwaag . TWC de Kempen

2 . OSPEL ( 2017.08.05 )

2 . REUSEL ( 2017.08.14 )

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

3 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

4 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

4 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

6 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.06E RIT ( 2017.07.18 )

7 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

7 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

7 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.PLOEGEN.WOMEN ( 2017.09.17 )

8 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

8 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

9 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

10 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

10 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

10 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

11 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

11 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

12 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

13 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

13 . TIEL ( 2017.07.30 )

15 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.05E RIT ( 2017.07.17 )

15 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

16 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

17 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

Bouwmeester Sanne ( NED19960126 )

2017 . Belofte Vrouw . Westerbork . WV de Kannibaal

1 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

1 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

2 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

2 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

6 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

6 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

8 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

8 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

11 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

13 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

14 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

20 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

Braam Danique ( NED19950905 )

2017 . Belofte Vrouw . Veenwouden . GRC Jan van Arckel

2 . BORNE ( 2017.08.24 )

2 . MARKELO ( 2017.08.18 )

2 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

2 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

2 . USQUERT ( 2017.09.17 )

3 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

3 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

5 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

6 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

6 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

6 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

6 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

7 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

8 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

8 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

9 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

10 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

11 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

11 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

12 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

17 . BENE LADIES TOUR PROLOOG ( 2017.07.13 )

17 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

17 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

20 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

20 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT B. ( 2017.04.05 )

Brandwagt Maaike ( NED19980508 )

2017 . Belofte Vrouw . Sittard . WV de Jonge Renner

19 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

20 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

Bremmers Nielske ( NED19970411 )

2017 . Belofte Vrouw . Valkenswaard . TWC de Kempen

15 . MILL ( 2017.05.07 )

Buysman Nina ( NED19971116 )

2017 . Belofte Vrouw . Bovenkarspel . West Frisia

1 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

2 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

3 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

8 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.03E RIT A ( 2017.09.07 )

9 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

10 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.03E RIT B ( 2017.09.07 )

11 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.05E RIT ( 2017.09.09 )

13 . HENGELO ( 2017.06.02 )

13 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

13 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

15 . GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK ( 2017.05.28 )

15 . Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames ( 2017.05.27 )

15 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.01E RIT ( 2017.07.13 )

15 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.06E RIT ( 2017.09.10 )

17 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN. PROLOOG ( 2017.07.12 )

18 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.02E RIT ( 2017.09.06 )

18 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

19 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.18 )

19 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

20 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.06E RIT ( 2017.07.18 )

20 . TOUR CYCLISTE FININ INT.DE I'ARDHE.04E RIT ( 2017.09.08 )

de Goeje Hanneke ( NED19970130 )

2017 . Belofte Vrouw . Leiden . LRTV  Swift

6 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

12 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

13 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

15 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

17 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

18 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

de Graaf Michelle ( NED19971201 )

2017 . Belofte Vrouw . Apeldoorn . AR en TV de Adelaar

8 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

de Jong Demi ( NED19950211 )

2017 . Belofte Vrouw . Ossendrecht . RSC de Zuidwesthoek

3 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . BORGERHOUT ( 2017.07.09 )

6 . BELSELE ( 2017.06.10 )

7 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

9 . HEALTHY AGEING TOUR.05E RIT. ( 2017.04.09 )

10 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

10 . GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK ( 2017.05.28 )

10 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.01E RIT ( 2017.07.13 )

10 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.03E RIT ( 2017.07.15 )

10 . LADIES TOUR OF NORWAY.04E RIT ( 2017.08.20 )

11 . DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE ( 2017.05.14 )

12 . INTERNATIONALE THINGEN RUNDFAHRT DE FRAUWEN.05E RIT ( 2017.07.17 )

13 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

14 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

14 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

15 . LADIES TOUR OF NORWAY.02E RIT ( 2017.08.18 )

17 . BOELS RENTAL LADIES TOUR.06E RIT ( 2017.09.03 )

17 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

17 . LADIES TOUR OF NORWAY.EINDKLASSEMENT ( 2017.08.20 )

17 . MADRID CHALLENGE BY LA VUELTA ( 2017.09.10 )

19 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

20 . LADIES TOUR OF NORWAY.03E RIT ( 2017.08.19 )

de Jong Liena ( NED19971222 )

