ERELIJSTEN BELOFTEN MAN NAKKEN BRUNO T/M ZENNIPMAN

Nakken Bruno ( NED19960328 )

2017 . Belofte Man . Assen . Stormvogels Veendam

10 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

16 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

18 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

Nelck Bram ( NED19981008 )

2017 . Belofte Man . Pijnacker . Westland Wil Vooruit

Nieuwkoop Bas ( NED19970429 )

2017 . Belofte Man . Roosendaal . Willebrord Wil Vooruit

6 . NISPEN ( 2017.07.09 )

10 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

13 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

14 . SINT-ULRIKS-KAPELLE ( 2017.07.30 )

15 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

15 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

Olivers Yorrick ( NED19971124 )

2017 . Belofte Man . Meerssen . W.C.L. Bergklimmers

Onderwater Coen ( NED19950826 )

2017 . Belofte Man . Lisse . RTV de Bollenstreek

4 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

19 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Oost Stijn ( NED19970731 )

2017 . Belofte Man . Emmen . WRV de Peddelaars

8 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Ottevanger Bas ( NED19981214 )

2017 . Belofte Man . Groot-Ammers . Willebrord Wil Vooruit

10 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

16 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

16 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

18 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

Overste Matthew ( NED19951110 )

2017 . Belofte Man . Amsterdam . UWTC de Volharding

3 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

3 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

4 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

7 . OPLOO ( 2017.04.02 )

9 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

10 . ENKHUIZEN ( 2017.04.27 )

10 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

11 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

11 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

12 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

13 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

15 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

17 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

Overvliet Jay ( NED19951026 )

2017 . Belofte Man . De Lier . KSV deerlijk vzw

6 . SINAAI ( 2017.07.22 )

17 . ZELE ( 2017.06.24 )

Paalman Koen ( NED19981230 )

2017 . Belofte Man . Nijverdal . Twente-Salland Cycling Team

20 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Peeman Stefan ( NED19951115 )

2017 . Belofte Man . Sommelsdijk . RWC Ahoy

5 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

Peters Arne ( NED19951023 )

2017 . Belofte Man . Beekbergen . AR en TV de Adelaar

6 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

13 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

16 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . BORNE ( 2017.08.24 )

Pluto Martin ( LAT19980113 )

2017 . Belofte Man . Den Haag . Ver. Cycling Club Monkey Town

13 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

14 . OBDAM ( 2017.07.09 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

Poels Xavier ( NED19980213 )

2017 . Belofte Man . Oeffelt . TWC Het Snelle Wiel

4 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

8 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . UDEN ( 2017.05.14 )

11 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . KOTESSEM ELITE/BELOFTEN) ( 2017.05.01 )

15 . NUENEN ( 2017.08.20 )

17 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

20 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Poldervaart Mario ( NED19980214 )

2017 . Belofte Man . Zuidland . HOME SOLUTION - ANMAPA CT

18 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

Poot Wouter ( NED19980114 )

2017 . Belofte Man . Leiden . WV Noord-Holland

4 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

14 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Potze Olaf ( NED19971109 )

2017 . Belofte Man . Aduard . Stormvogels Veendam

12 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Pril Guus ( NED19980725 )

2017 . Belofte Man . Best . WV Schijndel

12 . GERWEN ( 2017.04.17 )

Putman Tim ( NED19980524 )

2017 . Belofte Man . Zelhem . R en TV de Zwaluwen

15 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Raas Jesse ( NED19950120 )

2017 . Belofte Man . Maastricht . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

14 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Rasch Jesper ( NED19980322 )

2017 . Belofte Man . Zandvoort . Ver. Cycling Club Monkey Town

4 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

6 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

7 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

8 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

9 . OBDAM ( 2017.07.09 )

12 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

17 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

17 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

19 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Rijs Maurice ( NED19960218 )

2017 . Belofte Man . Limmen . WV Noord-Holland

19 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

Ritzen Ralf ( NED19950606 )

2017 . Belofte Man . Voerendaal . TWC Tempo

11 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.06.11 )

Roling Jerry ( NED19950920 )

2017 . Belofte Man . Heemskerk . West Frisia

3 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

6 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

12 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

13 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

16 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

18 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

18 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

20 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

20 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

Ruijgrok Thomas ( NED19971030 )

2017 . Belofte Man . Den Hoorn . UWTC de Volharding

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . DEINZE - VINKT ( 2017.08.19 )