2017 . Belofte Vrouw . Ubbena . W.V. Meteoor Assen-Roden

2 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

7 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

9 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

10 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

11 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

14 . BORNE ( 2017.08.24 )

16 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

del Carmen Alvarado Ceylin ( NED19980806 )

2017 . Belofte Vrouw . Rotterdam . KEMPENS CT vzw/Kleur op Maat-BNS technics

13 . OEDELEM ( 2017.06.16 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

20 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

Dijksman Tessa ( NED19970218 )

2017 . Belofte Vrouw . Velserbroek . WV Avanti

2 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

2 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

2 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

3 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

3 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

5 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

5 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

6 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

7 . OBDAM ( 2017.07.09 )

7 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

12 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Dijkstra Anneke ( NED19970521 )

2017 . Belofte Vrouw . Olterterp . WV WoonExpo Kapenga

7 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

7 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

7 . USQUERT ( 2017.09.17 )

17 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

18 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Dommanschet Sharon ( NED19980105 )

2017 . Belofte Vrouw . Roosendaal . WV Breda

14 . WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

17 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

18 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

Driehuijs Robin ( NED19950410 )

2017 . Belofte Vrouw . Oirsbeek . WV de Jonge Renner

13 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

13 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

Eikelboom Danielle ( NED19950726 )

2017 . Belofte Vrouw . Groningen . NWV Groningen

20 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

20 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Esselaar Gemma ( NED19980321 )

2017 . Belofte Vrouw . Stein . TWC de Kempen

3 . KOLN ( 2017.09.24 )

7 . NAAST ( 2017.09.30 )

14 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

17 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

18 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

18 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

19 . KALLO ( 2017.09.10 )

Feron Senna ( NED19951026 )

2017 . Belofte Vrouw . Schimmert . WV Zeeuws-Vlaanderen

3 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

9 . STIENS ( 2017.05.06 )

15 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

Geeris Femke ( NED19960603 )

2017 . Belofte Vrouw . Geldrop . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

1 . ZANDHOVEN ( 2017.04.22 )

2 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

2 . WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

3 . OPLOO ( 2017.04.02 )

4 . LEDEGEM ( 2017.08.20 )

6 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

6 . ZOTTEGEM STRIJPEN ( 2017.07.18 )

7 . REUSEL ( 2017.08.14 )

7 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

8 . RASNAMBAN.05E RIT ( 2017.09.09 )

9 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

9 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

10 . STEKENE ( 2017.09.17 )

12 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

13 . BOCHUM ( 2017.07.30 )

14 . RASNAMBAN.01E RIT ( 2017.09.06 )

17 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

18 . HEUSDEN ( 2017.08.12 )

18 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

18 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

19 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

20 . RASNAMBAN.06E RIT ( 2017.09.10 )

Gerritsen Irene ( NED19960201 )

2017 . Belofte Vrouw . Bemmel . AR en TV de Adelaar

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

11 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Hellemons Daimy ( NED19980831 )

2017 . Belofte Vrouw . Hoeven . GRC Jan van Arckel

14 . OPLOO ( 2017.04.02 )

16 . KALLO ( 2017.09.10 )

16 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

17 . ZANDHOVEN ( 2017.04.22 )

Hey Sabine ( NED19980813 )

2017 . Belofte Vrouw . Oosterhout . KCT Kleur op Maat-BNS technics

5 . ZANDHOVEN ( 2017.04.22 )

12 . URSEL ( 2017.09.09 )

12 . WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

15 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

20 . PUTTE ( 2017.08.28 )

20 . WENDUINE AAN ZEE ( 2017.09.16 )

Hofman Merel ( NED19980104 )

2017 . Belofte Vrouw . Bleiswijk . Restore Cycling

1 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

4 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

5 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

6 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

8 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

8 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

9 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

12 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

12 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

12 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

12 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

16 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

17 . OPLOO ( 2017.04.02 )

17 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

17 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

18 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

19 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

Hoogland Rixt ( NED19950411 )

2017 . Belofte Vrouw . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

5 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

14 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

14 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

14 . STIENS ( 2017.05.06 )

19 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

Hubert Juul ( NED19960430 )

2017 . Belofte Vrouw . Den Haag . WV Breda

8 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

8 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

9 . MILL ( 2017.05.07 )

10 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

10 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

15 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

18 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Huinen Anne ( NED19971220 )

2017 . Belofte Vrouw . Noordwijk . RTV de Bollenstreek

5 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

13 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

20 . VOLENDAM ( 2017.06.24 )

Immerzeel Lisanne ( NED19960725 )

2017 . Belofte Vrouw . Wilnis . WTC de Amstel

13 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

14 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

20 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

Jongerius Claudia ( NED19980613 )

2017 . Belofte Vrouw . Hoogerheide . Keukens Redant Cycling Team

5 . HAASDONK ( 2017.08.17 )

7 . BRUGGE-DUDZELE ( 2017.08.08 )

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

9 . PROSPERPOLDER KIELDRECHT ( 2017.06.18 )

10 . SPAR - FLANDERS DIAMOND TOUR ( 2017.06.11 )

12 . KAPELLEN ( 2017.08.01 )

12 . OEDELEM ( 2017.06.16 )

12 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . ZANDHOVEN ( 2017.04.22 )

15 . BELSELE ( 2017.05.12 )

18 . MALDEREN ( 2017.05.25 )

18 . WANZELE ( 2017.05.21 )

19 . GROTE PRIJS MALDEREN ( 2017.07.23 )

20 . BALEGEM ( 2017.08.19 )

20 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

Jonkers Sterre ( NED19980725 )

2017 . Belofte Vrouw . Emmen . WSV Emmen

4 . HAREN ( 2017.05.27 )

14 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

15 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

18 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

Kastelijn Yara ( NED19970809 )

2017 . Belofte Vrouw . Neerkant . WV de Jonge Renner

2 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

8 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

14 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

15 . OSPEL ( 2017.08.05 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

Korevaar Jeanne ( NED19960924 )

2017 . Belofte Vrouw . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

5 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

5 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

5 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

8 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

9 . BOELS RENTAL LADIES TOUR.02E RIT ( 2017.08.30 )

9 . DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE ( 2017.05.14 )

9 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

10 . DRENTSE 8 VAN WESTERVELD ( 2017.03.12 )

10 . Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTour.02e rit ( 2017.05.06 )

12 . BENE LADIES TOUR 02E ETAPPE B ( 2017.07.15 )

12 . BENE LADIES TOUR PROLOOG ( 2017.07.13 )

12 . BENE LADIES TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.16 )

12 . LOTTO BELGIUM TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

12 . LOTTO BELGIUM TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

13 . BENE LADIES TOUR.03E ETAPPE ( 2017.07.15 )

13 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

15 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

16 . HENGELO ( 2017.06.02 )

17 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

18 . PRUDENTIAL RIDELONDON CLASSIQUE.WOMEN.(W.UWT) ( 2017.07.29 )

Koster Paulien ( NED19970220 )

2017 . Belofte Vrouw . Delfstrahuizen . NWV Groningen

1 . BORNE ( 2017.08.24 )

1 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

3 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

4 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

4 . USQUERT ( 2017.09.17 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

6 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

7 . HAREN ( 2017.05.27 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

8 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.03e rit B ( 2017.07.08 )

9 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

11 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

12 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

12 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

12 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

12 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

13 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

17 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

17 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

17 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

17 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

18 . STIENS ( 2017.05.06 )

19 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

20 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

Kuijpers Evy ( NED19950215 )

2017 . Belofte Vrouw . Lierop . GRC Jan van Arckel

1 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

2 . KONTICH ( 2017.06.09 )

3 . OEDELEM ( 2017.06.16 )

3 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

4 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

5 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

5 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

5 . REUSEL ( 2017.08.14 )

6 . OPLOO ( 2017.04.02 )

7 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

8 . HEUSDEN ( 2017.08.12 )

8 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

8 . WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

9 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

12 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

14 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

16 . BORNE ( 2017.08.24 )

17 . MARKELO ( 2017.08.18 )

18 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

20 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

Lahaije Kim ( NED19970303 )

2017 . Belofte Vrouw . Tilburg . WV de Jonge Renner

13 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

14 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Lodder Andrea ( NED19950704 )

2017 . Belofte Vrouw . Zwolle . AR en TV de Adelaar

5 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

5 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Louhenapessy Ivana ( NED19980223 )

2017 . Belofte Vrouw . Breukelen . WV Het Stadion

18 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

Lust Bianca ( NED19960619 )