Ruijmgaard Yentl ( NED19980128 )

2017 . Belofte Man . Zwanenburg . ASC Olympia

2 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

5 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

17 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

20 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Scholten Wiebe ( NED19961220 )

2017 . Belofte Man . Dieren . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

3 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

12 . BORNE ( 2017.08.24 )

12 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

16 . DIDAM ( 2017.06.14 )

16 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

16 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

16 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

Schoonderwoerd Mike ( NED19970219 )

2017 . Belofte Man . Heerhugowaard . WV Noord-Holland

Schouten Remco ( NED19950306 )

2017 . Belofte Man . Ammerstol . GRTC Excelsior

2 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

2 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

3 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

3 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

3 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

10 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

19 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

Schreuder Carlos ( NED19970128 )

2017 . Belofte Man . Veenendaal . W.V. Eemland

7 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Schrijver Jorgos ( NED19971220 )

2017 . Belofte Man . Nijkerk Gld . ASC Olympia

6 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

8 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

12 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

15 . DILSEN-STOKKEM ( 2017.04.09 )

Sinschek Nils ( NED19980624 )

2017 . Belofte Man . Maastricht . WV de Jonge Renner

2 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

3 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

4 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

4 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

6 . ALKEN ( 2017.10.08 )

6 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

7 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . SINT-TRUIDEN ( 2017.03.26 )

12 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

13 . GINGELOM-JEUK ( 2017.06.24 )

14 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

16 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.06.11 )

16 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

Sitters Bas ( NED19971023 )

2017 . Belofte Man . Zegge . Willebrord Wil Vooruit

11 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

19 . LANDSKOUTER ( 2017.07.23 )

19 . NUENEN ( 2017.08.20 )

20 . NISPEN ( 2017.07.09 )

Smit Chiel ( NED19981015 )

2017 . Belofte Man . Zuidwolde.Dr . NWV Groningen

3 . BEILEN ( 2017.04.27 )

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

5 . ANNEN ( 2017.06.08 )

6 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

10 . URETERP ( 2017.04.17 )

17 . BUCHOLTZ ( 2017.05.25 )

18 . HAREN ( 2017.05.27 )

Smits Geert ( NED19981116 )

2017 . Belofte Man . Veldhoven . TWC Tempo

Snel Tijmen ( NED19971211 )

2017 . Belofte Man . Leiden . LRTV  Swift

15 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

Steenbakkers Jordi ( NED19981117 )

2017 . Belofte Man . Boxtel . WV Schijndel

20 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

Steenhuis Mathijs ( NED19951124 )

2017 . Belofte Man . Sneek . Stormvogels Veendam

10 . HOORN.KAMPIOENSCHAP VAN ( 2017.04.02 )

12 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

20 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

Steinbusch Joep ( NED19960520 )

2017 . Belofte Man . Haarlem . ASC Olympia

12 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

14 . SINT PANCRAS ( 2017.09.02 )

14 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

Stolk Julian ( NED19971223 )

2017 . Belofte Man . Pijnacker . Willebrord Wil Vooruit

12 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

14 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

14 . NISPEN ( 2017.07.09 )

14 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

17 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

19 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Stravers Jarri ( NED19970403 )

2017 . Belofte Man . Groot-Ammers . GRC Jan van Arckel

1 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

2 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

6 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

8 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

8 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

11 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

12 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

14 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

18 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

19 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

19 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

Tellegen Sven ( NED19981211 )

2017 . Belofte Man . Hattem . WV De IJsselstreek

14 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . URETERP ( 2017.04.17 )

17 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

19 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

19 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

ten Hove Corné ( NED19970114 )

2017 . Belofte Man . Elburg . WV De IJsselstreek

Teulings Teun ( NED19980417 )

2017 . Belofte Man . Breugel . WV Schijndel

11 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

17 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

18 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Timmerman Jurgen ( NED19950428 )

2017 . Belofte Man . Dronten . WV De IJsselstreek

6 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

10 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

12 . URETERP ( 2017.04.17 )

12 . WINSUM ( 2017.08.23 )

13 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

16 . OPLOO ( 2017.04.02 )

16 . USQUERT ( 2017.09.17 )

17 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

18 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

19 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

20 . BEILEN ( 2017.04.27 )

Timmermans Jordi ( NED19961102 )