2017 . Belofte Vrouw . Oostzaan . ARC Ulysses

5 . WEEBOSCH ( 2017.09.02 )

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

8 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

11 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

13 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

15 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

17 . MILL ( 2017.05.07 )

18 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

20 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

20 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

20 . REUSEL ( 2017.08.14 )

20 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

20 . STIENS ( 2017.05.06 )

Mackaij Floortje ( NED19951018 )

2017 . Belofte Vrouw . Woerden . WV de Jonge Renner

1 . UCI WORLD CHAMPIONSHIP.TIJD.PLOEGEN.WOMEN ( 2017.09.17 )

2 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

3 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

4 . CRESENT VARGARDA.TIJDRIT ( 2017.08.11 )

4 . HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT. ( 2017.04.07 )

5 . LADIES TOUR OF NORWAY.04E RIT ( 2017.08.20 )

6 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

6 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

7 . LADIES TOUR OF NORWAY.03E RIT ( 2017.08.19 )

8 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

9 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

9 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

10 . HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.04.09 )

10 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

11 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT B. ( 2017.04.05 )

12 . Women's Tour.02e rit ( 2017.06.08 )

12 . Women's Tour.04e rit ( 2017.06.10 )

13 . DRENTSE 8 VAN WESTERVELD ( 2017.03.12 )

13 . Women's Tour.Eindklassement ( 2017.06.11 )

15 . Le Samyn des Dames ( 2017.03.01 )

16 . BOELS RENTAL LADIES TOUR.01E RIT ( 2017.08.29 )

16 . BOELS RENTAL LADIES TOUR.02E RIT ( 2017.08.30 )

16 . CRESENT VARGARDA.WOMEN ( 2017.08.13 )

16 . Giro d'Italia Internazionale Femminile.02e rit ( 2017.07.01 )

17 . GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK ( 2017.05.28 )

18 . HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT A. ( 2017.04.05 )

Markus Femke ( NED19961117 )

2017 . Belofte Vrouw . Zwarte Kat . WTC de Amstel

2 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

2 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

3 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

12 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

14 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

15 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

15 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

Meijering Mareille ( NED19950311 )

2017 . Belofte Vrouw . Stadskanaal . WV de Kannibaal

2 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

3 . STIENS ( 2017.05.06 )

3 . USQUERT ( 2017.09.17 )

4 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

5 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

5 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

5 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

8 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

9 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

9 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

12 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

15 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

16 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

17 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

18 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

19 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

Miltenburg Ilse ( NED19950817 )

2017 . Belofte Vrouw . Sittard . Restore Cycling

18 . KONTICH ( 2017.06.09 )

Moonen Puck ( NED19960320 )

2017 . Belofte Vrouw . Liempde . TWC Het Snelle Wiel

6 . HAASDONK ( 2017.08.17 )

7 . DERNY'S NIEL ( 2017.04.30 )

10 . OOIKE ( 2017.03.12 )

11 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

13 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

14 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

15 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

17 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

Mostert Inge ( NED19950802 )

2017 . Belofte Vrouw . Delfgauw . Restore Cycling

8 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

13 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

15 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

17 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

Nagengast Fleur ( NED19980128 )

2017 . Belofte Vrouw . Beilen . Young Telenet Fidea

1 . HAREN ( 2017.05.27 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

8 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

8 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

20 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.03e rit A ( 2017.07.08 )

Neefjes Tessa ( NED19961207 )

2017 . Belofte Vrouw . Wervershoof . West Frisia

1 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

4 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

4 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

5 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

6 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

7 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

9 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

9 . OPLOO ( 2017.04.02 )

9 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

10 . REUSEL ( 2017.08.14 )

Oosterwoud Wendy ( NED19951122 )

2017 . Belofte Vrouw . Ureterp . NWV Groningen

9 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

9 . USQUERT ( 2017.09.17 )

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

14 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

15 . STIENS ( 2017.05.06 )

16 . HAREN ( 2017.05.27 )

16 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

17 . BOCHUM ( 2017.07.30 )

19 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

20 . BORNE ( 2017.08.24 )

Pellikaan Nynke ( NED19950325 )

2017 . Belofte Vrouw . Den Andel . NWV Groningen

3 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

4 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

5 . USQUERT ( 2017.09.17 )

6 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

8 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

12 . HAREN ( 2017.05.27 )

13 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

15 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

Poot Michelle ( NED19970813 )

2017 . Belofte Vrouw . Tzum . WV de Kannibaal

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

14 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

14 . USQUERT ( 2017.09.17 )

15 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

15 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

15 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

16 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

17 . OBDAM ( 2017.07.09 )

18 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

Pruisscher Arianna ( NED19980807 )

2017 . Belofte Vrouw . Nieuw-Dordrecht . WV Zeeuws-Vlaanderen

1 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

1 . STIENS ( 2017.05.06 )

1 . TERNAARD ( 2017.07.08 )

2 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

3 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

7 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

9 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

15 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

Rohde Lysanne ( NED19950921 )

2017 . Belofte Vrouw . Prinsenbeek . WV Breda

9 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

11 . MILL ( 2017.05.07 )

11 . ZANDHOVEN ( 2017.04.22 )

13 . OPLOO ( 2017.04.02 )

15 . BEVEREN WAAS ( 2017.07.02 )

15 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

Schoe Aimée ( NED19980311 )

2017 . Belofte Vrouw . Vrouwenpolder . Zwse MTB. Ver. X-Treme

16 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

Smit Nienke ( NED19961231 )

2017 . Belofte Vrouw . Zuidwolde.Dr . NWV Groningen

12 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

13 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

14 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . HAREN ( 2017.05.27 )

18 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

Soet Aafke ( NED19971123 )

2017 . Belofte Vrouw . Heerenveen . WRV de Peddelaars

2 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

4 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

4 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

4 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

7 . CRONO DES NATIONS.VROUWEN ( 2017.10.15 )

12 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.03e rit A ( 2017.07.08 )

12 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.Eindklassement ( 2017.07.09 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

18 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

Steenhof Melissa ( NED19950204 )

2017 . Belofte Vrouw . Drachten . TWC de Kempen

7 . STIENS ( 2017.05.06 )

13 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

19 . HAREN ( 2017.05.27 )

Steigenga Nicole ( NED19980127 )

2017 . Belofte Vrouw . Exmorra . WV Avanti

5 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.07 )

5 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

6 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

12 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

17 . REUSEL ( 2017.08.14 )

19 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

19 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

20 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.Eindklassement ( 2017.07.09 )

Stoel Marleen ( NED19960316 )

2017 . Belofte Vrouw . Enschede . RTV Oldenzaalse WCL

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . KLOOSTERBUREN ( 2017.07.15 )

2 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

6 . OBDAM ( 2017.07.09 )

10 . PEIZE-RODEN.02E RIT ( 2017.06.26 )

11 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

14 . HENGELO ( 2017.06.02 )

14 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

15 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

16 . STIENS ( 2017.05.06 )

17 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

17 . TIEL ( 2017.07.30 )

19 . MARKELO ( 2017.08.18 )

Stougje Chanella ( NED19961023 )

2017 . Belofte Vrouw . Zuidland . WV Noord-Holland

4 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

5 . BALEGEM ( 2017.08.19 )

14 . REUSEL ( 2017.08.14 )

Stougje Delore ( NED19981013 )

2017 . Belofte Vrouw . Zuidland . GRC Jan van Arckel

5 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

7 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

8 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

11 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

13 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

14 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

14 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

19 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

Swinkels Karlijn ( NED19981028 )

2017 . Belofte Vrouw . Handel . WV Breda

1 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

2 . KOLN ( 2017.09.24 )

2 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

3 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

5 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.02e rit ( 2017.07.07 )

7 . EZP-OMLOOP VAN BORSELE.TIJDRIT ( 2017.04.21 )

9 . BENE LADIES TOUR PROLOOG ( 2017.07.13 )

10 . HEALTHY AGEING TOUR.05E RIT. ( 2017.04.09 )

11 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.01e rit ( 2017.07.06 )

12 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . SPAR - FLANDERS DIAMOND TOUR ( 2017.06.11 )

12 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.03e rit B ( 2017.07.08 )

12 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

14 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

14 . OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.22 )

15 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

16 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.Eindklassement ( 2017.07.09 )

17 . DRENTSE 8 VAN WESTERVELD ( 2017.03.12 )

19 . Tour de Feminin - O cenu Cesko 妚齝arska.03e rit A ( 2017.07.08 )

20 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

20 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

Ton Quinty ( NED19980804 )

2017 . Belofte Vrouw . Geldermalsen . WV Het Stadion

3 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

14 . PEIZE-RODEN.01E RIT ( 2017.06.25 )

16 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

17 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

18 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

van Anrooij Lindy ( NED19960708 )

2017 . Belofte Vrouw . Kapelle . WV Zeeuws-Vlaanderen

11 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

11 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

12 . GP EEKLO ( 2017.06.15 )

13 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

van den Bos Jip ( NED19960412 )

2017 . Belofte Vrouw . Oostknollendam . ZWC D.T.S.