2017 . Belofte Man . Langeweg . WV Breda

v/d Bogaert Sem ( NED19950703 )

2017 . Belofte Man . Poeldijk . Westland Wil Vooruit

5 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

5 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Vader Milan ( NED19960218 )

2017 . Belofte Man . Sittard . Zwse MTB. Ver. X-Treme

van Baardewijk Koen ( NED19950422 )

2017 . Belofte Man . Roosendaal . Willebrord Wil Vooruit

13 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

15 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

van Bennekom Kevin ( NED19970609 )

2017 . Belofte Man . Culemborg . UWTC de Volharding

12 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Benthem Patrick ( NED19980531 )

2017 . Belofte Man . Hellendoorn . Twente-Salland Cycling Team

14 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

van Bokhoven Ramon ( NED19981006 )

2017 . Belofte Man . Tilburg . WV de Jonge Renner

3 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

6 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

7 . MEERLE ( 2017.09.17 )

9 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

9 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

11 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

11 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

12 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

14 . STEKENE ( 2017.09.30 )

17 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

17 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

18 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

19 . KEMZEKE TROMP ( 2017.08.12 )

van Bommel Thomas ( NED19981225 )

2017 . Belofte Man . Rotterdam . RWC Ahoy

10 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

18 . NISPEN ( 2017.07.09 )

van de Klundert Koen ( NED19950918 )

2017 . Belofte Man . Woensdrecht . TWC Tempo

2 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

4 . MADE ( 2017.04.23 )

5 . LIERDE ( 2017.03.12 )

5 . MALDEGEM-KLEIT ( 2017.02.26 )

5 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

6 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

6 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

7 . HANK ( 2017.09.10 )

7 . NUENEN ( 2017.08.20 )

7 . SCHELLEBELLE ( 2017.06.17 )

8 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

8 . HEERLE ( 2017.07.10 )

8 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

8 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

8 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

8 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

9 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

9 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

9 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

11 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

11 . GERWEN ( 2017.04.17 )

11 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

11 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

12 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

12 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

14 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

15 . GERWEN ( 2017.04.17 )

15 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

17 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

van de Klundert Pim ( NED19960914 )

2017 . Belofte Man . Woensdrecht . Willebrord Wil Vooruit

5 . KAPELLEN ( 2017.08.01 )

11 . MADE ( 2017.04.23 )

12 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

13 . NISPEN ( 2017.07.09 )

13 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

15 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

16 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

16 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

16 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

18 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

18 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

18 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

20 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

van de Water Max ( NED19961212 )

2017 . Belofte Man . Amsterdam . WTC de Amstel

5 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

9 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

12 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

14 . HANK ( 2017.09.10 )

14 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

15 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

16 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

17 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

18 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

van Deest Martijn ( NED19980309 )

2017 . Belofte Man . Emmen . Twente-Salland Cycling Team

van den Broek Floris ( NED19980822 )

2017 . Belofte Man . Chaam . WV Breda

20 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

van den Dool Kelvin ( NED19951018 )

2017 . Belofte Man . Hoogblokland . GRC Jan van Arckel

2 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

4 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

5 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

5 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

5 . DÙREN-MERKEN ( 2017.04.02 )

6 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

7 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

7 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

8 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

10 . MOLENAARSGRAAF ( 2017.08.12 )

12 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

13 . HEERLE ( 2017.07.10 )

15 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

17 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

19 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

20 . ANTWERPSE PIJL ( 2017.08.06 )

20 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

van der Grijn Gert ( NED19951014 )

2017 . Belofte Man . Ameide . GRC Jan van Arckel

10 . BERKEL EN RODENRIJS ( 2017.09.09 )

11 . ROTTERDAM.NOORD ( 2017.09.30 )

15 . KRIMPEN AAN DEN IJSSEL ( 2017.09.23 )

18 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

20 . AMEIDE ( 2017.09.16 )

van der Heijden Bjorn ( NED19950905 )

2017 . Belofte Man . Schaijk . WV Schijndel

9 . OSPEL ( 2017.08.05 )

9 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

13 . UDEN ( 2017.05.14 )

15 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

15 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

18 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

van der Meer Noah ( NED19970222 )

2017 . Belofte Man . Hoek van Holland . Westland Wil Vooruit

3 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

4 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

5 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

6 . MONSTER ( 2017.07.16 )

7 . HUIJBERGEN ( 2017.03.26 )