2 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.22 )

7 . Festival Elsy Jacobs Proloog ( 2017.04.28 )

9 . ROOSENDAAL ( 2017.07.31 )

10 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

11 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

11 . RONDE VAN DRENTHE ( 2017.03.11 )

12 . Le Samyn des Dames ( 2017.03.01 )

14 . DRENTSE 8 VAN WESTERVELD ( 2017.03.12 )

14 . GOOIK-GERAARDSBERGEN-GOOIK ( 2017.05.28 )

14 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

16 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

van der Burg Esther ( NED19981002 )

2017 . Belofte Vrouw . Nootdorp . WV Zeeuws-Vlaanderen

20 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

van der Peet Melissa ( NED19951029 )

2017 . Belofte Vrouw . Den Haag . Restore Cycling

3 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

3 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

5 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

5 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

7 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

8 . NOOTDORP ( 2018.08.10 )

8 . PUTTE ( 2017.08.28 )

9 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

10 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

11 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

12 . REUSEL ( 2017.08.14 )

12 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

13 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

13 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

13 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

13 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

14 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

14 . NEDERHASSELT ( 2017.08.26 )

14 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

15 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

15 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

18 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

19 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

van Ginneken Ilona ( NED19981230 )

2017 . Belofte Vrouw . Gilze . AUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW

17 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

van Houtum Céline ( NED19970312 )

2017 . Belofte Vrouw . Den Dungen . WV Zeeuws-Vlaanderen

6 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

6 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

11 . ECHTENERBRUG ( 2017.09.16 )

11 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

11 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

14 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

14 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

14 . RABOBANK 7-DORPENOMLOOP ( 2017.05.13 )

16 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

16 . TIEL ( 2017.07.30 )

16 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

17 . DIEGEM ( 2017.04.15 )

18 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

19 . OMLOOP VAN BORSELE ( 2017.04.22 )

van Kappel Rachelle ( NED19970205 )

2017 . Belofte Vrouw . Linschoten . WV Het Stadion

17 . NES AAN DE AMSTEL ( 2017.05.19 )

19 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

van Rozelaar Pernilla ( NED19960813 )

2017 . Belofte Vrouw . Medemblik . Hoornse Ren en Toerclub

19 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

20 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

van 't Geloof Marjolein ( NED19960327 )

2017 . Belofte Vrouw . Dirksland . GRC Jan van Arckel

1 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

1 . GP.GROENEN GROEP ( 2017.05.21 )

1 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

2 . ABBENBROEK ( 2017.07.08 )

2 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

2 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

2 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

3 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

3 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

3 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

4 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

7 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

8 . DWARS DOOR DE WESTHOEK BOEZINGE ( 2017.05.14 )

8 . ETTEN-LEUR ( 2017.08.13 )

8 . HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT. ( 2017.04.08 )

8 . OMLOOP VAN DE IJSSELDELTA ( 2017.05.20 )

9 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

9 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

10 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

11 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

13 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

14 . BENE LADIES TOUR 02E ETAPPE A ( 2017.07.15 )

14 . ERONDEGEMSE PIJL ( 2017.08.06 )

14 . ERONDEGEMSE PIJL ERPE-MERE ( 2017.08.05 )

15 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

16 . BENE LADIES TOUR 02E ETAPPE B ( 2017.07.15 )

16 . BENE LADIES TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.16 )

16 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

16 . TROFEE MAARTEN WYNANTS HELCHTEREN ( 2017.05.07 )

19 . HEALTHY AGEING TOUR.05E RIT. ( 2017.04.09 )

19 . PEIZE-RODEN.EINDKLASSEMENT ( 2017.06.26 )