12 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

15 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

16 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

16 . MADE ( 2017.04.23 )

17 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

18 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

18 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

19 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

van der Meij Jaap ( NED19951003 )

2017 . Belofte Man . Katwijk . LRTV  Swift

2 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

4 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

5 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

8 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

9 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

9 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

9 . s-GRAVENDEEL ( 2017.04.27 )

10 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

11 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

11 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

14 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

16 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

17 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

17 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

van der Poel Lars ( NED19960120 )

2017 . Belofte Man . Hoogerheide . Willebrord Wil Vooruit

10 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

11 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

15 . SINT JANSTEEN ( 2017.06.27 )

16 . NISPEN ( 2017.07.09 )

17 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

20 . WETTEREN TEN EDE ( 2017.06.17 )

van der Stegen Roel ( NED19970116 )

2017 . Belofte Man . Sittard . MTB  Baarlo

6 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

14 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

19 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

19 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

van der Tuin Joeri ( NED19980718 )

2017 . Belofte Man . Westerland . West Frisia

9 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

15 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

20 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

van der Vorst Frenky ( NED19971204 )

2017 . Belofte Man . Halsteren . Willebrord Wil Vooruit

van der Wal Stijn ( NED19980510 )

2017 . Belofte Man . Huizen . W.V. Eemland

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

9 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van der Zwet Bram ( NED19970829 )

2017 . Belofte Man . Roelofarendsveen . West Frisia

3 . OBDAM ( 2017.07.09 )

8 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

9 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

13 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

18 . ERMELO ( 2017.07.05 )

van Dijke Koen ( NED19960416 )

2017 . Belofte Man . Baarle-Nassau . TWC Het Snelle Wiel

8 . NIEUWRODE ( 2017.06.10 )

9 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

10 . BLADEL ( 2017.06.25 )

15 . ´S-GRAVENWEZEL ( 2017.06.18 )

20 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

van Elzakker Wout ( NED19981114 )

2017 . Belofte Man . Hoogerheide . Club Ciclista ADI QuickStepTG

2 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

4 . BOTTELARE ( 2017.08.13 )

4 . LONDERZEEL SINT JOZEF ( 2017.05.28 )

4 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

4 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

5 . BRASSCHAAT - BETHANIE ( 2017.08.06 )

6 . MOL RAUW ( 2017.05.30 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

12 . ROESELARE WIJK DE RUITER ( 2017.05.20 )

17 . ERPE-MERE BAMBRUGGE ( 2017.07.29 )

van Helden Luuk ( NED19950728 )

2017 . Belofte Man . Vlodrop . W.C.L. Bergklimmers

2 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

6 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

7 . GEEL ( 2017.09.09 )

8 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

10 . KUURNE ( 2017.06.25 )

14 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

16 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

17 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

19 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

van Horen Noah ( NED19980914 )

2017 . Belofte Man . Eindhoven . TWC Tempo

9 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

van Iersel Youri ( NED19960314 )

2017 . Belofte Man . Berkel-Enschot . WV de Jonge Renner

6 . BRASSCHAAT - BETHANIE ( 2017.08.06 )

11 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

16 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . Carpathian Couriers Race U-23…03e rit ( 2017.05.02 )

17 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

19 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

van Kleef Coen ( NED19960120 )

2017 . Belofte Man . Schipluiden . Westland Wil Vooruit

1 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

4 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

6 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

6 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

9 . NISPEN ( 2017.07.09 )

11 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

van Koppen Wessel ( NED19981118 )

2017 . Belofte Man . Schipluiden . Westland Wil Vooruit

8 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

11 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

14 . ´S-GRAVENWEZEL ( 2017.06.18 )

14 . KIELDRECHT ( 2017.10.07 )

15 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

19 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

van Leeuwen Dennis ( NED19961022 )

2017 . Belofte Man . Poeldijk . Westland Wil Vooruit

3 . MADE ( 2017.04.23 )

5 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . MONSTER ( 2017.07.16 )

6 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

8 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

9 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

9 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

9 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

13 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

14 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

20 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

van Meeuwen Daan ( NED19980922 )

2017 . Belofte Man . Utrecht . UWTC de Volharding

10 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Nieuwpoort Koen ( NED19950803 )

2017 . Belofte Man . Nieuwerkerk aan den IJssel . Westland Wil Vooruit

3 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

4 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

7 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

7 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

9 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

9 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

13 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

13 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

13 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

15 . MONSTER ( 2017.07.16 )

16 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

19 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

van Noppen Antonie ( NED19980210 )

2017 . Belofte Man . Ridderkerk . GRC Jan van Arckel

2 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

2 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

3 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

4 . HEERLE ( 2017.07.10 )

4 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

4 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

7 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

8 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

8 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

8 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

8 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

10 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

10 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

11 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

12 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

14 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

15 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

16 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

17 . OUD-VOSSEMEER ( 2017.03.18 )

18 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

van Nunspeet Mike ( NED19971217 )

2017 . Belofte Man . Den Haag . HSK Trias

7 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

7 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

12 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

20 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

van Pelt Olivier ( NED19970129 )

2017 . Belofte Man . Spijkenisse . RTC de Hoekse Renners

6 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

13 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

13 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

14 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

15 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

15 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

16 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

van Sintmaartensdijk Daan ( NED19980611 )

2017 . Belofte Man . Zuidland . WV de Jonge Renner

2 . GERWEN ( 2017.04.17 )

4 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

6 . ASSENDELFT ( 2017.09.30 )

6 . GERWEN ( 2017.04.17 )

6 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

7 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

12 . Carpathian Couriers Race U-23…01e rit ( 2017.04.30 )

12 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

13 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

15 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

16 . OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD ( 2017.04.09 )

18 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

20 . MEER ( 2017.03.26 )

20 . RONDE VAN MIDDEN-BRABANT ( 2017.09.24 )

van Wijk Oscar ( NED19970923 )

2017 . Belofte Man . Wormer . ZWC D.T.S.

1 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

1 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

2 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

3 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

5 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

5 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

8 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

10 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

11 . Carpathian Couriers Race U-23…03e rit ( 2017.05.02 )

11 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

11 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

16 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

17 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

19 . Carpathian Couriers Race U-23…01e rit ( 2017.04.30 )

Varweg Christian ( NED19980702 )

2017 . Belofte Man . Hardenberg . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

5 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . ENTER ( 2017.07.08 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

14 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Verbeek Timo ( NED19970512 )

2017 . Belofte Man . Zoetermeer . Westland Wil Vooruit

16 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

Verhaegh Kaj ( NED19970409 )

2017 . Belofte Man . Munstergeleen . W.C.L. Bergklimmers

12 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

14 . MAASTRICHT ( 2017.08.02 )

Vierhouten Gino Luca ( NED19960130 )

2017 . Belofte Man . Hulshorst . WV De IJsselstreek

5 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

15 . GERWEN ( 2017.04.17 )

Vincenten Rob ( NED19950527 )

2017 . Belofte Man . Bavel . WV Breda

15 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

Visser Eit ( NED19961218 )

2017 . Belofte Man . De Wilp . West Frisia

8 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . Ardenne Chalenge.03e rit ( 2017.04.15 )

13 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

13 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

14 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

19 . DE WILP ( 2017.07.01 )

Volkers Jorn ( NED19980324 )

2017 . Belofte Man . Barendrecht . UWTC de Volharding

20 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

Vos Jurriaan ( NED19961007 )

2017 . Belofte Man . Oud-Zevenaar . W.V. Eemland

5 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . Ardenne Chalenge.Eindklassement ( 2017.04.17 )

7 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

9 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

12 . Ardenne Chalenge.04e rit ( 2017.04.16 )

13 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

16 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

Vrielink Yannick ( NED19980902 )

2017 . Belofte Man . Zutphen . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

4 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

7 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

13 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

14 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

16 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

16 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

17 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

Wallinga Olav ( NED19970212 )

2017 . Belofte Man . Zutphen . AR en TV de Adelaar

6 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

10 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

19 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Wattez Danilo ( NED19980531 )

2017 . Belofte Man . Elim . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

11 . SINAAI ( 2017.07.22 )

15 . SINAAI-WAAS ( 2017.07.07 )

Welten Bram ( NED19970329 )

2017 . Belofte Man . Moergestel . BMC Development team

1 . BRUSSEL-ZEPPEREN ( 2017.03.05 )

1 . Grand Prix Criquielion ( 2017.05.14 )

1 . Le Tour de Bretagne Cycliste.01e rit ( 2017.04.25 )

2 . Giro Ciclistico d'Italia.01e rit ( 2017.06.09 )

2 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

2 . TOUR ALSACE.03E RIT ( 2017.07.28 )