20 . BOXMEER ( 2017.07.24 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

van Velzen Bryony ( NED19960514 )

2017 . Belofte Vrouw . Sittard . WV de Jonge Renner

3 . BALEGEM ( 2017.08.19 )

9 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

10 . SCHELLEBELLE ( 2017.05.06 )

12 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

12 . NEDERHASSELT ( 2017.08.26 )

13 . TOUR OF GUANGXI WOMEN ( 2017.10.24 )

19 . CRESENT VARGARDA.TIJDRIT ( 2017.08.11 )

Veenstra Dyann ( NED19960623 )

2017 . Belofte Vrouw . Emmen . NWV Groningen

14 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

17 . DE WIJK ( 2017.05.20 )

19 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . HAREN ( 2017.05.27 )

Vollering Demi ( NED19961115 )

2017 . Belofte Vrouw . Berkel en Rodenrijs . Restore Cycling

6 . BREEZAND ( 2017.04.23 )

7 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

9 . ROTTERDAM.AHOY ( 2017.04.08 )

11 . BERLARE - UITBERGEN ( 2017.08.27 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

16 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

16 . PUTTE ( 2017.08.28 )

16 . ZEVENBERGEN ( 2017.08.06 )

17 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

18 . HEERHUGOWAARD ( 2017.08.20 )

18 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

Waalboer Guusje ( NED19980706 )

2017 . Belofte Vrouw . Dordrecht . GRC Jan van Arckel

2 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

12 . RK.WEST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

17 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

19 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

Waterreus Kylie ( NED19980322 )

2017 . Belofte Vrouw . Ulestraten . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

3 . NAAST ( 2017.09.30 )

4 . MERELBEKE SCHELDERODE ( 2017.09.24 )

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

5 . OBERHAUSEN ( 2017.06.04 )

8 . EREMBODEGEM-TERJODEN ( 2017.06.17 )

8 . HULSTE ( 2017.09.02 )

8 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

8 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

9 . HERENTALS FIETST ( 2017.07.27 )

11 . ARENDONK ( 2017.07.12 )

11 . BRUGGE-DUDZELE ( 2017.08.08 )

11 . KAPELLEN ( 2017.08.01 )

12 . BOCHUM ( 2017.07.30 )

12 . LEDEGEM ( 2017.08.20 )

14 . Cadel Evans Great Ocean Road Race.Women ( 2017.01.28 )

14 . OMLOOP VAN STRIJEN ( 2017.03.11 )

15 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

15 . REUSEL ( 2017.08.14 )

15 . ZWEVEZELE ( 2017.03.18 )

17 . BERLARE ( 2017.09.25 )

18 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

19 . ULESTRATEN ( 2017.07.02 )

19 . VOLTA LIMBURG CLASSIC ( 2017.04.01 )

Weerink Floor ( NED19980622 )

2017 . Belofte Vrouw . Exloo . WSV Emmen

3 . MARKELO ( 2017.08.18 )

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . BORNE ( 2017.08.24 )

9 . HAREN ( 2017.05.27 )

9 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

10 . SURHUISTERVEEN ( 2017.07.25 )

11 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

12 . NOORDWIJK CLASSIC ( 2017.06.17 )

12 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

13 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

14 . RONDE VAN GELDERLAND ( 2017.04.17 )

16 . PEIZE-RODEN.03E RIT ( 2017.06.26 )

18 . TIEL ( 2017.07.30 )

Wijfje Melissa ( NED19950721 )

2017 . Belofte Vrouw . Oudeschoot . WV Avanti

11 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Willemsen Myrthe ( NED19981101 )

2017 . Belofte Vrouw . Elst . WV Het Stadion

14 . HART VAN GILZE ( 2017.07.09 )

19 . RK.MIDDEN-OOST-NEDERLAND ( 2017.06.05 )

Winters Lisa ( NED19981130 )

2017 . Belofte Vrouw . Hasselt . WV Noord-Westhoek

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Witlox Lizzy ( NED19950211 )

2017 . Belofte Vrouw . Eindhoven . TWC Tempo

3 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

6 . REUSEL ( 2017.08.14 )

10 . OSPEL ( 2017.08.05 )

Worst Annemarie ( NED19951219 )

2017 . Belofte Vrouw . Nunspeet . Era-Circus VZW

7 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

12 . BORNE ( 2017.08.24 )