2 . Tour de Normandie.02e rit ( 2017.03.21 )

3 . GRAND PRIX DE LA VILLE DE PÉRENCHIES ( 2017.07.23 )

3 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

3 . Tour de Normandie.04e rit ( 2017.03.23 )

5 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

6 . BRUSSEL-OPWIJK ( 2017.02.26 )

9 . TOUR DU POITO CHARENTES.01E RIT ( 2017.08.22 )

12 . STADSPRIJS GERAARDSBERGEN ( 2017.08.30 )

13 . TOUR ALSACE.01E RIT ( 2017.07.26 )

14 . DORPENOMLOOP VAN RUCPHEN ( 2017.03.12 )

14 . RONDE VAN ZEELAND ( 2017.10.14 )

16 . RONDE VAN VLAANDEREN ( 2017.04.08 )

18 . DE HAAN ( 2017.04.19 )

18 . Le Tour de Bretagne Cycliste.05e rit ( 2017.04.29 )

Wessels Franklin ( NED19960109 )

2017 . Belofte Man . Aalsmeer . WTC de Amstel

8 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

9 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

11 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

14 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

15 . OPLOO ( 2017.04.02 )

Wielink Rik ( NED19950927 )

2017 . Belofte Man . Apeldoorn . WV De IJsselstreek

4 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

6 . DE LIER ( 2017.08.08 )

6 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

9 . DIDAM ( 2017.06.14 )

11 . ERMELO ( 2017.07.05 )

13 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

13 . GERWEN ( 2017.04.17 )

13 . NOORDELOOS ( 2017.07.31 )

15 . BEILEN ( 2017.04.27 )

15 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

16 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

18 . BORNE ( 2017.08.24 )

19 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

20 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

Wiggers Per ( NED19971207 )

2017 . Belofte Man . Oldenzaal . Twente-Salland Cycling Team

1 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

2 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

4 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

4 . MARKELO ( 2017.08.18 )

10 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

13 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

14 . BORNE ( 2017.08.24 )

Wijfje Tom ( NED19980206 )

2017 . Belofte Man . Ter Aar . WV Avanti

3 . NOORDWIJKERHOUT ( 2017.09.06 )

5 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

7 . MARKELO ( 2017.08.18 )

8 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

10 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

10 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

10 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

11 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

12 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

12 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

13 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

13 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

17 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

19 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

19 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

20 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

Wijkel Stan ( NED19950222 )

2017 . Belofte Man . Holsloot . Twente-Salland Cycling Team

1 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

1 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

2 . WINSUM ( 2017.08.23 )

3 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

13 . OMLOOP VAN DE HOUTSE LINIES ( 2017.03.19 )

13 . URETERP ( 2017.04.17 )

15 . BORNE ( 2017.08.24 )

Wijkel Tom ( NED19971001 )

2017 . Belofte Man . Exloo . WRV de Peddelaars

5 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

7 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

9 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

9 . WINSUM ( 2017.08.23 )

10 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

15 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

17 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

17 . URETERP ( 2017.04.17 )

19 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

20 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

20 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

Withag Tjardo ( NED19970628 )

2017 . Belofte Man . Beltrum . RC Bocholt 77 e.v.

Wolffenbuttel Nils ( NED19960526 )

2017 . Belofte Man . Nigtevecht . WTC de Amstel

2 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

4 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

4 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

5 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

6 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

6 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

7 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

13 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

13 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

16 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

17 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

18 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

Wolsink Jelle ( NED19951111 )

2017 . Belofte Man . Hengelo ov . Twente-Salland Cycling Team

1 . AALTEN ( 2017.05.21 )

1 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

1 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

1 . BOCHOLT ( 2017.06.18 )

2 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . BORNE ( 2017.08.24 )

4 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

4 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

5 . MARKELO ( 2017.08.18 )

6 . DIDAM ( 2017.06.14 )

6 . HENGELO ( 2017.06.02 )

6 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

8 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

8 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

13 . EMMEN.GOUDEN PIJL. ( 2017.08.08 )

14 . STEENWIJK ( 2017.08.01 )

15 . DE WILP ( 2017.07.01 )

15 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

15 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

15 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

15 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

18 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

20 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

Zennipman Wessel ( NED19951007 )

2017 . Belofte Man . Zutphen . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

5 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

8 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

12 . ENTER ( 2017.07.08 )